Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.04.28. 23:25:24

Nem véletlen, hogy az angol csapatokat mindenki kikerülné. Nekünk sem volt sok sikerünk velük. Ha nem foci amit az angolok csináltak irja meg valaki, hogy akkor mi. Bizony ez is foci, csak nekünk nem tetszik. De ha mégis sikerült volna nyerni más lenne a hangvétel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2009.04.28. 23:28:03-kor.
Fecó
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.04.28. 23:25:09

fcjoc írta:én még mindig tartom magam, hogy pep megmondta a fiúknak hogy ne hajtsák túl magukat, mert hétvégén eldölhet a bajnokság. mindig azt halljuk, hogy "fontosabb" mint a BL, és nehezebb megnyerni. ha ez így van, Isten vezényelje őt.

mi itt leszünk!
csakabarca
Van ráció a gondolat menetedben.Olyan szinten óvatosan játszott a Barca,hogy már azt mondtam kicsit remegett a lábuk,bár ilyen szinten ezt azért kétlem.Szóval van valami amit mondasz.Tudta Pep,hogy ölik majd a focit és vegyenek vissza kicsit. A visszavágón is ez lesz.Két dolog lehetséges.A cselszki pontrúgásból gólt szerez és akkor rohadt nehéz lesz,vagy lövünk egyet és kinyilnak.Akkor viszont 3 alatt nem ússzák meg.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 23:22:48

vlxe írta:Gekkodan védelmére kell állnom egykét dologban. Ő is, mint minden más Barca drukker az oldalon csakis jót akar a csapatnak. Persze ő tökéletesen leírta, hogy miért jött a cselzi ma ilyen játékkal :( Sajnos több sebből vérzik nekem ez a meccs. 1. A csatársorunk ma teljesen elnyomott helyzetbe volt, amikor meg volt helyzet azt rendre eltoltuk :( 2. A bíró kicsit mintha angoloknak fújna nem?? Mellesleg ki említi itt meg azt a meg nem adott 11-est. 12 visszajátszásból is látszott, hogy lerántás. Hihetetlen :shock: Jövő héten tutira más meccs lesz :D
Ha ott is ellenünk fújnak, akkor mindegy, mert ezzel a módszerrel meggyilkolják a játékunkat... Mint ma!
Gabear
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.08.17. 22:18:39

2009.04.28. 23:21:40

SINCE 1899 írta:
Gabear írta:Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy a foci egy játék. A lényege, hogy megpróbáljuk az ellenfél kapujába juttatni a labdát. Ez a cselszinek úgy látszik nem mondták. Sajnos nem tudom tisztelni azt a csapatot, vagy focistát aki taktika címén öli a focit. Az a 95.000 ember nem sakkot nézni ment ki, hanem focit. Amennyi pénzt a cselszi játékosok keresnek talán egy kicsit focizhattak volna....

Azt viszont el kell ismerni, hogy a támadóinknak nem ment ma, ez van. De ma is bebizonyosodott, hogy miért szeretem a Barcát. Eredménytől függetlenül, ők fociznak és mindenképp az ellenfél kapujába akarják rúgni a labdát. A visszavágó kíváncsi leszek mernek végre focizni az angolok, ha igen bukták....tök mindegy ki védekezik nálunk.

A bíróról meg annyit, hogy mindent segített csak a támadó focit nem, talán egy pár szabályt változtatni kéne ahhoz, hogy ismét focit lássunk ilyen szintű focistáktól..
Ez a módszer volt a leghatásosabb,hogy kivédekezik a 90 percet,talán tudnak már valamit,hogy mi lessz otthon!
Lehet, hogy hatékony, de ez nem foci. Ha meg tudnak valamit, hogy mi lesz Londonba az meg érdekesnek hangzik. De sajnos az is egy másik sport.

De nem baj, nem érdekel mi lesz az eredmény(győzünk!! :) ) csak szép játékot lássak.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.04.28. 23:21:27

Nem mondom h örülök a 0-0nak, de a gyözelem után ez a legjobb eredmény...Simán van esélyünk a visszavágon, csak gólt kell rugni. A helyzetek megvoltak hozzá most is, csak nem annyi mint a spanyol bajnokikon, ahol lövünk 2-6 gólt+ etoo-henry kihagy 4-5 helyzetet...

A tavalyi meccs is 0-0 lett itthon, de ne felejtsük el hogy milyen formában volt egész évben a csapatunk, és milyen formában játszott a manchester!!!
Azért estünk ki mert nem tudtunk 1 sz.ros gólt rugni idegenben...

Ha jövő héten sem tudunk 1 gólt rugni akkor megérdemeljük h kiessünk, még ha jobb csapat vagyunk is mint a chelsea....de ha betalálunk mi vagyunk az esélyesebbek!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.28. 23:21:09

vlxe írta:Gekkodan védelmére kell állnom egykét dologban. Ő is, mint minden más Barca drukker az oldalon csakis jót akar a csapatnak. Persze ő tökéletesen leírta, hogy miért jött a cselzi ma ilyen játékkal :( Sajnos több sebből vérzik nekem ez a meccs. 1. A csatársorunk ma teljesen elnyomott helyzetbe volt, amikor meg volt helyzet azt rendre eltoltuk :( 2. A bíró kicsit mintha angoloknak fújna nem?? Mellesleg ki említi itt meg azt a meg nem adott 11-est. 12 visszajátszásból is látszott, hogy lerántás. Hihetetlen :shock: Jövő héten tutira más meccs lesz :D
Ha már itt tartunk, Ballack is csak a hazafisága miatt nem ment zuhanyozni. Egy ocsámy alattomos játékos, pfujj....
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 23:20:25

marci6p írta:Nagyon brutál ami itt megy!!!!!!!!!!
Kicsit vissza kellene venni, nem? Tény, hogy egy átlagos szinten teljesítő Barca nem tudott ma gálázni és a szenzációsan védekező cselszki kihozta azt, amit akart, ennyi, nem több.
Nem kéne nullázni a csapatot, lesz még idegenben is meccs, ahol, meg mi leszünk jók és abban is biztos vagyok, hogy a madrid nem fog és nem is tud így védekezni 90 percen keresztül.
Nagyon nagyon negatív kritikákkal várjatok, legalább addig, amíg kiesünk, és bukjuk a bajnokságot, de ez nem következhet be, mindenhol kedvező helyzetben vagyunk!
Ma MI átlagosak voltunk ŐK meg szenzációsak és ez volt elég egy 0-0 ra, bomba formában...
marci6p és TZS véleménye
Ott a pont! Meg még vmi! A reálnak támadnia kell!!!! Ha nem támad, akkor nem lő gólt és legalább 4 pont marad közöttünk, akkor meg a Villareal ellen sem kötelező nyerni. ( Ez nem ide tartozik, bocs... )

Az angolok meg ellenünk játszanak olasz focit. Mások ellen nem, vagy nem ennyire, mert tudják, hogyha nem ezt játszák, akkor buknak és igazuk van... Sajnos. Így van esélyük a visszavágón. Viszont, ha idegenben kezdtünk volna és 1 góllal nyernek, akkor semmi esélyünk sem lenne otthon, mert uyganígy beálltak volna. Tehát mst mázlink volt. :D
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.04.28. 23:20:14

Gekkodan védelmére kell állnom egykét dologban. Ő is, mint minden más Barca drukker az oldalon csakis jót akar a csapatnak. Persze ő tökéletesen leírta, hogy miért jött a cselzi ma ilyen játékkal :( Sajnos több sebből vérzik nekem ez a meccs. 1. A csatársorunk ma teljesen elnyomott helyzetbe volt, amikor meg volt helyzet azt rendre eltoltuk :( 2. A bíró kicsit mintha angoloknak fújna nem?? Mellesleg ki említi itt meg azt a meg nem adott 11-est. 12 visszajátszásból is látszott, hogy lerántás. Hihetetlen :shock: Jövő héten tutira más meccs lesz :D
Kép
Avatar
boixosnois
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2004.10.13. 17:41:20
Tartózkodási hely: Nagykanizsa/Budapest

2009.04.28. 23:17:55

ne már ne. ezt Te se gondolhatod komolyan, hogy ezt mondta Pep.
Ez olyan mintha a Ferrari még idén azért nem nyert futamot és csak 3 ponotott szerzett, mert Montezemolo azt mondta csapatnak, nyugi mkit átbaszunk elején, had higyjék, hogy szarok vagyunk. Majd barcelonai futamtól alázunk mkit.... És az összes többiben első-másodikok leszünk!!


fcjoc írta:én még mindig tartom magam, hogy pep megmondta a fiúknak hogy ne hajtsák túl magukat, mert hétvégén eldölhet a bajnokság. mindig azt halljuk, hogy "fontosabb" mint a BL, és nehezebb megnyerni. ha ez így van, Isten vezényelje őt.

mi itt leszünk!
csakabarca
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 23:15:43

Hali mindenkinek!

Néhány észrevétel. Sajnos a Chelsea játéka jött be, mint eredmény. Ami a foci szégyene volt. Starktól és Platinitől megkérdezném hol volt itt a támadó foci védelme. Stark Ballackot nem merte kiállítani. A támadóink nem azt hozták amit tudnak. Henry gyenge volt, hamarabb cseréltem volna le.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 23:15:20

Igazából senki sem tud mit kezdeni a 10 emberes védekezéssel. Legfeljebb fejelnek egy gólt, akkor kinyílnak és lesz játék. Vagy lőnek egy nagy gólt távolról... Ebből mi nem tudunk fejelni, akkor meg marad a lövés, ami elmaradt, a lényeg az, hogy 10 ember ellen most nem tudtunk mit kezdeni. A csapatot nem kell szindi, nem játszottak rosszu. Henry azután tűnt el, hogy leverték a fejét...

Ma ennyi fért bele. A visszavágóra meg össze kell kapni magunkat. Mást nem is kell tennünk :D
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.28. 23:13:32

Nagyon brutál ami itt megy!!!!!!!!!!
Kicsit vissza kellene venni, nem? Tény, hogy egy átlagos szinten teljesítő Barca nem tudott ma gálázni és a szenzációsan védekező cselszki kihozta azt, amit akart, ennyi, nem több.
Nem kéne nullázni a csapatot, lesz még idegenben is meccs, ahol, meg mi leszünk jók és abban is biztos vagyok, hogy a madrid nem fog és nem is tud így védekezni 90 percen keresztül.
Nagyon nagyon negatív kritikákkal várjatok, legalább addig, amíg kiesünk, és bukjuk a bajnokságot, de ez nem következhet be, mindenhol kedvező helyzetben vagyunk!
Ma MI átlagosak voltunk ŐK meg szenzációsak és ez volt elég egy 0-0 ra, bomba formában...
marci6p és TZS véleménye
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2009.04.28. 23:13:25

Gabear írta:Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy a foci egy játék. A lényege, hogy megpróbáljuk az ellenfél kapujába juttatni a labdát. Ez a cselszinek úgy látszik nem mondták. Sajnos nem tudom tisztelni azt a csapatot, vagy focistát aki taktika címén öli a focit. Az a 95.000 ember nem sakkot nézni ment ki, hanem focit. Amennyi pénzt a cselszi játékosok keresnek talán egy kicsit focizhattak volna....

Azt viszont el kell ismerni, hogy a támadóinknak nem ment ma, ez van. De ma is bebizonyosodott, hogy miért szeretem a Barcát. Eredménytől függetlenül, ők fociznak és mindenképp az ellenfél kapujába akarják rúgni a labdát. A visszavágó kíváncsi leszek mernek végre focizni az angolok, ha igen bukták....tök mindegy ki védekezik nálunk.

A bíróról meg annyit, hogy mindent segített csak a támadó focit nem, talán egy pár szabályt változtatni kéne ahhoz, hogy ismét focit lássunk ilyen szintű focistáktól..
Ez a módszer volt a leghatásosabb,hogy kivédekezik a 90 percet,talán tudnak már valamit,hogy mi lessz otthon!
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2009.04.28. 23:13:17

Azért nem támadhattunk fejetlenül mert ha gólt kapunk akkor most nagy [auto_cenzúra] van!!
Ez így nem gáz,csak okkos taktika kell a jövőhétre!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.28. 23:12:01

Koeman írta:A BL elszállt???? Hogy lehet ilyet mondani?? Miről beszélünk? Eszem megáll!! Itt mindenki be van fordulva?? Menjetek el orvoshoz, kész...

Csak szólok, hogy van még egy visszavágó...
Ennyi!

de nem kell bántani a pesszimista fórumozókat sem, nekem sem tetszik pár hsz,de ők is jót akarnak a BARCÁNAK,csak máshogy éreznek dolgokat.

Idegenben is képesek vagyunk az x-re legalább, más lesz valamelyest a játék képe, és gólt is fogunk szerezni, a kérdés,h mennyit kapunk,mert most szntem kapni is fogunk, szntem 1-1el továbbmegyünk, persze nem lazán,sőt hihetetlen izgalmak közepette.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.04.28. 23:11:37

Ne haragudj gekkodan de te most melyik oldalon is vagy?!
Mert nem kéne azért a földig szidni a csapatot,ha Barca drukker vagy...Ennyi erővel mehetnél Chelsea fannak is,mert talán őket jobban isteníted mind a Barcát.. :evil:
Gabear
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.08.17. 22:18:39

2009.04.28. 23:11:15

Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy a foci egy játék. A lényege, hogy megpróbáljuk az ellenfél kapujába juttatni a labdát. Ez a cselszinek úgy látszik nem mondták. Sajnos nem tudom tisztelni azt a csapatot, vagy focistát aki taktika címén öli a focit. Az a 95.000 ember nem sakkot nézni ment ki, hanem focit. Amennyi pénzt a cselszi játékosok keresnek talán egy kicsit focizhattak volna....

Azt viszont el kell ismerni, hogy a támadóinknak nem ment ma, ez van. De ma is bebizonyosodott, hogy miért szeretem a Barcát. Eredménytől függetlenül, ők fociznak és mindenképp az ellenfél kapujába akarják rúgni a labdát. A visszavágó kíváncsi leszek mernek végre focizni az angolok, ha igen bukták....tök mindegy ki védekezik nálunk.

A bíróról meg annyit, hogy mindent segített csak a támadó focit nem, talán egy pár szabályt változtatni kéne ahhoz, hogy ismét focit lássunk ilyen szintű focistáktól..
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.04.28. 23:11:08

én még mindig tartom magam, hogy pep megmondta a fiúknak hogy ne hajtsák túl magukat, mert hétvégén eldölhet a bajnokság. mindig azt halljuk, hogy "fontosabb" mint a BL, és nehezebb megnyerni. ha ez így van, Isten vezényelje őt.

mi itt leszünk!
csakabarca
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.04.28. 23:11:08

boixosnois írta:Ha szünetben 0-2, akkor egy szót se szólhatunk.
Szerintem nincs értelme az ilyen reakciókra, ahogy arra sincs valóban, hogy gálázhattunk volna. Nem, nem mentek be a helyzetek. De mégis boixos..., mégis magyarázd már el, hogy hogy a fenébe lehet egy gólhelyzetből két gól rúgni?
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.04.28. 23:10:59

Azoknak akik ennyire szidják a csapatot:
A Cselzi állandóan legalább 8 emberrel védekezett. A 2 csapat szinte ugyanolyan játékerőt képvisel. Akkor hogy a fenébe rúgjunk gólt? A Csezli baromi erős csapat, amikor 8 emberük védekezik, akkor max az egyikük figyelmetlensége hozhat gólt, márpedig nem hibáztak. A másik gond az h mi se támadhattunk ki mindenkivel, mert az öngyilkosság. Majd meglátjuk idegenben.
Itt megtehette a cselzi h védekezik, mert még ha nyertünk volna 1-0-ra, akkor sincs nagy baj, ellenben Londonban h rúgun egy gólt úgy h előtte nem kaptunk egyet, akkor gyakorlatilag továbbjutottunk. A visszavágón sokkal többet kell majd a cselzi támadjon. Továbbjutunk és kész!
A Fifa egy szégyen
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.04.28. 23:10:19

Természetesen sokkal nyugodtabb lennék,ha sikerül betalálnunk a mai meccsen.Erre,ha nem is sok (kevesebb,mint amennyire számítottam) lehetőségünk volt,de élni kellett volna vele.Itt már borzasztóan fontos a pontosság.Nem lehet elszórakozni a helyzeteket,mert visszaüthet.
A lényeg,h a cselszkij sem talált be,bár nem is tettek érte szinte semmit.Érthető célfutballt toltak,sajna sikerrel.
Sebaj,a visszavágón ők is jobban megnyílnak,így sztem bőven több helyzetünk lesz,amiből tuti betalálunk.
Nincs még eldöntve a továbbjutás!
ÉN MÉG HISZEK A CSAPATOMBAN,ÉS ABBAN,H ANGLIÁBAN IS KI TUDJUK HARCOLNI A TOVÁBBJUTÁST!
Roppant módon felbőszít már ez a gyászmenet,ami a félidő óta csak duzzad.Vannak,akik már cirka 1 órája eltemették a BARCA-t,mások még csak most kapcsolódtak be. :x A szurkoló szurkoljon,bár feladni kényelmesebb!Inkább nem írok jelzőket erre a jelenségre,nem kívánok megbántani senkit.:-# De akkor is irritál már engem. ](*,) Ha kikaptunk volna 2:0ra,akkor még majdnem meg is érteném.De ezt a meccset látva NEM!
Ti tényleg ennyire nem bíztok a srácokban?Pff...ÉN igen,fentebb megfogalmaztam,h leginkább miért.Ha a cselszkij tovább akar menni,támadnia is kell végre,akkor pedig lesz rés a pajzson...

Nah,abbafejezem,mert csak felnyomom az agyam.Mindenki úgy szurkol,ahogy akar/érzi...

VISCA EL BARCA!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
boixosnois
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2004.10.13. 17:41:20
Tartózkodási hely: Nagykanizsa/Budapest

2009.04.28. 23:09:23

Ember te mi a qkit néztél?!?!?! ki hagyott ki két 1000%os ziccert az első félidő végén!?!?!nem láttad vagy nem fogtad fel, ok, megsúgom, Drogba. Ha szünetben 0-2, akkor egy szót se szólhatunk. Köszönjük Valdesnek és Drogbának.
Milyen anyagot szívtál, hogy így láttad meccset?!?! Mert akkor ide is küldhetnél belőle..
csabooo írta:Elképesztő mit mutatott a Chelsea... :evil:
A meccs folyamán összesen egy gólhelyzetük volt,az is szerencsés...Simán nyerhettünk volna legalább 4:1-re,főleg úgy hogy a meccs hajrájában Bojan és Hleb is mit hagyott ki :(.Na nem baj,ilyen játék kell idegenben is és akkor talán meg lehet a továbbjutás.Otthon a Chelsea tuti nem így fog játszani,gólra fog menni,azt kell valahogy kivédekezzük,és egy olyan játékkal mint ma,leszámítva a befejezéseket,mert a meccsből csak azok hiányoztak sajnos,de meg lehet verni a Londoni alakulatot.Remélem sikerülni is fog!Összességében jól játszottak a fiúk,harcoltak,keményen odaléptek és látszott is a meccsen.
Na jó éjt mindenkinek,gólokban gazdag álmot :) .
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.28. 23:09:02

Abban bízom, hogy kihozzuk X-re a visszavágót. Egy 1-1-el simán elégedett lennék és legalább ti is nyugottabbak lennétek, mert a Chelsea a helyére kerülne :wink:

De a bajnokságra nagyon vigyázzunk!

OFF: gergő felvettelek msn-en!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2009.04.28. 23:10:05-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.04.28. 23:08:22

gekkodan írta:
lionelmessi19 írta:
Hiába játszák azt amit kell, ha egyszerűen undorító. Elképesztő a felfogásod... a pesszimizmusról nem is beszélve.
Csak végigfutott az agyamon, hogy napok óta olvasgatok a 2-0, 3-0ról a fórumon, holott tavaly ugyanez a séma volt a ManU ellen, aztán hello.

Nem vagyok megelégedve, cask mert a Malaga ellen vágunk 6 gólt, az Almeriat hazaküldjük. Egy BL-elődöntőben ilyen mutatókkal és ennyi lőtt góllal illett volna legalább 1 gólt rúgni ennek a támadósornak.

Kitörölhetjük a középpályával is, ha nem tudunk 1 helyzetet kidolgozni.

A Chelsea meg olyan, amilyen, ettől még a világ egyik, ha nem a legjobb csapata, BL-esélyes, tavalyi BL-döntős, a Barca ellen meg azt játszották, amit kellett. 100%-os sikerrel.

Nem kell nézni, ha nem tetszik, de el kell ismerni.
Tavaly azért közel sem ez volt a séma a MU ellen kábé mindenki nagy alázást várt tőlük még itthon is köztük én is. Az hogy 100%osan végrahajtották az meg nem igaz mert ahoz gólt kellet volna rugniuk de az nem sikerült. Ha mi szerezzük jövőhéten az első gólt megkockáztatom hogy ott vagyunk az döntőben. Tavaly Manchesterben egy erősebb csapat ellen is tudtunk irányítani végig. Most is sikerülnie kell csak szedje össze magát Messi,Eto'o,Henry. Velük volt a baj. Messi felvillanásait eléggé szakadozottnak érzem, Ronaldinho-ra emlékeztet 2005-2006-os év második felében. Remélem nem a kiégés elején van..... Én a visszavágőn is inkább a középpályában bízok meg hogy Henry vagy vki be tud találni.
Az mindenképpen látszódott ha egy hajszálnyival is támadóbbra vették a figurát akkor abban a pillanatban életveszélyesek voltunk. Csak 10emberes védekezéssel tudtak féken tartani.
Amugy a Barca a világ legjobb csapata de ha angliát nézzük akkor meg a MU ez teljesen világos. :D
OFF: Mikor toljuk le a FIFÁT? :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 23:08:09

Az angol csapatok csak ezt játszák ellenünk: 40 méteren belül megszállják a területet 9 mezőnyjátékossal. Nincs hely semmire sem, főleg nincs esély felgyorsítani a játékot. Én egyébként kötve hiszem, hogy hazai pályán mást játszanának. Ugyanez lesz a játék képe nagyjából.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése