Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.02. 18:33:54

retek,

Valóban igazad van! A Ferrari tulajdon képpen erős volt az elején is :) Vicc!
A Ferrari az elején másolt, aztán őt is másolták.
2010-benm amikor a Rb vitathatatlanul erősebb volt, Alonso végig ott volt a vb elején... pont a legrosszabbkor csuszott le...

"Alonsonak meg végre véget ért szerencseszériája, az életveszélyért kár volt, de mi, Red Bull szurkolok legalább ugy orultunk, mint ő 2010 bem koreában, vagy idén Valenciában, amikor koze sem volt a futamgyozelemhez "
Ahogy tavaly mi is örültünk amikor Vettelnek nem volt 1x szerencséje...
Tavaly ez volt a némettel hogy nem tudott rosszul kijönni egy futamból sem...
Alonso és a vízhordója, Ha jól emléxem Webber is ki volt akadva a megkülönböztetett elbánás miatt...
A ferrari Hörög a legjobban? Ha jól emléxem pont a Ferrari volt az egyedüli aki nem támadta a RB a motorvezérlő program miatt sem... de hát...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2012.09.02. 18:14:18

Castiel írta:
Messi-Ini írta:A nagy részével egyetértek,de azt te sem gondolhatod komolyan hogy most már kvittek Alonso-val...Ott vettel simán vezetett,és a kiesésével 25 pontot bukott,míg Alonso ott ugye maximum csak 2. lehetett volna Vettel mögött,és így ő 7 ponttal szerzett többet,míg most Alonso a 6. helyről esett ki,és kötve hiszem hogy akár csak a dobogoért is harcban tudott volna lenni a mai versenyen,mert szerintem nem volt annyi ma a Ferrariban.
Így is számolhatunk, de ami a bal szerencsét illeti 1:1 :)
Én komolyan azt hiszem Alo dobogóért ment volna.
Valóban nem a leggyorsabb autó volt a mienk, viszont az egyik legjobb pilóta ül a volánnál, s ahogy eddig már számtalanszor bizonyította, rendre többet ki tud hozni az autóból, mint amennyi benne van... :D
Ezt komolyan gondolod? Tobbet hoz ki az autóból amit tud? Na neee. Gondolom a Fizika torvényeivel tisztában vagy, és ebbol az kovetkezik, hogy ez lehetetlen. Igenis jó idén a Ferrari, egyben van az autó, csak ment az éveleji szokásos Ferrari rinyálás, hogy így rossz meg úgy, aztán sutyeszbe mindenhonnan másoltak egy kicsit az autóra, es kompakt lett a dolog. Boxban gyorsak, és ott van a vízhordoja, Massa is, akit bármikor beáldoznak ha kell. Alonso annyit megy, amennyit a piros lovaskocsi és csapata tud. Pont. Ja és, a Ferrari kipufogo rendszere ugye a Saubertol vett Koanda-effektuson alapul, volt szerencsem eloben hallani, es a Ferrari horog a legjobban, bezzeg sosem vizsgaljak oket :)

Más : Ilyenkor nem tudom merre maradnak a Sebastiant mószeroló tagok. Ma bizonyította ismét, hogy csak az első helyről, és csak jó autóban képes példás szereplésre.

:twisted:

Alonsonak meg végre véget ért szerencseszériája, az életveszélyért kár volt, de mi, Red Bull szurkolok legalább ugy orultunk, mint ő 2010 bem koreában, vagy idén Valenciában, amikor koze sem volt a futamgyozelemhez ;)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.02. 18:02:01

Messi-Ini írta:A nagy részével egyetértek,de azt te sem gondolhatod komolyan hogy most már kvittek Alonso-val...Ott vettel simán vezetett,és a kiesésével 25 pontot bukott,míg Alonso ott ugye maximum csak 2. lehetett volna Vettel mögött,és így ő 7 ponttal szerzett többet,míg most Alonso a 6. helyről esett ki,és kötve hiszem hogy akár csak a dobogoért is harcban tudott volna lenni a mai versenyen,mert szerintem nem volt annyi ma a Ferrariban.
Így is számolhatunk, de ami a bal szerencsét illeti 1:1 :)
Én komolyan azt hiszem Alo dobogóért ment volna.
Valóban nem a leggyorsabb autó volt a mienk, viszont az egyik legjobb pilóta ül a volánnál, s ahogy eddig már számtalanszor bizonyította, rendre többet ki tud hozni az autóból, mint amennyi benne van... :D

Amúgy Pastor Maldonado beugrásáról mit gondoltok? Szerintem ha mást nem, a jövő heti rajtrácsra egy 3 helyes bünti járna! Nem?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.09.02. 18:00:50

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hir ... ete_miatt/

Meg is érdemli, nem az első ilyen esete volt már. Fejben ő sincs igazán ott.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.09.02. 17:51:18

Castiel írta:Mivel Alos/Ferraris vagyok, ez a 7 vége nekem kudarc... Massa saját magához viszonyítva, jól ment, a Ferka is jól muzsikált, ebből kiindulva Alo harcban lehetett volna az elejével, ha nincs Grojean... de van,volt, lex...
ettől függetlenül Romaint jó pilótának tartom, pontosabban van benne tehetség, anno Schumi is csinált "őrültségeket" mikor még csikó volt, s látjuk/láttuk mi lett a cserebogárból. :D
Kb én is éreztem hogy 0-ni fogunk, csak én Maldonado-tól vártam a action-t.
Azért így kicsit fájóbb, hogy úgy esett ki Alo hogy nem is tehetett semmit ellene, mert hátulról jött a baj. Hamiltont is sajnálom (annak ellenére, hogy nem a szívem, csücske) mert akkor lett volna ez igazán jó verseny, ha a két világbajnok is versenyben marad... Így sem panaszkodom. Leírom én is azt amit már sokan, Jenson olyan fölénnyel, magabiztossággal nyert, mint Vettel, tavaly végig!
Abszolút igazságtalanság lett volna az élettől, ha nem ő nyer!
Vettelnek is jár az elismerés, Aloval most kvittek, ha a Valenciai balszerencséjére gondolok... és ezen futamon is pokoli gyors volt, hihetetlen hogy mindenkit ugyanazzal a manőverrel előzött meg, Massát 2x is, pedig készültek már rá, és mégis meg tudta csinálni! Szép futamot tudhat a háta mögött. Schumachernek végre nem volt pechje, ez már önmagában is óriási pozitívum, és ahogy a Finn Renault visszaelőzte, aztán Hulkot? valami hatalmas volt.
Kimi meg... :D látszik hogy nem elégedett a 3. helyekkel, ami azt bizonyítja hogy a Renault többre vágyik, és meg is van az autójukban az erő, a gyorsaság ahhoz,, hogy a vágyaikat futamgyőzelemre váltsák.
Pérezékre is kíváncsi lettem volna, így elmaradtak ezek az irányú izgalmak, de így is egy rendkívül jó hétvége volt... élesedik a helyzet, remélem a jövő 7-en egy pozitívabb eredményt látok Fernando neve mellett... Bár a Mekik rendkívül erősek, s pokoli gyorsak most...

A nagy részével egyetértek,de azt te sem gondolhatod komolyan hogy most már kvittek Alonso-val...Ott vettel simán vezetett,és a kiesésével 25 pontot bukott,míg Alonso ott ugye maximum csak 2. lehetett volna Vettel mögött,és így ő 7 ponttal szerzett többet,míg most Alonso a 6. helyről esett ki,és kötve hiszem hogy akár csak a dobogoért is harcban tudott volna lenni a mai versenyen,mert szerintem nem volt annyi ma a Ferrariban.
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.02. 17:45:25

Mivel Alos/Ferraris vagyok, ez a 7 vége nekem kudarc... Massa saját magához viszonyítva, jól ment, a Ferka is jól muzsikált, ebből kiindulva Alo harcban lehetett volna az elejével, ha nincs Grojean... de van,volt, lex...
ettől függetlenül Romaint jó pilótának tartom, pontosabban van benne tehetség, anno Schumi is csinált "őrültségeket" mikor még csikó volt, s látjuk/láttuk mi lett a cserebogárból. :D
Kb én is éreztem hogy 0-ni fogunk, csak én Maldonado-tól vártam a action-t.
Azért így kicsit fájóbb, hogy úgy esett ki Alo hogy nem is tehetett semmit ellene, mert hátulról jött a baj. Hamiltont is sajnálom (annak ellenére, hogy nem a szívem, csücske) mert akkor lett volna ez igazán jó verseny, ha a két világbajnok is versenyben marad... Így sem panaszkodom. Leírom én is azt amit már sokan, Jenson olyan fölénnyel, magabiztossággal nyert, mint Vettel, tavaly végig!
Abszolút igazságtalanság lett volna az élettől, ha nem ő nyer!
Vettelnek is jár az elismerés, Aloval most kvittek, ha a Valenciai balszerencséjére gondolok... és ezen futamon is pokoli gyors volt, hihetetlen hogy mindenkit ugyanazzal a manőverrel előzött meg, Massát 2x is, pedig készültek már rá, és mégis meg tudta csinálni! Szép futamot tudhat a háta mögött. Schumachernek végre nem volt pechje, ez már önmagában is óriási pozitívum, és ahogy a Finn Renault visszaelőzte, aztán Hulkot? valami hatalmas volt.
Kimi meg... :D látszik hogy nem elégedett a 3. helyekkel, ami azt bizonyítja hogy a Renault többre vágyik, és meg is van az autójukban az erő, a gyorsaság ahhoz,, hogy a vágyaikat futamgyőzelemre váltsák.
Pérezékre is kíváncsi lettem volna, így elmaradtak ezek az irányú izgalmak, de így is egy rendkívül jó hétvége volt... élesedik a helyzet, remélem a jövő 7-en egy pozitívabb eredményt látok Fernando neve mellett... Bár a Mekik rendkívül erősek, s pokoli gyorsak most...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.09.02. 16:25:24

Ha a végeredményt és a balesetet nem nézem, nagyon jó futam volt, remek csatákkal.

Button uralta a hétvégét, gyors volt, gumikkal nagyon jól bánt.

Lotus picit meglepett, hogy lassabb az RB-nél és a McLarennél is, de a dobogó így is összejött.

Azért csak kiváló az RB, gondolom a beállítások nagyon mások volt, mert Vettel az egyenesben is gyors volt, Webber viszont kifejezetten lassú.
Előbbinek nagyon rosszul sikerült a rajtja, hatan elszálltak előle, de ennek ellenére nem tudott javítani a helyezésén, onnan viszont agresszíven támadott, gumikkal nagyon jól bánt, taktika is bejött.
Vb szempontjából most nagyon jó helyzetben van, ezt erőből is le tudja majd dolgozni, szerintem le is fogja.

A Mercedes is elég jól működött a futamon, ha egyből két kiállás mellett döntenek, jobb eredményt is elérhettek volna.

Rajtról: már előre féltettem Hamiltont, hogy mi lesz Grosjean és Maldonado közelében, hát nem csalódtam... Maldonado ismét hibázott, Grosjean már nem tudom hányadszor rontja el így a rajtot, Hamiltonnal meg szinte minden futamon történik valami, egyszer már véget érhetne ez a rossz sorozat. Alonsót gondoltam, hogy nem szerez pontot, csak nem dönt meg egy Schumacher-rekordot. Két Saubert szintén nagyon sajnálom, megérdemeltek volna legalább egy dobogót.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.02. 15:59:33

Grosjean, te barom...
Grosjean has a job at a bank in his home town Geneva.
Még egy ilyen, és húzhat is vissza oda.

No nem baj, ez a Jenson-győzelem és Kimi harmadik helye bőven kárpótol azért, hogy Lewis kiesett.

Schumachernek is grat, azért a 300 futam nem semmi, pláne, hogy ebből 91 győzelem.

Folytatása következik: szeptember 9., Olasz Nagydíj.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.02. 15:57:10

Mert amikor Vettel vagy Hamilton esett ki, akkor csak az ő hibájuk volt, igaz?

Még így is többször volt a mérleg jó oldalán Alo, mint a vetélytársai, hadd örüljön akinek nem a kedvence, hogy ezúttal nem.

Inkább az a szánalmas kedves Eazzzzy, ha egy teljesítményt, valótlan dolgokkal támadnak be, és kisebbítik azt. Pl Vettel esetében számtalanszor.

Persze ha te még nem örültél annak,hogy kiesik egy általad nem kedvelt pilóta, akkor te nem vagy szánalmas, minden más esetben tesóóóó vagy.

jah, még valami, mennyire örülni? méred valami skálán?vagy raktam 1000 smilet?

Versenyről:

Button érinthetetlen volt, nála csak Vettel ment nagyobbat :), taktika remek volt, előzései is méltók voltak hozzá, Force Indiások is büszkék lehetnek. Webbertől kicsit többet vártam. Schumi pedig a talicskával kihozta az abszolút maxot! Jó verseny volt na.

Grosejean pedig egyértelmű,h béna volt megint, rá haragúdjanak az Alosok, ne azokra, akik nem bontanak egy 100as zsepit ki,hogy kiesett 23! verseny után végre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2012.09.02. 16:01:43-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.02. 15:01:01

Eazzy írta:
ozsimiki írta:Nah nekem innentől rossz verseny nem lehet...bár Alo idényét nézve, most kiesik Vettel, Kimi, és Webber is...:D

Schumi rekordja pedig marad egyedüli....
Mondjuk annak örülni ennyire, hogy valami idióta kiveri...nagy elégtétel tényleg :D

szánalom utca 9
Miért itt 10ből 8 ember verte arra, hogy ha Vettelnek megállt a technika...az mennyivel jobb? Szánalom utca 9/b.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.09.02. 14:45:35

ozsimiki írta:Nah nekem innentől rossz verseny nem lehet...bár Alo idényét nézve, most kiesik Vettel, Kimi, és Webber is...:D

Schumi rekordja pedig marad egyedüli....
Mondjuk annak örülni ennyire, hogy valami idióta kiveri...nagy elégtétel tényleg :D

szánalom utca 9
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.02. 14:44:02

Gyökér francia ez...nem idevaló, az biztos. Kimi remélem dobogós lesz, és Schumacher is lehetne :) De persze Alonso akkor esik ki, amikor Hamilton is, plusz mindkét Red Bull hátulról indul, tehát kb esélyük sincs jelentősen felzárkózni. :D Vettel azért dobogóért mehet talán.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.02. 14:16:41

Grat Grosjeannak,így kell tönkre tenni vb-re esélyesek versenyét...idióta.
Hamilton persze most is egészen véletlenül ott volt a tűzben,de most nem ő volt a hunyó.
Így most a másik kiskedvenc Vettelka mehet,hátha csökkenti a különbséget,bár remélem összetöri magát az is,meg Webber is szépen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.09.02. 14:16:37

Nah nekem innentől rossz verseny nem lehet.
emrt Alonsot 1 méter híján kinyirták mi?

nem, de gratulálok,h ilyet feltételezel, nagy észre vall. Megvártam míg saját magától kiszáll az autóból, addig nem ujjongtam. Természetesen sérülést -legyen az bármennyire unszimpatikus is nekem- senkinek sem kívánok, pláne nem ilyen sportban, ahol az a sérülés életveszélyes is lehet...Ozsi
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.09.02. 14:15:14

Idióta Grosjean...nem a Forma 1-be való ez a hülyegyerek...menjen vissza GP2-zni Maldonado-val együtt. Egy pár versenyzőnek már tönkretette a versenyét a totális hülyeségével...ez a két versenyző mindenkire veszélyes aki körülöttük van...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.02. 14:10:34

ozsimiki írta:Nah nekem innentől rossz verseny nem lehet..
Álomkezdés neked,mi? :D

Nah,végre lassították a szitut.Öröm az ürömben,h nem Hami tehetett a balesetről,mivel Grosjean húzta rá a verdát,amitől megindult a dominó.Sajna Perez bírátom is ráment az esetre :( Grat,Romain :x

Ezzel sajnos igen nagy csatáktól estünk el,mert biztos lettek volna akciók itt az elejében.Bár persze így is lesznek,de azért Hami,Alo,Grosjean tudott volna hozzátenni az izgalmakhoz.

Innét meg GO BUTTON!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.02. 14:05:47

Nah nekem innentől rossz verseny nem lehet...bár Alo idényét nézve, most kiesik Vettel, Kimi, és Webber is...:D

Schumi rekordja pedig marad egyedüli....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.02. 11:35:25

A Merci ajándéka Schuminak a 300. nagydíja alkalmából:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 428&type=1

nem semmi 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.01. 20:52:48

Maldonado nagyon nincs jó helyen ott... Alonsoéknak észnél kell lenni :)
Bár Hami már rutinos vele kapcsolatban ő már gondolom fejben külön készül a Venezuelaira is. :twisted:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.09.01. 19:40:48

A Belga Nagydíj valódi rajtrácsa:

1. Button (McLaren)
2. Kobajasi (Sauber)
3. Räikkönen (Lotus)
4. Pérez (Sauber)
5. Alonso (Ferrari)
6. Maldonado (Williams) **
7. Hamilton (McLaren)
8. Grosjean (Lotus)
9. di Resta (Force India)
10. Vettel (Red Bull)
11. Hülkenberg (Force India)
12. Webber (Red Bull) *
13. Schumacher (Mercedes)
14. Massa (Ferrari)
15. Vergne (Toro Rosso)
16. Ricciardo (Toro Rosso)
17. Senna (Williams)
18. Kovalainen (Caterham)
19. Petrov (Caterham)
20. Glock (Marussia)
21. de la Rosa (HRT)
22. Pic (Marussia)
23. Rosberg (Mercedes) *
24. Karthikeyan (HRT)

A sorrend a három büntetés kiszabása után. Spában is éppúgy Webbert és Rosberget sorolták hátra váltócsere miatt, mint Hockenheimben. Maldonadót Hülkenberg akadályozásáért fosztották meg a 3. helyétől.
http://www.f1hirek.hu/f1/20120901-f1-a- ... racsa.html

Maldonado!!!Áhh...... :D
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.01. 17:11:46

Szép volt, Jenson! :)
Kimi 4. lett végül, ez se rossz, és reméljük, Lewis is tud majd kezdeni magával valamit a 8. helyről.
Button az időmérő után elmondta, hogy fontos volt számára, hogy a hosszú nyári szünet után jó eredményt fusson, és ez a pole pozíció olyan, mintha versenyt nyert volna. Szerelőinek és a csapatának is megköszönte a segítséget, de kiemelte, nehéz nap vár rájuk vasárnap.
Nem lesz könnyű, főleg a Jenson mögött leselkedő Kobayashi-Maldonado páros miatt.
Ennek ellenére bízok egy rajt-cél győzelemben, valamint abban, hogy Kimi is oda tud érni a dobogóra, Lewis már a hab lenne a tortán.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.01. 16:53:23

Sebastian vettelt 10.000 euróra büntették amiért szabálytalanul, gyakorolta a rajtolást, a boxutcában, holott ezen a 7végén ez tilos!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.09.01. 16:51:12

ozsimiki írta:Versenyen gondolom megkapja már, nem hiszem,h nagyon bekavarna a beállításaiba, rosszat nem tenne.
Ha egyáltalán visszacserélhetnék. Amúgy szeretem mikor a vb esélyessel lőnek ekkora bakot.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.09.01. 16:42:55

Alonsotól kicsit többet vártam volna a harmadik szabadedzés után, de így is jól jöhet ki belőle, hogy csak hatodik, mert Webber, Vettel és Hamilton is mögüle indul. :) Szerintem a dobogóra oda fog érni, de azt is kinézem belőle, hogy nyerhet is akár. :D Úgy mint Valenciában. :P Button szépet ment, grt!
Vettel elég nagy meglepetés volt, hogy nem jutott be a 10-be.
Kobayashi-Maldonado-Perez hármas szerintem nem lesz benne az első ötben.
Ezért is várok el egy 3. helyet Alotól. Holnap jöhetne egy kis eső. :P
Most olvastam, Raikönnent és Maldonadót is megbüntethetik. :shock:

Vamos!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.01. 16:38:15

Scooby Bent Bwoy írta:Egyébként Hamiltonék a régi hátsó szárnyat választották, Buttonnál viszont az új volt fent, amivel csak az egyenesben négy tizedet vert csapattársára.
Mintha mondták volna Gáborék a műrsorban, hogy Hami a kvalifikáció elött ki twittelte, hogy átalakították az autóját a szabadedzés, és az időérő között...
ebből kiindulva lehet hogy a szabadedzésen neki is ez lehetett fent, csak úgy döntöttek időmérőre cserélik a régire...
:?: :?: :?:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése