Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
6xavi
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.01.04. 20:01:57
Tartózkodási hely: Kék

2009.05.27. 18:10:16

Eljött a nagy nap!!! 3 év után Puyol ismét kezébe veheti a BL serleget és ezzel együtt Európa trónjára emelné a Pep-teamet!
Mindegy, hogy védő vagy csatár vagy, mindegy hogy fekete- vagy fehérbőrű vagy, mindegy hogy lány vagy fiú vagy, mindegy hogy katalán vagy magyar vagy... A lényeg, hogy szerdán 20:45-től egyszerre dobbanjon minden Barca szív és sikerülni fog, együtt sikerülnie kell, mert EGGYEK VAGYUNK!!!
SOMOS UNO: http://www.youtube.com/watch?v=3Tc06RMRKK8
Arriba Blaugranas Visca el Barca!!!
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.27. 18:10:11

Rendszeresen járok egy MU fan haverommal sörözni...hát mit mondjak, ebben az évben nem unatkoztunk, végigelemeztük a két csapat összes BL, bajnoki, és kupa meccseit...király volt az egész idény mindkettőnknek (és a pultos csajok sem unatkoztak).

Ma ott fogunk egymás mellett a saját csapatunknak szurkolni...ennél szebbet el sem tudnék képzelni...fantasztikus lesz.

Jönnek a közös ismerősök, akik többségben a MU-nak szorítanak, és lesz olyan Madridista haverom is aki csak azért jön el, hogy velem együtt a Barcának szurkoljon: így még királyabb az egész....

Rettenetesen várom, és bárhogy alakuljon is mindenképpen nyerünk!!!

Az idényről előttem szólókat nem kívánom megismételni, csupán annyit tennék hozzá, hogy Nekem ez a csapat álmaim csapata, le a kalappal előttük!!!

Egyébként én is megálmodtam a végeredményt: 4-1-re nyerünk!!!

Kocsmába a hely lefoglalva, sörök behűtve, barca póló kivasalva, haverok bemelegítve...jöjjön aminek jönnie kell!

Jó szurkolást kívánok mindkét csapat híveinek!!! :lol:
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.05.27. 17:59:44

jaja de modnjuk büszkék lehetünk a 2 trófeára is az is fantasztikus!! de KELL A 3.!!!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.05.27. 17:57:03

Fecooo írta:ha nyerünk, mindenkinél bömböljön a WE ARE THE CHAMPIONS! és ez

http://www.youtube.com/watch?v=3JY4UW46N50
jaja meg a Campiones Campiones Ole Ole Ole! :D :D

áá már nagyon izgulok alig várrooom!!!
főleg h a realos és mu szurkoló osztálytársaimat cseszegessem :twisted: :D
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.05.27. 17:55:50

én igazából nem is az osztályomtól tartok hanem az internettől. az összes helyen ha kikapunk csak az ünneplő menecseszeri képek lesznek azt meg nem élem túl :cry:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.05.27. 17:52:18

fcbarca0827 írta:
barca6 írta:Na!eljoot a nap amire nem nagyon vártam mivel félek hogy kikapunk és az egész osztályom 4 mencseszter drukkere rajtam fog rohogni :cry:
mindig azt mondják:
Ronaldo beáll,leteszi a labdát és úgy csavarja be hogy Valdés hálója is kiszakad majd :x
De ha nyerunk kirohogom en oket,és a világ legboldogabb embere leszek :D
Kérlek mondjátok hogy nyerni fogunk :cry:
Addig is immátkozom [-o<
Nyerni fogunk! :wink:

Más: nem immátkozom, hanem imádkozom, persze nem csak ez az egy hiba van benne, ezért inkább hagyjuk is...! :wink: :D
nyerni fogunk.elképzelhetetlen hogy nem.
imádkozzon mindenki!mikor lenne szükség rá ha nem most???
egységes legyen az összes barcás,nem veszíthetünk!!!
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.05.27. 17:51:19

ha nem nyerünk akkor is nyugodtan bömbölhet ;) mindenhogy megérdemeljük
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcagirl24 2009.05.27. 17:52:38-kor.
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2009.05.27. 17:50:45

Szunyáltam délután 1,5-2 órát .Álmomban 2:0 -ig jutottunk!!!!
Az első öngól volt, a másodikat pedig Ini szerezte egy szöglet utáni kavarodásból közelről!!!! Ezzel a forgatókönyvel ki is eggyeznék!!

FORCA BARCA!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.27. 17:47:02

ha nyerünk, mindenkinél bömböljön a WE ARE THE CHAMPIONS! és ez

http://www.youtube.com/watch?v=3JY4UW46N50
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.05.27. 17:46:51

barca6 írta:Na!eljoot a nap amire nem nagyon vártam mivel félek hogy kikapunk és az egész osztályom 4 mencseszter drukkere rajtam fog rohogni :cry:
mindig azt mondják:
Ronaldo beáll,leteszi a labdát és úgy csavarja be hogy Valdés hálója is kiszakad majd :x
De ha nyerunk kirohogom en oket,és a világ legboldogabb embere leszek :D
Kérlek mondjátok hogy nyerni fogunk :cry:
Addig is immátkozom [-o<
Nyerni fogunk! :wink:

Más: nem immátkozom, hanem imádkozom, persze nem csak ez az egy hiba van benne, ezért inkább hagyjuk is...! :wink: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.05.27. 17:47:27-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2009.05.27. 17:43:58

Na!eljoot a nap amire nem nagyon vártam mivel félek hogy kikapunk és az egész osztályom 4 mencseszter drukkere rajtam fog rohogni :cry:
mindig azt mondják:
Ronaldo beáll,leteszi a labdát és úgy csavarja be hogy Valdés hálója is kiszakad majd :x
De ha nyerunk kirohogom en oket,és a világ legboldogabb embere leszek :D
Kérlek mondjátok hogy nyerni fogunk :cry:
Addig is immátkozom [-o<
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.05.27. 17:43:51

Ronaldo a bokáját fájlalta az utolsó tréningen - Sky Sports
Aggodalomra adhat okot a címvédő Manchester United háza táján, hogy Cristiano Ronaldo bokája a legutóbbi edzést követően ápolást igényelt.

A portugál válogatott játékos lába a kedd esti tréningen sérült meg a Stadio Olimpicoban.

Cristiano hasonló sérülés miatt hagyta ki a szezon elejét, akkor meg kellett műteni, azonban mielőtt mindenki az ájulás határára kerül, a mostani eset közel sem ilyen súlyos, így minden valószínűség szerint pályára léphet a döntőben.

A szélsőre minden bizonnyal kezdőként számít Sir Alex Ferguson, méghozzá ezúttal középen, a szélről pedig Wayne Rooney és Park Ji-Sung támogathatja.

Tegnap Nemanja Vidicet is lefotózták miközben a térdét fájlalta, de a Unitednél megerősítették, a szerb hátvéd egészséges.

Vidic védőtársát, Rio Ferdinandot sem akadályozhatja meg semmi abban, hogy ott legyen a fináléban, miután felépült korábbi vádlisérüléséből.

A Barcelona csapatában is kérdéses egyesek játéka, Sergi Busquets szintén ápolásra szorult az utolsó felkészülés alkalmával.

A fiatal spanyolra központi szerep hárulhat a középpályán, Yaya Tourénak pedig a védelmet kell kisegítenie játékával.

Andres Iniesta és Thierry Henry sérülésük után a csapatukkal edzettek kedden, így elég valószínű, hogy Pep Guardiola a kezdőben számít rájuk.
KépKép
daneee
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.03.11. 20:34:18
Tartózkodási hely: Erdötarcsa

2009.05.27. 17:40:36

Na most elmegyek és rápihenek a meccsre!! :)
Megnézek valami jó filmet, meg tanulok egy kicsit, aztán 8 órától már semmi nem zavarhat el az m1-ről!!! :)) még a barátok közt sem :p :D amugy sem szoktam nézni!! :)

De ne feledjétek amit leirtam egy előbbi hozzászólásomban, mert ugy fog alakulni a meccs és 3:1 lesz és Messi lesz a meccs hőse és a döntő gól szerzője, mert ő a MESSIás!!

Szép estét mindenkinek és mégszebbet fél 11 után!! És vigyázni az alkohollal ne hogy túlkeveset igyatok!! :D:D

HAjrá BARCA!!

VIVA MESSI

Üdv

Daneee:)
GyD
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.27. 17:37:53

Rumig írta:Leginkább attól tartok, h ki fog új lendületet hozni a játékunkba - már ha szükség lesz rá. Most nem nagyon van Larsson- vagy Belletti-féle játékos, akit nyugodtan be lehetett hozni a gyengébben teljesítők helyére. Keita/Busquets (amelyik nem kezd) becserélése várható, de ezen kívűl valszeg csak időhúzó cserét hajt végre Pep...
Nagyon jó lenne ha nyernénk mert akkor, ezt a már így is tökéletes keretet nem kell annyira csiszolni. Igaz hogy kell a kispad. A nyáron nagyon fel kell készülni. És senki se mondja meg nekem hogy nem kell változtatni mert igenis kell. A 2006-os csapatra is ezt mondták egy csomóan, és válság lett a vége. Amúgy meg FORZA VIVA GLORY GLORY BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.05.27. 17:27:13

Campnou írta:Reméljük igazi futball csemege vár ránk, pazar játékkal, sok szép góllal és természetesen BARCA GYŐZELEMMEL!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:


(egy tipp: BAR 4 : 3 MU)

GO BARCA GO!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
4:3
azért ne reménykedjünk ilyen gólgazdag meccsben
egyelőre azt a szituációt gyakorlom,hogy ne essek kétségbe ha a mu vezet,de megvilágosodtam hogy nem lesz ilyen pillanat :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.27. 17:22:45

Eljött a nagy nap. Kétségtelenül Európa két legjobb csapata lép ma pályára. Nagy meccset várok, és Ferguson igéretei ellenére egy visszahúzódó Manchestert. Döntő lesz a mérkőzésen, hogy mely csapat képes előnyt szerezni.
Történjék bármi, az eddigigekért is köszönet illeti a Csapatot, és Pep-et.
4:1-re nyerünk. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.05.27. 17:22:34

Leginkább attól tartok, h ki fog új lendületet hozni a játékunkba - már ha szükség lesz rá. Most nem nagyon van Larsson- vagy Belletti-féle játékos, akit nyugodtan be lehetett hozni a gyengébben teljesítők helyére. Keita/Busquets (amelyik nem kezd) becserélése várható, de ezen kívűl valszeg csak időhúzó cserét hajt végre Pep...
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Campnou
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2008.11.30. 16:18:42

2009.05.27. 17:21:48

Reméljük igazi futball csemege vár ránk, pazar játékkal, sok szép góllal és természetesen BARCA GYŐZELEMMEL!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:


(egy tipp: BAR 4 : 3 MU)

GO BARCA GO!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.27. 17:19:33

:lol: :) bíztam benne :oops: :lol: :wink:
Sempre Barca!
daneee
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.03.11. 20:34:18
Tartózkodási hely: Erdötarcsa

2009.05.27. 17:19:22

Jaja Márió!!
Ahogy mondod, én tuti biztos vagyok benne...amugy tettem is fel pénzt a barcára!! :) azért a házat nem tenném fel semmire, de most a barca győzelmét úgy érzem mint anno amikor a görögök lealázták a portugálokat és megnyerték az EB-t!! Hála istennek akko is SíróRonaldo volt a szenvedő fél és szerintem most is ő lesz, többek között!! ;)
HAjrá Barca!! Messi mindent eldönt, hisz ő a legjobb!! :D



Hűha,nemsemmi,hogy te miket tudsz!!!!?remélem én is,hogy iesmi kimenetelü lesz a meccs....de ha már ien biztos vagy a dolgodban,legalább tedd fel rá a házatok :D :D[/quote]
GyD
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.27. 17:16:56

Dona írta:menni fog emberek! Bízzunk a csapatban!Ők mindent meg fognak tenni annak érdekében,hogy 2009-ben ez legyen a 3. legszebb esténk!:) :lol: :P :wink:
értettem, hogy gondoltad a 3. legszebb estét, de kicsit kétértelmű :P
legyen harmadszor is szép esténk, de ha sikerül ez lesz az év napja! :D
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.27. 17:14:07

menni fog emberek! Bízzunk a csapatban!Ők mindent meg fognak tenni annak érdekében,hogy 2009-ben ez legyen a 3. legszebb esténk!:) :lol: :P :wink:
Sempre Barca!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.27. 17:13:23

A remény rendben, van ezért vagyunk szurkolók. De a realitás az, hogy 3 esélyes a mecs, és ha más stilust játszik is a MU. van olyan jó mint mi.
Ha kikapunk fájni fog, de ezzel együtt is azt mondom ennél gyengébb idényünk soha ne legyen. Sajnos A D.Alves és Abidál nagyon hiányozni fog. Nagyon lényeges hogy a gólhelyzeteinket kihasználjuk, mert sok nem lesz. Lényeges,hogy ki lövi az elsőt.
Fecó
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2009.05.27. 16:58:12

skadi írta:
mario18 írta:Hát én nagyon remélem,hogy megnyeri a BARCELONA.Nagyon megérdemelné ien idény után!!!
Bele se merek gondolni,hogy mi lesz,hogy ha nem nyer a Barca,mert van egy hülye fogadásom,miszerint ha ma kikapnak,akkor 1hétig Mu-s mezt+1 hétig Real mezt kell hordanom....és ezt nagyon nem akarom átélni :D :?
Mindenkinek jo szurkolást és sok sok Barca golt kivánok :D :D
és mit csinál a haverod, ha mi nyerünk? :twisted:
Adok neki egy Barca mezt,hogy végre rendes ruhája is legyen :D :D :D és mivel ö MU drukker,igy neki meg még +ba Liverpoolos mezt kell viselnie 1-1 hét.....igy szol a fogadásunk :D :D szerintem korrekt,de megalázo,mindekettönk felöl :?
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2009.05.27. 16:53:18

[quote="daneee"]Sok statisztika, elemzés, erő, ész, foci tudás....este 20:45-től minden kiderül!!

Szerintem ez a meccs a rendes játékidőben fog eldőlni, vagy a hosszabításban, a 11-eseket egyik csapat sem szeretné!!

Én szerintem az MU az elején rá akarja erőltetni az akaratát a Barcára, ez eltart majd egy darabig de úgy 10-15 perc után már alább hagynak és ezt fogja kihasználni a Barca és a 20. perc környékén megszerzi a vezetést Henry révén...a Barca nem egy védekező csapat tehát nem fog visszaállni és teret ad az MU-nak egyben igy a Barcának is lesz tere a kontrákra, sőt...de sajnos az emu betalál SírRonaldo révén még az első félidőben...de jön a második félidő és bealszik az emu védelme és ezt kihasználva a kicsi Messi belővi az ujabb vezető gólt, ezzel koronát téve a saját fejére és a Barcáéra, mivel az emunak mindenképpen kell egy gól ezért teljesen kitámadnak és ebből kifolyólag valamikor a hajrában ugy 75-90.perc között a barca megadja a kegyelem döfést az emunak...legyen az Iniesta megint?! :) - legyen-

Szóval szerintem 3:1 lesz ha a rendes játékidőben dől el, ha a hosszabitásban akkor 2:1, de szerintem akkor is Messi lesz az aki eldönti, mert a világ legjobbjának jár ez a feladat, hogy eldöntse a Döntők Döntőjét!!



Hűha,nemsemmi,hogy te miket tudsz!!!!?remélem én is,hogy iesmi kimenetelü lesz a meccs....de ha már ien biztos vagy a dolgodban,legalább tedd fel rá a házatok :D :D
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Válasz küldése