Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.10.06. 11:24:04

Olvastam valami elemzést, hogy nem jött kijjebb az Inter semmilyen módon. Én ilyenkor idegenben azt csinálnám, hogy akkor bszák meg, passzolgatunk hátul és lesz egy fos meccs a közönségüknek. Erre vagyunk képtelenek kb. 30 éve .
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.06. 09:06:51

Idegenben számomra nem annyira értelmezhető ez a "benyomjuk a másik felet a kapu elé" taktika, mikor így (1) nincs helyünk a játékunkat játszani, vonalak közé bemozogni (2) nem mi vagyunk győzelmi eredménykényszerben

Félóra ilyesfajta próbálkozást követően (ha addig nem sikerült gólt rúgnunk) sztem hátrébb kellett volna járatni a labdát, hagyni egy kicsit kijönni az Intert - lett volna helyük a támadóinknak...

Értem, hogy Barca DNS, de ez talán nem lett volna akkora "visszalépés".
Ha meg végigmegy a játék úgy, hogy a felezővonalnál passzolgatunk, lett volna egy nyugodt döntetlenünk - de ezt az Inter szurkolók nem hagyták volna két félidőn keresztül...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.10.06. 06:18:31

vidra írta:
2022.10.06. 05:21:44
Kis területen amúgy nem Torres és Depay jó? Miért nem játszottak?
Szerintem ez max ilyen urban legend lehet, hogy jok kis teruleten, a kezdo tamadoknal biztos nem jobbak. Torrest lehetett volna hozni, en be is raktam volna a vegen, ha valamiben jobb az atlagnal, akkor az a kapu elotti kipattanok stb. levadaszasa. Depay serult, keretbe se volt.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.10.06. 05:21:44

Gyengécske még ez a Barca. Lehet később jobb lesz. Az a baj, hogy Lewa az egyetlen karakterünk, Pedri pedig még csak kezd az lenni. A többiek tehetségesek, vagy általában hozzák, amit kell, de fejben gyengék. Xavi pedig még messze van a top edzőktől, akik kritikus pillanatokban is látják, mit kell tenni. Ugyanígy a csapat pedig nagyon messze van (legalábbis BL szinten) egy Real Madrid-tól, amiben a kulcs játékosok edzői visítozás nélkül is látják, merre kell változtatni, hogy megfordítsanak egy full bukónak kinéző meccset.

Ezen kívül szöglet, szabad rúgás, korai kereszt labdák: nagyon gyenge.
Kis területen amúgy nem Torres és Depay jó? Miért nem játszottak?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.06. 01:44:54

Huhh, most sajna belekötök a főoldali értékelőbe, pedig nem szoktam. Nevezetesen a Christensen-Garcia azonos pontszámba. Utóbbi mindenfelé bolyongott, Christensen meg már többedik meccsen menti meg a spanyol sejhaját, precíz, sallangmentes játékkal, aki alig volt ott, ahol kellett volna lennie, és akkorákat dolgozik és ment helyette, hogy Eric néha már-már tényleg jó védőnek tűnt, csak hát közben más végzi a dolgát, megint. 1-1 jó szerelése szerencsére neki is volt, de ha rajta múlt volna, akkor ez simán lehetett volna 3 kapott gól is. Megint. Ég és föld volt a két játékos újra, ráadásul Christensen is elég jó előrefelé, szóval ezzel sem igen tud kompenzálni. A dán a meccs legjobbja volt sajna, Garcia meg legalább most talán nem lógott ki lefelé, olyan gyenge volt mindenki. Nem tudom megítélni egy ilyen meccsen, kinek mennyit adtam volna, a dánnak 7-8 körül is akár, és akkor Garcia 5-6, de ha lejjebb is kerültek volna, akkor is nagyon minimum 2 pontos difi maradt volna nálam.

Egyébként hivatalos panaszt akartunk benyújtani a játékvezetés miatt, de úgy tűnik, el fog halni a dolog az előrelátható értelmetlensége miatt. A Seria A-ban amúgy ilyen súlyos tévedéskor formálisan bocsánatot szoktak kérni a méltánytalanságot elszenvedett csapattól, és elismerik a tévedést. Nem mintha bármit segítene, de egy fokkal jobb, mint ez a néma csend, ami itt fog következni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.05. 21:01:00

Le lehet hurrogni, de én még mindíg nem tudom elengedni a Messi korszakot. Mióta ő nincs, nincs egy ember, aki húsz méterről eltalálná a kaput.
Szabadrúgás? A La Ligában szinte minden csapatban van egy olyan , aki veszélyes szabadrúgásokat lő. Nálunk vagy a sorfalba, vagy a lelátóra.
A beadások a szélről ad hoc alapon megy rendszeresen. Néha talál saját játékost is.
Na, és a szögletek. tizessével rúghatjuk a kornelt, semmi veszélyt nem jelent.
Ezen dolgokért sem tudom felejteni Messit
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.10.05. 20:49:57

Messa írta:
2022.10.05. 13:41:34
Andris írta:
2022.10.05. 12:39:14
Ha meg nem, nekem teljesen megfelel majd az EL, szerintem objektív sportszakmai szempontok alapján az a legjobb terep nekünk idén.
Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a nyári erősítések után ennek a csapatnak az EL-t kell megcéloznia, mert az a legjobb terep. Melyek azok az objektív sportszakmai szempontok, amik alapján nekünk az EL a legjobb terep?
Mind morálisan, mind anyagilag, mind jövőbeli versenyképesség szempontjából óriási csőd lesz ha kiesünk az EL-be. Arról nem is beszélve, hogy az isten tudja hányadik idényben fog ismét rajtunk röhögni a fél világ. Xavi is és a játékosaink is nevetség tárgya lesznek. Laporta papa is elmondta, hogy egyértelműen a BL-ben kell vitézkedni, már csak a bevételek miatt is.

Nyilván azt én sem gondolom hogy esélyesek lennénk a végső győzelemre, de azt gondolom hogy ennek a csapatnak azért egy negyeddöntőig minimum illene elmenni.
Egyetértek. Ha jó az EL, akkor teljesen feleslegesek voltak a nyári erősítések, akik miatt igen komoly áldozatot kellett hozni. Elég nehéz a csoportunk, de ez az Inter jelenleg 9. a nem túl acélos olasz bajnokságban. Azért a 2. hely igenis kötelező lenne. 1 meccset buktunk ellenünk, otthon kötelező a győzelem (lehetőleg több góllal). Ha két meccsen nem tudjuk megverni őket, és kiesünk, az az én szememben nagyobb szégyen lenne a tavalyi kizúgásnál is, hiszen azt egy jóval gyengébb csapat szenvedte el.

Szóval nincs mese, ezt be kell húzni, különben világvége hangulat lesz a csapat körül, Xavi alatt is meginog majd a pad. Az új igazolások nem azért jöttek, hogy tavasszal EL-t játszanak, de a fiatal tehetségek is előbb-utóbb el fognak gondolkozni, ha olyan csapat akarja őket, akikkel reális esélyük lehet BL-t nyerni.

Xaviban épülő Barcájában sokan komoly lehetőségeket látnak, de egy újabb BL-zakó ezt tönkreteheti.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2022.10.05. 19:49:46

Ameddig olyan bohócok rohangálnak a széleken, mint Dembele, Rapinha , Depay vagy Torres addig ne is álmodozzunk egy új BL-trófeáról.
3 kapott gól 2 meccsen egy Bayern-Inter ellen idegenben nem lenne tragédia. A 0 rúgott gól ami a gond.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.10.05. 19:01:47

NovaProspekt írta:
2022.10.05. 15:44:29
az idegel fel h évek után végre ki tudnunk volna idén állítani egy normális védelmet, erre lesérül bmeg az összes 1-2 hét alatt. :mrgreen:

Az EL-re összeáll az Alba-Piqué-Eric-Robi védelem újra, mint a rizseshús :D pont jók is oda
Ez igaz , mas kérdés h sem Bayern az Inter ellen meg pláne nem ez múlott az eredmény !
Mindkét csapat ellen dominaltunk barcasan mondva lefociztuk őket egy alapjatekkal idegenbe Ez óriási dolog vagy fejlődés igaz 0-0 nal ig … ez egy nagyon jo basic, de a támadó játékunk csapat szinten összhangban dinamikábsn kenyszeritoben stb ..elmarad egyelore a szinttol ! Igy nem is tudunk profitálni abból h a standard játék ( letamatmdas, labda birtoklása )alapvetően működik !
-
Kicsit olyan érzésem volt tegnap mintha a regi Barcat látnám csak Messi nélkül … azaz egy közepes spanyol válogatott de semmi extra !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2022.10.05. 18:29:45

Deluigi írta:
2022.10.05. 18:10:12
ki nem sz@rja le, hogy rohognek-e vagy sem

mindenkinek akkora elvarasai vannaka csapat fele, mintha o fektetett volna bele tobbszaz millio eurot

a csapat epites alatt all, tobb ev, amig osszeszoknak, netan eljutnak egy BL dontoig, netan meg is nyerik

az irany hatarozottan tetszik, most mar csak turelem kell es jonnek az eredmenyek
De ha Lewabdowskira alapoz a vezetőség, akkor az nem azt sugallja, hogy hosszú években gondolkodna. Max 2-ben, 2 év alatt kéne BL-t nyerni. Ami nyilván akár össze is jöhet, de arra azért érezhetően több az esély, hogy nem fog. Mégis ezt az elvárást érezni az ekkora, és ilyen áron megtett befektetésektől. Laporta a saját vállára tette a súlyt, és csalódás lesz a következő kettő vagy három év a tömegek szemében, ha nem jön össze a BL győzelem.

Persze kit érdekel a tömegek véleménye? Tök jogos, mindenki döntse el magának, hogy érdekli-e.
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.05. 18:10:12

ki nem sz@rja le, hogy rohognek-e vagy sem

mindenkinek akkora elvarasai vannaka csapat fele, mintha o fektetett volna bele tobbszaz millio eurot

a csapat epites alatt all, tobb ev, amig osszeszoknak, netan eljutnak egy BL dontoig, netan meg is nyerik

az irany hatarozottan tetszik, most mar csak turelem kell es jonnek az eredmenyek
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.05. 16:42:56

bence0330 írta:
2022.10.05. 15:26:47
Rohadtul félt most tőlünk mindenki, az más kérdés, hogy az eredmény nem jött, mert nem gyógyultunk még meg, és összeroskadtunk a saját terhünk alól. Amit mi magunk teszünk a csapatra amúgy, nincs a világon még egy hely, amit nem csak a sajtó, de a saját tábor is ennyire nagyítóval figyel, és ekkora a teher. Nem véletlen, hogy a legtöbb játékos is nálunk fuccsol be, mikor ideérkeznek.

...

Senki nem röhög most rajtunk, aki szimpatizál, vagy legalábbis nem utál minket, és látta a meccset, az inkább érez most szerintem együtt, mert eze tényleg az elmúlt évek legfelháborítóbb két meccse volt.
Dehogy félt... Hagyjuk mar. Tegnap siman hozta az Inter amit akart. Az meg senkit nem érdekel hogy az Inter forumon mit írnak. Kié a harom pont? Foci nem felteteles modrol szól. Engem az eredmeny erdekel. Mi van most? 3 pontunk van és nagyon esélye van hogy kiesünk mint hogy bent maradjunk.

Ez a nyomas dolgot meg nem értem. Akkor nincs nyomás mikor fel kell markolni a milliókat es fesziteni instan a luxusban? Ebbe nőttek fel. Viseljek mar a rohadt nyomast A real tud vert helyzetből idegenben forditani mi évek óta nem. Rajtuk nincs nyomás? Nagyon unom már hogy folyton mentegetjuk a csapatot.

Egyébként de. Ha kiesünk a csoportbol újra rajtunk fog röhögni mindenki. Joggal.
Csak is Puyol
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 16:01:40

Én csak azt sajnálom, hogy az EL-ből cikibb lesz kiesni - mert ki fogunk, ha addig nem történik mentális csoda. A BL egyenes kiesésénél már kb mindegy lett volna.

Én asszem ezt elengedem, és élvezem ahogy többnyire jó játékkal és jó egyéni teljeseítményekkel szétalázzuk a liga legtöbb csapatát, és akkor úgy érzem, megéri meccset nézni, mert az a heti 1-2 90 perc legalább élmény. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.05. 15:44:29

az idegel fel h évek után végre ki tudnunk volna idén állítani egy normális védelmet, erre lesérül bmeg az összes 1-2 hét alatt. :mrgreen:

Az EL-re összeáll az Alba-Piqué-Eric-Robi védelem újra, mint a rizseshús :D pont jók is oda
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.05. 15:42:32

Magyarazkodni meg kifogasokat keresni azt tudunk. Mindig. A teljesitmeny meg nulla :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 15:26:47

visca el barca írta:
2022.10.05. 14:57:28
Stalkyard írta:
2022.10.05. 14:11:16
rajtunk röhög majd a világ.
Már most rajtunk röhög mindenki. Megint, mint tavaly. Sőt, 5 éve ez megy. Annyira nem nagy ujdonság. Minden évben elverunk a csődközeli állapotban sok 100 milliót, megvesszük a hú de nagy spílereket, megy a nagy fogadkozás, aztan meg el se kezdődik az idény és egyből jön a pofára esés. A blből nagyjaból 3 hét alatt ki is szálltunk.
Mikor vertünk el utoljára sokszáz milliót? Most volt kb 150, amit egyes, nálunk akár gyengébb csapatok 1,5 emberre vernek el, előtte kb 0, azelőtt is kb 0, Couékig kell visszamenni.
És továbbra sem jelenti azt a top4-5-ös játékosállomány, hogy az rögtön BL-menetelést fog elérni, pláne a sok ifi miatt a fontos posztokon. Főleg nem igazi halálcsoportban.
Megnézném, ki röhög most rajtunk. Még az Inter fórumokon is tisztában vannak vele, hogy elvettek tőlünk egy tizit, a BM-re nem néztem be, de szerintem nem sok olyan fanatikus drukker lehet, aki szerint nem volt 100%-os tizi amit nem adtak meg, és a BM-et még enélkül is agyonverhettük volna a játék képe és a helzeteink alapján, maga az edző ismerte el. Nem kimentünk, és végignéztük, ahogy átgázolnak rajtunk, mint eddig
Rohadtul félt most tőlünk mindenki, az más kérdés, hogy az eredmény nem jött, mert nem gyógyultunk még meg, és összeroskadtunk a saját terhünk alól. Amit mi magunk teszünk a csapatra amúgy, nincs a világon még egy hely, amit nem csak a sajtó, de a saját tábor is ennyire nagyítóval figyel, és ekkora a teher. Nem véletlen, hogy a legtöbb játékos is nálunk fuccsol be, mikor ideérkeznek.

Azt meg tudomásul kell venni, hogy a focit túl kevés gólra játsszák ahhoz, hogy rövid távon biztosan kijöjjön a különbség, főleg, hogy nem kutyaütő csapatokkal játszunk a Plzen kivételével. Erről minden évben tudna pár csapat mesélni, City, BM, Pool, PSG, ezek még csak tavalyról, sokszor a rosszabbik csapat megy tovább. Ez van, mi most ennek vagyunk az elszenvedői, mert gyengék vagyunk még fejben. Utálom is az egyenes kieséses rendszert, totál igazságtalan tud lenni egy ilyen 1-2-3 gólra játszott sportágban, ez nem tenisz, ahol lejátszanak párszáz pontot akár, és annyi idő alatt derül ki, ki a jobb, ráadásul van 20-25 versenyük egy évben, szóval még a stressz sem akkora.

Valahogy húzzuk be a bajnokságot, és első kalaposként egész más lesz a sorsolás is.

Senki nem röhög most rajtunk, aki szimpatizál, vagy legalábbis nem utál minket, és látta a meccset, az inkább érez most szerintem együtt, mert eze tényleg az elmúlt évek legfelháborítóbb két meccse volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.05. 15:08:39

Azért remélem sikerül majd megemészteni, ha esetleg nem esünk ki, mert ez a forgatókönyv is simán benne van. A hazug disznó inzaghi faarccal ki meri jelenteni, hogy igazságos jatekvezetői ítéletek születtek-ennél nagyobb motiváció nem kell hogy földbe döngöljük itthon ezt a gyökér brigádot.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.05. 14:57:28

Stalkyard írta:
2022.10.05. 14:11:16
rajtunk röhög majd a világ.
Már most rajtunk röhög mindenki. Megint, mint tavaly. Sőt, 5 éve ez megy. Annyira nem nagy ujdonság. Minden évben elverunk a csődközeli állapotban sok 100 milliót, megvesszük a hú de nagy spílereket, megy a nagy fogadkozás, aztan meg el se kezdődik az idény és egyből jön a pofára esés. A blből nagyjaból 3 hét alatt ki is szálltunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.10.05. 14:11:16

Nagyon olyan érzete van a dolgoknak, hogy itt tegnap elment a hajó a továbbjutásra. Innen ez a csapat mentálisan képtelen felállni.

Készüljön mindenki lelkileg akit zavar, hogy rajtunk röhög majd a világ.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 13:53:49

barcamessi írta:
2022.10.05. 08:23:01

Mr. Offside a tesó volt, Pippo Inzaghi.
Teljesen igazad van,benéztem! Köszi!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.10.05. 13:41:34

Andris írta:
2022.10.05. 12:39:14
Ha meg nem, nekem teljesen megfelel majd az EL, szerintem objektív sportszakmai szempontok alapján az a legjobb terep nekünk idén.
Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a nyári erősítések után ennek a csapatnak az EL-t kell megcéloznia, mert az a legjobb terep. Melyek azok az objektív sportszakmai szempontok, amik alapján nekünk az EL a legjobb terep?
Mind morálisan, mind anyagilag, mind jövőbeli versenyképesség szempontjából óriási csőd lesz ha kiesünk az EL-be. Arról nem is beszélve, hogy az isten tudja hányadik idényben fog ismét rajtunk röhögni a fél világ. Xavi is és a játékosaink is nevetség tárgya lesznek. Laporta papa is elmondta, hogy egyértelműen a BL-ben kell vitézkedni, már csak a bevételek miatt is.

Nyilván azt én sem gondolom hogy esélyesek lennénk a végső győzelemre, de azt gondolom hogy ennek a csapatnak azért egy negyeddöntőig minimum illene elmenni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.10.05. 13:40:00

Ha lehetne módosítanám a szavazatomat. Új tippem a 3. hely. Eddig a 2. volt.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.05. 12:39:14

Sajnos abban én nem bízok, hogy a Bayern nem fogja "leadni" a meccset. Nyilván nem fognak direkt pontot veszíteni, de tuti tartalékos csapat fog kiállni.
Az az egy út van, hogy meg kell nyerni a maradék hármat, mind a hármat. Ha meg nem, nekem teljesen megfelel majd az EL, szerintem objektív sportszakmai szempontok alapján az a legjobb terep nekünk idén.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.05. 12:12:40

Subinho írta:
2022.10.05. 11:26:03
Akkor hogyan tovább? Nézzük a legoptimálisabb forgatókönyvet.
Visszavágón megverjük az Intert. Idegenben még inkább be fognak állni, így jó ha egy 1-0 sikerül, közben a BM agyonveri a cseheket. BM 12 pont, Inter, Barca 6 pont, kettő fordulóval a vége előtt, vagyis a BM elvileg csoportelső, de papíron még nem, legalább 1 pont kell nekik.
Nekünk az 5. forduló BM ellen, ami ebben az esetben egy kutya kemény meccs lenne. Meg kellene nyernünk, de egy döntetlen is nehéz lesz. Inter közben veri a cseheket. BM 13 pont, Inter 9 pont, Barca 7 pont.
Utolsó fordulóban a cseheket szétverjük, közben a már továbbjutott BM cseresorral, unalmas játékkal játszik egy 0-0 -át. BM 14 pont, Inter 10 pont, Barca 10 pont.
Ebben az esetben az egymás elleni meccs lesz a döntő, vagyis bármi történjék, akkor is több, mint 1 góllal kell nyernünk az Inter ellen és a BM ellen kell egy döntetlen minimum.
Azért ez elég 50-50.... HA nem jön össze a BM ellen legalább 1 pont, HA az Intert nem verjük meg több góllal, stb, stb..... Nem tennék most sokat a továbbjutásunkra... :(
minden attól fog függeni, hogy

- a bayern az utolsó fordulóban lefekszik-e az internek (szerintem nem fog - otthon, presztízs, nagelsmann alatt is inog a pad, a vb-re kell a jó forma stb stb)
- ütjük-e az intert itthon két góllal (nem fogjuk)

szerintem szerdán eldől a sorsunk. ha kiütjük őket továbbmegyünk, ha csak X vagy bukó akkor egyértelmű
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.05. 11:26:03

Akkor hogyan tovább? Nézzük a legoptimálisabb forgatókönyvet.
Visszavágón megverjük az Intert. Idegenben még inkább be fognak állni, így jó ha egy 1-0 sikerül, közben a BM agyonveri a cseheket. BM 12 pont, Inter, Barca 6 pont, kettő fordulóval a vége előtt, vagyis a BM elvileg csoportelső, de papíron még nem, legalább 1 pont kell nekik.
Nekünk az 5. forduló BM ellen, ami ebben az esetben egy kutya kemény meccs lenne. Meg kellene nyernünk, de egy döntetlen is nehéz lesz. Inter közben veri a cseheket. BM 13 pont, Inter 9 pont, Barca 7 pont.
Utolsó fordulóban a cseheket szétverjük, közben a már továbbjutott BM cseresorral, unalmas játékkal játszik egy 0-0 -át. BM 14 pont, Inter 10 pont, Barca 10 pont.
Ebben az esetben az egymás elleni meccs lesz a döntő, vagyis bármi történjék, akkor is több, mint 1 góllal kell nyernünk az Inter ellen és a BM ellen kell egy döntetlen minimum.
Azért ez elég 50-50.... HA nem jön össze a BM ellen legalább 1 pont, HA az Intert nem verjük meg több góllal, stb, stb..... Nem tennék most sokat a továbbjutásunkra... :(
Válasz küldése