Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.02.13. 00:38:43

Sir Alex Ferguson fél tőlünk!
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... 21389.html
Remélem, hogy félelme nem lesz alaptalan!
K.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.10. 09:41:16

petejke írta:
Kardi írta:
De ezek szerint a meccset közvetítő csatornák is így gondolják, és azt hozzá kell tenni hogy elvileg a mi meccsünk a legtisztább..nemvagyok nagyképű csak elfogult, ne szurkálódj állandóan! :D
Persze, hogy úgy gondolják, hogy ez egy lefutott meccs, mivel a francia bajnokság jelenleg "csak" a 4-5 legerősebb bajnokság európában. Igaz a Lyon kiemelkedik a sajátjai közül, de szerintem idén gyengébbek mint a korábbi években. (lásd pár éve oda-vissza verték a bayernt, most nem igazán jött össze...)
Ezért hülyeség lenne pl a már említett MU-Inter, vagy Liverpool-Real meccs helyett egy nagy(Barca) és egy kicsi (Lyon) küzdelmét közvetíteni.
Amúgy a BL-ben szerintem sincs lefutott meccs. Érdemes odafigyelni, nagyon is. De úgy néz ki, ez az egyik olyan párosítás, amelynél a papírforma érvényesülhet.

u.i: most néztem utána, hogy az Inter-MU meccset adja a TV6 élőben, de utána leadja egyben a Barca meccset is. Tehát azért már lassan ránk is oda figyelnek:)
Szerintem ezaz új cikk maximum 10%-ban igaz a többi csak kacsa....nemhiszem hogy egy ekkora csapat mint a Lyon ennyire belenne ijedve és hasonlók! Ez vagy csak altatás vagy fényezés. / Ami Messit illeti én úgy érzem igen erőteljesen divatjátékos lett, mint pl C. Ronaldo, vagy anno Ronaldinho....remélem őt nemkapja el a hév mint a másik 2őt! :?
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2009.02.10. 09:03:47

Kardi írta:
De ezek szerint a meccset közvetítő csatornák is így gondolják, és azt hozzá kell tenni hogy elvileg a mi meccsünk a legtisztább..nemvagyok nagyképű csak elfogult, ne szurkálódj állandóan! :D
Persze, hogy úgy gondolják, hogy ez egy lefutott meccs, mivel a francia bajnokság jelenleg "csak" a 4-5 legerősebb bajnokság európában. Igaz a Lyon kiemelkedik a sajátjai közül, de szerintem idén gyengébbek mint a korábbi években. (lásd pár éve oda-vissza verték a bayernt, most nem igazán jött össze...)
Ezért hülyeség lenne pl a már említett MU-Inter, vagy Liverpool-Real meccs helyett egy nagy(Barca) és egy kicsi (Lyon) küzdelmét közvetíteni.
Amúgy a BL-ben szerintem sincs lefutott meccs. Érdemes odafigyelni, nagyon is. De úgy néz ki, ez az egyik olyan párosítás, amelynél a papírforma érvényesülhet.

u.i: most néztem utána, hogy az Inter-MU meccset adja a TV6 élőben, de utána leadja egyben a Barca meccset is. Tehát azért már lassan ránk is oda figyelnek:)
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.02.10. 08:54:18

henry&eto......
tényleg nem kötekedésképp, de a Forza az olaszul van... a keresett szó: Forca
Én nem tudaljdonítanék túl nagy jelentőséget ennek a nyilatkozatnak. Újságírói kérdésre válaszolt, őszinte volt, ennyi :)
socio66

2009.02.10. 08:40:58

miihii írta:Szerintem ez is a része a "sajt kiéneklésének" a szánkból.És alapvetően igazat mond,mert nálunk most nincs a földön erősebb legénység és LEO is szenzációs 8)
Gondolom fogunk még hallani,olvasni hasonlókat a Lyon részéről.Altatás,ÁLTATÁS :wink:
Persze hogy az,ettől függetlenül nagyon igaza van.
Ennek a csapatnak csakis saját maga lehet ellenfele,mégpedig úgy,ha a fiúk elhiszik magukról hogy királyok. Tudják ezt az ellenfelek is.
Persze van egy nagyszerű edzőnk is,akiben lehet bízni e tekintetben is.
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.02.10. 08:09:12

Szerintem nem meglepő Juninho nyilatkozata!A Barca nem hiába viszi most a pálmát mindenhol!És remélem fogja is!
Csak igy tovább!:)
---Forza Barca---
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.10. 01:55:42

Szerintem ez is a része a "sajt kiéneklésének" a szánkból.És alapvetően igazat mond,mert nálunk most nincs a földön erősebb legénység és LEO is szenzációs 8)
Gondolom fogunk még hallani,olvasni hasonlókat a Lyon részéről.Altatás,ÁLTATÁS :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Aprieto

2009.02.10. 01:28:00

"Kicsit" furcsának tűnik ez a Juninho nyilatkozat számomra. Nem szokás szétfényezni az ellenfelet egy egyeneskieséses mérkőzés előtt, azt pedig megmosolyogtam hogy: "Ő Pelé és Garrincha keveréke. Pályám kezdete óta soha nem láttam ilyen játékost, beleértve a brazilokat is".

Persze ezt mindenki szubjektíven szemléli, viszont nem kell olyannyira messzire mennünk hogy láthassuk... Ronaldinho minimum ilyen szinten cipelte a hátán a Barcát és minimum ennyire átcselezte magát a védelmeken :)
Az meg hogy egy 21 éves srácnak így ki-bocsánat-nyalja a hátsóját nem tudom mit jelenthet. Azt hiszem 3 éve épp Ronaldinhoval volt így betelve mindenki és a föld valaha volt legnagyobb futballistenének kiáltották ki. Látjuk mi történhet egy bálványozott emberrel.


Messi szépen tartsa meg jó szokását és hozza ezt a szintet évről évre és amennyiben nem kapja el a hév, nem szakad szét a lába akkor lehet beszélni arról, hogy mit ért el és milyen szinten futballozott.
Egyenesen hülyeség a legnagyobbakhoz hasonlítani egy éppenhogy a tinikorból kinőtt fiatal srácot.


Magára a nyilatkozatra visszatérve pedig azért elég gáz lehet a Lyon játékosainak, hogy a vezérük így áll hozzá a témához. Nem nagyon érzem azt, hogy bízik a csapatában, pedig ez tán alapelvárásnak kellene hogy legyen.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.09. 09:38:32

mindorokke_barca írta:Kardi, egy kicsit visszább kéne venni az arcból, mert magasról lehet csak igazán nagyot koppanni. Ez a BL, itt pillanatnyi forma dönthet, 16 között már nem létezik lefutott meccs, gálát várni meg kifejezetten butaság sztem. A továbbjutás az elsődleges cél. Már régen rossz lenne ha akár az edző, akár a játékosok ilyen felfogással állnának ki 1-1 meccsre, pl a Lyon ellen.
De ezek szerint a meccset közvetítő csatornák is így gondolják, és azt hozzá kell tenni hogy elvileg a mi meccsünk a legtisztább..nemvagyok nagyképű csak elfogult, ne szurkálódj állandóan! :D
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.02.09. 09:19:56

Kardi, egy kicsit visszább kéne venni az arcból, mert magasról lehet csak igazán nagyot koppanni. Ez a BL, itt pillanatnyi forma dönthet, 16 között már nem létezik lefutott meccs, gálát várni meg kifejezetten butaság sztem. A továbbjutás az elsődleges cél. Már régen rossz lenne ha akár az edző, akár a játékosok ilyen felfogással állnának ki 1-1 meccsre, pl a Lyon ellen.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.09. 09:11:45

Azért nem adják élőben a Barca-Lyon meccset mert a Barca iszonyatosan nagy formában van most, és úgy gondolják így egy kicsit egyhangú lenne a Barca győzelem...és ugye az embereket jobban érdekli az izgalmasabb mérkőzés. Remélem azért hozzák amit elvárnak és gálázunk egyet a Lyon ellen! 8) :twisted:

Az elmúlt évek alapján...az Inter nemigazán szokott villogni a BL-ben így én azt gondolom Manchester United győzelem lesz oda és -visszavágón is! Liverpool-Real meccsről meg ugy gondolom nem nemkell sokat beszélnem elég ha megnézzük az elmúlt 4-5 évet visszamenőleg a BL-ben. A real madrid általában még jó formában is a legjobb 16, estleg legjobb 8 közé tudott jutni míg a Liverpool azért mindig ottvolt az elődöntő környékén, döntő környékén...és ugye volt egy BL-győzelem is...! :)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.06. 11:41:56

A MU Inter párharcot jogosan közvetítik, előrevetítve, hogy egy nagy csata lesz. De lehet bukás is, mert azért az Inter és a MU is tud gyötrelmesen rossz játékkal nyerni :lol: Szóval lehet a végén csak egy dulakodást látunk 90 percen keresztül.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.01.27. 20:50:51

S.Agüero írta:Ez hülyeség, amikor a Barca van a legjobb formában szerintem, ezért kéne pont a mi meccsünket adni :x
Én mint Barcás, is azt mondom hogy jogos hogy a Mu-Intert adják, mégis csak, egy "rangadó"! A Barca-Lyon valószínűleg egy oldalúbb lesz.
És hála modern teknikának, ma már lehet egyszerre két meccset nézni :lol:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.01.27. 20:42:54

Ez hülyeség, amikor a Barca van a legjobb formában szerintem, ezért kéne pont a mi meccsünket adni :x
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.25. 20:59:23

Ilúvatar írta:
sasi1 írta:Sajnos eldölt.
A Tv6 adja a Lyon elleni 1. meccset felvételről, az Inter - Manchester után.
hát ez szégyen... Marad a netes meccsnézés.
egyáltalán nem az, teljesen logikus döntés,h nem a mienket adják élőben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.01.25. 20:55:45

sasi1 írta:Sajnos eldölt.
A Tv6 adja a Lyon elleni 1. meccset felvételről, az Inter - Manchester után.
hát ez szégyen... Marad a netes meccsnézés.
KépKép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.01.25. 20:26:01

samy85 írta: Nem tudja valaki hogy milyen ágon vagyunk?
Tudtommal a negyeddöntőknél készítenek ágakat.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.01.25. 18:30:34

már előre örülök :D :x
mindegy, legalább nem csak a meccsen kell izgulni, hanem a stream mnőségén és a net gyorsaságán :lol: fokozzuk az élvezeteket...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.01.25. 17:32:59

Sajnos eldölt.
A Tv6 adja a Lyon elleni 1. meccset felvételről, az Inter - Manchester után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.01.14. 21:34:19

Vége Govou idényének a Lyonnál:
http://sportgeza.hu/futball/hirek/2009/ ... a_lyonnal/

- kár érte, kifejezetten technikás játékos és nagyon labda biztos, a Lyon egyik húzó embere dőlt ki vele egyben. (: Persze, azért Juninhó és Benzema okozhat még meleg pillanatokat a számunkra!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2008.12.23. 13:38:00

Ami azt illeti én is jobban örültem volna 1 ars. vagy 1 che.-nek.
Nem tudja valaki hogy milyen ágon vagyunk?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.22. 22:27:17

sasi1 írta:
Telesport.hu írta:Manchester-Inter rangadó a BL-ben
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének nyoni sorsolásán a címvédő Manchester United az egyik legnehezebb riválist, az Internazionalét kapta ellenfélül.
A legnagyobb érdeklődés minden bizonnyal ezt a párharcot övezi majd, hiszen a szigetországi klub az olasz bajnokság listavezetőjével, s egyben címvédőjével találkozik.

Azt hiszem ez alapján 100%, hogy ők (M1) ezt adják, ez pedig minden bizonnyal azt jelenti, hogy a mi meccsünket élőben adja a Tv6.
Hála az égnek. Hajdu B.t jelent remélem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2008.12.22. 22:14:05

Telesport.hu írta:Manchester-Inter rangadó a BL-ben
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének nyoni sorsolásán a címvédő Manchester United az egyik legnehezebb riválist, az Internazionalét kapta ellenfélül.
A legnagyobb érdeklődés minden bizonnyal ezt a párharcot övezi majd, hiszen a szigetországi klub az olasz bajnokság listavezetőjével, s egyben címvédőjével találkozik.

Azt hiszem ez alapján 100%, hogy ők (M1) ezt adják, ez pedig minden bizonnyal azt jelenti, hogy a mi meccsünket élőben adja a Tv6.
Avatar
Rivaldo forever
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.07.21. 16:19:35
Tartózkodási hely: Város a Duna két partján

2008.12.22. 21:43:56

Rivaldo11 írta::D Az nso szerint a Chelseat képviselő fószer fellélegzett hogy nem minket kaptak.
Nem baj, ami késik, nem biztos hogy múlik is.
Igazán nagy meccs lenne egy Barca-Chelsea. Már már klasszikus összecsapás.
Chelsea-Barca idén nem lesz a BL-ben. DelPiék lehajtják a sorompót a kékeknek, mélységes bánatomra :lol: eddig tartott a londoniaknak a legtöbb figyelemmel kísért kupaküzdelem.

Amúgy meg a BL-ben az oda-visszavágós egyenes kieséses szakaszban már nem egyszer született "meglepetés" eredmény, így talán tuti továbbjutó már nem is létezik. Remélem Guardiola mester a Tőle megszokott óvatosággal és tisztelettel készíti fel a csapatot, és nem kerülünk épp akkor hullámvölgybe - mert ugye az is eljön egyszer...
A mostani formákat tekintve le sem kellenne játszani a meccseket. Hihetetlen ahogy robog a szekér a mostani szezonban, gálameccsek sokasága, támadó foci, írtózatos labdabirtoklási mutatók (és nem Hajdúnánás szintű csapatok ellen - elnézést az érdekeltektől), szebbnél szebb gólok és megmozdulások, stb.

VISCA EL BARCA
Csak egy Messi-hez hasonló szélső volt eddig a Barcában, ez az ember pedig nem más, mint az örökké kiismerhetetlen Czibor Zolibá.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.20. 15:22:48

Nem hiszem, hogy a lehető legkönyebb csapatot kaptuk. Itt már egyik csapat sem annyira 'puha' :) . Mondjuk még mindig jobb, mindha a nagyobbak közül kaptunk volna, de őket sem kell lenézni.
Kép
Válasz küldése