Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.11.22. 14:49:56

Chino írta:
MessiNeymarSuarez írta: Tegnap is igenbrutál volt...
Azért az a sunyi szándékos utánrugás jobb lábbal úgy hogy ne legyen látható, majd utána meg leordítja a fejét a földön ülő játékosnak =D>

Mellesleg folyamatosan reklamált a bírónak, már a 20-adik percnél is mondta a kommentátor, persze ha mi reklamálunk akkor van amikor 3-man is sárgát kapnak 1 mp alatt :lol:

Olykor már szinte azt láttam hogy épp Mourinho ül a padon, annyira favágók voltak.
Én ezért is mondtam többször, hogy nem való csk-nak. Lehet, hogy nagy madridista stb., de fejben talán ő a leggyengébb játékosuk, ami egy kapitánynál nem megengedhető. Xavi se volt például egy báránylelkű ember a pályán, de nem nagyon szakadt el nála a cérna. Én simány átadnám inkább Marcelonak, Modricnak vagy Benzema-nak.

Xavi nem volt báránylelkű, de egyetlen pirosat sem kapott pályafutása alatt! =D>
Szuszimester
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.22. 14:33:46

MessiNeymarSuarez írta:
mess2009 írta:sok más mellett nekem még az is lejött, hogy Ramos egy alattomos féreg, egy sunyi hentes és ezt nem csak a tegnapi gyalázatossága okán állítom.
Tegnap is igenbrutál volt...
Azért az a sunyi szándékos utánrugás jobb lábbal úgy hogy ne legyen látható, majd utána meg leordítja a fejét a földön ülő játékosnak =D>

Mellesleg folyamatosan reklamált a bírónak, már a 20-adik percnél is mondta a kommentátor, persze ha mi reklamálunk akkor van amikor 3-man is sárgát kapnak 1 mp alatt :lol:

Olykor már szinte azt láttam hogy épp Mourinho ül a padon, annyira favágók voltak.
Én ezért is mondtam többször, hogy nem való csk-nak. Lehet, hogy nagy madridista stb., de fejben talán ő a leggyengébb játékosuk, ami egy kapitánynál nem megengedhető. Xavi se volt például egy báránylelkű ember a pályán, de nem nagyon szakadt el nála a cérna. Én simány átadnám inkább Marcelonak, Modricnak vagy Benzema-nak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.11.22. 14:04:45

palesz77 írta:
Szuszimester írta:Nem tud valaki valamilyen linket, ahonnan megnézhetném - letölthetném a meccset? :roll:
http://www.footballtarget.com/full-matc ... l-clasico/

Tessék. :wink:

Nagyon szépen köszönöm!!! ;-)
Szuszimester
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.22. 14:04:04

Szuszimester írta:Nem tud valaki valamilyen linket, ahonnan megnézhetném - letölthetném a meccset? :roll:
http://www.footballtarget.com/full-matc ... l-clasico/

Tessék. :wink:
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.11.22. 14:01:16

Ez a tegnap este igen brutálra sikeredett! Meg is nézném még egyszer!

Nem tud valaki valamilyen linket, ahonnan megnézhetném - letölthetném a meccset? :roll:
Szuszimester
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.11.22. 13:55:57

Legutóbb a magyar válogatottat láttam ilyen okosan és hatékonyan focizni egy előre esélyesebbnek kikiáltott ellenféllel szemben. LE jó tanuló, gratulálok az egész csapatnak :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2015.11.22. 14:03:33-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.22. 13:34:26

mess2009 írta:sok más mellett nekem még az is lejött, hogy Ramos egy alattomos féreg, egy sunyi hentes és ezt nem csak a tegnapi gyalázatossága okán állítom.
Tegnap is igenbrutál volt...
Azért az a sunyi szándékos utánrugás jobb lábbal úgy hogy ne legyen látható, majd utána meg leordítja a fejét a földön ülő játékosnak =D>

Mellesleg folyamatosan reklamált a bírónak, már a 20-adik percnél is mondta a kommentátor, persze ha mi reklamálunk akkor van amikor 3-man is sárgát kapnak 1 mp alatt :lol:

Olykor már szinte azt láttam hogy épp Mourinho ül a padon, annyira favágók voltak.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.11.22. 13:02:39

sok más mellett nekem még az is lejött, hogy Ramos egy alattomos féreg, egy sunyi hentes és ezt nem csak a tegnapi gyalázatossága okán állítom.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.22. 12:16:10

Tobias88 írta:Az meg van hogy a Madridi tv a 2. gólnál mutatta egyszer nagyjából jól a lesvonalat (kicsit előrébb tették), aztán korrigáltak és betették Ramos mögé? :D
éskajak, pont most nézem a meccset :mrgreen: :mrgreen:
http://kepfeltoltes.hu/view/151122/Ramo ... es.hu_.png" target="_blank

Itt a kép, most töltöttem fel.

Ezek szerint Ramos lesre állította magát, ezentúl ilyen is van?! :mrgreen: :mrgreen: FAIL
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.11.22. 11:19:02

Nos a tegnapi örömmámoros alkoholmérgezést félre téve. :oops: Ennek a meccsnek az én olvasatomban három nagyon fontos elleme van.

Az első és számomra a legfontosabb Messi nélkül is megtörtük és megaláztuk őket és otthon! azt hiszem, hogy a Messifüggőség örök átkát ezzel végleg letöröltük.

A második, hogy ez egy hatalmas lökés lehetnekik lefelé nekünk felfelé a bajnokságban. A Celta és a Sevilla elleni fiaskó után marha nagy szükségünk volt már egy igazi komoly győzelemre és megjött. A Real szempontjából pedig ismét kiderült az amit a Barca vs Real topicban beszéltünk a Casemiro van akkor tudnak védekezni, de ha elkezdenek nyomni átjáróházzá válik a középpálya és onnantól Bale, CR,Sittes ide vagy oda verhetőek.

A harmadik dolog pedig a mutatott játék. Magabisztosság, erő, lendület összhangjó meglátások,most elször merem azt mondani, hogy a tavalyi szezonvégi Barca volt a pályán. =D>

Összességében csak Gratulálni lehet és így tovább!
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.21. 23:19:34

Nagyon nagy gratula a srácoknak!!! Hihetetlen, mennyire nem volt semmi köze a meccshez a Realnak! Több is lehetett volna, ha Munír nem jön be, mert volt 2 olyan helyzete, hogy ha más van ott, akkor most minimum megint 5 a vége!! Ha nem rúgja el a végén Piqué elöl, akkor nagy lett volna ha pont ő lövi az 5.-et. Iniesta nagyot játszott, nagy gólt lőtt, ahogy szép volt Neymar és Suarez gólja is, de ne felejtsük el Robit, aki igencsak kikupálódott!! Bravó meg... hihetetlen! Megint meglett volna a Realnak a semmiből a szokásos 1 vagy 2 gól! Ha a VV, Casillas páros áll a kapuban, biztos bemegy 1-2 nálunk, odaát meg tuti kifog belőle legalább 2-t... Szal nagyon jók voltak a srácok, de láthatjuk mennyi múlik egy jó kapuson!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.11.21. 23:04:01

Az meg van hogy a Madridi tv a 2. gólnál mutatta egyszer nagyjából jól a lesvonalat (kicsit előrébb tették), aztán korrigáltak és betették Ramos mögé? :D
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.21. 22:38:37

Én nyugodt voltam meccs előtt is, de szerencsére a fiúk még nyugodtabbak voltak és csodálatos győzelem. Grat mindenkinek nem rossz mostanában Barca szurkolónak lenni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.11.21. 20:42:14

A 2015ös év igazán kivételesre sikerült foci szempontjából: tavasszal Barca tripla, Real verés otthon, ősszel a magyar válogatott kijutott az EB-re és 0-4 alázás idegenben a Real ellen! 8)
Pazar meccs volt a mai! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.11.21. 20:32:42

Micsoda meccs!!!!! Elképesztően jól játszottunk jár a nagy pacsi LE-nek. Így utólag belátom , hogy nagy hiba lett volna berakni Messit a kezdőbe. Nagyon lassú volt. Óriási gratula az egész csapatnak , történelmi siker =D> =D>.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.21. 20:12:33

tökéletes meccs, gyenge teljesítmény sehol, még a lötyögés is bőven belefért. kár munir bénázásaiért, nagyobb alázás is lehetett volna a végén.

jövő7en otthon sociedad ellen, hozni kell, különben semmit nem ér a mai

grat még1 mindenkinek =D>

nálam bravo volt a MOM 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.11.17. 10:28:12

Az a mi szempontunkból nem baj, hogy elmarad a belga-spanyol, van lehetőség egy kis pihire.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.11.08. 19:28:30

egy nehéz első félidő és egy élvezetes második, és egy álomszép Neymar gól nekem erről lesz emlékezetes ez a meccs.
osztom, hogy javul a formánk és ez akkor is igaz, ha ezt úgy érjük el, hogy nem engedjük támadni az ellenfelet tehát a gyors ellencsapásokat a minimumra redukáljuk. a meccs képe is ezt igazolja, hiszen a második játékrészre fáradt is a Villa és jöhettek a gyorsabb jól kombinált támadások amik ezt a (mentális) fáradtságot még fokozták.
néhány bosszantó dolog ami nekem nem tetszett: Alves idegesítő játéka, ahogy magára húzta a támadóit, Sergi R. két lövése :mrgreen: Iniestát mindenki jónak látta ami úgy általában igaz de voltak bosszantóan elszállt passzai is és ugye az a ziccer...Suarez bennem továbbra is nagyon vegy es érzelmeket vált ki ma (is) pl. a rossz megoldásai domináltak, miközben látom, hogy hajt, igyekszik. Alba és Matyi hozta amit kellett, mindketten sokat jártak fent is. Pique egy hiba és a többi r.ben, de ahogy fentebb írtam túl nagy teher nem volt a hátsó sorunkon. Munír viszont egyre javul és ez is egy kellemes színfolt a győzelmünk mellett.
a sok értermetlen pofázásért viszont ha én lennék LE. helyében kiosztanék egy kis pénzbüntetést.ennek csak és kizárólag egyetlen eredménye van: magunk ellen hangoljuk a bírókat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.08. 18:54:50

Én abszolut nem csodálkozom a kontraszton az első és második félidő között. Rendre ezt játsszuk. Nem is értem. A gólokról már nem is beszélek, most lusta vagyok utánanézni, de szerintem a második játékrészben legalább 3x-4x annyi gólt rúgunk, mint az elsőben.
Az szerintem túlzás, hogy 45 percig szenvedtünk, de tény, hogy a dekoncentráltság jellemezte a játékunkat. Munirnak volt egy-két szép megmozdulása, de talán Ini volt kiemelkedő. Neymar sem mutatta az igazi arcát. A Villarreal viszont elég unszimpatikus volt. A kis Dos Santos is művelt olyanokat, hogy ki lehetett volna sárgázni.
A második félidő már teljesen rendben volt. Neymar is feljavult, jöttek a helyzetek, a Villa meg még a félpállyán sem tudott átmenni. Egyre jobban működik a csapatvédekezés és az egyéni hibák is redukálódnak. Piqué az elkésett becsúszásán kívül tanár volt egész meccsen, Matyit is azt hiszem csak egyszer verték meg komolyabban. Az azért durva volt, hogy a kontrából ő ért fel leggyorsabban. :D

Ininek örülök, nagyon jó meccset játszott, végig agilis és magabiztos volt, néhány labdája meg élményszámba ment.
Neymarnak meg külön taps, hogy átengedte a tizit, szép gesztus, 0:0-nál nem biztos, hogy Suarez lövi. Bár lehet meccs előtt megegyeztek. De itt kiemelendő Munir, aki ezt összehozta, mégpedig nem is akárhogy.
Most pedig imádkozzunk, hogy a válogatottban senki se sérüljön le és jó formában térjenek vissza a játékosok.

Bob_Marley írta:Azt még hozzá kell tenni, hogy Csütörtökön játszottak EL meccset, érthető hogy elfáradtak, de az első félidőben nagyon jól tolták és baromi tanulságos jó félidő volt sok értékes mozgással, megmozdulással.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.08. 18:37:59

Azt még hozzá kell tenni, hogy Csütörtökön játszottak EL meccset, érthető hogy elfáradtak, de az első félidőben nagyon jól tolták és baromi tanulságos jó félidő volt sok értékes mozgással, megmozdulással.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.11.08. 18:17:27

Jó kis meccs volt,fejlődik a csapat,főleg védekezésben és fizikálisan. Ami engem még zavar az a középpályásaink gólképtelensége, Rakitic talán az egyetlen kivétel. Iniesta fogalmam sincs mikor rúgott gólt, azt az ordító helyzetet az Ő képességeivel igazán illet volna értékesíteni.Szerintem szezononként, minimum 5 gól per koponya elvárható lenne a középpályásoktól a gólpasszok mellett.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.11.08. 18:16:48

Örülök neki hogy így a klasszikus előtt a sok sérült és Messi hiányának ellenére is elég jól összeált a csapat és magabizosan hozza a győzelmeket a kellemetlenebb ellenfelek ellen is! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.11.08. 18:16:30

Kösz szépen. Az tényleg nagy hír, hogy 6 meccsen csak 1 gólt kaptunk. Neymar nagyon zorall. Félelmetes, hogy még mindig fejlődik. Lehet jövőre ő viszi el az aranylabdát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.08. 18:12:45

Nero. írta:Sajnos nem láttam a meccset. Valaki írna pár sort, hogy mi volt? Ahogy látom csak a 60ba jött az első. Szenvedtünk?
Én azt mondanám, egy nagyon masszív ellenféllel szemben koncentrált játékot hozva, egyértelművé tettük a meccset. Nekem nagyon tetszett, mert a csapatvédekezés, szerintem megint működött, az első gólunk tipikusan az ellenfél térfelén, a tizenhatostól nem messze szerzett labdából indult, Busi doktor Úr által. Ma mindenki hozzátette a magáét, nagy gratula a csapatnak és Neymarnak, aki már megint feleslegesen színezte. Bocsánatot kérek a Családomtól, mert ekkorát régen ordítottam, mint a harmadik gólnál. Remélem Neymart utólag nem tiltják el az ellenfél megalázása miatt! :D =D> =D> =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.11.08. 18:11:24

Az elején nehezen ment, de csak meglett a győzelem. Nálam Neymar lett a MOM, nagyot játszott a második félidőben. =D> És a legfőbb, hogy megvan a 3 pont.

Visca El BARCA!!!
Kép
Válasz küldése