Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.03.08. 14:00:58

Brian 20 írta:
Alex Ferguson együttese jelenleg kiesésre áll az Inter ellen.
Ezt a mondatot megmagyaráznád nekem légyszíves mert nagyon nem értem :D :D :D Mondjuk elég jót nevettem rajta :D :D :D Én kint voltam a meccsen, de valahogy nem vettem észre hogy az Inter gólt rúgott volna :D :D Ezért is volt sz.r kedvem azon a héten végig. De akkor lehet hogy az edzőmeccs volt és azóta lejátszották az igazit, vagy nemtudom :D


Mi az hogy kiesésre áll? Hiszen 0-0 lett a meccs, amit Milánóban játszottak. Tehát a visszavágót otthon játszhatják, ami ugye nagy előny egy kieséses rendszerben. Ezzel az eredménnyel hosszabbítás és 11-esek következnének de lehet hogy Te jobban értesült vagy a dolgokban mint mi :D :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.08. 13:48:12

Brian 20 írta: Alex Ferguson együttese jelenleg kiesésre áll az Inter ellen
köszi :lol: :lol: :lol: eddig volt csak rossz kedvem :D

egyáltalán nem áll rosszabbul mint az inter, ha egy 0-0 után lehet ilyenekről beszélni,de hogy kiesésre állna, te jóóó ég :D

jó esély van rá,h mind a 4 angol csapat továbbmegy, engem nem is zavar, a lényeg,h a BARCA is menjen a legvégsőkig, felőlem minden évben lehet 3 angol csapat a 4 között,ha a 4. mi vagyunk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
matusss
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.03.05. 19:49:51

2009.03.08. 13:42:08

én szerintem ha megkapjuk az Arsenalt nem lesz abbol gond. Inkább ha a Liverpoolt nah akkor kicsit már szorul a hurok ,de még őket is le lehet győzni. apropó Arshavinnak annyira nem is megy az Arsenalba. most nyilatkozta hogy hiányzik neki Szentpétervár.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.08. 12:48:03

Arshavin biztos nem garancia a továbbjutásra, merthogy nem játszhat a Bl-ben. Ennek ellenére az Arsenal szerintem továbbmegy. Nekünk nem lenne baj, ha a Juve és az Inter is továbbmenne, bár ha az őszi formánkat elő tudjuk venni ismét-erre van esély-akkor bárki ellen nagy sanszunk van a továbbjutásra.
Rivaldo-A Legnagyobb.
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.03.08. 12:47:58

"Az Arsenal csak tájékoztatásul nagyon szép támadó focit játszik csak fiatalok és kihagyják a helyzeteiket. De azért: Arshavin, Nasri és Fabregas is garancia lehet a továbbjutásukra! "

Ha kicsit tájákozott lennél: Fabregas sérült, Arsavin pedig a Zenittel játszott már a Blben.

De szerintem ez a téma nem ide tartozik
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.08. 12:43:05

Brian 20 írta:az Atletico mostani formáját nézve meglepetés lenne, ha nem lenne ott a legjobb nyolcban. A Bayern biztosan ott van, a Villarrealnak is iskerülhet.
Nem érzem azt a hatalmas angol fölényt.
Most felsoroltál 4 nem angol csapatod. Negyeddöntőről lévén szó, 8 csapatnak kell lennie, amiből a te négyed mellett, a maimális 4 angol csapat is bejutna... Inkább örüljünk, hogy idén bárkit meg tudunk verni! Ha a Barca lesz a BL-győztes, akkor engem nem fog érdekelni, hogy 3 másik angol csapat volt az elődöntőben.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.08. 12:34:53

Varatrix írta: Nevetséges!
A Chelsea, Liverpool, Arsenal hármas teljesítménye siralmas.
Talán egy kicsit a LP jobb, de elenyésző különbséggel!
De valóban sanszosabb, hogy kiesnek az Olasz csapatok.
De szerintem ez nem bók a Premier lignek, hanem szégyen az Olasz 1 osztály.
Az Arsenal csak tájékoztatásul nagyon szép támadó focit játszik csak fiatalok és kihagyják a helyzeteiket. De azért: Arshavin, Nasri és Fabregas is garancia lehet a továbbjutásukra!

Chelsea pedig egy góllal akármelyik csapatot eltudja verni.

A LP pedig azért elég jó csapat. Szal itt már 1 csapatot se szabad leírni mert mind1ik jó
Brian 20

2009.03.08. 12:21:10

Varatrix írta:
samy85 írta:A szakemberek, és Sir Alex szerit is az idén ismét angol egyeduralom lessz a bl-ben.
Nevetséges!
A Chelsea, Liverpool, Arsenal hármas teljesítménye siralmas.
Talán egy kicsit a LP jobb, de elenyésző különbséggel!
De valóban sanszosabb, hogy kiesnek az Olasz csapatok.
De szerintem ez nem bók a Premier lignek, hanem szégyen az Olasz 1 osztály.
Alex Ferguson együttese jelenleg kiesésre áll az Inter ellen, az Atletico mostani formáját nézve meglepetés lenne, ha nem lenne ott a legjobb nyolcban. A Bayern biztosan ott van, a Villarrealnak is iskerülhet.
Nem érzem azt a hatalmas angol fölényt.
Jó mérkőzések lesznek a Chelsea is feljavulóban van. a Liverpoolnál pedig érzik a BL-t.
A Barca jelenleg nem tudom kit lenne képes legyőzni. Ez a jelenlegi állapot ami akár egy hét alatt is változhat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.03.08. 12:13:29

LG írta:
samy85 írta:A szakemberek, és Sir Alex szerit is az idén ismét angol egyeduralom lessz a bl-ben. 1edül a BARCAT tartják arra esélyesnek hogy akármelyik brit csapatot legyőzze. Apropó nem tudja valaki hogy kivel talizunk a Lyon után?
Hát az eddigi eredmények után erre sajnos van esély. Nincs mese, a Barcának kell az angolokat leverni.
Persze előbb a Lyonon kell túljutni, ami azért nem lesz könnyű, még ugy sem, h jó pozicióból várhatjuk a visszavágót, + Benzema sérült. Azért nem árt vigyázni, ha mi szerezzük meg a vezetést, nincs gond, akkor simán meglesz. Ha a Lyon, ugy már problémásabb.
Leverjük őket, mint vak a poharat!! :D
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.08. 12:11:18

LM10 írta:Most hallottam hogy Benzema megsérült. Nemtudja vki hogy meddig mert akk lehet hogy nem játszhat ellenünk?
Én is úgy tudom, hogy ellenünk a BL-ben már játszhat.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.08. 12:09:00

samy85 írta:A szakemberek, és Sir Alex szerit is az idén ismét angol egyeduralom lessz a bl-ben. 1edül a BARCAT tartják arra esélyesnek hogy akármelyik brit csapatot legyőzze. Apropó nem tudja valaki hogy kivel talizunk a Lyon után?
Hát az eddigi eredmények után erre sajnos van esély. Nincs mese, a Barcának kell az angolokat leverni.
Persze előbb a Lyonon kell túljutni, ami azért nem lesz könnyű, még ugy sem, h jó pozicióból várhatjuk a visszavágót, + Benzema sérült. Azért nem árt vigyázni, ha mi szerezzük meg a vezetést, nincs gond, akkor simán meglesz. Ha a Lyon, ugy már problémásabb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.03.08. 12:06:43

samy85 írta:A szakemberek, és Sir Alex szerit is az idén ismét angol egyeduralom lessz a bl-ben.
Nevetséges!
A Chelsea, Liverpool, Arsenal hármas teljesítménye siralmas.
Talán egy kicsit a LP jobb, de elenyésző különbséggel!
De valóban sanszosabb, hogy kiesnek az Olasz csapatok.
De szerintem ez nem bók a Premier lignek, hanem szégyen az Olasz 1 osztály.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2009.03.08. 11:59:04

samy85 írta: Apropó nem tudja valaki hogy kivel talizunk a Lyon után?
Ágakat csak ezután sorsolnak.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2009.03.08. 11:57:33

A szakemberek, és Sir Alex szerit is az idén ismét angol egyeduralom lessz a bl-ben. 1edül a BARCAT tartják arra esélyesnek hogy akármelyik brit csapatot legyőzze. Apropó nem tudja valaki hogy kivel talizunk a Lyon után?
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.03. 15:02:05

LM10 írta:Most hallottam hogy Benzema megsérült. Nemtudja vki hogy meddig mert akk lehet hogy nem játszhat ellenünk?
Játszani fog(azt mondják).... a kérdés már csak h hogy és mennyit ?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.03.03. 14:53:28

Most hallottam hogy Benzema megsérült. Nemtudja vki hogy meddig mert akk lehet hogy nem játszhat ellenünk?
SuPista
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.02.28. 16:41:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.28. 16:56:26

Lealázzuk a Lyont a visszavágón és jöhet a Manchester!
SuPista
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.02.26. 17:43:52

vagy: "Feel the rythm bro' "
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.02.26. 17:42:11

Juninho: Gyere vazze!! Henry: Ne bánts, itt a labda!

Kép

:D sg fórum, humoros és aranyosból
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.26. 14:35:30

Én a Chelsea továbbjutását nem venném kézpénznek!
1 gól nem elég!
Amúgy sem mutattak valami magabiztos focit.
Otthon a Juve képes lehet kiharcolni a továbbjutást.

A Roma biztos tovább jut :twisted: :twisted: !

A Man UTD ben viszont biztos vagyok...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.02.26. 14:18:13

Ahogy Eto'o is mondta, a Lyon az első félidőben lefocizta a Barcát. Az 1-1 viszont elég jó eredmény, szerintem a szentélyben nem lesz gond.

Az angol hegemónia pedig ismét érik, nem kizárt, hogy az összes olasz csapat kiesik, akárcsak a real. Idegesít, hogy lassan FA-kupa lesz a BL. A Barca remélem megleckézteti a briteket.

Azért a meccshez hozzátartozik, hogy ezúttal az alapemberek mondtak csődöt, Messi, Alves fáradt, Henry szokásos nulla mezőnyben, Xavi bűnrossz hetek óta.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.02.26. 13:09:42

most, hogy láttam a real-liv meccset kicsit enyhült a kritikai (elkeseredett) él bennem, a következők miatt:
Valóban látható hogy a világ legjobb játékosait igen is semlegesíteni lehet!! a kemény jól szervezett védelem nem csak ténylegesen, de a folyamatos kudarcok miatt lelkileg is "kiütheti" az adott csatárt, ezért fontos a csapat játék? és hogy mindég legyen aki meglepetésszerűen a sztárok helyett gólt tud rugni! ( volt erre több példa a Barcánál is)
Többször is megnéztem a Lyon szab.rugás gólját, most a sajtó is Juninhót ajnározza azzal nincs bajom, hogy remek lövés volt, de ki kellett volna fogni!!!! Óriási lepke volt ez, főleg ha hozzá vesszük hogy mit csinált közben (lii. mit nem csinált!) Valdés. Mellesleg Casillas pont annyival jobb kapus ahogy kifogta X.Alonsó 50 méteres ejtését!
Lehet hogy nem szép de én persze a Liverpoolnak szurkoltam, és továbbra is állítom hogy Robbenre nagyon oda kell majd figyelnünk!
Még csak egy észrevétel: Ég és föld a különbség a bírók között, mármint a spanyolok kárára!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2009.02.26. 00:48:05

Sziasztok, rég nem írtam, de ezt nem tudom megállni.
Ne értsetek félre, elégedett vagyok az eredménnyel ( NANÁ! ), de a játék?!

Kénytelen vagyok Pep nyakába varrni ezt produkciót, nem értem miért nem lehet egy ilyen meccsen Hlebet akár Sergio, akár Henry ( tudom, gólt fejelt, akkor is ) helyén játszatni, akár még Guddy is befért volna ugyanoda.
Teljesen fásult volt a csapat, ráadásul a Lyon nagyon fel volt készülve belőlünk, pl: a középpályásaink még a labdát sem vehették át nyugiban, nemhogy megforduljanak vele. Simán meg kellene probálni a 4-4-2-t, 4-1-3-2-t, mert 5-6-an rohannak 3 kp-ra, így esélyünk sincs tovább játszani a labdát.
Az egyetlen reakciónk a letámadásra az volt, hogy előrerúgjuk a labdát, mintha Liverpool meccset néztem volna, pfff..
Nagyon kevés mozgás, Ini, Hleb nélkül nulla labdatartás, pedig Hleb simán kiharcolt volna még egy-két szabit a tizenhatos környékén, bár ahogy mostanában elvégezzük...
az ősszel látott begyakorolt állított szitukból mostanra ugyanazok a kiszögletek, égi röppályára küldött szabadrúgások...
Durvára össze kell kapni a csapatot, nehogy kedves barátomnak legyen igaza, aki az őszi menetelésünkről az alábbiakat vágta a fejemhez: "formaidőzítés, barátom, formaidőzítés, ezt tudják kevesen..."
Ja, és Puyol nem balhátvéd, de nem ám!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.02.26. 00:34:33

cps46 írta:
Stelios írta:Nem tudja valaki, hogy miért a Lyon játszott idegenbeli mezében, és miért mi a hazaiba? :roll:
A Lyonnak ez a 3. számú meze volt (azt nem tudom, hogy miért ebben voltak), de ha a hazai fehérben lettek volna, mi akkor is maradtunk volna a gránátvöröskéknél.
...nomeg akkor is 1-1 lett volna a végeredmény...
K.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.02.25. 23:50:39

Stelios írta:Nem tudja valaki, hogy miért a Lyon játszott idegenbeli mezében, és miért mi a hazaiba? :roll:
A Lyonnak ez a 3. számú meze volt (azt nem tudom, hogy miért ebben voltak), de ha a hazai fehérben lettek volna, mi akkor is maradtunk volna a gránátvöröskéknél.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Válasz küldése