Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.13. 20:13:34

Remélem a védelem ma a helyén lesz kezdve Busquetstöl át Mascheranoig, mert ha a matracosok lövök az elsőt akkor nagy bajban vagyunk. Nem tartom kizártnak, hogy az elején ránk jönnek úgy mint 2 éve, akkor 20 perc után fordulhattak volna hárommal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 20:11:47

visca el barca írta:lajoson is sok fog múlni, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 ajtó-ablak ziccere, remélem legalább 1et bever belőle. ráadásul ő pihent is, na nem mintha neki marha nagy szüksége lenne ilyenekre... :D
Suareznek nem kell pihenő, csak vér :twisted: :lol:

Adnék én szívesen, remélem kapott is eleget így meccs előtt, a többiekkel együtt :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 20:10:13

lajoson is sok fog múlni, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 ajtó-ablak ziccere, remélem legalább 1et bever belőle. ráadásul ő pihent is, na nem mintha neki marha nagy szüksége lenne ilyenekre... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 19:50:53

Odavágó alapján a góllövési esélyünk az az, ha oldalról ívelünk be és úgy lövünk, így szereztük mindkét gólt, illetve így volt a 2 Neymar fejes is.

Emellett sok súlypontáthelyezéssel kell operálnunk
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.13. 19:49:58

Mivel gólt nem lövünk mostanában, ha gólt kapunk, az könnyen a kiesést jelentheti.
Ha viszont lövünk egyet, akkor lehet, hogy többször is betalálunk. Szerintem ez a két forgatókönyv lehetséges.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.13. 19:48:45

A PSV ellen sem támadtak fejetlenül az elejétől kezdve, pedig az gyengébb csapat volt és ott is kellett a gól a biztos továbbjutáshoz. Oké hogy ott meg nem voltak hátrányban, de szerintem Simeone is tudja, hogy ez 90 perces csata, s teszem azt hiába nyomják meg az elejét, bennünk is ott van mindig a gól lehetősége. És hosszú az a 90 perc. Tudom ezek nagy bölcsességek, de ilyen meccsen tényleg az dönt, hogy ki tud hideg és racionális fejjel gondolkozni. Remélem ezek mi leszünk, mégiscsak mi vagyunk előnyben és nyugodtan játszhatjuk a játékunkat. Én egy Arsenal féle idegenbeli meccsre számítok, az kell hogy amit akkor Messiék végigtudtak vinni ellentámadásokat most is ki kell használni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 19:46:55

visca el barca írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
Csak jussunk tovább [-o< [-o<
Ha ma nem kapok szívrohamot, akkor soha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 19:45:17

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 19:35:55

Alfa írta:A szezonban először félek egy meccstől. Nagyon félek , hogy ez a gyengébb teljesítmény nem egy pillanatnyi formahanyatlás hanem egy teljes kipurcanás kezdete. Hálistennek vannak biztató jelek amelyek az ellenkezőjére utalnak, az egyik pont az Atletico elleni meccs második félidejének első 10perce . Ott olyan szinten játszottunk , hogy 15 matracos se tudott volna megállítani minket. A meccs legelején kéne egy ilyen pár percet csinálni és ott szerezni egy vagy ket gólt aztán lehet kontrázni 8) . Elképzelésnek nem rossz , de a realitás inkább az , hogy az Atletico vedekezőbb taktikát fog választani majd szépen lassan próbálja meg feljebb tolni a védelmét. Mi se fogunk sietni szerintem úgyhogy , ha csak nem esik gól az első félidőben akkor nem számítok nagy focira az elején. Az MSN-re nagyon számítok , túl sok rossz meccset nyomtak már le, ideje lenne villantani egyet. Ha már villantás. Ahogy Mascherano is mondta, Messi egy gyengébb sorozat után mindig elképesztő teljesítménnyel rukkol elő, talán ma jön el a nap 8) .

Bízok a csapatba , ma nyerni kell!!!!

Visca el Barca!!!
Én arra tippelek, hogy pont kitámad az Atleti az elején, ezzel meglepve minket, mert nem számítunk erre.
Remélem Messi gyengébb sorozata most ér véget és jó irányba tér, a többieké is =D>

HAJRÁ! Tovább kell jutnunk!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.04.13. 19:33:18

A szezonban először félek egy meccstől. Nagyon félek , hogy ez a gyengébb teljesítmény nem egy pillanatnyi formahanyatlás hanem egy teljes kipurcanás kezdete. Hálistennek vannak biztató jelek amelyek az ellenkezőjére utalnak, az egyik pont az Atletico elleni meccs második félidejének első 10perce . Ott olyan szinten játszottunk , hogy 15 matracos se tudott volna megállítani minket. A meccs legelején kéne egy ilyen pár percet csinálni és ott szerezni egy vagy ket gólt aztán lehet kontrázni 8) . Elképzelésnek nem rossz , de a realitás inkább az , hogy az Atletico vedekezőbb taktikát fog választani majd szépen lassan próbálja meg feljebb tolni a védelmét. Mi se fogunk sietni szerintem úgyhogy , ha csak nem esik gól az első félidőben akkor nem számítok nagy focira az elején. Az MSN-re nagyon számítok , túl sok rossz meccset nyomtak már le, ideje lenne villantani egyet. Ha már villantás. Ahogy Mascherano is mondta, Messi egy gyengébb sorozat után mindig elképesztő teljesítménnyel rukkol elő, talán ma jön el a nap 8) .

Bízok a csapatba , ma nyerni kell!!!!

Visca el Barca!!!
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 19:29:13

Inkább akkor találjanak egyet, ha már mi is rúgtunk előtte... :lol:

Amúgy durva, nagyon figyelnünk kell, most nézem a meccset, és lényegében semmi előjele nem volt annak hogy itt most Atleti gólt fog rúgni, aztán egyszercsak egy kapuskirúgásból jött az ATleti gól.

Torres meg amúgy is megúszott egy szabálytalanságot, amire előnyszabályt adott a bíró, és majd utána rúgott úgy hogy megkapta a másodikat, szóval szerintem nem lehet egy szavuk se.

SZERK:

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=57802453


Hivatalos kezdő!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.13. 19:17:30

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Főleg attól, hogy 1-0-ra nyernek, találnak egy gólt hamar
inkább az elején találjanak egyet mint mondjuk a 83. percben...
És ezzel elérkeztünk a gólt kapni mindig rossz alaptételhez. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 19:12:41

MessiNeymarSuarez írta:Főleg attól, hogy 1-0-ra nyernek, találnak egy gólt hamar
inkább az elején találjanak egyet mint mondjuk a 83. percben...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.13. 18:44:20

crixus írta:Tisztelni kell az Atletico-t, mert erős csapat, de az esélyesek mi vagyunk és őszintén meg lennék lepve, ha az Atletico jutna tovább, hátrányból. A madridiak akkor igazán jók, ha bekkelni és kontrázni kell. Most viszont nekik kell jönni.
Ráadásul ebben a szezonban az Atetico hazai pályán GYENGE. A BL-ben kikaptak a csoportelső Benfica-tól hazai pályán 1-2-re, a PSV-t sem tudták megverni. A bajnokságban az első 7 csapatból csak a Bilbao-t verték meg, őket is csak 2-1-re. X-eltek a Reallal, a Sevilla-val és a Villareal-lal, tőlünk meg kikaptak. A kupában a Celta verte őket a Calderonban.
Párharcot hátrányból 5-ből egyszer fordítottak meg Simeone alatt, tavaly a Leverkusen ellen nyertek, ami a hosszabbításra volt elég.
Én nem tartok nagyon tőlük. Ha összekapjuk magunkat, kettős győzelemmel mehetünk tovább.


Köszi, most azért engem eléggé megnyugattál :D
Van benne valami, reméljük így is lesz, és tovább megyünk nagynehezen. Ennek az Atletinek viszont bárki ellen lenne/lesz esélye.

Fiúk, hova lett a nagy mellény? :lol: Sajnos jól lehangolódtunk, és a "90% hogy továbbjutunk, nem hiszem hogy ez az Atleti fog minket kiütni"-ből az lett hogy már kupa nélküli szezonról beszélünk, és arról hogy jóeséllyel kiejtenek. :( :)

Én őszíntén szólva nagyon félek, nem is tudom mikor paráztam ennyire.
Főleg attól, hogy 1-0-ra nyernek, találnak egy gólt hamar, mi ráalszunk és utána meg beállnak.
Ha megnézzük a párharcos küzdelmeket, akkor az Atleti szinte mindegyik meccsen amikor betalált, akkor nagyon hamar, pl:
Kupában tavaly: a Vicente Calredonban: első percben Torres megzörgette már a hálónkat, az egy gólos előnyünk el is olvadt.
2014-es BL-ben: 5-ödik percben a Calderonban Koke, és emlékszem eléggé beszorítottak minket, jöttek a gól előtt a kapufák meg a helyzetek.

Szóval én nem hiszem hogy az Atleti nem fog ránk rohanni, pláne hogy gólt kell szerezniük mindenképp.
Valahogy úgy érzem, hogy ha valaki kiejthet minket idén, az az Atleti.
Elég megnézni tavaly, mindegyik párharcnál legalább 2-3 gól volt közötte összesítésben, City ellen 2, PSG ellen 4, Bayern ellen is 2 gól, úgy hogy félidőben még 4 volt, csak visszavettünk.

Egy Bayern/Real ellen ha gólt kapunk, nincs akkora nagy para, megyünk előre és jóeséllyel lövünk gólt/gólokat, nade ez az ATleti képes 90 perc alatt megtartani az előnyét, fetrengeni, időt húzni és így tovább menni.

Én tényleg attól félek, hogy úgy megyünk ki mint múlt héten, aztán találnak egy gólt az Atletiék és akkor meg meg leszünk zavarodva mert egy buszozós ATletire számítottunk, de már rögtön letámadtak.

De azért jegyezzük meg, jelenleg messze jobb helyzetből várjuk a visszavágót, 2-1, a 0-1 helyett, márpedig sokunk úgy érezte hogy "itt ma nem rúgunk gólt", de szerencsére nem így lett.

Szóval hajrá, Puyolnak adjuk meg születésnapi ajándéknak a továbbjutást ! =D>

Nincs mese, hajtani kell az idegenbeli gólunkra, 0-0-nál bármikor találhatnak, még akár a félidei szünetben a folyosóról kifele jövet is egy gólt.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.13. 18:08:24

Örülök hogy valaki ilyen derűlátó de az ilyen hullámvölgyek nem szoktak egyik perctől a másikra megtörni.Igaz tavaly pontosan a Sociedad után ez megtörtént de én egy 1:1 0:1 esetében is marha boldog lennék.És szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
Éppen itt az ideje hogy megtörjön!!!!
Végeredmény 1:3 :))
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.04.13. 18:04:33

Tisztelni kell az Atletico-t, mert erős csapat, de az esélyesek mi vagyunk és őszintén meg lennék lepve, ha az Atletico jutna tovább, hátrányból. A madridiak akkor igazán jók, ha bekkelni és kontrázni kell. Most viszont nekik kell jönni.
Ráadásul ebben a szezonban az Atetico hazai pályán GYENGE. A BL-ben kikaptak a csoportelső Benfica-tól hazai pályán 1-2-re, a PSV-t sem tudták megverni. A bajnokságban az első 7 csapatból csak a Bilbao-t verték meg, őket is csak 2-1-re. X-eltek a Reallal, a Sevilla-val és a Villareal-lal, tőlünk meg kikaptak. A kupában a Celta verte őket a Calderonban.
Párharcot hátrányból 5-ből egyszer fordítottak meg Simeone alatt, tavaly a Leverkusen ellen nyertek, ami a hosszabbításra volt elég.
Én nem tartok nagyon tőlük. Ha összekapjuk magunkat, kettős győzelemmel mehetünk tovább.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 17:54:40

az amugy tuti ha véletlenül tizikre kerülne sor, akkor mindet belőnénk :mrgreen: de ezt már multkor megbeszéltük :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.13. 17:51:09

Engem rohadtul meglepne, hogy 2-1 vezetésnél mi az első öt percben (vagy negyedóra tökmindegy) nekiugranánk az Atleticonak, IDEGENBEN. Egy kivárós játékot szeretnék látni, ahol most kell a higgadtság, ami az elmúlt meccseken hiányzott, mert a lehetőségek megvoltak, meglesznek most is. Be kell verni az idegenbelit, s én nagyon bízok benne ez össze is jön.

Amúgy meg 2:1 lesz oda és tizik, aztán.... :mrgreen: Tizikbe ejtjük ki őket. :-({|=
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 17:41:56

mindenki nyugodjon meg! douglas ott van a keretben! ha ég a ház, akkor bejön és gyorsan ver hármat!!4!4!4!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.13. 17:32:05

Hosszú idő óta először van bennem félsz!Bakker egy gólnyira vagyunk a kieséstől, ha úgy nézzük...
Forgatókönyv hogy jó legyen, első 10 percben egy gólt kell lőni, hogy ne álljanak be. Ha ők rúgják a gólt először, akkor nagy a valószínűséggel kipottyanunk, mert akkor ki kell támadni...
tudom h ezt mindenki tudja, de most tényleg félek . ezért írok nyilvánvaló dolgokat. :oops: :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.13. 17:27:03

hedora írta:
Viccet félretéve: Nem tudom elképzelni hogy az MSN ma ne alkotna valami nagyot.
Örülök hogy valaki ilyen derűlátó de az ilyen hullámvölgyek nem szoktak egyik perctől a másikra megtörni.Igaz tavaly pontosan a Sociedad után ez megtörtént de én egy 1:1 0:1 esetében is marha boldog lennék.És szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Amúgy szerintem az első 5 percben látható lesz mit lehet várni.Ha letánadunk odaszegezzük őket akkor meg lesz de ha ez fordítva történik akkor ki kell szenvedni.A legnagyobb félelmem ahogy elöttem is mondtátok a ráérős lötyögés.Akkor a karom ra teszem higy kapunk megint egy bugyuta kontra gólt.

Bízom benne hogy hátha kitánadnak és lesz helyünk elvégre nekik kell a gól de szerintem az lesz hogy az első félidőben játszák a biztonságit és rugdalnak utána fognak nekünk esni.Egy gyors gól az elején mindkét csapat sorsát megpecsételheti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2016.04.13. 17:32:10-kor.
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.13. 17:06:18

Én a legjobban annak örülök, Torres nem lesz , tőle a víz lever minden AtMa-Barca meccsen, így elvileg fél doboz seduxennel kihúzom a 90 percet :)

Viccet félretéve: Nem tudom elképzelni hogy az MSN ma ne alkotna valami nagyot.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.13. 16:40:58

Sztem ők az 1-0ra fognak játszani, letámadnak hátul minket, ha kijátsszuk őket, akkor visszahúzódnak, beállnak, labdát szereznek, aztán kontrázni próbálnak és ugyanez. Akkor sem esnek kétségbe, ha 80 perc után is 0-0 lesz, bármikor jöhet nekik a gól. Nem tudom elképzelni, h két egymást követő meccsen 1-0ra kapjunk ki, mégha most bármit kinézek ebből a brigádból. Nem kérdés, nekünk kell találni az első gólt, másképp megint stroke-ot fogok kapni a kanapén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.13. 16:33:51

kétlem, hogy úgy esnék ki, hogy széthajtjuk magunkat. nálunk olyan nagyon ritkán van. ha hajtunk, meg megy a pörgés ezerrel, akkor foci is van és azzal együtt a gólok is jönnek. én max. olyan focival egybekötött kiesést tudok elképzelni, mint amit az első meccs első félidejében nyújtottunk. ötlettelen lötyögés, senki nem mozog, nincsenek beindulások, nincs semmi... amúgy ettől félek a leginkább, hogy LE megint kiküldi őket úgy, hogy nyugi, nem kell kapkodni, lötyögjünk csak lazán. mi ezt a játékot nem tudjuk jól játszani..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.04.13. 16:28:21

Én őszintén megmondom nem lennék mérges, ha ma kiesnénk, ideges biztos, de mérges nem. Az Atma ellen ki lehet adott esetben esni, de kizárólag úgy, hogy a 90. percben mindenki görcs közelében van és szétfutotta a mérkőzést.

Láttuk tavaly Messi mire képes ha akar védekezésben is, idén sajnos eddig a fontos meccseken nem ez volt a helyzet de nem csak tőle, az egész csapat részéről. Sétálgatás, kocogás, sprintek teljes hiánya. A meccs elején kutya kötelességük lesz a szélső hátvédekkel visszajönni.

Ha küzdenek - harcolnak, akkor nem fognak kudarcot vallani
94:39 6 - 1
Válasz küldése