Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2016.03.18. 15:56:38

Megmondom az igazat, én sajnálom hogy nem kaptunk erősebb ellenfelet ! Úgy is mindenkit megverünk és meglesz a a bl történelmének első címvédése! És ezt az se fogja megakadályozni hogy a real mindig bl-t nyert ha a negyeddöntőben német csapatta játszott .

Abban az esetben ha nincs igazam és gyengék vagyunk mint a gané, az derüljön ki időben és ne egy bl döntőbe ahova könnyű sorsolás miatt jutottunk. [-X
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.03.18. 15:55:04

szerintem: szerencsénk nem volt, de ha hozzuk azt amit egy ilyen összecsapáson kell megvan az esélyünk a továbbjutásra. ami még + egy púp a hátunkra , hogy ők játszanak otthon a döntő 90 percben egy olyan helyszínen egy olyan mentalitással :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.18. 15:25:36

Bob_Marley írta:Miután lesz még sorsolás, így ez nem jelenthető ki. :D

Ez igaz, de ha mondjuk továbbmegy mindkét csapat, akkor vagy Barca-Bayern, vagy Barca-Real, vagy Bayern-Real, plusz még a 4-edik csapat(aki sztem a PSG lesz), szóval ígyis-úgyis ottlesz vagy a Real, vagy a Bayern a döntőben, márha mondjuk a Realt nem veri ki a PSG, és mi nem verjük ki a Bayernt.. :lol:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.18. 14:54:27

Bob_Marley írta: A játékban sokkal jobbak voltak pl az első meccsen. Ezzel az erővel a Bayerntől sem kéne berosálni mert utolsó másodpercen múlott hogy egyáltalán hosszabbítást játszanak. És bebizonyították, hogy rúgott gól nélkül is továbblehet menni. :P :D Mármint az Atletico. Kupapárharc, otthon kezdünk nem nagyon rugdosnak nekik gólt az ellenfelek, esélyesebbek vagyunk, de ez kőkemény párharc. Legkellemetlenebb ellenfelek egyike és ha van csapat aki továbbtud menni egy 1:1 és 0:0 eredménnyel akkor az pont a Tico. Sokkal jobban tartok tőlük mint lett volna egy Bayern, akit lekontrázunk.

Megvertük őket, de a magabiztos azért túlzás szerintem. :D Játékban nagyon jó erőket képviselnek, évek óta egynél több gól nincs a két csapat között.
A magabiztost úgy értettem , hogy a legtöbb meccsen a győzelmünk nem forgott veszélyben ,persze egy-két kivétellel az összes meccs nagyon szoros volt.

Minden tiszteletem az Atleticoé , de a Bayernnel nincsenek egy szinten. Tavaly simán nyertünk ellenük ,de nem elhanyagolható az a tény , hogy a Bayern kezdőjének több mint a fele sérült volt. Egy 100%-os Bayern ellen akár kiesésbe is fordulhatott volna a párharc.

Félni nem kell a matracosoktól , de tartani nem árt. Hozni kell az idei elképesztő játékunkat és akkor nem lesz gond a továbbjutással.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 14:16:04

S.Agüero írta:
Bob_Marley írta:Atletico az elsőn rúgott egy szabálytalannak ítélt gólt, voltak lehetőségeik, ahogy a másodikon is, Szóval egyáltalán nem voltak rosszak, de a PSV a visszavágóra szépen összekapta magát, s akár tovább is mehettek volna, megvolt az esélyük a rendes játékidőben is. Szóval nem volt a Tico egyáltalán gyenge.
Azért attól a csapattól nem kell berosálni, aki 210 percen át nem tudott gólt rúgni a PSV-nek.
A játékban sokkal jobbak voltak pl az első meccsen. Ezzel az erővel a Bayerntől sem kéne berosálni mert utolsó másodpercen múlott hogy egyáltalán hosszabbítást játszanak. És bebizonyították, hogy rúgott gól nélkül is továbblehet menni. :P :D Mármint az Atletico. Kupapárharc, otthon kezdünk nem nagyon rugdosnak nekik gólt az ellenfelek, esélyesebbek vagyunk, de ez kőkemény párharc. Legkellemetlenebb ellenfelek egyike és ha van csapat aki továbbtud menni egy 1:1 és 0:0 eredménnyel akkor az pont a Tico. Sokkal jobban tartok tőlük mint lett volna egy Bayern, akit lekontrázunk.

Megvertük őket, de a magabiztos azért túlzás szerintem. :D Játékban nagyon jó erőket képviselnek, évek óta egynél több gól nincs a két csapat között.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 14:14:53

S.Agüero írta:
Bob_Marley írta:Atletico az elsőn rúgott egy szabálytalannak ítélt gólt, voltak lehetőségeik, ahogy a másodikon is, Szóval egyáltalán nem voltak rosszak, de a PSV a visszavágóra szépen összekapta magát, s akár tovább is mehettek volna, megvolt az esélyük a rendes játékidőben is. Szóval nem volt a Tico egyáltalán gyenge.
Azért attól a csapattól nem kell berosálni, aki 210 percen át nem tudott gólt rúgni a PSV-nek.
nyolcat is lőttek neki, nem hogy nullát :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.18. 14:10:32

Bob_Marley írta:Atletico az elsőn rúgott egy szabálytalannak ítélt gólt, voltak lehetőségeik, ahogy a másodikon is, Szóval egyáltalán nem voltak rosszak, de a PSV a visszavágóra szépen összekapta magát, s akár tovább is mehettek volna, megvolt az esélyük a rendes játékidőben is. Szóval nem volt a Tico egyáltalán gyenge.
Azért attól a csapattól nem kell berosálni, aki 210 percen át nem tudott gólt rúgni a PSV-nek.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.18. 14:00:03

Soha se szoktam lebecsülni az aktuális ellenfeleinket , de én most egyáltalán nem félek az Atleticotól. Mi elképesztő formában vagyunk míg az Atletico két meccs plusz a hosszabbítás ideje alatt sem tudott gólt rúgni egy PSV ellen. Amiből persze olyan nagyon sok következtetést nem lehet levonni max annyit , hogy ez az Atletico volt már erősebb is. A másik ok amiért nem félek az az , hogy Luchonak híresen jól megy az Atletico ellen. Eddig az összes ellenük játszott meccset megnyerte és a legtöbb siker elég magabiztos volt. Én egy nyugodt továbbjutást jósolok. Kemény meccsek lesznek , de szerintem befogjuk húzni mindkettőt.

Mielőtt valaki letámadna megjegyezném , hogy egyáltalán nem becsülöm le az Atelticot és óriási közhely , de valóban a fociban bármi megtörténhet úgyhogy simán lehet ebből kiesés is. Viszont én ezt az Atleticot nem érzem olyan erősnek mint azt a csapatot amely BL döntőt játszott és kivert minket . Simeone egy kicsit megváltoztatta a stílusukat ami egyenlőre szerintem nem vált a javukra.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2016.03.18. 13:49:24

Semmi félnivaló nincs,mindkét meccsen elég egy rúgott gól,ilyen töketlen csapatot támadásban,minta az Atletico,ritkán látni...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:36:52

Atletico az elsőn rúgott egy szabálytalannak ítélt gólt, voltak lehetőségeik, ahogy a másodikon is, Szóval egyáltalán nem voltak rosszak, de a PSV a visszavágóra szépen összekapta magát, s akár tovább is mehettek volna, megvolt az esélyük a rendes játékidőben is. Szóval nem volt a Tico egyáltalán gyenge.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.03.18. 13:32:42

Számomra mindegy volt, itt már nincs könnyű meccs.
Persze kaphattunk volna egy jobban fekvő ellenfelet, de ez van.
Egyértelműen a Real járt a legjobban az ellenféllel, meg talán a BM, bár a Benfica is lehet kellemetlen ellenfél. Ahogy a Wolfsburg is. Ki tudja.
Az ATMA-ot jól ismerjük, ismerjük a játékukat. A mostani továbbjutásuk nagyon kiszenvedős makker volt, nem hittem volna hogy 0-0 lesz mindkét meccsük a PSV ellen. Nem tudom eldönteni, hogy a hollandok voltak ilyen jók, vagy az ATMA ennyire gyenge.
A párosítások nagyjából egyenlő erőviszonyokat mutatnak.
Persze a Realnak illene továbbjutni a németek ellen, de ki tudja? nem lepne meg, ha kiesnének.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.03.18. 13:31:57

Nem örülök, ez két kőkemény meccs lesz az Atleti ellen, akiknél biztos, hogy ha vesztésre állnak, akkor fizikailag jönni fog a terror, ami rohadtul nem fog hiányozni.

A másik oldalon természetesen a legkönnyebb ellenfelet kapta a Real, és bár nem hiszek semmilyen összeesküvés-elméletnek, azért bosszantó, hogy évről-évre a legjobb sorsolást kapják... A negyeddöntőket az elmúlt pár évben valósággal ajándékba kapták: Tottenham, APOEL, Galatasaray, Atma, Dortmund, Wolfsburg

10/11
Real: Lyon, Tottenham, Barca (kiesés későbbi BL-győztessel szemben)
Barca: Arsenal, Shakhtar, Real, MU (BL-győzelem)

11/12
Real: CSKA, Apoel, Bayern (kiesés)
Barca: Leverkusen, Milan, Chelsea (kiesés a későbbi BL-győztessel szemben)

12/13
Real: Man. Utd, Galatasaray, Dortmund (kiesés)
Barca: Milan, PSG, Bayern (kiesés a későbbi BL-győztessel szemben)

13/14
Real: Schalke, Dortmund, Bayern, Atma (BL-győzelem)
Barca: M. City, Atma (kiesés az egy perc híján BL-győztessel szemben)

14/15
Real: Schalke, Atma, Juve (kiesés)
Barca: M. City, PSG, Bayern, Juventus (BL-győzelem)

15/16
Real: Roma, Wolfsburg
Barca: Arsenal, Atma

Azért ez nem kicsit bosszantó :?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:27:54

Hagyjuk már a PSG-t....Úgy féltek tőlük mint ha valami ördögtől való csapat lenne. Atletico sokkal szervezettebb, sokkal készebb csapat mint a Párizs. Tudom magánvélemény volt, ez is az. :D PSG-nek egyáltalán nincsenek olyan eredményei se idén se tavalyról, amitől félni kéne. Chelseat legyűrték, az korrekt, habár az nagyon kiegyenlített volt, de berúgták a lehetőségeket és ez fontos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.18. 13:24:03

Kash írta: Közben Simeone:
"A Barça? Van annál jobb, mint a világ legjobbja ellen játszani?"

Lehet mégis szobrot emelek neki. :D
Én még tőle, egy rossz szót nem olvastam a Barcáról, sőt épp ellenkezőleg, mindig elismeri a csapatot.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:21:17

Bob_Marley írta:És további adalék, hogy borzoljam a kedélyeket. :D Tavaly is azt mondtuk hogy ilyen sorozat olyan sorozat és akkor is pont az Atletico volt az egyik oldalon a másikon meg a RM, akik ha jól rémlik pont hat meccsen nem tudtak nyerni ellenük és aztán továbbmentek.
Nem ugyanaz a csapat mint 2 éve, de az Atletico Európa top5 csapata, aki nekik örül az mazochista. :D
Jólvan Bob, közben gondolkodtam és rájöttem, hogy túlzásba vittem, de még mindig úgy gondolom, hogy inkább ők mint a PSG és a Bayern...Persze ez csak saját vélemény.

Közben Simeone:
"A Barça? Van annál jobb, mint a világ legjobbja ellen játszani?"

Lehet mégis szobrot emelek neki. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:16:05

És további adalék, hogy borzoljam a kedélyeket. :D Tavaly is azt mondtuk hogy ilyen sorozat olyan sorozat és akkor is pont az Atletico volt az egyik oldalon a másikon meg a RM, akik ha jól rémlik pont hat meccsen nem tudtak nyerni ellenük és aztán továbbmentek.
Nem ugyanaz a csapat mint 2 éve, de az Atletico Európa top5 csapata, aki nekik örül az mazochista. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.03.18. 13:09:18

Én is Bob véleményén vagyok. Atleti, Real, Bayern hármast mindenképp elkerültem volna. Hazai pályán se előny kezdeni, mindig sem verhetjük meg őket (7/7?). A nyert meccsek is mindig szorosak voltak, kivétel talán a 3-1-est, amikor kezdett beledülni az MSN. Mi vagyunk az esélyesek szó se róla, de az Atleti meg nagyon szereti az under dog szerepkört. Nagyon mennek majd a tördelés/rombolás/hátha összejön egy idegenbeli gól taktikára.

Az sem segít, hogy komoly sorozatot kezdünk majd meg a válogatott szünet után, mondani sem kell, hogy már a válogatott meccsek is veszélyt jelentenek minden csapat számára. Hát még utána jön a Real, Atleti, Sociedad, Atleti 4es fogat 13-4 nap alatt.

Összevetve, nem lesz egyszerű, komolyan kell venni minden meccset, és a legjobb formát hozni.

A Wolfburg Real meg no comment...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.18. 13:06:19

Kash írta:
Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
Akkor mondjuk lehetett volna így:
80%
90%
100%

Mert őszintén, 80 és 85 között az az 5% nem nagy különbség. :D
De nekem úgy is jó ahogy írtad. :)
A 60-65 között is ugyanakkora a különbség.

De most tényleg ezen kell fennakadni? :)

Amúgy is csak a halál a biztos.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:04:53

Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
Akkor mondjuk lehetett volna így:
80%
90%
100%

Mert őszintén, 80 és 85 között az az 5% nem nagy különbség. :D
De ha el van könyvelve, hogy én 100-ra szavaztam, akkor nincs probléma.
Igazad van Matyi, akkor így:
10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100...És akkor ez 10 választási lehetőség. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2016.03.18. 13:07:40-kor.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.18. 13:02:26

Lehetett volna könnyebb, de mi nem vagyunk real.
Jó ez, tovább kell menni, két meccsen tuti jobbak vagyunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.18. 13:01:58

Ha nem tudnám, hogy Kash a fórum legnagyobb trollja, akkor még aggódnék is, de így nyugi van. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2016.03.18. 13:00:55

Szerintem most előny, hogy otthon kezdünk. Már csak azért is, mert otthon könnyebben tudjuk verni őket, és akkor a 2. meccsen nem fognak tudni annyira védekezésre játszani.
Viszont, ha idegenbe kezdtünk volna, akkor ott szerintem könnyebben kihozhatták volna 0-0-ra.
Azt mondani se kell, hogy akkor mennyire szenvedős lett volna otthon nyerni.

Most viszont mi is és ők is játszhatják a játékukat, 1 netán 2 gólt fogunk tudni szerezni biztosan.
Második meccsen meg már annyira nem védekezhetnek..

Szerintem 2-0 első meccsen és egy 0-1 idegenben. Ámen [-o<
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.18. 12:57:15

Bob_Marley írta:
Kash írta:a szavazásnál miért nincs 100%?
Majd pont az Atleti ejti ki ezt a Barcát a BL-ből...Ne viccelődjünk már.
Picit azért nagyobb alázat kéne, főleg hogy nem egy Békéscsaba az ellenfél. :D
Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.03.18. 12:56:11

TripleH írta:
Kash írta: Az Atleti mellett még ottvolt a Bayern, City, PSG...Mi az Atletit kaptuk, mondhatni, hogy a lehetséges 4 közül a "gyöngébbet".
Parancsolsz? Szerinted a City és PSG erősebb mint az Atma?
Én is csak max a Bayernt tartom erősebbnek náluk, őket sem jelentősen. Kellemetlen csapat az biztos, a stílusuk sem igazán fekszik nekünk. Ugyanakkor mindezek ellenére az utóbbi időkben rendre felül tudtuk múlni őket, ezért most is bizakodó vagyok. Nehéz párharcra számitok, de tovább fogunk jutni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.18. 12:52:38

TripleH írta:
kanty írta:Matracosoknak nagyon nem örülök. Két szenvedős meccs lesz, ahol végig nagyon fegyelmezetten fognak védekezni. Mindegy. Valahogy ki kell szenvedni a továbbjutást.
Akkor most képzeld el ők mit élnek át. :D
Rajtuk nincs teher, játszhatják a saját kényelmes, nem sietős játékukat. Oké, persze egy Benficának ők is jobban örültek volna nyilván. De innen nekik már teher nélkül lehet csapatni.

A Real meg majd kiesik és a Wolfsburg megszorítja őket sztorik meg nagyon viccesek, remélem egyikőtök sem gondolja komolyan.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése