Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.05. 13:48:14

Azért akarják kérni mert akkor 17,000 drukkerük helyett 34,000 férne be ezért a bernabeuben szeretnék lejátszani :arrow: lehető leghitelesebb forrásból, margitista rövidhírekből merítettem az infót :D

Azért az mennyire durva, hogy a SPANYOL király kupát legtöbbször 1 KATALÁN meg 1 B@SZK( afraid of autocenzúra :D ) csapat nyerte!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.03.05. 13:41:55

gonosz írta:Figy! Tudom, hogy hülye kérdés, de mikor lesz a döntő? Vagy lehet, hogy túl korán kérdeztem és az időpont még nincs meg? :S
Május 13-a, Valencia Mestalla stadion. :)

Az időpont az tuti, a helyszín viszont még annyira nem, mivel a Bilbao (itt kicenzúrázta azt, hogy b*szkok :D ) már a Sevillai visszavágó előtt jelezték, hogy ha ők jutnának a döntőbe akkor kérni fogják a szövetségtől, hogy más helyszínen rendezzék meg a Király-kupa döntőjét. Csak már arra nem emlékszem, hogy miért... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.03.05. 13:40:51

Nagyon örülök a kupa döntőnek számomra fontos a kupa is már pár éve várom, hogy végre valamit alakítsunk. Most már egyértelmű mi a cél!
Pinto fog védeni tuti Pep biztos neki ad lehetőséget.
Gratulálok a csapatnak! 8)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.03.05. 13:12:07

herliusra reagálnék:
Akkor szerinted ez nem volt fontos meccs? ( mert én csak ezt írtam!)
az összeállítással kapcsolatos érveid sántítanak! az élet igazolta amit én mondtam, amit te állítasz az egy ábránd ami (sajna sokadszorra) nem jött be! egyszerűbben: Guardiola rendre rosszul méri fel a lehetőségeinket amikor tartalékos sorral kezdet!
Amúgy meg továbbra is az a véleményem, hogy D.Alves en kívül aki a legtöbbet játszik senkinek nem "járna" pihentetés, sőt van akinek ez a forgószinpad kifejezetten árt! (pl. Etoo)
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2009.03.05. 12:41:01

A döntő május 13-án lesz Valenciában.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2009.03.05. 12:38:32

Alapvetően ami zavart a tegnapi meccsben, hogy a cél az előny megtartása volt. Semmi kockázat, kicsit olyan antifutball jellege volt. Passzolgatunk a 16-os előtt visssza a félpályára. Kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy idén hány gólt lőttünk a 16-os kívülről...
Nem akarok senkire rosszat írni, hiszen a Barcelona egy CSAPAT, amiben mindenkinek ki kell vennie a részét, de megint volt egy-két horror megmozdulás, amitől majdenem, hogy szívrohamot kaptam.
Nálam a meccs embre Pinto volt, alig volt dolga, kapott egy nagy gólt, aztán kifogta a tizit. Ennyi egy jó kapus dolga. Én Valdest egy-két meccsig leültetném a padra.
Tegnap a "régi" Messit láthattuk és tudván, hogy Iniesta is meggyógyult, szerintem hozzni fogjuk a meccseket.
A bíró leglaább még két pirossal adós maradt, viszont sokan elfelejtették, hogy a Mallorca lőtt egy lesgólt, amiről én nem láttam olyan visszajátszást, ami bizonyította volna, hogy a találat érvénytelen volt... Utólag már teljesen mindegy.
Összességében remélem, hogy erőt ad a csapatnak és szurkolóknak ez a döntőbe jutás, hiszen olvastam mostanában egy-két számomra érthetetlen hozzászólást. A drukker akkor is a csapat mellett kell, hogy legyen, ha egy kicsit döcög is a szekér. Ha minden meccset megnyernénk, lehet unalmas lenne...
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.05. 12:33:08

Figy! Tudom, hogy hülye kérdés, de mikor lesz a döntő? Vagy lehet, hogy túl korán kérdeztem és az időpont még nincs meg? :S

Egyébként tuti Pinto véd, Pep következetes. Mindig is az volt, saját magát hazudtolná meg, ha nem így lenne. De sztem ez nem kérdés. Inkább a döntő kezdője a kérdéses...
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.03.05. 12:08:59

Titinho írta:Kíváncsi vagyok, hogy a döntőben is Pinto kapja-e meg a lehetőséget Peptől. Szerintem igen...
1000 %, hogy ő fog védeni. A kezdetektől ő védett, nem hiszem, hogy sok olyan edző van, aki megcsinálná azt egy kapussal, hogy egyik sorozatban végig ő véd, aztán majd a döntőben meg egy másik. Főleg Pepről nem bírom elképzelni ezt. Tuti Pintó fog védeni, és meg is érdemli.
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2009.03.05. 11:50:43

Nagyon örülök a döntőnek, egy cél ami már erős motivációt ad, a kispadot is tunningolja.

Vegyes a meccs képe, olyan meccs volt ahol megint keverni kellett egyet az összeállításon, hisz lehetőség a pihentetésre.
Reálisan nézve simán benne volt a kiesés a játékunkban.
Megint sok volt a gyenge teljesítmény.
Ez azt jelenti lefordítva, hogy nem a mi kispadunk a legjobb (hiába a 'nevek', mégse, mint ahogy sokan gondolták) a top csapatok közül, de Sp.o-ban sem.

Viszont a védelem egy hajszállal stabilabb volt és a kpálya is hátrébb volt vonva. Nagyon látszódott a védekezésre koncentrálás, az eredmény tartása, pillanatok alatt 7-8-an toporogtak a 16-os előtt, ha elvesztette a csapat a labdát. Főleg az 1. félidőben. Itt érződött a védekező 'taktika'. Tudott robotolni a csapat valamelyest, de elől már nem volt képes megtartani a labdát. Volt tartása a csapatnak, hogy őrizze a fort.

Gyorsabban igyekeztek passzolni, de hát a 'szokatlan' összetétel miatt ezek kevéssé működtek.
Egy Pique-re nagy szüksége van a Barca-nak a védelemben, ha fegyelmezettebb és gyorsabb lesz idővel, ő is lehet az a Pique. :)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.03.05. 11:11:33

Mondanom sem kell mennyire örültem amikor Messi meglőtte a maga gólját a 82. percben! Vergődtem és kiabáltam (de csak halkan :) ), hogy: Igen, igen, igen!

Gratulálok azért a srácoknak, igaz, hogy nem játszottunk szemkápráztatóan, de hajottak azért, hogy ott legyenek a döntőben. Ezt a hajtást kell visszaszerezni minden meccsre és akkor visszatér a szép foci is! :wink: A második félidőben már jól játszottunk, agresszívak voltunk (pláne Cáceres :? ), egyedül Puyolban éreztem a tűz hiányát tegnap este. Volt így is egy két szép szerelése, de voltak nagy hibái is ismét. De sajna most hétvégén sem tud majd pihenni, mivel Alves eltiltás miatt nem játszhat majd. Ha már ezt írtam kíváncsi leszek a hétvégi védőnégyesünkre: Puyol-Marquez-Piqué-Cáceres??? :) Pinto meg...áhh...megköszönhetjük neki is a továbbjutást! Pinto és Messi, szerintem kimondhatjuk döntőbe lőtte (és védte) a Barcát! Kíváncsi vagyok, hogy a döntőben is Pinto kapja-e meg a lehetőséget Peptől. Szerintem igen...

Egyébként még Dani Alves játékával voltam megelégedve, a második félidőben nagyon jól tolta! Rengeteget futott, hajtott, cselezett, csak azokat a fránya szabadrúgásokat kellene pontosabban lőni Dani...

Ha nincs egyébként Cáceres kiállítása, akkor szerintem meg is nyertük volna a meccset, mivel a 2. félidőben sokkal jobban játszottunk mint az elsőben, sőt akkor 10 emberrel voltunk a pályán. Mentek a gyors, rövid passzok, nem voltak olyan pontatlanok, hajtottunk, ment az agresszív letámadás, észrevették ha egy játékos szabadon van, és persze Messi játéka is hozzátett a játék javulásának. Az utóbbi meccseken ezek hiányát érezte meg a legjobban játékunk, de főleg szerintem az agresszivitás és a pontosság hiányzott belőlünk.

Én a második félidőben látottakkal elégedett vagyok és számomra bizakodásra ad okot. Most az, hogy Hleb, Bojan, Busquets, Cáceres nem játszottak jól...na bumm...majd a Messi, Henry, Eto'o, Xavi qvartettel már működni fog szerintem. :wink:

GRAT FIÚK! 25 ÉV UTÁN ÚJRA: BARCELONA - ATHLETIC BILBAO DÖNTŐ!
SOM-HI TOTS!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.05. 10:48:51

VÉGRE!!! Komolyan mondom már kezdtem azon filózni miért nem úgy csináljuk mint a madrid. Lesz@rják, kiesnek, nincs több meccs, stressz ezzel a kupával. Mi mindig az elődöntőig jutottunk aztán koppantunk. DE NEM MOST!

Érdekes meccs volt az biztos. Lehet h sokan nem értenek velem majd egyet, de most legalább elégedettebb voltam Martinnal! Fejpárbajt nyert, kellően agresszív volt( később még jobban ) legalább nem volt határozatlan. Kétes szituban pedig most kirúgta egyből, tisztázott, szerintem stabil volt pedig védő szempontból nem volt könnyű meccs, de aztán ugye megcsinálta a 11est... :arrow:

Pinto! Hatalmas lelki pluszt adott a csapatnak védésével, megérdemel pár lehetőséget a bajnokságban is!!

Hleb: Viszontlátásra!

7végén nyerni kell!!!!

>>Tots units fem forca<<
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.03.05. 10:36:17

(Lehet, h már írtátok, de) A hétvégén költségcsökkentési szempontból lehetne egyszerre bajnoki is meg a kupadöntő is. A Bilbaó úgy se akarja a Mestallában játszani. Így nekünk se kellene összeegyeztetni a BL döntővel :D

Kupát nyerni kell, egyértelmű. Jó szezont fogunk zárni, annyi bajom van, hogy a real kiesik BL-ből, így csak a bajnokság marad nekik(sztem).
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.03.05. 09:27:20

mess2009 írta:Átfutva a vélleményeket annak örülök azért, hogy itt legalább nem bűn néha kritikai megjegyzést sem tenni.
ami engem illet: a hibák ellenére sokat javult a védelmünk, azért a 11-es előtti szitut nem varnám Pulyol nyakába ott nem hiba történt inkább egyszerűen nem ért oda, (Keita olyan szélvész sebességgel vágódott be mint egy tank!!)
Na ezt a gólt valóban nem lehetett védeni, Pintó nekem is jobban tetszik mint Valdes.
Amit igazán nem értek?!!: Guardiola. Miért kell egy fontos meccsen tartalékosan felállni és aztán kétségbeesve küldözni be azokat akikkel kezdeni lehetett volna, és egy biztos vezetés birtokában nyugodtan pihentetni akit kell?! Na ez nekem magas.
Aminek külön örulök: Messi!! öröm volt nézni és a gól még ha ajándék volt is a laszti ahogy betette az zseniális!!
Mondj már légyszi egy olyan meccset mostanában, ami kevésbé fontos, mint ez. Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy pl. a hétvégi Bilbao elleni meccs egyszerűbb lesz, mint ez? 2-0-ás előnnyel mentünk Mallorca-ra, szvsz az előny birtokában nagyon is helyes döntés volt a tartalékokkal kezdeni. Az alapjátékosaink túlterheltek, jól jött nekik ez a pihenő, másrészt pedig a tartalékoknak sem árt, ha néha játszanak.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.03.05. 09:21:31

a tegnapi meccset (is) végignézve sok jót elmondani nem lehet, bár persze az eredmény szerintem elfogadható volt ilyen kezdővel.
akiről szólnék az pinto; örültem h kifogta a büntit, nem hibázott, bár nem is volt sok dolga.
marquez ahogy beállt mutatott némi magabiztosságot szerencsére.
caceres-el nekem semmi bajom nem volt tegnap. egyértelmű h a piros enyhén túlzás volt.
iniesta pozitívum egyértelműen a következő meccsekre.
hleb :roll: .. amilyen lendülettel jött mehet is.. vagy hozzanak vki mást cserének ő meg maradhat a "pad négyzetén".
bojan is nagyon gyenge volt.. lassan beindulhatna már.

a döntőbe nyerni kell!
csakabarca
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.03.05. 08:33:28

Átfutva a vélleményeket annak örülök azért, hogy itt legalább nem bűn néha kritikai megjegyzést sem tenni.
ami engem illet: a hibák ellenére sokat javult a védelmünk, azért a 11-es előtti szitut nem varnám Pulyol nyakába ott nem hiba történt inkább egyszerűen nem ért oda, (Keita olyan szélvész sebességgel vágódott be mint egy tank!!)
Na ezt a gólt valóban nem lehetett védeni, Pintó nekem is jobban tetszik mint Valdes.
Amit igazán nem értek?!!: Guardiola. Miért kell egy fontos meccsen tartalékosan felállni és aztán kétségbeesve küldözni be azokat akikkel kezdeni lehetett volna, és egy biztos vezetés birtokában nyugodtan pihentetni akit kell?! Na ez nekem magas.
Aminek külön örulök: Messi!! öröm volt nézni és a gól még ha ajándék volt is a laszti ahogy betette az zseniális!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.05. 07:43:06

Én tartok a Bilbao-tól ha ellenük is így fogunk játszani mint a Mallorca ellen!Remélem valamennyire felrázzák magukat, mert ez így kevés lesz!Azért Messi ha ajándékkal is de szépen csinálta!Örültem a góljának!Remélem ad neki is egy kis pluszt!Casceres szegény meg úgy látom nem nőtt fel a feladathoz!Hleb meg még nekem mindig leverkusenibundesligabotlábú!

Off:Bányász azért abban egyet értünk,hogy ha tavaly Lucho jön Hleb helyett jobban örültünk volna!!!! :wink:
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.03.05. 02:09:06

gekkodan írta: 6. Hleb mehet jó messzire, nyáron túl kell adni rajta, bár jó esetben egy 10 misit ha kapunk érte. Tudom, hogy sokak nem értenek egyet velem és most jönnek majd azzal, hogy "miért kell őt megtalálni, stb", ettől a véleményem áll és nem vagyok meggyőzhető: Hleb a csapat egyik leggyengébb tagja, gyenge igazolás, kritikán aluli teljesítmény. Nem érdekel az Arsenal, a posztja és egyéb gyenge mentség, NULLA amit itt teljesít. Elfogyott a türelem. És akkor még páran jönnek azzal, hogy Henry helyén kéne játszatni...vicc. Henry hasonlóan kezdett, de legalább meglőtte már tavaly a góljait. Aztán idén bizonyított és elégedett vagyok. DE Hleb gólt sem lő, gólpasszt sem ad, stb. És nem hivatkozás az, hogy kevés időt kap, mert amit kap, azzal sem él. Még minimálisan sem...Hleb! Viszlát!
Komolyan, letöltöm a meccset, összevágom amikor Hlebél volt a labda mit kezdett vele! Gólpasszt nem ad? Tehet ő arról h Bojannal két fejjel magasabb a védő amikor sikerül tisztára játszania és beadnia, nem tudott hozzáférni? Vagy amikor Alves vitte egy az egybe és elrontotta amikor visszaszerezte megint elindult és Bojan egy kényszerítőt nem tudott megcsinálni? Amikor Ini nem meri rárúgni és elpasszolja? Annyira nem értek néhány embert!
És ha megnézzük sose a nagy hármassal van fent, akiknek könnyebb lenne gólpasszt adni...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.03.05. 00:37:05

én itthon vagyok már lassan 2 hete :(
de legalább meg tudom nézni a késő esti barca meccseket is :twisted:
bár ezeket jobb lett volna nem látni sajnos :(
De de **OFF** vége , még a végén a moderátorok mérgesek lesznek :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2009.03.05. 00:31:38

Hmm meleg volt a pite...már vége lehetne a fos eredménynek/játéknak

Pinto nagyon rafkós volt, ügyes :wink:
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.05. 00:29:37

Bányász!

Nálam senkinél sem hivatkozás. Ha valaki időt kap, akkor egy Barcában 5 percnek is örülni kell és bizonyítani. Ezen a szinten nincs idő arra, hogy évekig várjunk. Senkinél nem számít érvnek ez nálam.

Cáceres is a leggyengébb védő, annak ellenére, hogy továbbra is nagyon tehetségesnek tartom, de Őt is egy jó kis kölcsönadásra tartom illdomosnak. Helyére jöhet Henrique, aki viszont végigtolta az idei szezont.

Szóval nem mondasz hülyeséget, csak hasonlóan látom én is :wink:

Ez esetben nem szóltam. :wink:
B.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.03.05. 00:27:51

jó nem egy Ronaldinho, az tuti (hleb), de nem is a leggyengébb láncszem...
Tudom, hogy közhely, de látszik rajta a meccshiány. Míg az "Ágyúsoknál" rendre kezdő volt, itt jóformán csak a kupában játszik, és ott is lecseréli őt Guardiola. De Pep van olyan jó edző , hogy képes azonos szintre felhozni a formáját, mint a csapat átlag (nem a mostani formára gondolok, mert azt már a Gijon is túl szárnyalja :cry: :D )
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.05. 00:27:08

[quote="gekkodan"]
1. Pinto a mai védésén felbátorodva kaphatna pár meccset a ligában, VV-nek és nekünk is jó lenne + új motiváció a fiúknak ott hátul.
3. Gyakorlatilag Pinto védte ki nekünk a döntőt, a tizi védése nélkül egy vasat nem raktam volna a továbbjutásra, mert a csapat nulla volt.
/quote]

Jó volt Pinto!
Az elméletednek igen tudnék örülni! :wink:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.03.05. 00:27:04

Varga Tamás írta: Igen, de van egy kis különbség: GÓLOK, BARÁTOM, A GÓLOK...
Na, azok nagyon hibádzanak Hleb esetében.
És lehet gúnyolódni, de tartom: Hleb gyenge, mehet. Nem akarom többet itt látni, mert nagyanyám járókerettel tud ennyit tenni a csapatért 89 évesen.
Nem akartam gúnyolódni,sajnálom ha ebből is azt vetted ki....

A két játékos között viszont az a különbség,h míg Henrynak mindig is a góllövés volt a mestersége addig Hlebnek sosem.Így én személy szerint nem is várok tőle gólokat...

Vitatkozni nem tudok azzal,h gyenge és védeni se próbálom mert veletek szemben még észérvekkel is lehetetlen lenne.De a tiszteletlenség az egy kicsit zavar.

A meccshez még annyit,h nem kell aggódni és most is a vészharangot kongatni.Én személy szerint nem vártam sokkal többet ettől a kezdőtől...
Majd ha hétvégén a komplett csapattal hasonló játékot produkálunk akkor lehet sopánkodni,h nem látszódik a feltámadás stb...
És nem hivatkozás az, hogy kevés időt kap, mert amit kap, azzal sem él. Még minimálisan sem...Hleb! Viszlát!
Azt nem értem,h ez másoknál miért lehet hivatkozás?
Értem. lehet, hogy én vak vagyok, meg az emlékezetem is rossz, de én még gólpasszra sem emlékszek, jó passzra is csak nagy ritkán
Nem vagy vak csak szelektív a látásod. :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2009.03.05. 00:28:59-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.05. 00:25:55

gekkodan írta:...És nem hivatkozás az, hogy kevés időt kap, mert amit kap, azzal sem él. Még minimálisan sem...Hleb! Viszlát!

Bár sajnos nem nagyon tudlak megcáfolni.... azért nem bánom h a sorsa nem rajtad múlik !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.03.05. 00:25:18

TZS írta:Azért a gólok számában azt is nézzük, hogy Henry eleve csatár, jobban "benne van a vérében" a góllövés!

Hleb meg sosem arról volt híres hogy szórja a gólokat, inkább a passzai.... :wink:
Értem. lehet, hogy én vak vagyok, meg az emlékezetem is rossz, de én még gólpasszra sem emlékszek, jó passzra is csak nagy ritkán.

Na, mindegy.
Engem eddig nem győzött meg, mint ahogy a csapat mai játéka sem.
De reméljük a legjobbakat!

Jó éjt! :wink:
Kép
Válasz küldése