USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2014.03.27. 11:29:27

daffy írta:
Kalap1988 írta: Ja, nem tűntem el, csak nem írok, mert elég elfoglalt vagyok, de olvasom a fórumot állandó jelleggel :) Épp most azért léptem be ebbe a topikba, mert meg akarom kérdezni, hogy nem tudjátok véletlenül, hogy honnét lehet letölteni az éjszakai Miami-Indy meccset? Davkán néztem, ott még nincs fenn, gyanítom, hogy akkor még a torrent oldalakon sem. Ma megnézném, este ráérek, mondjuk gondolom holnapra már a davkán is fenn lesz. Az eredményt sajnos tudom, de látom izgalmas ( és végre védekezős!) meccs volt, úgy hogy nem érdekes. Köszi!
fent van a legnagyobb magyar torrent oldalon is(ncore),illetve a külföldin is(thepiratebay)
Köszi, azt hittem a davkára kerül fel legelébb, ezért nem néztem torrenteken.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.03.27. 11:28:38

Kalap1988 írta: Ja, nem tűntem el, csak nem írok, mert elég elfoglalt vagyok, de olvasom a fórumot állandó jelleggel :) Épp most azért léptem be ebbe a topikba, mert meg akarom kérdezni, hogy nem tudjátok véletlenül, hogy honnét lehet letölteni az éjszakai Miami-Indy meccset? Davkán néztem, ott még nincs fenn, gyanítom, hogy akkor még a torrent oldalakon sem. Ma megnézném, este ráérek, mondjuk gondolom holnapra már a davkán is fenn lesz. Az eredményt sajnos tudom, de látom izgalmas ( és végre védekezős!) meccs volt, úgy hogy nem érdekes. Köszi!
fent van a legnagyobb magyar torrent oldalon is(ncore),illetve a külföldin is(thepiratebay)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2014.03.27. 11:20:26

Bob_Marley írta:
Game90 írta: Illetve ha van rá igény, akkor hozok egy játékot (posztonkénti párharc, legjobb 16, negyeddöntő, elődöntő, döntő lebonyolításban), hátha felpörög egy kicsit a topik.
Én támogatom, kicsit tényleg leült, látod gyenge a Boston nem él a topik. :P
Viccet félre téve, pár arc eléggé eltűnt, kanty-Kalap-Messifan stb, de én pl mindig elolvasom amiket irkálsz, szóval ne hagyd abba.
Írni nem nagyon tudok újat, én a Boston meccseket nézem meg, olykor a többiekét is ha úgy alakul, bár most már azokat nem hiszem majd csak a Po-ban. Celtics meg idén gyengus. Jól játszunk, de kikapunk. :D
Ja, nem tűntem el, csak nem írok, mert elég elfoglalt vagyok, de olvasom a fórumot állandó jelleggel :) Épp most azért léptem be ebbe a topikba, mert meg akarom kérdezni, hogy nem tudjátok véletlenül, hogy honnét lehet letölteni az éjszakai Miami-Indy meccset? Davkán néztem, ott még nincs fenn, gyanítom, hogy akkor még a torrent oldalakon sem. Ma megnézném, este ráérek, mondjuk gondolom holnapra már a davkán is fenn lesz. Az eredményt sajnos tudom, de látom izgalmas ( és végre védekezős!) meccs volt, úgy hogy nem érdekes. Köszi!
Mostanában kevesebb meccset nézek, mert sok volt a saját meccsünk, meg a netem, tv-ém is rossz volt, de azért Game sweet 16-jére válaszolok:
Szóval:
1. kör: - San Antonio-Minny - Spurs, - Golden State-Memphis ( hu, de kemény :D) - szívem szerint Warriors , Clippers-Chicago- Clippers, Miami-Toronto- Heat, Indiana-Brooklyn- nehezen,de Indy, Houston-Phoenix- Rockets, OKC-Washington- OKC, Portland-Dallas- Dallas, hogy egy meglepetést is kihozzak ( bár nem is biztos, hogy az lenne, jó a Dallas)
2. kör: -GSW-SAS-SAS , Clippers-Miami ( nagyon kemény szintén)- szívem szerint Clippers, de ez akár idén nagydöntő is lehet - Indiana-Houston- Pacers- OKC-Dallas- bár 10 nap alatt kétszer megverték őket, de OKC
3. kör: Clippers-SAS- SAS , INDY-OKC- Indiana
Döntő: SAS-Indiana- Spurs, csak mert megérdemelnék :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2014.03.27. 11:28:41-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.26. 17:44:28

Egy ilyen Lakers (várjatok, sorolom a neveket: Kaman, Jordan Hill, Wes Johnson, Meeks, Marshall, Ryan Kelly, Henry, Nick Young, Sacre, Bazemore, M. Brooks) hogyan tud 127 pontot dobni egy meccsen, ebből 51-et a 3. negyedben? :mrgreen:

How The Lakers Scored 51 Points On The Knicks in the 3rd Quarter:
http://youtu.be/50mldn35i2o" target="_blank


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.25. 18:42:28

Bob_Marley írta:Én támogatom, kicsit tényleg leült, látod gyenge a Boston nem él a topik. :P
Akkor hozom majd :)

De előbb egy ilyen:


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.25. 01:07:57

Game90 írta: Illetve ha van rá igény, akkor hozok egy játékot (posztonkénti párharc, legjobb 16, negyeddöntő, elődöntő, döntő lebonyolításban), hátha felpörög egy kicsit a topik.
Én támogatom, kicsit tényleg leült, látod gyenge a Boston nem él a topik. :P
Viccet félre téve, pár arc eléggé eltűnt, kanty-Kalap-Messifan stb, de én pl mindig elolvasom amiket irkálsz, szóval ne hagyd abba.
Írni nem nagyon tudok újat, én a Boston meccseket nézem meg, olykor a többiekét is ha úgy alakul, bár most már azokat nem hiszem majd csak a Po-ban. Celtics meg idén gyengus. Jól játszunk, de kikapunk. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.24. 21:19:38

Knicks-nek sikerült kikapnia egy életerős Cavs-től.

Wolves - Suns utolsó pár percét elkaptam, ennél a Minny-nél szerencsétlenebb csapat nem nagyon van. Love jobbat érdemel, mondjuk most ő is benne volt a vereségben.


Illetve ha van rá igény, akkor hozok egy játékot (posztonkénti párharc, legjobb 16, negyeddöntő, elődöntő, döntő lebonyolításban), hátha felpörög egy kicsit a topik.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.22. 14:27:44

Raptors visszakapta, amit anno a Brooklyn ellen műveltek, hogy 2 támadási különbséget dolgoztak le pár mp alatt. 8 pontot bukni, derék. :D

http://ballislife.com/miami-heat-presen" target="_blank ... ship-ring/
Ilyenkor mutatkozik meg, hogy mi az hogy csapat, a régi játszótársak nem feledkeztek meg az egykori katonatársról.

Melot nem nagyon érdekelte a felrajzolt figura. :D
https://www.youtube.com/watch?v=0xbnTHDgiqY#t=13" target="_blank
Röviden elintézte, mit kell csinálni.

Amúgy a passzos nagyon jó, vannak benne bőven érdekességek, Thunder, Miami stb.

Bynum megint out, azért elmondható szegény embert még az ág is húzza, persze nem akarok mártírt csinálni belőle, mert tett is érte. De még mindig nagyon fiatal, s lenne benne bőven. Gordon-Westbrook térdsérülés, előbbi nem meglepő, utóbbi meg Rose betegségbe esik?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.22. 07:53:20

Check this out!

Kevin Durant HUGE Alley-Oop Dunk vs Cavs

https://www.youtube.com/watch?v=3bHGPVbGqCk" target="_blank
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.22. 04:30:43

Does Russell Westbrook Help OKCs Title Chances?
http://youtu.be/A15e4ihwslw" target="_blank


Második hosszabbítás, 50 mp-cel a vége előtt, 118-110-re vezet a Raptors, szerintetek mennyi lett a végeredmény? 119-118 a Thunder-nek... ](*,) Durant tripla, Lowry mellé, Fisher tripla, Salmons 2 büntető mellé, Durant tripla. The Servant (ilyen becenevet, omg...) 51/12/7, most már szurkolok neki, hogy döntse meg Jordan rekordját.


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.20. 16:34:58

NBA Passing:
KATT
Na, ezt nézzétek meg!


Dwyane Wade Trainer Tim Grover Reveals Full Story of Heat Star's Injury Recovery:
KATT
Ez is érdekes.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.20. 11:35:24

Akármekkora győzelmi sorozatban is van a Knicks a sorsa legfőképpen az Atlanta és a Bobcats kezében van, így is 4 meccs van a NY és a Hawks között.

NY sorsolása:
@Phi, Cle, @Lal, @Sac, @Pho, @GSW, @Uta, Bro, Was, @Mia, @Tor, Chi, @Bro, Tor

Atlanta:
Nop, @Tor, Pho, @Min, Por, @Was, Phi, Chi, Cle, @Ind, Det, Bos, @Bro, Mia, Cha, @Mil

Bobcats:
Por, Hou, Bro, @Orl, Was, @Phi, Orl, @Cle, @Was, @Bos, Phi, @Atl, Chi

Ha a NY nyerne is 14-et, az Atlantának négyet kellene bukni. De a Knicksnek nagyon necces lesz Phoneixben, GSW ellen, Miamiban, Toronto ellen meg Brooklynban. És mindegyik idegenbeli meccs. Bobcatsnek van talán a legnehezebb sorsolása ők 13 meccsből akár bukhatnak 6-7et is. De szerintem a Por-Hou-Bro hármasból kapásból minimum egyet nyernek otthon. Atlanta tud a leggyengébbektől is kikapni mostanában, de azt mondom a NY-tól így is csoda kell, de a legfontosabb hogy ne számolgassanak hanem minden meccset próbáljanak megnyerni, ha kis szerencséjük van nekik most 4 nyerhető meccs jön, 3 tankoló ellen, meg a Cavset otthon verniük kell, míg a Hawks a Pelicans-Raptors-Suns-Wolves-Blazers-Wizards 6meccsből elbukhat simán 3-4et. És akkor szinte fej-fej mellett lehet megérkezni az utolsó pár meccsre. Szóval esély megvan, de azt mondom 20-25%-nál nem adok többet a NY-nak. Viszont izgalmas lesz ez a hármas versenyfutás a 7-8 helyért, ahol majd jön az Indiana és a Heat. :mrgreen:

Ricky Rubio Drops a Triple-Double on Dallas
http://www.youtube.com/watch?v=ZBci3AF15ro" target="_blank
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.20. 09:13:27

Baszki! Melo nem viccel. Pacers vs. Knicks 86-92
De ha így tudunk játszani, akkor a szezonban miért nem tudtunk így játszani :?: :?: :?:

Asszem kezdhetek fogalmazni... :( :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.20. 02:51:27

Alkalomhoz illően a Heat ellen értük el az idény 23-ik győzelmét. :D James nem volt, de ettől függetlenül hatalmas győzelem. Bradley karriercsúcs 6 tripla, Rondo szokásos Heat elleni extázishangulat, s a meccs végén ő hozta az egyik legfontosabb kulcsjátékot. Végig szoros volt a negyedik negyed, s döntetlen állásnál kiharcolt egy feldobást Haslemmel szemben, majd meg is nyerte, s abból dobott támadásban egy kettest. Bass remek félidő, Green borzasztó fontos triplát dobott be 94-94nél, s egész meccsen remekül dobtuk a triplát, hatalmas győzelem a csapattól.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.19. 17:16:21

How Anthony Davis Might Prevent KD From Being The Best In The NBA:
http://youtu.be/4CXVRHhXYM0" target="_blank
8 perc.

Last 5 Games: 33.2 PTS, 14.2 RBS, 3.4 BLK, 57.1%FG.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.15. 08:37:50

Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.14. 16:26:52

Bob, köszi a választ. Szóval elcserélnéd. Vagy nem? Vagy igen? :mrgreen:


Eric Decker leaves Peyton Manning for Geno Smith. That’s like leaving Kate Upton for Honey Boo Boo’s mom.


Egyébként tegnap ezt a videót néztem:
http://youtu.be/VOZY99zZ-o8" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.03.13. 16:16:37

Jövök erősíteni a kontakt sportos oldalt. NFL :D (na most a rugbysek biztos röhögnek)

A Denver szépen bevásárol így két nap alatt a FA-n. Aqib Talib, TJ Ward és Demarcus Ware is ott kötött ki...ha össze tudják őket kovácsoni, akkor azért nem lesz semmi pusztítás ott a Von Miller - Ware kettőssel. Talib is kiváló CB, hacsak nem sérül meg. Elkapók kb tökmindegy kik, Manning úgyis kihozza a legjobbat belőlük, szóval Decker elvesztése nem nagy érvágás, Moreno mögött meg Monte Ball már tavaly is villantgatott, idén így nem lesz nagy baj Moreno távozása sem.
Ha nem csokizza össze a gatyust PM, akkor megint ott az esély az SB-re simán.

Kis hazabeszélés: nálunk nagy nevek nem jöttek, bár Byrdet szerettem volna, de végül szent lett. Helyette a volt szent Malcolm Jenkins...nem nagyon örülök nekije, de cáfoljon meg. Hoztunk minőségi CB cserét is Nolan Caroll. Jött ST-be is erősítés, valamint a Patstől Sopoagaért kapott 5. köröst odaadtuk Sproles-ért. Azért az utóbbi évek legjobb elkapó RB párosa van nálunk, úgy érzem lubickolhatunk majd a támadóegység változatosságában ilyen névsorral, hogy McCoy, Sproles, DeSean Jackson, Maclin, Cooper, és azért a TE-k sem kutyaütők. Szóval skill posztokon el vagyunk eresztve, a fal is rendben van. Egy jó draft, és akkor a PO megint meglehet, ezúttal talán tovább is jutunk, mint tavaly.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.13. 13:29:14

Azért a Knicks még így is 3 meccsre van a PO-tól, szóval örömködni még rohadt korai.
Tegnap néztem félideig a meccset, de már akkor sejteni lehetett, hogy mókás csörte lesz mikor úgy kezdődött az egész Anthony felkocog majd 10 méterről ráemel egy triplát 3-0 a NY-nak..És ez ment végig, bejöttek Hardaway-ék és csak rosszabb lett. :D Gyakorlatilag az egész meccsen kedvérre dobálhatta a NY a triplákat, s esett minden. Reménykedtem benne, hogy a magas embereink Chandler-STAT hiányában azért szoros meccset hoznak ki, de ez sajna nem jött össze. Hiába volt az Indiana ellen is hatékony a pattanózás, korán nagy hátrányba kerültünk, s szépen maradt is az eredmény. De ez van, nem a NY az ellenfelünk idén, én abszolút megvagyok elégedve a csapattal, nagyjából mindenki ellen partiban vagyunk, de azért nyerni ritkán nyerünk. :lol: Viccet félre téve, persze egy szurkoló nem tud úgy leülni meccset nézni, hogy kapjunk ki, játékosok meg pláne, de ilyen cserepaddal, hogy Babb-Johnson-Pressey ez azért borítékolható. Mondjuk utóbbiban én látok fantáziát.

Rondo kérdésre meg a szívem azt mondja nem cserélném el, az eszem meg azt hogy igen. A franchise-t jellemzi, hogy a meghatározó játékosok saját draftoltak, akár Bird, McHale, Ainge, PP, Walker, de ha az "őskort" nézzük ott is, Heinshon, Russell, Havlicek, Jo Jo White stb. És Rondo is a mi kutyánk kölke, nagyon örülnék ha maradna, s ő is Celtics akar maradni ezt többször elmondta, ezért is "kosarazta" ki a Raptors meg a Kingset is azzal, hogy nem fog náluk hosszabbítani. Viszont félek attól, hogy belesünk a Rose effektusba. Egy ACL sérülés után félő, hogy ha nem is a műtött térde hanem a másik megy tönkre. És Rondo 30 éves lesz, mire lesz nálunk normális csapat. Nagyon örömteli, hogy nyomott egy fityiszt a kétkedőknek, s nem üres beszéd volt tőle, hogy ráfekszik a dobásra. Nagyon komoly rehabon ment ő is végig, a klub végig mellette volt, ezért is fájó lenne ha elcserélnénk. Viszont sajnos PG-t könnyebb találni, mint egy jó magast, Sully mellé egy Noel típusú "rim protector" nagyon kéne. Rondo szerződése hamarosan lejár, a megfelelő puzzle darabkákkal körülötte, nagyon jó lenne a jövőben, s fájna ha elcserélnénk. De ahogy mondani szokták nem zörög a haraszt...És most már folyamat az ő elcserélését lehet hallani így kezd az ember beletörődni. Gyenge csomagért nem cserélném el, de tudva, hogy súlyos sérülése volt, lassan 30, meg az említett PG-t könnyebb találni okok miatt, egy jó ajánlat esetén cserélném. A Kings féle csomag McLemore-ral meg első körös draftjogokkal jó csomagnak számít már nálam. De nagyon bízom benne, hogy az az akarat, ami Rondot jellemzi megmarad, s befogja bizonyítani akár nekem, akár Aingenek, hogy nem szabad elcserélni. Mert erre is megvan az esély, egy jó drafttal meg a cserepad megerősítésével jövőre PO-ért kéne harcoljon a csapat és ehhez Rondo nem lenne rossz. :D

Amúgy cserepadról jut eszembe, Clipps-Warriors végét elkaptam, hát úristen, hogy a Clippersnek milyen csapata van, gyakorlatilag a cserpadjukon lévő emberek máshol kezdők voltak. :D Collison-Dudley-Granger-Big Baby, élőben még brutálisabb nézni, hogy olyan mély a padjuk, hogy Doc gyakorlatilag minden meccsre belenyúl valakibe aki beszór ripsz-ropsz 15-20 pontot. Reddick-Crawford meg még sérült is, brutális a csapatuk.
Tegnap Griffin:
Blake Griffin Defies Gravity for the SPECTACULAR Putback Jam
https://www.youtube.com/watch?v=7n1Vv1u7ZJk" target="_blank
MVP-től messze van így hogy Durant-James pattogtat, de nagyot lépett idén előre, örülök hogy nálam van fantasyban. :D

LMA megsérült egyébként, de nem súlyos. Ez a Kelet-Nyugat összehasonlítás meg részemről egy kibúvó kereső kiskapu. Igen erősebb Nyugat, de ahogy lejjebb is írta valaki a győztes mégis nagy valószínűséggel keleti lesz, ráadásul volt idő, mikor Kelet sokkal erősebb volt mint Nyugat. Ez most ilyen, meg hozzátartozik, hogy Nyugaton sokkal inkább a támadógépezetek működnek Houston-GSW-Portland stb, míg Keleten a védekező csapatok vannak, Indiana-Heat-Bulls-Raptors-Bobcats.
Amúgy én a Raptorstól jobban félnék mint a Bullstól, a Toronto mélyebb érzésem szerint, ráadásul Gay csere óta tényleg szárnyalnak, s nem csak Lowry, de Johnson is, padról Patman, Vaskéz stb. Bulls védelme továbbra is ligaelit, nagyon nagy szenvedés lenne a Brooklynnak a Bulls is, tavaly is láthattuk, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan bírná pl Butler azt hogy 48 perceket kell játszani, Noahban mindig benne van a sérülés, Boozer a láthatatlan PO ember. Tavaly Robinson volt a semmiből megjelenő emberük, idénre is kellene valaki. Mert kb olyanok mint mi tavaly, jó védekezés de nincs puska elől, talán Augustin, aki betud rámolni egy húszast. Én szurkolok nekik, mert nagyon szimpatikus amit a Bulls művel, de abban a kérdésben, hogy ki lenne rosszabb a Netsnek én a Raptorst mondanám. Egyébként a lesajnált keleti konferencia 8 PO csapata azért nem lesz rossz kis brigád. Ha becsúszna a NY, akkor azért Indiana-Heat-Raptors-Bulls-Nets-Wizards-Bobcats-Knicks nyolcas jó kis PO-ot tudna összerántani.

PP-ék meg már harmadszorra verik a Heatet, persze ez az alapszakasz, de ott is azért mindig valaki megjelenik és berámol egy 20-30 pontot. Én még bízok bennük, hogy tudnak meglepetéseket okozni majd a PO-ban.

-I want the truth
-You can't handle the truth
2014.03.12 - Paul Pierce The Truth Full Highlights at Heat
https://www.youtube.com/watch?v=ggKmybSrUxE" target="_blank
Van még a tankban.

Egyébként mikor visszatértek az öregek Bostonba egy másik aspektusból is van videó:
https://www.youtube.com/watch?v=Pz6FgbumXv0" target="_blank
Életerős férfiak sírnak.....
Nagyon nehéz megszokni, hogy nincs nálunk....Jövőre meg Puyol lesz ilyen, de rohadt rossz az, hogy öregszik az ember...Akiken felnő, visszavonulnak elmennek. :cry:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.13. 13:27:53

messideco írta:Amúgy melyik erősebb játékban, a Raptors vagy a Bulls? Sanszos, hogy ezeket kapjuk a rájátszásban.
Bulls erősebb, de én a Raptors-t se írnám le a Nets ellen.

The Case for Kevin Love as the Best Power Forward in the NBA:
KATT

És amit mindig felhoztak negatívumként, a védekezés:

Long criticized for his lack of defense, Love has taken great strides on that side of the ball as well. His 102 defensive rating ties a career best and ties him for the third-best mark on a Timberwolves team that ranks seventh in defensive efficiency.

According to NBA.com (subscription required), the Timberwolves' defensive rating with Love on the court (101.6) exceeds that with him off (103.9), which would mark the first time in his career Minnesota has fared better defensively with him on the floor for two consecutive seasons.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.13. 11:11:39

messideco írta:Még a végén meglesz a Knicksnek tényleg :D

Amúgy melyik erősebb játékban, a Raptors vagy a Bulls? Sanszos, hogy ezeket kapjuk a rájátszásban.

Az tényleg durva, hogy nyugaton a Phoenix 36! győzelemmel nincs playoff-helyen, keleten viszont a harmadik Torontonak van ennyi győzelme...
Én a Bullst mondanám mindenképp. Jó idén a Raptors, köszönet egy egészséges és kirobbanó Lowrynak de fejben, taktikában, edzőkérdésben, messze-messze Bulls.
Amúgy ha bejut a Knicks, a Miami-Indiana kettősből kapunk valakit. Annak meg a vége söprés lesz... :(

Következik:
vs Bucks verhető
vs Pacers no chance
@ Philly verhető
vs Cavs verhető
@ LAL verhető
@ Sac verhető

Még a végén tényleg megviccel a csapat. :mrgreen:

Amúgy ez a Kelet-Nyugat közti különbség már egy ideje fenn áll. Kíváncsi leszek, mikor törik meg. De picit humoros, hogy akármilyen jó is ez a Nyugat, összességében a Miami/Indiana az úr... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.13. 11:01:52

messideco írta: Az tényleg durva, hogy nyugaton a Phoenix 36! győzelemmel nincs playoff-helyen, keleten viszont a harmadik Torontonak van ennyi győzelme...
ironikus,hogy ettől függetlenül a két legnagyobb bajnokesélyes meg keleten pattogtat. :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.13. 10:58:20

Még a végén meglesz a Knicksnek tényleg :D

Amúgy melyik erősebb játékban, a Raptors vagy a Bulls? Sanszos, hogy ezeket kapjuk a rájátszásban.

Az tényleg durva, hogy nyugaton a Phoenix 36! győzelemmel nincs playoff-helyen, keleten viszont a harmadik Torontonak van ennyi győzelme...
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.03.13. 10:46:25

NYK 5W :!: 8)
neobarca írta:Ha a Knicks bejut a PO-ba, írok egy ódát a Boston Celtics-hez... Reménytelen... :cry:
Nab@szki... :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.13. 07:37:54

Brooklyn 8) =D> Meg tud mindenkit verni a csapat! Még van ebben a szezonban, nagyon sok!
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése