Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.04. 19:59:20

Benga írta:Guddy meg Hleb sokkal hasznosabbak lennének a Chelsea ellen mint Bojan. Ezt kb tízből kilenc egymás elleni meccsre igaz lenne szvsz.
Szerintem meg egyikőjük sem fér be a kezdőbe.

Valdés - Alvés, Piqué, Cáceres (Sylvinho), Abidal - Touré, Busquets (Keita), Xavi - Iniesta, Eto'o, Messi
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.04. 19:48:19

Még jó, hogy van egy edzőnk, aki majd megoldja ezt a vitás kérdést és összeállítja a kezdőcspatot. Ha így játszunk, mint madridban, tovább fogunk jutni. Kapuközeli szabálytalanságokat kerülni. Lampardot, paraszt ballackot meg falábú mikelt meg kell fojtani a középpályán. Drogbát majd radír Pique eltűnteti. :lol: :lol: :lol:
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.05.04. 19:39:30

Szerintem meg egy masszív Keita foglalja el kicsiIni helyét, ha Tyti nem épül fel. De még akkor is ott lesz egy Sergi, vagy Józsi. Hleb egy ilyen meccsen főleg nem fog kezdőként játszani, ráadásul ott ahol egyébként sem jön szóba Pepnél.
Talán én lennék a legboldogabb, ha mégis Sanyi állna be a középpályára, de remélem Henry tényleg nem vészes és kezdő lehet szerdán.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.05.04. 19:16:27

Guddy meg Hleb sokkal hasznosabbak lennének a Chelsea ellen mint Bojan. Ezt kb tízből kilenc egymás elleni meccsre igaz lenne szvsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.05.04. 18:57:00

manuel írta:
Azt te sem gondolod komolyan hogy Bojan majd Bosingwával és Terryékel majd elfogbirni???Ha már itt tartunk akkor Sir Gudhjonsen és Hlebb úr mi a lófalosznak vannak itt???????????[/quote]

De igen, azt gondolom hogy elbír velük. Ügyes srác simán megállná a helyét.
Guddy-t nem kell abba a kezdő 11-be. Hleb-et max csereként tudnám elképzelni.
Nekem ez a véleményem. Neked az. Nem lehetünk egyformák. :)
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 16:58:11

baas11 írta:Másrészt sztem Hleb jó volt az odavágón akár el is dönthette volna....!
Ne viccelj már, 10 percet játszott maximum :!:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.04. 16:50:27

Tocy írta:Ja meg Guddytól ments meg Isten.....neki sincs keresnivalója.
Egy kicsit túl dramatizálod.
Én sem tenném be egy BL elődöntőbe a kezdőbe, de az idén rossz meccse gyakorlatilag nem volt.
Olyan szürke a srác, olyan semmilyen.
Se rossz, se jó!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.05.04. 16:46:33

Hát sztem meg a legnagyobb ökörség lenne Abidalt középre tolni.....Cáceres megoldja.

Ja meg Guddytól ments meg Isten.....neki sincs keresnivalója.

Iniesta a bal oldalra, Busquets középre és meg is van oldva....Ha nem megy, akkor még lehet variálni Keitával........de a védelemnek kell nagyon stabulnak lenni, a támadósor meg tudja oldani Henry nélkül is, ha a Chelsea kinyílik. Csak ne kapjunk korán gólt!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.05.04. 16:17:18

Nóbi írta:
baas11 írta:Nagyrészt egyetértek kivéve Hlebet, azért van itt h Henry-t pótolja amire nincs is jobb lehetőség mint angolországban egy elődöntő az általa is jól ismert Chelsea ellen ...
Nem sokra megyünk vele, hogy ismeri a Chelsea-t. Amíg a saját csapattársaival nem sikerül megtalálnia az összhangot, addig akármilyen jól ismeri is az aktuális ellenfelet, nem fog jól játszani.
Hát nézd ez igaz lehet , de egyrészt sok lehetőségünk nincs, Henry posztján Hleb és Iniesta vedhető be (Bojab szten nagyon gyengus ott) valóban Ini jobb ez kétségtelen de ezzel feladjuk a 3 leglabdabiztosabb játékosunkat a kp-án ami a fő erőssége a csapatnak, Busquets,Keita, és pláne Guddy ban bőven benne a van a labdavesztés/rossz passz és Lampard,Ballack,Essien ellen ez életveszély, ha nincs meg kellő labdatartás/stabilitás a kpán máris könnyen zavarba hozhatóak vagyunk (lásd. Valencia).... és akkor hiába álldogál Ini a vonal mellett. Másrészt sztem Hleb jó volt az odavágón akár el is dönthette volna....!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 15:49:11

baas11 írta:Nagyrészt egyetértek kivéve Hlebet, azért van itt h Henry-t pótolja amire nincs is jobb lehetőség mint angolországban egy elődöntő az általa is jól ismert Chelsea ellen ...
Nem sokra megyünk vele, hogy ismeri a Chelsea-t. Amíg a saját csapattársaival nem sikerül megtalálnia az összhangot, addig akármilyen jól ismeri is az aktuális ellenfelet, nem fog jól játszani.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 15:43:22

S.Agüero írta:Nem is tudtam Puyol sérült vagy el van tiltva?
sárga lapjai miatt eltiltott.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.05.04. 15:40:32

Nem is tudtam Puyol sérült vagy el van tiltva?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.04. 15:16:42

Én Hlebet semmiképp nem játszatnám. Nem szolgált rá.
Szerintem Pep sem foglya, ha már kisebb spanyol bajnokikon sem tette.

És a lehetséges kezdőkből Busquetset se felejtsük ki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.05.04. 15:10:28

Eagico írta:Részemről hanyagolnám a Hleb, Guddy, Bojan hármast a kezdőbe egy Chelsea ellen, pláne egy BL elődöntőbe!
Meg hogy Touré középső védőként, ugyanmár!
"Ez hülyeség, kérem!"

Én minden posztra a megmaradó keretből a lehető legtöbbet felmutató játékost kezdetném:

Valdés
Alves, Cáceres, Piqué, Abidal
Xavi, Touré, Keita
Messi, Eto'o, Iniesta

És járatni a lasztit ezerrel, Eto'o meg legyen ott fejben és lőjön végre gólt!
Henry-val amúgy sem tudtak sokszor összejátszani, most egyedül lesz, oda kell tennie magát, hogy méltó legyen az aranycipőre!

Nagyrészt egyetértek kivéve Hlebet, azért van itt h Henry-t pótolja amire nincs is jobb lehetőség mint angolországban egy elődöntő az általa is jól ismert Chelsea ellen ...

Szten két lehetőség van : 3 meghatározó játékos hiányában idegenben ...

1.Ahogy te is említetted ,erős a keret ha hiányzó van kell rá legyen alternatíva és minden egyéb marad...ami műkődik (kpja) azt legalább ne rontsuk el....
-----------valdes-----
Alves--Pique--Martin/Abidal
---------Toure------
----Xavi--------Iniesta
Messi------------------Hleb
---------- Eto'o-----------------

2.Visszaveszünk a "mindenkit lefocizunk taktikából" és mivel a védelemben
akárki is fog játszani igazán erős úgysem lesz ,ugyhogy sztem inkább kp-t kell még jobban megerősíteni h a lehető legkevesebb dolga legyen a sebezhető védelemnek.....

---------Valdes-------
Alves--Pique---Martin/Abidal
-----Toure-----Busquets
Messi------Xavi------Iniesta
----------Eto'o---------------


Sztem a Chelsea-nek mivel támadnia kell akkor van igazán esélye ha a széleket próbálja meg kihasználni és beadásokat erőlteti,így középen megmarad a stabilítás és nem tudunk kontrázni ,ha középen nyílnak ki akkor végük mert Xavi-Messi-Iniesta-Eto'O büntetni fog....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.04. 14:57:08

Mióta az eszemet tudom 4-3-3 at játszik a Barca, ettől nem fognak eltérni mégha piros hó esik akkorse.
Viszont nem tartom kizártnak,hogy meglepőt húz Pep és az egész szezonban alig játszó, rutintalan, ráadásul sérülésből visszatérő Cáceres helyett Abidal bemegy belsőbekknek. Idén már játszott ott, nem rosszul. Így Syl bekerülne a helyére. Ha tippelnem kéne akkor Titi helyére szerintem szokás szerint Ini megy és általában akkor Keita kerül be a csapatba, de ezúttal a pluszmotivált Guddy és a védekezésben, meg úgy mindenben nála jobb Sergi is esélyes.
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2009.05.04. 14:52:39

Eagico írta:Részemről hanyagolnám a Hleb, Guddy, Bojan hármast a kezdőbe egy Chelsea ellen, pláne egy BL elődöntőbe!
Meg hogy Touré középső védőként, ugyanmár!
"Ez hülyeség, kérem!"

Én minden posztra a megmaradó keretből a lehető legtöbbet felmutató játékost kezdetném:

Valdés
Alves, Cáceres, Piqué, Abidal
Xavi, Touré, Keita
Messi, Eto'o, Iniesta

És járatni a lasztit ezerrel, Eto'o meg legyen ott fejben és lőjön végre gólt!
Henry-val amúgy sem tudtak sokszor összejátszani, most egyedül lesz, oda kell tennie magát, hogy méltó legyen az aranycipőre!

Mert most csak 26 gólnál jár. Pfhuj, mit képzel magáról :lol:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.04. 14:44:42

Gudy tényleg jól ismeri az ellenfelet, cak igen gyenge muzsikus, ugyhgy én el sem vinném. Jobb lenne 2 védekező a középpájyám mivel Xavi és Iniesta is tud gólt rugni

Valdes

Valdes Caseres Pique Abidal

Xavi Toure Keita Iniesta

Messi Eto'o
Fecó
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 14:42:04

Részemről hanyagolnám a Hleb, Guddy, Bojan hármast a kezdőbe egy Chelsea ellen, pláne egy BL elődöntőbe!
Meg hogy Touré középső védőként, ugyanmár!
"Ez hülyeség, kérem!"

Én minden posztra a megmaradó keretből a lehető legtöbbet felmutató játékost kezdetném:

Valdés
Alves, Cáceres, Piqué, Abidal
Xavi, Touré, Keita
Messi, Eto'o, Iniesta

És járatni a lasztit ezerrel, Eto'o meg legyen ott fejben és lőjön végre gólt!
Henry-val amúgy sem tudtak sokszor összejátszani, most egyedül lesz, oda kell tennie magát, hogy méltó legyen az aranycipőre!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.05.04. 14:32:50

En Erre gondoltam:

Valdes

-----Alves-----Pique------Martin---------Abi

Xavi Toure Ini

Messi Eto'o Guddy



Guddy jol ismeri a Chelsea-t mivel 6 evet huzott le ott es ha megse teljesit jol en felkuldenem a helyere Init.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.05.04. 14:24:02

Nehezebb lesz mint a szombati,....csak hárommal nyerünk:))).

Puyol és Henry hiányozni fog,de támadni kell.....ha "meghalunk" haljunk meg szépen. Akkor is a miénk a VILÁG LEGJOBB CSAPATA!!!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.04. 14:17:40

MessiFan írta:Ha már itt tartunk én ezt a kezdő 11-est várom.

-------------Valdes-------------

--Alves--Piqué--Martín--Abi-- (Martín=Cáceres)

--------------Touré-------------

---Xavi-------------------Ini----

-----Messi-------------Bojan---

--------------Etoo---------------

Esetleg el tudnám azt is képzelni hogy Keita van Iniesta helyén.
Azt te sem gondolod komolyan hogy Bojan majd Bosingwával és Terryékel majd elfogbirni???Ha már itt tartunk akkor Sir Gudhjonsen és Hlebb úr mi a lófalosznak vannak itt???????????Akkor őket minek vettük disznek ????????Ráadásúl Guddhjonsen ismeri a Chealset mivel onnan érkezet tudomásom szerint.Akár még előnyünkre válhatna szerintem ebben a helyzetben az Izlandi.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.04. 14:17:33

A cselszki nagyon kemény dió lesz...az a csapat az ***-át is eladná egy BL győzelemért...úgyhogy igen motiváltak lesznek...és (sajnos) nagyon tapasztaltak is, jónéhány remek futbalistával felvértezve.

Azt gondolom, hogy a rögzített szituációkban bármikor benne van a gól...ezért szinte mindegy hogyan áll össze a védelem.

Viszont a középpályán, és a csatároknak nagyon észnél kell lenni (az előbbiek hiányában) a kontráknál, és a visszatámadásoknál, ezért én biztosan nem nyúlnék bele a klasszikus középpályás sorunkba....(Touré, Xavi, Iniesta)...azt Ők tudják a legjobban kezelni.

Keita nem kezdene, mert borítékolni merném, hogy Xavi, vagy Iniesta rögtön az elején kap néhány remekbeszabott rúgást, és kell a biztonsági csere...és itt jön majd a bíró hozzáállása...

Henry helyére Hlebet v. Gudjohnsent várom és a teljesítmény fényében lehet/tudunk cserélni....ők azért láttak már néhány ángliánus meccset...
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.05.04. 14:15:35

Kamarilla írta:
Ebdon Lake írta:Én ilyen kezdőt játszatnék:
--------------Valdes----------------
-Alves--Piqué--Abidal(Caceres)--Silvinho(Abidal)
-Xavi----------Touré-------Iniesta
Messi---------Eto--------Gudjohnsen
És Iceman minek oda? :lol: Mert cselzis volt és akkor lő egy mesterhármast? :lol: Gyerekek, ez egy nagyon nagy marhaság! :D Oda Iniesta kéne! És sztem: Valdes - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Touré, Keita/Busquets - Messi, Eto'o, Iniesta kezdő lesz! Van rá egy fél üveg whiskym! :lol: :D
Én egy szóval nem mondtam, hogy 3 gólt fog lőni, de sztem te nem láttad az előző meccset a chelsea ellen. Ide erőszakos játékosok kellenek. Iniesta meg adja a jobbnál jobb labdáit. Guddy nem játszik olyan sokat, de ha láttad a Valencia ellen meccsünk 2. félidejét, akkor tudnád, hogy Henryval mit alkotott... Az más kérdés, hogy azokból csak egy ment be.
Krkic-et meghagyjuk már. 150-160 centis csatárt akarunk játszatni az 1-2 fejjel magasabb védők ellen, azt meg nem mondom mit hagyott ki a legutóbbi chelsea meccs végén...
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 14:14:17

Ilúvatar írta:nagyon kiváncsi lettem a szerdai meccsre... Pep a Yayát átrakta a védõk közé, hmmm... ez érdekes, méghozzá most elõször fog játszani Piqué mellett.

Hatalmas érvágás, hogy Henry kidõlt... Igy még nehezebbé válik a szerdai meccs.
Szerintem Yayára hatalmas szükségünk lenne a középpályán, főleg, hogy Titi is lesérült (ezáltal ugyebár Ini is "kiesik" a középpályáról). Nem értem, miért nem bízik Pep Caceresben, szerintem nem játszott rosszul azon a néhány meccsen, amin pályára léphetett.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.05.04. 14:07:34

Ha már itt tartunk én ezt a kezdő 11-est várom.

-------------Valdes-------------

--Alves--Piqué--Martín--Abi-- (Martín=Cáceres)

--------------Touré-------------

---Xavi-------------------Ini----

-----Messi-------------Bojan---

--------------Etoo---------------

Esetleg el tudnám azt is képzelni hogy Keita van Iniesta helyén.
Válasz küldése