Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.12.18. 20:38:04

egy jó másodikat reméltem a szünetben de ez már soknak bizonyult. erről a teljes védelem élen TS-el gondoskodott elsősorban. Gavi volt képes még rá tenni egyedül, Dembi javult de most éppen a kapura volt veszélytelen.... csak lendüljön játékba az újabb sérülése előtt. Abde-ben bírom a rendületlen előre játékát , Niko végre egy jó termetű középpályás lehet. Frenki -ben valami megtört én továbbra is azt érzem. vagy csak nincs a csúcson manapság. Busi : el van az öreg, nemúgy Alba aki harmat volt ma.
Xavihoz egy kellemes meglepetés járul nálam: nyoma sincs a tiki-takának.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.12.18. 20:34:29

1. Kell nekünk Depay ezek után?
2. FDJ-nek nem fekszik ez a taktika szerintem. Nem tud annyit rohangálni középen.
3. Védőkből is kéne ilyen gyerekeket hozni még, hátha beválik valamelyik.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.12.18. 20:33:24

Puig-ot a kezdőbe F.d.Jong helyett.
A jobb hátvéd posztot Alves fogja megoldani, Araujo meg mehet vissza a helyére.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.18. 20:32:25

Nekem tetszett, a hajmeresztő hibákkal együtt is. Egyedül Puig kallódását sajnálom,mintha a többiek nem látnák vagy ő lenne rossz helyen.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 20:30:24

Elől a fiatalok hozták amit kell, hátul a rutinosak, amit nem. Sima lehetett volna, ha nem b. zizunk a második félidőben. A golden boynak nem lesz könnyű dolga visszaszerezni a helyét. Ha bevétel generálás miatt FDJ-nek mennie kellene egy visszautasíthatatlan ajánlat okán, szerintem elbírná a csapat.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7565
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 20:29:27

visca el barca írta:
2021.12.18. 20:23:49
3 pont meg van, volt egy jo 45 percunk, a tobbit felejtsuk el.

Vki amugy latott raciot abban h 2-2nel lehozta xavi jutglat, behozta nicot, aztan kozepcstar nelkul tengodtunk? Vagy rosszul lattam vmit?
Nekem is fura volt, de szerintem elfáradt, folyamatosan 20 méteres sprinteket nyomott lyukra. De végül bejött Nico, szóval nem érheti szó a ház elejét.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 20:25:28

bunga írta:
2021.12.18. 19:24:05
Jutgla és Abde bejátszotta magát a csapatba még január utánra is.
Xavi te vagy az? :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.18. 20:23:49

3 pont meg van, volt egy jo 45 percunk, a tobbit felejtsuk el.

Vki amugy latott raciot abban h 2-2nel lehozta xavi jutglat, behozta nicot, aztan kozepcstar nelkul tengodtunk? Vagy rosszul lattam vmit?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.12.18. 19:51:52

Ilyen védekezést u8-ba van kb mint nálunk! Beszarás
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.18. 19:24:05

Jutgla és Abde bejátszotta magát a csapatba még január utánra is.
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2021.12.18. 18:56:48

Gavi =D> ebből a gyerekből (is) lesz valami.
Idei legjobb meccs eddig, na persze nem volt magasan a léc..
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7565
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 18:34:10

Bravó, Gavi! Egyre több ilyen vagány löbbölést láthatunk tőle. Ez most les volt, de a legközelebbi lehet, hogy nem lesz az...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1149
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.18. 18:06:12

Depay kiesésével az összes épkézláb támadó bekerült a kezdőbe. A kispadon L. de Jong lesz az egyetlen csatár. Vésztartalék.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.18. 17:49:23

Igen, abde a baloson, en is ugy akartam irni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7565
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 17:45:29

visca el barca írta:
2021.12.18. 17:41:33
343 lesz ez, gavi most a jobboson. Elol meg adna magat ha abde megint a jobboson lenne, multkor is ott paradezott.
Szerintem is az lesz. Az azért jobban is fekszik Gavinak, mint mikor támadót játszott a szélen.
Abde szerintem mindenkiépp baloldalt lesz, eleve az a posztja, Osasuna ellen szerintem még jobb volt, mint előtte jobboson, és még gólt is tudott lőni. Dembélének meg amúgy is tökmindegy. :D Azért utóbbiban bízom, a múltkor már közeledtek a lövései a kapuhoz, ha 1-2-szer eltalálná, akkor abból lehet akár gól is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.18. 17:41:33

bence0330 írta:
2021.12.18. 17:27:49
visca el barca írta:
2021.12.18. 17:25:17
ts eg araujo lenglet alba gavi de jong dembele jutgla abde
Busi kimaradt, ő lesz még középen. Eszerint akkor szerinte is jobb Jugtlá, mint LDJ. :D Gondolom ő lesz középen, akár 3-4-3, akár 4-3-3 lesz
343 lesz ez, gavi most a jobboson. Elol meg adna magat ha abde megint a jobboson lenne, multkor is ott paradezott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7565
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 17:27:49

visca el barca írta:
2021.12.18. 17:25:17
ts eg araujo lenglet alba gavi de jong dembele jutgla abde
Busi kimaradt, ő lesz még középen. Eszerint akkor szerinte is jobb Jugtlá, mint LDJ. :D Gondolom ő lesz középen, akár 3-4-3, akár 4-3-3 lesz
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.18. 17:25:17

ts eg araujo lenglet alba gavi busi de jong dembele jutgla abde
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2021.12.18. 17:39:55-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7565
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.18. 16:53:57

Chino írta:
2021.12.18. 16:46:22
Remélem Gavi és Busquets padozni fog, nagyon nem kéne elveszíteni őket a Sevilla előtt.
Kíváncsi vagyok a mai támadósorra, nem tudom LDJ-t felküldi-e Xavi, de nem biztos, hogy nem mínusz 1 ember lenne. Emellett nagy kérdés lesz még, hogy Araujo mellé beküldi-e Umtitit vagy marad EG
A rotálásra én is kiváncsi vagyok. Szerintem nem is tudunk még eleget Xavi szokésairól, mert majdnem mindig kényszerben volt.
Gavit én is a padon látnám egyszer, főleg, ha szélsőnek jönne be, mert arra kár elvesztegetni a képességeit, de főleg az erejét. Megoldja félig meddig, de szerintem akkor is kár érte ott. De az is igaz, hogy kb Dembélé és Abdé van a két szélre, szóval...

9-esben az a szomorú, hogy szerintem Jugtlá is jobb. :D Szokatlanul nem Masiás a gyerek (mondjuk végülis nem is onnan jött), erős, tud pozíciót fogni, megverekszik a labdákért, és cserében azért nem is béna, mint a holland. Nem sztár, de nála jobb.
Nem vagyok a túlzott fiatalitás mellett, de LDJ abszolút semmijéhez képest kb minden jobb, és sajna szerintem Jugtlá is. Tudom, ő sem 9-es, de nagyon feküdt neki ez a félig-meddig csatárposzt a Boca ellen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.18. 16:46:22

Remélem Gavi és Busquets padozni fog, nagyon nem kéne elveszíteni őket a Sevilla előtt.
Kíváncsi vagyok a mai támadósorra, nem tudom LDJ-t felküldi-e Xavi, de nem biztos, hogy nem mínusz 1 ember lenne. Emellett nagy kérdés lesz még, hogy Araujo mellé beküldi-e Umtitit vagy marad EG
Forca Barca!!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.12.13. 06:57:52

Érdekes meccs volt, kíváncsian várom a folytatást.
Nem sok híja volt a győzelemnek.
Vannak biztató jelek, ennyi fiatal a csapatban, nagy kihívás ez, türelem kell hozzájuk.
A Maradona kupán Alves esetleges pályára lépése is adhat egy lökést.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.13. 00:46:32

LG írta:
2021.12.12. 22:52:32

Ezek a Barca-DNS-es fiúk csak ezt tudják játszani, de ezt is csak ezen a szinten.
Bocsi baromi hosszú leszek. Csak valamin elgondolkodtam, arról, hogy Barca DNS.

Mire jó és hova tegyük?

Kicsit utána olvasgattam a Barca B játlékosok nagy sikereinek. Avagy mire jó a Barca DNS. :mrgreen:

Ugorjunk vissza 2009-re.
A Barca DNS, mit adott akkor? Xavi, Iniesta, Pedro, Busquets, Messi, Thiago, Puyol, Pique, Valdes.
Ezen a névsoron nincs mit magyarázni.

De mit adott abban az évben még? Emlékszik valaki Víctor Vázquezre? Az emberre, akit felhoztak a Barca B-ből egy fél szezont padon ült aztán visszatettük, végül Belgiumba ment és most, Katarba a fene tudja, hova és most nincs klubja 34 évesen.
Abraham González? Kerettag volt, egy percet sem játszott, megjárt ilyen csapatokat, hogy Gimnàstic, Cadiz, Ponferradina, aztán eljutott az Espanyolba, onnan pedig irány Mexico, aztán Ciprus.
Jeffren? Megvan. Játszott is a csapatban. 33 évesen Thaiföldön játszik a Lamphun Warriors FC-ben. (majd seggre ültem, amikor ezt láttam)
Xavi Torres? 10 év alatt 10 klubváltás (legáláább nagyobb részt La Liga csapatok) de azért megjárta ő Ausztráliát, Kuvaitot, jelenleg még aktív a Lugóban.
Nolito? Benfica, Granda, Celta, City, Sevilla, de igazából a Celtában volt mindig otthon. Ez mondjuk nem egy gáz karrier.
Olazábal az Espanyol kapusa, legalább egy jó közepes kapus szinten végigvitte a karrierjét.
Botía? Ígéretes védő volt. Sose lépett végül pályára a nagyoknál. Azért mondjuk egy Sevillában játszott, de utána mát Görögországba került, azóta szaudiaknál nyomja, pedig még csak 32.
Muniesa? Szintén ígéretes, mindennek kikiáltott védő. 29 évesen, az Al-Arabi veretes csapatát erősíti.
Fontàs, szintén a mi védőnk, nagyon sokat vártak tőle. A Celtában ragadt meg végül, de 30 éves kora óta a Sporting Cansasban játszik.
Bojan Krkic 31 évesen a Vissel Kobe játékosa. Miután tőlünk elment tényleg mindenhol járt ahol lehetett.
Következő szezon. Újabb nagy debütáló nevek nevek:
Víctor Sánchez, szép reményű középpályásunk, aki Svájcban tudta le a karrierje nagy részét a Neuchâtel Xamax FCS
Jonathan dos Santos. Sose váltotta be amit vártak tőle, a Villarrealban lehúzott 3 évet, utána 27 éves korától a LA Galaxyban vezetett le. Egyébként lejárt a szerződése, még mindig aktív, de a kutyának sem kell.
Bartra. 2014-15 vitáinak összes forrása. A Dortmundban elvolt pár évet, utána a Betisbe került. Azóta is ott van. Olyan közepesen tudja le a karrierjét, mint amilyen játékos is. De ő legalább nem lett gáz.
Következő év.
Sergi Gómez, közepes védőként tudja le az életét. Sokat volt a Celtában, most az Espanyolban nyomja.
Oriol Romeu, az ember akit elhappolt a Chelsea aztán fél Európának kölcsönadták, szerződése lejárt volna eladták a Southamtonba.
Deulofeu a Watford Moby Dickje. Nem volt olyan rég amikor ezredjére eladtuk nekik. Jelenleg az Udinesésben van.
Következő év.
Kiko Femenía, a Barca és a Real közös tévedése. Egyik csapatban se játszott végül. Jelenleg ő is a Watfordban van.
Isaac Cuenca, Pep utolsó azt gondolta felfedezett valamit újra. Marha sérülékeny volt, végül Japánban a Vegalta Sendaiban fejezte be, még nem volt 30. (bár hivatalosan nem vonult vissza) Legemlékezetesebb pillanata, amikor a stadion előtt bemutatott a saját szurkolóinknak.
Tello, aki szerintem nem volt egy rossz játékos de nem fért be mert voltak jobbak. A Fiorentinába került, és a Bestisben nyomja már egy jó ideje.
Következő év. Már szegény Tito alatt.
Masip. nem volt egy rossz kapus, de annyira jó se. A Valladolidban van amióta elment.
Következő év:
Donogu. Csatárcsoda. Az új „Eto”. 26 évesen klub nélkül, utoljára Finnországban játszott.
Traoré, aki nagyon csúnyán 40 kilósan ment el, jelenleg a Wolverhampton izomkolosszusa.
Rafinha, de ez nem egy olyan régi story és név, hogy ne emlékezzünk rá.
Montoya. Évekig ment a matek a fórumon miért nem ő játszik Alves helyett. Hát volt oka. Jelenleg a Betisben van már évek óta.
Patric, aki abban az év ahogy felkerült elment a Lazioba. Azóta is ott van.
Következő év. 2015. Ebben az időben egyébként a B iszonyat rossz volt.
Edgar Ié :D Hatalmas tehetségnek tartották, betonvédő, de sose lépett pályára, abban az évben járt le a szerződése, a Villareal B-be került, utána a fél kontinenst bejárta. Jelenleg a Trabsonspor játékosa.
Samper, az új Busqets, akit 100x kölcsön adtunk, mindenhol ő volt a legalja, 26 évesen a Vissel Kobe játékosa.
Diawandou Diagne (azt se tudtam ki a fene), Semper cseréje volt, amikor lejárt a szerződése elengedtük a fenébe. Most 27 év szintén eget verő karrierje van. Finnországban a FC KTP jétékosa. (egyébként játszott Indiában is)
Gumbau (rá emlékeztem sokan mondták, hogy na majd ő), na ő az Elche játékosa.
Munir, aki legalább elpöszmög a Sevillában, rúg azért gólokat. Nem váltja meg a világot, de de Jongenál jobb,
Sandro, szintén univerzális támadónak tartották. Huesca.
Következő év.
Wilfrid Kaptoum, még a nevét se hallottam soha. Elvileg egy meccsen talán játszott is. 25 évesen a New England stabil játékosa.
Cantalapiedra Elvileg jobb szélső volt. Görögország Pana.
Romera, csatár volt. Soha Nagy csapat közelébe se került. Ponferradina.
Cámara 24 éves. Jobb szélső volt. Sose játszott, a Jagiellonia játékosa Lengyelországban.
Az EV érát már nem boncolgatnám.

Mit akartam ebből kihozni? Barca DNS? Xavi, Iniesta, Pedro, Busquets, Messi, Thiago, Puyol, Pique, Valdes. Ennyi.Mindenki mást vettünk akiről érdemes még beszélni.

Sokan romantikusan gondolnak itt a Barca B-re meg a mi kutyánk kölykeire. Na látjuk milyen nemesített vérvonal volt.

A két sikerkorszakban teleszortuk a világot olyan játékosokkal, akik nemhogy a Barcelonába kevesek voltak, de nagy részük Europa Top bajnokságába is kevés volt.

Most, van egy két ígéretes fiú, de ha Xavi is rááll erre a Barca DNS ökörségre és nem a csapatnak csinál taktikát (merthogy a taktikához játékost hozni nem tudunk) akkor itt baromi könnyen a jelenleginél is nagyobb gödörbe bukunk. Most is van olyan játékosunk, aki a fentiek kaliberét tudja max. Szerintem nem is egy.

Én nem vagyok lemondó és szurkolok neki. Sőt én is azt mondom baromi sok a sérült, nem is tudott még a teljes kerettel dolgozni. valami fejlődés szerűt már vélek is felfedezni. De valamit ki kell találni, mert Puig nem lesz megoldás egy 185 centis 85 kilós erős technikás ember ellen.

És ha ezt a Barca DNS-t és Barca taktikát ezzel a kerettel tovább erőltetjük a jó Isten mentsen meg minket.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.12. 22:52:32

csababarca írta:
2021.12.12. 22:24:53
Feast4 írta:
2021.12.12. 22:21:06

Szerintem itt egy dolgot lehet tenni, a keret képességeinek megfelelő célfocit kialakítani, aztán bízni hátha elkapunk egy nemzetközi kupa helyet.
Igen, ezt kellene.
De két bibi van: Xavi nem fog célfocit játszatni, szerintem. A másik hogy ez a brigád arra se lenne alkalmas, max egy atom bunkerre, mindenki hátul, csuriban az ujjak, és hátha megússzuk.
Sajnos így van. A védekezésünk is gyenge a célfocihoz, a kontrákhoz van két sérülékeny szélsőnk, a kíméletlen bejező előre pedig szintén hiányzik.

Ezek a Barca-DNS-es fiúk csak ezt tudják játszani, de ezt is csak ezen a szinten.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.12.12. 22:46:53

csababarca írta:
2021.12.12. 22:24:53

Igen, ezt kellene.
De két bibi van: Xavi nem fog célfocit játszatni, szerintem. A másik hogy ez a brigád arra se lenne alkalmas, max egy atom bunkerre, mindenki hátul, csuriban az ujjak, és hátha megússzuk.

Jó, hogy ma is volt valaki (Umtiti) akire rá lehet fogni a vereséget TS mellett. De ha Lenglet, vagy EG hoz le ilyet, akkor húú mekkora fejlődés, áááá nem is rossz, blabla megy.
A franciának már rég nincs itt a helye, Xavi viszont talán bízna benne, őrült meccshiány, talán lesz jobb is. Ha meg nem, akkor viszlát, nekem aztán mindegy.
Ezert nem lett volna szabad Xavit idehozni, most legalabbis nem. Ez a keret total alkalmatlan az o focijara. (Oregek már nem, fiatalok még nem jok.) Olyan eddzo kellett volna, aki a jatekosok skilljeihez igazitja a taktikat. Nyilvan most milio nehezito tenyezo van, egy kezdore valo serult, stb; de ez a keret nem botlabuakbol all, top3 spanyol tovabbra is, csak arra kellene hasznalni a jarekosokat amiben jok. De ez a klub nem tud kinoni ebbol, ugy tunik. Coutinhobol uj Iniestat szerettek volna csinalni, Dembelebol Neymart, A huszadik jobbjatvedbol uj Dani Alvest...
En adnek egy celfocit, de Xavi szerintem ragaszkodni fog a dogmatikus Cruyff egysorosokhoz, amiket sztem nem artana kicsit ujragondoli.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.12. 22:24:53

Feast4 írta:
2021.12.12. 22:21:06

Szerintem itt egy dolgot lehet tenni, a keret képességeinek megfelelő célfocit kialakítani, aztán bízni hátha elkapunk egy nemzetközi kupa helyet.
Igen, ezt kellene.
De két bibi van: Xavi nem fog célfocit játszatni, szerintem. A másik hogy ez a brigád arra se lenne alkalmas, max egy atom bunkerre, mindenki hátul, csuriban az ujjak, és hátha megússzuk.

Jó, hogy ma is volt valaki (Umtiti) akire rá lehet fogni a vereséget TS mellett. De ha Lenglet, vagy EG hoz le ilyet, akkor húú mekkora fejlődés, áááá nem is rossz, blabla megy.
A franciának már rég nincs itt a helye, Xavi viszont talán bízna benne, őrült meccshiány, talán lesz jobb is. Ha meg nem, akkor viszlát, nekem aztán mindegy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése