Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.03.17. 11:42:44

Nekem ez jött ki tegnap.
Reál-Monaco
Barca-Bayer
Dortmund-Leicester
Juve-ATM
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.17. 11:33:03

Nero. írta:Mikor sorsolnak?
Délben kezdődik a ceremónia,várhatóan úgy 12:15-20 környékén indul a rendes sorsolás.
Sport1-en felvezető 11:45-kor kezdődik.

Amit szeretnék:
Barca-Monaco, esetleg Dortmund, Leicester.

A többi meg mindegy :lol:

ami lesz:
Barca-Bayern/Atleti
Leicester-Real Madrid
Monaco-Dortmund
Juventus-Atleti/Bayern
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.17. 11:31:57

Nero. írta:Mikor sorsolnak?
déltől lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.17. 11:28:41

Mikor sorsolnak?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.17. 11:23:58

Bayern kivételével jöhet bárki. Eljátszottam tegnap a sorsolást én is és a Real jött ellenfélül.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.17. 10:30:28

Na nekem ez jött ki:
Real-Atlético
Bayern-Barca
Juventus-Monaco
Dortmund-Leicester

El is sírnám magam. :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.17. 10:11:19

LG: Azért nem érdemeltük meg, mert befújt egy egyértelmű tizit, és egy vitathatóbbat?

Ha Neymart színészkedésért ki lehetett volna állítani, akkor a PSG-től is 1-2 embert folyamatos időhúzásért, kezdve a kapustól aki egész meccsen úgy ült a labdán, mintha egy kiesőfélben lévő spanyol kiscsapatban játszana, de a többi PSG-s is így viselkedett.
Menuierről nem beszélve, aki 5-ször vágta fel Neymart úgy hogy sokszor a labda közelbe sem volt, és még sárgát sem kapott volna.
Mellesleg volt egy Neymar felrúgás 16-oson belül, ami szerintem a meccs legegyértelműbb tizije volt, mégsem adta meg.

Felhozzák sokan Mascherano és Piqué kezezését, de azt elfelejtik hogy Mascherano esete pont egy PSG kezezésből indult...Amúgy valamelyik volt bíró azt nyilatkozta, hogy már közelről, ilyen helyzetben kezezésért nem adnak jellemzően tizit. Elvégre becsúszva hova rakja a kezét? Gyűrje saját maga alá hogy csontzúzódása legyen?
Piqué esete meg teljesen le volt szorítva, és elfele mozgott a labda irányától, szóval nincs miről beszélni. Cserébe a PSG-nél is volt több kézeset, főleg amikor 3 kezen pattogott végig a labda. Egyedül Di Maria buktatása volt az amelyik úgy tényleg felróható a Barca javára tévedésnek, de amilyen mentalitással lépett fel a PSG ,lehet a tizit is kihagyta volna..

És itt jön a lényeg...Nem állhat ki ilyen mentalitással egy ilyen nagy csapat pláne nem 4-0-s előnyben, focizniuk kellett volna és akkor ha a bíró 3 tizit befúj csak azért mert a kapus csúnyán nézett rá, akkor is tovább jutnak.

Ezzel szemben a Barca úgy ment ki hogy mindenki leírta a nagyvilágban őket, és lehetetlennek tűnt, mégis az első perctől meneteltek, nem pedig hitehagyottan hátul hátrapasszolgatnak. 3-0-ig gőzerővel meneteltek, nem jöttek sorra a helyzetek, de akkora mezőfölényt diktáltak, hogy azt hittem Granada áll a kapuban. Ha nincs az a szétszórtság(Cavanit hogy a fenébe sikerült egyedül hagyni kapu előtt pontrúgásnál??), lehet nemsokára jött volna a 4-0, esetleg 5-0...Persze még voltak PSG helyzetek is.

Fordított esetben lehet megemlítjük a bírót, de szerintem semelyikünk sem mondta volna azt, hogy mi érdemeltük volna meg az ilyen felfogással a továbbjutást, ha leadtuk a párharcot 4-0-ról.

Kellett hozzá a srácok mentalitása, a PSG rossz kiállása telepakolt gatyával, hatalmas égi szerencse, és részben a bíró is. De sokan úgy állítják be, mintha leültünk volna a pályára és a bíró befújt volna 6 tizit és úgy jutottak volna tovább...

Liverpool esetéről hogy emlékeznek meg? úgy hogy a legnagyobb fordítás volt és hatalmas csoda(a Barca meccséig), mikor Gerrard mégnagyobbat homorított mint Suarez?
Mégis az csodának van beállítva, ez meg csalásnak, mint a Chelsea elleni 2009-es meccs, pedig ott is rengeteget tévedett a Barca kárára a bíró, nemcsak a javára.
Ha ott Iniesta nem lövi be, most Roberto nem lőtte volna be, senki sem károgna.
Többször is jártunk már úgy, hogy a rosszabb csapat jutott tovább(volt amikor bírói tévedéssel), hadd legyen már végre egy kis szerencsénk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.17. 09:48:32

Leicester, vagy Monaco lenne ideális.

Angolok ellen jól megyünk általában, nem hiszem, hogy gondot okozna.
Monaco kp-ja fizikálisan kinyírna minket, "öröm" lenne nézni, ahogy Busiékat rommá futják és ütközik, de hátul sebezhetőek, és sokszor nyílnak meg nagyon, szerintem egy sok gólos párharcban nyerhetnénk.

Aki a realt akarja, az nem nagyon követte eddig a szezont szerintem...plusz azt se felejtsük, hogy ha jól tudom a bajnokságban is akkor játszunk velük, mikor a negyeddöntők vannak. Biztos jó lenne egy héten belül háromszor játszani velük?
Majd az elődöntőben találkozzunk, ne most. Meg ne a döntőben, egy meccsen kinyírnak.

Juve,BM, AtMa? Hát nagy kérdőjelek nálam, mert az atma közel sem olyan erős, mint aminek mi felépítettük őket az utóbbi években...bár most februárban meg is mutattuk, hogy mi a helyzet igazából.
BM baromi erős, felejtősek, Juvet nem láttam sokszor játszani, de elég annyi, hogy olaszok, és Allegri, taktikailag....és inkább nem folytatom mert jön a védnökség rögtön.

Dortmund meg hasonló a Monacohoz.

Én ezeket gondolom, szerintem a Juve,BM, AtMa, Real ellen sem vagyunk esélytelenek, de konkrétan esélyesek se, maradék háromból meg jóformán mindegy kit kapunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.17. 09:16:34

A Realt szeretnem, Leicester lenne a legjobb de a Juventust erzem. Real a Monacot fogja kapni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.17. 08:29:11

LG írta:Nekem két Barca szurkoló kollégám van, a meccs után egyet értettünk abban, hogy ezt nem érdemeltük meg. Itt meg egyesek olyanokat írnak, hogy teljesen megérdemelt, és tiszta továbbjutás volt.
Szerintem mondjuk a nem érdemeltük meg is túlzás azért, lényegesen többet tett a csapat azon a meccsen továbbjutásért, a PSG meg eszméletlen hülye felfogásban játszott, de az tény, hogy egy szavunk se lehetne, ha máshogy alakul a meccs a bírói döntések miatt. Bennem a Chelsea elleni győzelem után inkább volt ilyen érzés másnap, hogy ebbe belenyúlt a bíró rendesen, még a kiállítás ellenére is. Pedig összességében ott is azt mondom, hogy továbbjutást érdemeltünk, a visszavágó után pedig most se tudom azt mondani, hogy a rosszabb csapat jutott tovább. A PSG magának köszönheti ezt inkább szerintem, 4-0-ról elbukni azért művészet, főleg amilyen sebezhető volt a védekezésünk a visszavágón is, amikor komolyabb nyomás alá helyezték a srácokat 5-10 percig. Ha jól rémlik, ami igazán kétes volt, az Masch kezezése, és a 11-es a végén. Mascheranoét szerintem fújni kellett volna, tény, a végén meg a 11-est 10-ből 5 nem adja meg, most pont befújták. Ebből a szögből azért simán megadható kategória, nyertünk már meccset kevésbé jogos 11-essel is, ami után nem volt ekkora felháborodás. Pirosat meg lehet reklamálni Neymarnak pl, de a PSG-ből is ki lehetett volna szórni embereket szerintem, láthatóan nem akart belenyúlni egy pirossal a meccsbe a bíró. A továbbjutás miatt nyilván Neymar van felkapva - akit végülis ki lehetett volna állítani persze -, de a lapok miatt szerintem egyik csapat se panaszkodhat - vagy akkor mindkettő.
LG írta:Meg azért nem állították ki Suarezt az első meccsen, Iniestát meg a másodikon. Hozzunk fel példákat a másik oldalról is.
Ezzel viszont egyetértek, de ez javarészt így szokott lenni sajnos.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.03.17. 07:49:06

Tippem.a mai sorsolásra:
Barca - Monaco
Sorsszerű lenne, ha újabb francia csapatot kapnánk. Én ugy érzem őket kapjuk
Juventus - A Madrid
Bayern - Leichester
R Madrid - Dortmund
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.17. 07:47:17

https://www.youtube.com/watch?v=d0cP84Aq4NQ" target="_blank

Hát ez a nap is eljött, és úgy, hogy nem gondoltuk volna pár hete hogy mi is érdekeltek leszünk benne! =D>

Kis kedvcsináló a lehetséges ellenfelekkel.

Én nagyon örülnék a Monaconak, izgalmas meccs lenne, tele gólokkal, igazi adok-kapok.
Esetleg Leicesternek, Dortmund is jó lenne de már egy fokkal keményebb falat.

Viszont a hideg kiráz attol hogy megint az Atletit kapjuk...Esetleg Bayernt. Erre ugye 2/7 az esély.

Igazán örülnék már új ellenfélnek, akikkel régebben találkoztunk, vagy esetleg még soha.

Amúgy a nap híre: Chapeocoense elnöke nyilatkozta, hogy a szóban forgó klubok közül egyedül az FC Barcelona volt az, akik anyagilag támogatták őket, és az első pillanatoktól fogva segítették.
Több mint egy klub =D>

(Bár le merem fogadni, ettől a hazai sajtó bezzeg nem lesz tele, csak azzal hogy mekkora bírói segítséggel nyer mindig a Barca)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.03.17. 07:13:02

Alfa írta:
MessiNeymarSuarez írta:
Hegyi Iván viszont nagyon lovagolt a Neymar kiállításon, nem is értem...
Neymart csak Menuier 5-ször faultolta csúnyán és nem kapott sárgát sem... Akkor egy utánrúgásért instant ki kellett volna állítani Neymart forditott esetben?(bár azért remélem Neymar leszokik erről)
Nem azt mondom, hogy teljesen egyértelmű piros volt az a mozdulat, de szerintem egy szavunk se lehetett volna, hogy ha azért leküldik. Egy teljesen felesleges és baromi undorító szabálytalanság volt.
A színészkedéseiért is kaphatott volna bőven 1-2 sárgát, nem szabadott volna befejeznie a meccset.

Nekem két Barca szurkoló kollégám van, a meccs után egyet értettünk abban, hogy ezt nem érdemeltük meg. Itt meg egyesek olyanokat írnak, hogy teljesen megérdemelt, és tiszta továbbjutás volt. Akkor most vagy velünk van baj (vakok vagyunk, vagy nem vagyunk igazi Barca szurkolók, vagy nem tudom) vagy utóbbiakkal. Nem azt mondom, hogy ne örüljünk a tovább jutásnak, mert akárhogy is, de történelmi fordítás volt, ez tény, de itt néhányak elfogultsága már az eget verdesi. :roll:
Lehet nevetni azon a cirkuszon amit a PSG vagy a média csinál, csak ez nekünk nagyon rosszul jön. Ezek után már egy esetleges jogos 11est is alig mernek majd befújni. Tavaly Torres pirosa után is akkora sírás volt, hogy Rizzoli már nem volt hajlandó befújni az év legegyértelműbb büntetőjét (tisztán látszik hogy habozik majd hoz egy "salamoni döntést" szabadrúgással ami teljes baromság) se amivel ki is estünk.
Meg azért nem állították ki Suarezt az első meccsen, Iniestát meg a másodikon. Hozzunk fel példákat a másik oldalról is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.16. 23:22:30

Lehet nevetni azon a cirkuszon amit a PSG vagy a média csinál, csak ez nekünk nagyon rosszul jön. Ezek után már egy esetleges jogos 11est is alig mernek majd befújni. Tavaly Torres pirosa után is akkora sírás volt, hogy Rizzoli már nem volt hajlandó befújni az év legegyértelműbb büntetőjét (tisztán látszik hogy habozik majd hoz egy "salamoni döntést" szabadrúgással ami teljes baromság) se amivel ki is estünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.16. 09:56:16

palesz77 írta:Gyors szavazás a holnapi előtt.
hát, elég hülye kérdés :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.16. 08:30:07

Gyors szavazás a holnapi előtt.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.16. 08:05:39

hady írta:Azért már a vezetőség rácsaphat arra az asztalra,...egy hét telt el és még mindig a Barca a téma...legalabb egy hivatalos nyilatkozat, videó lenne az igazunkról. A lejárató kampány miatt ugyanaz fog megmaradni a fejekben mint a Chelsea meccs után, pedig ott volt tőlünk jogtalan kiállitás, elmaradt 11es..stb. Megint lesz Uefalona stb. és ezek után már a biztos lapokat,11.eseket sem fogják megadni....Bamba vezetőség..
Szeriintem meg nem is kell ezekre reagálnia a vezetőségnek. Minden normális ember tudja, hogy mi volt a többi nem számit. Az sokkal rosszabb, ha folyamat bizonygatod az igazad, mert kételyt szül és azt a látszatot kelti, hogy még sem volt minden rendben. Pedig dehogynem, nagyonis.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.15. 21:39:35

hady írta:Azért már a vezetőség rácsaphat arra az asztalra,...egy hét telt el és még mindig a Barca a téma...legalabb egy hivatalos nyilatkozat, videó lenne az igazunkról. A lejárató kampány miatt ugyanaz fog megmaradni a fejekben mint a Chelsea meccs után, pedig ott volt tőlünk jogtalan kiállitás, elmaradt 11es..stb. Megint lesz Uefalona stb. és ezek után már a biztos lapokat,11.eseket sem fogják megadni....Bamba vezetőség..
Egyetértek..Gyalázat ami megy...Az sem véletlen hogy Laporta után derültek ki mindenféle régi ügyek...

Hatalmas évezred bundájáért vonyítanak azóta is, amiért a bíró befújt egy kétségtelenül jogos tizit, és egy véleményes de megadható tizit...
Úgy beszélnek mintha hosszabbított volna 20 percet, és arra fújt volna be 4 tizit a bíró, hogy a kapus kipasszolja a hátvédnek a labdát...

Szánalmas amit megengednek maguknak, Marcával az élen, sokak fejében még mindig az van hogy a bírót eltiltották egy életre ezzel beismerve a hatalmas nagy tévedéseket, de közben meg szó sem volt semmilyen eltiltásról...Aztán amikor kiderül hogy hülyeséget írtak, nagy a csend.

2009 óta a Chelsea meccset tolják, mikor ott konkrétan több bírói hiba volt a KÁRUNKRA, kezdve Abidal kiállításától, nameg attól hogy Piquét Drogba izombol hasba talpalta ami instant piros... Csak azt képesek meglátni hogy 3 tizit nem fújt be a bíró a Barca ellen, közben meg a Barcának sem adott meg 2-3-mat, és még egy rakás hatalmas tévedése volt,de az nem érdekes...

Érdekes, az olyan esetek után meg eltűnnek mint az Inter elleni, vagy Atleti elleni tavalyi meccs után...Akkor mi van? Elfelejtette a Barca megvenni a bírót ezért a Barca ellen alapból ítél? Vagy az Inter/Atleti vette meg a bírót? :D
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.03.15. 21:21:49

Azért már a vezetőség rácsaphat arra az asztalra,...egy hét telt el és még mindig a Barca a téma...legalabb egy hivatalos nyilatkozat, videó lenne az igazunkról. A lejárató kampány miatt ugyanaz fog megmaradni a fejekben mint a Chelsea meccs után, pedig ott volt tőlünk jogtalan kiállitás, elmaradt 11es..stb. Megint lesz Uefalona stb. és ezek után már a biztos lapokat,11.eseket sem fogják megadni....Bamba vezetőség..
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.03.15. 21:03:20

Az én sorrendem: Leicester-Dortmund-City-Juve-Atleti-Bayern-RM
Én azt látom a csapaton, hogy ha a torkán van a kés, akkor nagyon odateszi magát idén, Bilbao, Atleti, PSG, viszont konzisztensen nem tudja hozni a legjobb formáját. Ez alapján azt nem látom, hogy egy nehéz úton végig tudnánk menni, de a döntőben, vagy a döntő kapujában szerintem már nem buknánk el. Nagyon sok múlik most a sorsoláson, ha jól alakul, akkor óriásit léphetünk a győzelem felé.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.03.15. 21:01:52

Egy erősebb ellenfél lehet még jobb lenne, mert ellenük nagyobb valószínűséggel pörgünk fel úgy, ahogy kell. Kisebb nevek ellen simán lehozhatunk olyan gyalázatot, mint a PSG elleni első meccsen, és másodszor nem valószínű, hogy összejönne a csoda a fordításra.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.15. 20:55:36

BarcafanTomee írta:Ha jól nézem ez még nem volt, de nagyon nagy. :D

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5961DE28
Hatalmas... :lol: =D>

Naés a kocsi hátsó szélvédőjére nyomott S. Roberto 94:38-as matrica? :lol: :lol:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.15. 20:15:21

Ha jól nézem ez még nem volt, de nagyon nagy. :D

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5961DE28
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.15. 11:33:36

vinszentvega írta:Nem tudom,hogy melyik szánalmasabb :a Psg haláltusája,vagy az index,amiért lehozza az ilyen ótvar cikkeket, melyeket inkább a marca és a madridisták generálnak. Panasz az uefának... cohhh.... Szégyen amit művelnek...
Azt is mindenhol lehozzák hogy "jajj eltiltották a Barca meccs bíróját", de bezzeg azt nem hozzák le külön hírben hogy kamu volt és nem tiltják el, aztán az emberek fejében az marad meg hogy el lett tiltva a bíró--->Barca neki köszönheti a továbbjutást mert elintézte neki.
Sorra látom ezeket a hozzászólásokat mindenhol.

Számomra a legszánalmasabb cím a " Bíró is beállt a Barcához az utolsó percekben"...No comment, nem tudom hogy engedhet meg egy állítólag független újság ilyen szubjektív megnyilvánítást... Bezzeg a tavalyi Bl sorsolásról, Bl döntőről nem volt hangos a sajtó.
Mint akkor sem, amikor Marcelo homorított a Wolfsburg ellen, vagy Pepe a BL döntőben, bezzeg Suarez rájátszásán azóta is kárognak..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.03.15. 11:16:28

Nem tudom,hogy melyik szánalmasabb :a Psg haláltusája,vagy az index,amiért lehozza az ilyen ótvar cikkeket, melyeket inkább a marca és a madridisták generálnak. Panasz az uefának... cohhh.... Szégyen amit művelnek...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése