Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.10.29. 21:11:50

S.Agüero írta:
rikko írta:Nem szeretem a niggert, de sztem Vettel direkt belement....
És miért érte volna meg ez neki?

Szerintem ideges lett... Meg ugye egyből beugrott neki, hogy innentől kezdve vége mindennek....
Én Ferraris vagyok amióta az eszem tudom, de Seb-ben megvan ez.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.29. 21:03:34

rikko írta:Nem szeretem a niggert, de sztem Vettel direkt belement....
És miért érte volna meg ez neki?
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.10.29. 20:42:02

Ocon-t már jövőre betenném Kimi helyére. A finn nagy arc és rettenetesen szimpatikus.... de ez már nem az ő sportja.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.29. 20:32:03

Nervo írta:
Nero. írta:Verstappen :lol: :lol:

Hamilton mehet egy izgi versenyt, Vettel nem lesz második innen megvan neki a VB

Ocon harmadik 8)
Ocon sokadjára bízonyitja hogy ferrari szintű pilóta lehet a jövőben (maxxal együtt), raikkönnen pedig mostmár egyre nevetségesebbé válik. #-o
Halkabban, mert mindjárt elleszünk küldve az anyánkba amiért morfondírozunk azon hogy hogyan lehetséges az hogy Raikkonen a két Force Indiával se bír el, egy olyan pályán ahol a masik Ferrari poleból indult.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.10.29. 20:28:51

Nero. írta:Verstappen :lol: :lol:

Hamilton mehet egy izgi versenyt, Vettel nem lesz második innen megvan neki a VB

Ocon harmadik 8)
Ocon sokadjára bízonyitja hogy ferrari szintű pilóta lehet a jövőben (maxxal együtt), raikkönnen pedig mostmár egyre nevetségesebbé válik. #-o
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.29. 20:10:56

Ezt Lewis elkapkodta, szokatlan hiba volt tőle idénről. Nem kellett volna erősködni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.29. 20:07:25

Verstappen :lol: :lol:

Hamilton mehet egy izgi versenyt, Vettel nem lesz második innen megvan neki a VB

Ocon harmadik 8)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.10.29. 20:07:04

Vettelnek még ennyi szerencséje sincs.... vicc.....
De legalább a holland nyerhet :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.29. 20:04:33

Micsoda rajt volt és erre defekt......Remélem visszatud még jönni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.10.29. 11:46:00

Vettel egészen elképesztő időmérőt ment tegnap, pazar kört rakott össze a végén közel 6 tizedet javítva a Q3-ra. Ahogy mondta utána, padlóig kell nyomni a gázt, fejet leszegni és mindent bele adni, megnyerni a versenyt és az utolsó 3 futamot. Hihetetlenül idegesítő hogy ha nincs az a 2 futam teljes balszerencse-műszaki hiba, akkor most egy baromi izgalmas véghajrának lennénk tanúi. Aero terén elképesztő ez a ferrari, elmúlt szezon után óriási a fejlődés. Kár hogy erről a nagy színvonalú közvetítésben nem esik szó. Persze nem Verstappenről lenne szó és az angolról.
Hamilton kapott fél másodpercet, Kimi pedig több mint 7 tizedet. A finn már nagyon kevés ehhez a világbajnoki harchoz, bármennyire is kedvelem..

Forza Ferrari!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.10.29. 10:40:25

A Ferrari és Vettel nagyot ment egész évben. A Hamilton + Mercedes+ Merci csapat hármas nagyon erős így együtt.
Szóval ahogy nekiindultunk az évnek a legnagyobb meglepetés a Ferrari erősödése, talán már csak motorerő hátrányuk van, minden másban utolérték a Mercit idén. Jövőre már más kérdés.
Bottas iszonyat nagy csalódás, hogy közönséges másodpilóta lett, élesebb harcot vártam tőle, nem olyan rossz, mint amilyennek most mutatják, korábban a Williamssal képes volt felvenni a versenyt a Mercisekkel.
Szerintem, megoldotta idén év végére a Merci ügyesben ezt a dolgot. Vagyis a 44-es autó sokkal jobb, mint a 77-es.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.28. 21:02:20

'Csak' harmadik hely, de a lényeg hogy végig kell menni a futamokon, a holland viszont nagyot tölt. Grat neki.
És Vettel letolta, kemény.
Kép
Kép
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.28. 15:30:39

https://www.m4sport.hu/2017/10/28/volt- ... ttarskent/" target="_blank

Megint a “csak a pályán akarok beszélni” taktika.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.26. 16:31:53

18Barca99 írta:
Bob_Marley írta:Másikban a szálkát is, nekem pl Lewis a kedvencem de nem állok bele egyikbe se. Olvasson vissza bárki mikor Vettel halomra nyerte magát elsőként gratuláltam neki vagy bárkinek, de elsődlegesen Lewis-zal foglalkozok. Mit kell mással foglalkozni állandóan? Pláne hogy eleve úgy állsz hozzá, hogy szinte bármi van ő egy antipatikus figura.
Ez amúgy sem szeretem nem szeretem játék.
Én leírtam, hogy számomra nem szimpatikus ez az ember, többek között az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai miatt. Én azt nem értem miért veszed magadra, ha valaki negatív kritikát fogalmaz meg vele szemben. Mintha mindenáron tisztára kéne mosnod ezt az embert. Leírtam a véleményem róla, úgy érzem kulturált hangnemben és még nekem kell magyarázkodnom, hogy miért ez a véleményem róla? :D Nem tudtam, hogy itt csak dicsérni lehet.

Az eredményeit meg szerintem továbbra sem vitattam, de nem is értem, hogy jött a személyes szimpátiám témához az, hogy te kinek mikor gratuláltál elsőnek? Örülök neki, hogy te így tetted. Én sem úgy jöttem be ide a győzelme után, hogy meg sem érdemelte. Leírtam egy szubjektív szurkolói véleményt, mert úgy gondolom ez a fórum és ez a topic erről is szól, nem csak mindig a számokról.
Jah, nem vettem magamra csak pont amit írtam, hogy kákán is csomót keresésnek gondolom, egy diplomatikus nyilatkozata után. De legyen így, számodra nem az.
Kép
Kép
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.26. 15:07:00

Bob_Marley írta:Másikban a szálkát is, nekem pl Lewis a kedvencem de nem állok bele egyikbe se. Olvasson vissza bárki mikor Vettel halomra nyerte magát elsőként gratuláltam neki vagy bárkinek, de elsődlegesen Lewis-zal foglalkozok. Mit kell mással foglalkozni állandóan? Pláne hogy eleve úgy állsz hozzá, hogy szinte bármi van ő egy antipatikus figura.
Ez amúgy sem szeretem nem szeretem játék.
Én leírtam, hogy számomra nem szimpatikus ez az ember, többek között az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai miatt. Én azt nem értem miért veszed magadra, ha valaki negatív kritikát fogalmaz meg vele szemben. Mintha mindenáron tisztára kéne mosnod ezt az embert. Leírtam a véleményem róla, úgy érzem kulturált hangnemben és még nekem kell magyarázkodnom, hogy miért ez a véleményem róla? :D Nem tudtam, hogy itt csak dicsérni lehet.

Az eredményeit meg szerintem továbbra sem vitattam, de nem is értem, hogy jött a személyes szimpátiám témához az, hogy te kinek mikor gratuláltál elsőnek? Örülök neki, hogy te így tetted. Én sem úgy jöttem be ide a győzelme után, hogy meg sem érdemelte. Leírtam egy szubjektív szurkolói véleményt, mert úgy gondolom ez a fórum és ez a topic erről is szól, nem csak mindig a számokról.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Tromort77

2017.10.26. 13:53:47

Fordítsuk meg, kémbotrány után kitalálják, hogy nem tenne jót, ha ezek után Hamilton a világbajnok. Akkor miért nem játszottak el simán két váltó cserét meg egy motor elfüstölést? Soha senki nem tudta volna megállapítani, hogy kamuznak.

Azt is látom magam előtt, hogy a mérnökök kiokoskodták, hogy úgy nagyon nem lesz feltünő, ha a pálya leglehetetlenebb kavicságyába beleragad. Aztán azt is látom magam előtt, hogy az első éves, lázadó ifjú titánnak megmondják, hogy ide figyelj, cseszd már el azt a kanyart és játszd el a világ lúzerét, hogy ne legyél világbajnok. Ő meg rá vágja, hogy rendben főnök.

Hamilton nagy ereje pont, hogy abból a vereségből jött. Nagyon durván megtanulta, hogy mit is jelent a nyomás és mire képes. Azóta pedig ő tudja a legjobban kizárni a körülményeket és szinte semmi nem tud hatni rá. Szerintem ezért a legsikeresebb az elmúlt években.

De foci szempontjából is láthatjuk, hogy sokszor megremegnek a rutintalan lábak. Szerintem Hamiltonnal is ez történt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.25. 23:49:03

Az biztosan nem játszott közre, hogy élete első szezonja volt és semmi rutinja nem volt egy kiélezett vb szituációban.
Ezt még el is fogadnám, ha előtte nem hozott volna le 15 tokkal-vonóval tökéletes versenyt. Úgy utaztak el Kínába, hogy egy 4. hellyel biztosan világbajnokok és történelmet írnak, ehelyett elkezdtek bohóckodni úgy hogy első helyen volt a futam felénél 20 mp előnnyel. És akkor ott van utána Interlagos, meg az egész háttérsztori, nekem ez túlságosan is bűzlik, de lehet hogy tényleg mind "véletlen", vagy "hiba" volt.

A kémbotrány meg azért volt vicc, mert elvileg valami Alonso-De la Rosa MSN beszélgetésből derült ki, de később meg megvizsgálták a kocsikat és elvileg semmibe nem hasonlított egymásra a McLaren és a Ferrari csak Montemezolo kezdett el fenyegetőzni hogy kilépnek az F1ből ha valami nem történik.

A második rész korrekt, csak hirtelen azt hittem hogy valami nagyon oltásba akarsz belekezdeni a magas lóról, főleg hogy többször hangosan egyetértettem már veled más témákban. De egyébként viccen kívül tartom, hogy én előbb hoztam volna el egy Di Mariat 60ért, mint egy Dembelét 150ért. Főleg hogy egyelőre a gyerekkel nem is lehet számolni, jó persze nem korrekt valakit a sérülése miatt megtalálni, meg itt amúgy is off.

A sört nem szeretem amúgy, de egy rumkóla bármikor :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.25. 23:40:54

Sose tudjuk meg az igazságot, s nincs is rá bizonyíték az biztos, hogy azt Lewis csúnyán bukta el, simán hozhatta volna már az elsőt évben a VB címet. Nem hiszem, hogy direkt elvették tőle, de maga a kémbotrány miatt már az egész bűzlött. Hozzáteszem, hogy az valóban ez aljas dolog volt, de a Forma 1 egyik lényege, hogy a kiskaput meg kell találni és olyan autót csinálni, ami előrébb tud jutni mint mások, s sok esetben ez a közúti fejlesztésekre is kivetül, de hangsúlyozom a kémbotrány az pitiáner volt.
Hogy lehet a szimpátia objektív? Szurkoló vagyok, persze, hogy van aki szimpatikus és van aki nem, de sosem objektív mert mindig valaki felé húz a szíve. Nem írtam bele a nyilatkozata mellé semmi pluszt, szimplán képmutatásnak tartom, ennyi. Azt azért remélem még leírhatom, hogy mik az érzéseim vele kapcsolatban.
Másikban a szálkát is, nekem pl Lewis a kedvencem de nem állok bele egyikbe se. Olvasson vissza bárki mikor Vettel halomra nyerte magát elsőként gratuláltam neki vagy bárkinek, de elsődlegesen Lewis-zal foglalkozok. Mit kell mással foglalkozni állandóan? Pláne hogy eleve úgy állsz hozzá, hogy szinte bármi van ő egy antipatikus figura.
Ez amúgy sem szeretem nem szeretem játék.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2017.10.25. 23:26:47

:lol:

Az biztosan nem játszott közre, hogy élete első szezonja volt és semmi rutinja nem volt egy kiélezett vb szituációban.

Magamat meg egyáltalán nem tartom zseninek. Sok esetben szeretek sarkítani és kekeckedő lenni ez tény. Kifejezetten szeretek szembe menni az árral, ha valamiben más a véleményem és igyekszem a vita partner szintjén képviseltetni magam. Ezért sokszor vagyok gúnyos, de ez nem jelenti azt, hogy bárkinél is többre tartom magam. De amikor conteókat olvasok, vagy Di Maria éltetését akkor nehezemre esik komolyan és kimérten előadni magam. Ez nem arról szól, hogy én minek tartom magam, vagy, hogy mire tartom a másikat. Semmi köze sincs ahhoz. Ez egy fórum ahol vélemények és nézetek ütköznek. Nem emberek. Soha nem gondoltam azt, hogy bárkinél is okosabb lennék, legyen az F1 vagy más.

Mielőtt más beleszólna, hogy nincs helye személyeskedésnek, jelezném, hogy nem személyeddel van bajom. Nem is lehet, hisz nem ismerlek. Sőt, ha úgy adódna még be is dobnék Veled is egy sört. De ahogy Neked jogod van elmondani a véleményed, nekem ugyan úgy jogom van azon röhögni.

Én múltkor sem hülyéztem le senkit, csak leírtam a saját, személyes véleményemet egy tendenciáról és arról, hogy én mennyire nem értek ezzel egyet. Nektek meg ugyan úgy jogotok van kiakadni vagy jót röhögni a véleményemen. De részemről ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy én kit mire tartok. Én ezt egyáltalán nem keverném ide.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.25. 22:57:46

Tromort77 írta:
Nero. írta: (mindannyian tudjuk hogyan bukta el/kellett elbuknia)
Általában F1-es témában nem szoktam elolvasni az írásaid, mert Kimi keserű fikázásán kívül nem sokat szoktál írni, vagy csak én olvaslak mindig rosszkor. Viszont ezt most elolvastam és epekedve kérlek, hogy fejtsd ki ez a conteódat. Piztos parádés lesz. :twisted:
Ha szerinted az utolsó elötti futamon (16 pont előnnyel) ez, és ez (20 mps előnyt bukott el az első helyről mert kint tartották teljesen lekopott gumikkal, majd végül megtalálta a pálya egyetlen kavicságyát), majd az utolsó futamon ez (ilyet még Baumgartnertől se láttunk hogy "véletlen" bekapcsolja a pit stop gombot ami a kormány közepén van) véletlen volt, akkor lehet mégse vagy akkora zseni mint amilyennek pár napja itt beállitottad magad és mindnekit lehülyéztél a fórumon.

Főleg hogy ekkor már javában tombolt a kémbotrány és elég sok újságiró írt arról, hogy McLaren pilóta nem lehet világbajnok. De szívesen hallgatom a te véleményed, gondolom itt is te vagy a legokosabb és a Forma1hez is én vagyok a legbutább. :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2017.10.25. 22:33:32

Nero. írta: (mindannyian tudjuk hogyan bukta el/kellett elbuknia)
Általában F1-es témában nem szoktam elolvasni az írásaid, mert Kimi keserű fikázásán kívül nem sokat szoktál írni, vagy csak én olvaslak mindig rosszkor. Viszont ezt most elolvastam és epekedve kérlek, hogy fejtsd ki ez a conteódat. Piztos parádés lesz. :twisted:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.25. 22:16:17

Kovbal88 írta:Schumacher annak idején Irvine-t is segítette 99-ben mikor a helyzet úgy hozta, na ilyet pl nem látnál soha Hamiltontól, aki rendkivül jó versenyző, de nagyon ellenszenves.

Bottast meg bepalizták a Mercinél bár legalább tudott futamot nyerni, de kizárt, hogy másodhegedűsnek ment volna oda. Annak ott van Massa.
Schumachernek 99ben eltört a lába, az utolso 2 futamra jött vissza. Az elsőn kapásból behozta a Ferrarit poleba Malajziaba, majd a versenyen elengedte Irvinet és nagyon sokáig feltartotta a két McLarent de aztán elhúzott és bejött másodiknak, ez valószínűleg minden idok egyik legnagyobb “másodpilóta” teljesítménye volt, utana viszont a szezonzáró végig a középmezőnyben volt érthetetlen módon, Irvine el is bukta a VBt, utana sokan azzal vádolták Schumit hogy nem akarta hogy az angol arassa le a munkáját az olaszokkal, ami valahol jogos szoval ez is egy érdekes történet.
Hamilton azért nem fog soha segíteni senkinek mert nincs nála gyorsabb pilóta. Azért róla a legtöbbet az árulja el, hogy rögtön az első évében majdnem VB lett (mindannyian tudjuk hogyan bukta el/kellett elbuknia)
Idén a Ringen úgy engedte el Bottast hogy akkor még Vettel vezette a VBt, szoval ez a kritika nem jogos.
Bottast nem tudom hogy lehetett “bepalizni”, szerintem a Napnál is világosabb hogy gyengébb mint Rosberg, ő a pénzért ment a Mercihez, meg azért hogy szezononként tudjon 2-3 versenyt nyerni.

Nekem Massa hatalmas kedvencem volt, továbbra is tartom hogy a 2007es és a 2008as brazil volt Raikkonen szintjén, viszont a sérülése után már nem ugyanaz az ember volt. Másodpilótának már akkor se ő volt a legjobb megoldás (Alonso nagyon elverte), mostanra meg már annyira kikopott hogy szerintem Bottas gyorsabb nála. Ráadásul Hamiltonnal ruhellik egymást tehát semmilyen realitása nem volt annak hogy a németekhez igazoljon.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.10.25. 19:35:08

Schumacher annak idején Irvine-t is segítette 99-ben mikor a helyzet úgy hozta, na ilyet pl nem látnál soha Hamiltontól, aki rendkivül jó versenyző, de nagyon ellenszenves.

Bottast meg bepalizták a Mercinél bár legalább tudott futamot nyerni, de kizárt, hogy másodhegedűsnek ment volna oda. Annak ott van Massa.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.25. 18:53:49

Bob_Marley írta:Ez a kulcsmondatod, ezért is írtam, hogy szimplán belelátsz olyat, ami nincs benne és nem tartom objektívnek.
Hogy lehet a szimpátia objektív? Szurkoló vagyok, persze, hogy van aki szimpatikus és van aki nem, de sosem objektív mert mindig valaki felé húz a szíve. Nem írtam bele a nyilatkozata mellé semmi pluszt, szimplán képmutatásnak tartom, ennyi. Azt azért remélem még leírhatom, hogy mik az érzéseim vele kapcsolatban.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.25. 18:36:42

18Barca99 írta:
Bob_Marley írta:Ezen rúgózol, hogy ezt mondta, hogy azért van, hogy nyerjen és a riválisokat legyőzze? És nem csak nagy szavak, hanem bizonyítja is. Olyan dolgokat látsz bele, ami nincs benne. Riválisról beszélt, s hogy leakarja győzni. Az zavar hogy kimondja? Oké. Maradjon csendben, a pályán dől el mindent ott meg fújja ki rendesen az orrokat.
Nem zavar, hogy kimondja. Egyszerűen bármilyen megnyilvánulása számomra unszimpatikus. Ha nyilatkozik valamit, bármennyire próbálom elhinni, egyszerűen azt érzem, hogy nem egyenes ember. Ez szimpla szimpátia, ezzel szerintem nem tudsz és nem is kell meggyőzni, csak ennyi volt a mondandóm lényege mikor nekiálltam elemezni a nyilatkozatát. Továbbra is tartom, hogy nyilatkozik valamit és máshogy cselekszik ("pályán akarok beszélni" vs. "tavalyi Rosberges hadjárata") Azt meg továbbra se vitattam szerintem, hogy kiváló versenyző.
Ez a kulcsmondatod, ezért is írtam, hogy szimplán belelátsz olyat, ami nincs benne és nem tartom objektívnek.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése