Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.15. 00:02:35

geridoss írta:
hedora írta:
Most tényleg, nem mindegy mikor ment el a pénz?

Egy barca szintű egyesületnél ha nincsen, akkor ott valami nagyon nem stimmel!!!
Nem akarom szétoffolni a topikot, szóval utolsó hsz-em a pénzről.

A spanyol klubok, legalábbis a Barcelona nem úgy működik, mint a City, PSG vagy épp a Chelsea. Nem a tulajdonos önti bele a pénzt. Egyébként akit érdekel, olvasson utána bővebben, hogy kié és honnan van a Barcelona, mint futballklub pénze.

Messze nálunk vannak az egyik ha nem a legmagasabb fizetések az egész labdarúgásban (Kínát és Katart most ne vegyük ide).


Igazolásokból sosem jöttünk ki pluszosan, viszont cserébe áron felül vásárlunk az esetek nagy részében. Halmozhatjuk itt a kupákat zsákszámra, de amíg töltelék emberekre kiadjuk az igazolási keret (ez viszont az UEFA által rögzített szabályzatnak kell, hogy megfeleljen!) nagy részét, addig ne várjunk csodát és gazdasági robbanást.

Ennyi, a lényget elmondtad..
Ez így nem egy gazdaságos működés, nincs mit beszélni róla, ma már nem lehet működni fedezetek nélkül, ez megy ideig-óráig, de aztán ámen.

Mégis szomorú ha a világ egyik, ha nem a alegnagyobb egysületénél ez így működik.
Megint csak azt lehet elmondani, valami nagyon nem stimmel.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.02.14. 23:58:58

Geridoss, pontosan ezért küldeném el a bánatba a gazdaságért és átigazolásokért felelős vezetőket. Szimplán alkalmatlanok a pozíciójuk betöltésére.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.14. 23:58:07

Normandia írta:Komolyan nem értem, hogy mit vártatok? Ez megy kissebb megszakításokkal ősztől. Szenvedünk de nagyon. Az egész eddigi szezonunk ilyen. Most kaptunk egy olyan ellenfelet, aki motiváltabb, gyorsabb, agilisabb és minden elemében oktatott minket arra a játékra, amit szerintünk nálunk senki sem játszik jobban. Minden gyengeségünkre rávilágított a PSG, hogy Gomes egyszerűen nem ez a szint, hogy a védekezésünk labdavesztéskor egyszerűen nem tudja mit és hogyan kell védekezni, hogy kp-n úgy vertek meg minket, ahogy akartak, hogy Busi nem képes nyomás alatt elvégezni a feladatát, hogy keveset mozgunk labda nélkül, hogy a csatárainknak a felezőig kell visszajönni labdáért, mert egyébként nem jut el hozzájuk a labda, hogy LE képtelen időben váltani. Sorolhatnám még, de felesleges. Ezek vagyunk most. Enervált, hitehagyott és leginkább elképzelés nélküli csapat. Nem baj azért a biztonsági passzok, amik mint tudjuk fokmérők valamiért mifelénk, azok most is megvoltak.:-D akkor most kérdezném, hogy hol volt a hatékonyság, a labdabiztonság?
Egyébként meg gratulálok a PSG-nek, mert baromi jól játszottak. Remélem itthon azért megverjük őket.
Visca Barca
Igazából egyet kell értenem.Az egész szezon egy kínlódás edzői kapaszkodók és ötletek nélkül.Egy komoly rangadót nyertünk meg egész szezonban.Egy Betissel nem bírtunk el két héte és nem tudtunk megnyerni 5 egymás követő meccset, tök mindegy ki az ellenfél.Egy motivált felkészült csapat jó erőkkel simán leverhet minket bármikor.És ahogy a meccs előtt mondtam annyiszor elvertük őket, hogy törvényszerű hogy egyszer sikerül nekik is.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 23:57:02

Beugrósként nagyon csíptem, amíg 12. ember volt, de mióta "gála-tag" kb összehasonlíthatatlan.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.02.14. 23:56:00

hedora írta:
Most tényleg, nem mindegy mikor ment el a pénz?

Egy barca szintű egyesületnél ha nincsen, akkor ott valami nagyon nem stimmel!!!
Nem akarom szétoffolni a topikot, szóval utolsó hsz-em a pénzről.

A spanyol klubok, legalábbis a Barcelona nem úgy működik, mint a City, PSG vagy épp a Chelsea. Nem a tulajdonos önti bele a pénzt. Egyébként akit érdekel, olvasson utána bővebben, hogy kié és honnan van a Barcelona, mint futballklub pénze.

Messze nálunk vannak az egyik ha nem a legmagasabb fizetések az egész labdarúgásban (Kínát és Katart most ne vegyük ide).

Igazolásokból sosem jöttünk ki pluszosan, viszont cserébe áron felül vásárlunk az esetek nagy részében. Halmozhatjuk itt a kupákat zsákszámra, de amíg töltelék emberekre kiadjuk az igazolási keret (ez viszont az UEFA által rögzített szabályzatnak kell, hogy megfeleljen!) nagy részét, addig ne várjunk csodát és gazdasági robbanást.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.02.14. 23:55:10

TripleH írta:
Bob_Marley írta:Mondjuk Robertot a jobbak közé sorolnám még ha nagy konkurencia nincs is. És rengetegszer hibázott, de legalább ő is futott mint láthatjuk, plusz volt több blokkja és szép szerelése.
Mit sem ér, ha támadásban szinte alig tud hozzátenni?
Vele sajnos nem létezik a jobb oldalunk, ami 2 oldal híján lecsökkenti az esélyeket...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 23:53:44

Bob_Marley írta:Mondjuk Robertot a jobbak közé sorolnám még ha nagy konkurencia nincs is. És rengetegszer hibázott, de legalább ő is futott mint láthatjuk, plusz volt több blokkja és szép szerelése.
Mit sem ér, ha támadásban szinte alig tud hozzátenni?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 23:51:42

Mondjuk Robertot a jobbak közé sorolnám még ha nagy konkurencia nincs is. És rengetegszer hibázott, de legalább ő is futott mint láthatjuk, plusz volt több blokkja és szép szerelése.
Kép
Kép
Kép
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.02.14. 23:51:02

Normandia írta:
Barca333 írta:Te mit vártál? Ha 4-0-t akkor nagyon nagy zseni lehetsz.
Nem vagyok zseni, csak nézem a meccseinket. Nyilván nem a 4:0- rol beszélek, hanem a játékról, ha neked ez jött le belőle azzal én nem tudok mit kezdeni. Kiragadtad a lényeget.
Arrogáns, másokat lenéző, megmondóemberes 1. mondat volt, csupán ennyi nem tetszett benne. Amit utána írtál az helyénvaló.

Az EB győztes portugál csapatból való igazolást a 2004-es győztes görög csapatéhoz tudnám csak hasonlítani.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.14. 23:47:33

csababarca írta:
geridoss írta:
Elment a pénz nyáron a semmire. Ez a nagy helyzet.
jah bocs, én azt hittem hogy a nyárra írod.
Így már igaz a sztori.
Félreértettem, nem a télre gondoltam.
Most tényleg, nem mindegy mikor ment el a pénz?

Egy barca szintű egyesületnél ha nincsen, akkor ott valami nagyon nem stimmel!!!

Egszerű ide nem illő de érthető példa:
El tudod képzelni az OTP vezérigazgatója azt mondja, xy kerül nekem havi x millióba, de nem nyerek rajta annyit... nem rúgja ki, nem köszön el tőle szép nyugodtan halkan?

A foci ugyan ez az üzleti séme, se kevesebb, sem tőbb, max itt náhány mllió ember nem érti mi és miért van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hedora 2017.02.14. 23:52:25-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.14. 23:46:43

Messias2 írta:Komoly
Jó, nálunk a másik középpályás lejött, így nem annyira releváns. Nem a megtett kilométerekben vertek agyon minket, hanem a sebességben. :?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.14. 23:46:02

geridoss írta:
:lol: :lol: :lol:

Őszintén belegondolva, tényleg ezt szajkózták, hogy nem volt pénz, konkrétan egy Srna-t azért nem tudtunk leigazolni, mert nincs fizetési keret. Messi szerződésével is akadtak bajok a hírek szerint. Nyilvánvalóan, ha egy ekkora klubnál ez problémát okoz, akkor ott súlyos problémák vannak a gazdasági részlegen.

Másrészről kit hoztunk volna télen, aki nem volt nevezve még a BL-ben, erősítés lenne és nem tízszeres áron vált volna meg tőle a klubja?

Elment a pénz nyáron a semmire. Ez a nagy helyzet.
Ez konkrétan így van, de mondjuk Srna nem ezért nem jött.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 23:45:24

Nos, erre a mai excrementumra nehéz szavakat találni, gyakorlatilag már a mérkőzés első perceiben érezni lehetett, hogy ötletünk sincs, hogy is kéne a labdát a kapujukba juttatni, nekem ebből a kpból elegem van Busistól, Gomesestől ahogy van. SR pedig bármennyire is fáj ezt mondani, 0 a 32 éves Alveshez képest.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.14. 23:45:03

Zolee23 írta:Valaki tud linkelni egy olyan oldalt, ahol jegyezve van hogy xy játékos az adott meccsen hány km-t futott? Fizetős/ingyenes, teljesen mindegy.

jobb ha nem tudod meg:)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 23:44:47

geridoss írta:
Elment a pénz nyáron a semmire. Ez a nagy helyzet.
jah bocs, én azt hittem hogy a nyárra írod.
Így már igaz a sztori.
Félreértettem, nem a télre gondoltam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.14. 23:42:21

Valaki tud linkelni egy olyan oldalt, ahol jegyezve van hogy xy játékos az adott meccsen hány km-t futott? Fizetős/ingyenes, teljesen mindegy.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.14. 23:42:09

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2017.02.14. 23:41:41

Normandia írta:Komolyan nem értem, hogy mit vártatok? Ez megy kissebb megszakításokkal ősztől. Szenvedünk de nagyon. Az egész eddigi szezonunk ilyen. Most kaptunk egy olyan ellenfelet, aki motiváltabb, gyorsabb, agilisabb és minden elemében oktatott minket arra a játékra, amit szerintünk nálunk senki sem játszik jobban. Minden gyengeségünkre rávilágított a PSG, hogy Gomes egyszerűen nem ez a szint, hogy a védekezésünk labdavesztéskor egyszerűen nem tudja mit és hogyan kell védekezni, hogy kp-n úgy vertek meg minket, ahogy akartak, hogy Busi nem képes nyomás alatt elvégezni a feladatát, hogy keveset mozgunk labda nélkül, hogy a csatárainknak a felezőig kell visszajönni labdáért, mert egyébként nem jut el hozzájuk a labda, hogy LE képtelen időben váltani. Sorolhatnám még, de felesleges. Ezek vagyunk most. Enervált, hitehagyott és leginkább elképzelés nélküli csapat. Nem baj azért a biztonsági passzok, amik mint tudjuk fokmérők valamiért mifelénk, azok most is megvoltak.:-D akkor most kérdezném, hogy hol volt a hatékonyság, a labdabiztonság?
Egyébként meg gratulálok a PSG-nek, mert baromi jól játszottak. Remélem itthon azért megverjük őket.
Visca Barca

Itt van a lényeg.
Força Barça!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.02.14. 23:41:20

csababarca írta:
ez remélem irónia volt :D
:lol: :lol: :lol:

Őszintén belegondolva, tényleg ezt szajkózták, hogy nem volt pénz, konkrétan egy Srna-t azért nem tudtunk leigazolni, mert nincs fizetési keret. Messi szerződésével is akadtak bajok a hírek szerint. Nyilvánvalóan, ha egy ekkora klubnál ez problémát okoz, akkor ott súlyos problémák vannak a gazdasági részlegen.

Másrészről kit hoztunk volna télen, aki nem volt nevezve még a BL-ben, erősítés lenne és nem tízszeres áron vált volna meg tőle a klubja?

Elment a pénz nyáron a semmire. Ez a nagy helyzet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára geridoss 2017.02.14. 23:42:18-kor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.14. 23:39:10

geridoss írta:
Barca333 írta:
Amúgy meg ha a keret nem megfelelő akkor miért nem próbálkoztunk igazolással a télen?
Nem volt pénz.

Amúgy ez jóóóóóó.

Ha egy Barca szintű cspatnál nincsen pénz akkor marha nagy baj van, ott valami nagyon nem stimmel...

Ha a "Balatonberényt" mondom, érthető, nah , de egy BARCA :)

Nálam a nap megszólalása:)))) 10-10..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.14. 23:37:21

geridoss írta:
Barca333 írta:
Amúgy meg ha a keret nem megfelelő akkor miért nem próbálkoztunk igazolással a télen?
Nem volt pénz.
ez remélem irónia volt :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.02.14. 23:35:52

Barca333 írta:
Amúgy meg ha a keret nem megfelelő akkor miért nem próbálkoztunk igazolással a télen?
Nem volt pénz.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.14. 23:33:00

Barca333 írta:
Normandia írta:Komolyan nem értem, hogy mit vártatok?
Te mit vártál? Ha 4-0-t akkor nagyon nagy zseni lehetsz.
Nem vagyok zseni, csak nézem a meccseinket. Nyilván nem a 4:0- rol beszélek, hanem a játékról, ha neked ez jött le belőle azzal én nem tudok mit kezdeni. Kiragadtad a lényeget.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.02.14. 23:31:30

gg86 írta:
S.Agüero írta:Busquets: "A PSG jobb volt nálunk. Jobb volt a taktikájuk, jobb volt a tervük arra, hogyan nyerjék fizikálisan a meccset. Nem a hozzáállásunkkal volt a baj, hanem a játékunkkal. Ők domináltak, mert jobb volt az elképzelésük. A mai eredmény után nem mondhatom azt a szurkolóinknak, hogy bízzanak bennünk."

Önkritika legalább van.
Ebben érzek egy kis odaszúrást az edzői stáb felé. Persze ha tényleg ezt mondta.

Már megint a taktika, nyilván volt nekik, de nem a taktikával nyertek... egyszerűen haraptak,akartak mi meg nem, taktikailag semmivel sem voltak jobbak egy alavesnél már bocs..
Kijöttek és akartak, látszott az első pillanattól.

Kb 15 meccset úztunk me úgy, az első 10 percben azt sem tutuk hol vagyunk, itt megkaptuk már az első 15 perc előtt és senkit nem rázott fel a gól, senki nem akart jobban, senki nem futott többet stb stb.
Én ott láttam a hibát: rakéta nem volt és ezzel igazi középpálya sem volt.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.02.14. 23:31:02

Titinho írta:Busi a meccs után:
„Egyszerűen jobbak voltak nálunk. Jobban futballoztak, felülmúltak minket taktikailag, fizikálisan messze fölénk nőttek" – vonta meg a mérleget.

Köszi...

Messi meccsmérlege:
0 lövées
37 passz
76% passzpontosság
0 kialakított helyzet
6 kísérletből 2 sikeres csel
16!!! labdavesztés

Neked is köszi...

Tényleg Gomesen kell elverni a port :wink:
[auto_cenzúra] volt itt mindenki,fölösleges bűnbakot keresni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Válasz küldése