Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.18. 15:59:13

crixus írta:A gond az, hogy a keret egy latvanyos tamadofocira lett kialakitva az edzönk viszont kifejezetten a defenziv foci hive es azt is nyomatja. A nyaron vagy az edzöt kellene levaltani vagy keretet atalakitani es kitenni mondjuk a Coutinho,Alena, Rakitic, Roberto negyest es hozni egy Kante-t Busquets es De Jong melle. Mehetne akkor jövöre a catenaccio.
Vagy nem kellett volna hosszabbitani Valverde-vel es egy olyan edzöt kellet volna hozni aki a tamadofutball hive. Sajnos ugy nez ki maradunk a köztes megoldasnal.
Én nem teljesen ebben látom a gondot. Ha Valverde fontosnak tartja a védekezést, az nagyon helyes dolog, mert egy Barcában a védekezés IS fontos. A legjobb szezonjainkban nem kaptunk sok gólt sem, még ha igaz is, hogy inkább eldugtuk a labdát védekezés helyett. De ha a mostani kp. ezt nem tudja, akkor védekezni is kell. Attól még persze nem kell kátenáccsót tolni. Tény, hogy védekezésmániásabb EV sok edzőnél, de ez még önmagában nem feltétlenül baj.

A tavalyi és idei legjobb meccseinken komoly töméseket hajtottunk végre, ami mutatja, hogy amikor minden passzol és csúcson vagyunk, nem az az elképzelés, hogy 1-0-val bekkeljünk. Inkább abban látom a gondot, hogy van egy 30+ éves játékosmagunk, akik a meccsek jelentős részén lötyögni és alibizni akarnak (nem egytől-egyig kivétel nélkül, nem azt mondom), és ehhez Valverde abszolút asszisztál, nem véletlenül kedvelik annyira az öltözőben :D És mindezek mellé nincs egy Puyolunk sem már, aki """kiosztja a pofonokat""". Ezekből együtt az a lagymatag játék adódik, amit sokszor látunk.

A már megkezdett fiatalítást folytatni kell továbbra is, és EV-t is elzavarni, ha kell.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.02.18. 14:47:55

Cestus írta: A keretünk meg épp annyira gyenge, mint a többi top csapaté. Nálunk Albának nincs helyettese, mellé van egy kreativitást nélkülöző középpálya meg egy kiöregedett középcsatár. Mi van a többi csapatnál?

PSG: nincs középpálya (várjuk még ki, Paredes mit mutat ott);
Real: nincs jó támadósor (még ha most nagyon rettegni is kell tőlük);
Bayern: 35 éves szélsőik vannak mögöttük noname emberekkel, plusz egy szenttehén-kapus, aki önmaga árnyéka, meg egy csatár, aki ugyanannyira flop a BL-ben mint Suárez;
City: ha kiesik a 33 éves Fernandinho a középpályáról, jönnek a kapott gólok.

Lehetne folytatni a sort. Nem vagyunk minden poszton top 5, de a többi csapat sem egy világválogatott sztárparádé, mindenhol megvan a hiányosság, gyenge pont.
En inkabb a Pool-Juventus kettöstöl tartok. Mindket csapat nagyon pörög es a keret ha nem is tökeletes, de az edzöjük filozofiajanak pont megfelel.
Nalunk en pont ezt tartom a gyenge pontnak: van egy top5ös keretünk, ezen nem erdemes vitatkozni sem. Suarez 32 evesen minden csak nem kiöregedett, a jelenlegi formaja mar mas kerdes. A közeppalyank sem lenne feltetlenül rossz, mert megvannak azok a közeppalyasok Arthur, Coutinho, Alena es Sergi Roberto szemelyeben akik kepesek lennenek kreativ focira. Söt Rakitic sem falabu.
A gond az, hogy a keret egy latvanyos tamadofocira lett kialakitva az edzönk viszont kifejezetten a defenziv foci hive es azt is nyomatja. A nyaron vagy az edzöt kellene levaltani vagy keretet atalakitani es kitenni mondjuk a Coutinho,Alena, Rakitic, Roberto negyest es hozni egy Kante-t Busquets es De Jong melle. Mehetne akkor jövöre a catenaccio.
Vagy nem kellett volna hosszabbitani Valverde-vel es egy olyan edzöt kellet volna hozni aki a tamadofutball hive. Sajnos ugy nez ki maradunk a köztes megoldasnal.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.18. 13:54:14

Én is egy ilyen lötyögős langyos ikszet érzek, de remélem, rám cáfolnak.

A keretünk meg épp annyira gyenge, mint a többi top csapaté. Nálunk Albának nincs helyettese, mellé van egy kreativitást nélkülöző középpálya meg egy kiöregedett középcsatár. Mi van a többi csapatnál?

PSG: nincs középpálya (várjuk még ki, Paredes mit mutat ott);
Real: nincs jó támadósor (még ha most nagyon rettegni is kell tőlük);
Bayern: 35 éves szélsőik vannak mögöttük noname emberekkel, plusz egy szenttehén-kapus, aki önmaga árnyéka, meg egy csatár, aki ugyanannyira flop a BL-ben mint Suárez;
City: ha kiesik a 33 éves Fernandinho a középpályáról, jönnek a kapott gólok.

Lehetne folytatni a sort. Nem vagyunk minden poszton top 5, de a többi csapat sem egy világválogatott sztárparádé, mindenhol megvan a hiányosság, gyenge pont.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2019.02.18. 11:48:29

Nekem sincsenek nagy elvárásaim a holnapi meccsel, sőt az egész BL-el.

Van egy olyan érzésem, hogy ugyanazt fogjuk eljátszani idén is, mint az előző években, azaz nagy hűhó semmiért.

Amíg nem fog vezetni a Lyon megy majd a lötyögés. Szoros, X közeli meccset várok, aztán majd fordítunk otthon.

Nagyon negatívnak tűnhet a komment, de egyszerűen nem érzem a csapatban az extrát. Egyik BL győzelmünk sem akkor született, amikor ennyire hullámzó volt a csapat. A Barcára inkább az a jellemző, hogy amikor végig veri Európát, akkor is sikerül elszúrni a végét, és döntőbe se jutni. Nem pedig az, hogy szinte váratlanul, a legjobbkor hozza a csapat az extrát és nyeri meg a trófeát. Már pedig idén csak akkor tudtunk kifejezetten jó meccseket játszani, amikor Messi, Alba, Ter Stegen, mellé felnőtt még Piqué, Dembélé meg a többiek is magas szintet hoztak. Sajnos ezt tudjuk már nagyon ritkán.

Ha ezt a pár alkalmat tudnák hozni pont a legjobbkor akkor lenne esély.

Mondjuk nekem a bajnokság az első, és úgy néz ki, hogy a két rivális segít is, hogy az meglegyen idén is. Csak úgy érzem, hogy a Messi érában már igy is 3 BL benne maradt, és nagyon kéne már egy újabb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.02.18. 11:47:49

Nero. írta:Én még mindig nem várok komoly hajtást. Idegenben jó az X is, egy 1-1el teljesen elégedett lennék viszont márciustól el kell kezdeni focizni.
En nem lennek elegedett egy döntetlennel, ha azt gyava, defenziv jatekkal erjük el.
Meg kell nezni az utobbi 3 szezon eredmenyeit a BL kieseses szakaszaban idegenben.

2016 februar 23-an nyertünk utoljara kieseses meccset idegenben, akkor Londonban 2-0-ra az Arsenal ellen. Azota:
Atletico: 0-2, PSG: 0-4, Juventus: 0-3, Chelsea: 1-1, Roma: 0-3. Szep szamsor.
3-13-as golkülönbseg a londoni meccsel együtt 6 meccs alatt. Es a Chelsea elleni 1-1 is csak a szerencsen es a kapufan mulott amit Willian 2szer talalt el azon a meccsen.
A mostani Lyon pedig a fentebbi csapatoknal gyengebb együttes, illene idegenben is tamadolag fellepni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.18. 10:55:44

csababarca írta:...vagy ha így van akkor még nagyobb szégyen hogy így teljesítünk.
Telitalálat.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.02.17. 23:50:29

Én még mindig nem várok komoly hajtást. Idegenben jó az X is, egy 1-1el teljesen elégedett lennék viszont márciustól el kell kezdeni focizni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.02.17. 23:16:45

Lényegtelen ez a top 5-ös stat. Coutinho a poolban top 5-ös volt, idei szintjén meg kb Kisvárdán is padozna.
Engem nem érdekel ha ocsmány játékkal is nyerünk, de valahogy jöjjön az a bl (bár ismét leírom, hogy a bajnokság nálam többet ér).
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.17. 23:16:23

Mondjuk pillanatnyilag nem ez látszik,de Suarez is bent van a top 5-ben szerintem,nála 5 jobb csatárt se tudnék mondani,persze az elmúlt 5 meccse alapján Böde is több labdát vesz át,de ezt most hagyjuk. Meg nálam Piqué is elit,neki is vannak nagyon gyenge meccsei,de kinek nincsenek?Nála legalább nem tart hónapokig a hullámvölgy.

Nem hiszem,hogy a kerettel nagy gond van,egyedül a bhv poszt lyukas. Amivel itt nagy gond van,az a hozzállás a meccsekhez,illetve hogy most a legrosszabbkor szerencsétlenkedik Suarez,sérült meg Dembelé és Arthur,Cutinho se találja magát. És most még Messi is gyengén játszott. Ennyi mindent nem bírunk el :D
Amúgy se hiszem,hogy a bl-hez tökéletes,minden poszton top 5 játékos kellene,a Realnak se volt minden poszton klasszisa,de volt egy gólvágójuk,meg mikor vérszemet kaptak felszántották a pályát. A sporikat most hagyjuk :D

Én mondjuk kételkedem abban,hogy tudunk váltani hirtelen és mert bl majd kimegyünk egy sokkal bátrabb focival. Marad hasonló első félidő biztonság,a másodikban meg Messiék csak eldöntik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sinya22 2019.02.17. 23:18:34-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.17. 22:21:45

MatyiG írta: Nagyjából mindenki a gálakezdőből. Egyik poszton sem tudnék egyértelműen öt jobbat felsorolni az európai mezőnyből.
akkor jól van akkor. :lol:

"enyhe" szemellenző ez, vagy ha így van akkor még nagyobb szégyen hogy így teljesítünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.17. 22:12:24

csababarca írta:
MatyiG írta: Ki kéne még akkor? :D Minden poszton top5 játékosunk van nagyjából, minőségi cserékkel, mély a keret. Szerintem pont hogy az elmúlt 2-3 évben ez a legerősebb keret.

TM szerint is a miénk a legértékesebb keret.
Zola-é az egyik, a tied a másik véglet.

ki a top 5 a posztján?
TS, ALba, Messi.

Umtiti még jóindulattal, csak éppen hónapok óta nincsen.
Nagyjából mindenki a gálakezdőből. Egyik poszton sem tudnék egyértelműen öt jobbat felsorolni az európai mezőnyből.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.02.17. 22:02:42

zola8787 írta:Ha meg nekik megyünk és úgy kapunk ki, akkor meg az lesz a baj, hogy idegenben miért támadunk ki. Sokan elfelejtik, hogy ebben a csapatban Messin, Dembelen, Alban meg esetleg Rakiticen kívül nincs más ember aki bármikor tudna váratlant húzni. Nem mentegetem Valderdet, de ez a keret kb lòkaki az elmúlt 10 évhez képest.
-
Legrosszabb esetben kapunk 1-t abban a 20 percben....ettől még nem kaptunk ki, és pláne nem estünk ki, viszont felébredünk :)
De igen, ha kevesek vagyunk akkor inkább így mint valami nézhetetlen reménytelen fossal,szép lassan, eltemetve saját naív ömagunkat is ...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.17. 21:52:29

MatyiG írta: Ki kéne még akkor? :D Minden poszton top5 játékosunk van nagyjából, minőségi cserékkel, mély a keret. Szerintem pont hogy az elmúlt 2-3 évben ez a legerősebb keret.

TM szerint is a miénk a legértékesebb keret.
Zola-é az egyik, a tied a másik véglet.

ki a top 5 a posztján?
TS, ALba, Messi.

Umtiti még jóindulattal, csak éppen hónapok óta nincsen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.17. 21:48:51

zola8787 írta:Ha meg nekik megyünk és úgy kapunk ki, akkor meg az lesz a baj, hogy idegenben miért támadunk ki. Sokan elfelejtik, hogy ebben a csapatban Messin, Dembelen, Alban meg esetleg Rakiticen kívül nincs más ember aki bármikor tudna váratlant húzni. Nem mentegetem Valderdet, de ez a keret kb lòkaki az elmúlt 10 évhez képest.
Ki kéne még akkor? :D Minden poszton top5 játékosunk van nagyjából, minőségi cserékkel, mély a keret. Szerintem pont hogy az elmúlt 2-3 évben ez a legerősebb keret.

TM szerint is a miénk a legértékesebb keret.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.02.17. 21:31:05

Ha meg nekik megyünk és úgy kapunk ki, akkor meg az lesz a baj, hogy idegenben miért támadunk ki. Sokan elfelejtik, hogy ebben a csapatban Messin, Dembelen, Alban meg esetleg Rakiticen kívül nincs más ember aki bármikor tudna váratlant húzni. Nem mentegetem Valderdet, de ez a keret kb lòkaki az elmúlt 10 évhez képest.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.02.17. 21:09:37

Kieséses szakasz, idegenben...Nagyon kíváncsi vagyok milyen taktikával, egyáltalán lesz-e valami taktika a szokásos beszari majd alakul valahogy csak semmi rizikó vagy esetleg nekik megyünk az első 20 percben,kb minimális kockázat van benne de ha bejön és betalálunk ...mire észbe kapnak már miénk a párharc! :D
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.17. 14:07:15

soadroli írta:Vermaelen meg megsérült, vagy miért nincs?
Meg hát, de van ennek még egyáltalán hírértéke? :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.17. 13:45:15

soadroli írta:Umtiti ott van a keretben. Bár kétlem hogy játszani fog. Vermaelen meg megsérült, vagy miért nincs?
4 cb-t felesleges vinni.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.02.17. 13:42:15

Umtiti ott van a keretben. Bár kétlem hogy játszani fog. Vermaelen meg megsérült, vagy miért nincs?
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.04. 09:11:18

Cestus írta:Az odavágón már meg kellene csapnunk őket szerintem idegenben. Tudnak azért villantani a lyoniak, emlékeim szerint a City ellen is négy pontot hoztak a csoportkörben. Mondjuk a PSG-vel játszott meccs elég szoros volt azért, és a párizsiaknak nincs középpályájuk, ami belefér egy Dijon ellen, de a komolyabb ellenfelekhez valószínűleg nem lesz elég ez a bohóckodás. Ez inkább nekik intő jel szerintem (a United közeleg), mint nekünk.
Igen, 1-2 lett a Etihadban, úgy hogy a meccs alapján simán lehetett volna 3 is közte :D
Otthon meg 2-2.
Furcsa hogy pont a City ellen sikerült beszerezni az egyetlen győzelmüket.

PSG-nek viszont nagyon necces lesz a mostani MU ellen így középpálya és Neymar nélkül, én 60-40%-ra mondanám a MU továbbjutást, ami rendesen beárazná a párizsi projektet :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.04. 08:43:31

Az odavágón már meg kellene csapnunk őket szerintem idegenben. Tudnak azért villantani a lyoniak, emlékeim szerint a City ellen is négy pontot hoztak a csoportkörben. Mondjuk a PSG-vel játszott meccs elég szoros volt azért, és a párizsiaknak nincs középpályájuk, ami belefér egy Dijon ellen, de a komolyabb ellenfelekhez valószínűleg nem lesz elég ez a bohóckodás. Ez inkább nekik intő jel szerintem (a United közeleg), mint nekünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.04. 08:03:45

Tegnap szépen megszivatta a Lyon a PSG-t.

Rohamosan közeledik a BL meccs(végre 8)), nagyon vigyázni kell majd ezzel a Lyonnal.
Szerintem ideális ellenfél, gyorsak, de azért mégsem egy top ellenfél.
A srácoknak pont jó lesz kezdésnek, mert legalább felvehetik a BL tempóját, és készülhetnek hogy itt mégis csak más az iram mint egy spanyol kiscsapat ellen.

Viszont ha nagyon bealszanak Busiék, akkor bizony lehetnek bajok, mert ezek kíméletlenül berámolnak 2 gólt pillanatok alatt.
Egy idegenbeli gólos döntetlennel teljesen elégedett lennék, persze a legjobb mégis csak egy 0-1, 1-2 lenne, mert ezek még a Camp Nouban is veszélyesek lehetnek.(lásd City ellen)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.01. 03:25:42

LG írta:
MatyiG írta:Szerintem a Juve/Atlético-City-Pool hármason kívül a többi csapatot illene 10-ből legalább 6-7x kiejteni.
Én inkább ellenük adnék ilyen esélyt, a többiek ellen 10/8-9.

De mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy már a Lyon ellen lesznek bajok, ha félvárról vesszük a párharcot, mert hajlamos rá csapat. Remélem, hogy tanultak a Roma elleni égésből. Meg nem adunk jó szokásunkhoz híven két gólos előnyt az ellenfélnek, mert egyszer arra is rá fogunk faragni. :roll:
Eddig sem képességekben volt probléma, papír alapján minimum az elődöntőben kellene folyamatosan szerepelnünk, ehhez képest nagyon messze vagyunk attól már 4 éve.

Én is nagyon remélem hogy az a hatalmas nagy égés már végre hozta őket fejben, és nem hiszik már azt hogy elég a mezt kiküldeni, és a 2 meccsből 1-et elsikkaszthatnak.

Épp ezt írtam amúgy a kupa topicban is, hogy BL-ben remélem nem hiszik már azt hogy elég ellazsálni 1 meccset a párharcból, mert sajnos eddig ez volt a helyzet az utóbbi években.
A PSG elleni fordítás után is mindenki hatalmas esélyesnek tekintett minket, és arról beszéltek hogy ekkora hatalmas fordítás után olyan lélektani előnyt szereztünk amivel nagyon nagy eséllyel be is húzzuk a BL-t, erre mi történik?
Kimennek teljesen lelketlenül, lehajtott fejjel lötyögni a Juventus ellen és csont nélkül kikapunk.
Nem látszott az arcokon az a hozzáállás hogy "egy igazi csoda hogy túljutottunk az utolsó mp-ben, becsüljük meg minden percét" aminek kellett volna lennie a fejekben.
A tavalyi Roma elleni vereséget meg hadd ne részletezzem..


A leírtak alapján pedig reális tény lenne a BL megnyerése, vagy minimum a jó szereplés, ezért is erős fekete folt az utóbbi pár szezon, függetlenül a hazai sikerektől, és ezért is jogos elvárás hogy idén ottlegyünk.

A PSG lényegében középpálya nélkül és Neymar elvesztésével nem lesz komoly tényező szerintem, már a MU ellen is kieshet simán, erősen át kellene gondolniuk Rabbiot reaktiválását.
Bayern-Liverpool szerencsére összekerült, a Bayernnek nem megy valami jól azóta sem, a Liverpool pedig mindig kétarcú, de én idén ő tőlük tartok talán a leginkább.
City is olyan mint a PSG, mindig főesélyesnek ki vannak kiáltva, de még úgy igazán nem bizonyították be ezt Európában.

Atleti-Juventus, mekkora nagy mázli számunkra hogy ez a párosítás összejött :D [-o< 2 buszos csapat, Atleti még csalja is amennyit tud, remélem a továbbjutóval nem kerülünk össze.

Ami kifejezetten bíztató a srácokban az, hogy sokkal erősebbek idegenben, ami lassan 4 éve nem mondható el, az erős padot nem is említve, abban is rengeteget fejlődött a csapat.
Arthur személyében jött egy labdabiztos, ügyes fiatal, aki beverekedte magát a kezdőcsapatba, Vidal pedig a harcos, aki szintén aranyat érhet egy ilyen sorozatban.
Szerintem idén ha komolyan odateszik magukat, és nem akarják lepörgetni a perceket hanem játszani, akkor meglehet az újabb, régóta várt BL serleg.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.31. 23:54:38

MatyiG írta:Szerintem a Juve/Atlético-City-Pool hármason kívül a többi csapatot illene 10-ből legalább 6-7x kiejteni.
Én inkább ellenük adnék ilyen esélyt, a többiek ellen 10/8-9.

De mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy már a Lyon ellen lesznek bajok, ha félvárról vesszük a párharcot, mert hajlamos rá csapat. Remélem, hogy tanultak a Roma elleni égésből. Meg nem adunk jó szokásunkhoz híven két gólos előnyt az ellenfélnek, mert egyszer arra is rá fogunk faragni. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.31. 23:29:53

Szerintem a Juve/Atlético-City-Pool hármason kívül a többi csapatot illene 10-ből legalább 6-7x kiejteni.
Válasz küldése