Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 23:22:13

Atalanta írta:Most olvasom a hivatalos honlapon, hogy ez az eszelős Enrique még dicsérte a csapatot, mintha nem látná hogy egy tehetetlen, akaratgyenge csapatot csinált fél év alatt. Ez a Paco gyerek kinek az ötlete volt? Persze dícséretet ő is kapott a mi jó Louisunktól, ennyi erővel pl Böde is beszállhatott volna, ennyit ö is csinált volna 90 perc alatt.
Paco, mehetsz vissza ahonnan jöttél! Régen volt ilyen [auto_cenzúra] csatárunk, talán Gudjohnsen volt ilyen képzetlen, de most sikerült egyet kihalászni! :(
Akaratgyengének nem mondanám azért úgy komplett az egész csapatot. Én akivel kapcsolatban ilyen gondot látok az talán egyedül Paco, esetleg még Busquets. A többiek kapartak. Neymar is nem egyszer igyekezett labdát szerezni/visszaszerezni. A baj inkább az, hogy fejben nem vagyunk már hónapok óta rendben. Vannak 10-20 percek, amikor pörög a csapat, de vannak teljes 90 percek amikor annyi a hiba, mint egy felkészülési meccsen (se). Ami aggaszt az az, hogy Lucho úgy tűnik ezt a problémát nem tudja orvosolni. Neymar-nak is inkább forognak a gondolatai a "filmes karrierje" körül, mint a meccsek körül...
visca el barca írta:lássuk be őszintén, ha ennyi töltetlék játékos van a pályán nem megy. DS, arda, rafinha, pákó... mint max csere szint. nagyon nem tesz jót ez a sok sérülés, meg ez az állandóan felforgatott kezdő 11
Ez meg megint igaz. Az Alaves ellen ez 100%-ban Lucho sara volt, most azért nem egészen, mert Messi, Iniesta, Umtit sérüléséhez, Suárez eltiltásához semmi köze sem volt a mesternek. Alba és Rakitic viszont minden további nélkül kezdhetett volna. Bár kétlem, hogy sokat segítettek volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.19. 22:58:19

lássuk be őszintén, ha ennyi töltetlék játékos van a pályán nem megy. DS, arda, rafinha, pákó... mint max csere szint. nagyon nem tesz jót ez a sok sérülés, meg ez az állandóan felforgatott kezdő 11
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 22:52:49

Most olvasom a hivatalos honlapon, hogy ez az eszelős Enrique még dicsérte a csapatot, mintha nem látná hogy egy tehetetlen, akaratgyenge csapatot csinált fél év alatt. Ez a Paco gyerek kinek az ötlete volt? Persze dícséretet ő is kapott a mi jó Louisunktól, ennyi erővel pl Böde is beszállhatott volna, ennyit ö is csinált volna 90 perc alatt.
Paco, mehetsz vissza ahonnan jöttél! Régen volt ilyen gyenge csatárunk, talán Gudjohnsen volt ilyen képzetlen, de most sikerült egyet kihalászni! :(
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2016.11.19. 22:32:09

-4 pont...és a derbi előtt megyünk a Real Sociedad-hoz, 10éve nem tudtunk ott nyerni...hááát azért lehet parázni.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 22:15:45

Kash, te mit néztél ebben a félévben?

Ez a Real bomba erős, közünk nem lesz a Classicón, szétvernek minket! Ugy játszadoznak az Atleticoval, mint macska az egérrel! Ugyanúgy tele sérült játékosokkal, könnyedén, erőlködés nélkül! :(
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.11.19. 22:06:03

Nincs itt tragédia, majd jön Messi és megnyeri nekünk a meccseket.
Szerintem nem idén van a legerősebb keretünk, max mélyebb, ami a lehetőségeket illeti, de látva egy-két játékos teljesítményét, de legfőbképpen a csapatét, elgondolkodunk itt páran.

Nincs világvége hangulat, csak nem állunk pozitívan a látottakhoz.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 22:01:15

Szuszimester írta:
Az az igazság, hogy ebben az idényben Leo nélkül csak szenved a támadójátékunk, szerintem most jobban függünk tőle, mint valaha...
Szerintem nem, korábban jobban függtünk tőle, de most Iniesta és Suarez sem volt, és három már sok volt egyszerre. Sőt, most szerintem az uruguayi még jobban hiányzott, mert a többiek dolgát jelentősen megnehezítette, hogy Paco egész meccset elbújt a védők közé. Vannak akik azt gondolják, hogy Suareznek könnyű dolga van, mert tömik labdákkal, de az, hogy annyiszor helyzetbe tud kerülni, bőven az ő érdeme is, hatalmas munkát végez, hogy ez igy legyen. Múltkor ő is be lett találva, hogy más csatár is lőne ennyi gólt, ha ilyen sok helyzete lenne, ja, csak más csatárnak nem lenne ennyi helyzete. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.19. 21:55:46

Ne egymást marjátok már. Tots units fem forca!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2016.11.19. 21:50:11

Én nem látok tragédiát, és végül is ez csak egy játék. DE! Ezek a (most már sajnos rendszeres) pontvesztések egyszerűen nem férnek bele.

Ráadásul most olvasom, hogy Paco Alcacernek sikerült olyan rekordot beállítani, hogy az csak na! Az első félidőben 31 percen át nem ért labdához!

Az az igazság, hogy ebben az idényben Leo nélkül csak szenved a támadójátékunk, szerintem most jobban függünk tőle, mint valaha...

Ha a Real ma nyer (erre nagy az esély), nagyon nagy bajban leszünk még ... .:(
Szuszimester
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 21:37:34

Yokozuna írta:
Nero. írta:A fórum jelentős része ma is megmutatta az igazi arcát és hogy mennyire vak+divat ehhez az egészhez.
Jó, hogy van egy ilyen nyugodt hang. Te vagy csak az igazi Barcelona szurkoló.
Nem, csak akik már egy ideje itt vannak a fórumon, az látják, hogy mennek a dolgok. 1 rosszabb meccs után világvége hangulat, meg le van írva, hogy a fos edző, meg a játékosok nagy része is, aztán jön 1-2 gála, vagy megnyert rangadó, és már megint mindenki nagyon jó.

Legrosszabb esetben 2 év után most nem lesz bajnokok, csak ezüstérmesek. Hatalmas tragédia mondhatom... Nem is csoda, hogy Pep is megunta ezt a mentalitást egy idő után, és már LE is fontolgatja a távozást, a Barcelona szurkolók nagy része elvesztette a realitás érzékét, a mohóságuk már nem ismer határukat. :(
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2016.11.19. 21:22:27

Atalanta írta:Hogy ennek a fos realnak mekkora szerencséje van... :( Hihetetlen! Nyomorék Ronaldo!!!
Bár a Barca csak önmaga paródiája, megérdemlik!
váltsál akkor csapatot :lol:
lassan üti a színvonal az nso-t.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.11.19. 21:12:17

Nero. írta:A fórum jelentős része ma is megmutatta az igazi arcát és hogy mennyire vak+divat ehhez az egészhez.
Jó, hogy van egy ilyen nyugodt hang. Te vagy csak az igazi Barcelona szurkoló.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.19. 21:11:05

Rewolution5 írta:Nem tudok csak úgy simán elmenni a hozzászólásaitok mellett, komolyan. Egy pontra vagyunk jelenleg a listavezetőtől, és ti a szezon bukásáról beszéltek? :shock: Novemberben, most komolyan? Vagy csak frusztráció kérdése, és holnap már más lesz a vélemény? Az utolsó 2 hét alapján itélitek a csapat őszi teljesítményét, meg a tavaszit is már ? :lol:
Nyilván benne van a frusztráció is. Azt viszont ne feledjük, hogy a Realnak bár most jönnek a húzós meccsei, tavasszal az ő sorsolásuk lesz könnyebb, mert akkor otthon játszák a rangadókat. Ráadásul úgy hozzák a meccseiket, hogy kulcsembereik rendszeresen sérültek, vagy formán kívül vannak. Mi lesz akkor, ha még formában is lesznek? Jó ezek ránk is igazak részben, de akkoris. Szerintem nem ártana előnnyel fordulni.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.11.19. 21:10:39

Hogy ennek a fos realnak mekkora szerencséje van... :( Hihetetlen! Nyomorék Ronaldo!!!
Bár a Barca csak önmaga paródiája, megérdemlik!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.11.19. 21:02:14

Nem tudok csak úgy simán elmenni a hozzászólásaitok mellett, komolyan. Egy pontra vagyunk jelenleg a listavezetőtől, és ti a szezon bukásáról beszéltek? :shock: Novemberben, most komolyan? Vagy csak frusztráció kérdése, és holnap már más lesz a vélemény? Az utolsó 2 hét alapján itélitek a csapat őszi teljesítményét, meg a tavaszit is már ? :lol:
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.19. 20:52:12

Szerintem meg igenis szégyellje magát az FC Barcelona! Ezek a játékosok közül sokan a tízszeresét keresik, a spanyol bajnokságban játszókénak, és nincs meg javukra az a teljesítmény. Idén talán még nem is láttam igazán szép meccset.

Egymással játszik a két madridi csapat, liyenkor egy középcsapat ellen illik nyerni, mégha válogatott szünet is volt. Azért elég jó nevekből áll ez a csapat. Most lenne esély, hogy összeálljunk legyen valami, erre inkább szétfelé esik a társaság.

Nem tetszik, amit látok. Azzal, hogy sikerekben gazdagok voltak az elmúlt évek, és a játékosok bérei igen-igen magasak. Joggal várhatnánk el a szép és eredményes játékot.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 20:24:02

Nero. írta:Egy pontra vagyunk az éllovas Realtól akiknek a neheze még csak most jön, a BL csoportot vezetjük és elkezdesz 2007el jönni? :lol: :lol: Statok alapján pont ugyanúgy kezdtük a szezont mint 2 éve amikor simán tripláztunk. Az a baj hogy itt sokan csak végletekben tudnak gondolkodni, ha az első fordulóban hatot rúgunk a Betisnek akkor már bajnokok vagyunk, ha néggyel kuldjuk haza a Cityt akkor megvan a BL is, de ha kikapunk a mumus Celtától akkor oda a bajnokság, ha becsúszik egy olyan mint a mai (ha három órán át tartott volna a meccs se lövünk gólt) akkor Enriquét el kell zavarni. Az égvilágon semmi jele a reális, racionális gondolkodásnak, csak a végletek. Benézni a dolgok mögé már fárasztó lenne.
Szerinted meddig leszünk 1 pontra a Realtól? :lol: HA szerencsénk van, akkor jövő hétig marad a 2 pont, utána 5 lesz a klasszikuson meg ilyen játékkal esélyünk sincs. Racionalitás ott kezdődik, hogy a tényekből és a látottakból/tapasztaltakból objektívan következtetsz. Nem tudom te milyen meccseket néztél az utóbbi hónapokban, vagy hány pontot látsz a nevünk mellett a tabellán, de lehet szükséged lenne egy nagyítóra...
Senki se mondta, hogy kiesünk (véglet), de az idei teljesítményünkkel címeket se fogunk nyerni, szépen sem fogunk játszani. Ez a realitás. Majd a jövő heti újabb zakó után erre visszatérhetünk. :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.19. 20:18:06

Egy pontra vagyunk az éllovas Realtól akiknek a neheze még csak most jön, a BL csoportot vezetjük és elkezdesz 2007el jönni? :lol: :lol: Statok alapján pont ugyanúgy kezdtük a szezont mint 2 éve amikor simán tripláztunk. Az a baj hogy itt sokan csak végletekben tudnak gondolkodni, ha az első fordulóban hatot rúgunk a Betisnek akkor már bajnokok vagyunk, ha néggyel kuldjuk haza a Cityt akkor megvan a BL is, de ha kikapunk a mumus Celtától akkor oda a bajnokság, ha becsúszik egy olyan mint a mai (ha három órán át tartott volna a meccs se lövünk gólt) akkor Enriquét el kell zavarni. Az égvilágon semmi jele a reális, racionális gondolkodásnak, csak a végletek. Benézni a dolgok mögé már fárasztó lenne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
JCruyff
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.30. 14:58:45

2016.11.19. 20:11:15

Komoly teljesítmény lenne, ha még egy ilyen meccs után is még mi bíróznánk... :?

Hétfőn melóban ezt a 4 (8) perces hosszabbítást sem tudom, hogy fogom megmagyarázni, illetve, reklamálásért azonnali pirosat sem láttam még soha.

Tudni kell csendben maradni néha, én ezt most meg is teszem.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.19. 20:08:27

Nero. írta: Komolyan mondom én simán bevezetném hogy butaságért is járjon kitiltás. Lehet hogy egy kicsit radikális lett a hsz de az ember zsebében kinyílik a bicska egy két embertől.
Akkor nem sokáig tudnál ide írogatni... :roll:

Az tény, hogy az elmúlt 10 szezonban(évben, mindegy) 12 meccs után ilyen pocsékul csak egyszer álltunk, méghozzá, 2007 őszén. Abban a szezonban a 3. helyen végeztünk és lópikulát sem nyerünk, a játékunkat pedig szenvedés volt hétről- hétre nézni. Eddig ez a szezon sem különb. Eredménytelen pocsék játék hétről hétre.

Kínomban röhögök azokon akik szerint kézben volt a meccs meg milyen jók voltunk, csak balszerencsénk volt. Nem, ezt nem balszerencsének hívják, hanem rossz játéknak. Pörgethetjük a fülünkön a labdát meg passzolhatunk 20000-szer pontosan, ha gólt nem sikerül rúgnunk.... ugyanis gólra megy a játék. Az részlet kérdés, hogy épp azért nem tudunk már a sokadik meccsen gólokat rúgni, mert fejben nem vagyunk ott. És kétség se férjen hozzá: ezt a meccset az ellenfél irányította a saját akarata szerint. A Málaga beállt bekkelni, 0-0-ra játszottak az első perctől kezdve? Akkor mégis mi a fenét irányítottunk mi? :lol: A véleményem meg az, ha a malagaiak akartak volna, nyerhettek is volna, ugyanis az utóbbi hónapokra jellemző pontatlanság hátul is megvolt ma is, csak az ellenfél épp nem használta ki. Még szerencse, hogy jövő héten pont nem látom a bajnokinkat, mert az Anoeta-ban 100%, hogy újra égünk.
És ha csoda nem történik, az idény végén én elküldeném Lucho-t. Nem azért, mert nem nyert semmit, hanem azért, mert képtelen rendet tenni a fejekben, eléggé motiválni a játékosokat.
Az Atletico meg a Celta elleni botlást meg lehetne magyarázni, de a maira és az Alaves ellenire nincs mentség. 5 pont úszott el, ezzel valószínűleg a bajnokság is. Hazai pályán ennyi hiba nem fér bele. Lehet mondani, hogy "még csak a 12. forduló", de akkor én hozzátenném azt is, hogy "de már 5 pontot elszórtunk haza pályán töltelékcsapatok ellen". =D>
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.19. 19:56:59

visca el barca írta:
Nero. írta:a bíró teljesítménye az év egyik legnagyobb botránya volt
LOL kaptunk egy ajandék pirosat, meg a 4 perc hosszabbításból lett 8. jó, a tizi talán fújható lett volna, de nehogy elkezdjünk már bírózni.
2 meg nem adott szabályos gól + egy tizi minimum. Azt mondtam hogy botrányos volt azt nem hogy ellenünk csalt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.11.19. 19:54:27

Nero. írta: Komolyan mondom én simán bevezetném hogy butaságért is járjon kitiltás.
Akkor az elsők között kéne a tiltottak közé kerülnöd.....
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.19. 19:53:38

Nero. írta:a bíró teljesítménye az év egyik legnagyobb botránya volt
LOL kaptunk egy ajandék pirosat, meg a 4 perc hosszabbításból lett 8. jó, a tizi talán fújható lett volna, de nehogy elkezdjünk már bírózni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.19. 19:50:42

A fórum jelentős része ma is megmutatta az igazi arcát és hogy mennyire vak+divat ehhez az egészhez. Játszottunk egy 0-0t egy olyan meccsen ahol az ellenfél kapusa mar a 20. percben húzta az időt, Kameni hozta azt a brutál teljesítményt amit már korábban láthattunk tőle (pl. 2005 Barca-Espanyol 0-0 bár akkor a fórum jelentős része még nem a Barcának szurkolt), nagyon nem volt szerencsénk a befejezésekkel, a bíró teljesítménye az év egyik legnagyobb botránya volt, plusz heten hiányoztak az alapkezdőből. Ezek után vannak emberek akik kirúgnák az edzőt meg követelik a játékosok fejét. Édes Istenem... Jah, és ma este a ket közvetlen rivális egymással játszik bármi is lesz az eredmény nekünk jó.

Komolyan mondom én simán bevezetném hogy butaságért is járjon kitiltás. Lehet hogy egy kicsit radikális lett a hsz de az ember zsebében kinyílik a bicska egy két embertől.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.19. 19:47:07

Otthon produkáljuk a gyengébbnél gyengébb meccseket, amik pontvesztéssel is járnak.
Ez a bosszantó nagyon.

De nem baj, minden okés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése