Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.07. 10:08:04

Áh, már nem érdemes ezzel a bíráskodással foglalkozni, nem mondom, sztem is a bíró egy vak volt, dehát ez fix, hogy ez ellen a Barca ellen emberelőnyben nem ráülni kell az eredményre, hanem támadni. Nevetséges és kockázatos taktikát választott a cselzi, meg is lett az eredménye, egy gól előny, nem előny ellenünk, főleg ilyen labdabirtoklásnál. Megérdemelten jutottunk a döntőbe és kész. Innentől az a kérdés, hogy verjük meg a MU-t!
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2009.05.07. 10:08:01

"Dream Team" Nem szeretem ezt a kifejezést, de ebben a pillanatban ez a legjobb szó a Barcára. Csak a legféltettebb álmunkban gondoltuk volna hogy a 93. percben Iniesta lesz a megmentőnk ! VAldes-Egy életre belopta magát a szívembe amikor Drogba ziccerét lábbal hárította (Essien bombáján is rajta volt) Alves-Szerintem túl izgulta a meccset kevés jó beadása volt és a védelembe sem jeleskedett, de azért hajtott! Piqué- bebizonyította hogy egy igazi harcos Óriási teljesítményt nyújtott. Touré- Remekül megoldotta a feladatát, amikor Drogbát a 16-on beül becsúszva szerelte, az vmi isteni volt (nekem ő és Etoo a Barca 2 feket gyöngyszeme) Abidal- Szerintem egyáltalán nem volt a kiállítás amit ő csinált. Nem is rúgott Anelka felé, egyszerűen összeakadt a lábuk. Busquets-től nem vártam többet, igaz védekezhetett volna jobban is, de azért nem játszott rosszul. Keita- szerintem ő nem vette fel a meccs ritmusát szoknia kell még ezeket a nagy derbiket. Messi- Az ő helyzete nagyon nehéz volt mivel ha csak felé ment a labda máris 3-man vették körül, ahoz képest önzetlenül és jol játszott. Iniesta- most ha róla rosszat mondanék, akkor ki lennék sztem innen tiltva :D Rengeteget dolgozott, bár sztem volt 1-2 helyzet amikor jobb lett volna ha nem tartja annyit a labdát. Etoo- Sztem ő volt a legnyugodtabb a csapatban, a védők gyűrűjében felörlődött,de sztem hasznosan játszott (Ő benne már nem érzek az idényben gólt kifogyott a töltény) Ja és Xavi- sztem ő fáradt volt a real elleni brillírozása sztem most adta ki magát. Guardiolátol hamarabb vártam a cserét. A helyébe már a 70.percben cseréltem volna. Mindenesetre nyertünk és ez a lényeg ! :D
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2009.05.07. 09:58:40

Kár a tizenegyeseken agonizálni, teljesen igaz ahogy J. Cruyff is nyilatkozta hogy mindkét elődöntőn [auto_cenzúra] volt a bíráskodás, az meg nem lett volna fair hogy barcelonában mi nem kapjuk meg a tizit, Ballackot nem állítják ki, itt a Chelsea meg megkap mindent. Nem kéne emberelőnyben gólt kapni meg néha egy kicsit támadni, belőni a helyzeteket és ennyi. Amúgy Piquet kezére rárúgták a labdát, semmit nem mozdította, szóval az a tizenegyes is kérdőjeles.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.05.07. 09:52:48

Teljesen megérdemelten jutottunk tovább. Már énis kezdtem szomorkodni, mikor ugyanazt csinálta a Chelsea mint pár éve. Már vitték a szögletzászló felé a labdát stb...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.07. 09:50:53

Mint már írtam Ini topicjában, a 92. perc után fél óráig fel-alá rohangáltam. :lol: Többet nem akarok hozzátenni, éppen annyit, hogy a bíró [auto_cenzúra]. :roll: Mondjuk ki őszintén, bár törte a játékot a Chelsea, de ilyen pontatlan játékkal, csak a bíróra számíthattunk. És igen, ő ezen a meccsen velünk volt, talán egy kis törlesztés volt Abidal kiállítása (ami ugyancsak nem volt igaz). Óriási szerepe volt a bírónak és kész. Ha meg nyerjük a BL döntőt, erre fogják majd. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2009.05.07. 09:54:53-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.05.07. 09:50:31

Lazítsatok már egy kicsit...
Próbáljátok objektíven értékelni a tegnapi eredményt.Nagyon igaza van Marcinak,simán tovább mehettek volna az angolok,úgy hogy egy szót sem szólhattunk volna.El kell ismerni hogy szerencsénk volt,és a bíró befújhatott volna legalább egy büntetőt.Más kérdés hogy az ellenfél 10 ember ellen sem tudott akció gólt lőni,hanem inkább védekeztek,rá is fizettek.
Az antifocival nem értek egyet,mert mondjatok olyan taktikát ezen kívűl,ami a Barca ellen hatásos lenne!Voltak helyzeteik is bőven tehát ilyen szempontból akár jó taktika is lehetett volna.
Külön respect Vikkének a sportszerű hozzászólásért!
Kép
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2009.05.07. 09:48:58

Belőttem :wink:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.07. 09:47:59

Szinte biztos vagyok benne hogy cimvédés lesz a dologból, a Blben. Piqué ugyanis hamár bejut a döntőbe szereti megnyerni én úgy látom :D Ő volt a lelke a csapatnak belsőbekként többet csinált a center pozícióban mint Etoo, és ez nem ment a védőfeladata rovására.
Szóval ő majd megteszi azt ami eddig senkinek sem sikerült,megvédi a Bl-címét. 22 évesen :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.05.07. 09:47:15

Realista24 írta:Na még ennyit a tegnapi meccshez, aztán nem tovább nem hergellek titeket...

http://i44.tinypic.com/rthilf.jpg[/url]
Jó kép! :D

Eddig se hergeltél, savanyú a szőlő neked, de ez természetes, ősi riválisok a csapataink, ha Real lenne ugyanebben a helyzetben a barcások közül is sokan jöttek volna a bíróval, stb... :wink:

Én csak mosolygok ezen, elvégre megtehetem jó szívvel, mert most az én kedvenc csapatom áll győzelemre a bajnokságban, döntős a király kupába és a bajnokok ligájában és játsza a legszebb futballt a világon!

Szóval csak mosolygok, mosolygok és mosolygok 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Asys 2009.05.07. 09:48:03-kor.
fkincows
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.05.07. 09:19:14
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.07. 09:43:22

Valamikor a bajnoki idény elején, talán még a téli szünet előtt hallottam az egyik kommentátortól, hogy idén, ha a Barça játszik, az istenek is velük játszanak. Hát ezt a tegnapi meccs is igazolja. De persze kellett Iniesta hatalmas szíve és küzdeni akarása is ahhoz, hogy megmutassuk, 10 emberrel sem szabad leírni a csapatot. Ha hibázol, a Barça így is megbüntet....

Játékvezető ide, kétes büntetők oda, nagyon boldog vagyok, hogy ott lehetünk a döntőben. Ez a Chelsea antifoci felháborító volt, nem is beszélve a vagdalkozásról, amit a Camp Nou-ban bemutattak. Ilyennek kell lennie egy európai szintű csapatnak?! Na ne nevettessenek! Oké, tegnap meg-megvillantak, de akkoris csak ölték a focit.

Várom az MU meccset, bármi is lesz a vége, mert az legalább MECCS lesz (még ha kemény is).

VISCA EL BARÇA!!!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.05.07. 09:41:59

Vikke írta:Üdv!
Chelsea szurkolóként leírnék pár gondolatot.

Először is gratulálok a továbbjutáshoz és a bajnoksághoz is! Ha tehetem, mindig megnézem a Barca bajnoki meccseit, tökéletes kikapcsolódás egy végig dolgozott szombat után megnézni Messiék óriási támadófociját!
De!
A BL más! A BL-ben vannak olyan csapatok, amelyek Spanyolországban nincsenek! Szervezett, taktikusan játszó, intelligens csapatok.
"A foci szégyene a Chelsea"? "Az igazság győzött"? "Antifoci"? Hagyjuk ezeket, jó?
Az első meccsen azt játszottuk, amit kellett a világ legjobb támadófociját játszó csapata ellen, idegenben, a BL elődöntőjében, 80 ezer katalán előtt!
Lehet, hogy nem volt szép, de mégis mit vártatok? Hogy megállás nélkül támadni fogunk, hogy aztán kikapjunk 4-2-re? Ha ezt hiszitek, akkor bohócok vagytok, nem mások! Próbáltunk támadni, annyi sikerült. De a CÉLT, teljesítettük.

Tegnap meg: A labdabirtoklás nem sokat számít. Kaput eltalált lövésetek csak egy volt. Iniesta parádés gólja. (Nagyon csípem a kis albínót!!)
A mi kezünkben volt a meccs! De jött ez a bíró és csúnyán belenyúlt a meccsbe! Én nem beszélek 6 megnemadott tiziről, de kettőről biztosan.
-Piquet kezezése egyértelmű, Ő is beismerte.
-Malouda lerántását lefújta, de egyértelműen benn volt a büntetőterületen. Ha már lefújja, (le is kellett) akkor 11-es járt volna.
-Abidal kiállítása természetesen kamu volt, viszont Alvest simán ki lehetett volna szórni már az első féliődben.... Erről ennyit.
Tény, be kellett volna lőni a helyzeteket, de nem lőttük. A tizit viszont lőttük volna.

Szóval, kis összegzés:
Gratula mégegyszer, de mi érdemeltük volna meg a továbbjutást!
Felejtsétek el a [auto_cenzúra] "antifutball" kifejezést és próbáljátok meg megtalálni azt, hogy milyen gyönyörű, amikor egy csapat olyan szervezetten működik, mint egy óramű. Mert lehet szeretni mindkét stílust!
"Otthon" a Chelsea fórumon már előjöttem ezzel a hasonlattal.
A Barca egy gyors amerikai akciófilm, míg a Chelsea egy európai művészfilm. Én az utóbbiakat szeretem jobban...
És mégegy egy fórumozó szájából: "A Barca a foci Nadalja, a Chelsea Federer...":-)

Nna, Béka, aztán kössétek fel a gatyát a ManU ellen és tessék megnyerni a Primera Dívision-t!
Henry lerántása az első meccsen tizit ért, szintén első meccs, Ballack földbe döngöli Iniestat...nem kapta meg a második sárgáját...igazságtalanságról beszélünk ? Hol ? Kinek? Minek ?
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
musti
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.07. 19:46:27
Kapcsolat:

2009.05.07. 09:41:55

Guardiola eleg kevesett tett a meccshez... Messit nagyon jol lefogtak, es szerintem messi se volt jo formaban onmagahoz kepest. Latszott h nem fog tudni semmit se kezdeni a jobb oldalon. Felidoben biztos voltam benne h a kovetkezo utasitasokat kapjak a jatekosok: Nincs tobb kisszoglet(mert az meg a jol fejelo angolok ellen bivelt labdakhoz kepest is veszelytelen volt... ) Illetve inesta messi es meg eto is csereljenek helyet h zavarjak ossze a vedelmet hiaba teruletet fogtak, akkor is ez zavaro lehet!! Az utobbit nem mondta nekik hiaba ez volt a legfontosabb!!!! Utolso 5 percben megcsinaltak a jatekosok(szerintem telyesen maguktol, nem utasitasra) es hat mi tortent???? Messi sokkal tisztabban tudott verobbanni es kiguritani inestanak aki bombagolt lott!!! Remelem nyer a barca es wegre nem angol uralom lecc!!!!! De nagyon nehez lecc, mert a mu is tud oan bekkelest csinalni mint a cselzi csak ok kozben 1000xer veszelyesebbek a tamadasokban!!!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.07. 09:41:19

Realista24 írta:
Majd ha a Real Madrid feltud mutattni valamit akkor gyere ide és biráskodjál szerintem.
9 BEK/BL győzelem, több mint 30 bajnoki cím...soroljam? Inkább nem, mert elsírod magad....na örüljetek... és imádkozzatok, hogy ugyanez a bíró vezesse a döntőt is.
Ezt nem mondod komolyan hogy a Puskás féle dream teammel fogássolsz aminek már lassan 50 éve!!!!A jelenben vagyunk nem a múltban vágod!!!!Meg mi az hogy imádkozzunk hogy úgyanezz a biró vezesse a mecsünket???Ez már szánalmas a részedről hogy ilyenekkel próbálod a csapatott besározzni.Amúgy te nem látod a különbséget a te csapatod és a miénk között??????vagy az El Clássicót talán nemlátad???te nagyon elkeseredett szurkoló lehetsz hogyha ilyen nyilatkozatokat teszel.Úgy teszel mintha hogyha nem a jelenben élnénk.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.05.07. 09:38:57

Nagy győzelem volt a tegnapi,mégha nem is játszottunk jól a meccsen. A két mérkőzés alapján teljesen megérdemelt a továbbjutásunk, hozzáteszem ha a chelsea jut tovább az is megérdemelt lett volna. Két egyformán jó és jó formában lévő csapat csatájában a szerencsésebbik jutott tovább. Ez volt a Pool-Chelsea párharcban is,csakhogy csendesedjenek el végre a kékek drukkerei,mert ha ott Reina nem olyan szerencsétlen,akkor a Liverpool megy tovább és most ők képben sem lennének.
A legjobb megoldás a fórummal kapcsolatban meg az lenne,hogy a népművészeti cserépedény ( akinek nem inge ne vegye magára) madridistákat csak a real vs. barca topikba írhassanak,ne idegesítsék itt azokat,akik örülnének csapatuk győzelmének.
Irány Róma! Forca Barca!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.07. 09:38:53

Realista24 írta:
Majd ha a Real Madrid feltud mutattni valamit akkor gyere ide és biráskodjál szerintem.
9 BEK/BL győzelem, több mint 30 bajnoki cím...soroljam? Inkább nem, mert elsírod magad....na örüljetek... és imádkozzatok, hogy ugyanez a bíró vezesse a döntőt is.
Ja Magyarországnak is volt 3 tengere... szerintem hozz még elő valamit a dinoszauruszok korából is... de nem tudod elrontani a kedvünket mert: Róma, 05.27. és a katalán himnusz fogják énekelni :lol:
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2009.05.07. 09:32:01

a chelsea is megérdemelte volna, guardiolának van még mit tanulnia az látszott, hiszen hiddinkkel szemben (majdnem) elvesztette a taktikai csatát. a manchester ellen okosabban kell majd játszani. azt azért még hozzá tenném, hogy bár megvolt a chelsea esélye hogy lőjön még gólt, de azt hogy ne kapjon egyet sem 2 mérkőzés alatt a barcától akármilyen jó is a védekezés, azt még hiddink se gondolhatta komolyan.
a reál meccsekkel párhuzamot vonni teljesen off, egy ilyen meccs mindenkivel előfordulhat, és ez a szezon egészét nézve nem von le semmit a barca érdemeiből.
drogbának nem kéne annyit dobálnia magát, olyan érzésem van vele kapcsolatban mint amikor inzaghit látom játszani, a bírók már nem nagyon hisznek el neki semmit. kár hogy egy ilyen jó csatár ennyire lehúzza a saját teljesítményét.
Vikkének igaza van, de elfogultan, az első meccset is nézve kevésbé érzem azt hogy egyértelműen a chelsea érdemelte volna meg a továbbjutást
ja és végül: a csapat nem először mutatta meg az idény során, hogy az utolsó percig tud küzedni, koncentrálni, ami hozott már sikert az espanyol most meg a chelsea ellen is. ebben is mindenképpen jobb a mostani barca mint a tavalyi.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci 2009.05.07. 10:09:52-kor.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.05.07. 09:30:23

A múltból akarsz meríteni!!?Felesleges!A jelen a mérvadó az emlékek szépek de szerintem az igazi madrid drukkerek kint nem elégszenek meg azokkal amiket ide leírtál!Nekünk is volt anno egy aranycsapatunk akik vb döntőt játszottak!Most hol tartunk?És szerintem az akkori labdarúgást felesleges a jelen focijával párhuzamba vonni, mert véleményem szerint az akkori játék ma nem állná meg a helyét ezen a szinten!
Kép
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.07. 09:30:17

mezeibela margitista "barátunk" ... a pengeéles logikádból az következik, hogy Te most iszonyatosan utálod a saját csapatodat...gondolom a következő játszódott le benned TÖBBEK között a pl.: Getafe meccs után (ha jól emlékszem a végén volt valami kis odapilinszkázós rész...):

"Így már nem is kell a 3 pont, nyerjen csak a Barca bajnokságot."

Ugye-ugye... :idea:
Realista24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.09. 13:56:13

2009.05.07. 09:30:09

Na még ennyit a tegnapi meccshez, aztán nem tovább nem hergellek titeket...

http://i44.tinypic.com/rthilf.jpg[/url]
Vikke
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006.11.03. 22:55:51

2009.05.07. 09:29:03

Üdv!
Chelsea szurkolóként leírnék pár gondolatot.

Először is gratulálok a továbbjutáshoz és a bajnoksághoz is! Ha tehetem, mindig megnézem a Barca bajnoki meccseit, tökéletes kikapcsolódás egy végig dolgozott szombat után megnézni Messiék óriási támadófociját!
De!
A BL más! A BL-ben vannak olyan csapatok, amelyek Spanyolországban nincsenek! Szervezett, taktikusan játszó, intelligens csapatok.
"A foci szégyene a Chelsea"? "Az igazság győzött"? "Antifoci"? Hagyjuk ezeket, jó?
Az első meccsen azt játszottuk, amit kellett a világ legjobb támadófociját játszó csapata ellen, idegenben, a BL elődöntőjében, 80 ezer katalán előtt!
Lehet, hogy nem volt szép, de mégis mit vártatok? Hogy megállás nélkül támadni fogunk, hogy aztán kikapjunk 4-2-re? Ha ezt hiszitek, akkor bohócok vagytok, nem mások! Próbáltunk támadni, annyi sikerült. De a CÉLT, teljesítettük.

Tegnap meg: A labdabirtoklás nem sokat számít. Kaput eltalált lövésetek csak egy volt. Iniesta parádés gólja. (Nagyon csípem a kis albínót!!)
A mi kezünkben volt a meccs! De jött ez a bíró és csúnyán belenyúlt a meccsbe! Én nem beszélek 6 megnemadott tiziről, de kettőről biztosan.
-Piquet kezezése egyértelmű, Ő is beismerte.
-Malouda lerántását lefújta, de egyértelműen benn volt a büntetőterületen. Ha már lefújja, (le is kellett) akkor 11-es járt volna.
-Abidal kiállítása természetesen kamu volt, viszont Alvest simán ki lehetett volna szórni már az első féliődben.... Erről ennyit.
Tény, be kellett volna lőni a helyzeteket, de nem lőttük. A tizit viszont lőttük volna.

Szóval, kis összegzés:
Gratula mégegyszer, de mi érdemeltük volna meg a továbbjutást!
Felejtsétek el a [auto_cenzúra] "antifutball" kifejezést és próbáljátok meg megtalálni azt, hogy milyen gyönyörű, amikor egy csapat olyan szervezetten működik, mint egy óramű. Mert lehet szeretni mindkét stílust!
"Otthon" a Chelsea fórumon már előjöttem ezzel a hasonlattal.
A Barca egy gyors amerikai akciófilm, míg a Chelsea egy európai művészfilm. Én az utóbbiakat szeretem jobban...
És mégegy egy fórumozó szájából: "A Barca a foci Nadalja, a Chelsea Federer...":-)

Nna, Béka, aztán kössétek fel a gatyát a ManU ellen és tessék megnyerni a Primera Dívision-t!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vikke 2009.05.07. 09:30:44-kor.
One and only Chelsea!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.05.07. 09:25:10

Realista24 írta:
Majd ha a Real Madrid feltud mutattni valamit akkor gyere ide és biráskodjál szerintem.
9 BEK/BL győzelem, több mint 30 bajnoki cím...soroljam? Inkább nem, mert elsírod magad....na örüljetek... és imádkozzatok, hogy ugyanez a bíró vezesse a döntőt is.
Igen es ezekbol 5-ot(BEK) 50 valahany evvel ezelott szereztetetek,most semmi!
Realista24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.09. 13:56:13

2009.05.07. 09:22:54

Majd ha a Real Madrid feltud mutattni valamit akkor gyere ide és biráskodjál szerintem.
9 BEK/BL győzelem, több mint 30 bajnoki cím...soroljam? Inkább nem, mert elsírod magad....na örüljetek... és imádkozzatok, hogy ugyanez a bíró vezesse a döntőt is.
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2009.05.07. 09:19:00

Olé,Olé,Olé oléééééé EZ azzz BL FINÁLÉ!!!
Iniesta Parádés volt, brávó :D
Kép
mezeibela
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2008.08.04. 12:49:31

2009.05.07. 09:16:15

annyira hangulatember a társaság hogy az valami hihetetlen...
ha iniesta tegnap nem lövi be és a chelsea jut tovább egy rossz szót nem szoltatok volna..inkább örültetek volna hogy nem adták meg azt a pár 11est..mindenki beletörödött volna..ezt a tegnapi meccset a barcelona csakis a játékvezetőnek köszönheti...a barca 93 percig a kaput sem találta el...miközben a chelsea kontratámadásaibol egy rakat helyzetet kialakitott..
énis a barcelonának szurkoltam mert nem akartam hogy megin ezek a ***** angolok játszák a döntőt...de nem igy...igy már nemis tudok örülni a barca továbbjutásának...és ha ezek után még blt nyertek...akkor azért el lehet gondolkozni hogy mekkora hisztit levágott a társaságotok amikor a madrid ellen nem fujtak be egy 11est és hasonlók...egy ilyen meccs után mostmár csak az jöjjön át reklamálni akinek 2 anyja van... :roll:
további szép napot.. :roll:
m a d r i d i s t a .
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2009.05.07. 09:15:05

FC Barcelona v Manchester United (C.L Final) Date: 27/5/2009 Start: 20:45 Venue: Olympic Stadium Rome, Italy.
:))))
Hihetetlen volt a tegnap este, azért is mert mint írtátok is, a Barca nem szerencsével szokta nyerni a meccseit.
Két teljesen más stílusú csapat játékából ilyen vagy ehhez hasonló meccs lesz.
A Chelsea nagyon masszív csapat, PL-be ilyen csapat kell a dobogóhoz, össze is rakták. A BL-ben sem jön ez rosszul.
A Barca egyik csapatrésze sem a megszokott felállásban játszott, a Ch. full csapattal játszott. Ezért is nagy a siker!
Nem értek azzal egyet hogy a védelmünk másodrangú lenne, sőt szerintem rengeteget alakított P.G. a védelmen, és jövőre még jobb lesz! :)
Iniesta lövése olyan volt mint egy végső próbálkozás, ...és bejött!!!
Válasz küldése