Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.08. 15:34:12

socio66 írta:ezeket most nekem tudnom kellett volna?
semmi célzás nem volt benne,csak ahogy írogatod itt különböző sportoknál hogy kinek szurkolsz,valahogy az mindig épp a legjobb.
nem rosszindulatúan írtam,szerintem 'ismerjük' annyira már egymást hogy tudhatnád hogy nem kötök beléd.
az utóbbi időben nagyon unalmas a fórum amúgy,semmi élet nincs.
épp azért mert régóta "ismerjük" egymást a fórumon, azt hittem,hogy tudod kiknek mióta drukkolok. Sokszor ismétlődik ez a kérdés általában különböző topikokban, ahogy a válasz is. Ezért tűnt kötekedésnek a kérdésed, de hagyjuk. túlbeszéltük.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2011.10.08. 15:31:06

ezeket most nekem tudnom kellett volna?
semmi célzás nem volt benne,csak ahogy írogatod itt különböző sportoknál hogy kinek szurkolsz,valahogy az mindig épp a legjobb.
nem rosszindulatúan írtam,szerintem 'ismerjük' annyira már egymást hogy tudhatnád hogy nem kötök beléd.
az utóbbi időben nagyon unalmas a fórum amúgy,semmi élet nincs.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2011.10.08. 15:22:26

ozsimiki írta: 9 ezred 8) nah kinek mi jut eszébe róla? Nekem 11évvel ezelőtti UGYANITT Suzukai időmérő, Schumi ennyivel verte meg Hakkinent,és végül a versenyt is behúzta, amivel VÉGRE megszerezte 3.VB címét.
http://www.youtube.com/watch?v=zEvf90lD ... ed#t=1m33s :wink:
Palik odacsap :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.08. 15:21:15

minősíteni inkább nem minősítem a célzásod, annyit sem ér.

akkor kezdjük:

Schuminak 1991től, gondolom akkor is ő volt a legjobb, legsikersebb.
Vettellel Toro Rosso óta szimpatizálok, gondolom akkor is ő volt a VB

Barcának 1994 óta, ott akkor valóban a legjobbak voltak,és a játékuk megfogott, de én kitartottam mellettük akkor is amikor semmit sem nyertek, innen sem tűntem el a rosszabb években.

M.U., egyértelmű 2. helyre szorulnak Barca után, nekik 2000óta drukkolok.

Nadalnak amióta feltűnt. Nyomait is megtalálod ha visszaolvasol,vagy jobb memóriával rendelkeznél.

Lakers-Kirakat csapat, de főleg Shaq-Bryant kettős miatt.

szóval mondhatni,hogy szerencsés vagyok, hiszen a pályafutásuk eleje óta nyomon követve velem "együtt" értek el olyan sikereket, ami miatt lengedákká váltak. Nem pedig akkor kezdtem nekik szurkolni,amikor már azok voltak. Nagyon nem mind1.

Szóval első mondatom értelmét már talán érted te is. Sikeresebb próbálkozást Dávid :roll:

ugyanis nem akkor kezdtem nekik drukkolni amikor a legjobbak voltak, hanem pályafutásuk eleje óta! Szerencsére többnyire nagyon sok sikert értek el szurkolásom alatt,és remélem ez folytatódik is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.10.08. 15:31:43-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2011.10.08. 15:15:24

ez eléggé off,de Ozsi,van olyan sport ahol nem a legjobbnak,vagy az egyik topesélyesnek szurkolsz?
fociban a barca és a mu
teniszben nadal
forma1-ben először schumacher,most vettel
rally-ban loeb
biliárdban o'sullivan
nba-ben lakers

ne kérdezd hogy jön ide,csak most eszembe jutott.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.10.08. 15:03:36

reteknek igaza van, nem kicsit!

Persze az tetszett gondolom mindenkinek, amikor Alo seggét polírozta anno,vagy Hamiltonét pár éve.

9 ezred 8) nah kinek mi jut eszébe róla? Nekem 11évvel ezelőtti UGYANITT Suzukai időmérő, Schumi ennyivel verte meg Hakkinent,és végül a versenyt is behúzta, amivel VÉGRE megszerezte 3.VB címét.

Vettelnek """"csak"""" a másodikra lesz jó valószínű 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2011.10.08. 12:55:55

Na csak , hogy én is idecsengessek vmit.

Szóval nem vok egy orbitálisan nagy F1 drukker , de egy biztos az ez évi futamokon alig tudok ébren maradni. Sokan hamilton balesetmániáját irta , nos vannak furcsa szokásai, de ilyen a stilusa , engem ez személy szerint nem is zavar sőt hozz valami izgalmat , néha néha látványt is a beszürkült vettel féle """Sétakocsikázos""" futamokba.
És ha valakinek nem tetszik valami nem a scapatokat kell szidni , nem ők tehetnek hogy unalmas szabályok vannak ami szinte csak az élen haladó pilótának kedveznek . gumicserékkel nagyon nem lehet taktikázni . tankolással lehetne igazán , de hát az meg tilos.
Nekem pl a régi menj 12 kört cakumpakk mindenel együtt időmérős rendszer tetszett inkább.

Szóval sztem brutálisan reformálni kéne a szabályokat , csak hát az FIA ...stb nem igazán szándékozza
Zsandarova Olga
socio66

2011.10.08. 11:17:48

megnéznék azért egy adatot az idei időmérők nézettségéről, mert ezt a leosztást szerintem már a vettel-fanok is unják. :)
mindegy,már nem sok futam van hátra,jövőre remélem eltűnik ez a redbull dominancia és helyreáll a világ rendje.
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2011.10.08. 10:09:24

D.Villa írta:
S.Agüero írta:Phú, de irritál ez a Czollner. :evil:
jobban már ki sem tudta volna nyalni Vettel seggét.
"Hú de nagy győzelem volt ez", vagy 5x elismételve meg, h hihetetlen ez az ember stb... :roll:
Mi lesz holnap ha (netán) megnyeri vettel a bajnokságot? pezsgőt nyit? :evil: ](*,)
Miért, tán szerintetek nem az, 1 VB címmel, idén 8 győzelemmel és 12 pole pozícióval? Gyula igazi Alonso-fan, csak jelenleg Vettel-RB csomag laposra veri a mezőnyt. Ajánlom nektem a tavalyi Abu Dhabi nagydíjat nézzétek meg újra, az egész Alonsorol szólt Gyulámnál, Vettellel szinte semmit sem foglalkozott, szóval 20 körrel a vége előtt én le is némitottam a TV-t. Aki meg azt gondolja, hogy ő Vetteles, akkor annak baj van valahol, egyszerüen ezek a tények, egy nem elvakult ellenszurkoló is annyit tud mondani : Hihetetlen ez az ember!
Avatar
D.Villa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.08.04. 13:35:17
Tartózkodási hely: Jászberény

2011.10.08. 08:55:06

S.Agüero írta:Phú, de irritál ez a Czollner. :evil:
jobban már ki sem tudta volna nyalni Vettel seggét.
"Hú de nagy győzelem volt ez", vagy 5x elismételve meg, h hihetetlen ez az ember stb... :roll:
Mi lesz holnap ha (netán) megnyeri vettel a bajnokságot? pezsgőt nyit? :evil: ](*,)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.08. 08:11:36

Phú, de irritál ez a Czollner. :evil:
jobban már ki sem tudta volna nyalni Vettel seggét.
"Hú de nagy győzelem volt ez", vagy 5x elismételve meg, h hihetetlen ez az ember stb... :roll:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.10.03. 22:08:52

A hétvégén Japán nagydíj, a tippek leadásáról kéretik nem megfeledkezni! :)
Kép
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.09.30. 20:35:45

Remélem még sokáig meg is rendezik a nagydíjat hazánkban, messze ez viszi leginkább a (jó)hírünket a világban, és az ország imázsának is jót tesz plusz ugye a bevétel. Ez nagy dolog, hogy ennyi ideje van nálunk futam miközben sok ország küzd, hogy náluk is rendezhessenek, pedig nagyobbak és fejlettebbek, mint mi.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.30. 14:23:19

http://formula1.nso.hu/f1/csaknem-20-mi ... ij-2097051

- 13 milliárd forint bevételt jelentett az országnak a 2011-es F1-es futam
- 6.3 milliárd forint volt az összbevételből az adó- és járulékbevétel
- 6 milliárd forintot ért az a reklám, amit az ország az F1-es futam révén kapott
- 233 ezer forintot költöttek átlagosan a külföldi szurkolók, akik a számítások szerint átlagosan 3.1 napot töltöttek hazánkban
- 80 százaléka volt külföldi a Magyar Nagydíj közönségének (négy nap alatt összesen 200 ezren látogattak ki a Hungaroringre)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.09.28. 01:03:41

Miihiikém, lehet én sem értem,de hogy te biztosan, az tuti:) gyagyás ovis,mert sokadjára eljátssza ugyanezt. Schumi max azért volt rendszeresen elővéve,mert nem úgy megy neki,mint anno, Hami meg ugyanezekért mint amit most is csinált. Ha először csinálja (ahogy csinálta,nem írtam ilyen jelzőt) 10edjére már írtam. Nem nehéz dolog ez. Apuci rátette a terhet a 10VBje lesz a gyereknek szöveggel :D roncsderbiben meg is lenne már :X Ozsi[/quote]

Persze,h nem értem,ezt mondom én is :)
Pont az a lényege a mondandómnak,h pölö Schumi cs annyiban van megemlítve,h nem megy neki úgy,mint régen.A schumákságok meg szépen a feledés homályába merülnek.Azért dobálózok pont vele,mivel nem sokkal Hami esete után produkált ő is egy hasonlót,mégis cs az egyikről beszéltek.Lehet,h 10edszer csinált hasonlót,de semmi extrém csúfságot nem csinált,h ennyire meg kelljen állandóan állapítanotok,h mekkora egy gyökér.Mert te sem most,a 10. eset után írtál rá hasonlót,de vannak még páran,akik minden apróbb-nagyobb esetben cizelláltan lebalfalloszozzák,cserépedényezik.De tényleg,ha már ekkora truváj amit művel,akkor a hasonló alattomos,gaz,szándékosan durva eseteket vegyük már észre másoknál is és hurrogjunk legalább egy kicsit,ha már ilyen komoly,közveszélyes gyökérkedést követ el vki,amiért érdemes azonnal billentyűt ragadnotok és az autocenzúra határain belül megállapítanotok,h mekkora előre megfontoltan ordas barom az illető aki ilyet követ el.Még ha esetleg nem is 10.szer csinál ilyet és nem Hamiltonnak hívják...

Asszem ugyanazokat a köröket futjuk,uh talán hagyjuk is...Így megkíméllek tőle,h 73.szor is elmondd mennyi minden oka van,h utáljátok a gyereket és mennyi van a számláján,uis értettem én azt elsőre is :wink: Am sem védőbeszédet tartok neki,hanem cs azt kérem,h a hasonló kaliberű eseteket legalább részben kezeljétek egyformán.Akkor hitelesebbek lesznek a nagy lázongások Lewis eseteinél,ha legalább egy picit meg van állapítva másoknál is,h mekkora pofátlan,gusztustalan trógerságok ezek...Már ha valóban azok...
ozsimiki írta: szerk: "a törte a gépet rendszeresen" (Schumi)nem egyenlő azzal,h mások gépét törte rendszeresen úgy,hogy jóval gyorsabb volt a sajátja, és csak várnia kellett volna 1-2percet, kört.



Lehet,h pont azért nem akar várogatni 1-2 perceket,köröket a másik mögött,ha annyival gyorsabb h simán lelépheti előbb és nyomhatja a következő után az újabb pozícióért,pontokért!? :idea: Sokat hozhat,bár a kockázat miatt benne vannak ugye a hibák...

Sajnos nem értettél elsőre se semmit, mivel én nem utálom Hamit,és most először használtam rá keményebb jelzőket, ennyit a témáról, felőlem oldalakat is fordíthatsz arra,hogy ő semmivel sem kirívóbb idén,mint a többiek, pedig de. Ozsi


Egyetlen szóval sem mondtam,h nincs benne több bugiban,mint a többiek,ettől biztos nagyobb szálka a szemetekben.Én arról beszélek,h ha ő van benne,akkor nyomjátok,h mekkora agyatlan gyökérség amit csinált,ha más követ el ugyanolyat,akkor szóra sem érdemes ugyanaz az agyatlan gyökérség.Ha olyan kirívó az eset,h azonnal szóra érdemes nálatok és még utána nap is azon kell csámcsogni,h mit és hogyan kellett volna csinálnia a kis hülyének,akkor biztos van olyan volumenű,h másnál is teret kapjon. Ennyi...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.09.27. 19:19:25

Pont én kezdtem írni, hogy reagálnak a régiek pl. Lauda (azért Schumacherről is meg volt a véleményük), de akkor most még egy:
Jackie Stewart nyilatkozata, természetesen Schumacher hibájáról nem szól, de így is megemlíti a nevét:
http://www.vezess.hu/forma1/f1_hamilton ... van/33080/
Ezt mondja Hamiltonról:
"Minden tudása és képessége megvan ahhoz, hogy bajnok legyen, de túl sok balesete van. Egy időben Michael Schumacher is ugyanezzel a problémával küzdött, a többi nagy pilótának nem volt ennyi incidense."

Még annyit tennék hozzá a második mondathoz, hogy most is...

Egyébként engem annyira nem zavartak Schumacher incidensei (max. a Hill elleni, mert Villeneuve-vel szemben ő jött ki rosszul), a '94-es silverstone-i például tetszett is, és azon kívül, hogy nem volt szimpatikus számomra, szerintem az F1 történetének egyik legjobbja (Top3), tehát vele csak azért példálózok, mert egy kicsit olyan mint Hamilton.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.27. 18:40:00

Scooby Bent Bwoy írta:
Scooby Bent Bwoy írta:Schumi azért mert egy és ugyanazon versenyen csinálta azt mint Hami,még nem megy olyan rendszerességel bele másba, főleg nem úgy,h ugye most nem ő a "nagy mindenkit leelőző" Hamilton...Ozsi
Azért az év első felében rendesen törte a német a gépet nem egyszer, de az ugye a feledés homályába merül, de Hamiltonét örökre megjegyezzük.
Egyébként minden okuk megvan az örömre azoknak, akik nem kedvelik Hamiltont, hibázott, nem áll jól a pontversenyben. Mert amelyik Hamilton-ellenes azt mondja, hogy nem örült Lewis hibájának, ő hazudik, de így legalább van ok, hogy lehessen...
A múltban is voltak olyan nagy versenyzők, akik hibáztak nem egyszer és még lesznek is ilyenek.
Lehet a következő versenyen is neki megy valakinek, ez benne van. Nézzetek régebbi versenyeket és más szériákat, ez nem egyedüli eset.
Ki írta,h egyedüli? Attól,h valaha előfordult már ilyen,még jelenben jogosan nem tetszik. Vagy? :D
Akkoriban nem volt net, vagy csak nekem nem, vagy senkinek sem, max személyesen elküldték a másik kedvencét a fenébe az ökörségei miatt, most van net, és most versenyez Hamilton, most megy neki a többieknek, most írom le. De persze azokra a részekre, amikor írtam,hogy több régi legenda is kiritázálta, nincs reakció. Pedig ugyanezt tesszük mi is,csak itt az eurobarcán, amit ők az újságokban. McLaren csapatán kívül még nem igen olvastam olyan véleményt,aki védené ezek miatt.

+ha nem változtat gyorsan ezeken, akkor jóval inkább negatív légkör fogja belengeni a személyét, karrierjét, mintsem pozítiv,amikor összejön pár versenyen neki,hogy ámbár agresszív, de megoldja ütközés nélkül.

szerk: "a törte a gépet rendszeresen" (Schumi)nem egyenlő azzal,h mások gépét törte rendszeresen úgy,hogy jóval gyorsabb volt a sajátja, és csak várnia kellett volna 1-2percet, kört.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.09.27. 18:25:36

Scooby Bent Bwoy írta:Schumi azért mert egy és ugyanazon versenyen csinálta azt mint Hami,még nem megy olyan rendszerességel bele másba, főleg nem úgy,h ugye most nem ő a "nagy mindenkit leelőző" Hamilton...Ozsi
Azért az év első felében rendesen törte a német a gépet nem egyszer, de az ugye a feledés homályába merül, de Hamiltonét örökre megjegyezzük.
Egyébként minden okuk megvan az örömre azoknak, akik nem kedvelik Hamiltont, hibázott, nem áll jól a pontversenyben. Mert amelyik Hamilton-ellenes azt mondja, hogy nem örült Lewis hibájának, ő hazudik, de így legalább van ok, hogy lehessen...
A múltban is voltak olyan nagy versenyzők, akik hibáztak nem egyszer és még lesznek is ilyenek.
Lehet a következő versenyen is neki megy valakinek, ez benne van. Nézzetek régebbi versenyeket és más szériákat, ez nem egyedüli eset.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.09.27. 09:44:13

Helmut Marko, a Red Bull tanácsadója: Sosem árt megmutatni Alonsónak és a többi riválisnak, hogy mi a dolgok természetes rendje a pályán...


Egy szerény nyilatkozatból a monzai verseny után. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.09.27. 03:34:52

ozsimiki írta:Miihii!

Mint írtam, akkor lesz igazán nagy pilóta Lewis barátod,ha kellő agresszívitás mellett sem okoz hasonló bajokat 3versenyente, olykor sűrűbben. Mert ha minden pilóta így fogná fel, lehet hogy látványosabb lenne az egész,de egy roncsderbihez hasonlítana. Schumis mellékköreidre nem reagálok, ott senki sem vitatta hogy hibázott, míg Hamit fürdetitek ha keményebben fogalmazunk amikor sokadjára rongyol bele a másikba. Dislike.

fogadd el,hogy nem ok nélkül van bántva Lewis az esetek 90%ban, most sem. Nem esik jól mert bírod, elhiszem,de ezért nem mi vagyunk a hibásak,hanem maga a kedvenced.

én akkor is írok amikor nagyon jól teljesít ezzel az agresszív stílussal (ha nem tör össze mást), pl Magyar nagydíj nagy része. (visszaforgatás az más tészta), és akkor is ha épp nem tetszik amit csinál és ráfogjátok "hát de ő elkeseredett amúgy is mert nem lesz vébé,és ez benne van" sablonra.
:D
Pedig tényleg nem bonyolult,amit írok,de cs nem megy át :) Értsd már meg,h nekem nem az a bajom,h ha Lewis hibázik,meg van állapítva ez.Hanem az,h egyből jönnek a hangzatos,válogatott nagy igazságok,és oltások olyan dolgokért,amiket másnál simán elnéztek! Pont h a Schumis "mellékkörökre" IS kellene reagálnotok,ha már ennyire főbenjáró,"gyagyás óvodás" hibák ezek.Bizonyítod ezzel a mondatoddal is,amit mondok,mert a Miskás dolgok cs mellékesek,ugye? Ha Hami csinál vmit azt rögtön meg kell jegyeznetek és csámcsogni rajta,szépen előadni ismét a nagyhalált és a jogsijának bevonását kérni,de másoknál ugyanolyan hibánál ezek hol vannak? Elismeritek,h Schumi hibázott?Még jó :D De ha már olyan szépen,azonnal tudtatok reagálni a Hamis esetre,akkor miért nem hurrogtátok le pölö a nagy német császárt?Jahh,mert ő pajti és nála a nagysága miatt nem számítanak a cinkes szituk,ugye?Én kérdeztem rá,h mi a véleményetek az esetről,de nagy csöndök voltak.Aztán később annyi,h "hibázott, de nem tette tönkre más versenyét". Ez nem fürdetés,ugye?Ennyivel le van rendezve,utólag az ő esete azok után,h nem sokkal előtte még milyen nagy okosságokat tudtatok kihozni kapásból Lewis szitujánál.Ez a dislike.
Rem tiszta,h én mit akarok kihozni ebből,mert nem arra reagáltál egyáltalán,amit feszegetek...ÉS ne azért legyenek már a Hamis esetek ekkora fenékkel,mert neki már a sokadik,meg a korábbi években is jelen volt (mint ahogy ezt írtad korábban Hamiról,talán elsőként említve a múltat,amiért később leosztottad Bobékat,h nem is mi lennénk,ha nem a múltat hoznánk fel... :wink: ).Ha olyan komoly a szitu,h ennyire a padlóhoz veritek magatokat tőle,akkor másnál (akárkinél) hogyhogy még szót sem érdemel?Annyira nem komoly mégsem? Akkor miért kell ennyire osztani az igét Lewisnál,mint a nagy igazság,nyilvánvalóság!? Főleg ilyen eseteknél,mint a hétvégi.Hány hasonlót látunk egy-egy szezonban? (Még úgy is,h Lewis nincs benne a buliban :D )Sokat.Előfordul,h mindkettő rámegy,van h egyikük és nem ritka,h mindkettő továbbmegy gond nélkül.De mégis úgy csináltok,mintha vmi borzasztó,különös kegyetlenséggel elkövetett dologról lenne szó.Pedig nem az.Pont annyira nem,amennyire nem szoktatok foglalkozni különösebben a többi esetnél ilyennel... :wink:

Miihiikém, lehet én sem értem,de hogy te biztosan, az tuti:) gyagyás ovis,mert sokadjára eljátssza ugyanezt. Schumi max azért volt rendszeresen elővéve,mert nem úgy megy neki,mint anno, Hami meg ugyanezekért mint amit most is csinált. Ha először csinálja (ahogy csinálta,nem írtam ilyen jelzőt) 10edjére már írtam. Nem nehéz dolog ez. Apuci rátette a terhet a 10VBje lesz a gyereknek szöveggel :D roncsderbiben meg is lenne már :X Ozsi
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.09.26. 20:04:00

Ha kezded unni, hogy Hamilton rendre belemegy valakibe, akkor gondolom azt is kezded, hogy Schumacher is... Én egyiket sem unom, igaz mindkettő sok, de pl. Barrichellótól is láthattunk több ilyet a közelmúltban. Egyébként Button is ment bele nem egy pilótába idén, de még lehetne sorolni, de ugye csak Hamiltoné unalmas.

Bono!

Hamilton sajnos inkább picit visszafejlődött, első évében pl. nem is hibázott szinte, csak az utolsón (utolsó előttin az csapat hiba), de ebből az évből talán tanul. Egyébként szerintem nem az ütközés a sok, a 4 saját hibájából elkövetettnél mostanit már elemeztük, Spában figyelmetlen volt, Kanadában esős rajtnál csúszott neki Webbernek, ami sima versenybaleset, a monacói Massa esetnél volt túl agresszív, de pl. ugyanott 15 éve Panis szó szerint felkente a falra Irvine-t, és megnyerte a futamot, büntetés nélkül megúszta.

Schumi azért mert egy és ugyanazon versenyen csinálta azt mint Hami,még nem megy olyan rendszerességel bele másba, főleg nem úgy,h ugye most nem ő a "nagy mindenkit leelőző" Hamilton...Ozsi
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.09.26. 19:54:50

Sajna a Schumis eset amire én gondoltam, ott a vízen csúszott meg, és úgy kapott stop and go-t, ami akkor hatalmas vicc volt. nem érdekel mennyivel lehet menni a boxban, SOSE büntetik meg ezt az embert, megértem, hogy ideges, hogy nem küzdhet a vb címért, de ennyi erővel 23 pilóta lehetne kamikaze a versenyeken.. ennyi. Ez az év már elment, én abban reménykedek, jövőre Schumi kap egy versenyképes szettet és leoktat mindenkit, aztán akkor lehet itt visszavonulásról meg olyanról beszélni, h kár h visszatért.. aki elvakult Schumi rajongó, akinek ő a példaképe, és rajong érte mióta tudja az eszét, akinek minden képkocka egy ajándék, hogy láthatja, az tudja átérezni a helyzetet, aki birtokolja ezt az érzést.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2011.09.26. 19:50:32

Előre leszögezem, hogy Lewis rajongó vagyok. Így elfogult is vagyok vele szemben.
Ez az év nem Hamiltoné. Az év elején nagy tervekkel szállt harcaba a 2. VB címéért, de elég hamar kiderült, hogy idén megint nem Ő lesz az első. A RB-Vettel páros verhetetlen volt idén is. Akármennyire is próbálkoztak a fejlesztésekkel nem sikerült, max. egyszer-egyszer. Ez elég frusztráló lehet. Lewis ezt elég hülyén reagálta le párszor, idén többször, mint előtte(Ne felejtsük el az első évében majdnem behúzta a VB címet, de akkor is elcseszte a forró feje miatt, aztán a második évében, szintén Brazíliában, majdnem sikerült ugyanazt a hibát elkövetnie.). Akkor még azt mondtam, hogy egy-két év és benő a feje-lágya. Később, legalábbis véleményem szerint, komolyodott valamicskét. Idén én abszolút a kilátástalanság, az, hogy bármit csinál Vettelé az első hely, tette ilyenné(az alap habitusa és vezetési stílusa mellett). Ezzel nem felmenteni akarom, csak nem lehet egyszerű, hogy mindig van egy jobb nálad. Tudom, hogy a többiek ettől még nem kerülnek ilyen sűrűn kényes szituációkba, de Ő úgy tűnik egyelőre így reagál. Nem mondom, hogy ez jó, de azért nem kell keresztre feszíteni.
Na a "rövid" pszichológia "elemzés" után egy pár mondat a hétvégi esetről:
valóban Hami hibázott, ez nem is volt kérdés senkinél, de...
ha emlékeztek a tavalyi futamra, Webber ugyanezt csinálta Lewis-sal, akkor azt versenybalesetnek minősítették. Pedig az nem az 5. helyért ment, hanem az 1-ért és akkor nem is volt ilyen egyértelmű a VB cím sorsa. Akkor 5-en hajtottak a végső sikerért, köztük Lewis is. Akkor ott Hami versenyének végét jelentette az az eset.
Ezzel nem akarom felmenteni, de egy picit szerintem más megvilágításba helyezi az esetet.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.26. 19:05:55

Kellenek célok?

Részemről leírtam,hogy kezdem egyre jobban unni,hogy ebben az évben rendre a másik seggében köt ki Hami. Megállapítás volt, tényekre alapozva. Ha valaki nem unja, hát nem unja. Mégis milyen célom lenne? Úgysem olvassa a FIAtól senki sem ezt a fórumot, leírtam a véleményem NEKTEK. Mert Ti olvassátok.

Amúgy meg lehet jönni Laudával,de rajta kívül még vagy 5 legenda,vagy majdnem legenda is hasonló véleményen van Lewisról, ezen kellene elgondolkodni, legutóbb pl Stewart. De Mansell,és Villeneuve is rótta már meg.

persze velük sem kell egyetérteni. kezd olyan lenni a szitu,mint Jose esetében,hogy a madridistáknak mind1,h az Ő saját legendáik (De Stéfano,stb) kezdik ki JM-t, akkor is mellébeszélnek.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.09.26. 18:47:33

Már csak azt nem értem, ennek a vitának mi a célja a Hamilton-ellentábor részéről. Mert a Lewis-szurkolóknak az a bajuk, hogy más pilóták is sokat hibáznak, róluk szinte szó sem esik, pedig mi elismerjük Hamilton hibáit.
Még mindig sokan megemlítik, hogy várnia kellett volna, de amúgy pont a legjobbkor próbálkozott az előzéssel, Massa amúgy is gyengén megy a kivezető körein, míg Hamilton erősen szokott, ráadásul a Ferrarin lágy, a McLarenen szuperlágy volt, nem is az előzési kísérlet okozta a problémát, hanem a hideg gumikon elmérte a féktávot, kanyarodni kellett ugye, a szintén hideg abroncsokon Massa sem elég gyorsan fordult, így belement. Rengeteg pechje volt a hétvégén, kezdődően az időmérőtől a rajt sem úgy sikerült Webber miatt, ahogy kellett volna, pedig az egyik legjobban ő kapta el.
Vettelhez meg felesleges hasonlítgatni, mert ő az élen autózik nagy fölénnyel, így max. a lekörözöttek okozhatnak neki problémát, amúgy tényleg kitűnően vezet, semmi hiba, de ez érthető is, hogy fejben a csúcson van. Megnézném azért pl. Alonso csapattársaként hogy teljesítene.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Válasz küldése