Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.04.29. 14:49:43

Danka00792 írta:Lehetne egy kérdésem? Ugye van ez az idegenben lött gólszabály. Nemtudom pontosan, hogy hogy szol, de valami olyasmi nem, hogy 2-nek számit.
Például ha most 1-1 lesz akkor mi jutunk tovább. De ha rugunk 1 gólt, akkor ök már cask akkor jutnak tovább, ha 3-at rugnak? Vagy hogy van ez? Világosítson fel valaki ha megkérhetném. Elöre is köszönöm.

Szerk.: Csak az válaszoljon aki biztos tudja. :)
Abban az esetben, ha a két mérkőzés összesített eredménye egyenlő, az idegenben több gólt lövő csapat jut tovább. Nyilván ha a két mérkőzés alapján valamelyik csapat több gólt lőtt, akkor az megy tovább.
Tehát ha mi rugunk egyet, és a MU is egyet, akkor mi megyünk, de ha csak egyet rúgunk, ők meg többet mint egy, azaz nyernek, akkor ők mennek a tutiba.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.04.29. 14:45:39

Lehetne egy kérdésem? Ugye van ez az idegenben lött gólszabály. Nemtudom pontosan, hogy hogy szol, de valami olyasmi nem, hogy 2-nek számit.
Például ha most 1-1 lesz akkor mi jutunk tovább. De ha rugunk 1 gólt, akkor ök már cask akkor jutnak tovább, ha 3-at rugnak? Vagy hogy van ez? Világosítson fel valaki ha megkérhetném. Elöre is köszönöm.

Szerk.: Csak az válaszoljon aki biztos tudja. :)
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2008.04.29. 14:45:13

Messa írta:
Titinho írta:
Ronal.10 írta:ez a sárgalapos rendszer hogy is van?
nem ugy h a döntöbe eltörlödnek?
ki van veszélybe nálunk akkor?
A következők nem játszanak a döntőben ha továbbjutunk és ma este sárga lapot kap:
-Touré
-Messi
-Milito
Ajj, az nagyon nagy gáz. Ahogy Militot ismerem... Nem tudom elképzelni, h ne kapjon sárgát. Messire, meg Touréra meg óriási szükség lesz, ha továbbjutunk.
Az oké h ezér is izgulunk meg igazatok is van de most nem ezzel kéne törödni :D Inkább este szurkolni :) Nekem pl mindig abban van részem, hha nem a szurkolással törödök v nem szurkolok v nemnézem a barca vagy Xel vagy kikap :? visztont amikor izgatottan végigülöm a meccs összes percét és még itthonról is ku**aanyázok a tévéelőtt mindig nyerünk :D Ha kiis kapnánk akkor is jobb azzal az érzéssel h mi minden tölünkszurkolhatót megtettük :P Szal mostmég netessék ienekkel foglalkozni inkább mondjátok meg hány gólt akarunk rugni a MU-nak :D
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.29. 14:24:48

G-Jay írta:ÁÁÁ, ma lesz a szerenádozásom. Egyszerűen felfoghatatlanul bosszús vagyok emiatt. Muszáj vhogy kikerülni azt, hogy megtudjam az eredményt, ha hazajövök meg megnézem. Vagy nemtom, de nem akarom megtudni az eredményt még mielőtt látom a meccset. Mindenképp végig szurkolom a felvételt is!
Szomorú vagyok most, de remélem a srácok majd kiengesztelik ezt azzal, hogy továbbjutnak!

FORCA BARCA

Egy a lényeg: JUGAMOS CON EL CORAZON!!!

G.
szívesen elmegyek helyetted a szerenádra nekem nagyon bejött az enyém!!! :lol:
Kép
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.04.29. 14:23:35

Messa írta:
Titinho írta:
A következők nem játszanak a döntőben ha továbbjutunk és ma este sárga lapot kap:
-Touré
-Messi
-Milito
Ajj, az nagyon nagy gáz. Ahogy Militot ismerem... Nem tudom elképzelni, h ne kapjon sárgát. Messire, meg Touréra meg óriási szükség lesz, ha továbbjutunk.
Messi ugyse kap sárgát! ő nem az a stílusú játékos akinek csak úgy szorják a lappokat :lol: inkább az ellene szabálytalankodóknak :) sőt ebben a helyzetben meg tudja is hogy nem kaphat sárgát. :wink:
Kép
Més que un club
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.04.29. 14:22:07

Hát ez lesz a szezon legfontosabb meccse.A múltkorit megúszta a MU, de az nagyrészt annak is köszönhető volt h Messi még nem volt 100%.
Nyerni kell és kész! :P
és akkor Franky emelt fővel távozhat. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.04.29. 14:18:58

ÁÁÁ, ma lesz a szerenádozásom. Egyszerűen felfoghatatlanul bosszús vagyok emiatt. Muszáj vhogy kikerülni azt, hogy megtudjam az eredményt, ha hazajövök meg megnézem. Vagy nemtom, de nem akarom megtudni az eredményt még mielőtt látom a meccset. Mindenképp végig szurkolom a felvételt is!
Szomorú vagyok most, de remélem a srácok majd kiengesztelik ezt azzal, hogy továbbjutnak!

FORCA BARCA

Egy a lényeg: JUGAMOS CON EL CORAZON!!!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.04.29. 14:14:09

ozsimiki írta:Hú mennyire várom már a meccset :P 8)

Ez most tuti nagy mecs lesz,sokáig emlékezetes szntem.
Valahogy nekem is ez az érzésem...óriási csata lesz mindkét fél részéről, de remélem a Barca jön ki belőle győztesen. Van egy olyan érzésem, hogy erről a meccsről még évek múlva is visszaemlékeznek majd az emberek. Akkor mi lesz, ha nem lesz az 1. félidőben gól...phúú...na ott aztán a 2. félidőben megőrülsz amíg vége nem lesz a meccsnek, úgy fog hajtani a két csapat. :twisted:

Én úgy vagyok vele, hogy ha az első 20-25 percet kibírjuk kapott gól nélkül akkor meglehet a továbbjutás. Legalább 1 gólt lövünk az első félidő közepén-végén, aztán kapunk egyet, majd egy kontrából ismét vezetést szerzünk majd az utolsó percekben kiegyenlít a MU, az utolsó 5 percben pedig egykapuzik a MU de sikertelenül, így 2-2-es döntetlennel bejutunk a döntőbe!!! :D Valami hasonló (remélem) forgatókönyvre számítok egyébként.

Egy biztos, akárhogy is alakul a meccs végkimenetele: HATALMAS MECCS LESZ :!:

FORCA BARCAAAA!!!
TOTS UNITS FEM FORCA!!!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.29. 13:55:30

Hú mennyire várom már a meccset :P 8)

Ez most tuti nagy mecs lesz,sokáig emlékezetes szntem.
BARCA a szerelmem rég óta,M.U.-t is kedvelem,de egyértelmu,hogy BARCA sikerért fogok örjöngeni ma este,és remélhetőleg majd Moszkvában is!

Szerintem még mindig 50-50 % ,h ki jut tovább,elmúlt meccsen régóta nem látott BARCA játszott,és ez ad bőven okot a bizakodásra,akkor is ha a M.U. játéka is bőven más lesz,mint a CampNou-ban...

FORZA BARCAAA :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.04.29. 13:27:47

Még Messi kibírja sárga nélkül de Touré és Milito? Hát ők 2-en könnyen besárgulhatnak.Max a védelemben Puyolra bízzák inkább a faltokat.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.04.29. 13:21:43

Nagyon remélem hogy egyikőjük sem kap semmi lapot, de ennek csak akkor van jelentősége, ha továbbjutunk. Az pedig egyértelmű, ha azon a taktikai falton fog múlni mondjuk a döntő, amit valamelyikőjük elkövet, akkor hát legyen. A döntőért bármit! Kivéve Messit, nagy csapás lenne, ha megint neki kellene kihagynia...

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.04.29. 13:02:02

Titinho írta:
Ronal.10 írta:ez a sárgalapos rendszer hogy is van?
nem ugy h a döntöbe eltörlödnek?
ki van veszélybe nálunk akkor?
A következők nem játszanak a döntőben ha továbbjutunk és ma este sárga lapot kap:
-Touré
-Messi
-Milito
Ajj, az nagyon nagy gáz. Ahogy Militot ismerem... Nem tudom elképzelni, h ne kapjon sárgát. Messire, meg Touréra meg óriási szükség lesz, ha továbbjutunk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.29. 12:54:50

Sziasztok!Gólzápor szerintem se lesz!Mindenki azt mondja a 0-0 az MU-nak kedvez!Miért is?Ha döntetlen akkor mi megyünk tovább ha nyerünk szintén!Nekik egy esélyük van a győzelem!0-0-ra gondolom nem fognak ráülni mert nem hiszem hogy hosszabbításra mennének!Szóval azt mondom 50-50% az esély!Egy nagyon jó a továbbjutás szempontjából nyílt meccset várok estére!!
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.29. 12:34:18

Én nem akarok itt tippekbe bocsájtkozni, de szerintem nem lesz gólzápor.. Reális esélyt látok a tivábbjutásra, mivel a fiúk megmutatták, hogyha akarnak akkor tudnak még pörögni a régi fordulaton..

Meglátjuk mennyire lesz elég ez a Traffordon?! :roll:

Aprieto :arrow: :lol:
zsoltman írta:Mit szóltok H.Fandel vezeti a meccset Német!!!
Hát, körülbelül annyit, hogy nem igazán a bíróval kell foglalkozni, inkább koncentrálni a meccsre, és megmutatni a világnak, hogy jók vagyunk még.. :wink: Egyébként, szerintem Herbert egy jó bíró, sok meccsét láttam már, szoktam sűrün nézni a Bundes Ligát.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2008.04.29. 12:33:23

Mit szóltok H.Fandel vezeti a meccset Német!!!
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2008.04.29. 12:25:56

0:3 lesz. A 20.perc környékén rúgjuk az elsőt, a második félidő vége felé a 2. és 3.-at...:).
Avatar
Hasselbaink
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.04.20. 15:03:53
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.04.29. 12:17:44

bando8 írta:hát én is örülnék ha 60-70% esélyünk lenne a továbbjutásra... de azért be kell lárbotok még ha elfogultak is vagyunk h nincs ennyi. h azzal nem számolnak h a barca gólt lőne? sajnos a csúnya igazság h mostanában a góllövésben nem jeleskedünk... a Camp Nouban sem ment és az Old Traffordon csak nehezebb lesz... és hát a fogadóirdák általában reálisan látják a dolgokat...
persze mi mást szeretnénk látni, vmi hasonlót mint egy hete egy kicsit még pontosabban és talán kicsit szerencsésebben és akkor tényleg reális esélyünk lehet. úgy gondolom azon fog múlni h meg tudjuk-e szerezni a vezetést, mert ha igen onnantól bármi megtörténhet.
mindenesetre én nagyon szurkolni fogok. FORCA BARCA!
Nem a fogadóirodák, hanem a fogadók tippelnek így.
Egyáltalán nem tartom megvalósíthatatlannak a gólszerzést és mindemellet hogy 1986 óta FCB szurkoló vagyok, objektíven nézem a helyzetet. Korábban megírtam már, hogy egy hete túl sok volt a csiki-csuki, mindig becsúszott +1 passz a lövés helyett és elúsztak a helyzetek.
Most más lesz a játék képe, kapásból több lesz a terület és remélem megnyomják a fiúk a meccs elejét egy gól érdekében.

Meglátjátok: TOVÁBBJUTUNK!!!!!!!
A mai meccsre speciel 1-1-et és 2v3 gólt fogok játszani.
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.04.29. 12:13:14

bando8 írta:sajnos a csúnya igazság h mostanában a góllövésben nem jeleskedünk... a Camp Nouban sem ment és az Old Traffordon csak nehezebb lesz...
Abban igazad van,hogy mostanában sajna döcögősebb az előre játék is,de ehhez annyit hozzátennék,hogy mivel majd ma kitámadnak nekünk is több lehetőség vagy legalábbis nagyobb terület nyílik a helyzetek kidolgozására.Ha ez sem sikerülne,akkor is villanhat egyet Messi vagy Eto'o :) És az idegenben lőtt gól ugye egy nagyszerű találmány :twisted:
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2008.04.29. 11:57:40

hát én is örülnék ha 60-70% esélyünk lenne a továbbjutásra... de azért be kell lárbotok még ha elfogultak is vagyunk h nincs ennyi. h azzal nem számolnak h a barca gólt lőne? sajnos a csúnya igazság h mostanában a góllövésben nem jeleskedünk... a Camp Nouban sem ment és az Old Traffordon csak nehezebb lesz... és hát a fogadóirdák általában reálisan látják a dolgokat...
persze mi mást szeretnénk látni, vmi hasonlót mint egy hete egy kicsit még pontosabban és talán kicsit szerencsésebben és akkor tényleg reális esélyünk lehet. úgy gondolom azon fog múlni h meg tudjuk-e szerezni a vezetést, mert ha igen onnantól bármi megtörténhet.
mindenesetre én nagyon szurkolni fogok. FORCA BARCA!
Avatar
Hasselbaink
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.04.20. 15:03:53
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.04.29. 11:37:06

Nem értem....

Nézem a fogadó oldalakat, szinte mindenki kizárólag hazai győzelmet vár.

Érdekes, arra senki sem gondol, hogy ha talál egy gólt a FCB,-márpedig szerintem nagy esély van legalább 1-re- az MU nem fog kétszer beköszönni!

Az én meglátásom szerint 60-70 % a továbbjutásra az esélyünk.

(azt se feledjük, hogy a Chelsea ellen az mu odatette magát elég rendesen legalább egy x-ért, mi pedig (bármilyen szégyenletes volt a depor elleni meccs) hétvégén mindenkit pihentettünk....

VISCA EL FCB!!!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.04.29. 11:33:32

CCCCSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTOOOOOOOOOOOOOOOKKKK OOOOOOOODDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NEEEEEEEEEKKKKKKIIIIIIIIIIIIKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VISCA EL BARCELONA, MÉS QUE UN CLUB!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.29. 11:26:31

Szép napot mindenkinek!!Csak azt akarom mondani hogy HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ BARCELONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.04.29. 11:05:51

sir Alex:

„Szerintem ez volt az idei legrosszabb meccsünk a nemzetközi kupaporondon. Aggasztó, hogy a támadójátékunk gyakorlatilag teljesen cserbenhagyott minket. De optimista vagyok, mert a játékosaim képesek arra, hogy a legnagyobb mérkőzéseken is diadalmaskodjanak” – mondta.

Ferguson szerint a játékosok is tisztában vannak azzal, hogy javulniuk kell az első mérkőzéshez képest.

„Ők is nagyon jól tudják, hogy nem teljesítettek teljesen úgy, ahogy kellett volna. Most nagyon eltökéltek. Nem fogják cserbenhagyni a szurkolóinkat.”

Azokat a szurkolókat, akiknek segítségére mind a skót mester, mind játékosai nagyon számítanak.

„Többet tudunk annál, mint amit a Camp Nou-ban nyújtottunk, főleg, ha a szurkolók mellénk állnak. Fantasztikus volt a hangulat Barcelonában, legalább ilyet kell az Old Traffordon is teremteni a fanatikusoknak” – mondta Ferguson.

„Az elmúlt hónapban káprázatos volt a drukkereink buzdítása. Nagyon sokat segítettek nekünk. Jó példa erre az Arsenal elleni mérkőzés, mikor minket is nagyon feldobott a fantasztikus szurkolás. Remélem ilyen marad a hangulat a Barca elleni találkozóra is, hatalmas szükségünk van a fanatikusainkra” – visszhangozta mestere szavait Cristiano Ronaldo.

Sir Alex szerint játékosai már túltették magukat a Chelsea elleni bajnoki kudarcon, és ennek megfelelően nagyon pörögtek már a hétfői edzésen is. A tréninget kihagyta a csípőfájdalmakkal pihenőre kényszerült Wayne Rooney és a „kékek” ellen fogát vesztett Nemanja Vidics.

És hogy megismétlődik-e a múlt heti, viszonylag óvatos játék? Ferguson szerint valószínűleg nem.

„Nagyon kiegyenlített meccs lesz, de mindenképpen nyíltabb, mint a Camp Nouban. A Barcelona ugyanazt fogja játszani, megpróbálnak majd kipasszolni minket. Nagy derbi lesz, de olyan játékosaink vannak, akik képesek ezeket megnyerni. Jók az esélyeink.” – elemzett.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.04.29. 08:57:42

Ronal.10 írta:ez a sárgalapos rendszer hogy is van?
nem ugy h a döntöbe eltörlödnek?
ki van veszélybe nálunk akkor?
A következők nem játszanak a döntőben ha továbbjutunk és ma este sárga lapot kap:
-Touré
-Messi
-Milito
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése