Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.01.26. 16:11:22

torrentkiller írta:Srácok valaki meg tudja mondani h mi volt Rafa meccsén? mert a hivatalos oldalon mintha az lenne h nem fejezték be, és Murry nyert. Szal vki segítsen ki.
Köszi
Serules miatt Rafa feladta.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.01.26. 16:05:14

Srácok valaki meg tudja mondani h mi volt Rafa meccsén? mert a hivatalos oldalon mintha az lenne h nem fejezték be, és Murry nyert. Szal vki segítsen ki.
Köszi
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 13:20:21

piton írta:Holnap is nagyon jó meccsek lesznek!
Remélem Roger végre megveri Davyt! Nagy formában van az orosz, de GS-en még nem termett sok babér neki Fed ellen.

Murraynek pár lépés csak a döntő.
Szemét dolog, tudom, de bizonyos vagyok abban, hogy Federer-nek lelkierőt adott Rafa kiesése, mert akkor is tőle fél a legjobban, mástól nem is.
Csak nehogy átessen a ló másik oldalára és annyira megnyugodjon, mint a US Open döntőjében tavaly.
Davydenko nem játszott jól Verda ellen, de holnap fel fogja magát szivni.

Tsonga visszavághatna Djokovicnak 2008-ért, de az eddigiek alapján komoly differenciát látok kettőjük játéka között, Nole javára.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2010.01.26. 13:05:56

Holnap is nagyon jó meccsek lesznek!
Remélem Roger végre megveri Davyt! Nagy formában van az orosz, de GS-en még nem termett sok babér neki Fed ellen.

Murraynek pár lépés csak a döntő.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 12:52:10

Cilic nagyon nagy formában van. Persze kérdéses, hogy mennyire van kifáradva, ma azt mondta a meccs végén már kb a túlélésért szenvedett. Pedig a formája alapján leverné Murrayt sztem, csak erővel nem fogja bírni.

Én mindenesetre nagyon drukkolok a horvátnak, mert hatalmas forma, szipmatikus, sportszerű és jó teniszező.

de azért az alap: HAJRÁ DJOKO továbbra is!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.26. 12:47:16

Sajnos csak az utolsó szettet láttam, de le a kalappal Nadal előtt, aki megpróbálta így is. Nem hiába a kedvencem! Hatalmas grat Murray-nek is, remélem sokáig jut. Legalább a döntőig. Úgyérzem Cilic kötelező neki. Eléggé aggasztóvá kezd válni az a bizonyos térd...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.26. 12:44:46

Most azért elég aggasztó a helyzet. Nem az az igazán nagy gond, h most kiesett Rafa, hanem az, h újra gondok vannak a térdével.
Ha nem lesz egészséges akkor még ESÉLYE se lesz, h visszatérjen arra a szintre ahol volt. Most az a fontos, h vhogy kászálodjon ki ebből a sérülésből.

Ha egészséges lesz akkor majdnem biztos vagyok benne, h újra felér majd a csúcsra. Szerintem egyetlen egy nagy győzelemre van szüksége, h újra higyjen magában és akkor majd azok a labdák amelyek most 5 cm-rel hosszúak vagy szélesek voltak akkor azok is jók lesznek.
Rafa mindig is az önbizalma miatt volt annyira érinthetelen és most ez már teljesen eltűnt, sőt most már neki van kisebbség érzete, ha egy top játékossal kell meccseljen.

Murray meg tette a dolgát. KB ezt lehetett tőle várni, sok meglepetéssel nem szolgált. Nagyon koncentrált volt az igazán fontos pontoknál és ez ma elég volt, h két szettet nyerjen.

A következő meccse könnyebb lesz majd. Cilic élete tornáját játsza, de úgy érzem, h most véget fog érni a sorozata, fizikálisan már nagyon a végét járhatja.

:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 12:34:32

Ezek most mit müvelnek???
Odamegy Rafa Andyhez és bedobják a reklámot?

De égő ez most...

Sztem jobb, hogy most történt ez, mintha például a döntőben sérül meg.
Murray zseniális kontrajátéka MOST olyan szinten müködik, hogy itt az idő számára (GS-t nyerni).

Holnap kora reggel:

Federer - Davydenko

Később:

Djokovic - Tsonga
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 12:29:08

adja fel inkább ilyenkor,bár van akkor sportmen, hogy végigtolja 6-0al...

Murray meg döntőzni fog, Cilic nem bírja ennyi 5 szettes után,viszont ha döntőben Federer jön,akkor megint kb az lesz mint 2008 US Openén.

bár Djoko még elkaphatja Rogert.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 12:28:16

Á, itt komoly baj van azzal a térddel...és még igy is milyen nyerő keresztet ütött.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 12:25:52

gekkodan írta:
Tudom, hogy parái vannak és nem az a Nadal aki itt megsiratta tavaly Federert, de azt írtam, hogy:

Csalóka a kép, mert sokkal jobban felértékeli az eredmény Murrayt annál, mint amennyire valójában erős, ugyanis itt igazából Nadal az, aki magához képest roppant gyenge.
igen, de sajnos meccs előtt is lehetett rá számítani,h Nadal régi önmagához képest nem lesz toppon,míg Murray pedig hozni fogja amit tud. és egyelőre még arra sincs rákényszerítve,h többet támadjon. 1.szettben elővette 1-2nél,és hozott 4 gémet, aztán visszaállt teljesen,de még így se nyerte meg Rafa a 2.szettet :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2010.01.26. 12:23:15

Nem akarok vitába belebonyolódni így a meccs alatt meg amúgy se, de Nadalnak az első szettben köze nem volt breaklabdákig eljutott, de utána Murray ütött a nyerőket, ott még szerencséje is volt a hálóval, a második szettben ő játszott jobban, peche is volt és a fontos labdáknál meg jött valami ki nem kényszerített, de hát van ilyen, annyival nem képes jobban játszani, hogy a makkra lehessen fogni. De Murray azér nem érdemli meg a fikát. Olykor elég passzív, de fejlődik.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.26. 12:23:08

Ejj Ejj az a térd, ez Rafa veszte.
Elég komoly lehet, ha egy game közben kért ápolást... :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 12:22:43

Én is a mai Roddickról beszéltem Miki, mert ezekben a hetekben a 0-2-zés neki megy kb a legjobban. Amúgy meg nem egy kávéház.

És tudom, hogy a sérülések és a formahanyatlás kb tavaly Madrid óta súlytja Nadalt, de én egyértelműen bíztatónak láttam a melbourni játékát eddig és korántsem gondoltam, hogy ilyen simán kap ki egy szagtalan skóttól.

Tudom, hogy parái vannak és nem az a Nadal aki itt megsiratta tavaly Federert, de azt írtam, hogy:

Csalóka a kép, mert sokkal jobban felértékeli az eredmény Murrayt annál, mint amennyire valójában erős, ugyanis itt igazából Nadal az, aki magához képest roppant gyenge.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 12:21:39

gekkodan írta: Nem tudom mi az oda-vissza oktatás abban, hogy vársz az ellenfeled hibáira és Nadal 3x üti hálóba a lasztit egy gém alatt. Ez nálam nem oktatás. Ha az oktatás fogalmát említed, akkor a Roddick-Cilic meccs sokkal inkább ide való, vagy tavalyról egy Del Potro-Federer US Open döntő.

Ez nem az a téma barátom. Nadal ma mélyen alulteljesít és Murraynek bejön 1-2 szerva, de gyakorlatilag attól vezet 2-0ra, hogy várakozik és Nadal rengeteget vét. Ahogy a skót ezt nyomja évek óta.

Nem gondolom, hogy vitázni fogok veled, ez a véleményem és elmondtam. Ettől nem süllyesztek semmit sehova. Csak max máshogy látom.
Abszolút nem a véleményeddel van bajom.

Basszus, nem igaz már, hogy megint az a fránya térd...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 12:19:47

gekkodan írta:Na most van gázban Nadal. Nem is kicsiben. Tényleg érthetetlen számomra, mert az eredmény nagyon túlértékeli Murrayt, ennyire nem teniszezik jól, Rafa rengeteget hibázik, de nagyon sokat és képességei alapján simán vernie kéne a skótot.

Bízom a csodában, mert a skótnál jobban kevés játékost rühellek az ellenszenves teniszével együtt, de mint lentebb írtam: Nadal sajnos 0-2-nél nem Roddick... :cry:
Dani már megbocsáss de nem tudom mennyire követted régen a teniszt,de érdekeseket írsz...

Roddickot felhozni Nadallal szemben max most lehet ,amióta gödörben van a spanyol a sérüléséből visszatérése óta. azelőtt viszont senki másról se lehetett jobban elképzelni,azt h visszatér bárhonnan,mint Rafáról :wink:

a másik része meg,h nem érted,nem érted, pedig te is tudod,ha követted mostanában a történéseket,hogy egyéltalán nem olyan fejben Rafa fél éve,mind azelőtt, erre most is láthatsz példát. épp ezért kicsivel sem volt esélyesebb Rafa a meccs előtt mint Murray.

édes mind1,h milyen rosszul tolta a 2.szettben a skót,amikor kellett szervált pár nagyot, Nadal amikor meg kellett volna odaajándékozta az adogató gémét a skótnak.

szóval a MAI Nadalról ha ugyanúgy folytatja mint eddig,azaz a kulcs gémekben hibázik, én se,meg senki se tudja elképzelni,h visszajön. most meg még ápolás is van,ennek lőttek.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 12:18:52

Replay írta:
Úgy látom ma te vagy a soros a topik szinvonalának süllyesztésében.

Rafáé volt a második szett, de Andy nyert. Nagyon komoly, ahogy oda-vissza oktatják egymást.
Nem tudom mi az oda-vissza oktatás abban, hogy vársz az ellenfeled hibáira és Nadal 3x üti hálóba a lasztit egy gém alatt. Ez nálam nem oktatás. Ha az oktatás fogalmát említed, akkor a Roddick-Cilic meccs sokkal inkább ide való, vagy tavalyról egy Del Potro-Federer US Open döntő.

Ez nem az a téma barátom. Nadal ma mélyen alulteljesít és Murraynek bejön 1-2 szerva, de gyakorlatilag attól vezet 2-0ra, hogy várakozik és Nadal rengeteget vét. Ahogy a skót ezt nyomja évek óta.

Nem gondolom, hogy vitázni fogok veled, ez a véleményem és elmondtam. Ettől nem süllyesztek semmit sehova. Csak max máshogy látom.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.26. 12:15:39

0-2
:cry: Az a baj, h nem érzem a mai Rafaban, h képes lenne megforditani ezt a meccset. Murray nem játszik jól, de fejben nagyon egyben van. Nem lehet kizökkenteni, nem figyel semmire csak a saját játékéra és még van egy rakás szerencséje is.
Ezt a szettet nagyon sajnálom.
Szinte reménytelen innen... :cry:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.26. 12:13:49

gekkodan írta:Murray egy kis gyík. Sokkal szerencsétlenebb ma Nadal, mint amennyire az eredményjelző jónak mutatja Murrayt. Semmit, de semmit nem csinál a kis makkeros, de mégis a kapujában áll, hogy 2-0 legyen.

Ha most Roddick játszana lazán azt mondanám, hogy még nincs eldőlve semmi. De ha ezt behúzza ilyen posvány tenisszel a skót, akkor igen nagy kaksi lesz a palacsintába Nadalnak.
Úgy látom ma te vagy a soros a topik szinvonalának süllyesztésében.

Rafáé volt a második szett, de Andy nyert. Nagyon komoly, ahogy oda-vissza oktatják egymást.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 12:13:37

Na most van gázban Nadal. Nem is kicsiben. Tényleg érthetetlen számomra, mert az eredmény nagyon túlértékeli Murrayt, ennyire nem teniszezik jól, Rafa rengeteget hibázik, de nagyon sokat és képességei alapján simán vernie kéne a skótot.

Bízom a csodában, mert a skótnál jobban kevés játékost rühellek az ellenszenves teniszével együtt, de mint lentebb írtam: Nadal sajnos 0-2-nél nem Roddick... :cry:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 12:12:30

kanty írta:Ez a game remélem erőt adott most Rafanak. Nagyon nagyot küzdött. Én még igy örülni nem láttam egy pont miatt, mint ahogy örült annál a röpténél. Látszik rajta, h nagyon akarja a győzelmet, vagyik nagyon a sikerre.
tie breakben hatványozottan kijön a libafos 2.szervája, nah meg Murray se hülye, hagyja kezdeményezni ott is, bejött neki. Nadal hibázott 3at,el is ment a 2.szett.

de nem itt ment el,hanem ott,h break előnynél eltöketlenkedte nagyon csúnyán,és visszaadta egyből a skótnak. ilyet nem lehet annak,aki meg akar verni egy ennyire jól védekező játékost. főleg nem szett hátrányban.

2-0 Murraynek, csak akkor van pici sansz,ha Nadal él a lehetőségeivel,és nem adja vissza könnyen amiért azelőtt melózik 1000el.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 12:02:01

Murray egy kis gyík. Sokkal szerencsétlenebb ma Nadal, mint amennyire az eredményjelző jónak mutatja Murrayt. Semmit, de semmit nem csinál a kis makkeros, de mégis a kapujában áll, hogy 2-0 legyen.

Ha most Roddick játszana lazán azt mondanám, hogy még nincs eldőlve semmi. De ha ezt behúzza ilyen posvány tenisszel a skót, akkor igen nagy kaksi lesz a palacsintába Nadalnak.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.26. 12:00:50

Ez a game remélem erőt adott most Rafanak. Nagyon nagyot küzdött. Én még igy örülni nem láttam egy pont miatt, mint ahogy örült annál a röpténél. Látszik rajta, h nagyon akarja a győzelmet, vagyik nagyon a sikerre.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.01.26. 12:00:25

Gekko ez mind igaz lenne,ha tavaly ilyenkor lenne...

de Rafa nem ott tart még,igaz az előbb hárított 4 break lasztit, talán ez visszateszi a méltó helyére, mert rendkívül fontos gém volt. ha a fontos pontoknál úgy tud koncentrálni mint tavaly első fél évben,akkor adom amit írsz,de az utóbbi fél évben nem az volt jellemző rá sajnos.

viszont elindulhat egy ilyen gém után is akár...reménykedjünk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.26. 11:42:45

ozsimiki írta:
gekkodan írta: megjósolhatatlan a vége
jó neked, számomra jelenleg nem. :?
Azért Nadal és Murray közt klasszis különbség van. Többek között azért, amit a kommentátor is mondott, maximálisan igaz.

Murray egy klasszikus, passzív védekező játékos, remek lábmunkával. De olykor képes perceket várni, hogy rontson az ellenfele. Nadal tényleg nem egy top-támadó, de az ausztrál meccsei eddig elég jól sikerültek és ne felejtsük, hogy a GS rutin Nadal mellett van.

Ettől még ami gáz, hogy év elején fizikálisan ez a Murray gyerek valami rettentő jó és eddig az izzasztó derbik elkerülték, Cilic pl biztos fáradtabb :lol: :lol:

Megjósolhatatlan, de azért Rafa sztem meghúzza. Kevés ez a skót gyerek még ehhez és nem is szimpatikus a játéka. Egyáltalán nem. Aztán lehet tévedek...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Válasz küldése