Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:55:21

S.Agüero írta: Mondjuk ez egy rohadt nagy ferdítés. :D
Nem néztem pontos adatot, mert annyira nem gondoltam fontosnak, de Tito évéről beszélek...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.12. 18:48:28

Messias2 írta:Egyébként hihetetlen, hogy a gyenge csapatok ellen bukjuk a pontokat:
Alaves, Malaga, Real Madrid, Betis and Deportivo.
:D

Egyebkent az normalis, amikor egy partjelzonek mrgkockaztatom 50%ban sem helyesek a meccsen hozott dontesei?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.12. 18:48:09

Sőt, pár éve az edző leült a padra, felküldte a gálakezdőt, és fél évig ugyanaz a 11 játékos volt nyomatva, a végén mégis bajnokok lettünk, a játékosok meg meglepően birták az iramot.
Mondjuk akkor a Piqué-Iniesta-Messi tengely 4-5évvel fiatalabb volt....
Mondjuk ez egy rohadt nagy ferdítés. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.12. 18:47:32

Denis nem lesz rossz játékos, bár elég vékonydongájú srác nem tűnik valami erősnek, belőle még lehet valaki.

Amúgy biztosan sokat kivett a szerdani, csak ilyen produkicók mellett, annak se lesz sok értelme..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:46:22

pep71 írta:
Szerintem pedig, pont, hogy egy Barcelonának, aki bajnok akar lenni, az ilyen meccseket, hozni kell. Mind1, hogy egy öngóllal, vagy egy beszenvedett góllal, de hozni kellene. Azért van ekkora fizetése a játékosoknak, azért van ilyen mély(az edző szerint a valaha volt legjobb) keret, de ha nem jók a töltelék játékosok, akkor bizony játszon Iniesta, Rakitic és Umtiti is, biztos előfordult már más csapattal is, hogy szerda-vasárnap ütemben, nem kellett a fél csapatot lecserélni.
Sőt, pár éve az edző leült a padra, felküldte a gálakezdőt, és fél évig ugyanaz a 11 játékos volt nyomatva, a végén mégis bajnokok lettünk, a játékosok meg meglepően birták az iramot.
Mondjuk akkor a Piqué-Iniesta-Messi tengely 4-5évvel fiatalabb volt....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.12. 18:45:11

Rivaldo11 írta:Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Jah benne volt, én is tartottam picit tőle, de épp ezért kellett volna normális kezdőt felrakni, hogy ezt kompenzáljunk. Lehet akkor se nyerünk, de így kb sansztalanok voltunk.
Mondom, ilyen Gomes féléből szerintem az ifikben van 15 darab, de Denis is röhejes.

Albát meg betenni háromvédős rendszerbe 3. védőnek nagyon nagy baki.


Mindegy, nekem a szerdai ezerszer fontosabb volt, én blt akarom, kell, szeptemberben is így "vártam" a szezont, hogy bl legyen meg, többi nekem extra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.12. 18:44:17

Egyébként hihetetlen, hogy a gyenge csapatok ellen bukjuk a pontokat:
Alaves, Malaga, Real Madrid, Betis and Deportivo.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 18:43:35

Rivaldo11 írta:Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Szerintem pedig, pont, hogy egy Barcelonának, aki bajnok akar lenni, az ilyen meccseket, hozni kell. Mind1, hogy egy öngóllal, vagy egy beszenvedett góllal, de hozni kellene. Azért van ekkora fizetése a játékosoknak, azért van ilyen mély(az edző szerint a valaha volt legjobb) keret, de ha nem jók a töltelék játékosok, akkor bizony játszon Iniesta, Rakitic és Umtiti is, biztos előfordult már más csapattal is, hogy szerda-vasárnap ütemben, nem kellett a fél csapatot lecserélni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.12. 18:35:46

Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.12. 18:31:36

A végeredmény 2-1, ha kivonjuk Stegen bakiját az elején és hozzáadunk egy szép mentést, 1-1 lenne. Most vonjuk ki a 2 bravúrját és adjunk hozzá 2 gólt. 3-1 nekik...Én nem Stegen-re nyomtam, mint MOM, de nem értek egyet azokkal, akik őt okolják a mai miatt -neveket nem írok-...És nem, nem azért mert a kedvencem, mert nem az, de unom, hogy mindig őt kell csesztetni. :? Rögzített helyzeteknél a komplett 11 nincs észnél és még az is lehet, hogy a problémát mélyebben kell keresni, még csak nem is a játékosokban.

A 4-3-3-mat és a Gomes-Denis kettőst pedig VÉGLEG el kell felejteni.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.12. 18:26:15

pep71 írta: miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Nem bírózok, mert nem rajta múlt, de Albát támasztéknak használta a csákó. Mind ettől függetlenül nem a bírón ment el a mérkőzés. A szokásos hülyeségeinken. Tényleg kell egy új edző.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.12. 18:24:36

pep71 írta:
Pavel írta:Amit Isten ad azt el is veszi.
Várom a szerdai bírózókat, hogy ma is bírózzanak egy kicsit. A második gól elég érdekes volt.
U.I.: Messi ma nem lépett pályára, csak valami kaszkadőre.
miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Olvasgasd még, aztán megérted az iróniát.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:23:45

Ez van, mikor aytekin nincs a keretben, nélküle nem lehet :lol:
Viccet félretéve, nem tudom mit gondolt LE, 1 magas középhátvéddel végigjátszani a meccset... mert Albának játszania kell, még ha nincs posztja, akkor is... Bár rakta volna 1sorral feljebb, a gyorsasága megvan, de hátul kicsit több kell, mint csak gyorsnak lenni.
Akit kiemelnék az Masch, hihetetlen a pali, lassan nyugdijas(ahogy a csapat 99%-a :mrgreen: ), de még mindig ő végzi a legnagyobb négermunkát.
Mondanám, hogy a német lett a MOM, de ugye az egyik nagy védése után jött a baki, és hát ilyen a kapussors... Messi pedig, ha nincs meccs kész állapotban, nyugodtan szólhatna valakinek, hogy főnök, 1 meccset a padról kezdenék én is, mert kifogyott a szufla.
zondi
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.19. 18:02:47

2017.03.12. 18:17:56

Ez az állandó felesleges rotálás, már nagyon sok pontunkba került kedves Lucso!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.12. 18:17:32

A klasszikus medve-vadász vicc jut eszembe,mikor LE feltolja az 'acélos' AG-DS tengelyt,hogy pipantani megyünk. De nemcsak Ők voltak ma gyengék,csak az Ő esetükben a szerdai játéknap szóba sem jöhet mentségként. A rögzített játékhelyzetekben vicc,amit nyújtunk.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 18:16:29

Pavel írta:Amit Isten ad azt el is veszi.
Várom a szerdai bírózókat, hogy ma is bírózzanak egy kicsit. A második gól elég érdekes volt.
U.I.: Messi ma nem lépett pályára, csak valami kaszkadőre.
miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.12. 18:16:12

Kash írta:Hát ez a meccs a PSG után elég szomorúan hat most.
én gyorsan meg is néztem a szerdai uccsó 7 percet :D lehet nekünk ennyi örömünk lesz idénre :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2017.03.12. 18:14:38

Anré Gomesre miért nem lehet szavazni a mérkőzés legjobbjaként? :D

Nem! Nem! és NEM bírom felfogni, megérteni, belátni épp ésszel, hogy miért kell ezt az embert pályára engedni kezdőként? Hányszor kell még bizonyítania, hogy nem Barca-szintű játékos...
Szuszimester
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.12. 18:13:17

Ha a továbbiakban a 3-4-3-mas felállást választjuk, akkor Albát akár el is felejthetjük...Egyszerűen túl alacsony és túl gyönge, igazából azt sem értem, hogy szögleteknél miért kap embert, bárki lefejeli, általában fel sem ugrik, persze felesleges is lenne.

Stegennek meg ma ez jár, 2 bravúr, 1 félbaki = Világ legrosszabb kapusa, nem tudjuk, minek kellett megtartani, Bravo 10000x jobb, #missubravo.

Busi volt egyértelműen a meccs legjobbja, legalább neki megy a játék, ha már a Denis-Gomes páros egy kalap tudjuk mi, Messi meg meccsek óta leépülőben...Ma ő sem csinált semmit, passzok a szélre, jó pozícióban lévő szabadrúgás kuka, a 94. percben meg csak 1 védőt kellett volna átjátszania.

Hát ez a meccs a PSG után elég szomorúan hat most.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.03.12. 18:13:13

már látom(hallom) a mém-eket: hiányzott egy Aytekin... :mrgreen:
nem tudok semmi épeszű indokot, egy enervált lassú, hátha bemegy valami focit hoztak le, minden motiváció nélkül.
Messi külön is egy tragédia, nem csak végig "blattyogta" a meccset, de amit csinált szinte mind alibi, vagy rontott...
vagy: beáldoztuk a Ligát a BL.ért?! 8)
szomorú.....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.12. 18:12:46

A három védő felállásba viszont Alba helye nagyon megkérdőjeleződik. Hátul kijön a magasságbeli hiánya, előre meg ő terület nélkül nem tud igazán mozgolódni. És ha feljebb van tolva, csökken a befutható távolsága is.
Kép
Kép
Kép
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.03.12. 18:12:39

Pep 71 VÉLEMÉNYÉVEL TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.12. 18:12:16

Nero. írta:Pfff... gondoltam hogy ez lesz. Mindegy, semmi baj. Kettővel megy a Madrid, feltéve ha nyernek.

Stalkyard: Amikor nyerunk hol vagytok?
Amikor 3 meccsenként sikerül egy értékelhető meccset lehozni akkor itt vagyok es dicsérem a csapatot nyugodj meg. De szerintem en nem csak akkor fogalmazok meg kritikát ha kikapunk, hanem konzekvensen mondom hogy ez egy nulla ami idén megy. Es veled ellentétben nekem érveim is vannak illetve a szezon engem igazol, aki nem elvakult mint te, az látja. Egyéb kérdés?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.12. 18:12:08

sajnos ha van egy napon 3-4 gyenge teljesítmény annyit nem bír el a csapat. messi is gyenge volt, de ezt a mait már akkor elbuktuk mikor a két vakot berakta a kezdőbe. remélem jövőre mind a kettő eltakarodik innen és akkor még finom voltam. állítom egy fél jó meccsük nem volt összesen kettejüknek, bármikor fent vannak, nettó emberhátrány a csapatnak
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.03.12. 18:11:24

Messi végigalibizte a meccset, Denis meg szerelést sem kapna egy hasonló csapatban. Umtiti miért nem kezdett? Rakitic miért nem kezdett? Mi a fenének pihetet ez a szerencsétlen Enrique, más csapat sem teszi ilyen módon! Itt az eredmény!!!!
Válasz küldése