Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.11. 09:44:14

Nagyjából mostanra sikerült tudatosítani magamban, hogy mi is történt. Egyszerűen fantasztikus, tényleg leírhatatlan érzés, és ezt átélhettük, ez nekünk megadatott. Köszönjük! :)
A madridisták szánalmas vergődése pedig az irígység, keserűség, félelem hármasból adódik, meg hogy megint rólunk beszél a világ! :D
Pedig csak el kéne olvasni a francia lapokat, a játékosok nyilatkozatait, Verratiét pl...pedig ők picit érintettebbek, mint a habfehér szurkerek. :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.03.11. 09:44:00

Ez most kicsit lehet off ebben a témában,de azért leírom..

Nincs értelme bírózni..Se nektek,se nekünk.
Itt volt a kedd,koscielnyt kiszórták és kapott egy tizit a Bayern úgy hogy semmi nem volt,belenyúlt a meccsbe a bíró nem gyengen..
Szerda,Utána volt nálatok ugye a Suarezes eset.
Péntek,Juve-Milán, 4 perces hosszabbításnál a 95-6-ban befújtak a Juvénak egy véleményes kezezést,sőőt,én odaáig megyek hogy ezt nem fújom be,főleg az előzők miatt sem,de nem is volt egyértelmű.

Ez három játéknap,3 olyan bírói ítélet ahol belenyúlt a meccsbe teljesen a spori.
Nem azért mert csal,hanem egyszerűen állandóan hibáznak..
Most csak azt néztem amit megadtak,és azzal...
Megnéztek egy meccsutáni összefoglalót,esetleg egy bajnokság összefoglalót a hétvégéről,és tele van bírói ítéletekkel amik nem jók,és belenyúlnak a meccsbe..
Van legalább 3-4-5 meccs minden fordulóban ahol óriási hibák vannak..
Mondom ezt Realosként,ahogy ugyanúgy nekünk is megy a kamu tizi stb..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2017.03.11. 08:30:01

Tromort77 írta:Nincs értelme magyarázkodni az évszázad meccse után...
Az elmúlt napok legjobb és legértékesebb hsz-e ezen az oldalon. :wink:

Nehogy már megmagyarázzunk egy 6-1-et, meg vitatkozzunk itt ilyen kis szittyamadridistákkal, akik azt se látták mi volt a meccsen, csak azt hogy voltak véleményes szituk amikből a Barca jött ki. Az nem érdekli őket, hogy a Barca kárára miket tévedett... :?

Tehát 6-1, azaz hat-egy...annyira szeretné már az egész világ és legfőképp a kis szittyamadridisták 10 éve, hogy bukjunk már el, hát nem igaz, Messi fulladjon már ki, essen már szét a csapat atomjaira.

Van egy hírem nekik...nem fog össze jönni!!! :lol: :twisted:

Ha 5-1-el kiesünk, kíváncsi lennék, hogy akkor is emlegetné ezeket valaki? :? Akkor is maradna a sz.r Barca csak más hangsúllyal ugye... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.11. 07:26:13

Bizonyára többen is olvastátok Verrati nyilatkozatát a mérkőzés után.
Elképzelhető,hogy az a nyilatkozat egy elköszönés a PSGtől és egy beköszönés a Barcához?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.11. 02:10:27

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2017.03.11. 01:53:05

Nincs értelme magyarázkodni az évszázad meccse után. Illetve arról sincs, hogy hogyan játszottunk. Itt is olvastam ilyet, hogy nem játszottunk annyira jól meg stb ami elég vicces. Tény, hogy a góljaink többsége nem rendes akcióból jöttek, DE azért hibázott ennyit a PSG mert rá lettek kényszerítve. Az a két büntető is, bepánikoltak és hibáztak. Suarez homorított? Igen, rájátszott. De könnyen befújható volt, mert látszódott, hogy Marquinhos nem a labdát nézi, hanem csak Suarezt, majd mikor Suarez esett, ő már emelte is a kezét a magasba, hogy nem csinált semmit. Ártatlan ember ilyen gyorsan nem reagál.

Tudjuk jól, hogy az nyer aki a legkevesebbet hibázza egy meccsen. De azért hibázott ennyit a PSG, mert a Barca hengerelt!

Azért nem tudott egyik játékosuk sem többet passzolni mint MAtS, mert meg voltak ölve. Az a középpálya aki tele van klasszisokkal egy lélegzetvételnyi időhöz sem jutott. Csapatszinten le lett mosva Emery is meg a taktikája is. Ez több volt mint egy egyszerű győzelem. Elég érdekes volt, amit Verratti nyilatkozott a meccs után. Azt mondta, hogy ők nem akartak ennyire hátra szorulni és ennyire védekezni, de a Barca kényszerítette őket hátra. A meccs nagy részében a középső védőink 30-40 méterre voltak az ellenfél kapujától. Minden labdára úgy repültek rá, mint a sáskák. Ha ez nem totális foci, akkor nem tudom mi az. Persze, az nyilvánvaló volt, hogy ezt az intenzitást nem lehet végig bírni. Megpróbáltuk, de látszódott, hogy ha csak egy másodperccel csúszott el a kp akkor már ki tudtak jönni és veszélyeztetni tudtak. De ezt a párharcot másképp nem lehetett megnyerni, csak maximális kockáztatással. Az első meccsen minden rosszul sült el, most minden jól. De az a munka amit beletettek a srácok az már önmagában megérdemelte a továbbjutást.

Ettől mászok falra, amikor ilyeneket olvasok, hogy nem játszottunk jól, meg nem voltak igazán nagy helyzeteink. Egy Eibar is képes olyan bunkerfocit tolni, hogy megszakadva is nehéz nyerni. Most meg egy PSG-t süllyesztett ilyen szinte a csapat!

Én végig hangoztattam, hogy hiszek a továbbjutásban és látva a meccset végig azt éreztem, hogy na ez igen. Ha netán meghalunk akkor is legalább szépen. Mert mindenki egytől egyig a saját maximumát nyújtotta. Még Messi is, akinek most az volt a fő feladata, hogy a darálóban foglalja le a fél PSG-t.

Szóval értem én, hogy keserű a szőlő. Én se mosolyogtam a Real legutolsó BL címe után. De ezt a keserű pirulát minden ellenszurkolónak le kell nyernie, mert ez kétségkívül egy történelmi győzelem volt és ezen már soha senki nem fog változtatni!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.11. 01:47:36

visca el barca írta:
optimus írta:...
előbbi verzió. nem tudják lenyelni, hogy történelmi tettek hajtottunk végre, és megint minden rólunk szól. ennyi nem több.
Pontosan.Bezzeg a tavalyi lesgól a döntőben pl. az ilyenkor smafu. :D

Az bántja a csőrük, hogy lehet ez emlékezetesebb lesz mint maga a BL győzelem.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.11. 01:27:40

https://www.facebook.com/fcbnation/post ... 3710660976" target="_blank

Roberto gólja 12 különböző kommentárral, megunhatatlan... :D


Érdemes nézni Piqué fejét...Már beletörődött hogy túl hosszú és kirúgás lesz belőle(amit persze a kapus 5 percig húzott volna), erre lecsap Robi és a többi már történelem... 8) :lol: =D>
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.11. 01:22:31

defender3 írta:Okok és azok aránya, hogy miért esett ki a PSG:
30% bíró
30% Barca játéka
15% Camp Nou légköre
10% bolygók állása
10% rossz időben volt a meccs
5% egyéb (pl.: szomszéd néni nem hagyta aludni a PSG játékosait, fekete macska átfutott a PSG csapat busza előtt, stb.)
0% PSG balf. volt és rossz taktikával játszott.

Az a csapat, amelyik képes 5 gólos előnyt leadni nem érdemli meg, hogy a BL legjobb 8 között legyen, és ugyan ezt mondanám akkor is ha mi estünk volna így ki.
Na ez itt a lényeg.
4-0-ról indult a meccs, majd rúgtak egyet Barcelonában is, mégsem tudtak élni a lehetőséggel.
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.03.11. 00:39:03

Újra megnéztem ma is a végét 3szor, képtelenség :D

98 óta drukkolok a csapatnak, akkor azért csatlakoztam mert a Madrid nyert a BL-ben és fater Madrid szurkoló volt. Csodálatos volt a 2009es fordítás, majdnem eltörtem a kezemet, de ez? Szerencsére a szoba közepén álltam így nem értem el semmit :mrgreen:

3-0ig csodálatosan alakult, aztán a PSG megtörte a lendületünket. Aztán jött a csoda a 87. perctől. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz többé ilyen az életünkben :|
defender3 írta:Okok és azok aránya, hogy miért esett ki a PSG:
30% bíró
30% Barca játéka
15% Camp Nou légköre
10% bolygók állása
10% rossz időben volt a meccs
5% egyéb (pl.: szomszéd néni nem hagyta aludni a PSG játékosait, fekete macska átfutott a PSG csapat busza előtt, stb.)
0% PSG balf. volt és rossz taktikával játszott.

Az a csapat, amelyik képes 5 gólos előnyt leadni nem érdemli meg, hogy a BL legjobb 8 között legyen, és ugyan ezt mondanám akkor is ha mi estünk volna így ki.
Nagyon nem. 50% PSG játéka, 25% a Barca játéka, 15% bíró, 10% stadion légkör. Abban egyetértünk szerintem, hogy nem játszottunk tökéletesen, de ha egy csapat 7 perc alatt 4 pontos passzt ad akkor abban az ellenfél elképesztő letámadása is benne van. Például nézd meg az első 11es előtt hogy szereztünk labdát a jobb szélen. Rakitic eladja és 3 az 1ben jöhet a PSG, 5 másodperccel később 4 a 2 ellen vagyunk mi! Küzdöttek végig és védekezésben nagyon odatették magukat
94:39 6 - 1
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.10. 19:38:21

markionni írta: Leírtam már párszor. Akkor utoljára: azt akartam hogy normális keretek közt, egymás agyi képességeit nem vitatva, az adott témáról beszélgetni, és nem ezer éves és teljesen oda nem illő sztorikra épülő sárdobálást.
Nos, akkor tényleg apelláljunk az eszedre. Idejöttél egy számunkra történelmi győzelem után és ha udvariasan is, de elkezdted szórni a negatívumokat a meccsel kapcsolatban, főleg a bíró ténykedése okán, keltve azt az érzést, hogy nem érdemeltük meg a továbbjutást. Szerintem a reakciókra számítanod kellett, mint ahogyan ugyanerre számítanék én is a Madrid honlapján, hasonló írások után. Tehát, vagy ostoba vagy, vagy direk csinálod ezt a kamikaze akciót. Te leírtad, hogy szerinted mi volt a gond, többen meg leírták, hogy miért nem. Ultis szóval élve, pénz az ablakban. Vagyis, egymás meggyőzése nem lehetséges. Itt el kellett volna engedned a témát. Nem tetted, hanem ennek ellenére folytattad a "lehetetlen küldetést" és tényleg az lett az ember érzése, hogy semmi más célod nincsen, mint hogy egy kis ürmöt keverj az örömbe. Nem fog sikerülni, ezt kellene megértened, mert a vitatéma itt lehetetlen ebben az állapotban a fentiek okán.
Te bírózól mi meg 500x éljük át a történelem legnagyobb fordítását, minden egyes videó megnézése után. Próbáld egy kicsit beleélni magad a mi állapotunkba és el fogod engedni a témát.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.03.10. 19:32:57

markionni írta: Optimus, biztos az akar feszültséget kelteni akkor normális hangnemben megfogalmazza a véleményét, és nem az aki leretardáltazza, leskizofénezi és még folytathatnám mikkel illettetek a napokban. A leggyengébb BL győztes meg mindent vita nélkül a Chelsea, úgyhogy ezt sem tartom jogosnak. És abban biztos vagyok, hogy Puyol és Raúl nem dobálta volna magát mintha leállt volna a szívük, ők még az igazi példaképek korának voltak a focistái.
Normális hangnemban is lehet folyamatosan baromságot szajkózni oldalakon át vég nélkül. attól hogy odafigyelsz hogy minden nagybetű legyen, jó helyen legyen a vessző és ne legyen benne káromkodás, még olyan dolgot akarsz megmagyarázni amire (mindamellett h totál elfogult hülyeség) az emberek egyáltalán nem vevők. Innentől visszatérünk az előző pontra, ez vagy nem esik le neked, és akkor tényleg sajnállak és nincs 1 rossz szavam sem, vagy ami valüszínűbb hogy ezt pontosan tudod, de azért tolod tovább és tovább, minden apró szalmaszálba belekapaszkodva. Mintha az USA-ban bemennél valami néger gettóba, kis öltönyben szépen kiöltözve elegánsan, és odamennél 1 bandához és elkezdenél nekik arról magyarázni hogy csak a fehér ember az ember, és a négernek annyi a dolga hogy a fehér után takarítson, majd csodálkoznál amikor rommávernek. Hisz te elegánsban odamentél és csak elmondtad a véleményed, a tuskók meg összevertek. Ki a hülye ott szerinted?

Puyol és Raul meg biztos lehetsz volna, hogy ugyanúgy döltek volna össze. Nem hülyék ők sem, nem esel el esetleg 1 cikk alján szerepel hogy "Eleshetett volna egy tizenegyesért de nem tette, így a csapata kiesett". Míg így továbbjutott miatta a csapat egy történelmi fordítás során.
Puyol akinek ha aztmondták volna hogy a csapat érdekei azt kívánják meg hogy ugy fejeljen ki 1 kapuba tartó labdát hogy azzal a lendülettel lestukkolja a kapufát és 2 hónapig komában van, de a csapat érdekei ezt követelik meg, akkor következő pillanatban azt hallottad volna hogy rohannak be az orvosok, biztos hogy dőlt volna mint a kisangyal mert a csapat érdekei rohadtul de ezt követelték meg (pláne hogy JOGOS tizenegyes volt).
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.10. 19:28:49

Nero. írta:Egyebkent minden elfogultsag nelkul de szerintem abszolut jogos volt Suarez tizije. Ott azt fujta be, hogy Matquinhos megfogta Suarez vallat. Szerintem ez teljesen egyertelmuen szabalytalan. :roll: Bede Feri ugyanezt mondta. Talan egy egykori FIFA jatekvezeto jobban tudja a szabalyokat mint a realosok.
Ugyan, o is biztos Barcás. Vagy lefizették. Vagy ő Övrebö álarcban.

De nem csodálkozom ezen amúgy, nekik az faj a legjobban, hogy meg mindig triplazhatunk, amire nekik esélyük sem volt soha. Ahhoz úgy látszik nem elég, hogy Ramos befejeli a szögletet. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.10. 19:13:29

Egyebkent minden elfogultsag nelkul de szerintem abszolut jogos volt Suarez tizije. Ott azt fujta be, hogy Matquinhos megfogta Suarez vallat. Szerintem ez teljesen egyertelmuen szabalytalan. :roll: Bede Feri ugyanezt mondta. Talan egy egykori FIFA jatekvezeto jobban tudja a szabalyokat mint a realosok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.10. 19:09:30

Bob_Marley írta:Pedig abban teljesen igaza, hogy egy esetről beszél, de mást se ír itt pár ember, hogy mert RM szurkoló és ott meg Ronaldo meg stb.
Érdekes mikor most Robi gólt lőtt egy ember se írta, hogy de bezzeg beadásból jött....Vagy hogy két tizi+szabad gólt rúgtunk, ami testvérek között is 3 "pontrúgás". Hanem örültünk mert a sajátunk.
Pont hogy kőkemény személyeskedés folyik mindkét oldalról egyébként, ráadásul másik oldalakról idézgetések és totálisan nem témához van hozzászólva szerintem.

És az a rész, hogy bíró nálam olyan, hogy soha nem lesz, hogy 100%-os, ezerszer írtam egyszer fent egyszer lent. Őszinték vagyunk, most nagyon is fent volt, de az eredmény a lényeg. Ahogy anno mi nem kaptunk meg tizit vagy Betis ellen gólt úgy most megkaptunk tizit. És ugyanazt tudom mondani, hogy nem egyből következnek tévedésekből esetek, hogy na akkor ha PSG kap akkor 6-2 meg hasonlók. Nagyon nem lett volna mindegy, ha Mascherano bármelyik eseténél kap-e tizit a PSG, mert pl 1-1 vagy 3-2. Nem így lett, ahogy Neymarra is pont tegnap írtam, hogy lehet egy bajnokin kiszórják, de amíg emberei tényező van, addig a bíró mindig fog "mérlegelni". És videóbírónál is így van, nem látja 100%osnak az esetet, mert nem akarja eldönteni a meccset egy olyan momentum megadásával, amivel eldőlhet. Ezért is felesleges bármikor is bírózni, mert olyan amilyen, minden spori hülye, alapszabály. :D
Az a helyzet, hogy pont a kiemelt résszel nem tudunk mit kezdeni...Beszél egy esetről, elmondtuk, hogy kétes szituáció és azt is, hogy nem érdekel, mert ünnepelni akarjuk a történelmi fordítást...Egyszer elköszönt, Veidt hozzászólására reagállva, hogy befejezte a szélmalomharcot, ennek ellenére továbbra is ugyanazt hajtogatja, amire senki sem kíváncsi, de ha te Bob ennyire tudod, mit akar, kérlek szépen válaszolj neki aztán mehet isten hírével.

Illetve igen, példára plédát hozunk fel, már nem tudom egész pontosan mi a baja, Suarez esete, vagy Di Maria esete...Igen, mindkettő érdekes, de ugyanilyen helyzetek fordultak elő a Real MAadridban Ronaldoval -a példa alanyával- illetve többször is megfordultak itt ilyen mentalitású Real drukkerek, mint makkaróni. Részemről ez bevan fejezve.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.10. 19:03:00

markionni írta:azt akartam hogy normális keretek közt, egymás agyi képességeit nem vitatva, az adott témáról beszélgetni, és nem ezer éves és teljesen oda nem illő sztorikra épülő sárdobálást folytatni
nem, te szerda este óta arra lavírozol, hogy valaki leírja, hogy egyértelmű csalással nyertünk. semmi más szándékod nincs.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.10. 18:52:56

Isti99 írta:Amúgy meg úgy jön ide, hogy ha a te csapatodnál nem zavar, mikor nem vagytok jobbak, mégis nyertek, akkor fogadd el azt is, ha mi egy eléggé kiegyenlített párharcban továbbjutunk!
És ezt már megint honnan tudod hogy nem zavar? :lol:

Optimus, biztos az akar feszültséget kelteni akkor normális hangnemben megfogalmazza a véleményét, és nem az aki leretardáltazza, leskizofénezi és még folytathatnám mikkel illettetek a napokban. A leggyengébb BL győztes meg mindent vita nélkül a Chelsea, úgyhogy ezt sem tartom jogosnak. És abban biztos vagyok, hogy Puyol és Raúl nem dobálta volna magát mintha leállt volna a szívük, ők még az igazi példaképek korának voltak a focistái.

Bob, köszönöm, valaki érti legalább a párbeszéd lényegét. =D>
Azt nem értem, hogy ezzel mit akart, mert csak elvitte a fórumot ebbe az irányba.
Leírtam már párszor. Akkor utoljára: azt akartam hogy normális keretek közt, egymás agyi képességeit nem vitatva, az adott témáról beszélgetni, és nem ezer éves és teljesen oda nem illő sztorikra épülő sárdobálást folytatni.
Ez egy reakció volt arra a dolgokra amit a napokban milliószor hallottam a magadfajtáktól miszerint a Barca 2 kamu 11es miatt jutott tovább...ezért lett ennyi idézve a cikkből...ráadásul ha jól sejtem az utolsó 11es után már csak 3 perc volt vissza és még a PSG volt a továbbjutó...szóval tènyleg ez döntött...
Ugye tudod, hogy ezt most egy Barca szurkolónak írtad? Mi az hogy magadfajta? Vagy ő már nem is Barca szurkoló mert nem azt mondja amit itt a többség? :|
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.10. 18:21:55

Bob_Marley írta:Pedig abban teljesen igaza, hogy egy esetről beszél, de mást se ír itt pár ember, hogy mert RM szurkoló és ott meg Ronaldo meg stb.
Érdekes mikor most Robi gólt lőtt egy ember se írta, hogy de bezzeg beadásból jött....Vagy hogy két tizi+szabad gólt rúgtunk, ami testvérek között is 3 "pontrúgás". Hanem örültünk mert a sajátunk.
Pont hogy kőkemény személyeskedés folyik mindkét oldalról egyébként, ráadásul másik oldalakról idézgetések és totálisan nem témához van hozzászólva szerintem.

És az a rész, hogy bíró nálam olyan, hogy soha nem lesz, hogy 100%-os, ezerszer írtam egyszer fent egyszer lent. Őszinték vagyunk, most nagyon is fent volt, de az eredmény a lényeg. Ahogy anno mi nem kaptunk meg tizit vagy Betis ellen gólt úgy most megkaptunk tizit. És ugyanazt tudom mondani, hogy nem egyből következnek tévedésekből esetek, hogy na akkor ha PSG kap akkor 6-2 meg hasonlók. Nagyon nem lett volna mindegy, ha Mascherano bármelyik eseténél kap-e tizit a PSG, mert pl 1-1 vagy 3-2. Nem így lett, ahogy Neymarra is pont tegnap írtam, hogy lehet egy bajnokin kiszórják, de amíg emberei tényező van, addig a bíró mindig fog "mérlegelni". És videóbírónál is így van, nem látja 100%osnak az esetet, mert nem akarja eldönteni a meccset egy olyan momentum megadásával, amivel eldőlhet. Ezért is felesleges bármikor is bírózni, mert olyan amilyen, minden spori hülye, alapszabály. :D
De Nehogy már bizonygatnunk kelljen a saját (értsd, Barca) honlapon, hogy mi miért volt. Mégis mit várt a tisztelt realdrukker?
Mint ahogyan te is leírod, hogy a bírói tévedések benne vannak, akkor most szórjunk hamut a fejünkre és valjuk be, hogy nem érdemeltük meg? Dehogy nem, nagyon is. Azt nem értem, hogy ezzel mit akart, mert csak elvitte a fórumot ebbe az irányba.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.10. 18:07:44

optimus írta:...
előbbi verzió. nem tudják lenyelni, hogy történelmi tettek hajtottunk végre, és megint minden rólunk szól. ennyi nem több.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.10. 18:06:19

Hogy miért vagyunk idegesek? Történelmi továbbjutás után azt kell napokig olvasni egy Barca fórumon, hogy egy madridista lovagol a kiragadott szitukon, 6000szer leírja hogy megint csalással mentünk tovább, es aztán kioktat a szep játékról, meg a szerencserol meg mindenről. Es igen, R.hadtul számít hogy ezt egy MADRIDISTA teszi. Es ne legyek ideges? Itt előttem szajkózná ezeket szerintem a fogait is megvizsgálnám az oklommel.

De hogy ne csak személyeskedés legyen, majd ha este lesz időm leírom hogy objektíven mi a probléma a kedves madridista kolléga érveivel, csak nekem van egyéb teendőm is, mint egyébként számomra tökre nem releváns témákban vitatkozni egesz nap. (Igen ez egy célzás volt márkioni)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.03.10. 17:50:36

De minek válaszoltok egyáltalán arra amit ír? A csávó vagy totál irigy (mert amíg mi idei legjobb 16közötti bl visszavágónkat jóideig fogják emlegetni és emlékezni fognak rá amíg foci a foci, addig az ő tavalyi menetelésükből maximum annyi marad meg a történelemkönyveknek hogy minden idők leggyengébb bl győzelme) és csak feszültséget akar kelteni, vagy nettó retardált (mert valszeg azt akarja hallani, hogy "Igen ez biza totál el lett csalva, és ezt onnan tudjuk hogy itt az Eurobarca forumozoi dobták össze a pénzt a bírónak amivel JÓL megkentük. Külön kiemelve hogy a fújható 11eseket az első félidőbe ne fujja be, sárgát még véletlenül se adjon és minden alkalommal amikor lehet előnyszabályt adni fujja le"), akármelyik is nem érdemel még választ sem.

Bíráskodásról nem érdemes beszélni, rohadt nehéz meccs lehetett ez játékvezetői szempontból és szerintem korrektül vezette, tévedett mind2 irányba, az ugyanolyan "vétlen" kezezéseket nem fújta le egyik irányba se, Suarez tizije pedig totál fújható volt, rohadtsok visszajátszásból, kockázásból látszik hogy volt kontakt, és nincs olyan hülye ember aki a 91.percben ne esett volna össze, megkockáztatom 1 Puyol/Iniesta/Raul is ugyanúgy csuklott volna, pusztán mert ezt kellett tenni.

Emberek örülni kéne a sikereknek és nem szélmalomharcot folytatni ismeretlen reáldrukkerekkel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.10. 17:36:20

Pedig abban teljesen igaza, hogy egy esetről beszél, de mást se ír itt pár ember, hogy mert RM szurkoló és ott meg Ronaldo meg stb.
Érdekes mikor most Robi gólt lőtt egy ember se írta, hogy de bezzeg beadásból jött....Vagy hogy két tizi+szabad gólt rúgtunk, ami testvérek között is 3 "pontrúgás". Hanem örültünk mert a sajátunk.
Pont hogy kőkemény személyeskedés folyik mindkét oldalról egyébként, ráadásul másik oldalakról idézgetések és totálisan nem témához van hozzászólva szerintem.

És az a rész, hogy bíró nálam olyan, hogy soha nem lesz, hogy 100%-os, ezerszer írtam egyszer fent egyszer lent. Őszinték vagyunk, most nagyon is fent volt, de az eredmény a lényeg. Ahogy anno mi nem kaptunk meg tizit vagy Betis ellen gólt úgy most megkaptunk tizit. És ugyanazt tudom mondani, hogy nem egyből következnek tévedésekből esetek, hogy na akkor ha PSG kap akkor 6-2 meg hasonlók. Nagyon nem lett volna mindegy, ha Mascherano bármelyik eseténél kap-e tizit a PSG, mert pl 1-1 vagy 3-2. Nem így lett, ahogy Neymarra is pont tegnap írtam, hogy lehet egy bajnokin kiszórják, de amíg emberei tényező van, addig a bíró mindig fog "mérlegelni". És videóbírónál is így van, nem látja 100%osnak az esetet, mert nem akarja eldönteni a meccset egy olyan momentum megadásával, amivel eldőlhet. Ezért is felesleges bármikor is bírózni, mert olyan amilyen, minden spori hülye, alapszabály. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csaszitomi85
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.04. 14:12:19

2017.03.10. 16:45:06

brownieheaven írta:
Ha mar ennyit idezel a cikkbol, akkor mar azt a reszt is bemasolhatnad, amikor ugyanez az ember ugyanebben a cikkben azt mondja, hogy a psg-nek büntetöt kellett volna kapnia Di Maria ziccere utan.
En nem "karogni" akarok, ket napja lejjebb van a produktivitasom a munkahelyen, mert tul sokszor neztem vissza az utolso 5 percet a ceges gepen, de ha mindenkeppen a biroi iteletekrol akarunk vitazni akkor nezzuk mar a teljes kepet.
Ez egy reakció volt arra a dolgokra amit a napokban milliószor hallottam a magadfajtáktól miszerint a Barca 2 kamu 11es miatt jutott tovább...ezért lett ennyi idézve a cikkből...ráadásul ha jól sejtem az utolsó 11es után már csak 3 perc volt vissza és még a PSG volt a továbbjutó...szóval tènyleg ez döntött...
Grácies PEP!!!
Mes Que un Club!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.10. 16:43:21

markionni írta:Srácok szóljatok ha megértették amiről beszéltem. Megint beszéltek itt mindenről, Ronaldoról, rólam, de még mindig nem tudtok reagálni azokra, amit a BL párharcról írtam. Megint azzal mentegetitek Suarezt, hogy bezzeg Ronaldo. És? Ez felmenti? Tökéletesen alátámasztják az utóbbi hozzászólások az általam leírtakat. Vagy egy Palace szurkolónak is Ronaldoval fogtok jönni? :)

Ne a kritikusra reagálj, hanem a kritikára.
Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem is akarjuk megérteni? Erről írogatunk már jóideje.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 16:41:50

visca el barca írta:ráadásul pont egy csapat szurkolója papol itt kamu tizikről ahol úgyszintén vannak olyan legendás játékosok, akik ha kell, hanem, állandóan összeesnek a büntetőn belül. bár gondolom egy ronaldo, a szerdaihoz hasonló szituációban felállt volna, és elegánsan jelezte volna a bírónak, hogy tévesen fújt büntetőt :lol: :lol: :lol: :lol:
https://thumbs.gfycat.com/VigorousRegul ... ricted.gif" target="_blank

Imádom amikor RM fanok mocskolják a Barcát hogy jajj mekkora bunda és jajj mekkora undorito szinész társulat, mintha nem lenne ott egy pár Aranymálna dijas... :D

Ez kb olyan mint amikor egy tolvaj prédikál a becsületről...


Hihetetlen még mindig amugy, ránézek Whoscoredre és ott virit a 6:1...
Már vagy 8-adik nyelven nézem meg de mindegyiken ennyi az állás és mindegyiken belövi Robi :D
Válasz küldése