Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.03.20. 14:56:33

Na bayern inkább koncentrálj a német bajnokságra a Bl-re nincs sok esélyed ;)

De Pool v Chelsea... kemény dió lesz...

a Mu-nak könnyű lesz döntőbe jutni csak rajtuk múlik :lol:

De persze örülnék egy jó kis Barca-Arsenal párosításnak :lol: :wink:
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.03.20. 14:56:24

Én is pont azon gondolkozta, hogy az EB-n Puyol vagy Marchena fogta Tonit, aki egyszer sem volt veszélyes. Egyébként mostanában egy csatárral játszanak a bőrgatyások, vagy Podolski a másik ék?
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.03.20. 14:55:10

Fernando írta:Annyit beszéltek Toni fejjátékáról. Elfelejtettétek, hogy van egy Miroslav Klose nevezetű játékosuk is. Fejjel 1000x feszéjesebb, mint az olasz.
Van. a sérültek listáján :cry:
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.03.20. 14:54:46

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 27203.html?

:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egy napra tették a liverpul-cselzit, meg a mi meccsünket, ezek hülyék?
Az egyik napon 2 gyenge párosítás, másik napon 2 erős.
Gyanítom a Bayern elleni visszavágót felvételről adja a Tv6. (De van Sat1 :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.20. 14:54:27

Annyit beszéltek Toni fejjátékáról. Elfelejtettétek, hogy van egy Miroslav Klose nevezetű játékosuk is. Fejjel 1000x veszélyesebb, mint az olasz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2009.03.20. 14:55:17-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.03.20. 14:53:39

Jó lesz ez gyerekek. Örülök h nem a portot kaptuk, ez BL és nem egy nyári felkészülés. Bayern egy jó csapat, de elég hullámzó a teljesítményük, hozni fogjuk a továbbjutást. Etookához hozzátéve, ha emlékezetem nem csal, spanyol-olasz meccsen Puyol fogta Tonit, egy megmozdulása sem volt. ;)
Meg kell nekik mutatni, hogyan is kell focizni, Bayern közepes erősségű csapat, de persze oda kell figyelni rájuk.
Első meccsen el kell dönteni a továbbjutást, ill. azt a focit folytatni amit a Lyon ellen produkáltunk. Viszont Messi a védelmüket szétfogja b**zni. :oops: :D


CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.03.20. 14:52:21

Nem becsülöm alá mert egy igen nagy múltú együttes, de abszolút hiszem, és tudom hogy mi jutunk tovább. Ahogyan a Liverpool is! Velük fogunk játszani a döntőért. A döntőbe pedig, az Unitedet várom teljesen egyértelműen!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.03.20. 14:48:13

Nos a bayern!Hát igen.Az angol csapatokat elkerültük.Otthon az első meccsen magabiztoselőnyt kéne szereznünk mert németországban nagyon nehéz mecset fogunk játszani az biztos.A bayern szerintem egyértelmüen a rögzitett szituáciokban jelent veszélyt ránk!Mig mi idén rengeteg golt kaptunk beivelések után addig a bayernnél ott van luca toni aki ha kihasználja magasságát akkor okozhat gondot nekünk!Itt jegyezném meg hogy Klose az egyik legjobban fejelő játékos a világon jelenleeg sérült.Továbbá ha ribery nem fog ficánkolni akkor sztem simán hozhatjuk a párharcot!Ugyanakkor a mi előnyeink közt meg kell jegyezni hogy a bajorok védelme oriási hibákat vét és a mi gyors támadoink ezeket megis fogják büntetni!MIndent összevetve szerintem mi vagyunk a párharc esélyesei és én hiszek a csapatban hogy ezt az akadályt is sikeresen veszik!Amire még nagyon oda kell figyelnünk az az hogy a németek soha nem adják fel!ezért a mérkőzés végéig nagyon ott kell lennünk fejben!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.03.20. 14:44:14

Rajmó írta:Na Poldi, kinek fogsz szurkolni majd? :D Ha jól tudom, ide is és oda is húz valamennyire a szíved :)
egyértelmű Bayern. Ők az abszolút kedvenceim. a szívem csapata :)
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.03.20. 14:42:16

Ha minden jól alakul akár megismétlődhet a 05-06 os döntő is
Arsenal - Barca :D poén lenne!

Ráadásul az Ágyúsok a Villa ellen játszanak pont mint akkor és mi akár kaphatjuk újfent a Chelseat is :wink:

Persze sztem tökmind1 mi lesz, nyerünk vagy vesztünk csak az a lényeg Henrynak legyen végre BL címe :twisted:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.03.20. 14:29:49

Hát, azzal nem árulok el gondolom nagy titkot, hogy a nyugalom érdekében a Porto jött volna a legjobban :) De én a Bayerntől szintúgy nem félek, sőt...

Ez a München egy gyenge csapat! A hátsó alakzata hajmeresztő dolgokra képes, ezen kívül nem stabil és nem tudja hozni meccsről meccsre az átlagot. Ugyan a Lahm gyerek fel tudja majd venni a versenyt a csatárainkkal, Oddo - Demichelis - Lúció tró kötve hiszem, hogy jó lenne, pláne ha VAn Buyten is kezd,akkor már azt mondom; három gólt biztos rúgunk...

Egyedül Toni fejére és Riberyre kell figyelni, de mostanában volt szerencsém látni pár német bajnokit, és az a rossz ebbe a Bayernbe - többek közt - , hogy mindent a franciától várnak el, ergo ha ráállunk a gatyájára, végük!

Az,hogy az első meccs itthon lesz, attól nem aggódok, ez a csapat bárhol meg tudja tartani és el tudja dugni úgy a labdát az ellenfél elől, hogy szinte hazai pályán érezhetjük magunkat...

Egy szó, mint száz: Én teljes mértékben bízok a csapatban :!:

Porto - MU: Kiröhögtök, és ugyan egyértelműnek tűnik, de pont az ilyen egyértelmű dolgok nem szoktak itt már bejönni...

Villarreal - Arsenal: Ha a Villarreal és Rossi jó napot fog ki, partiban lehetnek, ha nem, ágyús továbbjutás lesz...

Pool - Chelsea: Torres ide, Gerrard oda, a Chelseat tartom erősebbnek! Ugyan a Juve ellen még gyengének tartottam őket, de jött Hiddink és azóta varázsol, nem is akárhogyan...
.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.20. 14:28:09

Összességében szerencsénk lett a sorsolással és nagyon jó meccseket fogunk látni a BM ellen. Hasonlóképp támadófelfogású csapat mint a Barca és ez csak jól sülhet el... Szerintem simán továbbmegyünk.

Man Utd vs. Porto
Szerintem elég egyértelmű. Tuti, hogy nem lesz valami látványos meccs, de biztos vagyok a továbbjutásban MU részről. Nemsok sanszot látom arra, mint 5 éve.

Villarreal vs. Arsenal
Szerintem továbbmegy az Arsenal. Felépülnek szépen lassan a sérültek, alakul ott is a már évek óta formálódó csapat.

Liverpool vs. Celsea
Go Pool. Én ettől az összecsapástól sokat várok, bár tuti nem lesz olyan látványos mint a tavalyi Pool-Arsenal párharc, azért jo lesz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2009.03.20. 14:25:29

el vagyunk atkozva ha ugy vesszuk,otthonn kezdeni a munchen ellen es otthonn kezdeni az elodontoben is valameik angol csakat ellen(ami szerintem a pool lesz 2os gyozelemmel) ha persze tovabb jutunk.Nagyon felek,igaz hogy a csapat nagyon jol teljesitett az idenyben vegig.De attol felek hogy ez a Pep fele majdnem teljes egesszeben fiatal csapat lessze olyan eros hogy bejussanak a dontobe,szerintetek?szerintem ha bejutnak a dontobe akkor 100%osan megerdemlik hogy megnyerjek!Orokkon orokke BaRcA!!!
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.20. 14:18:35

Lacinak igaza van, ha kiesnénk vhol, attól még Pep ugyanolyan jó edző maradna,és a bizalmam sem változna iránta. de persze meg van arra is bőven a sansz,h még ilyen kevés rutinnal is,de meg nyerhetjük a bugit.

Bayern ellen nem félek, és jó meccsekben reménykedem, szerintem összesítettben két góllal jobbak leszünk.

Chelsea-Pool, hát ismét gyötrelmes percek jönnek szntem, most a Pool erősebb vmennyivel,de 2szer úgy ejtette ki a Chelsea-t,h akkor nem voltak erősebbek, szóval most fordulhat is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Barcamatthew
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.10.04. 09:17:28
Tartózkodási hely: Salgótarján/Budapest VI.

2009.03.20. 14:17:56

A Bayern ellen sztem is továbbmegyünk, de az elődöntőben vmelyik angol ellen nagyon necces lesz
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.03.20. 14:15:43

Mellesleg megjegyzem, szinte ugyanezt a Bayernt vertük könnyed játékkal 2007 Augusztusában Münchenben Messi góljával. Tudom, az barátságos meccs volt, de akkor is.
Sima továbbjutás :!:
Aprieto

2009.03.20. 14:10:16

Igazából elég rosszul festett volna, ha idén is egy viszonylag gyengébb csapatot kapunk ilyen magasságokban... mint az elmúlt idényekben.

Ha BL-cím kell, akkor a legjobbakat is meg kell tudni verni, ha nem megy, akkor nem érdemlünk BL-győzelmet. Ez ilyen egyszerű. Ha megérdemeljük, akkor viszont a miénk is lesz!
Két kemény mérkőzésre számítok és nem gólparádéra. Szerintem 2-3 gól lesz a két meccsen összesen.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.03.20. 14:06:55

Bestbarca írta:Az a véleményem, hogy az otthoni kezdés nyílván hártány. DE!!! Az idei barca közel azonos pontot szerzett idegenben, mint otthon. Elhanyagolható a különbség. Idegenben megvertük pl. a sevilla-t simán, a sportingot simán, vagy pl. 5-öst adtunk a Baselnek(aki nyílván gyengébb) B csapattal. Szóval Pep óta nem annyira lényeges a játék szempontjából, hogy hol játszunk. Taktikailag hátrány, mert az ellenfelek ha túlélik zakó nélkül a Camp Nou-t, akkor hazai pályán komoly esélyük lehet, de én taktikailag bízom Pep-ben. Bár most majd kiderül, hogy mennyire jó edző!
Szerintem kicsit ellentmondasz magadnak. :) Tehát jók vagyunk idegenben is, de ha nem szerzünk nagy előnyt a Camp Nouban, akkor idegenben az otthon játszó esélyes. :) Igazából egyre kevésbé érdekel, hogy ez látszólag nehezebb ág. Így szép igazán BL-t nyerni.

Máskülönben meg, ha jól belegondolunk elég nagy pofátlanság BL-győzelmet várni a csapattól. Egyrészt ez az első éve a társaságnak (még ha azért olyan őrült nagy átalakítás nem is történt), másrészt Peptől sem szabad elvárni, hogy ennyi tapasztalattal taktikailag legyalulja Hiddinket, Benitezt vagy a Sir-t. Nekem is fájni fog, ha kiesünk a Bayern vagy egy angol ellen, de nem ebből fog kiderülni, hogy mekkora edző Pep.
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2009.03.20. 14:05:34

Én azt mondom a Bayern előtte a 12 góllal az össze puskaporát. Bízom a tovább jutásban
Kép
Avatar
barca500
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2008.12.13. 20:55:36
Tartózkodási hely: Szolnok

2009.03.20. 13:56:38

Nem azért mert félnünk kellett volna, de jó, hogy elkerültük a Pool-t és a Manchester-t, persze itt már senki sem könnyű ellenfél. Nem érdemes azzal foglalkozni, hogy mi volt ha otthon kezdett a csapat, most a jelenre kell koncentrálni és az eddigi szép játékkal megverni a Bayern-t.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.03.20. 13:53:14

Kb ezt vártam, Bayern verhető, nem igazán tartok tőlük. Persze kieshetünk, nem azt mondom, de tényleg mi vagyunk az esélyesek.
Elődöntő nagyon necces lesz (sztem a Pool ellen).
Manchesterről meg annyit, h nekünk is ilyen malacunk volt tavaly a nyolcad- és negyeddöntőben is. Csakis azért lettünk elődöntősök az elmúlt évben, mert gyenge csapatokkal játszottunk előtte.
Nagyon nehéz lesz BL-t nyerni, az biztos.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.03.20. 13:49:42

Egy aprócska, ám nem jelentéktelen adalék a párharc előtt: a Bayern német játékosainak külön motivációt jelenthet a visszavágás lehetősége a tavalyi Európa-bajnoki döntő miatt. OK, tudjuk, hogy a Barca nem Spanyolország:), de a válogatottban több kulcsjátékosunk is játszott. A németek nemzeti öntudata nagy lökést tud adni nekik. Érdemes erre is odafigyelni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.20. 13:42:37

cps46 írta:Én a Bayern ellen 2 meccset várok FCB továbbjutással. :lol:
nah ezzel nagyot kockáztattál :D :D :D

(tudom, h értetted, mielőtt félreértenéd :D )
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.03.20. 13:41:55

Ha BL-t akarunk nyerni, mindenkit meg kell verni.
Az meg külön jó, hogy a Münchent kaptuk, az első meccs után itt hagyják Ribérit, elviszik Hlebet helyette :wink:
Mivel a Liverpool nem játsza a visszavágót szerdán, így valszeg kedden kezdünk.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.03.20. 13:38:51

Az a véleményem, hogy az otthoni kezdés nyílván hártány. DE!!! Az idei barca közel azonos pontot szerzett idegenben, mint otthon. Elhanyagolható a különbség. Idegenben megvertük pl. a sevilla-t simán, a sportingot simán, vagy pl. 5-öst adtunk a Baselnek(aki nyílván gyengébb) B csapattal. Szóval Pep óta nem annyira lényeges a játék szempontjából, hogy hol játszunk. Taktikailag hátrány, mert az ellenfelek ha túlélik zakó nélkül a Camp Nou-t, akkor hazai pályán komoly esélyük lehet, de én taktikailag bízom Pep-ben. Bár most majd kiderül, hogy mennyire jó edző!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése