Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.16. 16:38:38

Ha nincs a Hamilton-Webber csata akkor picit unalmas lett volna, de ez tartogatott szép jeleneteket. Versenyben már jóval gyorsabbak voltak az RB-k, így elég jó a 2. hely.
Alonso és Massa is kihozta amit lehet, TR-ek jól mentek, Rosberg egy ideig szépen haladt, de a Ferrarikat nem bírta tartani, majd a hetediket is elvesztette.
Sajnos csak az egyik Force India szerzett pontot, majd a hazai versenyen talán előrébb végeznek.
Schumacher rajtja ismét jó volt, eredményes futamon lehetne túl, ha Petrov nem lép közbe.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.16. 10:02:02

Vetttelnek megint grat (rohadjon mr meg, hogy ilyenkor is nyer :lol: )
Lewis sikeres hétvégét tudhat maga mögött!És remélem összejönnek úgy a dolgok,hogy a vb összesített dobogó meglegyen!Jó kis futam volt, Alguersuarinak meg kifejezetten örülök, ráfért meint egy kiugró eredmény!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.16. 09:53:19

1.Vettel 8)

erőből leelőzte Hamiltont azonos körülmények,és gumik mellett, majd kérdés nem fért hozzá,hogy nyerni fog. GRT!

2.Hamilton, szépeket csatázott Webberrel,és nagyot védekezett, részemről amíg a védekezéséről szól 1-1 verseny, nagy gondok nincsenek.

3.Webber, végre láttam valami küzdeni akarást rajta, grt, bár szerintem ha többet variál ,akkor vhogy megelőzhette volna a britet.

4.Button, most ez elég szürke teljesítmény volt.

5.Alo, semmi extra.

6.Massa, tőle sem.

7.Alga, tőle igen.

8.Rosberg, tőle nem.

9. Buemi, jó teljesítmény, Toro Rossok elkezdték üldözőbe venni a Saubereket,és a Force Indiákat a pontversenyben.

10. Di Resta, hozta ami benne volt.


Sajnos Schumit megtorpedózta Petrov, pedig Ő is simán pontszerző lett volna. Olyan 7-8. meglett volna.

A RedBull is biztosította a csapat VB-ét, teljesen megérdemelten.

várom az utolsó 3 versenyt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.15. 17:18:51

Hamilton már megérdemelte a pole-t többször közel járt már hozzá idén, de valahogy csak nem akart összejönni. Az előző futamok miatt érthető, hogy nem csattant ki a boldogságtól, már a rádión se reagált semmit.
Vettel megint nagyot ment, hihetetlen a Q3-ra mekkorát fejlődnek a többiekhez képest. Azért közre játszott, hogy pénteken csak vizes pályán mentek és ma sem volt túl meleg.
Webber az utolsó körén hibázott, de negyediknél amúgy se végzett volna előrébb.
Force Indiák remélem a futamon is a tízben lesznek.
Az általam nagyon "kedvelt" gumik miatt sajnos nem érzem, hogy a verseny is Hamiltoné lenne, azért remélem. Inkább Buttonra vagy Vettelre fogadnék.
Schumachernek valami gumiproblémái voltak, de a rajtjára azért kíváncsi leszek mennyit jön előre.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.15. 15:42:36

ozsimiki írta:Hamilton milyen kitörő örömmel fogadta idei első pole-ját :lol:
:lol:

Hát elég érdekesek voltak a végén a srácok. Vettelnek igen vörös volt a feje és feldúltnak tűnt,ahogy nézegette kapásból a Mekit. Lewis meg mintha duzzogott volna vmi miatt,pedig legalább a részsikernek örülhetett volna picit lelkesebben :) (Bár lehet,h ő már érzi,h holnap úgyis megint történik vmi ,ami miatt a hajára kenheti a dolgot... :roll: )
Mindenesetre végre megtört a széria és pont a (számomra) legjobb ember okozta (,aki törésben ugye otthon van :twisted: ).Telim van eddig a fordulóban,a dobogót eltaláltam 8) Holnap ugyanebben a sorrendben futhatnának be és feljebb jönnék a mi tabellánkon :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.15. 15:21:53

Végre megverték a RB-t! :)


Ferrari nagyon pocsék mostanában, remélem ez azért van, mert már a jövő évi autót fejlesztik. :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.15. 15:17:48

Hamilton milyen kitörő örömmel fogadta idei első pole-ját :lol:

grt hozzá, bár gondolom kb arra gondol,hogy csak akkor sikerült,amikor már sokat nem számít. ettől függetlenül a Meki előző és ezen a versenyen is már nagyon közel van a bikákhoz, bizonyos etapokban előttük is.

Esős szabadedzések miatt nem tudják annyira,h mennyire fogy a gumi itt,így érdekes lehet a verseny,és Buttonnak jó esélyei lehetnek a 3.helyről, de Vettelt sem írom le a 2.helyen.

Massa megelőzte Alot, mindkettejüket pedig Webber.

Ferrari már nem hiszem ,h nyer futamot idén, bár így,hogy erre kettejük közül csak Alonsonak lehetne sansza, nem is bánom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.10.13. 21:34:28

Szeretném jelezni, hogy holnap hajnali 3 órától első szabadedzés a Koreai nagydíjon és rajtam kívül még senki sem adta le a tippjét! Ébresztő!!! :D
Kép
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.10.10. 15:01:04

Gratulálok Vettelnek a második vb címéért, bár már a szezon elején is megtettem. Hozta, amit hoznia kellett, remélhetőleg ilyen fölénye nem lesz senkinek a következő években. Tönkreteszi ezt a remek mezőnyt.

Idén számomra Button a meglepetésember. Remek teljesítmény, kellő agresszió, ideális versenytempó... Hamilton fölé nőtt az utóbbi versenyeken. Bár Lewis kétség kívül rossz formában van, ez semmit sem von le Button érdemeiből. Ő van ott, és ő viszi előre a Meki szekerét mostanában. Ez szép munka.
A másik meglepetésember Webber. Persze ő negatív értelemben. Érthetetlen hol vesztette el a fonalat. Tavaly Vettellel sokáig harcban volt aztán... talán lenyomták csapaton belül. Volt rá idén is példa, ez bizonyára visszavetette a harcosságát, és bizonyítási vágyát. Bérpilóta lett, mint Massa, csak Massának mentsvára a balesete. Ha idén nyerni fog Webber, ezekután az eléggé visszatetsző lesz.

Végül egy-két sor a kedvencről is. Bár róla nem szeretek írni.
Idén is kitűnik, azzal ahogyan végzi a dolgát. Kiegyensúlyozott, erős szezonja van. Céltudatossága lenyűgöző. Megfontoltan, éretten tud viselkedni egyes szituációkban, és a reménytvesztett csaták után is ott van benne a tűz.
Hol van már a fiatal, pontocskákért féktesztelő, eszetlen agresszivitás?
Versenyszituációkban az egyik legérettebb pilóta lett belőle, ami sportszerűséget von maga után. Gondolok itt mondjuk egy monzai Vettel előzésre. Mondjuk az egyik szemem sírt, hogy nem paszírozta le a fűre jobban, ahogy az egy Schumacher szintű versenyzőnél szokás, vagy nem cikázott, vagy valami trükk-kel nem próbálkozott. A másik szemem viszont nevetett, tudta hol a határ. A szezon elején a rajtjaival voltak gondok, de közben rágyúrhatott, volt egy kettő meghökkentő.
Remélem a maradék 4 futamon sem cáfol rám, és tud majd menni a második helyért.
hajrá.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.09. 22:27:47

Gratula Vettelnek,végre véget ért ez az idegtépő harc a VB címért :lol:
Örülök neki,h azért végre sikerült megfogni,pláne h egy Mekinek sikerült 8) Jenson is megtesz minden tőle telhetőt,az ezüst szép eredmény lenne tőle. 4 futam van még a dobogó többi részének eldöntésére,lesznek még csatározások azért. Jövőre meg kicsit kiegyenlítettebb szezont remélek,legyenek partiban a csapatok.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.10.09. 21:26:44

Tippverseny állása:

1. El fanático 235 pont
2. Game90 210 pont
3. Miihii 209 pont
4. Snide 202 pont
5. Mogyi 193 pont
6. Xanthor 163 pont
7. Bob Marley 131 pont

Következő futam a Koreai Nagydíj október 15-16 azaz jövő héten! Tippek leadásának határideje: október 14. péntek hajnali 2:59!!! szintén az időeltolódás miatt.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.10.09. 12:01:01

Grat Vettel-nek, de remélem a következő év izgalmasabb lesz... :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.09. 11:50:13

Vettelnek gratulálok, idén nem lehetett megfogni a kis németet, sajnos!Örülök Button győzelmének, legalább hozott még egy W-t Yorkshirebe!Hamilton idény végére teljesen összezuhant, de remélem idén még fogunk Lewis győzelemnek örülni!Hiába Vettel kiemelkedése, remek kis idény ez, s még van hátra futam, élvezzük :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.09. 11:06:50

Nem tudom ki hogy van vele, biztos sokaknak tetszik a taktikai lehetőségek miatt ez a Pirelli, de számomra egyáltalán nem, hogy aki lassabb az jár jobban. Véleményem szerint arról kellene szólni az F1-nek, hogy a gyorsabb pilóta végez elől, régen nem volt ilyen. Akkor is számított, hogy ki mennyire vigyáz a gumikra, de nem ennyire drasztikusan. Vettel ezt is megnyerte volna, ha a tiszta erő számít. Jót tenne még egy gumiszállító vagy a tankolás vissza hozatala, azzal taktikázzanak és akkor nyomhatja mindenki. Ezt nem csak azért írom, mert Hamilton rosszul jön ki belőle általában, de amikor pl. a kínai versenyen így nyert, nekem az se tetszett igazán.
Most már mindenki elkönyvelte az utolsó pár futam miatt(amiken tényleg nagyokat versenyzett), hogy Button jobb a futamokon, mint Hamilton, de összességében szerintem nincs így, Hamiltontól is láthattunk jó és stabil versenyeket sorozatban amikor simán verte Buttont, de most tényleg elég mélyponton van, semmi nem jön össze neki.
Végre már Vettel matematikailag is megszerezte, így nem számolgatnak állandóan legalább.
Kamuitól jobb futamot vártam, kíváncsi lettem volna Rosberg mit megy, ha előkelőbb helyről rajtol(ő is elég peches mostanság), Schumacher ismét jól rajtolt és a futamon is jól ment(igaz nagyon jókor jött neki az SC), azért Massa sem nagyon okolható, hogy nem tudta megelőzni a használtabb gumikon.
A legjobb viszont Alonso volt, azért a Ferrari gyengébb, de így is közel volt a győzelemhez, neki is nagyon jó szezonja van a kocsihoz képest.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.10.09. 11:01:07

Gratulálok Vettelnek, megérdemelte a VB címet! :) Tavaly azért kicsit euforikusabban örültem mint idén :lol:

Raikönnen visszatérésére szerintetek mennyi esély van? A szokásos visszatérő pletyka, vagy jövőre tényleg visszatérhet?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.10.09. 10:20:17

Grat Vettelnek, teljesen megérdemelten nyert, kihozott mindent a kocsiból, mind e mellett óriásit küzdött egész évben! ( :D )

Schumi teljesítménye elég szép volt, bár látni, hogy a ferrari leállt idén régen a fejlesztéssel, és a merci lehet beéri, Massát legalábbis. Viszont Nicot veregeti azért bőven idén.. sokkal jobb évet tud maga mögött a Mester, mint a tavalyit, az ilyen futamokat kellene kiemelni a sok böszmének.

Button nagyon szimpatikus pilótává nőtte ki magát a szememben, szépen precízen vezet s mind e mellett pedig egy igen komoly taktikát visznek véghez. Sose adja fel, ég benne a tűz, és ha előbbre nem is jut egy győzelemmel, de úgy küzd érte, mint ha az életébe kerülne.. annyi pilótából hiányzik ez a mezőnyben.. Idei év üde színfoltja ő talán. :)

Még pár verseny hátra van élvezzük ki, és remélem jövőre normális fej-fej melletti küzdelmet láthatunk majd, mert ez az idei.. ez elég gyatrára sikerült.. :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.09. 10:15:00

Grat Sebnek! De azért remélem, hogy most már csak Ferrari színekben nyer vb címeket! :D :twisted: Forza Ferrari!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.09. 09:54:30

Nah,

SEB 2SZERES VB 8)

SCHUMI maxot hozta ki a versenyből, elég jó nap így ez!

1.Button
2.Alonso
3.Vettel
4.Webber
5.Hamilton
6.Schumi
7.Massa


Grt Buttonnak! megérdemelte, ezúttal gyorsabb volt hosszú távon a gumi óvással együtt is. Vettel túl óvatos volt a kivezető köröknél,de nem csak ezen múlt. Ezúttal következetesek voltak a bírák, Vettel sem kapott büntit a rajt után (megjegyzem,h azért ott nem volt fal, rajtoknál sokszor látni ilyet), és később Hamilton sem, amikor Massát szorította ki kicsit a fűre.

Zoli! (Vito), meg kell jegyezzem,hogy szerencsére Button agyában vmi elpattant a szezon 1/3adánál -jó értelemben- és végre oda is tette magát legtöbbször. Ezért gratula neki, nem hittem volna,hogy ő lesz a legméltóbb kihívója A VILÁGBAJNOKNAK a világbajnokok közül.

Hamilton akár komoly bajba is kerülhet, mert hiába tartom gyorsabb pilótának, de amíg az agyának jóval kisebb részét használja, mint a másik brit, ez az előny (alapból gyorsabb) hátrányba fordulhat át. Főleg hosszú távon.

Érdekes év lesz a következő e tekintetből is! Remélem egy bivaly Mercedessel megspékelve.

No meg még az ideiből is van hátra 4 verseny, remélem tét nélkül lesz pár hadd el hadd (ami nálam nem egyenlő a roncsderbivel).

GRT & GO SEB & SCHUMI!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.10.08. 19:32:51

Nem volt annyira rossz időmérő, de megint amikor megverhette volna Hamilton Vettelt csinált valamit. Kár, hogy nem mutatták az esetet miért nem tudták teljesíteni az utolsó mért kört. A cikkekből annyi jött le, hogy Hamilton túl közel volt Buttonhoz, ezért lassított le, közben utolérte Webber meg Schumi, mindketten megpróbálták megelőzni, de csak Webber ért át időben a célvonalon. Természetesen egymásra mutogatnak. Azért nem az utolsó pillanatban szorosan egymás után kellene a pilótákat kiengedni, amatőr hiba megint (mindhárom csapat részéről), de legalább ne akkor követnék el(McLaren), amikor ilyen jól mennek. Versenyen úgy is nehéz lesz megfogni az RB-t, mert Button szerint 1.5 sec a lemaradásuk körönként.

Kedvenc témához: akkor derül ki mennyire igazi szurkoló valaki, amikor épp nincs nyerő formában a favorizált csapat vagy versenyző. Nekem például örök kedvenc marad Villeneuve és persze Hamilton is. Általában akiket én választok kedvencnek jók nagyon, de valahogy a karrierjük nem úgy alakul, ahogy azt elvárnám, általában pechesek, de kitartok mellettük.(pl. Villeneuve, Latvala, Ben Spies, Dani Pedrosa, Biaggi, Iverson, Valero). Csapatsportokban pedig kifejezettem nem szeretem, ha nagy csapat nyer (1-2 kivétel).

A végére pedig egy igazi VERSENY, mindketten hatalmasat csatáztak:
http://www.youtube.com/watch?v=rkLZBxHWRXA
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.10.08. 19:28:05

ozsimiki írta:...
a szépet és a jót amúgy is könnyebb megszeretni,mint az erőlködő,gyenge szhart.
nálam nem titkoltan így lett schumi a befutó,de most vettelnek nem szorítok.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.08. 18:43:12

Srácok, akkor hangzana furcsán,ha miután befutottak akkor kedveltem volna meg őket.

De mivel erről szó sincs, nem tudom miért fura. Max szerencsém van pár estben,hogy akikért szívből szorítok, ilyen sikeresek LETTEK!

Nadal első GS előtt már kedvencem volt, Sullivan 1vbje után lett az, és mai napig az is. Schumit pályafutása eleje óta követem és drukkolok neki, hol volt akkor Ő még legenda,vagy sztár?

Barca már akkor is nagy csapat volt (94ben)és? ez nem divatdrukkerség, mindenkit megfog valami az adott kedvencben, náluk az a fantasztikus játék, később meg az egész filozófia is ami körülvette ezt a klubbot.

Szóval az nem tetszett/tetszik, hogy úgy tűntetnéd/nétek fel,mintha az alapján választanék ki a legsikeresebb. Holott amikor viszonylag névtelenek voltak,már akkor is annyira szurkoltam nekik,mint ma.

Jól mondta Eazzy, tehetségkutatónak elmennék :D jól választok kedvencet,de nem azért,mert biztos vagyok benne,h sikeres lesz, hanem mert tetszik az adott sportoló egyénisége, tehetsége.

nah off end, irigykedjetek akkor a kedvenceim sikereire :D

szerk: retek szavai megint csak igazak, annyi a különbség nálam,h egyik esetben sem a sikeresség miatt választottam kedvencet, hanem mert vmi megfogott. legtöbb esetben még nem volt mögötte SEMMI SIKER sem. (Barcánál már volt sok bajnokság pl,de nem amiatt)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.10.08. 18:11:28

socio66 írta:ez eléggé off,de Ozsi,van olyan sport ahol nem a legjobbnak,vagy az egyik topesélyesnek szurkolsz?
fociban a barca és a mu
teniszben nadal
forma1-ben először schumacher,most vettel
rally-ban loeb
biliárdban o'sullivan
nba-ben lakers

ne kérdezd hogy jön ide,csak most eszembe jutott.
Elmehetnél Ozsi tehetségkutatónak :D Ráérzel kiből lesz sztár.
Arra nem emlékszem, de NFL-ben ha a New England Patriots a kedvenced, akkor komolyan vicces :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.10.08. 17:43:00

Óriási ez a red bull csomag.. ezzel az autóval ha nem első valaki.. az szégyen.. Jó lenne már, ha vége lenne ennek a szezonnak és jövőre elő húznának valamit a többiek, mert ez így unalmas.. h fettel így és fettel úgy.. egy csapat van mögötte, ilyen géppel naná hogy oktat, csak picit elkeserítő, h első perctől fogva eldőlt h idén ki lesz a vb. Nincs semmi izgalom.. fel se keltem reggel..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2011.10.08. 17:21:24

socio66 írta:ez eléggé off,de Ozsi,van olyan sport ahol nem a legjobbnak,vagy az egyik topesélyesnek szurkolsz?
fociban a barca és a mu
teniszben nadal
forma1-ben először schumacher,most vettel
rally-ban loeb
biliárdban o'sullivan
nba-ben lakers

ne kérdezd hogy jön ide,csak most eszembe jutott.
Ronnie O'Sulliven az Snookeres nem biliárdos :), meg szerintem nem ő a legjobb jelenleg régen volt jó bár tény a játéka gyors és kápráztató tud lenni már ha van kedve játszani :)
Zsandarova Olga
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2011.10.08. 16:32:44

socio66 írta:ez eléggé off,de Ozsi,van olyan sport ahol nem a legjobbnak,vagy az egyik topesélyesnek szurkolsz?
fociban a barca és a mu
teniszben nadal
forma1-ben először schumacher,most vettel
rally-ban loeb
biliárdban o'sullivan
nba-ben lakers

ne kérdezd hogy jön ide,csak most eszembe jutott.
Igen, valóban furcsán hangzik. De mint igazi szurkolók, akik élnek halnak a szeretett csapatért / emberért, azokról tudni kell, hogy nem divatból kezdenek el valakiért szorítani. Valami annakidején megfogja az embert, vagy csak egy elv (pl. Vettel hatalmas tehetség volt, tudtuk hogy hamarosan a Red Bullba tart, futamot nyert, majd bejelentik hogy jövöre megy az anyacsapathoz, adott volt egy kiváló csapatvezető: Horner, a világ legnagyobb aero zsenije: Newey , és a sor folytatódik: Geoff Willis,Rob Marshall. Na 2009 ben, amikor tudtuk , hogy ez a csomag összeáll, egyszerüen beleszerettem. Juan Pablo Montoya távozása óta senkinek nem szurkoltam konkrétan, de ennek a párosnak egyszerüen kevés negativ oldala volt..kőkemény munka, harc, ami folyt, és meglett az eredménye. ) Tehát, hogy most ilyen kort élünk, hogy a Barcelona is sikert sikerre halmoz, és a Red Bull Racing Vettellel, ez nem furcsa dolog, ez a szurkolók számára a legjobb! Olyan emberek, akik pártatlanok, egyszerüen ennyit mondanak: Te neked micsoda szerencséd és élményed van ebben: A Barcelona BL-győztes,a spanyol válogatott világbajnok és Vettel is. Vannak ilyen véletlenek, de hogy szüken fogalmazzak, ez nagyon ritkán fordul elő! És sem a Barcelónától, és a Red Bull-tól sem fogok elfordulni sosem, mégha az utolsó helyekért kell küzdeniük!
Válasz küldése