Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 11:58:29

Északi, tehát engedi a keményebb játékot, pláne, hogy most angol pályán lesz a meccs.
Nem kellene mindenáron fetrengeni.Egy kicsit harcosabbnak kell lenni.Az a kékeknek lesz jó, ha sokat áll a játék vagy sokat dobáljuk magunkat.Mert tudunk ilyet.
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.05.06. 11:53:52

üdv!
Ha Henry nem kezd, akkor én Hlebet játszatnám a helyén, mert Ini jobb a kp-n. Ott most nagyon megy neki.
Ismeri valaki a norvég bírót?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.05.06. 11:51:58

Nos...elérkezett a nagy nap...a múlt héten az odavágó előtt azt írtam, hogy "eljött az igazság napja, illetve az igazság 90 perce". Nos ezt inkább most kellene írnom, de mégiscsak mást írok.

A hivatalos oldal és a SPORT.es tökéletesen megfogalmazta a főcímében:
"Mindent vagy semmit Londonban!" és "90 percre Rómától!". Én is ezeket a jelzőket használnám a mai meccsre. Óriási meccs lesz, ez most felér nekünk egy döntővel. Csak itt egy gólos döntetlennel is győztesen kerülnénk ki a párharcból. :wink: Én inkább erre számítok, habár már annyiféle forgatókönyv lezajlott a fejemben, hogy csak na. De mégis a döntetlent tartok valószínűnek, egy 2-2-t. A védelmünk "lyukassága" miatt szerintem mi is kapunk 1-2 gólt, de számítok a támadószekciónkra, hogy mi is tudunk ugyanennyivel válaszolni.

Remélem sikerülni fog irányítani a játékot és játszani a saját stílusunkat úgy mint Madridban, akkor nem lehet nagy probléma. Ahogy a Madrid ellen is, úgy itt is reménykedem (reménykedtem a Real ellen is) abban, hogy sikerül megúsznunk az első 20-25 percet kapott gól nélkül és akkor jók lehetünk! A meccs elején tuti, hogy a Chelsea fogja irányítani a játékot, utána viszont remélem, hogy sikerül ezt megfordítanunk.

Nem emelnék ki senkit, hogy kitől kellene vagy kitől várok jó vagy jobb teljesítmény, most az egész CSAPATTÓL szükség van jó teljesítményre és akkor vehetjük is a jegyet Rómába... :wink:

Na végezetül hoztam egy videót, ami a ma esti Chelsea-Barca meccs előzetese, elég jó kis zenével. Én már 2x-3x meghallgattam és mindig borsódzik a hátam tőle... :)

Tessék: Chelsea - Barca BL előzetes

Na jó szurkolást mindenkinek és reméljük, hogy a szombathoz hasonlóan ismét egy szép estét élhetünk át Barca szurkolóként! :twisted:

VAMOS BARCA :!:
CATALUNYA TRIOMFANT :!:
SOM-HI TOTS :!:

Rikinho20 írta:meleg lesz a védelem...
Nana...ezt, hogy érted tesó :?: :D
Remélem nem amúgy. Én bízok Pep-ben, hogy kitalál valami okosat. :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2009.05.06. 11:55:37-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Rikinho20
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2008.06.10. 16:46:39
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.05.06. 11:46:41

csak éljük túl ezt a mai napot :D :? meleg lesz a védelem... aztán a mu-t meg szépen kiütjük a döntőben...
Lacce
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.05.02. 21:59:43

2009.05.06. 11:44:12

Elérkeztünk a nagy naphoz.Remélem a fiúk mindent bele fognak adni a Chelse ellen.HAJRÁBARCA!
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 11:42:57

Ferguson mi mást mondhatna.Elhiszem, hogy jobban örülne a Chelsea-nek, mint a Barcának.Sokkal jobban ismeri a kékeket.

Szeretné, ha folytatódna az Angol uralom, de hát könnyű a sok arab,orosz és amerikai "másvallású" pénzeken.
Avatar
barca19
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007.04.06. 13:48:03
Tartózkodási hely: nou camp
Kapcsolat:

2009.05.06. 11:27:16

azt hiszem ez lesz idén a legnehezebb meccsünk....
ÁLLVA FOGOM VÉGIGNÉZNI (már a real ellen is remegett a lábam ugy izgultam) :oops:
visca el blaugrana
Kép
Nosaltres mateixos a fi de representar al futbol ahoz cal becomingly a jugar!
més que un club!| VISCA EL BARCA!!(L)Messi10(so)
Caparrós:El Barcelona es ahora mismo el mejor equipo del mundo sin duda"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.06. 11:23:49

ismét a szokásos sóhaj!: ha úgy játszanánk mint a Real ellen,...ha az elsőt mi rúghatnánk!....ha most be mennek azok a lövések amik nem mentek be az első meccsen, ha nem kapunk potya-gólt!...stb.
Amiért félni is lehet ettől a meccstől az az, hogy simán bejöhet az előbbiek ellenkezője is! ezért én ezúttal is három esélyesnek érzem.
ehhez adalék, a MU.edző tegnapi nyilatkozata, miszerint félelmetesen játszott a Barca a Real ellen de ő szerinte a Chelsea fog továbbjutni...
Maradjunk annyiban, hogy azzal a játékerővel ami most a Barcánál -általában- van meg kell nyerni ezt a meccset, a többi a sors kezében van!
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 11:19:59

Nem törlődnek a sárgák.Ezt tévesen mondta vmelyik riporter a Barca-Chelsea-n.Ez a VB-re és az EB-re igaz volt, de a BL-re nem.
Nasri tegnap megkapta a sárgáját és egyből kiírták, hogy nem szerepelhetne a következő meccsen.

Alves és Busquets van veszélyben, meg aki esetleg a kiállítás sorsára jut.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.06. 11:15:48

Csak egy ki szösszenet: utoljára az 1998-as spanyol kupa döntőjében dőlt el tizikkel a győzelem Barca-meccsen (ha jól emlékeszem). Akkor Hesp megnyerte nekünk. Most el nem tudom képzelni ennak a végkimenetelét. Pintot a kapuba, Eto'o meg ne rúgjon :D
Már most tiszta ideg vagyok!! Győzni kell!!!
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2009.05.06. 11:14:06

lesliejr12 írta:Büntetőkre szerintem nem kerül sor.Nem tudom elképzelni, hogy két 0-0-át játszunk.Vagy a védelmünk vagy a támadó alakzatunk megoldja ezt a problémát.
Hát én azért nagyon remélem, hogy a támadó trió fog maradandót alkotni!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.05.06. 11:10:50

Slither írta:Senkinek, döntőre törlik a sárgákat, csak pirostól kell félni...
Te vagy az első akinek hiszek, ebben a témában! :wink:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.05.06. 11:03:32

Senkinek, döntőre törlik a sárgákat, csak pirostól kell félni...
Avatar
barca19
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007.04.06. 13:48:03
Tartózkodási hely: nou camp
Kapcsolat:

2009.05.06. 11:03:30

hello mindenki...
nha most akkor Titivel mivan?fog játszani vagy pep nem kockáztat....?
félek drogbától a ponturgásaiktól.... :roll:
ők viszont félhetnek messitl eto'otol xavitól initől...és hadd ne soroljam.- :lol: :twisted:
a lényeg annyit akarok hogy mi legyünk a mu ellenfele és visszadjuk nekik a tavalyit... :twisted:

VISCA EL BALUGRANA!!!!!
Kép
Nosaltres mateixos a fi de representar al futbol ahoz cal becomingly a jugar!
més que un club!| VISCA EL BARCA!!(L)Messi10(so)
Caparrós:El Barcelona es ahora mismo el mejor equipo del mundo sin duda"
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.05.06. 10:56:31

saw1989 írta:Ha valaki tudja, leírhatná kinek kell vigyázni esetleges sárga és azzal járó eltiltás miatt ! Előre is kösz...
Alves biztosan.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
saw1989
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.03.21. 11:25:56

2009.05.06. 10:36:44

Ha valaki tudja, leírhatná kinek kell vigyázni esetleges sárga és azzal járó eltiltás miatt ! Előre is kösz...
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 10:32:05

Szerintem ma sem akarnak majd olyan nagyon támadni.Támadóbb felfogású lesz a Chelsea, az biztos, de nem fognak kapkodni, inkább a gólt ne kapjunk taktika lesz mindenek előtt.Sok szögletet és pontrúgást nem kellene nekik engedni, mert abban ők jók, nekünk meg pont az egyik gyenge pontunk.

Büntetőkre szerintem nem kerül sor.Nem tudom elképzelni, hogy két 0-0-át játszunk.Vagy a védelmünk vagy a támadó alakzatunk megoldja ezt a problémát.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.05.06. 10:20:35

herlius írta:Tény, hogy nagyon nagy szerepe van a szerencsének is. De... Mint tudjuk, jó kapusnak szerencséje is van:) Az a csapat fog nyerni, amelyik a legjobban akarja a sikert és ezért meg is döglik a pályán. A múlt héten ez a csapat a Chelsea volt, ezt el kell ismerni. Nagyon akartak, hajtottak, 1 percig nem adták fel, és szerencséjük is volt. Mi viszont kicsit öregurasan játszottunk (legalábbis önmagunkhoz képest) és ez pont elég volt ahhoz, hogy ne nyerjünk.
:shock: :shock: ez ugye vicc? egész meccsen bekkeltek, antifocit játszottak. mindenkit felrúgtak, 1 helyzetük volt, az is a mi hibánkból. a Barca égig támadott, helyzeteket alakított ki, csak sajna nem jöttek össze. ez után a hsz-ed után nem biztos, hogy egy meccset láttunk, mert azon amit én láttam a chelsea nem is akart focizni :wink:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2009.05.06. 10:19:48

Kár azon vitatkozni hogy mi lesz este. Én azonban 2 dologtól félek...
Az egyik, hogy a Chelsea talál egy mázlista gólt, ahogy szokott és onnantól ugyanaz a forgatókönyv, mint a Camp Nou-ban.
A másik a 11-esek....azt nem is ragoznám

Lehetőleg minél előbb fel kell törni az angolok védelmét, ezzel támadásra kényszeríteni őket, mert a fellazult középpályának köszönhetően csapatunk a saját játékát játszhatná és hétvégén (ill egész évben) láttuk mi van akkor, ha ez történik :wink:

Hajrá Barca! Ma este ünnepelni akarok!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 10:18:12

robegol írta:Helló fiúk!
Az jutott most eszembe, hogy mintha azt olvastam volna egyszer a rövid hírek között, hogy a döntőre eltörlődnek a sárga lapok, tehát sárgával nem tilthatja el magát enki a döntőről. Ti nem emlékeztek rá?...vagy lehet csdak álmodok... Mert most átolvstam BL szabályzatát és sajna abban nem szerepelt ez a szabálypont.
Valaki tud erről vmit?
Igen, tudunk róla. Ha visszaolvasol kicsit, már kitárgyaltuk a témát. A sárgák nem törlődnek el a döntőre.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 10:16:50

Tény, hogy nagyon nagy szerepe van a szerencsének is. De... Mint tudjuk, jó kapusnak szerencséje is van:) Az a csapat fog nyerni, amelyik a legjobban akarja a sikert és ezért meg is döglik a pályán. A múlt héten ez a csapat a Chelsea volt, ezt el kell ismerni. Nagyon akartak, hajtottak, 1 percig nem adták fel, és szerencséjük is volt. Mi viszont kicsit öregurasan játszottunk (legalábbis önmagunkhoz képest) és ez pont elég volt ahhoz, hogy ne nyerjünk. Természetesen ebben biztosan közrejátszott az is, hogy a legtöbben próbálták kímélni magukat, nehogy a Real ellen ne játszhassanak. Ez most nem lehet kifogás, itt most kőkeményen kell hajtani, mert egyik játékos sem tudhatja, hogy mikor lesz legközelebb ilyen lehetősége.
robegol
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.05.13. 20:27:56
Tartózkodási hely: Bp-Kb

2009.05.06. 10:16:03

Helló fiúk!
Az jutott most eszembe, hogy mintha azt olvastam volna egyszer a rövid hírek között, hogy a döntőre eltörlődnek a sárga lapok, tehát sárgával nem tilthatja el magát enki a döntőről. Ti nem emlékeztek rá?...vagy lehet csdak álmodok... Mert most átolvstam BL szabályzatát és sajna abban nem szerepelt ez a szabálypont.
Valaki tud erről vmit?
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:58:20

Sokszor feltettem magamnak a kérdést az elmúlt egy hétben, hogy melyik Barca nyerjen BL-t, ha nem a mostani.
Ha már ennek a csapatnak sem sikerül, akkor mit várjunk a jövőben.

De a BL-t nem szépségre és rászorultságra osztják.Nemcsak legjobbnak, hanem a legszerencsésebbnek kell lennünk.

Az Arsenal két meccsen 4 gólból 3-at szerencsétlenül szedett be, csak az utolsó volt kidolgozott akció, a többi megpattant vagy elcsúszott vagy bevédte a kapus.10 perc alatt eldőlt a sorsuk.Ennyire alárendelt szerepet a PL-ben sem játszanak, sőt ősszel ha jól tudom egyik nagyágyútól sem kaptak ki.De tegnap olyan rosszul indult nekik a mérkőzés, amilyen rosszul csak indulhatott.

Mi is könnyen így járhatunk.Szerintem kár azt hajtogatni, hogy ez a csapat megérdemli, csak a foci nyerhet stb.Hány csapat volt, amelyik megérdemelte volna, azt soha nem nyert semmit.
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.05.06. 09:49:43

Ma este úgy kell biztatni a csapatot,ahogy még soha!
Egy bizonyos fokig ez is hasonlítani fog a Clásico-ra,ugyanis meg kell mutatni ismét,hogy nagyon is jók vagyunk nyomás alatt,ezt Madrid-ban már tudják,ideje,hogy Londonban is hírül menjen.Tegnap mindenki az Arsenal-t várta volna,hogy lőnek egy gólt és nyílt a párharc,nem lőttek...
Ma többen várják a Chelsea továbbjutását,de a másik oldalon ott lesz egy nem akármilyen BARCA!
A fiúk már rengetegszer bizonyították a szezonban,hogy nagyon is megérdemlik a bizalmat!
Én hiszek Pep-nek,mert ő azt mondta,az a csapat fog továbbjutni,amelyik megérdemli,hát ki,ha nem mi.Nem hiába parádéztuk végig a szezont,most már a sikerek küszöbén állunk,ideje átlépni rajtuk!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.06. 09:41:22

Ma este a FOCINAK győzedelmeskednie kell!
egyszerűen muszáj! ez a csapat egész évben emberfelettit nyújtott, szinte minden létező rekordot megdöntött! (és még 2 rekord a bajnokságban elérhető)
A chelsea-seken és az antidrukkereken kívül mellettünk áll a világ! (magasztos mondat, de sztem jelen esetben helytálló ;) :D )
az antifoci nem fog még 1x kifogni a Tridente-n és a csapat többi részén!
Este mindenki a TV elé és drukkolni szeretett csapatunknak!
VISCA EL BARCA MINDÖRÖKKÉ! DREAM TEAM II!
Válasz küldése