Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.05.08. 09:58:56

“When people say it's all very suspicious then I get rather angry, Italy and Spain should look at themselves and their shortcomings rather than the referee’s. It's easy to go on blaming referees or linesmen. Of course they make mistakes, but coaches make mistakes, players make mistakes, and the press make mistakes. They go for you and against you.”

Hiddink 2002, Dél-Korea kapitányaként

“We tried to play another style, a style that is more attractive for the spectators to see. The Italians wanted to play defensively, they love to play with a wall - they don’t think about attractive football, they just think about the result.”

Hiddink panasza a 2006-os VB-ről amikor az ausztrálokat kiverték az olaszok.

Avagy újabb bizonyíték arra, hogy egy perc hosszúságát az dönti el, hogy az ember a vécéajtó melyik oldalán gubb-aszt (nohát mily csúnya szó :) )...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.08. 09:52:50

Mikaos írására reagálnék: csak a lényegét nem láttad annak amit írtam: Iniesta középpályás csak tűzoltásként játszik időnként szélen és mint ilyen a világ egyik legjobbja, de az utóbbi öt-hat meccsen szinte mindég a Barca legjobbja volt!
ezzel szemben akinek a posztja alapján a gólokat (főleg a nagyon fontos gólokat!!) kellene rúgni - Eto'o - az ugyanezeken a meccseken igencsak gyengén muzsikált!
Azt nem hallottam hogy Guardiola tőle kérte volna számon az elmaradt gólokat!! ezért bátorkodtam szóvá tenni a dolgot. amúgy pedig van szemem, láttam hogy Ini mennyi gólt lőtt.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.05.08. 09:41:13

recrea írta:A Mu fellebezett flecher ügyben, nekünk sem ártana abidaléban. Vagy mindkettőt eltörlik, vagy egyiket sem, mondjuk nekünk fontosabb lenne. Bár valszeg úgyse fogják...
A SPORT.es információi szerint mindkét esetben fellebez a Barcelona, különös tekintettel Abidal piros lapját szeretnék eltöröltetni. Bár ismerve az UEFA-t, nem szokott már meccs után eltörölni lapokat, de hátha most mégis eltörlik, hiszen mégiscsak egy BL-döntőről van szó... :roll:

Alves sárgájára szerintem nincs esély, az már kijárt neki a meccsen. Előtte és utána is voltak szabálytalan megoldásai, de én ezért nem szidom. Azért is igazolt ide a Barcához, hogy BL-t nyerjen, errefel nem játszhat a döntőben... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.08. 09:34:18

A Mu fellebezett flecher ügyben, nekünk sem ártana abidaléban. Vagy mindkettőt eltörlik, vagy egyiket sem, mondjuk nekünk fontosabb lenne. Bár valszeg úgyse fogják...alves meg, ha tudja, h nem kaphat sárgát, miért könyökli le egy ártatlan szituációban, félpályánal az ellenfelet. Egyrészt paraszt dolog, másrészt ostobaság. Na jó, ennyi esze van, dehát akkor is. Magával és a csapattal baszik ki, simán megbüntetném. Bírom a csávót, jó focista, nem erről van szó, csupán erről az egy esetről, mielőtt bárki nekem esne, h szidom. :lol:
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.05.08. 09:32:04

Lehet, hogy hibázott a bíró a Barca javára de az első meccsen meg pont fordítva volt!Különben meg a Hiddink úr ne nagyon jártassa a száját a bírói ténykedésről, mert a 2002 es világbajnokságon ahol a Dél-Korea edzője volt, pontosan nekik köszönhette, hogy a csapata elődöntőt játszott!Milyen érdekes, hogy akkor nem szídta a bírókat amikor a spanyoloknak nem adtak meg 3 szabályos gólt, meg a Totti tizenegyes ugye!
A Lényeg, hogy ott vagyunk Rómába és mindent pesöprünk, mert a világ legjobb csapata a Barcelona!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovacszoli10 2009.05.08. 10:07:03-kor.
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.05.08. 09:16:01

Hiddink: "Aztán ott van Piqué és Eto’o kezezése, amikor előbbire Anelka, utóbbira Ballack lőtte rá a labdát.”

Sztem ez mindent elmond!!! Rálőtték a labdát! Tehát nem szándékosan értek bele, mondjuk ezt mindenki láthatta. Eto' ráadásul még háttal is volt, Piqué meg kb 2 méterre... ENNYI!
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.05.08. 08:45:29

Hiddink jó lenne, ha csendben maradna, mert legalább annyira benne van a kiesésben, mint a bíró. Emberelőnyben, amikor látja, hogy képes lenne a csapata megszerezni a második gólt, inkább végrehajt egy bunkercserét (Drogba :arrow: Belletti). Az, hogy a végén kiegyenlítettünk, természetesen óriási szerencse, de azért egyszer most már kijárt ez nekünk is.
A 67 meg nem adott 11-esből pontosan 1 lett volna jogos (Piqué), a többit maximum jóindulattal lehetett volna befújni, vagy egyszerűen hiba lett volna. Drogba meg Anelka csak addig küzdött, amíg be nem értek a 16-oson belülre, onnantól kezdve egy kártyavár is stabilabb lett volna. A Malouda vs Alves esetben sem a feltartást fújta le a bíró, hanem Alves még előtte visszahúzta Maloudát, és akkor még előnyszabályt ítélt, de miután Malouda végleg elvesztette a labdát, az első szabálytalanságot fújta le. Olyan nincs, hogy előnyszabály, aztán 11-es.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.05.08. 08:26:29

ozsimiki írta:Valóban mi voltunk szerencsésebbek EZÚTTAL!!! fontos szó :wink:

elcsalásnak azért nem lehet hívni,mert az említett esetek IDEJÉBEN A CHELSEA ÁLLT továbbjutásra, és nem arról volt szó,h a Barca vezet,és így akadályozza meg a bíró,h a Chelsea egyenlítsen. nem mind1.

többet én nem foglalkozok az esettel, a világ összes csapatával előfordult már ilyen, végre egyszer mi jöttünk ki jól belőle, semmi szégyenkezni valónk nincs.
Pontosan. Ha valakire, hát a Barcára azthiszem nagyon nem lehet aztmondani, hogy bemákolja a meccseit. A Chelseare sokkal inkább szvsz...

Ez most nekünk jött ki jól.

Amúgymeg nemhiszem, hogy megvettük a sporit, csak Barca szurker volt. 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.05.08. 06:55:21

Sziasztok!!Valaki tudna adni egy oldalt aho lmegtalálható az olajbábúúúk elleni két meccsnek a részletes statisztikája??
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.05.08. 06:35:52

Krojf írta: Pedig az.
Most sem nyert BL-t és tavaly sem!
Az EB-t is bebukta a spanyolok ellen.
Nem egy győztes típus, na!
K.
Meg vb-t a Brazilok ellen meg még egy bl-t real ellen. :twisted:
Avatar
gombosmario18
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:32:40

2009.05.08. 02:26:39

madmushroom írta:
papek89 írta:Nem értem a Chelsea csapatát, meg a szurkolóit sem. Ha elbuknak egy meccset, miért másra fogják? 1 darab 11-es volt, ami teljesen tiszta lett volna. A többi félreértés. Test-test elleni harcok. És a kiállítás? Arról miért nem beszél senki? Ezt nem értem. És az igazság győzött. Azért is, mert kimenni a pályára, és végig védekezni...ezt akármelyik csapat megtudta volna csinálni. Azért tart ott a Chelsea, ahol most van. A filozófiájuk nem a fociról szól. És nem a klubról. Nem úgy, mint a Barcában, ahol most is egy saját nevelésű játékos lőtte tovább a csapatot. ány saját nevelés van a Chelseaben? Erről van szó. Ha nem lenne Abramovic, sehol sem tartana a csapat. És azt is megkockáztatnám, hogy az angol a legerősebb bajnokság. Van 4 csapat, ami rendre ott van a BL-ben. És az UEFA kupa? Hol vannak az angolok? Sehol sem. Erről ennyit. Ha nem lenne ez a 4 csapat a sok milliárdossal a hátuk mögött, még a Serie A is megelőzné. Nem vagyok a bírkózó foci híve.
Ha a Chelsea akar nyerni valamit, akkor kezdjen valamit magával, mert így sosem fog nyerni semmit. Csak tapasztalatot.
Én csak John Terryről tudok :)
hát másrol nem is tudhatc,mer jelenleg csak ö az egyetlen......de öbelölle azér rendes játékost faragtak :D
Kép

Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a Camp Nou-ba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.05.08. 01:04:45

http://sportgeza.hu/sport/fizikaliseduk ... barcelona/

Nem tudom hogy volt e ez a cikk de sztem ez a legkorrektebb . Elfogultságtól mentes kumma értelmes cikk.
Avatar
Zolinho1
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2008.09.16. 19:11:48
Tartózkodási hely: Mezőtúr

2009.05.08. 00:32:24

Aki még ébren van és szeretné megnézni a tegnapi meccset az kapcsoljon a Eurosportra.
FC Barcelona Campions Del Mon
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2009.05.07. 23:45:52

FC Barcelona zászló:4500FT
FC Barcelona mez:16000FT
chelsea-FC Barcelona jegy:85000FT
ANDRÉS INIESTA GÓL FELBECSÜLHETETLEN!!!!!
Minden másra ott az Eurocard/Mastercard!
Ennyi a véleményem!
Ahogy Pep mondta:Győzzön a jobb!!!
BARCA,BARCA,BARCAAAAAAAAAAAAA
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.05.07. 23:19:52

papek89 írta:Nem értem a Chelsea csapatát, meg a szurkolóit sem. Ha elbuknak egy meccset, miért másra fogják? 1 darab 11-es volt, ami teljesen tiszta lett volna. A többi félreértés. Test-test elleni harcok. És a kiállítás? Arról miért nem beszél senki? Ezt nem értem. És az igazság győzött. Azért is, mert kimenni a pályára, és végig védekezni...ezt akármelyik csapat megtudta volna csinálni. Azért tart ott a Chelsea, ahol most van. A filozófiájuk nem a fociról szól. És nem a klubról. Nem úgy, mint a Barcában, ahol most is egy saját nevelésű játékos lőtte tovább a csapatot. ány saját nevelés van a Chelseaben? Erről van szó. Ha nem lenne Abramovic, sehol sem tartana a csapat. És azt is megkockáztatnám, hogy az angol a legerősebb bajnokság. Van 4 csapat, ami rendre ott van a BL-ben. És az UEFA kupa? Hol vannak az angolok? Sehol sem. Erről ennyit. Ha nem lenne ez a 4 csapat a sok milliárdossal a hátuk mögött, még a Serie A is megelőzné. Nem vagyok a bírkózó foci híve.
Ha a Chelsea akar nyerni valamit, akkor kezdjen valamit magával, mert így sosem fog nyerni semmit. Csak tapasztalatot.
Én csak John Terryről tudok :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Jayden
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2009.02.25. 21:00:21

2009.05.07. 23:12:03

Ugyan ez a link tartalma is csak bővebben kifejtve.
De most ha egyszer látta a chelsea hogy a biró"nem velük van" akkor meg miért nem támadott hogy csak azért is megmutatom. Mit csinál helyette vergődik mint egy pulya. Angol legerősebb bajnokság, miert is mert teli sok pénzes izomgyerekkel?!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.07. 23:09:52

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, és csak azt fűzném hozzá: a cselszki azt gondolja, hogy 90 perc alatt dőlt el a továbbjutás. Nem igaz. 180 perc alatt, amiből 90-et a Camp Nouban játszottunk...és akkor nem reklamáltak a nekünk meg nem adott büntetőért.... :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.07. 23:06:39

Nem értem a Chelsea csapatát, meg a szurkolóit sem. Ha elbuknak egy meccset, miért másra fogják? 1 darab 11-es volt, ami teljesen tiszta lett volna. A többi félreértés. Test-test elleni harcok. És a kiállítás? Arról miért nem beszél senki? Ezt nem értem. És az igazság győzött. Azért is, mert kimenni a pályára, és végig védekezni...ezt akármelyik csapat megtudta volna csinálni. Azért tart ott a Chelsea, ahol most van. A filozófiájuk nem a fociról szól. És nem a klubról. Nem úgy, mint a Barcában, ahol most is egy saját nevelésű játékos lőtte tovább a csapatot. ány saját nevelés van a Chelseaben? Erről van szó. Ha nem lenne Abramovic, sehol sem tartana a csapat. És azt is megkockáztatnám, hogy az angol a legerősebb bajnokság. Van 4 csapat, ami rendre ott van a BL-ben. És az UEFA kupa? Hol vannak az angolok? Sehol sem. Erről ennyit. Ha nem lenne ez a 4 csapat a sok milliárdossal a hátuk mögött, még a Serie A is megelőzné. Nem vagyok a bírkózó foci híve.
Ha a Chelsea akar nyerni valamit, akkor kezdjen valamit magával, mert így sosem fog nyerni semmit. Csak tapasztalatot.
Jayden
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2009.02.25. 21:00:21

2009.05.07. 23:03:39

Én is még ma is olyan mámorban voltam :D

Nézelődtem és mit találtam. Érdemes lenne elolvasni a cselszkinek is
Nem tudom hogy most ezt szabadna e linkelnem, de azért érdemes átböngészni van benne némi indok amely a barca továbbjutását támasztja alá.

http://sportgeza.hu/futball/2009/05/07/ ... a_chelsea/


Kedves topic moderátor bocsánat [-o<) [-o<) [-o<)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.05.07. 22:54:31

MichaaBee írta:Drogba meg K.O. Addig színészkedett, amíg a saját edzője elhitte, hogy baj van és lehozta.
:lol: :lol: :lol:

Ez óriási :D Ehhee :D

Drogba nem sportszerű játékos. Csöppentsem... C.Ronyi után ő a második a listámon... a gyülőlet-listáról beszélek.
KépKép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.05.07. 22:30:21

jaaaaaaaaaj talán most sikerült teljesen feldolgozni a tegnapi mérkőzést. még a könnyem is kicsordult most ahogy a himnuszunkat hallgatom. csak tisztelegni tudok ezeknek a srácoknak és nagy köszönetet mondani, legyen a döntőben bármi. örülök, hogy immáron 13 éve a Barcának szurkolok... :)

A régi edzőm, Deli Attila(Delosz) biztosan most mosolyog fent a mennyben...
Nyugodj békében Delosz :cry:
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.05.07. 22:25:14

Utólag is gratulálok a fiúknak :wink:
Szééép volt fiúk :)
Kellett egy "kis" szerencse de ott vagyunk :twisted:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.07. 22:15:36

MichaaBee írta:
Barca Taki írta:nem tudja valaki mikor lesz a chelsea-barcelona meccs ismétlése? :roll:
Nem tudom, de ha meg akarod magad kímélni a 18+ erőszaktól, akkor ajánlom, hogy csak az utolsó 5 percre kapcsolj oda. :D
Holnap 16,00 órától adja a Sportklub.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.05.07. 21:56:43

Barca Taki írta:nem tudja valaki mikor lesz a chelsea-barcelona meccs ismétlése? :roll:
Nem tudom, de ha meg akarod magad kímélni a 18+ erőszaktól, akkor ajánlom, hogy csak az utolsó 5 percre kapcsolj oda. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.05.07. 21:55:35

Barca Taki írta:nem tudja valaki mikor lesz a chelsea-barcelona meccs ismétlése? :roll:
Aki keres talál! :arrow: http://www.port.hu/

Szerintem max. Sport Klub adja majd, mert ott adnak Barca TV-t! M1 nem szokta ismételni, ők pénteken az Arsenal - Manchester-t adják. :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése