USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.15. 00:15:10

Jamal Crawford - The Best Sixth Manᴴᴰ: http://youtu.be/Bv6fcS25yk8" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.14. 19:30:41

Bob, itt vagyok, meccseket is nézek, csak mostanában nem igazán volt kedvem fórumozni.

Pacers - Wizards: azt hinné az ember, hogy sorozatban 3 győzelem után, otthon, valahogy behúzza majd az Indiana és továbbjutnak. De nem, ilyen lélektelen játékot ritkán lehet látni. Harmadik negyed végén Gortat-nak több lepattanója volt, mint az egész Pacers-nek. Sőt, volt olyan is, hogy Wizards 17 offreb, Pacers 16 reb. Szóval én ezt a csapatot már nem tudom komolyan venni.

Heat - Nets: nincs mese, a következő meccsen, otthon, le kell zárni ezt a párharcot. Amúgy LBJ mennyire ideges volt, hogy kihagyta az utolsó büntetőt és nem lett meg neki az 50 pont :D

Spurs - Blazers: sajnos nem egy szint a két csapat.

Clippers - Thunder: ezt bravúros volt elbuknia a LAC-nak (mondjuk a bíráskodás kritikán aluli volt). A sok fika után azért megemlíteném, hogy ebben a párharcban az OKC legjobb embere Westbrook. Durant RW büntetőinél: KATT :D

Ja, a legújabb Thunder-szurkoló:
KATT
Gáspár Kevindürán.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.14. 17:37:21

Doc-ot én is megértem, ezzel a szériát is eldönthetik. Ő is hangsúlyozta, hogy ők bénázták el, de a fújást a végén én sem értettem. Mert ha nem faltot fújtak (pedig az volt, s nem azt fújták le) hanem hogy kiment a labda, akkor az Clippers labda (az meg hogy két kamerából nézték és nem tudták 100%-osan eldönteni, 1 perc alatt döntöttek, ennyi ideig nézegették a dolgokat összesen, akkor nézték volna még ha nem voltak benne biztosak hárman egy perc alatt nem tudom elhinni hogy summázták, hogy nem tudják. :D ). Szerintem a gyűrű alatti kamerából tisztán látszódott, hogy Barnes rácsapott a kezére Jacksonnak és Reggie másik kezéről meg kipördült. Clippers minden szempontból a legrosszabb forgatókönyvet kapta, OKC labda és utána még Paulra falt Westbrook hármas dobása közben. Ez a kettő együtt nyilván kiakasztotta az öreget. :D Illetve a végén Paulra Jackson gyanúsan ütött oda, mikor mentek 5-6 mp-vel a vége előtt a győzelemért. Ha ez Clippers labda 6-7 másodperccel a vége előtt +2nél, úgy hogy tele vannak 80-90%os büntetőző játékosokkal, ezt behúzták volna, sajnos volna. Nagyon sajnálom, mert ez egy szinte megnyert meccs volt, valahol visszaadta az élet az előző meccset, de ez a végén sokk volt, illetve a rengeteg büntető, amit kapott a Thunder. Valahogy fel kéne állni, hetediket kötelezően ki kell harcolni, ott meg bízni a csodában. Mindenesetre én még mindig nem mondtam le a Clippersről, Doc nagymestere, hogy kell egy dacból kosárlabdázó társaságot faragni ilyen szituációkból. És akkor remélem két meccsen egyszer-egyszer kiakad a számláló Paulnál és Griffinnél is.

Isten ad Isten elvesz, Warrirors ellen meg Pault ütött oda, s nem fújtak, csak ugye nyilván ez azért furcsa, mert ezt elvileg visszanézték. Mindegy, ekkora előnyt nem szabad leadni és akkor nincs miről beszélni. Jobbnak érzem a Clippset, megtudják csinálni akár még idegenben is a továbbjutást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.15. 03:02:50-kor.
Kép
Kép
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2014.05.14. 15:36:09

Először azt gondoltam, hogy befújták a faultot, másodjára meg hogy Reggieről ment ki, de visszanézve egyik kameraállásból sem tudnám megmondani 100% hogy róla ment ki. A kezdo5 olvastam először, hogy milyen szabályt is bele lehet magyarázni a helyzetbe.

Szerintem, ezt a Clippers bénázta el, ahogy a múltkori mecset az OKC.
Van tartása a nehéz helyzetekben az OKC-nek,nem értem miért jön a nagy előnyről való bukások.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.14. 12:11:08

Bob_Marley írta:
daffy írta:én követem és le is döbbentem a washington - indy meccsen. 62-23as lepattanóarány több mint érdekes.
a clippers meccset meg nem láttam,de azt olvasom,hogy elfújták rendesen. ez igaz?
Első negyedig bírtam az álmosság legyőzött meg sajnos az OKC is megverte a Clippset. Remekül kezdett a Clippers, Griffin nagyon jó volt az elején a negyed végét sikerült elbohóckodni 10 pontos előny hamar lecsökkent pár pontra, de utána mi történt azt már csak este tudom meg. :D De az szép, hogy hét pontos előnyről 50 másodperc alatt sikerült kikapni.....CP3 meg a végén hibát-hibára halmozott. Doc sajtótájékoztatóját érdemes megnézni duzzadnak az erek a nyakán. Majdnem szétment a feje, hogy nem adták oda a labdát a Clippersnek.
Hát nem kevés érdekes fújás volt a végén. Elbénázta a Clippers ez igaz, de a bírók is rendesen odaadták a Thundernek. Megértem Doc kiakadását.

Jamaal Crawford megint brutál volt. Nagyon bírom a csókát. Doc mondta neki, hogy most kell a segítséged, erre 4 pontos play :D
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.14. 12:01:13

neobarca írta: Áááááá, hatalmas meglepetés. Bár a Rangers most elkapta a fonalat. Vérszemet kapott. Sztem ez ki fog tartani náluk a döntőig. Te mit gondolsz? Boston vagy Montreal?
Én a Montrealnak drukkolok mert kanadaiak, de a Bostont erősebbnek érzem idén.
Szerintem is erosebb a Boston, szamomra meglepetes lenne, ha nem ok mennenek tovabb.
En is pont ezen agyaltam, hogy Rangers innen mar meg sem all a dontoig, de en vegso gyoztesnek az Anaheimet varom. :mrgreen:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.14. 11:36:06

Simán erősebb a Boston, de én is a kanadai csapatnak szurkolok.
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.14. 11:29:57

etooka9 írta:Pittsburgh otthon szepen kizugott, ugy hogy osszesitesben mar volt 3-1 is. #-o
Áááááá, hatalmas meglepetés. Bár a Rangers most elkapta a fonalat. Vérszemet kapott. Sztem ez ki fog tartani náluk a döntőig. Te mit gondolsz? Boston vagy Montreal?
Én a Montrealnak drukkolok mert kanadaiak, de a Bostont erősebbnek érzem idén.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.14. 10:26:03

Pittsburgh otthon szepen kizugott, ugy hogy osszesitesben mar volt 3-1 is. #-o
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.14. 10:15:37

daffy írta:én követem és le is döbbentem a washington - indy meccsen. 62-23as lepattanóarány több mint érdekes.
a clippers meccset meg nem láttam,de azt olvasom,hogy elfújták rendesen. ez igaz?
Első negyedig bírtam az álmosság legyőzött meg sajnos az OKC is megverte a Clippset. Remekül kezdett a Clippers, Griffin nagyon jó volt az elején a negyed végét sikerült elbohóckodni 10 pontos előny hamar lecsökkent pár pontra, de utána mi történt azt már csak este tudom meg. :D De az szép, hogy hét pontos előnyről 50 másodperc alatt sikerült kikapni.....CP3 meg a végén hibát-hibára halmozott. Doc sajtótájékoztatóját érdemes megnézni duzzadnak az erek a nyakán. Majdnem szétment a feje, hogy nem adták oda a labdát a Clippersnek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.14. 11:13:54-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.14. 07:15:26

én követem és le is döbbentem a washington - indy meccsen. 62-23as lepattanóarány több mint érdekes.
a clippers meccset meg nem láttam,de azt olvasom,hogy elfújták rendesen. ez igaz?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.14. 03:26:35

Game hol vagy??? :D
Kihalt a topik, senki nem nézi a meccseket?

Heat nyert, James elég forró volt meg parolázott Jay-Z és Beyoncéval meg Allen is találkozott Spike Lee valamint Denzellel és 3-1 műár nekik. Blazers hozott végre egyet, de szerintem Texasban ez lefog zárulni.

Most meg majdnem 30-al ég a Pacers....Komolyan rapszodikusabb mint a Barca. :D De, ami a legkegyetlenebb statisztika, van hátra 2 perc pattanózás 61-21, egészen elképesztő. Gortat megállíthatatlan, remélem valaki behúzta fantasyban én jól befürödtem vele a negyedik meccsen. Erre most meg karriermeccset hoz. Mondjuk nem sok ellenállásba ütközik. Pacers otthon egészen botrányos a PO-ban, a Wizards meg idegenben nagyon jó. Komolyan ha nem látom nem hiszem el, ez a csapat amelyik hozott az elmúlt 3 meccsből 2 kifejezetten jó játékot, erre vissza az apátiába....Mi a fene van veled Indiana????

ESPN sources say Pistons & Stan Van Gundy have reached agreement in principle to make SVG their new coach/president of basketball ops

Most meg hajrá Clipps, lendületből be kell húzni. Kíváncsi vagyok Brooks mit fog reagálni, lesz-e valami változás a rotációjában vagy a taktikájában.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.12. 16:55:57

Eazzy írta:
Hibbert meg azután a gyalázat után fityiszt mutat? :D Nem kellett itt kétkedőnek lenni, mert nem nem ment neki a játék, hanem nem játszotta. A leggusztustalanabb dolog, amikor egy játékosnak nulla akarata van, legfőképpen egy PO-ban. Én, mint Iverson fan, kifejezetten undorodom mostmár Hibberttől. Tökéletes ellentéte annak, amit szeretni lehet egy játékosban, ha küzd hajt, bármi is van. Ő mutat fityiszt? Figyiszt neki, hogy most már őkelmének kedve támadt.
És ezzel egyet is értek, hogy akarat a legfontosabb. Viszont az meg még jobb, hogy nagyon mélyről feltudott jönni és a köznevetség tárgyából végre megint jól játszik. És ehhez szintén elég nagy akarat és lelki erő kellett, de azért még ne kiabáljuk el. Én szeretem az ő játékát de jó azt látni, hogy mélyről (teljesen jogosan kapta a kritikákat) elindulva most megint jól tud teljesíteni. Az igazi előadás a Heat elleni konferencia döntőben lesz (nem hiszem, hogy ne Heat-Pacers ECF legyen). Hibberten rengeteg múlik. A fityiszt mutat dolog arra irányult, hogy egy világ volt ellene, de azért csak összekapta magát. Persze a kérdés jogos, hogy ettől nem kell elájulni, mert ezt kéne teljesítse, de mikor ilyen gödörben van valaki azért jó azt látni, hogy kimászik belőle.
Plusz ha szakmai elemzéseket vesszük figyelembe a Hawks elég rossz volt neki, hogy nem tudott a gyűrű alatt mozogni, de ez nem is mentség a 20 perc alatt elért pár pont pár pattanós meccseire, természetesen. Illetve valami lehet abban, hogy Bynum rossz hatással volt rá, mióta elment visszaállt a rend.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.12. 15:10:31

Bob_Marley írta:Szerintem pont kijött a két edző között lévő különbség. Doc hiába egy konzervatív edző, de nagyon jól áttudja látni az ellenfél és a saját csapatainak erősségét-gyengeségét és változtat. Azzal hogy Pault ráétette Durantre megfogta az OKC-t. Plusz hozzájön, hogy a Clippers merítési lehetőségei elég nagyok. Én nagyon bízom benne hogy innentől sikerül megnyerni a párharcot, ez akkor momentum ez a nagy győzelem, hogy lendületből el kell hozni az idegenbelit és otthon lezárni.

Kicsit nyugodtabb a topik, a második kör konzekvenciája, hogy megérkezett a Spurs és a Pacers a rájátszásba. :D Én ennek nagyon örülök, végre az Indiana megtudja mutatni mit is tudnak. Hibbert meg szépen fityiszt mutatott minden kétkedőnek kezd bemelegedni az óriás.
Mindenképpen edzői nagyság volt benne. De pl én egyetértettem Doug Collinsal, aki meccs után úgy értékelte a Thundert, hogy "bad habit". Szóval működik valami rendesen, járatják a lasztit, ellépnek istenesen, erre fogják, és megállnak. Mármint szó szerint. Vagy Westy rohant, vagy Durant isozott. Komolyan nem értem mi volt a cél.

Hibbert meg azután a gyalázat után fityiszt mutat? :D Nem kellett itt kétkedőnek lenni, mert nem nem ment neki a játék, hanem nem játszotta. A leggusztustalanabb dolog, amikor egy játékosnak nulla akarata van, legfőképpen egy PO-ban. Én, mint Iverson fan, kifejezetten undorodom mostmár Hibberttől. Tökéletes ellentéte annak, amit szeretni lehet egy játékosban, ha küzd hajt, bármi is van. Ő mutat fityiszt? Figyiszt neki, hogy most már őkelmének kedve támadt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.12. 14:49:55

Szerintem pont kijött a két edző között lévő különbség. Doc hiába egy konzervatív edző, de nagyon jól áttudja látni az ellenfél és a saját csapatainak erősségét-gyengeségét és változtat. Azzal hogy Pault ráétette Durantre megfogta az OKC-t. Plusz hozzájön, hogy a Clippers merítési lehetőségei elég nagyok. Én nagyon bízom benne hogy innentől sikerül megnyerni a párharcot, ez akkor momentum ez a nagy győzelem, hogy lendületből el kell hozni az idegenbelit és otthon lezárni.

Kicsit nyugodtabb a topik, a második kör konzekvenciája, hogy megérkezett a Spurs és a Pacers a rájátszásba. :D Én ennek nagyon örülök, végre az Indiana megtudja mutatni mit is tudnak. Hibbert meg szépen fityiszt mutatott minden kétkedőnek kezd bemelegedni az óriás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.05.12. 12:01:27

Aki szerint érdemtelenül nyert a Clips, az ne is nézzen NBA-t :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.12. 10:33:58

csababarca írta:(amúgy legközelebb csendben maradok,nem avatkozok az itteni zárt közösség társalgásába,már nem először találtok be)
Nyugodtan pofázz bele. Szabad országban élünk. :lol: Azért van az oldal, hogy kifejtsük a véleményünket. Van 1-2 kötekedés, de hát szerencsére virtuális pofontól még senkinek se tört be az orra. :mrgreen:

Amúgy tegnap az OKC sztem elég gusztustalanul játszott. Jópár szabálytalanság maradt fújás nélkül. Hogy messze ne menjek, Griffinen vagy 3 teljesen tiszta. Megérdemelte a Clippers ennek tükrében. Meg amúgy is nekik szorítok. 8)
Eazzy írta:Mondjuk az megoldás, hogy megsértődsz :D
Ezt mókásnak tartom. De a világért se szeretnék bármilyen megjegyzést vagy bántó szót hozzáfűzni. Én békepárti vagyok! Peace! O:) [-o<

Inkább egy kis Iverson, ha esetleg nem volt még: https://www.youtube.com/watch?v=uEOkxnU5O4s" target="_blank
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.12. 09:52:06

csababarca írta:Írtam,hogy az OKC mennyi zseniális floatert dobott,vagy varázslatos triplát? nem hiszem.OKCnek drukkolok, ezért az ő kosaraiknak szimplán örültem, és nem érdekelt,hogy hogy ment be. De nem ajnároztam pl Jackson lejáró támadóidejű tripláját, sem. Kit érdekelnek az ilyenek, engem az ellenfél kosarai bántottak,nem az én csapatom szerencsés kosarai. De a végjátékban ebből elég sok volt Pauléknak.
Mindegy, ilyen leolvadás nem megengedhető egy PO-ban.

(amúgy legközelebb csendben maradok,nem avatkozok az itteni zárt közösség társalgásába,már nem először találtok be)
Nem, nem írtad, csak az egész komment, meg a végén az egy ideig nem nézel NBA-t ha fordít a Clippers meg ilyenek miatt nagyon olyannak hangzott az egész, mintha a Clippers jó adag mákja miatt jött volna kizárólag vissza.

Egyébként én is a Thundernek szurkolok, meg annak, hogy legyen 7 meccs.

Viszont nagyon úgy néz ki, hogy ha nem jönnek ki ebből a meg van az előny, mostmár elég isozni, akkor a Spurs szanaszét szedi őket.

Mondjuk az megoldás, hogy megsértődsz :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.12. 00:43:50

Eazzy írta:
csababarca írta:erre ilyen kamu triplák beesnek, meg lehetetlen floater kosarak..
Mi az a kamu tripla? Másik oldalon nem esett lehetetlen floater? Durantnak nem is egy. Vagy ami az egyik oldalon mák, az a másikon zsenialitás?

Nulla mozgás volt a teljes utolsó negyedben az OKC-től. Aztán csodálkoznak, hogy visszajött a Clippers.

Írtam,hogy az OKC mennyi zseniális floatert dobott,vagy varázslatos triplát? nem hiszem.OKCnek drukkolok, ezért az ő kosaraiknak szimplán örültem, és nem érdekelt,hogy hogy ment be. De nem ajnároztam pl Jackson lejáró támadóidejű tripláját, sem. Kit érdekelnek az ilyenek, engem az ellenfél kosarai bántottak,nem az én csapatom szerencsés kosarai. De a végjátékban ebből elég sok volt Pauléknak.
Mindegy, ilyen leolvadás nem megengedhető egy PO-ban.

(amúgy legközelebb csendben maradok,nem avatkozok az itteni zárt közösség társalgásába,már nem először találtok be)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.05.12. 00:30:46

csababarca írta:erre ilyen kamu triplák beesnek, meg lehetetlen floater kosarak..
Mi az a kamu tripla? Másik oldalon nem esett lehetetlen floater? Durantnak nem is egy. Vagy ami az egyik oldalon mák, az a másikon zsenialitás?

Nulla mozgás volt a teljes utolsó negyedben az OKC-től. Aztán csodálkoznak, hogy visszajött a Clippers.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.11. 23:58:57

Istenem, el fogjuk rontani...+12vel kezdtük meg a Q4-et, erre már csak +6. Úgy,hogy a negyed elején +15 is volt...nem igaz már, pedig nagyon kéne a Win idegenben. :evil:
Egyszer sem vezetett eddig a Clippers, remélem nem is fog,mert ha egszer átveszik a vezetést, akkor vége.

+1. Vicc ez az egész.
+3 Durant! 2:12 vissza. Dobhat kettőt Collison. 2/2.
Durant kosár.
Griffin betör, and one. Egál...
1:35 van vissza. 94-94
Durant büntetők. 2/1.
Crawford tripla...vezetnek először 1:20al a vége előtt. kamu.
RW Egyenlít!!!!

97-101 oda. fél perc vissza.
NBA-t se nézek jó darabig,ha itt nyer a Clippers. :roll:


Nevetséges. és ki vállalja az utolsó triplát? na ki? Westbrook.
38 kapott pont az utolsó negyedben, ez mi? Innen megint nehéz, ilyen meccset nem szabadott volna elbukni,agyon volt nyerve többször is, erre ilyen kamu triplák beesnek, meg lehetetlen floater kosarak..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.11. 22:22:56

neobarca írta:OKC-LAC van valaki? Thunder nagyon bekezdett... 8)
aztán a clippers is,már csak -4
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.11. 21:51:34

OKC-LAC van valaki? Thunder nagyon bekezdett... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.10. 08:34:07

Kezd alakulni a papírforma... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2014.05.10. 01:09:35

daffy írta:más:
egy oldalbedobás assistnak számíthat?
elvileg igen. lásd: rockets-blazers game 6.
lillard utolsó dobása batum asszisztjából jött a play-by-play szerint.
Válasz küldése