Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.05.06. 18:59:28

chelsea4ever írta:Sziasztok!

A mai meccs nagyon nehéz lesz mind a barcának mind nekünk, bár a ti játékosaitok ezt nem így látják -.-(Iniesta: "gyerekjáték lesz) Remélem 22:30-kor rájön majd h mekkora f*sz volt...

Sokan, közületek is 1-2-en antifocinak nevezték a múlt heti játékunkat. Csak gratulálni tudok azoknak akik arra aztmondták h antifoci.Akik ilyenek mondtak azok nem értenek a focihoz, ha egyszer a taktika ezt kívánta akk ezt kellett csinálni.(Egyébként így is tudtunk volna nyerni Drogba góljával....)

A másik amit sokatok mond h tördeltük a játékot és h nagyon kemények, durvák, szabálytalanok voltunk. Bocsi, de mondjátok, h íígy meg úúúgy mi vagyunk a világ legjobbja de kérdezem hány angol csapattal játszottatok idén?? Az angolok pedig már csak ilyenek, kemény focit játszanak de eredményeset is, majd ma este meglátjuk ezzel szemben mennyit ér a ti "szép" focitok.....

Na ennyi, HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Nem f*szoznám le Iniestát, azérrt mert önbizalommal teli, viszont palackot és lampardot, le lehet f*szozni, a német örüljön, hogy ma játszhat.
2. Antifoci, ha neked az tetszett, hogy közötök nem volt a játékhoz, akkor tényleg elvakult dinamo london fan vagy. Tény, h ez volt a taktika, nem focizni, hanem bekkelni. De tudod mit? Nem is tudtatok volna semmit sem kezdeni azon a meccsen és látszott is a játék képe alapján.
ja a másik, ha Hleb belövi, ha a 11-est befújják Henry lerántását, ha Bojan befejeli, ha nem lett volna talán idény formában Petr, de ez mind, ha csakúgy mint drogba helyzete, amiről mindent elmond, hogy rafa csinálta, ezeket felejtsük is el gyorsan. De "HA"-ban is jobbak voltunk.
3. Az az angol stílus, vitatkozni rajta felesleges, te sem fogsz meggyőzni engem, hogy az szép amikor egy szerelés után repül a támadó amerre lát, és az sem szép szerintem, hogy 10-ből 9 gól fejes, ami beadás.
Majd meglátjuk, hogy ma a spori mennyit enged, de ne félj, keménykedésben is fel tudjuk venni a versenyt veletek, de TI JÁTÉKBAN jelenleg velünk SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó szurkolást.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
sasa01
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.05.06. 18:40:51

2009.05.06. 18:58:32

Hát ezaz, ilyenkor már izgulni kell valamivel több mint másfél óra és kezdödik!! De most izguljunk nagyon, és reméljük a meccs után meg örömittasak leszünk, mert ott leszünk a BL döntöbe!! Meg is érdemelnénk, és mindhárom cimet idén!! Már kezdödhetne a mai meccs!! CSAK A BARCA!!!!
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2009.05.06. 18:57:36

chelsea4ever írta:Sziasztok!

A mai meccs nagyon nehéz lesz mind a barcának mind nekünk, bár a ti játékosaitok ezt nem így látják -.-(Iniesta: "gyerekjáték lesz) Remélem 22:30-kor rájön majd h mekkora f*sz volt...

Sokan, közületek is 1-2-en antifocinak nevezték a múlt heti játékunkat. Csak gratulálni tudok azoknak akik arra aztmondták h antifoci.Akik ilyenek mondtak azok nem értenek a focihoz, ha egyszer a taktika ezt kívánta akk ezt kellett csinálni.(Egyébként így is tudtunk volna nyerni Drogba góljával....)

A másik amit sokatok mond h tördeltük a játékot és h nagyon kemények, durvák, szabálytalanok voltunk. Bocsi, de mondjátok, h íígy meg úúúgy mi vagyunk a világ legjobbja de kérdezem hány angol csapattal játszottatok idén?? Az angolok pedig már csak ilyenek, kemény focit játszanak de eredményeset is, majd ma este meglátjuk ezzel szemben mennyit ér a ti "szép" focitok.....

Na ennyi, HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ezért a hozzászólásért kár volt reggelned... :wink: :wink: Tipikusan ilyen egy Cselzi fan... Ez neked a taktikus játék?? lécci meséld már el nekünk hogy mi volt a taktikai húzása a Chelsea-nak a Camp Nou-ban??? bár inkább nem is vitatkozom ienekkel...
De azért egy vmit kérek: meséld el a történetedet hogy hogy lettél Chelsea fanatikus!! Megköszönném mert érdekel hogyan szerettél bele a kékekbe... :wink:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 18:54:04

Danka00792 írta:Csak én izgulok ennyire?! :oops:
A top 4-ben 3 angol csapat, és 1 spanyol, a mi Barcánk. Bomba formában vagyunk, le kellene mosni öket a pályáról, remélem igy lesz. :oops:
Megkell mutatni az angoloknak, hogy ki az ur európában. :)
Én is hihetetlenül izgulok.. :) Lassan ott tartok, hogy remeg a kezem. :D És ez egyre rosszabb lesz, ahogy múlnak a percek.. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.05.06. 18:49:09

Csak én izgulok ennyire?! :oops:
A top 4-ben 3 angol csapat, és 1 spanyol, a mi Barcánk. Bomba formában vagyunk, le kellene mosni öket a pályáról, remélem igy lesz. :oops:
Megkell mutatni az angoloknak, hogy ki az ur európában. :)
Avatar
chelsea4ever
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.05.06. 18:10:40

2009.05.06. 18:49:01

Sziasztok!

A mai meccs nagyon nehéz lesz mind a barcának mind nekünk, bár a ti játékosaitok ezt nem így látják -.-(Iniesta: "gyerekjáték lesz) Remélem 22:30-kor rájön majd h mekkora f*sz volt...

Sokan, közületek is 1-2-en antifocinak nevezték a múlt heti játékunkat. Csak gratulálni tudok azoknak akik arra aztmondták h antifoci.Akik ilyenek mondtak azok nem értenek a focihoz, ha egyszer a taktika ezt kívánta akk ezt kellett csinálni.(Egyébként így is tudtunk volna nyerni Drogba góljával....)

A másik amit sokatok mond h tördeltük a játékot és h nagyon kemények, durvák, szabálytalanok voltunk. Bocsi, de mondjátok, h íígy meg úúúgy mi vagyunk a világ legjobbja de kérdezem hány angol csapattal játszottatok idén?? Az angolok pedig már csak ilyenek, kemény focit játszanak de eredményeset is, majd ma este meglátjuk ezzel szemben mennyit ér a ti "szép" focitok.....

Na ennyi, HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
sasa01
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.05.06. 18:40:51

2009.05.06. 18:47:04

Sziasztok. most Regiztem az oldalra. Remélem ma nyerünk, nem engedhetjük hogy a chelsea megint olyan bunkerfocit mutasson be. kár hogy Henry nem játszik, de nem baj, igy is jók leszünk. Tippem 0-2 :D Oda kell figyelni nagyon az elején és akkor nem lesz probléma megnyerjük a meccsett!! CSAK A BARCA!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.05.06. 18:45:45

Nem lessz könnyű, de ha vki képes megállitani az angol csapatok hegemóniáját akkor az a BARCELONA.az első 20 perc kritikus lesz, ha azt kapott gól nélkül abszolváljük, akkor sztem meglesz a továbbjutás.nagy szerep fog hárulni a védelemre, remélem hiba nélkül lehozzák a mecset hátul a fiúk.
a chelsea is támadni fog, igy több tér jut nekünk is :arrow: több helyzet :arrow: gol(ok)
én úgy érzem eljött az ideje, h 1992 és 2006 után újra Európa királyai legyünk :!:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 18:44:30

Előbb ma a Stamford Bridge-n lesz a pokol.Ezt kell megoldani, a döntővel foglalkozzunk utána.Már ha bejutunk.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.06. 18:43:21

Nagyon nagy videó, köszi :!:
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.06. 18:33:01

Remélem tovább jutunk ma este! Ki kell használni, hogy Fletcher nem lesz ott a döntőben, ha tovább jutunk, a legerősebb keretnek kell ott lennie! Semmiféle gyengeséget nem engedhetünk meg, nem a madrid meccs volt az év meccse. Nem, koránt sem az! Ha eljutunk a döntőbe, ott lesz a pokol, Rómában derül ki, hogy mire is vagyunk képesek! Hogy s*ggbe tudjuk e rúgni az Ördögöket egy olyan mintafocival, hogy majd csak képednek elfele egymás után, vagy elbukunk! :)
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
henry1994
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.03.24. 16:39:40

2009.05.06. 18:19:10

a mai Chelsea FC elleni mecset hozza a barca "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4hajrá barca messi!!!!!!
Avatar
barca19
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007.04.06. 13:48:03
Tartózkodási hely: nou camp
Kapcsolat:

2009.05.06. 18:14:46

ha ezt a videót megnézitek....az a mi idényünk...a sors is sztem ugy akarja hogy mi jussunk tovább.....
ez a video mindent elárul...(L) més que un club(L)

http://www.youtube.com/watch?v=xayDf5Ti ... PL&index=9
Kép
Nosaltres mateixos a fi de representar al futbol ahoz cal becomingly a jugar!
més que un club!| VISCA EL BARCA!!(L)Messi10(so)
Caparrós:El Barcelona es ahora mismo el mejor equipo del mundo sin duda"
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2009.05.06. 18:05:57

Ráadásul Henry is játszani fog---nem fog!
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.05.06. 18:04:51

szerintem a cselzi ugyanazt fogja játszani,mint barcelónában.
brusztos, helyenként durva antifoci... fujj
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.05.06. 17:39:23

Hatalmas motivációt jelent a Real elleni meccs.
Cáceres-Piqué....eddig pár meccsen szerepeltek egymás mellett, ha ezt vesszük alapul, sajnos nem sok jóval kecsegtet számunkra. Persze ez most más tészta, nagyobb a tét, összeszedettebbek a játékosok stb.
Azért szerintem vastagon benne van a pakliban egy esetleges Alves, Piqué, Abidal, Sylvinho (Cáceres) kezdő védelem.
Bízom Pepben és a Csapatban! Továbbjutunk és kész!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.05.06. 17:27:18

Ha a csapat képes lesz reagálni egy esetlegesen fellépő Chelsea-vezetésre
olymódon, mint ahogyan Madridban képes volt reagálni, akkor van
keresnivalónk.
Nagyon fontos hogy a csapatban elég motiváció halmozódott fel a
szombati meccs után, de az ördög persze nem alszik és kékben lesz!
Ráadásul Henry is játszani fog, akinek ugye még nincsen BL-győzelme,
ami újabb plusz energia a támadásokhoz.
Nem lesz egyszerű, de itt már semmi nem az!
Óvok az elbizakodottságtól, de maximálisan bízom a Fiúkban!
Ez a legtöbb amit most tehetek, a többi nem rajtam/rajtunk múlik.
K.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.06. 17:19:39

Nos ezen a meccsen sok fog múlni a védelmünkön.Reméljük a Caceres-Pique duó egyszer sem inog majd meg.Középen én Keita-nak adnék lehetőséget és Iniestalépne fel Henry helyére.Mindenképpen nekünk kéne megszereznünk azt a bizonyos első gólt,méghozzá minél hamarabb, mert akkor a Chelsea-nek kell futnia az eredmény után,kinyílnának és gyors támadóinkkal átgázolnánk rajtuk.
Szerintem továbbjut a csapat de nem várok kiemelkedő teljesítményt.Szerintem egy gól dönt.Hajrá Barca!!!

Egyébként a mérkőzés játékvezetője:Tom Henning(norvég)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman14 2009.05.06. 17:30:54-kor.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.06. 17:14:38

Nem értem mi ez a teljes egyetértés abban hogy továbbjutunk, sőt egyeseknél már hogy tovább is jutottunk.

Azért mert a madridot megvertük 2-6-ra??? Ebből nem lehet kiindulni, ha nem akartak volna focizni, főleg nem 1-0 után akkor nagyon csúnya vége lett volna. Beálltak volna, övék a meccs. Erre számtalan példát láttunk már, ez ellen a Barca ellen nem lehet mit csinálni.. meg kell ölni a focit!

A Chelsea nagyon okosan kivédekezte gusztustalan módon az első meccset, és szerintem a másodikra is hasonló dolgot terveznek. Kivárnak és találnak egy gólt, akkor nekünk ott végünk.

Nem mehetünk előre eszeveszetten, meg kéne talán várni h kinyíljon az ellenfél és találni 1 gólt. Onnantól már a Chelseanek kettőt kell rúgnia. Tehát a kontra adva van, és ha egy kontrából elmennénk és megrúgnánk a 2. gólunkat is... ahoz már 3 kellene az ellenfélnek.

Fogalmam sincs mi lesz ma este, de biztos valami váratlan, amire nem lehet felkészülni és megjósolni.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.05.06. 17:05:21

ozsimiki írta:
én nem írtam,h te melyikre gondoltál,nem azért írtam, mert azt hittem,h egy aktuális meccsre gondolsz, hanem csupán a támadni támadni támadni 1000el részhez ezt írtam... idegenben úgy sikerült nyernünk,h kiállítottak onnan egy playat. remélem ma kedvező eredményt érünk el anélkül is.
Én akkor is támadólag lépnék fel...
Ha az elején rugnánk 1-2 gólt utánna, ha nem lazáskodunk, akkor lehetetlen akármit is kezdeni ellenünk. :wink:
De igaz az is, hogy az ellenkezője is kisülhet ebből, hogy kapunk 1-2-t.
Mindenesetre folytassuk azt amit madridba abbahagytunk.

Továbbjutunk, ez nem vitás...
Avatar
gombosmario18
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:32:40

2009.05.06. 17:02:45

Sztem tuti,hogy továbbjutunk....otthon sokkal jobbak voltunk,csak valahogy nem akart 1 labda sem beakadni a háloba!Sztem ien szinten már nem számit h othon vagy idegenben játcnak (lásd ARSENAL-MU).Ha ma nem a BARCA jutna be a döntöbe az igazságtalan lenne és nem a 2 legjobb csapat játcaná a döntöt!
Szal sztem romában MU-BARCELONA döntö lesz:D
Kép

Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a Camp Nou-ba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2009.05.06. 17:02:00

A meccset várom már egy hete de ma,nem is tudom mit kezdjek magammal a szivem 1000-el ver.Már nagyon várom es remelem megverjuk oket sot nem is remelem hanem tudom hogy gyozni fogunk.A szokasos tamado játekot kell hozni és akkor semmi baj nem lehet!
Gyozni fogunk!!
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.06. 16:56:07

petiamadridista írta: Mert jelenleg ezzel a Barcelonaval szemben, nyílt sisakos meccsen egyszerűen senki nem veheti fel a versenyt!
Még az MU se..
egyszerűen nem.. A tökéletes támadófoci az úgy néz ki, ahogy a ti kedvenceitek játsszák..

Egyébként nekem full mind1, hogy ki nyer, bár elismerem, hogy idén a Barcelona érdemelné meg a legjobban a Bajnokok Ligája serleget.
Nagyon szép hozzászólás. Szombaton is azt mondtam, amit most:legyen egy fordulatos, sok gólos meccs! Ha közben nem kapunk ki, akkor az egyenesen maga lenne a Mennyország!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.06. 16:50:07

szajko írta:
ozsimiki írta:...
Ozsi!

Én nem arra a mecsre gondoltam amit itthol játszottunk, majd 4-2-re kikaptunk idegenbe...
Hanem arra amikor az odavágón idegenbe 2-1, majd itthon 1-1.
én nem írtam,h te melyikre gondoltál,nem azért írtam, mert azt hittem,h egy aktuális meccsre gondolsz, hanem csupán a támadni támadni támadni 1000el részhez ezt írtam... idegenben úgy sikerült nyernünk,h kiállítottak onnan egy playat. remélem ma kedvező eredményt érünk el anélkül is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2009.05.06. 16:50:01

Sziasztok..

Ma szerintem amire a Barcelonanak figyelnie kell, azok a rögzített szituációk..
Ott simán megfoghatóak..
A Chelsea csak így nyerhet.. Védekezik 90 percig, és 1-2 szöglet, vagy szabadrúgás, talán beadás után gólt lő..
Jól fejelő játékosokból igen sok van a Londoniaknál..
Nem hiszem, hogy nagyon támadnának, inkább majd ölik a focit..
Miért??
Mert jelenleg ezzel a Barcelonaval szemben, nyílt sisakos meccsen egyszerűen senki nem veheti fel a versenyt!
Még az MU se..
egyszerűen nem.. A tökéletes támadófoci az úgy néz ki, ahogy a ti kedvenceitek játsszák..
(hétvégén, egyébként Juande is ott tolta el, hogy focizni akart.. Hát a Barca ellen ebből csak blama lehet, bárki is az ellenfél.. Hiddink ezt szerintem tudja..)
Mint ahogy azt is, hogy beívelésekből nyerhetnek a kékek..
majd elválik.. ha gólt lő a Barca, már az első félidőben, akkor a történetnek vége is lesz.. akkor ki fog támadni a Chelsea, és a Barca véghez visz egy apróbb massacre-t..

Egyébként nekem full mind1, hogy ki nyer, bár elismerem, hogy idén a Barcelona érdemelné meg a legjobban a Bajnokok Ligája serleget.
HALA MADRID
Válasz küldése