Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.29. 14:33:39

ozsimiki írta:
Fernando írta:Gratulálok ennek a csőcselék Ferrari csapatnak... nem először bizonyítják be, hogy barmok.
ez is igaz, meg az is,h Alo idén nem először hibázik nagyot.

ettől függetlenül épp ezért is vicc,h 3 pontra van az első helytől :lol:

pedig első versenytől eltekintve, sanszuk sincs győzelmekre.
Én nagy Alonso fan vagyok, de el kell ismerni, ezt elcseszte. Igazából baromi nagy sansz is volt rá, hogy elcsessze. Ha nem 1 körre nyomatják ki, akkor lehet, hogy nyugodtabban nyomta volna le azt az 1 kört.

Abban azért bízok, hogy a versenyen eddig mindig jól ment, mégha idény eleje óta nem volt futamesélyes. Ő az a pilóta aki a mezőny végéből is föltud jönni a dobogóra. Most a mezőny közepéről jön pont, remélem többet szerez, mint Button. Webber-nek és Vettel-nek nem kívánok rosszat, csak annyit, hogy végezzenek Alo mögött. (sok esély nincs rá)

Amúgy érdekes, hogy amennyire jók a Ferrari-sok versenyszituációba (jó taktikákat választanak, pl Monaco 1 kiállás), annyira gagyik egy körön, időmérőn.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.29. 14:29:14

Fernando írta:Gratulálok ennek a csőcselék Ferrari csapatnak... nem először bizonyítják be, hogy barmok.
ez is igaz, meg az is,h Alo idén nem először hibázik nagyot.

ettől függetlenül épp ezért is vicc,h 3 pontra van az első helytől :lol:

pedig első versenytől eltekintve, sanszuk sincs győzelmekre.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.29. 14:26:01

gergo9 írta:
Mihu írta: És végre megverte Rosberg-et is :)
Végre? :D
3verseny óta rendre elveri időmérőn meg versenyen is. Következő futamon egyenlíthet is, mindenesetre a fél fórum visszavonultatta volna 4verseny után :D
Hamilton-nak van sansza a győzelemre is ha rajtnál tud előzni bár a Red Bull más dimenzió még sajnos.
Schumacher meg megelőzi Buttonkát, vmelyik Red Bull kiesik és kész ott a dobogó :D 8)
A Ferrari meg jelenleg a negyedik a Mercdes,Red Bull,Mclaren,Ferrari négyes közt. Visszafelé fejlődnek.
Monte-Carlo-ban Rosberg 6. Schumi pedig 7. lett :roll:
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.29. 14:22:37

Gratulálok ennek a csőcselék Ferrari csapatnak... nem először bizonyítják be, hogy barmok.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.29. 14:14:55

Mihu írta: És végre megverte Rosberg-et is :)
Végre? :D
3verseny óta rendre elveri időmérőn meg versenyen is. Következő futamon egyenlíthet is, mindenesetre a fél fórum visszavonultatta volna 4verseny után :D
Hamilton-nak van sansza a győzelemre is ha rajtnál tud előzni bár a Red Bull más dimenzió még sajnos.
Schumacher meg megelőzi Buttonkát, vmelyik Red Bull kiesik és kész ott a dobogó :D 8)
A Ferrari meg jelenleg a negyedik a Mercdes,Red Bull,Mclaren,Ferrari négyes közt. Visszafelé fejlődnek.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.29. 14:07:01

Fecooo írta:gondolom Sumi most csuklani fog... :D akik mögötte voltak, megszívták...
Rosberg bejött már,nem tudott javítani, Kubica,Massa nem hiszem,h előtte lett volna,többi meg előtte volt úgy is.

1.Webber --> szép idő
2.Hami --> sajnos megnyeri,van egy olyan érzésem
3.Vettel --> hiba az utolsó körében,amúgy már van olyan gyors mint Webber, sőt q3as első gyors körében is egy nagy hiba a végén,pedig nagy előnye volt.
4.Button
5.Schumi --> Nico és Ferrarik előtt, jó ez.
6.Rosberg
7.Kubica
8.Massa
9.Petrov
10.Kobayasi
.
.
12.Alonso :arrow: annál jobb!? :twisted:

Czollner szerint a 0.1 másodperc előny,az hatalmas? hülye ez az ember.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.29. 14:06:07

Nah. Jólvan :) Schumi kezdi összeszedni magát :) Sajnos idén a Red Bull-okkal és McLaren-ekkel nem lehet mit kezdeni. De mögöttük az 5. hely szerintem mindenképpen bíztató :)


És végre megverte Rosberg-et is :) Holnap egy jó taktikával akár a dobogóra is fel lehet érni, de ez szerintem per pillanat nem reális. De már ez is jobb, mint a csalódást keltő 7.-8. helyek.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.29. 14:02:59

gondolom Sumi most csuklani fog... :D akik mögötte voltak, megszívták...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.28. 21:23:58

Én Kimi kiszállása óta Vettelnek szurkolok. Idén a Red Bullok a legjobban, de ezek a hibák...simán jók lehetnének, mert gyorsak, de az autó nem mindig bírja a teljes futamot.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.28. 21:09:42

+
"A Red Bull hiába zárt az élmezőnyben, aggodalomra adhat okot náluk, hogy Webber autójából öt perccel a leintés előtt füst szivárgott ki, az ausztrál azonnal meg is állt. Szintén a hajrában Vettelnél a víznyomással voltak problémák, vagyis az év elején a listavezető csapatra jellemző megbízhatósági problémák mintha ismét felütötték volna a fejüket. "

remélem nem ilyesmik döntenek ezúttal a futamgyőzelemről.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.05.28. 16:50:11

miihii írta:Úgy néz ki,elég kemény időmérőnek nézünk elébe holnap.
1. szabadedzés: www.vezess.hu/forma1/f1_hamilton_ijesztoen_gyors/24619/
2. : www.vezess.hu/forma1/f1_buttone_masodik_edzes/24626/

A Mekik uralják eddig Törökországot,de a többiek is jól nyomják.Épp itt lenne az ideje megszakítani a szárnyaló bikák egyeduralmát :P Pláne,ha az Ezüst Nyilak egyike repülne be elsőként 8)
Hami Papi idei első,jégtörő futamgyőzelmét már nagyon várom,remélem már csak két napig [-o< Aztán,ha egy üzlet beindul... :P
Na,de egyelőre ne legyen semmi gubanc holnap,h jó pozícióból indulhassanak a kedvenc istállóm lovasai!
ha meleg lesz holnap (és inkább holnapután), akkor van sansz arra, hogy lelépjék a red bullokat. a melegebb aszfalton a bikák hamarabb elhasználják a gumikat, ráadásul a pálya karakterisztikája is inkább a meki-ferrari duónak kedvez. mindezt persze az eddigi abszolút red bull technikai fölényhez kell mérni. szóval itt van esély, hogy erőből legyőzzék Vetteléket. szvsz
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.28. 15:24:24

Úgy néz ki,elég kemény időmérőnek nézünk elébe holnap.
1. szabadedzés: www.vezess.hu/forma1/f1_hamilton_ijesztoen_gyors/24619/
2. : www.vezess.hu/forma1/f1_buttone_masodik_edzes/24626/

A Mekik uralják eddig Törökországot,de a többiek is jól nyomják.Épp itt lenne az ideje megszakítani a szárnyaló bikák egyeduralmát :P Pláne,ha az Ezüst Nyilak egyike repülne be elsőként 8)
Hami Papi idei első,jégtörő futamgyőzelmét már nagyon várom,remélem már csak két napig [-o< Aztán,ha egy üzlet beindul... :P
Na,de egyelőre ne legyen semmi gubanc holnap,h jó pozícióból indulhassanak a kedvenc istállóm lovasai!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Pocs13
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:07:53
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.26. 22:31:32

2012-ben ismét lesz az USA-ban nagydíj, méghozzá Austinban. Szerintem ez jobb próbálkozás, mint Indianapolis volt, mivel itt a pálya a F1-es igények szerint lesz megépítve, nem a sorozat alkalmazkodik a pályához, másrészt Austin a legnagyobb amerikai város profi sport nélkül, így elég nagy az esély a teltházas futamokra.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.26. 21:57:10

Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2010.05.25. 09:36:14

Sziasztok!

Az idei Forma1-es Magyar Nagydíjra keresünk társakat szállás foglaláshoz. / Max 5 fős, csoportokat várunk /
Az időpont: 2010. 07.29. - 2010. 08. 02.
Helyszín: Igényesen kialakított ház, 2 szobával, szobánként 5 - 5 ággyal. Konyha, fürdőszoba, wc, TV. Főzési-sütési-grillezési lehetőség. Parkolás ingyenes.
A Hungaroring főbejáratától kb 10 - 15 percre van gyalog.
Az ára pedig 3.000 Ft/nap/fő.

Ha további kérdésed van írj a tibor.bodnar@freemail.hu email címre.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2010.05.19. 16:41:00

ozsimiki írta:MUHAHAHHAAAAAA

HÁHÁ

ennyi a véleményem :lol:
Szimpatikus megnyilvánulás volt!

az előzés se volt kutya 8) Ozsi

amúgy meg a kedvencedé is nagyon szimpi volt.

Visszaolvastam a témakört, láttam, hogy megint egy Alonso nyilatkozat a téma, és ezt a jelzőt használtad rá, ezért csatoltam vissza hozzád is.
Alonso nyilatkozata sem volt véletlen. Schumi egyik (idei) időmérő után tartott neki már oktatást a szabályokról, sőt a sportbírókat is felkereste.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.17. 15:45:57

ozsimiki írta: "Ezért aztán, amikor megláttam Michaelt (Schumacher) magam mellett, úgy voltam vele, hogy annál jobb, úgyis megbüntetik, és győztesen jövünk ki a dologból.""
Szép ez máshol is ugyanezt olvastam bár lehet ott is félrefordították :)
Mindenesetre mióta a kajástál közelébe ért ismét a 2év Rönós év ugye kimaradt azóta pont olyan mint azelőtt volt. Érdemes olvasni a nyilatkozatait komolyan, lassan nem fog beleférni az arca a bukóba :?
Itt meg saját magát hazudtolja meg a láttotak alapján, kigyorsításnál olyan óvatosan gyorsított ki hogy majdnem kétszer baxta oda a gépet a korláthoz, persze tudta hogy nem lesz gáz :lol: Fogalma sem volt róla.
A zöld zászló mindenkit megkavart, a célegyenesig mindenki versenytempóba tolta, szánalmas az egész.

A Q3 miatt Rosber is elnézést kért elismerte hogy ott nagyott hibázott, teljesen fölösleges egy szót is pazarolni rá.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.17. 14:22:01

Vito!

abban igazad van, hogy egyik se Szent.

viszont annak nem látom értelmét, hogy egy MAI (ill tegnapi) eseménynél, ahol CSAK AZ EGYIK nem volt az (Szent), miért kell felemlegetni a régmúltat? tehát ha akárki a jelenben népművészeti cserépedény egy másik pilótával, akkor nyugodtan meg kellene keresni a másik oldal hibáit is a múltból,és ezzel felmenteni a jelen szemétségeit? én ezt tartom hülyeségnek,vagy nem túl szépnek.

Az meg a kákán is csomó keresés már megint szerintem, hogy azt sportszerűtlennek véled, vagy hasonló esetnek, hogy Schumacher megemlíti,h egy véletlen miatt feltartotta őt a csapattársa. ebben mi a pofátlanság? gondolom van róla videó is, csak nem őket mutogatták értelem szerűen a q3ban.

megkérdezték, elmondta a q3as eseményeket, ez is hozzá tartozott, visszatérése óta nem igen lehet a viselkedésébe és másba se belekötni, ilyenkor jön az a része,h a múltból keresünk dolgokat, amiket már mindenki ismerhet :)

szóval én írtam valamit Alonsoval kapcsolatban, amit ha tényleg ilyen szavakkal mondott megint csak bunkóságnak vélek, Te meg jöttél egy szerintem ártatlan szituval.

Miihii!

én azóta el is felejtettem volna azt a szitut, viszont ott se volt egyértelmű semmi, tanácskoztak is, itt se mondták ki egyből a szitut, sőt...most az ilyen kétértelmű (ez is az, zöld zászló tudja mindenki mit jelent, kontrának meg ott az a hülye cikkely) dolgoknál vagy vágjanak meg mindenkit, vagy senkit se. ezért jegyeztem meg Hami esetét, ott a pilóták is értetlenkedtek, mivel ő maguk sose (hosszú évek óta) csináltak ilyet, mert szabálytalannak vélték...

+ott az a magyarázat is cinkes volt, elkezdi nem miatta cikázott, hanem azért,h ne kerüljön szélárnyékba :roll: tehát miatta :D

itt meg ugye az a magyarázat,hogy sc ki, versenyzést jelent, +ZÖLD ZÁSZLÓ, itt megtalálták a cikkelyt, elmeszelték, Haminál megtalálták azt a részt,h akkor szabályellenes, ha azért cikázik,h ellenfele ne tudjon előzni, fentebb írtam erre mi volt a magyarázatuk... :roll: elfogadták, nem meszelték el...

nah ennyi elég is, nem ez kerül Schumi vébéjébe, csak érdekesnek találom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.05.17. 12:40:49

ozsimiki írta:Nem feddhetetlen természetesen, minden esetre nem is értem mit csodálkozol, ha páran betalálják Button-t, amikor te is várva vársz hogy beírhass valamit pl most Schumira :) így szép ez a fórum.

Igen az szép mozdulat volt, meg is kapta érte úgy rémlik a büntetését Vito kollega, vagy nem? Utóbbi időben nem Ő az,akit nem büntetnek meg ha lehet, ez alól 2006 se volt kivétel. de azért szép próbálkozás.
nem mondtam, hogy nem kapott érte büntetést.
bedobtál egy nem fair czuccot Alotól, én is egyet. így kerek a világ, attól, hogy megkapta a büntetést, még nem menti fel a pocokság alól.
egyébként a postod elejével teljesen egyet kell, hogy értsek. :D sosem tagadtam és nem is nagyon látsz tőlem direkt b.szogatást, csak akkor jövök, ha kettős a mérce.
Schumi és Alonso majd' egykutya, disznóságért egyik sem megy a szomszédba, (Alo is a mijjafrancot integetett di Grassinak, amikor versenyben voltak?), pont ezért szúr szemet, ha egyikük szentnek van beállítva a másikhoz képest. mert egyik sem az.
a futam végi SC a vicc kategória volt. arra a 20 méterre azért engedték el a mezőnyt, hogy legyen már valami izgalmas is a futamon, ha már a totál eseménytelen versenyt még a SC sem tudta feldobni.
háát, így sikerült nekik, megint van miről beszélni egy nézhetetlen futam után.
hajrá F1!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.05.17. 12:20:41

ozsimiki írta:és ez most milyen beszólás megint Alonsotól?:
Kell a látogatottság az oldalaknak...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.17. 02:47:54

ozsimiki írta:
u.i.: bezzeg egy egetverően szégyenletes cikázást ki tudtak magyarázni a mekinél, pedig olyat hosszú évek óta nem lehetett látni
:lol: szóbeli figyelmeztetés, ja jó :)
ozsimiki írta:Utóbbi időben nem Ő az,akit nem büntetnek meg ha lehet, ez alól 2006 se volt kivétel
Vhogy éreztem,h Hamilton ma is meg lesz találva,már vártam :P

Szerintem van egy apró különbség a két eset között.
A mostani esethez kapcsolódóan hoztak idénre egy szabályt,h a SC vonal után már lehet előzni.De ezt alapból felülírja az a cikkely,h a verseny végén ez nem játszik.A Mercinél sem tudták jól eszerint,ami jelzi,h nem könnyű a csapatoknak sem tartani a lépést a FIA szabályrendszer(telenség)ével.Nem egyszerű,így h megkavarták,de azért egyértelműen meghatározható a dolog.Nem lehet előzni és pont.
Hami "egetverően szégyenletes cikázása" pedig szintén a szabályzat katyvaszának köszönhetően nem értelmezhető sehogy.Megoszthatta a döntéshozókat az értelmezése a leírtaknak,így inkább nem akartak büntetni.
Mégegyszer mondom,a lényegi különbség az,h az egyiknél végülis "kézzelfogható",egyértelmű a szabály (csak épp nem lett elmagyarázva minden csapatnak ezek szerint érthetően :) ) a korábbi esetben meg nem "mérhető" a szabályzat,annak ( gyakran) egyértelműsíthetetlensége (van ilyen szó egyáltalán? :lol: mostmár biztos... :P ) miatt.Tudom,h úgy érződhet,h ezzel csak a szerecsent mosdatom (8) ) ,de az olvasottak alapján én így sejtem,tippelem...

Továbbra is futamonként bizonyítják,h mennyire is homályzóna a szabálykönyv,ill a bírák. :roll:

A mostani hercehurcát el lehetett volna kerülni azzal,ha a SC bent marad még erre a 20 méterre és megy egy tiszteletkört.Bekíséri a versenyzőket,annak ellenére,h tulajdonképpen "őt" intik le először,na meg elpazarolva pár littyó üzemanyagot. :roll:
De mennyivel egyszerűbb lett volna.
HA meg kimegy,akkor igenis adjanak még esélyt egy előzésre az utolsó métereken is.Lám,mekkora történet lett volna az első adandó alkalommal.Így is az lett,de bőven negatív előjellel.Most az egyszer nem örülök,h megvágták Sumit.

Igaz,h eszerint a csapat hibázott,de én jobban orrolok a szabályalkotókra.Miért teszik félreérthetővé a szitukat!?Állandóan írják,átírják,változtatják a rendszert.így nem csodálom,h nincs a kisujjukban a csapatoknak az egész.
Nüansznyi dolgokkal le lehetne rendezni,h fel se merüljön a csapatokban,h mit is lehet a mai futamzáróhoz hasonló esetben.Ahogy Mikaos is írta:sárga zászlózzanak végig,miután kiment a SC v maradjon kint végig az a csúnya Mercedes.
Vito írta:
miihii írta:Hopp,egy érdekes infó.
...
ahogy említettem is az ominózus futam után
Hm,eszerint átfutott rajta a szemem,mert nekem ez új volt,így a fülemet azért megütötte :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.17. 00:16:49

Nem feddhetetlen természetesen, minden esetre nem is értem mit csodálkozol, ha páran betalálják Button-t, amikor te is várva vársz hogy beírhass valamit pl most Schumira :) így szép ez a fórum.

Igen az szép mozdulat volt, meg is kapta érte úgy rémlik a büntetését Vito kollega, vagy nem? Utóbbi időben nem Ő az,akit nem büntetnek meg ha lehet, ez alól 2006 se volt kivétel. de azért szép próbálkozás.

SZERK:

kicsit jobb oldalnak tartom:

"Az időmérő igazolta, hogy itt kisebbek a különbségek a csapatok közt, de nem annyira kicsik, mint azt mi reméltük, így nem is igazán tudtunk ebből profitálni. Mindannyian aggódtunk az időmérő előtt a sok autó miatt, de véleményem szerint mindenki remekül dolgozott. Előttem többnyire tiszta volt a pálya, leszámítva egy véletlen esetet Nicóval. Mindent kihoztunk az autóból, amit ma ki lehetett, és számomra jó hír, hogy a belső, tisztább ívről rajtolhatok, és a startjaink általában jól sikerülnek. Remélem egy-két helyet sikerül előrébb ugranunk."

http://f1hirek.hu/hir/Rosberg_az_elso_s ... 1005151805

hm akkor most melyik lehet az igaz? lehet,h egyik cikkíró Vito's beállítottságú? :lol:

mert a véletlen szócskából nem arra következtetek, hogy Schumacher annyira okolná Nicot.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.05.17. 00:12:07

ozsimiki írta:és ez most milyen beszólás megint Alonsotól?:

"Ezért aztán, amikor megláttam Michaelt (Schumacher) magam mellett, úgy voltam vele, hogy annál jobb, úgyis megbüntetik, és győztesen jövünk ki a dologból.""

annál jobb? :roll: :evil: mégis neki miért jobb?, ha nem fékezi el, úgyis 6., büntetéssel nem kap több pontot,mintha amúgy nem ér oda mellé Schumi...

Szimpatikus megnyilvánulás volt, pedig már kezdtem azt hinni,h változik :roll:

ha félrefordították, akkor elnézést,de így olvasva nagyon "furcsán" hangzik számomra.

http://f1hirek.hu/hir/Szabalytalan_volt ... 1005162031
a feddhetetlen Schumit oltja a feddhetetlen Alonso.
ez legalább ugyanolyan jó:

"Az én szemszögemből nézve ma minden kollégám fair módon vezetett - nyilatkozta Schumacher - Egy valaki; a saját csapattársam; kivételével, egyedül ő akadályozott ma engem. Sajnálom nagyon. ráadásul ez már a Q3-ban történt, amikor mindössze tíz autó van a pályán."

bár a Schumi-Alonso-Monte Carlo témában messze ez viszi a prímet:
http://www.youtube.com/watch?v=Kb0tyPCGWKY 8)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.17. 00:04:05

és ez most milyen beszólás megint Alonsotól?:

"Ezért aztán, amikor megláttam Michaelt (Schumacher) magam mellett, úgy voltam vele, hogy annál jobb, úgyis megbüntetik, és győztesen jövünk ki a dologból.""

annál jobb? :roll: :evil: mégis neki miért jobb?, ha nem fékezi el, úgyis 6., büntetéssel nem kap több pontot,mintha amúgy nem ér oda mellé Schumi...

Szimpatikus megnyilvánulás volt, pedig már kezdtem azt hinni,h változik :roll:

ha félrefordították, akkor elnézést,de így olvasva nagyon "furcsán" hangzik számomra.

http://f1hirek.hu/hir/Szabalytalan_volt ... 1005162031
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.05.17. 00:03:58

Mikaos írta:
Mindenesetre azt "bírom" az F1-ben, hogy majdnem mindig van kiskapu a szabálykönyvben, és valami mindig nem egyértelmű - majd módosítani kell megint egy szabályt jövő héten.
ergo :arrow: börniék lehúzhatnák magukat a wc-n.
gergo9?
Válasz küldése