Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2017.03.12. 20:07:56

Már kb. 10-szer elkezdtem írni ezt a hozzászólást, de mindig kitöröltem, mert nem akarok hirtelen felindulásból baromságokat írni. De mostmár csakazértis írok valamit:

Piszkosul fájdalmas volt nézni ezt a meccset ma. Szörnyű a játékunk, árnyéka önmagának, egy ilyen random beadogatós valami. Az az igazság, hogy rettentően örülök, hogy Enrique távozik a szezon végén, és remélem tököket is hoz magával az új jövendőbeli. Tudom, tudom, már sokszor lefutott kör, mindent köszi Öreg, de tényleg kiégtél nálunk, mint a disznólámpa. Az igazolásaid olyan gyengék, mint a hajnali harmat egy csípős, októberi éjszaka után. Semmi tűz, semmi bizonyítási vágy, semmi elmozgás, de az égvilágon semmi. Most nem a pocsék napot kifogó Lionel Messi istenről beszélek, hanem a túrós tökűekről, akik a fészbukon pózolnak, és posztolnak, aztán odaf*snak a pályára, majd mennek felvenni a fizetést. Ne már, please...

A BL-ben nagyobbat fordítottunk, mint a Milan ellen 13-ban, de akkor az csak egy 7-esre volt jó később egy tökös bajor brigádtól, emlékeztek? Mindenesetre a mai meccsünk nem sejtet túl sok jót.
Força Barça!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 19:40:42

S.Agüero írta:És akkor ezzel Arda gyenge teljesítménye meg is bocsájtva? :D
Nincs, de azért neki tényleg nagyon nehéz formába lendülni, sokkal nehezebb mint AG-nek(aki folyamatosan megkapja a lehetőséget, annak ellenére, hogy egy nagy nulla, meg Denis is), Arda pedig hiába volt sok meccsen is nagyon jó, gólokat, gólpasszokat hozott, utána nem is játszott meccseken át..na mind1, én szerintem Arda teljesen felesleges így ide, hogy ennyit van játszatva, cserének túl jó, kezdőbe nem fér be, de ő egy jó játékos, AG és Denis viszont nem Barca szint, mégis ők vannak tolva.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.12. 19:35:50

És akkor ezzel Arda gyenge teljesítménye meg is bocsájtva? :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 19:33:34

Arda tényleg nagyon gyenge volt, de azt sokan nem veszik figyelembe, hogy ő hiába játszik jól(mert volt már rá példa), sosem lesz kezdő Barcelonában, mert Ney-t sosem fogja kiszorítani(és ez jól is van így, mert Ney sokkal jobb és fiatalabb), ezért ez a duma, hogy most bizoníthatott volna stb..azért azt senki nem gondolja komolyan, hogy ha most lő 3-at, akkor utána ő lesz a kezdő...kp-n meg abszolút nincs meg a poziciója.
Akinek lenne lehetősége több játékra, esetleg a közeljövőben kezdő tagságra azok AG(az ára is azt jelzi, hogy komolyabb szerepre lett véve) és esetleg DS , de ők meg harmatgyengék...nem Barca szint egyik sem.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2017.03.12. 19:19:59

A mai játékunk nulla volt.Hogy egy válogatott balhátvédről 2 gólt kapjunk?Egy általában benne van ha játszik . De 2?
Ha nem menne el LE önszántából lehet küldenék.Igaz ő nincs a pályán mint player, de jobban ott van, hiszen ő szab taktikát játékrendszert , ő dönt ki játszik ki pihen , kit utál ki a csapatból kit üldöz el, kit játszat, kit igazoltat kit küldet el... szóval megkerülhetetlen.--Őt sem kellene sokáig kerülgetni!
Mi volt ez a mai meccs?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.12. 19:18:51

markionni írta:
Messias2 írta:Egyébként hihetetlen, hogy a gyenge csapatok ellen bukjuk a pontokat:
Alaves, Malaga, Real Madrid, Betis and Deportivo.
:D

Egyebkent az normalis, amikor egy partjelzonek mrgkockaztatom 50%ban sem helyesek a meccsen hozott dontesei?
La Ligában? Még átlagon felüli is #-o :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.12. 19:14:48

Kikapni a teljes B csapattal is lehetett volna. De onnan LE-nek a java se kell. Miután látni, hogy ekkora a különbség a kezdő és a tartalékok között, igenis rövid a kispadunk. Hátha a fiatalok közül egy-kettő már berobbanhatott volna.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.03.12. 19:00:59

Féltem ettől a meccstől, mert sejtettem, hogy sokat kivett a szerdai meccs a srácokból, kicsit nehezebben is hangolódnak erre a meccsre, valamint mert hiányzott Neymar, aki az elmúlt időszakban a legjobbunk.
Sajnos igazam lett. Luchot megértem, hogy rotált, mert akik végigtolták a szerdai meccset nehezebben mozogtak. Az egész csapat gyenge volt, és vicces, de talán a két legjobbunk hibája miatt kaptuk az első gólt. Masc meg nem állt, jól játszott, csak sajnos az a hiba. TS szintén nagyokat védett. A többiek nem igazán játszottak jól. 2 embert kiemelnék: Messit, aki konkrétan nem volt pályán, és talán neki sem ártott volna egy kis pihi, valamint Ardát, aki le sem izzadt szerintem, pedig ő csak perceket kapott szerdán és itt lett volna a lehetősége, hogy posztján bizonyítson. A többiek nem voltak jók, de ez nagyon kitűnt nekem.
Sajnos már ismét nem a saját kezünkben van a bajnokság, reméljük, hogy a Real fog még botlani (sajnos tuti nem ma, mert ma gálázni fognak szerintem). Bízom benne, hogy nem egy történelmi fordítás miatt bukjuk majd a bajnokságot, mert a BL továbbra is lutri lesz!
Na mindegy fel a fejjel, ezt vért izzadva, de kellett volna hoznunk.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.03.12. 18:57:40

Nyugtassatok meg, hogy az igazi Messi pihenőt kapott és csak egy hasonmás volt ma a pályán!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:55:21

S.Agüero írta: Mondjuk ez egy rohadt nagy ferdítés. :D
Nem néztem pontos adatot, mert annyira nem gondoltam fontosnak, de Tito évéről beszélek...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.12. 18:48:28

Messias2 írta:Egyébként hihetetlen, hogy a gyenge csapatok ellen bukjuk a pontokat:
Alaves, Malaga, Real Madrid, Betis and Deportivo.
:D

Egyebkent az normalis, amikor egy partjelzonek mrgkockaztatom 50%ban sem helyesek a meccsen hozott dontesei?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.12. 18:48:09

Sőt, pár éve az edző leült a padra, felküldte a gálakezdőt, és fél évig ugyanaz a 11 játékos volt nyomatva, a végén mégis bajnokok lettünk, a játékosok meg meglepően birták az iramot.
Mondjuk akkor a Piqué-Iniesta-Messi tengely 4-5évvel fiatalabb volt....
Mondjuk ez egy rohadt nagy ferdítés. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.12. 18:47:32

Denis nem lesz rossz játékos, bár elég vékonydongájú srác nem tűnik valami erősnek, belőle még lehet valaki.

Amúgy biztosan sokat kivett a szerdani, csak ilyen produkicók mellett, annak se lesz sok értelme..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:46:22

pep71 írta:
Szerintem pedig, pont, hogy egy Barcelonának, aki bajnok akar lenni, az ilyen meccseket, hozni kell. Mind1, hogy egy öngóllal, vagy egy beszenvedett góllal, de hozni kellene. Azért van ekkora fizetése a játékosoknak, azért van ilyen mély(az edző szerint a valaha volt legjobb) keret, de ha nem jók a töltelék játékosok, akkor bizony játszon Iniesta, Rakitic és Umtiti is, biztos előfordult már más csapattal is, hogy szerda-vasárnap ütemben, nem kellett a fél csapatot lecserélni.
Sőt, pár éve az edző leült a padra, felküldte a gálakezdőt, és fél évig ugyanaz a 11 játékos volt nyomatva, a végén mégis bajnokok lettünk, a játékosok meg meglepően birták az iramot.
Mondjuk akkor a Piqué-Iniesta-Messi tengely 4-5évvel fiatalabb volt....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.12. 18:45:11

Rivaldo11 írta:Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Jah benne volt, én is tartottam picit tőle, de épp ezért kellett volna normális kezdőt felrakni, hogy ezt kompenzáljunk. Lehet akkor se nyerünk, de így kb sansztalanok voltunk.
Mondom, ilyen Gomes féléből szerintem az ifikben van 15 darab, de Denis is röhejes.

Albát meg betenni háromvédős rendszerbe 3. védőnek nagyon nagy baki.


Mindegy, nekem a szerdai ezerszer fontosabb volt, én blt akarom, kell, szeptemberben is így "vártam" a szezont, hogy bl legyen meg, többi nekem extra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.12. 18:44:17

Egyébként hihetetlen, hogy a gyenge csapatok ellen bukjuk a pontokat:
Alaves, Malaga, Real Madrid, Betis and Deportivo.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 18:43:35

Rivaldo11 írta:Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Szerintem pedig, pont, hogy egy Barcelonának, aki bajnok akar lenni, az ilyen meccseket, hozni kell. Mind1, hogy egy öngóllal, vagy egy beszenvedett góllal, de hozni kellene. Azért van ekkora fizetése a játékosoknak, azért van ilyen mély(az edző szerint a valaha volt legjobb) keret, de ha nem jók a töltelék játékosok, akkor bizony játszon Iniesta, Rakitic és Umtiti is, biztos előfordult már más csapattal is, hogy szerda-vasárnap ütemben, nem kellett a fél csapatot lecserélni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.12. 18:35:46

Még egyszer leírom, ez benne volt a pakliban. Nem csak fizikálisan, fejben is rengeteget kivett a szerda. Külön pech, hogy a rendelkezésre álló keretünk pár tagja egyszerűen használhatatlan bármilyen formációt játszunk is.
Feladni azért nem kell, de ezzel megint lépéshátrány, nyerni kell a bernabeuban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.12. 18:31:36

A végeredmény 2-1, ha kivonjuk Stegen bakiját az elején és hozzáadunk egy szép mentést, 1-1 lenne. Most vonjuk ki a 2 bravúrját és adjunk hozzá 2 gólt. 3-1 nekik...Én nem Stegen-re nyomtam, mint MOM, de nem értek egyet azokkal, akik őt okolják a mai miatt -neveket nem írok-...És nem, nem azért mert a kedvencem, mert nem az, de unom, hogy mindig őt kell csesztetni. :? Rögzített helyzeteknél a komplett 11 nincs észnél és még az is lehet, hogy a problémát mélyebben kell keresni, még csak nem is a játékosokban.

A 4-3-3-mat és a Gomes-Denis kettőst pedig VÉGLEG el kell felejteni.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.12. 18:26:15

pep71 írta: miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Nem bírózok, mert nem rajta múlt, de Albát támasztéknak használta a csákó. Mind ettől függetlenül nem a bírón ment el a mérkőzés. A szokásos hülyeségeinken. Tényleg kell egy új edző.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.12. 18:24:36

pep71 írta:
Pavel írta:Amit Isten ad azt el is veszi.
Várom a szerdai bírózókat, hogy ma is bírózzanak egy kicsit. A második gól elég érdekes volt.
U.I.: Messi ma nem lépett pályára, csak valami kaszkadőre.
miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Olvasgasd még, aztán megérted az iróniát.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.03.12. 18:23:45

Ez van, mikor aytekin nincs a keretben, nélküle nem lehet :lol:
Viccet félretéve, nem tudom mit gondolt LE, 1 magas középhátvéddel végigjátszani a meccset... mert Albának játszania kell, még ha nincs posztja, akkor is... Bár rakta volna 1sorral feljebb, a gyorsasága megvan, de hátul kicsit több kell, mint csak gyorsnak lenni.
Akit kiemelnék az Masch, hihetetlen a pali, lassan nyugdijas(ahogy a csapat 99%-a :mrgreen: ), de még mindig ő végzi a legnagyobb négermunkát.
Mondanám, hogy a német lett a MOM, de ugye az egyik nagy védése után jött a baki, és hát ilyen a kapussors... Messi pedig, ha nincs meccs kész állapotban, nyugodtan szólhatna valakinek, hogy főnök, 1 meccset a padról kezdenék én is, mert kifogyott a szufla.
zondi
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.19. 18:02:47

2017.03.12. 18:17:56

Ez az állandó felesleges rotálás, már nagyon sok pontunkba került kedves Lucso!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.12. 18:17:32

A klasszikus medve-vadász vicc jut eszembe,mikor LE feltolja az 'acélos' AG-DS tengelyt,hogy pipantani megyünk. De nemcsak Ők voltak ma gyengék,csak az Ő esetükben a szerdai játéknap szóba sem jöhet mentségként. A rögzített játékhelyzetekben vicc,amit nyújtunk.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.12. 18:16:29

Pavel írta:Amit Isten ad azt el is veszi.
Várom a szerdai bírózókat, hogy ma is bírózzanak egy kicsit. A második gól elég érdekes volt.
U.I.: Messi ma nem lépett pályára, csak valami kaszkadőre.
miért nem LE-t veszed elő meg a játékosokat, miért a bírót? Arról a bíró tehet, h Alba nem akart felugrani fejelni? Vagy arról, h D. Suarez-t direkt üresen hagyták mikor átkerült Arda helyére, de egy jó beadása nem volt, vagy h 7-8 méterről izomból telibe rúgta a kapust, ahelyett, hogy szépen a hosszúba eltekerje?
Nézd meg az ellenfél szögleteit meg a Barcáét...a Barca szögletek fele be sincs adva mert Messi inkább elkéri utána meg elvannak szórakozva, de ha vki mégis betekeri az vagy nagyon rövid vagy a másik oldalon megy ki bedobásra..ezek mind a bíró hibái..
Válasz küldése