Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
4
44%
Nem, ez a topic is megfelel
5
56%
 
Szavazatok száma: 9
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.06. 19:33:52

Én egyedül a JHV poszt miatt aggódok. A többi szerintem okés lesz.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.08.06. 19:29:21

Csak én látom, hogy óriási bajok lesznek az idényben? Messi már mindent csinál magával, bohóckodik a hajával, Busquets olyan mint egy öregember, szwerintem nagyképű is, Denis gyerek csak szimulál és esik kel, és lehet a Danit is visszasírjuk, Suarez meg olyan túlsulyos, hogy két métert nem tud futni....Szegény Masch maradt, erre a régi helyén a védelemben.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.06. 18:15:02

Jók a kezdők, örülök, hogy új arcok is helyet kapnak a kezdőben. :)
Remélem egy jó meccset láthatunk, ahol remélhetőleg mi nyerünk.

Visca El BARCA!!!
Kép
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.08.06. 17:40:39

Ezek eros jelek arra h Vidalt szandekoznak jatszatni... Pedig az eddigiek alapjan max egy csere... Vedekezni abszoludt nem tud.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.06. 17:26:40

FC Barcelona Line-up: Ter Stegen; Vidal, Mathieu, Mascherano, Camara; Denis Suarez, Busquets, Arda; Messi, Suarez, Munir

Bench Barcelona: Bravo, Masip, Pique, Vermaelen, Digne, Douglas, Roberto, Rakitic, Iniesta, Samper, Alfaro, Mujica

Liverpool Line-up: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Firmino, Mané.

Bench Liverpool: Manninger, Henderson, Grujic, Moreno, Brannagan, Origi, Ings, Matip, Stewart, Wisdom, Markovic, Randall, Alexander-Arnold


Vidal egyik nagy napja ez, ha ma bizonyitani tudna, kicsit megnyugodnek.. :D Nyilvan nem sok eselyt latok ra, de remelem jo meccs lesz, sok Barca gollal es hajtassal.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.08.06. 07:39:54

Remélem Digne bari is beszáll majd kis időre :)

Egyébként meg:
Valdes
Alves, Marquez, Puyol, Abidal
Xavi, Toure, Iniesta
Messi, Eto, Henry

Szerintem ez lesz :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.05. 23:30:28

Alba betegség miatt nem utazott a csapattal.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.05. 16:54:09

A Sport 1 megint közvetíteni fogja a Gampert.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.05. 14:43:28

palesz77 írta:Official squad for match vs Liverpool: terStegen, Bravo, Masip, Douglas, Piqué, Rakitic, Sergio, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Munir, S. Roberto, A. Vidal, Vermaelen, Mathieu, Denis, Samper, Digne, Cámara, Mujica, Alfaro

Marlont kifejezetten sajnálom, hogy nem vitte el Lucho, de gondolom inkább Vermát játszatná, hátha mégis marad.. Digne is bemutatkozhat akár, bár szerintem sokat nem fog játszani, most állt még csak edzésbe.
Marlon engedéllyel haza utazott a vízumát intézni
Marlon has been given permission to return to Brazil to process his visa. http://www.fcbarcelona.com" target="_blank.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.05. 14:37:19

sok volt a csipszropikólapizza nyáron és kicsit még biztos dundi :mrgreen:
Csevapcsicsis chipset evett...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.05. 14:31:50

palesz77 írta: Kíváncsi lennék, remélem semmi komoly.
sok volt a csipszropikólapizza nyáron és kicsit még biztos dundi :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.05. 13:21:46

Az látod fel se tűnt, hogy Alba nincs a keretben.. :D Vele mi lehet vajon? A felkészülést tuti megkezdte már, sérülésről se olvastam.. :-k Kíváncsi lennék, remélem semmi komoly.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.05. 13:04:42

Érdekes, akkor minek edzette még?

Szerintem fog játszani Digne, Cámara kezd majd valószínűleg a bal szélen, de cseréje nincs oda, hacsak nem Mathieu fog ott játszani...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.05. 12:39:47

Official squad for match vs Liverpool: terStegen, Bravo, Masip, Douglas, Piqué, Rakitic, Sergio, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Munir, S. Roberto, A. Vidal, Vermaelen, Mathieu, Denis, Samper, Digne, Cámara, Mujica, Alfaro

Marlont kifejezetten sajnálom, hogy nem vitte el Lucho, de gondolom inkább Vermát játszatná, hátha mégis marad.. Digne is bemutatkozhat akár, bár szerintem sokat nem fog játszani, most állt még csak edzésbe.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.04. 15:17:53

José Suárez, Nili, Martínez, Carbonell és Aleñá ma csatlakozott a Barça B edzőtáborához Peraladában. A Marlon-Cámara-Alfaro-Mujica négyes viszont nem, szóval őket talán láthatjuk majd a Liverpool ellen szombaton.
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2016.08.04. 12:10:11

Miután már többen is leírták, inkább amolyan egyetértés jellegű a véleményem. Alves posztját nagyon nehéz lesz megfelelően betölteni Vidallal vagy SR-val. Egyik sem az a kreatív típus, ami az előre játékban komoly hátrányt jelent, márpedig a csapat híresen támadó szellemben nyomja. A hátvédsort kár lenne értékelni, nyilván soha többé nem fognak így felállni, viszont ezt a Marlon (remélem, jól írtam) gyereket nagyon fontos lenne megszerezni, minden adottsága megvan ahhoz, hogy hosszú évekig stabil belső védő legyen. A középpálya (túl)telített, egy A.Gomes, D.Suarez, Rafinha, Mash négyesből három sok esetben megfelelne a kezdő helyett. Turannal én csak ezt követően számolnék, de legjobb lenne, ha békében - és jó áron - távozna. És akkor Samperről még nem is beszéltem. A jövőt illetően viszont Alena-tól sokat várok, remek adottságai vannak irányítóban. Elől az MSN mögé - és Munir mellé - kellene egy brusztolós, erőszakos, Suarez pótló csatár, mert Munir a két szélet szükség esetén megoldja, de középen, a darálóban az alkatánál fogva nem tud megélni. Ha rajtam múlna - többekkel ellentétben - én egy erre alkalmas fiatalt keresnék, aki az időnkénti beugrásokkal egyidejűleg be is épülhetne majdan Luis helyére. Mujicáról még nemigen alkotnék véleményt, de a tegnapi gólja - villámgyors döntés, álló helyzetből a sarokba - még sok széppel kecsegtet. Remélem, a hiányzó csatár kérdés, valamint a kapusok körüli problémák időben megoldódnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.04. 10:33:16

MQuCsabi írta:DEnis nekem is nagyon tetszik, látszik, hogy nagyon akar. Márcsak Gomesre vagyok kiváncsi, hogy száll a buliba.
jó volt tegnap is, csak megint a villarrealos formáját hozta, zseniális percek után simán eltűnt a mezőnyben fél órára. én nem tartom annyira jó játékosnak, de ha kiegyensúlyozottabbá tudna váli, akkor lehetne belőle valami
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.04. 10:07:49

DEnis nekem is nagyon tetszik, látszik, hogy nagyon akar. Márcsak Gomesre vagyok kiváncsi, hogy száll a buliba.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.04. 09:31:17

palesz77 írta:
mahitoo írta:Lemaradtam sajnos a mairól. Valaki tudna majd egy linket dobni a teljes meccsről? Köszönöm. :)
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... ull-match/
Köszönöm szépen! :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.04. 09:25:07

Zozzy 5 írta:összességében jó volt ez.

A Vidal-Roberto páros továbbra is nyugtalanít, Alveshez képest szinte biztosan visszaesés lett volna, akárkit is igazolunk, de így, hogy 2 középpályással szeretnénk ezt megoldani...hát nem tudom, számomra egyikőjük sem meggyőző, és lehetnek ebből bajok, hogy ezt a posztot kicsit megpróbáljuk elkenni most.

Turan lötyögése pedig valóban szemet szúró továbbra is, 3 sebességi fokozattal lentebb játszik általában. sétálgat a labdával, beindulni még soha nem láttam, a csapathoz képest sok labdát is veszít, tavaly ott volt a rendszeres sárgázódása is. nincs rá szükségünk szerintem.
Az az igazság, hogy baromi nehéz jh-t találni, akit valamennyire reális áron el lehet hozni. Főleg augusztusban, amikor már komolyan megy a felkészülés, a keretek nagyjából összeálltak, legalábbis az alapembereket tekintve. Azpilicuetat nagyon szívesen megnéztem volna itt, akkor két poszt is meg lett volna oldva, de így hogy Digné jött ez már túlhaladott állapot.
Azért nem vonnék le még komoly következtéseket, főleg annak tekintetében, hogy Vidal tavaly fél évig nem játszhatott, a szezon vége felé pedig már teljesen jegelve lett. 800 perc alatt elég nehéz belerázódni, főleg egy olyan szisztémába, ahol a jh kulcspozíció és nem egyszerűen egy védőnek "kell lennie".
A Gamperre kíváncsi leszek, amikor már az újak is csatlakoznak.
palesz77 írta:Na, érdekes kis meccs volt. Nem pörögtünk szerintem most annyira, az első félidőben a támadóhármas nagyon ott volt, ezzel el is dőlt, de szerintem összességében kicsit takarékon voltunk ma a Celtic ellenihez képest. A második félidőben főleg, ott amíg fel nem vették Busiék, aztán az ifi cserék a ritmust, teljesen alárendelt szerepet játszottunk.

Egyénileg nem nagyon lehet kiemelni senkit, Marlon nekem külön tetszett, Denis is baromi jó lesz szerintem, Messivel nagyon jó kényszerítőzéseket tolnak, érzi a beindulásokat, bátor, lő, indít, próbálkozik. Mondom ezt úgy, hogy ma ő is gyengébb volt. SR csúnyán be lett forgatva, de még mindig jobban tetszett jhv-ként, mint Vidal. De lehet az előszezon végére Lucho úgy dönt, hogy igazolunk valakit, az se lepne meg - Hysajt ide! :mrgreen: Munir az első félidőben szenzációs volt, a góljai igazi mestermunkák. Arda viszont nekem továbbra is egy felesleges láncszem a gépezetben, nagyon nem ide való ő.
Nagyon egyet tudok érteni. Marlon nekem mindkét meccsen nagyon tetszett. Mindkét meccsen nagyon jó volt. Lehet, hogy csak azért mert Matyi játszott mellette (aki megint nyakig benne volt a gólban), de végig iszonyatosan higgadt és magabiztos volt. Tarínnal nagyon jó párost alkothatnak majd. Denis az első 30-35 percben kifejezetten tetszett, nagyon érezte a játékot, voltak élményszámba menő megmozdulásai, de utána eléggé beszürkült.
Ardanál lényegesen jobb volt. Hiába nem volt rossz a török, látszik, hogy iszonyatosan idegen test és nem is tűnik úgy, hogy mindent megtenne a kezdőbe kerülésért. Lehet nem fogta fel, hogy ez nem az Atma, ahol bérelt helye van.
Tőlem egy húszasért mehetne.
Mujicanak örültem, sokkal aktívabb volt, mint a Celtic ellen, vérbeli csatár. Meg is lett az eredménye. Kíváncsi leszek, hogyan boldogulnak majd Romeraval.
Összességében nem volt rossz meccs, ahhoz képest, hogy hol tartunk a felkészülésben főleg, hogy a keret felét a fiatalok teszik ki.
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.04. 08:05:47

összességében jó volt ez.

A Vidal-Roberto páros továbbra is nyugtalanít, Alveshez képest szinte biztosan visszaesés lett volna, akárkit is igazolunk, de így, hogy 2 középpályással szeretnénk ezt megoldani...hát nem tudom, számomra egyikőjük sem meggyőző, és lehetnek ebből bajok, hogy ezt a posztot kicsit megpróbáljuk elkenni most.

Turan lötyögése pedig valóban szemet szúró továbbra is, 3 sebességi fokozattal lentebb játszik általában. sétálgat a labdával, beindulni még soha nem láttam, a csapathoz képest sok labdát is veszít, tavaly ott volt a rendszeres sárgázódása is. nincs rá szükségünk szerintem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.04. 00:53:55

mahitoo írta:Lemaradtam sajnos a mairól. Valaki tudna majd egy linket dobni a teljes meccsről? Köszönöm. :)
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... ull-match/
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.04. 00:16:23

Lemaradtam sajnos a mairól. Valaki tudna majd egy linket dobni a teljes meccsről? Köszönöm. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.03. 22:41:36

Na, érdekes kis meccs volt. Nem pörögtünk szerintem most annyira, az első félidőben a támadóhármas nagyon ott volt, ezzel el is dőlt, de szerintem összességében kicsit takarékon voltunk ma a Celtic ellenihez képest. A második félidőben főleg, ott amíg fel nem vették Busiék, aztán az ifi cserék a ritmust, teljesen alárendelt szerepet játszottunk.

Egyénileg nem nagyon lehet kiemelni senkit, Marlon nekem külön tetszett, Denis is baromi jó lesz szerintem, Messivel nagyon jó kényszerítőzéseket tolnak, érzi a beindulásokat, bátor, lő, indít, próbálkozik. Mondom ezt úgy, hogy ma ő is gyengébb volt. SR csúnyán be lett forgatva, de még mindig jobban tetszett jhv-ként, mint Vidal. De lehet az előszezon végére Lucho úgy dönt, hogy igazolunk valakit, az se lepne meg - Hysajt ide! :mrgreen: Munir az első félidőben szenzációs volt, a góljai igazi mestermunkák. Arda viszont nekem továbbra is egy felesleges láncszem a gépezetben, nagyon nem ide való ő. Azért zavar egyedül amúgy, mert így elveszi majd a többiek elől a perceket, bár azért elég beszédes szerintem, hogy Denist mindkét meccsen tovább hagyta fent LE - legalábbis remélem ez jelentőséggel bír. A cseréket nem igazán tudom értékelni, mert mire felvették a meccs ritmusát, mindannyian csináltak 2-3-4 buta hibát, de összességében nem volt velük baj. Sampernél külön tetszett, hogy magához képest sokat keményedett, jó a hozzáállása a kicsinek - még akkor is úgy gondolom, ha mégis megy kölcsönbe. Mujica gólja is szép volt, de azt már írtam.

Egynek jó volt, következőnek jöhet a Pool! 8)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.08.03. 22:06:21

hát a második félidőben ahogy mondják. ..az erő velük volt. amig, Masc és Busi fel nem vette a ritmust a védelem szétesett. kaptunk egy kis ízelítőt az erő-fociból. a test - test elleni harcokat rendre elveszítettük, sok volt a félig megszerzett labda, a lassú körülményes forgolódás, ezt nem lehet az angolok ellen. úgy a 75 perctől azért össze szedték magukat a fiatalok gólja pedig egész üdítő jelenség volt.
annyit még, hogy Suarez a gólja ellenére is nagyon idény eleji formát mutat..(mondjuk az is van :D )
summa: megvertük az angol bajnokot.
Válasz küldése