Távkapcsoló a kézben - Internetes meccsnézés, streamek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Info from MatyiG - MIELŐTT KÉRDEZNÉL VALAMIT, OLVASD EL EZT:

A szavazás 2009.05.12. 11:48:04-kor befejeződött.

TV-s közvetítések: Bajnoki: Spíler 2 ; BL: M4, Spíler ; Kupa: DIGI
0
0 szavazat
Internetes meccsnézés: működő streamek általában csak meccs idején vannak, így senki ne kérjen linket órákkal/napokkal a kezdés előtt. Itt van 3 oldal, ahol vannak streamekre linkek:
0
0 szavazat
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/" target="_blank
0
0 szavazat
http://www.sport365.live/hu/home" target="_blank
0
0 szavazat
http://livetv.sx/enx/license/" target="_blank
0
0 szavazat
http://soccerlegacy.net/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.livefootballol.me/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.jokerlivestream.xyz
0
0 szavazat
https://www.rojadirectaenvivo.club/
0
0 szavazat
http://onlinestream.live/spiler-2/videoplayer/6722-1
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 0
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.09.24. 20:36:31

Akkor már csak egy dolog a vicces, hogy nekem meg nem jön be, mert megszakadt és azóta csak egy zöld hátteren van egy kínai írás. Nálatok már megy az adás?mert én gondban vagyok, na szép, most meg én kérek segítséget.....
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2006.09.24. 20:29:25

csatlakozom az előttem szólóhoz, csak én a ppstreamel szenvedek 30 perce, ez meg 5 másodperc alatt bejött.köszi.ja és a japó karattyolás tényleg elég jó:D
sosevót
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.09.24. 20:21:11

Gauchomester írta:Aki kíváncsi a mai, valencia lennei meccsre, az sasoljon ide!
Itt van egy link, amit azok már jól ismerhetnek, akik neten nézték az Espanyol elleni spanyol szuperkupa meccset. Ez az a kínai TV.
Aki nem ismeri, annak leírnám, hogy miután megnyitjátok a linket, akkor kérdezni fogja, hogy telepíted-e a nyelvi csomagot, akkor azt nem kell elfogadni (szóval mégsem) és megnyitja az oldalt (nekem személy szerint egy kicsit sokáig tartott, míg megnyitotta), és utána kínai idő szerint 3:00-kor lesz a Barca meccs!
Egy tipp, 5 perc után meg lehet őrülni a kínai kommentátoroktól, szal a hangerőt le kell venni, és odaképzelni Horváth Feri hangját :lol: :lol:
Egy szó, mint száz, itt a link, sok sikert, és jó szurkolást
http://babelfish.altavista.com/babelfis ... zgzcw.com/
Köszi szépen. Fél órája szenvedtem már tvanrts-sal, de semmi nem jött be azon, ez meg fél perc alatt bejött. :)
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.09.24. 20:08:41

Los Banditos írta:Állítólag minden hazai Barca meccs a Sportklub jogában van...

zsír :evil:
upc-n láttam, ott néha írnak hülyeségeket
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.09.24. 20:08:20

verynice írta:Ha valaki tudja ppstream en hogy nézhetem segítsen!
Parancsolj,itt utánanézhetsz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2006.09.24. 20:08:44-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.24. 20:07:10

Állítólag minden hazai Barca meccs a Sportklub jogában van...
in to exile
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.09.24. 20:06:42

Aki kíváncsi a mai, valencia lennei meccsre, az sasoljon ide!
Itt van egy link, amit azok már jól ismerhetnek, akik neten nézték az Espanyol elleni spanyol szuperkupa meccset. Ez az a kínai TV.
Aki nem ismeri, annak leírnám, hogy miután megnyitjátok a linket, akkor kérdezni fogja, hogy telepíted-e a nyelvi csomagot, akkor azt nem kell elfogadni (szóval mégsem) és megnyitja az oldalt (nekem személy szerint egy kicsit sokáig tartott, míg megnyitotta), és utána kínai idő szerint 3:00-kor lesz a Barca meccs!
Egy tipp, 5 perc után meg lehet őrülni a kínai kommentátoroktól, szal a hangerőt le kell venni, és odaképzelni Horváth Feri hangját :lol: :lol:
Egy szó, mint száz, itt a link, sok sikert, és jó szurkolást
http://babelfish.altavista.com/babelfis ... zgzcw.com/
Avatar
verynice
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.05.20. 08:48:56
Tartózkodási hely: Kunszentmárton

2006.09.24. 20:05:09

Ha valaki tudja ppstream en hogy nézhetem segítsen!
SIEMPRE BARCA!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.09.24. 20:03:51

Los Banditos írta:Nemnagyon írták még be de akkor én beírom hátha nemtudná valaki:

Sportklub 21:00 FC Barcelona-Valencia Élő

ez fura, tegnap még sport2re írták...
dehát így megint csak

Kép
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2006.09.24. 19:38:02

Zsombor írta:Ha vki tud egy linket légyszi dobjon majd.
Sajnos nincs SportKlub-om:(:(:(

Ha volt már bocsi, de nem találtam visszamenőleg.

A SopCoast meg nem vágom micsoda:(
(tudom lúzer...:))
http://pplive.uw.hu
http://tvmix.net/
http://rojadirecta.com/foros/viewtopic.php?t=5062

már egy másik topicban leírta Enrique elvtárs :wink:
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Zsombor
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.10.08. 23:35:01
Tartózkodási hely: Érd

2006.09.24. 19:31:20

Ha vki tud egy linket légyszi dobjon majd.
Sajnos nincs SportKlub-om:(:(:(

Ha volt már bocsi, de nem találtam visszamenőleg.

A SopCoast meg nem vágom micsoda:(
(tudom lúzer...:))
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.09.24. 15:20:48

Kép

8)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.24. 13:18:58

Nemnagyon írták még be de akkor én beírom hátha nemtudná valaki:

Sportklub 21:00 FC Barcelona-Valencia Élő
in to exile
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.09.24. 11:47:58

ozsimiki írta:
Fernando írta:Nem tuggya valaki h a SopCoast-on melyik csatorna adja a meccset? vagy egy olyan oldalt mondani ahol a sopcoast csatornáinak a műsora le van írva?? 8) :) Előre is köszi
Hy!
http://www.rojadirecta.com/
itt azt írja,h a SopCast-on belül a Guangdong Sports és a Shanghai Sports adón tudod nézni.
Nagyon szépen köszönöm
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.24. 10:41:29

Fernando írta:Nem tuggya valaki h a SopCoast-on melyik csatorna adja a meccset? vagy egy olyan oldalt mondani ahol a sopcoast csatornáinak a műsora le van írva?? 8) :) Előre is köszi
Hy!
http://www.rojadirecta.com/
itt azt írja,h a SopCast-on belül a Guangdong Sports és a Shanghai Sports adón tudod nézni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.09.24. 10:13:47

Nem tuggya valaki h a SopCoast-on melyik csatorna adja a meccset? vagy egy olyan oldalt mondani ahol a sopcoast csatornáinak a műsora le van írva?? 8) :) Előre is köszi
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.09.20. 20:47:51

Nem bizot, h érdemes lesz felvenned, mert 5 másodpercenként szaggat a kép, úgyhogy teljesen élvezhetetlen...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.20. 20:39:23

grecki írta:Zsír!

Ilyenkor ZH?? Há' most kezdődött a szorgalmi időszak, legalábbis nekem...Akkor egy kalappal holnapra.

Ami a meccsünket illeti, hogy teljesen őszinte legyek, fogalmam sincs, mert asse tom, hol áll a fejem...De, ha jól emléxem, akkor a vasárnap 9 óra a Sportklubbé. De ezt ne vedd készpénznek...Most már veheted, megnéztem a honlapjukat, igen, ott lesz.

Amúgy meg miért nem nézed neten a Roma-Intert?
Kössz!
Hát én is néztem egyet amikor tanárnéni bejelentette... :evil:
Nethez most nincs türelmem,megy a letöltés,szerintem sokat szaggatna+most Tv-vel se tudom összekötni a gépet,mert kölcsönadtam a kábelt,monitor előtt meg nem ülök most annyit...
Na de vhogy megnézem mind2-őt! Felveszem a felvételről adott Roma-Intert...:)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.09.20. 20:35:10

Zsír!

Ilyenkor ZH?? Há' most kezdődött a szorgalmi időszak, legalábbis nekem...Akkor egy kalappal holnapra.

Ami a meccsünket illeti, hogy teljesen őszinte legyek, fogalmam sincs, mert asse tom, hol áll a fejem...De, ha jól emléxem, akkor a vasárnap 9 óra a Sportklubbé. De ezt ne vedd készpénznek...Most már veheted, megnéztem a honlapjukat, igen, ott lesz.

Amúgy meg miért nem nézed neten a Roma-Intert?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.20. 20:29:18

Dehogy megyünk ölre,inkább megdumáljuk az eddig felhalmozott ismereteinket a fociról,sportról...ok? :D 8)

Amúgy igen,mindkét meccset megnézném,ha holnap nem 6 kor kellnék,és nem írnák váll logból Zh-t,amit még ma át kell olvassak jópárszor... :? Ezért néztem volna élőben a Roma-Intert,és felvettem volna a Pool-t,másnap pedig néztem volna,de most az eredmény tudatában fogom nézni az olaszok meccsét...

Azért Örülök annak,h van legalább Sport1-em,mert az se régóta...yah meg sportklub is,tényleg akkor az adja Vasárnap a meccsünket este 21 től?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.09.20. 20:27:58

Rettenet [auto_cenzúra] a közvetítés a Sport2-n..szaggat a kép és vagy 10 perce megy a meccs.. :evil: :evil:

szerk.: A félidő vége már norm. volt.. 8) [ s 0-1 az Internek.. 8) ]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2006.09.20. 21:06:47-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.09.20. 20:24:41

Akkor megbeszéltük, nem megyünk ölre, ha netalántán összefutnánk az utcán...:)

Ami a közvetítést illeti, szerintem ők is ezek az indokok alapján dönthettek az angolok javára. Lehet, hogy Magyarországon (?) több Roma+Inter drukker van, mint pl Liverpool+Newcastle, de a "semleges" futballszurkolók döntő hányada sokkal inkább preferálja az angol focit.

Amúgy, meg ahogy szerintem jól tippelem, te így is, úgy is megnézed mind a két meccset...Akkor meg nem tökmind1, hogy milyen sorrendben? Igaz, az élő közvetítéseknek sokkal másabb a hangulata, legalábbis szerintem. Amúgy én is megnézném utána, ha nem keudődne az LA Confidential...:)

OFF: A Prison Break szerintem is mindent visz, fullon rákattantam, épp most szedem a második széria részeit...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.20. 20:15:21

Grecki!

Mint mondtam,Béke van! Nincs gond!

Hidd el én is rengeteget tudok az összes nagy bajnokságról,és szerény hazánk bajnokságáról+még más sportágakról is.
Teljesen értem amit írtál,óriási tradíciói van ennek a meccsnek,ALÁÍROM!
Akkor azért én kérek bocsánatot,h lex@roztam a meccset,DE:
úgy vélem,hogy logikusabb lett volna a Sport1-en (mert pl nálam is csak az van,mint még rengeteg lakásban) leadni élőben a Roma-Intert,és utána felvételről a Pool meccsét. Érted?

Ezért voltam "kicsit" megrökönyödve,mivel eredetileg is így volt!

Amúgy amiket írtál az olasz fociról,az igaz mindd,de én ellentétben veled,azért vhogy ráveszem magam,h megnézzek egy ilyen meccset :)
Amúgy a Pool meccsét is figyelemmel fogom követni,ha már az van élőben.

Üdv: Ozsimiki!

U.i.: azért az érzékeny lelkivilágomról szóló részben,kicsi iróniát érzek! :)
Na Béke veled! :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.09.20. 20:05:57

Ozsimiki!

Scusi (ha már az olaszoknál járunk :D ), ha megbántottam érzékeny lelkivilágodat, nem ez volt a szándékom...

Szóval, ami a sportág iránti alázatot, elkötelezettséget és nyomon követését illeti, a két munkahelyem és a főiskolai tanulmányaim mellett ez tölti ki a napjaim jórészét, úgyhogy szerintem ebbe ne menjünk bele...

Ami pedig, az angol kontra olasz derbit illeti, a két [auto_cenzúra] formában (mivel sztem is meglehetősen gyengén startoltak) lévő angol csapatot is sokkal inkább megnézem, mint egy olasz meccset, még akkor is, ha a Róma a "kedvenc" olasz csapatom... És ha visszanézed (amennyiben lehet ilyet?) a korábbi hsz-eimet, akkor láthatod, hogy számtalanszor dícsértem a Roma viszonylagos támadójátékát. Sőt, inkább megnézek egy angol járási rangadót, mint egy Roma-Intert. És tudod miért? Mert hányok az olaszok stílusától. Mert szétrúgják egymást, mert folyamatosan színészkednek, mert kátenáccsót játszanak, mert a játékuk számomra (és elég sok ismerősem nevében is beszélhetek) nem rendelkezik élvezeti értékekkel. Már attól is rosszul vagyok, ha a koraesti reflektorfény megcsillan a napi adagnál kissé több vaxot, lakkot, olajat a fejére kenő Perrotta (most csak egy nevet mondtam, nincs vele semmi bajom) hajkoronáján, vagy azt a bizonyos kézmozdulatot, amelyet egy meccsen enazenedikenszer bemutatnak. Én azt mondom, hogy a kis dolgoknak is kell tudni örülni, és ezek a kis dolgok számomra egy olasz meccsen nem fedezhetőek fel. Sokkal többre értékelem az angol stadionokban zajló hangulatot, az iszonyatos mezőnymunkát, a hajtást, az ötletes játékot...Sőt, már attól is mosoly ül ki a szám szegletén, ha meglátom az angol gyepszőnyeget...Érted miről beszélek? Abban lehet, hogy igazad van, hogy a két olasz csapat játékosállománya talán jobb valamivel, és a formájuk alapján is (talán) jobb meccsre van kilátás... De azért egy Liverpool-Newcastle (amilyen hihetetlen tradíciókkal és JELENNEL is rendelkező csapatokról van szó) mekkora csemegének ígérkezik. És lehet, hogy neked lesz ABBAN igazad, hogy pl több gól születik majd azon az összecsapáson, de én akkor sem mondanék le erről az Anfield Road-i ütközetről...Főleg mivel a hétvégi bajnoki fordulók, no meg az NFL meccsek óta csak erre a meccsre várok...

Szoa bocsi, ha úgy érzed, hogy lehülyéztelek, hiszen nem vagyunk egyformák, első felindulásomban tettem ezt a felelőtlen kijelentésemet... :D

Ismered a mondást, kinek a pap, kinek a paplan...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.20. 17:08:46

grecki írta:Egy [auto_cenzúra] Newcastle Liverpool meccs?????????? Neked kivan mind a négy kereked???? Az angolnál csak a spanyol bajnokság a legjobb. A taljánok meg elmehetnek a búsba...kumma unalmas 0-0 lesz, majd meglátod... Nem úgy, mint a szuperkupadöntőben. Egyszer volt Budán kutyavásár...
grecki! Szerintem kettőnk közül te vagy kicsit zakkantabb a kelleténél...
Ha figyelemmel követnéd az eseményeket,látnád,h milyen "remek" formában van a Pool,a Newcastle meg eddig sem volt valami lenyügöző!

Ellenben a Roma nem játszik csúnya focit,eddig elég meggyőzőek,és most szembe kerül egy olyan Interrel,akiknek mindenképp kell a 3 pont (részben Mancini miatt is).

Amúgy a Roma nyíltabb az átlag olasz csapatoknál,kérdezdd meg nyugodtan Boixos-t erről :wink:
Olasz focit énsem értékelem annyira,mint az angolt,de e két meccs között nagy különbség van,méghozzá az olasz párharc javára :!:

Amúgy Béke.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése