Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.11.28. 13:40:27

@zeli39

Nemhogy dobogón, még örülhetünk, ha bent maradunk szerintem.

@Normadia

Milyen ellenfelekkel szemben? A Bilbao vagy a Sevilla ellen miért játszott jól akkor? Biztos kiégett 29 évesen. Azt kellene játszatni vele, amit a legjobban tud, és akkor nem lennének ilyen problémák, persze kritizálni könnyű. Jó példa Palesz videója. Ettől függetlenül még rossz formában van, nagyon pontatlan eddig ebben a szezonban, de egy kis változtatással ki lehetne küszöbölni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.28. 13:11:59

Normandia írta:Tudom, hogy a szíved csücske a Busi, de ő az ilyen ellenfelekkel szemben már kevés. Leginkább előrejátékban az. Be kell látni, hogy ez van. A világ felkészült belőlünk és ha nem tud váltani a csapat és vagy LE, akkor folyamat fogunk ilyen meccseket játszani, mint a tegnapi. Minden szinten és csapatrészben javulnunk kell(ene).
Kis érdekesség ehhez. Nem a világ készült ennyire fel, mi váltottunk. Plusz Busi szállítja a ki nem kényszerített hibákat is mostanság..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.28. 13:05:54

Szerintem egy csöppet sem az összeállítással van a probléma. Tegnap az derült ki, hogy hiába van a pályán a csapat cégére, a MSN - akkor is csapnivalót tudunk produkálni. Mélyebb a bajok oka.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.28. 13:04:20

S.Agüero írta:Én sem temetném a csapatot, ha feljavulunk, szerintem simán behúzzuk a bajnokságot, persze ilyen játékkal nem sok esély van erre egyelőre. De nézzétek már meg a Real eddigi meccseit a bajnokságban. Egyedül 2 nehezebb meccsük volt(Soci és Atma), igaz, épp azokat nyerték meg. Viszont nekünk már lement a Celta, Sevilla, Vale, Bilbao, Soci idegenben. Ezek közül nekik egyedül az utóbbi volt idegenben. A másik négyből szerintem ők se nyerik meg mindet. Persze ehhez nyerni kell hétvégén, hogy a saját kezünkben tartsuk a bajnokságot. [-o<
A feljavulást abban remélhetjük csak, hogy nem esik mindenki nekünk, mint a City vagy a Sociedad és engedik játszani a játékunk. A Celtic meccsen is volt mákunk rendesen, az is alakulhatott volna másképpen. Tudom, hogy a szíved csücske a Busi, de ő az ilyen ellenfelekkel szemben már kevés. Leginkább előrejátékban az. Be kell látni, hogy ez van. A világ felkészült belőlünk és ha nem tud váltani a csapat és vagy LE, akkor folyamat fogunk ilyen meccseket játszani, mint a tegnapi. Minden szinten és csapatrészben javulnunk kell(ene).
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.11.28. 12:23:11

Én sem temetném a csapatot, ha feljavulunk, szerintem simán behúzzuk a bajnokságot, persze ilyen játékkal nem sok esély van erre egyelőre. De nézzétek már meg a Real eddigi meccseit a bajnokságban. Egyedül 2 nehezebb meccsük volt(Soci és Atma), igaz, épp azokat nyerték meg. Viszont nekünk már lement a Celta, Sevilla, Vale, Bilbao, Soci idegenben. Ezek közül nekik egyedül az utóbbi volt idegenben. A másik négyből szerintem ők se nyerik meg mindet. Persze ehhez nyerni kell hétvégén, hogy a saját kezünkben tartsuk a bajnokságot. [-o<
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.28. 12:17:30

visca el barca írta:
Initom írta:De ha nem is nyerünk és -9 akkor sem temetném a csapatot
nem a -9-el lesz a probléma, hanem azzal, hogy nincs játékunk. ha minden x-es, vagy bukott meccset úgy buknánk el, hogy van meccsenként 34 kapuralövésünk meg 16 kapufánk akkor én is reménykednék, de játékban sztem martino alatt nem voltunk ennyire gyengék mint mostanában
Részben egyet értek, de ott volt a City elleni első 40 perc, vagy a Sevilla elleni második félidő, ami azért számomra bizakodásra ad okot, mert tudunk jól is játszani, még ha ritkán is, és akkor sem egész meccsen. Ez igy még kevés persze, de mégis ezekre lehetne építeni.

Martinoval a játék ilyen szempontból nem is volt akkora gáz, általában domináltuk a meccseket, az átütőerő vhogy viszont hiányzott abból a csapatból. Meg a játékosok nagyon elkényelmeskedtek alatta, utána Lucho alatt sokan megtudtak újulni. Rossz formát most is látok sok embernél, de olyan lazaságot, mint nála nem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.28. 12:08:44

Initom írta:De ha nem is nyerünk és -9 akkor sem temetném a csapatot
nem a -9-el lesz a probléma, hanem azzal, hogy nincs játékunk. ha minden x-es, vagy bukott meccset úgy buknánk el, hogy van meccsenként 34 kapuralövésünk meg 16 kapufánk akkor én is reménykednék, de játékban sztem martino alatt nem voltunk ennyire gyengék mint mostanában
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.11.28. 12:02:00

Én ellenben úgy gondolom,hogy nem kell átesni a ló túloldalára sem. Volt már ilyen őszünk ,utána pedig jött a mennyország. Azért LE-vel nyertünk már 1-2 dolgot ,játszottunk varázslatosan is sokszor sok ideig,most nem jön ki a lépés. Múlt héten ha nyerünk a Malaga ellen és most X sztem senki nem szól egy szót se...mint tudjuk az a Malaga elleni csakis a szerencsén múlt.A rivális Madridnak múlt héten az első lövéséből egy megpattanós malac gól lett,míg most a Sportingos gyerek kihagyta a tizit...simán x elhettek volna ők is kettőt. Miért ne lehetne a jövőben ez fordítva? Egyből elolvadna a hátrány.

Otthon meg kell verni a Madridot és akkor már nem néz ki olyan rosszul a helyzet. Mennek még ők is idegenbe nehéz meccseket játszani. Ha 5 fordulóval a vége előtt van -6 akkor azt mondom aggódjunk de még kicsit korai volna. De ha nem is nyerünk és -9 akkor sem temetném a csapatot,ha ők fél év alatt kialakítanak -9 et,akkor a másik félévben elvileg ugyanannyi esélye lehet a másik csapatnak ledolgozni azt. + Akkor még nem is számoltuk az Atletico Madriddal... [-X

A játékos keret nem gyengült,sőt!Ha Iniesta visszatér szerintem nagyot fog dobni a csapaton,egyértelműen látszik viszont ,hogy valami kompletten nem működik,de amilyen hirtelen tud jönni egy ilyen negatív éra,olyan gyorsan meg is változhat egy fejmosással vagy egy-egy új taktikai elemmel ,mind védekezésben mind támadásban. Ilyen szinten nüanszokon múlik a dolog,nem lett LE egyik napról a másikra impotens edző. :|

Azt sem szabad elfelejteni,hogy az utóbbi években szinte mindig nyertünk...azért mert van egy egy ilyen időszak,meglehetősen hálátlannak érzem a társaságot ,hogy egyből a csapat torkának ugranak.
November vége van és arról beszélgettek,hogy a BL elment ...(úgy ,hogy csoportelsők vagyunk....) #-o :lol:
Abi & Tito
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.28. 11:33:59

Megmondom oszinten en inkabb SR-t neznem meg ott, csak akkor meg ki marad jobbhatvedbe.. Masch talan, de ez se a legjobb opcio.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.11.28. 11:22:24

visca el barca írta:szerk: bár én vagyok a legnagyobb ellenzője masch kp-n való játszatásának, de mivel annyira átrohan rajtunk mostanában mindenki buszkecc helyén lehet megpróbálnám, hogy legalább legyen egy ütközőemberünk. a labdakihozatalt meg majd megpróbálja megoldani a mellette játszó két másik ember
Én is így vagyok ezzel, nem tartom Maschot kp-nak már, de Busquets formán kívül van iszonyatosan. Ezt valahogy "szankcionálni" kéne. Labdakihozatalra meg ott van Rakéta, nem ügyetlen. Megpróbálnék egy "kisebb" meccsen egy Masch, raki, Denis KP-t.

Sajnos Busquets esetében ugye még kirívóbb tud lenni ha formán kívül játszik, emrt pl nálam az elmúlt meccsek második leggyengébb karaktere továbbra is Neymar, de nehéz úgy kivenni hogy 12 eladott labda után viszont gólpasszt/gólt jegyez.

Lajos sincs formában, de Paco egyáltalán nem bizonyul eddig értelmes alternatívaként. Annak ellenére hogy nagyon bíztam benne.

Valami nem kóser a fejekben, igazából kevés játékos van akire nem lehet elmondani hogy önmaga alatt játszik. Rövidebb kiemelni azokat akiknek elégedett vagyok a teljesítményével, de leginkább a mutatott hozzáállásával: Digne szointe magyarázni sem kell óriási vétel volt, Piqué (végre úgy tűnik igazi vezérré lépett elő, tegnap nagyon szimpatikus volt a sérülés utáni ragaszkodása. már-már Puyol szellemét láttam benne.) Denis fiatal, de nagyon igyekszik. Messi :mrgreen: Umtiti neki rosszul jött a sérülés, jó formában volt.

A többiek szerintem tudnának sokkal sokkal többet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.28. 10:54:47

Res írta:1.Ergo innen már csak felfelé vezethet az út
2.az új játékosok csapatba építéséhez idő kell és türelem
1. nem hinném. LE topicjában már leírtam, de leírom itt is. LE-nek ua. a gyengesége ami anno guardiolanak volt. egyrészt ua. a sémát játszatja orrvérzésig, semmi más taktika nincs a repertoárjában, másrészt meccselni sem tud. meccs közben annyi a taktikai zsenialitása, hogy rakiticet lehozza és a DS/arda/AG trióból vki beáll a helyére.
2. az új játékosok umtiti kivételéve max időhúzó csere szintjét ütik meg. egy más felállásba, más játékfelfogásban lehet, hogy működnének, de ehhez a labdakihozatalos, apró passzos tiltitolihoz az ilyen AG félék sík hülyék.

ezt a szezont ha megmenti valaki az nem LE lesz - ő erre alkalmatlan - hanem a játékosok, ha észbe kapnak, hogy 1 hét múlva elúszhat a bajnokság. ilyen játékkal BL sem lesz idén, max ha kapunk egy olyan kókler """""""""sorsolást"""""""""" mint tavaly a real. de a 16 között uis a bayern jön és akkor ott vége is lesz a szezonunknak (ha úgy játszunk mint mostanság)

szerk: bár én vagyok a legnagyobb ellenzője masch kp-n való játszatásának, de mivel annyira átrohan rajtunk mostanában mindenki buszkecc helyén lehet megpróbálnám, hogy legalább legyen egy ütközőemberünk. a labdakihozatalt meg majd megpróbálja megoldani a mellette játszó két másik ember
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.11.28. 10:46:11

Én kicsit beletörődtem hogy ez nem a mi szezonunk lesz....

Nekem az állandóság hiányzik. Nekem teljesen hektikussá vált a KP. Ez ügye főleg Iniesta oldalán. Egyrészt nekem a 3 rotált ember teljesítménye sem kielégítő. Én ezt az állandóság számlájára írom. Mindenki a harmadik meccsen játszik. Nem tud senki nem tud egy standard teljesítményt hozni emiatt. Mindegyik jó valamiben de egyenlőre egyik sem jelent teljes megoldást.

Egyszerűen soknak érzem a létszámot, és Enriuqe becsülettel próbálja is őket játszatni.

Én úgy érzem hogy: Ha leteszed a voksod, megszűnik a gondod. (Nálam Denis válna alapemberré.)

Nyilván a sérülések sem kedveznek, de luxus lenne erre hárítani. Tegnap egyértelműen a Kp-n haltunk el mind védekezésben mind támadásban.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.28. 10:28:21

Normandia írta: Hiányzik a "tartalékoltunk" hsz-ek, mostanában ez nagy divat errefelé.:-D
Ez amúgy szintén kulcs, hogy bekapjuk az első gólokat és nem lehet lepörgetni a meccseket, sokat számíthat ez is hosszútávon.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.28. 10:09:54

Őszintén szólva, nem fogadnék magunkra a Real ellen, két hete Messin kivül nincs aki gólt lőjön. Hol vannak már az MSN hihetetlen statisztikái.
Aztán majd jön, hogy sok van még hátra a bajnokságból. Nos csak jelezném, Zidane csapat a pontok tekintetében rekordokat döntöget. Legyőzték az Atleticot is simán.

Nem hiszem, hogy megfogjuk őket
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.11.28. 08:45:04

Többször leirtam, de nem fogadták el - mára bizonyitott, a középpálya Barca viszonylatban nulla. Még Ini vagy Busi sem a régi. A többiek tök átlagosak, klasszis, irányitó sehol. Nem védekeznek mert mindenki átfut rajtunk, a labdát sem tudják kihozni. Egy teljes csapatrész nulla. És mitöl lenne jobb ? Ennyi elszort labda rémitő. Most jut eszembe az a többször leirt butaság, hogy tavasszal kell jónak lenni. Csak addigra...? Ha a Reált elkapjuk, akkor sem bizom abban, hogy jó évünk lesz.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.11.28. 08:40:23

Nem nagyon tudok mit mondani a tegnapi "élmények" után. Csak ismételgetni tudnálak benneteket… Abban bízom, hogy ez volt a mélypont, mivel ilyen gyenge meccsre én nem is nagyon emlékszem, beleértve a Bayern elleni vereségeket is. Főleg az első félidő volt nagyon gáz, szinte át sem léptük a felezővonalat.
Ergo innen már csak felfelé vezethet az út… remélem…
Ha feltétlenül hibát akarunk találni én is azokhoz húzok, akik a középpálya gyengeségét emelik ki, ugyanakkor megint csak azt tudom mondani, hogy az új játékosok csapatba építéséhez idő kell és türelem. Ehhez hozzájárul még, hogy egyesek (Busquets, Neymar, Rakitic) magukhoz képest formán kívül játszanak. A védelmünk szerintem rendben van (szombaton kiderül), de kevesebbet tudnak fellépni a szélsők, mint korábban, a támadásokat nem segítik olyan hatékonyan, mint az elmúlt években. Nem gondolom, hogy ez az ő hibájuk, inkább szintén a középpálya gyengeségével függ össze. Mint ahogy az is, hogy Messiéknek is gyakran védekezni kell visszajönni. Nem lehet úgy irányítani a játékot, hogy nincs nálunk a labda. A tegnapi meccs tökérben morbid, hogy erre pont a Barca tanította meg anno a világ labdarúgását…
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.28. 07:27:41

Egyet aludva rá sem vagyok sokkal nyugodtabb. Egyszerűen lefociztak minket, de olyan szinten, amire nem is emlékszem, hogy mikor volt ilyen. Talán a City elleni visszavágó volt hasonló, bár ott helyzeteink azért voltak és nem tünt ennyire fogalmatlannak a középpályánk. Körülményes, lassu és pontatlan volt. Egyszerűen nem került a csatárainkhoz a labda. Azt hittem, hogy a Sociedad kifúj 20 perc után, de nem, ezek közel végig bírták azt a presszinget, amit gondolkodásban és fizikálisan sem tudtunk kezelni. Neyt lehet szídni, amúgy is divat mostanában, de többet tett le ezen a meccsen a védőkön kívül, mint bárki más. Visszajárt a labdákért és próbálta megbontani a védelmet. Egyszer sikerült gól is lett. Abban bízom, hogy nem lehet, hogy még egyszer ennyire alárendelt szerepet játszunk és Szombatra megváltozik valami, mert ez így siralmas.
Hiányzik a "tartalékoltunk" hsz-ek, mostanában ez nagy divat errefelé.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.11.27. 23:24:39

üdv. szerintem a mai kezdő középpályás sorunk hihetetlen lassú volt, 3 nagyobb középpáyás volt egyszerre a pályán akik nem képesek lefordulni a gyorsan letámadó ellenfél játékosokról és a lassú mozgás miatt volt szerintem ennyi eladott labda, Denis beállásával egy kicsit jobb lett, de én behoztam volna Rafit is. továbbra sem értem h minek erőlteti LE Gomest a szervező középpáylás poszton amikor nagyon gyenge ott, ma is rengeteg labdát elszórt, én továbbra is Busi alternatívájaként használnám mert tipikusan szűrő felépítése van a gyereknek.
mvik
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 23:22:55

LG írta:
Messias2 írta:Egész szezont meghatározó meccs lesz a szombati. Nagy közhelynek hangzik, de ez most tényleg így van.
Nem vitatva a Klasszikus fontosságát, de dolgoztunk már le vesztes őszi Klasszikus után komoly hátrányt tavasszal, és a Real is tavaly majdnem (sőt, utóbbi esetben néhány meccs alatt fordult nagyot a világ).
Plusz kivetíteni egy egész szezonra egy december eleji meccset nem lehet. Az biztos, hogy egy esetleges vereség nagyon rosszkor és rosszul jönne. 9 pont, egymás elleni mérleg és tavasszal idegenbe kell menni. Egy iksz szerintem nem tragédia, de félő, hogy a nagy akarásnak az lesz a vége, hogy lekontráznak.
Higgadtság iszonyat fontos lesz.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.27. 23:17:03

Messias2 írta:Egész szezont meghatározó meccs lesz a szombati. Nagy közhelynek hangzik, de ez most tényleg így van.
Nem vitatva a Klasszikus fontosságát, de dolgoztunk már le vesztes őszi Klasszikus után komoly hátrányt tavasszal, és a Real is tavaly majdnem (sőt, utóbbi esetben néhány meccs alatt fordult nagyot a világ).
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2016.11.27. 23:12:52

Anno, amikor az Anoeta után jött a feltámadás, akkor is fogtuk a fejünket rendesen. Jogosan, mert láttuk, tudtuk, hogy valami nincs rendben. Akkor sikerült átlendülni a holtponton.
Most is teljesen világos, hogy nagy baj van a középpályán. A mai csapatban tulajdonképp nem volt támadó középpályás, a védekezés botrányos volt (mintha ólomlábakon mozogtak volna), a pontatlanság pedig...

A jövő heti Real meccsnek morálisan lesz óriási szerepe. Nem is merek belegondolni, mi lesz, ha azt elbukjuk.
Szuszimester
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.11.27. 23:08:21

Egész szezont meghatározó meccs lesz a szombati. Nagy közhelynek hangzik, de ez most tényleg így van.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.11.27. 23:07:12

ZBarca írta: Mindenesetre a mai nap legeslegnagyobb pozitívuma, hogy már csak 34 nap van hátra az évből. 8) :D
Illetve, hogy Neymar nem sárgult be. :D
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.27. 23:03:16

próbálok tárgyilagos lenni: erős, lelkes, otthon játszó csapat volt az ellenfél, nem ez a meccs az amiért nagy kár volt....
amúgy pedig tartom a félideit: az MSN. ki volt kapcsolva a többi poszton pedig egyenlő erők küzdöttek.
egy dolgot még: Neymart itt is és a topikjában is osztják manapság de nem ő a hunyó hanem Suarez ez ma is és hosszú ideje jól látható.
nekem (nem új sajna) ma is szúrta a szemem, hogy Jordi Alba egy totál átjáróház volt hátul és előre szinte semmi, mig SR. legalább előre ma is hozta a jó közepest.
a védelem legjobbja nyilván Masc. volt még akkor is, ha a gól előtt lehetett volna határozottabb, Pique egy öngóllal rontotta le a mait..
szó se róla, van hová javulnunk és ebben nem sok jót ígér, hogy a Real jön.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.11.27. 23:02:55

Már nagyon elegem van. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mi történt a nyár alatt, hiszen pár új ember kivételével ugyanazok alkotják a keretet mint ezelőtt. Pedig hét közben tök jól játszottunk és jogosan lehetett remélni, hogy most végre majd megtörik az "átok", ehelyett... Abban reménykedek, hogy a csapat megint összekapja magát, mint tette azt már jópárszor és elverjük a Realt, ezesetben csak 3 pont lenne a lemaradásunk, ami szinte semmi, tekintve, hogy összevetésben jobbak lennénk. A Klasszikus után pedig már könnyebb meccsek jönnének a szünetig.
Mindenesetre a mai nap legeslegnagyobb pozitívuma, hogy már csak 34 nap van hátra az évből. 8) :D

Visca El BARCA!!!
Kép
Válasz küldése