Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.11.01. 00:45:36

Idén sokkal jobb volt a Ferrari, mint tavaly, de most valószínűleg mégsem lesz meg az egyéni cím. A konstruktőri már majdnem, hogy biztos. Ha nem lett volna ennyi esős verseny, vagy Magyarországon nem füstölt el volna az utolsó körökbe Massa motorja, vagy Szingapúrba nem balfszkodnak a szerelők, akkor már rég meglenne az egyéni cím is.

Vasárnap motorhibában McLaren részről ne nagyon bízzunk. Tény, ami tény. A kémbotrány előtt rengetegszer elfüstölt a Merci motor, de az elmúlt 2 évben alig-alig. Több, mint gyanús.

A versenyt pedig szerintem Massa fogja nyerni, Hamilton pedig magabiztosan bejön majd a 4. helyen, és ezzel a néger átveszi Alonsotól a legfiatalabb VB-győztes rekordot.
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.10.31. 22:20:01

Lássak egy izgalmas versenyt, többit eldönti a sors...

tavaly sokat nem tettem volna rá a vége felé,h Ferraris nyeri, megnyerte, örültem, lehet most fordítva lesz,de ilyen ez a sport is...megemésztem vmikor, mindenesetre egy Schumi jópár ponttal menne az élen Hami előtt,aki ismét 2. lett volna csak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.10.31. 19:49:12

Alo rulez :lol:
Az is figyelemreméltó, hogy mindenki 1,4 mp-n belül volt... :shock:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.10.31. 19:48:38

Te jó ég, mi van itt. :)
A botrányok éltetik az F1-et. :) Ha minden rendben lezajlik, akkor a legtöbben fanyalogni fognak, hogy egy újabb unalmas futamot láthattunk. Ez volt legutóbb is, pedig csak jót mentek a srácok.

Alonso ma is az élen! Csak nehogy megtörjön az új évre a lendület. Egyébként ez az év is tele volt pikantériával, és várom a finálét. Remélem a tehetségesebb pilóta nyeri a vb címet, még ha fiatal is, és egyáltalán nem csípem.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3797
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.10.31. 19:40:22

Sanama írta:Ferrarisok egyre szánalmasabbak,mert a kis babaarcú kedvencük nem VB már..lol :roll: :roll:
A Ferrarisok szánalmasak?
De azt nem veszitek észre, hogy a Ferrarisok nem írnak ilyen hsz-eket, igaz? :idea: :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.31. 19:30:20

Hamilltonnak azért van annyi defektje, mert az ő vezetési stilusa erőssen terheli a gumikat, és sztem te még nem tettél le annyit az asztalra, h engem szánalmasnak nevezz, főleg azt figyelembe véve, h nekem 1 rossz szavam nem volt hozzád. Kikérem magamnak ezt a hangnemet, és légyszives, csak akkor válaszolj, ha megtanulsz kultúráltan irni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.31. 19:19:05

LG írta:
Sanama írta: Hol vette el a sors Massatól a VB-t?:) Nem emléxek rá.
Magyarország, Szingapúr...
Massanak ha nincs pechje, már rég VB lenne.
Ezt ugye te sem gondolod komolyan ?:D:D:D:D:D
Szánalmas,enniyt tudok erre mondani :).
Azt ők qrták el,hogy nem tudnak tankolni,ez a ferrari hibája.
Lewisnak tavaly nem elkúrta a csapat Kínában?De.Mégse jött le az,hogy jajj igen csak azért nem lett vb. Meg kapott ő defektet bőven,mégse mondtuk,hogy JAJJ AZÉRT NEM LETT Ő VB.
Motorgondokról annyit,hogy lehet,hogy azt nem kapott Lewis régen,de Massanak sem ma volt az utolsó defektje

Ferrarisok egyre szánalmasabbak,mert a kis babaarcú kedvencük nem VB már..lol :roll: :roll:
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2008.10.31. 19:13:01

FERNI NYERTE A 2. SZABADEDZÉST! :lol: :lol: :lol: =D>
Sempre Barca!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2008.10.31. 19:09:44

Fernando megfutotta a nap leggyorsabb körét,bravóóóó fernandóóóó :D
Te vagy a legjobb!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.10.31. 15:32:18

bowlinggolyo írta:
Lehet de az is lehet h nem az az egy bizonyos személy adta át az anyagot a Mercinek mint akit vádolnak hanem maga a Vodkafone vitte a cuccot és megbeszélték ezzel az emberrel h magára vállalja ha kiderül.Nem tudom h miért de pont akkor tért át a Mercihez a Vodkafone amikor a Merci megtáltosodott akármi miatt is.Nekem egy kicsit gyanús ez a szponzoráléás a Vodkafone-tól
A Vodának szerintem semmi köze nincs a csapat technikai cuccaihoz. Ők adják a pénzt, de hogy a gyárba valamelyik szponzor emberkéje nem mehet be, ebben egészen biztos vagyok.Kizárt hogy egy ilyen illetéktelen személy hozzájuthasson az autó papírjaihoz, terveihez. Egyszerűen annyi a történet, hogy pont akkor ment oda a Vodafone a McLarenhez, amikor Alonso. És most már utólag belátom. Nem volt nagyképű nyilatkozat az a 6 tized. Úgyhogy nem a Voda miatt lett jobb a McLaren, hanem Alonso miatt. Hamiltonban meg van annyi tehetség, hogy Alonso nélkül is tud jó autót fejleszteni.


Akármennyire is Ferrari szurkoló vagyok amióta az eszemet tudom, belátom hogy Alonso és Hamilton bizony jó autót rakott össze a Mercinek.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.31. 15:04:29

torrentkiller írta:
bowlinggolyo írta: -Érdekes Hamiltonnak miért nem volt motorhibája?
-??????????????
-Mivel a Meki legalább tudott erre az évre egy biztos kocsi rakni az első számú pilótájuk alá.
Fura. Tavalyelőttig majd minden versenyen elfüstölt a merci. Azóta hogy lenyúlták a Ferrari terveit talán 2x tönkrement. Ha ez nem lett vna, semmi esélye nem lenne egyik merci pilótának se a VBre. :evil:
Ennnyi...
Igen-igen,persze.
A Meki lopott autóval megy,mert ha tavaly nem kémkedjük ki a dolgot,amiből a mai napig élünk,akkor sansztalan az egész..Bla-bla-bla.
Ha már a tőletek lopott cuccal teker a Meki,akkor miért bírja az Ezüst Nyíl és miért esett szét többször a tökéletes piroska?Hm???Ha valóban elloptuk volna a terveiteket,akkor a McLaren sem lenne ennyire megbízható,nemde?V a ti 5leteitek a mi kontrukciónkhoz lett kitalálva? :roll: Mert ezek szerint itt jobban működik.Ja,biztos jófejségből a Mekinek találta ki a Ferrari :twisted:
Áhhh,nem megyek bele ebbe,parttalan a vita.Uis jön majd a kövi érv,h amikor bezzeg Hami kinyomta Kimit,meg amikor levágta a kanyart a kötsög...Ugyanazokat a köröket futjuk már egy ideje.Jó is lesz ha befejeződik a szezon,igen indulatos volt az idény.És még nincs vége.Sztem az utsó futam után is lesznek még pengeváltások,akárh is alakul...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2008.10.31. 15:03:19

torrentkiller írta: Idén nem megy a Ferrarinak. Ez tény. Valamit elrontottak a motorba, ami tavaly jó volt. A mercinek viszont sikerült jobban fejlesztenie a tavalyi motort, mit a Ferrarinak. De :!: Ha nem lett vna meg a tavalyi motor terve a mercinek, LEHET hogy még mindig a 2006-os hibákkal küszködnének...
Lehet de az is lehet h nem az az egy bizonyos személy adta át az anyagot a Mercinek mint akit vádolnak hanem maga a Vodkafone vitte a cuccot és megbeszélték ezzel az emberrel h magára vállalja ha kiderül.Nem tudom h miért de pont akkor tért át a Mercihez a Vodkafone amikor a Merci megtáltosodott akármi miatt is.Nekem egy kicsit gyanús ez a szponzoráléás a Vodkafone-tól
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.10.31. 14:56:43

bowlinggolyo írta: Akkor azt mondd meg nekem ha ugyan az a terv alapján készítik a motorjaikat akkor a Ferkáé miért megy tönkre és a Meki meg bírja?(vagy is a Hamilton féle motor)
Idén nem megy a Ferrarinak. Ez tény. Valamit elrontottak a motorban, ami tavaly jó volt. A mercinek viszont sikerült jobban fejlesztenie a tavalyi motort, mit a Ferrarinak. De :!: Ha nem lett vna meg a tavalyi motor terve a mercinek, LEHET hogy még mindig a 2006-os hibákkal küszködnének...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.31. 14:50:51

Sztem 2féle forgatókönyv lehet...
HA mindenki végigmegy,aki számít,akkor ilyen végeredmény:
Massa
Kimi
LEWIS

De sztem sanszosabb,h mindkettő kiesik.Vhogy az az érzésem,h Felipe túl fogja hajtani magát (?) és vmi gubanc lesz Hami versenyével is.Ez esetben
Kimi
Kova
Alonso
lesz a dobogó.

Na persze nem vagyok az orákulum,de érzésre ez jön le nekem. :wink:
Am bízom benne,h semmi gyanús közjáték nem fogja befolyásolni a végeredményt és tiszta futamon fog eldőlni a VB cím.És én,Mekisként sem kívánom,h kiessen akármelyik menő is,menjen cs szépen végig Felipe is meg persze HAMI is és győzzön a jobb!Asszem ez sportszerűbb,mint kiesésnek szurkolni... :roll:
HAJRÁ HAMILTOOOONNN!!!! \:D/
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2008.10.31. 14:49:48

torrentkiller írta: Fura. Tavalyelőttig majd minden versenyen elfüstölt a merci. Azóta hogy lenyúlták a Ferrari terveit talán 2x tönkrement. Ha ez nem lett vna, semmi esélye nem lenne egyik merci pilótának se a VBre. :evil:
Ennnyi...
Akkor azt mondd meg nekem ha ugyan az a terv alapján készítik a motorjaikat akkor a Ferkáé miért megy tönkre és a Meki meg bírja?(vagy is a Hamilton féle motor)


Azért írtam h még van ez a futam és majd csak utána lehetne következtetéseket levonni h mégis ki lett volna a világbajnok ha minden a rendes kerék vágásban megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2008.10.31. 14:51:50-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.31. 14:49:18

Szingapúrban miért is volt jobb Hamilton :?: Amig minden ment a rendes kerékvágás szerint, addig nagyon nem Hamiltonnak állt a százszló, Kimi is jött rá föl, Massával nem tudott menni. Ha a magyar nagydijon nincs a motorhiba, akkor Massának +10 pont, Hamilltonnak -1, vagyis most +4-el menne Massa.
A hsz-od második részében viszont igazad van, a Ferrari elqrta, ez tény, de erről Massa nem tehet.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.10.31. 14:47:34

bowlinggolyo írta: -Érdekes Hamiltonnak miért nem volt motorhibája?
-??????????????
-Mivel a Meki legalább tudott erre az évre egy biztos kocsi rakni az első számú pilótájuk alá.
Fura. Tavalyelőttig majd minden versenyen elfüstölt a merci. Azóta hogy lenyúlták a Ferrari terveit talán 2x tönkrement. Ha ez nem lett vna, semmi esélye nem lenne egyik merci pilótának se a VBre. :evil:
Ennnyi...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2008.10.31. 14:42:54

LG írta:Magyarország, Szingapúr...
Massanak ha nincs pechje, már rég VB lenne.
Nem hiszem h megnyerné azokkal a pontokkal a VB-t. Mivel itt van ez a verseny,Szingapúrban jobb volt Hamilton. És nem hiszem h pechet kellene mondani inkább azt h a Ferrari elqrta a motorhiba,a rossz lámpás módszer,stb...-kel


-Érdekes Hamiltonnak miért nem volt motorhibája? (eddig)
-??????????????
-Mivel a Meki legalább tudott erre az évre egy biztos kocsi rakni az első számú pilótájuk alá.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2008.10.31. 14:33:53

Első szabadedzés:
1:Massa 1:12.305
2:Hamilton 1:12.495
3:Raikkonen1:12.507
4:Kubica1:12.874
5:Kovaleinen:1:12.925
Szemerkélt az eső...
A szerencsére nem kellene alapozni mert akkor Kimi még a VB-i címért harcolna :roll: :roll: (Kanada,Francia,Belga futamok)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.31. 12:24:20

Sanama írta: Hol vette el a sors Massatól a VB-t?:) Nem emléxek rá.
Magyarország, Szingapúr...
Massanak ha nincs pechje, már rég VB lenne.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.10.31. 12:21:31

Snide írta:
Se a kavicságyas dologról, se az interlagosi váltóesetről nem ő tehetett. Az idei évben ha nem lesz bajnok, sokkal inkább magának köszönheti, mint tavaly!

GO Lewis!
Már megbocsájts, de miért nem tehetett arról hogy a kavicságyban végezte?
Nem ment időben kereket cserélni, mert azt hitte a felnin is megnyerheti a futamot. :lol: Egyértelműen ő qrta el. Meg ha a rajtnál rossz gombot nyom akkor sem ő tehet róla? pff...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Snide
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.08.05. 21:33:13

2008.10.31. 12:09:42

Varatrix írta:Már ne haragudj miihii de Hamiltontól nem a sors vette el a VB címet ő B**szta el! Nem tartom valószínűnek hogy megint elrontja, de ki tudja. Tehát nem a sorsozt kell okolni.

GO Nakajima!
Se a kavicságyas dologról, se az interlagosi váltóesetről nem ő tehetett. Az idei évben ha nem lesz bajnok, sokkal inkább magának köszönheti, mint tavaly!

GO Lewis!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.31. 12:05:35

Varatrix írta:Már ne haragudj miihii de Hamiltontól nem a sors vette el a VB címet ő B**szta el! Nem tartom valószínűnek hogy megint elrontja, de ki tudja. Tehát nem a sorsozt kell okolni.

GO Nakajima!
Vágom.
Ha egy Ferrari füstöl el v esik ki vmi miatt,akkor az a balsors miatt és szeeegény,szerencsétlen aranyos drága jó emberek tökéletes munkáját szúrta el.
Ha meg egy Meki,akkor muhaha,elqrták a bénák és megérdemlik a trógerek...
Ha tavaly nincs az a váltóhibája az angolnak,akkor talán már más a végeredmény a kavicságyban végződött futama ellenére...És ez legalább annyira a balsors,mint ami sújtotta/sújtja a pirosakat.Ha már ennél a sorsos cuccnál tartunk.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.10.31. 11:53:14

épp eleget szívott a Mclaren az utóbbi években a motorhiba meg hasonlók miatt, megérdemelnék, hogy most nyerjenek. Hamilton is megérdemelné, nem ő tehet a Ferrari és Massa elkövetett hibáiról.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.31. 11:51:24

miihii írta:
LG írta:Én sem kedvelem Hamiltont, de ezt már túlzásnak tartom. Én csak egy kis motorhibát kivánok neki, ami miatt ki kell majd a versenyen állnia, ugyanis 1 motorhiba neki is bele kell, h férjen, hiszen a riválisoknál már volt. Sztem ha ez megtörténne, akkor lenne igazságos a sors, hiszen egyszer már elvette Massatól a VB-t, most igazán visszaadhatná.
Kummára igazságos lenne :evil: Tavaly is elvette a sors Lewistól a VB-t,vegye el idén is,így igazságos,igaz?Csak h szegényszerencsétlendrágakicsimasszácska nyerjen.Pffff :roll:
Ferraris haggyad. Massácska a kis aranyos a király..
Hol vette el a sors Massatól a VB-t?:) Nem emléxek rá.
Remélem Lewis nyugodtan egy esős futamon megmutatja a Ferrarinak,hogy hogy kell nedves aszfalton menni, és nem büntetik meg a tisztelt bírók,mondjuk azért mert gyorsabban ment mint Massa

HAJRÁ LEWIS!
Válasz küldése