Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.11.01. 10:55:55

MR. TROMORT777 írta:
Nero. írta: Persze, sosem az övé. Kicsit elgondolkodtató, hogy miért pont mindig alatta áll meg a vas. Egy szezonon át még lehet valakinek pech szériája, de 10 éven át nem.
Persze mert Ő szét tapossa a gáz pedált. Egy műszaki hibát, hogy lehet egy pilóta nyakába varrni? Én Kimi drukkerként elismerem ha hibázik, mint például legutóbb is meg az egész éve tele van hibákkal,de azért na. Megállt alatta a vas, mit csináljon, rúgja ki a padló lemezt és fusson vele? Istenem. :roll:

Na, végre helybe vagyunk. Ismét Kimi a szerencsétlen, amikor kikerült egy cikk a közösségi oldalra, poénból valaki írta jöhetnek a Kimit szapuló kommentek, nem kellett sokat várni. :D Én meg azt mondom inkább hibázzon, mint egy olyan langyos víz legyen mint a mezőny 75%-a. Nekem kegyetlen tetszik amikor elszáll az agya és úgy vezet mint egy őrült, az hogy megadta magát a váltó és majd a motor is, ez balszerencse. Inkább 10 ilyen Kimi, mint egy Bottas, akit ha nem f1-es overálba lenne fel se ismernénk. Jelenleg ő és a fiatal Verstappen szolgáltatja a meccseket a futamokon. Hajlamosak vagyunk sajnos elfelejteni a múltat, ennyire erővel Alonso is egy csapnivaló pilóta, mert a mezőny végén kullog, és ez sem véletlen?!

Forza Ferrai! Vettel győzelmet érzek ma. Rosberg kilöki Lewist az első kanyarban. 8) :lol:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
MR. TROMORT777

2015.11.01. 04:53:06

Nero. írta: Persze, sosem az övé. Kicsit elgondolkodtató, hogy miért pont mindig alatta áll meg a vas. Egy szezonon át még lehet valakinek pech szériája, de 10 éven át nem.
Persze mert Ő szét tapossa a gáz pedált. Egy műszaki hibát, hogy lehet egy pilóta nyakába varrni? Én Kimi drukkerként elismerem ha hibázik, mint például legutóbb is meg az egész éve tele van hibákkal,de azért na. Megállt alatta a vas, mit csináljon, rúgja ki a padló lemezt és fusson vele? Istenem. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.01. 03:36:22

MR. TROMORT777 írta:http://www.telesport.hu/2015/10/31/hecc ... a-mosolyt/

Vettel a troll. :twisted: A cikkben van a vidi, nem tudtam külön linkelni.
Ez nagyon jópofa és szerintem ő abszolút most a háttérből viccelődve figyelgeti mi történik de lefog csapni majd. Én azért bízom benne hogy azért nem fogja túlzásba vinni mert nem szeretem a Ferrarit és akkor diplomatikus voltam, jó helyen vannak ott ahol most vannak, de az egyértelmű hogy a német egy remek pilóta is figyelni kell rá. És akinek van humora mindig pluszpont. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.11.01. 00:17:03

MR. TROMORT777 írta:
Nero. írta:
Jellemző, hogy közben Raikkonen megint a 15. kullog. Bezzeg hányan nekem estek amikor mondtam, hogy óriási hiba volt vele hosszabbítani.
3. szabadedzésen elszállt a motorja, alig ment pár kört. Az időmérő előtt váltót cseréltek és kapott egy használt motort. Időmérő elelején rádióban köszönte is a csapatnak, hogy ilyen gyorsan megcsinálták. Aztán a második etapban megállt alatta az autó. Ez most nem az Ő hibája volt!
Persze, sosem az övé. Kicsit elgondolkodtató, hogy miért pont mindig alatta áll meg a vas. Egy szezonon át még lehet valakinek pech szériája, de 10 éven át nem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MR. TROMORT777

2015.10.31. 23:40:15

Nero. írta:
Jellemző, hogy közben Raikkonen megint a 15. kullog. Bezzeg hányan nekem estek amikor mondtam, hogy óriási hiba volt vele hosszabbítani.
3. szabadedzésen elszállt a motorja, alig ment pár kört. Az időmérő előtt váltót cseréltek és kapott egy használt motort. Időmérő elelején rádióban köszönte is a csapatnak, hogy ilyen gyorsan megcsinálták. Aztán a második etapban megállt alatta az autó. Ez most nem az Ő hibája volt!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.31. 23:24:01

MR. TROMORT777 írta:http://www.telesport.hu/2015/10/31/hecc ... a-mosolyt/

Vettel a troll. :twisted: A cikkben van a vidi, nem tudtam külön linkelni.
Jellemző, hogy közben Raikkonen megint a 15. kullog. Bezzeg hányan nekem estek amikor mondtam, hogy óriási hiba volt vele hosszabbítani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MR. TROMORT777

2015.10.31. 22:43:28

http://www.telesport.hu/2015/10/31/hecc ... a-mosolyt/

Vettel a troll. :twisted: A cikkben van a vidi, nem tudtam külön linkelni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.27. 20:36:43

Ronaldinho&Barca írta: Ha már Alonso, ő mennyire volt csapatjátékos a ferrariban? Hagyjuk már, nagyszerű pilóták mind a ketten, de ha nem áll össze a kép ahogy ők szeretnék, akkor borul a bili.
Azért amit Alonso végigszenvedett a Ferrarival meg idén a McLarennel, le a kalappal előtte.

Rosberg, ha rutinosabb tavaly simán behúzza a bajnokságot, idén esélye se volt, meg szerencséje se, pedig van rutinja egy hétszeres világbajnok volt korábban a csapattársa.

Amúgy ez a Szujó Zoli tud már sok hülyeséget összehordani. Pl ez a "Kedves nézőink kapcsolják be bizonsági öveiket" bár legalább megismeri a pilótákat, mert Paliknak még az se ment...

A Ferrari hátránya még mindig nagyon nagy, a Mercedeshez képest szóval korai még Hamilton-Vettel csatát várni. Megcsinálták a legjobb motort meg lemásolták hozzá a Redbull kaszniját.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.27. 20:19:45

A rajt tényleg kemény volt és erről kevés szó esik. Nagyon agresszívan betette és nem először. Jövőre remélem a McLaren is feljavul, talán a Honda tud egy jó motort fejleszteni. Nekem ők a kedvenc csapatom és nagyon jót is tenne a mezőnynek egy jó Honda. Nem feltétlenül bajnokesélyes, de olyan aki beletud piszkálni a nagyok dolgába. Ahogy egy Williams betud, ahogy egy Force India odatud pörkölni, egy Torro Rosso vagy a RB. Szerintem nem volt egy unalmas év, mert rengeteg esemény történt, az tény hogy a vas és Lewis nagyon egymásra talált és egész egyszerűen idén nem lehetett megverni. Iszonyat erős mentálisan és tényleg csak a Hungaroringen éreztem, hogy hibázott és szét van esve, de amúgy a csávó hihetetlen koncentráltan végig nyomta az évet. Ez a sapkás dologban nem éreztem hogy bunkó akart volna lenni, rosszul jött ki. Rosberg visszadobta felállt morózus arccal végighallgatta a himnuszt. Egész évben ő volt a frusztráltabb tényleg rosszul alakult az egész sapkás dolog is meg az éve is. Én elfogult vagyok vele szemben, engem csak az érdekel amit a pályán alkot mert az számít nálam. Győzelem a cél és ő ezt folyamatosan szállítja is. Nem láttam a mozdulatán, hogy ez valamiféle bosszú akart volna lenni akár Kínáért akár más futam miatt és az egész év miatt. De nyilván nem szent ember ahogy Rosberg sem és más sem, ezért nem erkölcsi kérdés ez. Rosberg fogja magát és győzze le Mexikóban, mert neki amúgy ez most még fontos kell legyen, mert hiába ment el az éve, lelki fröccsöt kell szerezzen a következő évre. Ha Lewis még a maradék háromból megnyer 2-3 futamot, akkor tényleg "legyőzhetetlen" kategória felé lépked és Rosbergnél ezek is okozhatják a hibákat. Ugye most is elhibázott egyet, meg már idén nem egyszer. És a szegény embert az ág is húzza, eltörik a kormánya, elfüstöl stb. Lewist pedig jelenleg nem lehet megfogni. Ő ha élre áll akkor ott vége, csak extrém dolog kell jöjjön. SC, eső vagy bármi, amúgy hiba nélkül lehozza a futamokat baromi koncentráltan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.10.27. 20:08:03

Illik gratulálnom Hamiltonnak, szóval grat.

Jó idénye volt,és a csapattársa felől se igen kellett aggódnia.

Rosbergnek ha nem most született volna gyereke, biztos lennék benne,h nincsenek tökei. Meg sem tudom számolni hanyadik olyan szitu,amikor vezet, és SAJÁT hibájából odadobja a győzelmet. Tavaly volt 3, idén meg nem is érdekel,mert idén egyértelmű volt Hamilton fölénye.

Ez a jampizás persze nem teszi a britet szimpatikusabbá,de az Ő dolga, ő így éli meg a sikert,meg így akarja benyalni magát még jobban az Amcsi szívekbe.

Bízom benne,h a Ferrari Vettellel jövőre hasonló szintet tud képviselni,akkor bőven lesznek izgalmak, Seb elkaphatja. Ha viszont marad ekkora fölényük,akkor már most megfogadom kisebb vagyonnal a brit 4. VB címét, mert Rosberg képtelen lesz megverni. Ez már jó ideje egyértelmű, nálam akkor lett biztos,amikor mosolygott a dobogón, azok után,h a legfőbb riválisa mögött végzett, úgy,h előnyösebb helyzetben volt a verseny nagy részében.

Egy Vettel,Alonso,Hamilton ilyet nem igen tenne, ezért tudnak bajnokok lenni, Rosberg meg ezért nem lesz képes, pedig a nyers tempója elég sok alkalommmal meglenne Hamilton megszorongatásához, aztán jön a pelus effektus.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.27. 19:23:54

Hamiltont idén összesen két pilóta lett volna képes legyőzni azonos autóval:
-Vettel szerintem jelenleg ő a legjobb
-Fernando Alonso

HIába a pokoli jó formája ez a két versenyző képes lett volna legyőzni, bár most nagyon összejött minden a britnek.

akik megszorongatnának a még:
Ricciardo
Button

szerencsés esettben szerintem sikerülne nekik, valamint a tavalyi Bottasnak, aki idén valahogy nem volt az igazi.

A többiek úgy jártak volna, mint Rosberg, aki ráadásul elég peches volt idén.

Én nagyon nem szeretem Hamiltont, bár tény ő adja vissza a klasszikus forma1-es versenyző feelinget. És ha jövőre Vettel vagy Alonso nem igazol a Mercedeshez, akkor ünnepelheti a negyedik sikerét is.
MR. TROMORT777

2015.10.27. 18:56:53

Nekem ez a sapkás eset egyértelműen rossz nyertes esetét mutatja. Foglalkozzon a maga dolgával, ha meg sietni kell és annak szólt volna akkor oda lehet szólni szépen, de nem hinném, hogy ez pont az ő feladata lenne. Szép ez a VB cím meg tényleg méterekkel jobb pilóta mint Rosberg, de az ilyen felesleges hülyeségei miatt nem lesz szimpatikus a szememben.
Rosberg méltóan viselte mind végig, de ami betehette a kaput nála az a rajt lehetett. Érdekes, hogy arról itt szó sincs. Úgy ki tette Rosberget a pályáról, hogy az minden volt csak nem tisztességes, főleg nem egy csapattársal. Ezt pedig maga Wolff is elismerte. Persze Hamilton később lenyilatkozta, hogy nem volt szándékos, de a képek magukért beszélnek.

Egyébként amelett, hogy jó verseny volt, nekem ez a hétvége a szombati elmaradt időmérő miatt tetszett. Nem tudom láttátok-e, hogy mit le nem múveltek a csapatok. Egészen parádés volt.

Illetve szegény Kimim aranyozta be. Kiszedi az autót a táblából és megy tovább. Majd mondják neki, hogy új első szárny és kerekek kellenek mire mintha semmi nem történt volna: "Okay"
Szereti az ilyeneket, kiskorából is van valami ilyen sztori, hogy gokart versenyen kicsúszott a pályáról, kiszált, vissza emelte a pályára és ment tovább és ha jól emlékszem meg is nyerte azt a versenyt. :D

Szegény hibát hibára halmoz. Remélem jövőre még össze tudja magát kicsit kapni és bemutatni valamit a régi, igazi Kimiből. [-o<

Ez az év meg megint olyan semmilyen számomra. Elől semmi igazi nagy csata nincs. Itt van két ilyen szuper klasszis mit Vettel és Hamilton, egymás mellett gyűjtögetik a VB címeket de még egyszer nem feszültek egymásnak. Értem én, hogy technikai sport, de 90% az autón múlik. Lassan használhatnának robot pilótákat. Ha épp a tiétek a nyerő autó, akkor csak verd meg a csapattársad és már VB is vagy. Kezdeném támogatni a csapatonkénti 3 autót, mert akkor minden évben legalább 3an versenyeznének a bajnoki címért. #-o
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.27. 18:30:07

Elején is írtam már hogy a bulin is megjelent és feldolgozta. Idénre értettem hogy volt mikor pl nehezményezte hogy Lewis nem engedte el. Nem erkölcsi kérdés és túl kell Rosbergnek is lépni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.10.27. 17:35:26

Bob_Marley írta:
S.Agüero írta: Látszik az elfogultságod. :D
Odadobni a sapkát ilyen helyzetben elég taplóság, főleg, hogy a 2-es számú volt az, ezek után szerintem érthető Rosberg reakciója. Nyerni is tudni kell. :)
Wéber és Szujó is úgy látta, hogy nem rosszat akart. Legyek elfogult ha így könnyebb, ott ült a német mikor menni kellett volna már. Nincs ezzel gond az csinál amit akar, Lewis meg odadobta neki a sapkát, hogy gyere. Az meg hogy a kettes számú volt, hát melyiket dobja mikor Lewis nyert. :D Mondom még egyszer akkor legyek elfogult, nem erkölcsi verseny ez, Rosebrg meg veszíteni nem tud és nem csak most mutatta meg. Évkönyvben az lesz, hogy Hamilton az egész pereputtyot agyonverte ebben az évben.
Már bocs de ez hülyeség , hogy nem tud veszíteni. Tavaly amikor Hamilton megnyerte az utolsó versenyt és ezzel a Vb címet is Rosberg felment hozzá és gratulált pedig megcsinálhatta volna , hogy azonnal hazarepül . Plusz most Austinban egészen addig nem volt semmi baja ( persze az egyértelmű és természetes csalódottságon kívül) ameddig Hamilton oda nem dobta neki a sapkát. Persze lehet azt mondani , hogy Hamilton nem akarta ezzel hergelni Rosberget és én ezt akár el is hiszem , de Hamiltonnak inkább hagynia kellett volna Rosberget .

Az aki nem tud veszíteni az Hamilton. Emlékezz csak vissza , hogy amikor Vettel uralta a mezőnyt folyton tette a megjegyzéseket ( Alonosval egyetemben) , hogy igazából nem is Vettellel hanem Neweyval versenyez és , hogy Vettel a kocsija nélkül semmit se érne.

Jövőre remélem a Ferrari ledolgozza a hátrányát és Seb rommá veri a mezőnyt 8) .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.27. 15:01:15

S.Agüero írta: Látszik az elfogultságod. :D
Odadobni a sapkát ilyen helyzetben elég taplóság, főleg, hogy a 2-es számú volt az, ezek után szerintem érthető Rosberg reakciója. Nyerni is tudni kell. :)
Wéber és Szujó is úgy látta, hogy nem rosszat akart. Legyek elfogult ha így könnyebb, ott ült a német mikor menni kellett volna már. Nincs ezzel gond az csinál amit akar, Lewis meg odadobta neki a sapkát, hogy gyere. Az meg hogy a kettes számú volt, hát melyiket dobja mikor Lewis nyert. :D Mondom még egyszer akkor legyek elfogult, nem erkölcsi verseny ez, Rosebrg meg veszíteni nem tud és nem csak most mutatta meg. Évkönyvben az lesz, hogy Hamilton az egész pereputtyot agyonverte ebben az évben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.27. 13:34:19

Világ életében egy surmó volt, ez nem fog megváltozni
Mindemellett a 3 vb cím önmagáért beszél, egyiket sem kell megmagyarázni, ráadásul tehetsége alapján meg is érdemli ezeket.

Más kérdés,hogy borzalmas egy valami lett ez a mai F1.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.27. 13:26:15

Bob_Marley írta:
S.Agüero írta:Mondjuk az, hogy odaszabta a sapkát Rosbergnek elég bunkó volt.
Megítélés kérdése hogy mi volt bunkó. Odaejteni vagy visszahajítani. :D
Látszik az elfogultságod. :D
Odadobni a sapkát ilyen helyzetben elég taplóság, főleg, hogy a 2-es számú volt az, ezek után szerintem érthető Rosberg reakciója. Nyerni is tudni kell. :)
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2015.10.26. 16:20:01

Bob_Marley írta:
S.Agüero írta:Mondjuk az, hogy odaszabta a sapkát Rosbergnek elég bunkó volt.
Megítélés kérdése hogy mi volt bunkó. Odaejteni vagy visszahajítani. :D
Ilyen rendes munkaviszony közepette, sztem is nagyon jól tette hogy "odaejtette" a riválisnak. :lol: :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.26. 16:11:39

S.Agüero írta:Mondjuk az, hogy odaszabta a sapkát Rosbergnek elég bunkó volt.
Megítélés kérdése hogy mi volt bunkó. Odaejteni vagy visszahajítani. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2015.10.26. 16:10:10

S.Agüero írta:Mondjuk az, hogy odaszabta a sapkát Rosbergnek elég bunkó volt.
Hamiltont sztem eddig sem a tapintatossága miatt szerették. :mrgreen: Mindig is ilyen volt a pali. Egy azonban biztos hogy Rosberg tiszta Webber 2.0. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2015.10.26. 16:20:40-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.26. 15:09:29

Nagyon megtisztelő érzés, különösen, hogy Ayrton Sennával egyenlítettem ki a címeim számát – pont vele, aki olyan sokat jelent a számomra még ma is, nagyon-nagyon áldott vagyok.

Az ünneplés:
https://d1wst0behutosd.cloudfront.net/v ... APEP47UKWQ

A futam utáni bulin Rosberg is ott volt. Nyilván keserű lehet a szája íze, mert Lewist nem lehet megfogni és a sapkadobálás is ennek tudható be, de feldolgozta és megjelent.

Hamilton pedig remélem ugyanitt folytatja jövőre is, nagyon összeállt fejben idősebb korára és kíméletlen a pali. Ha pedig élre kerül akkor nincs pardon, a mezőnyben pedig keményen betolja a kocsit mint pl a rajtnál is. Nagyon éles és persze a kocsis is rendben van, de Lewis szinteket lépett a kezdeti időszakához képest. Lassan tíz éve van a Forma 1-ben, de ég és föld a különbség. Egy gyilkológép lett és szinte hiba nélkül vezet.Régen pont a szeleburdisága okozta sokszor a vesztét, de ennek szerencsére vége és hihetetlen éretten versenyez.
Szép volt kölök irány a negyedikért jövőre. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.10.25. 22:49:44

Gratulálok Hamiltonnak, ez az idei év teljes mértékben az övé volt. Nagyon lazán nyerte ezt a vb címet. Bízok benne jövőre szintet lép ismét a ferrari és egy jó kis Lewis - Vettel csata lesz kibontakozóban, piszok jót tenne a sportnak véleményem szerint.

Rosbergnél szerintem sótlanabb versenyző nincs a mezőnyben, bele van szürkülve és az hogy Vettellel küzd a 2. helyért a pontvadászatban, mintsem az első helyért mindent elárul. Webbert ekéztem mindig is mennyire sótlan egy pilóta, hát új értelmet nyert ez a kifejezés.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.25. 15:14:29

Sainz megint összetörte a vasat most az uszodában.
Lewis ma bajnok lehet, hajrá!
LEWIS HAMILTON VILÁGBAJNOK LESZ AZ AMERIKAI NAGYDÍJON, HA...
...nyer, Sebastian Vettel pedig legfeljebb 3. lesz.
...2., Vettel legfeljebb 6., Nico Rosberg pedig 3.
...3., Vettel legfeljebb 8., Rosberg pedig 4.
...4., Vettel legfeljebb 9., Rosberg pedig 5.
...5., Vettel nem szerez pontot, Rosberg legfeljebb 6.


Fangio Ferrariját Decemberben elárverezik, karácsonyfa alá belehet tenni...persze akinek van 7,8 milliárd forintja, mert annyi a kikiáltási ára. :mrgreen:

Q3 elmarad, úszik a pálya, az esti futam sem lesz egyszerű. Rosberg-Hamilton- Ricciardo a rajtsorrend.


A HÁROMSZOROS VILÁGBAJNOK
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.20. 04:52:48

Mikor felkelés után twitteren az fogad, hogy Lewis éppen zongorázik....:D
https://amp.twimg.com/prod/multibr_v_1/ ... tvfiNVQ%3D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.10.11. 16:25:35

Izgalmas kis futam volt. Most az egyszer kíváncsi lettem volna egy Rosberg - Hamilton párharcra, de ennek hamar pont került a végére. Vettel elképesztő elánnal hajt ebben az évben, jó lenne következő esztendőben szintet lépni ebben a teljesítményben. Kimi pedig végre úgy vezetett mint fénykorában, ilyen agresszívnak nagyon rég láttam, de tetszett, kár azért az ütközésért, nyakam tettem volna rá hogy meg lesz a 3. hely, Bottast szerintem ebből semmit se látott, ő se gondolta ott meg lehet a pozíció. Én inkább meccsnek tudom ezt be, de ha kap 5-10 mp-t a finn se lepődök meg.
Hamilton pedig ilyen simán nyerjen vb-t, nem semmi, lélektanilag idén nem lehetett megfogni. Ebbe pedig nem veszem bele az extrém hétvégéket ahol a ferrari legyűrte a mercit. Rosberg ezt sok év múlva nagyon bánni fogja..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése