Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.03.24. 14:28:42

socio66 írta:
Sanama írta: Csak ha ezt Vettel ellen lépi meg Webber, akkor már világvége lenne...És kb már új csapattársat keresnének
vettel szerintem ilyen esetben a pályán rendezte volna a dolgokat, nem a paddockban játszotta volna a sértődöttet.
amúgy meg nem érdekel mi lett volna ha, végre egyszer nem a csapatok által másodpercpontosan megtervezett forgatókönyv szerint zajlottak az események, hanem láttunk egy kis ösztönös versenyzést, és utána sem a szokásos sablon nyilatkozatok, megnyilvánulások voltak, örüljünk már ennek.
Akkor sem fair. Akkor mondja bele a rádióba, hogy nekem ne mondjátok meg mit csináljak, és tudjon róla Webber is. Sunyi megoldás, ennyi.

Ha megmondja,hogy ő nem akar 2ik lenni, és erről tud Webber is, úgy megy rá, azzal nincs semmi probléma, de így, gusztustalan.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2013.03.24. 14:23:46

ozsimiki írta:Szeretem az ilyen döntéseket Fernando! Felelősségteljes. /ha csak és kizárólag az Ő döntése volt,ha csapaté,akkor nekik grt/ Még szép lett volna ha beletaknyol Webberbe...
Árad a jóindulat. :D

Vettel ma férfi volt, miután kihisztizte magát. A felelősségteljességet azonban nála sem éreztem. Mégis micsoda különbség van a között, ha az ember kedvence őrült, mint amikor az ellenfél az.

Kemény év lesz. Jó futam volt. Tetszett, hogy milyen jól mutatta, milyen nehéz olyan döntéseket hozni, amelyek támadhatóak.
socio66

2013.03.24. 14:22:05

Sanama írta: Csak ha ezt Vettel ellen lépi meg Webber, akkor már világvége lenne...És kb már új csapattársat keresnének
vettel szerintem ilyen esetben a pályán rendezte volna a dolgokat, nem a paddockban játszotta volna a sértődöttet.
amúgy meg nem érdekel mi lett volna ha, végre egyszer nem a csapatok által másodpercpontosan megtervezett forgatókönyv szerint zajlottak az események, hanem láttunk egy kis ösztönös versenyzést, és utána sem a szokásos sablon nyilatkozatok, megnyilvánulások voltak, örüljünk már ennek.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.24. 14:09:46

socio66 írta:
ozsimiki írta:Most nem érdekel engem ha ezért is megtalálják,örülök,h meglépte ezt az előzést.
nem hiszem, hogy sokan megtalálnák emiatt, pontosan ez az az impulzus, ami hiányzik mindenkinek.
tudom hogy egyszerű nézőpont, és sok érvet fel lehet hozni ellene, de ez autóverseny, ahol mindenki a győzelemért megy, és amit pontosan az ilyen manőverek miatt nézünk.
tizenöt körrel a vége előtt nekiállni 'spórolni', és megtiltani a versenyzést, még leírni is nevetséges.
webber helyében meg nem égetném magam, tíz versenyből kilencen lassabb a csapattársánál, sőt még csak azt se lehet mondani, hogy közvetlen mögötte lenne, aztán amikor egyszer úgy alakul hogy ő van elöl, és nem engedik nyerni, akkor bejátssza a durcást, akit micsoda igazságtalanság ért.
pedig sajnos hidd el,h kisebbségben vagyunk ezzel a felfogással.
mindenhol köpködnek rá kb,de tegyék csak.
nekem is abszurd,hogy 15körrel a vége előtt beleszóljon a csapat ki nyerjen,ki ne nyerjen, max akkor lenne számomra érthető,ha már a VB alapján egyértelmű lenne, kinek van reális esélye arra,vagy jobb helyezést elérni. De ne a szezon 2.futamán tegyék ezt, sehol. Fordítva se.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.03.24. 14:08:25

socio66 írta:
ozsimiki írta:Most nem érdekel engem ha ezért is megtalálják,örülök,h meglépte ezt az előzést.
nem hiszem, hogy sokan megtalálnák emiatt, pontosan ez az az impulzus, ami hiányzik mindenkinek.
tudom hogy egyszerű nézőpont, és sok érvet fel lehet hozni ellene, de ez autóverseny, ahol mindenki a győzelemért megy, és amit pontosan az ilyen manőverek miatt nézünk.
tizenöt körrel a vége előtt nekiállni 'spórolni', és megtiltani a versenyzést, még leírni is nevetséges.
webber helyében meg nem égetném magam, tíz versenyből kilencen lassabb a csapattársánál, sőt még csak azt se lehet mondani, hogy közvetlen mögötte lenne, aztán amikor egyszer úgy alakul hogy ő van elöl, és nem engedik nyerni, akkor bejátssza a durcást, akit micsoda igazságtalanság ért.
Csak ha ezt Vettel ellen lépi meg Webber, akkor már világvége lenne...És kb már új csapattársat keresnének
socio66

2013.03.24. 14:03:29

ozsimiki írta:Most nem érdekel engem ha ezért is megtalálják,örülök,h meglépte ezt az előzést.
nem hiszem, hogy sokan megtalálnák emiatt, pontosan ez az az impulzus, ami hiányzik mindenkinek.
tudom hogy egyszerű nézőpont, és sok érvet fel lehet hozni ellene, de ez autóverseny, ahol mindenki a győzelemért megy, és amit pontosan az ilyen manőverek miatt nézünk.
tizenöt körrel a vége előtt nekiállni 'spórolni', és megtiltani a versenyzést, még leírni is nevetséges.
webber helyében meg nem égetném magam, tíz versenyből kilencen lassabb a csapattársánál, sőt még csak azt se lehet mondani, hogy közvetlen mögötte lenne, aztán amikor egyszer úgy alakul hogy ő van elöl, és nem engedik nyerni, akkor bejátssza a durcást, akit micsoda igazságtalanság ért.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.03.24. 13:22:23

Vettel megint megmutatta mekkora király...

Hamilton meg kicist nosztalgiázott a Mclaren boxban úgy látom :twisted:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.24. 12:54:52

Kép


Hálistennek elaludtam, és nem láttam az első 10 percet.
Pedig szerintem itt Alonso partiban lett volna, na mindegy.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.24. 12:33:09

Egy előnye van ennek az egésznek (bár eleve nem értek egyet,h 2.futamon meg kell tiltani ennek meg annak az előzést, fordított esetben sem értenék egyet vele,csak akkor ha egyiknek már nincs reális célja a VB-re),hogy láthatják elég sokan, nem mindent Vettelnek rendelnek alá. Kb megtiltották neki,h támadja Webbert.

Ha Rosberg előzi meg a csapatutasítás ellenére Hamiltont,ugyanúgy örültem volna,ahogy jogosnak érzem azt is,h Vettel a kezébe vette a dolgokat. 7pontról volt szó,versenyzők versenyezzenek, persze ha a csapattársról van szó,akkor picivel jobban kell vigyázni, szntem ez meg is történt. (mint anno Hami vs Button törökben)

Webber kijövet a boxból már tudhatta,h itt Seb mire készül, egy köre volt visszatekerni amit vissza kell,meg is tette szntem,és ő is a kezébe vette a dolgokat,védekezett keményen. Harcoltak, erről kellene szólnia ILYENKOR (amikor még semmi sem dőlt el,és nem indokolt az ilyen szintű csapatutasítás) az F1nek.

Vettelnek persze a szájába adták a szavakat,és bocsánatot is kért. Most nem érdekel engem ha ezért is megtalálják,örülök,h meglépte ezt az előzést.

Mercinél még érthetetlenebb a szitu, ha egy spórolós Hamiltont sem engednek megelőzni Rosbergnek, mikor hogyan fogják azt mondani,h Hajrá,próbáld meg!? Nem lennék meglepődve,ha ezentúl Rosberg benyögné,h nem hallak titeket, radio off
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.03.24. 12:20:51

Közben Helmut Marko ügyesen a Mercikre próbálja terelni a figyelmet!

"Ez nem a Mercedes, ahol egyértelműen van egyes és kettes számú versenyző. Alapvetően ugyanúgy kezeljük a versenyzőket.”
Humorpercek vasárnapi kiadásai bár már szombaton is volt egy előzetes a gumikkal kapcsolatban. :mrgreen:
Főleg hogy ugyanúgy megvolt ott is csapatutasítás csak Vettel nem tartotta be. Ami nálam teljesen pozitív annak ellenére hogy fordított esetben nem lett volna olyan szippantóskocsi ami megtisztítja a boxutcát a könnytől.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.24. 12:12:26

Közben Helmut Marko ügyesen a Mercikre próbálja terelni a figyelmet!

"Ez nem a Mercedes, ahol egyértelműen van egyes és kettes számú versenyző. Alapvetően ugyanúgy kezeljük a versenyzőket.”

Azért van mit megbeszélni az Osztrákoknál is.
Az én személyes véleményem hogy náluk tényleg nincs 1-2 számú pilóta, csak 1es sz. van... :twisted:
Kíváncsi vagyok hogyha fordított helyzetben mondjuk Webber cselekszi ezt Seb-el akkor abból mi lett volna.
Ozsi ezen kiakad biztos :D :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.24. 11:54:04

Miihiikém abban a hszben arról is írtam,amiről "vitáztunk", és hoztam fel egy sokkal egyértelműbb példát a csapatutasításra az idézett résszel :wink:

Mikaos!

Bizony, az utolsó kiállás előtt végig rosszabb taktikát futott, sőt óriási hibának tartottam,h az élről, 3másodperces előnyről, Ő kockáztatta be először a száraz gumit, vesztett is vele egy pozíciót. Ez nem szokás, neki nem kellett volna abban a szituációban rizikózni,hanem megvárni míg vki kipróbálja a slicket,és esetleg reagálni rá. Ott intézte el,h Webber a verseny végéig előtte lehetett. Majd a további kiállásoknál is rosszul döntöttek,mert előbb kellett volna kiszedni mindig, de legalább az utolsónál betaláltak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.24. 11:49:18

ozsimiki írta:
néz rá a kedvencedre, ott van csapatsorrend,ráadásul vmi bűn alázatosan szégyenletes mód, erről nem Hamilton tehet,de a VB 2.futamán,úgy,h Rosberg simán gyorsabb nála, MEGTILTANI a németnek,h megelőzze az sztárigazolást,az vmi vicc. ennyi erővel mikor csatázhatnak?
Gondoltam, h egyből nem a témánál maradunk, hanem a másikra lesz mutogatva :D
Te is, mint ahogy én, kizárólag a RB-okkal kapcsolatban írtunk, mivel olyan volt az idézett sorod, mintha egy légből kapott, nevetséges feltételezés lenne, h a Bikáknál ez a jelenség előfordulna. Ez pedig egyértelműen nem igaz. Az meg, h a Mercinél mi történik, ettől abszolút független :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.03.24. 11:48:07

Egyébként azon gondolkodtam, hogy mi lett volna akkor, ha Nico az első kérésénél elmehetett volna? Szerintem akár még Webbert is utolérhette volna, mert láthatóan a Bikák is tartalékoltak, Rosberg pedig nagyon erős versenytempót futott végig. Hami nyilatkozata maximálisan dicséretre méltó, azonban nálam a futam embere egyértelműen Webber, akit sokan már a múltkori szezonnyitó után leírtak, miszerint Vettel oda-vissza veri simán.. láthattuk hogy éles versenyhelyzetben ez mennyire nem így történik. Szoros szezon lesz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.24. 11:47:44

Mint szurkoló ellene vagyok a csapatutasításoknak - de ha csapatvezető lennék, és eurómilliókról lenne szó, vélhetően másképp gondolnám.

Annyit azért hozzátennék, hogy Webber egyedül a kedvezőbb taktikának köszönhette, hogy az élen tudott maradni. Vettel már a verseny közepén gyorsabban tudott volna menni, és pont Webber lassúsága miatt került később a két Mercedes közé is például, amivel szintén időt vesztett. Lényegében halmozottan rossz helyzetbe került Vettel, és ennek ellenére ott volt Webber nyakán, és igen, ebből is látszik: gyorsabb volt nála. Mint ahogy a futamok 99%-ára ez szintén elmondható.
Egyébként épp ezért nem értem, ha egy (pláne rutinos) versenyző nem veszi észre saját képességeinek korlátait ennyi idő után. Tudniillik, hogy a csapattársa jobb. Így nem kéne ennyire rosszul éreznie magát (főleg önmaga érdekében).
Mert a Red Bullok "harca" általában arról szól, hogy Vettel fixen az első három helyen autózik, míg Webber egy szezonban általában a 4-5-6. helyek valamelyikén kullog ugyanazzal az autóval. És ha történik 1 vagy 2 olyan eset, amikor megfordul a kocka, annak semmi jelentősége. Legalábbis nem kéne fontosságot tulajdonítani neki. Ennek az esetnek is nagyobb a füstje, mint a lángja.
Persze, megértem Webbert, és ha tényleg spórolni kellett volna, akkor Vettel erőszakossága elítélendő: de lássuk be (lássa be), hogy neki már-már automatikusan félre kellene állnia azok után, hogy a csapattársa rendre elveri őt. És ez nem csapatutasítás lenne, hanem a helyzet reális felmérése, és annak megfelelő viselkedés. Fair play, szimplán. Nem egyszerű dolog, de fejet kell hajtani a nagyobb tudás előtt. Vagy jobban dolgozni, sokkal jobban.

Egyébként jó kis futam volt.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.24. 11:38:42

Nagyon idegesítő ez a csapatutasítás dolog, de én úgy érzem, hogy a Mercinél Ross Brawn nem akarta Lewis-t hátrányos helyzetbe hozni egy csapathiba mitt. Ő is pontosan tudta, hogy Hamilton lényegesen gyorsabban tudna menni, de a rosszul kiszámolt üzemanyagfogyasztás miatt ő került volna hátrányos helyzetbe. Igazából az egész szitu elég öngólszagú lett volna, bármilyen döntést is hoz Ross Brawn. Most gesztust tett Hamilton felé és jelezte, hogy egy csapathibát csapatként kell kezelni, így viszont Nico joggal lehet dühös. Ha viszont engedi az előzést, utólag Lewis dühönghetne, hogy más hibája miatt ő viszi el a balhét. Én úgy érzem, hogy csapat szinten még mindig ez volt az ésszerűbb döntés. Ettől függetlenül teljesen érthető Nico csalódottsága, de láthatóan Lewis sem repesett az örömtől a dobogón. Nem véletlenül jelzett a csapatnak a dobogóról: "ezt nektek köszönhetem srácok".
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 11:30:37

Nemértem miért mondjátok annyian hogy gáz a RedBullos csapatutasítás. Ahol állításuk szerint ki lett adva a spórolás utasítás, addig a pontig végig Webber volt jobb, pedig nem ő rajtolt előről. A végére minek szétcsapni a kocsikat ha igazából verseny úgysincs? :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.24. 11:28:07

Elkeserítő látni, hogy már a második futamon ennyire beleszólnak a csapatok a pilóták közötti csatába. Nem szeretem a fiatal németet, de itt most neki volt igaza, hogy tojt a csapatutasításra és harcolt az első helyért. Én bíztam benne, hogy Nico is ezt teszi, fordított helyzetbe Hamiltonnak mondhattak volna bármit a fülére akkor is előzött volna. Minden csapatnál lesz mit megbeszélni, a bikáknál Vettelt nem fogják megdicsérni az biztos, Niconak el kell gondolkoznia, hogy meddig tervez másodpilótaként a csapatnál és a ferrarinál is ki kell elemezniük ezt a rossz döntést, hogy nem jött be szárnyért Alonso. Hulkenberg jó versenyt futott, sajnos egyenlőre nincs több az autóban. Az érdekes, hogy a force indiák mennyire nem találták ma a helyüket a hiba előtt sem.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 11:28:00

Ha nem kamuznak a srácok egyik oldalon sem, akkor nemértem hogy mi történt ma.

Ha egyszer 15 körrel a vége előtt már spórolni kell, akkor spórolni kell. Ha azt mondják, azt kell csinálni, addig is volt 40 kör, ahol végig Webber tudott jobban menni összességében, és teljesen kiegyenlített taktika volt, szó se volt róla h Vettelnek a végére érne be a versenytaktika.


Hamiltonék wtf?? ha egyszer Nico gyorsabb és menne, Hamilton lassabb, és szerinte is Niconak kéne elől lenni, és Brown meg két autót akar a kockászászlónál, akkor mi a bánatért nem az az utasítás, hogy Luis engedje el szépen?

Egyébként nekem gyanús hogy ezt az egészet megforgatta volna Alonso, kár hogy elszúrta az elején.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2013.03.24. 11:29:03-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.24. 11:27:14

Nekem Nando kiesésével "érdektelenné" vált a futam... de nem is volt egy emléketes verseny... ami miatt emlékezni fogok rá, az Lewis mclarenhez való "ragaszkodása" a boxban, és Webber "köszönöm szépenje" a cspattársának a díjátadó ceremónia elött. Hami elött meg tényleg le a kalappal. Amit mondott a dobogón Nicoról, az respectálandó... kb ennyi... Ferrari hibázott Alo szárny eseténél... viszpont az idény nagyon szorosnak ígérkezik, ennyi jó autóval, pilótával.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.24. 11:23:18

ozsimiki írta:
Ti el tudjátok azt képzelni,h Massa Alonso előtt van,és megtiltják Alonsonak,h előzzön? Úgy,h gyorsabb egyértelműen? Én nem. De ha ez a csoda megtörténne,akkor szntem Alonso is tesz rá, joga is lett volna rá.
Márpedig ez megtörtént. Ha jól emlékszem az első Ferraris idényében Melbourne-ben Alonso 4. helyen támadta a 3. Massát, de nem előzhette meg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.03.24. 11:13:30

Vicc ez a F1. Nem is a versenypályán dől el,hogy ki hányadik lesz. A boxban eldöntik az okosok. Ennek így semmi értelme. Nézed a versenyt aztán a végére meg kiderül,hogy olyan sorrend lesz amit ők akarnak. Kabaré.
Nagyon sajnálom Alonsót,ha nem esik ki ,nem ilyen nyugodt a vége.

Vettel előtt meg le a kalappal...nem volt báb,hanem versenyzett...ahogy kéne.

Hamiltonnak a nyilatkozata miatt meg nagy respect.

szerk.: ahogy beállt a Meclarenhez a boxba...azt sose felejtem :mrgreen:
Abi & Tito
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.24. 11:09:40

Horner: Az utolsó bokszkiállásig hagytuk őket versenyezni, de utána vigyázni akartunk a gumikra. A versenyzők sajnos átvették az irányítást.

Marko: "Megmondtuk a versenyzőinknek, hogy tartsák a helyüket, mert aggódtunk a gumikopás miatt, de kicsúszott a kezünkből az irányítás."

Valaki nem tudja mikor ismétlik a futamot, ha ismétlik?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2013.03.24. 11:18:28-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.24. 11:06:28

Ez nagyon gáz, ha igaz.

Lehet,h Vettelnek is megmondták,h ne támadja Webbert, mi a falloszért? Mercinél ugyancsak...2.futam.

Vettel nagyon jól tette,h tett rá, Rosbergnek is ezt kellett volna tennie, Hamilton sem volt boldog ettől a döntéstől.

Mark meg észrevette,h Vettel nem fogja annyiba hagyni, egy körön át védekezett is keményen.

Azt mondom,h egy győztes típusnak ezt a húzást meg kellett tennie,megérkezett mögé,már a boxból kijövet majdnem megvolt,érezte,h gyorsabb,ennyi.

Érdekelne a véleményetek:

Ti el tudjátok azt képzelni,h Massa Alonso előtt van,és megtiltják Alonsonak,h előzzön? Úgy,h gyorsabb egyértelműen? Én nem. De ha ez a csoda megtörténne,akkor szntem Alonso is tesz rá, joga is lett volna rá.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.24. 11:01:12

Pont ennyit vártam a Lotustól.Villantottak egyet Melbourneben,de az év hátralévő részére szerintem bele fognak szürkülni a középmezőnybe.
Alonso ha nem esik ki ott lehetett volna elöl.Massa pedig ismét megmutatta hogy ennyi van benne.A 2. helyről indult azt kapott fél percet Vetteltől.
Válasz küldése