USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.20. 02:38:39

Bob vagy valaki aki itt van még. Vélemény eddig? Sajnos el-elbóbiskolok, így nincs meg teljes részletében a meccs, bár a lényeget többnyire láttam. Feljött sajnos a Seattle... :? Lynch hihetetlen...

szerk.: mire leírtam, újabb TD a Ninersnek. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2014.01.19. 23:42:58

Cumbee írta:
startland írta:írjatok nekem egy működő sport2 linket a főcsoport-döntőkhöz légyszi :cry: szenvedek
Ha angol nyelvű is jó, akkor itt egy:
http://firstrownow.eu/watch/234048/2/wa" target="_blank ... riots.html
Én ezt szoktam nézni, de elég sok csatorna van, a kép fölött a számoknál tudsz válogatni köztük.
köszi, most megvagyok, csak azért kell a sport2, mert a "mostszületettalegújabbxyfan kisfiam/kislányom blablabla" nyál dumákon kívül nagyon csípem a kommentárt
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2014.01.19. 23:42:16

Koszi Mindenkinek!

Most az angolt nezem, ez jo! Remelem marad a Hawks-49ers meccsre is!
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2014.01.19. 23:38:54

gy írta:Te talaltal valamit? :S
jelenleg kicsit jobb a helyzet,
itt nézem: http://www.vipboxeu.co/american-footbal" target="_blank ... nline.html
de ennek a hangját hallgatom, ami sokszor kimarad: http://broadsport.eu/nyitolap" target="_blank (itt egy kamu emailt kell megadnod, és 3 percen belül nyomhatod, most egész jó...kopp-kopp-kopp...)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.01.19. 23:38:03

startland írta:írjatok nekem egy működő sport2 linket a főcsoport-döntőkhöz légyszi :cry: szenvedek
Ha angol nyelvű is jó, akkor itt egy:
http://firstrownow.eu/watch/234048/2/wa" target="_blank ... riots.html
Én ezt szoktam nézni, de elég sok csatorna van, a kép fölött a számoknál tudsz válogatni köztük.


NBA: Már nem aktuális, de most találtam:
http://www.youtube.com/watch?v=OEetOv5JsSA" target="_blank

Több Nelly interjút hallottam már NBA és NFL témában is és nagyon jó dolgokat mond, kár hogy van normális "szakmája" amiben jó is és amivel jó pénzt is keres, mert 1-2 bohóc szakértő helyett meghallgatnám.:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2014.01.19. 23:40:32-kor.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2014.01.19. 23:34:27

Te talaltal valamit? :S
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2014.01.19. 23:15:59

írjatok nekem egy működő sport2 linket a főcsoport-döntőkhöz légyszi :cry: szenvedek
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.19. 23:00:24

én nem vártam el a Patriotstól a meccs előtt, hogy nyerjenek, így is túlteljesítették minden elképzelésemet, főleg annak tudatában amik történtek a szezon előtt és közben, de ez a játék, amit itt bemutatnak....
a Defense 0, hiába vannak nehéz helyzetben ez akkor is nagyon kevés és a támadórészleg se sokkal jobb... sőt...
egy kicsit összekaphatná a brigádot Brady és szorosabbá tehetné a meccset...
igaz, hogy egyszer ez már sikerült, de akkor még volt egy Gronkowski nevezetű úriember...
Kétlem ,hogy nélküle is menni fog, de ha Super Bowlt akar Brady meg a Pats, akkor itt az ideje mutatni is valamit.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.19. 22:18:25

MichaaBee írta:Ninersre marad ma este valaki? :)
Ha én is számítok, akkor igen. :D
Én is Friscoért szorítok, de a Seahawksot is nagyon szeretem, de hajrá 49esek. :D
Előtte jó kis Celtics-Magic tankcsata, úgyhogy maradok.

Örülök neki, hogy Kalap egyetért, akárhogy osztom szorzom jó lesz ez. Majd mikor elhozzuk Love-ot jól fog jönni még a sok cetli. (Wolvesnál biztos örülnének, ha KG után Love-ot is elszednénk. :mrgreen: )
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.01.19. 22:13:25

Ninersre marad ma este valaki? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.19. 22:12:11

MessiFan írta:
Ez a Fakers elleni vereség nagyon bosszantó... de a tank miatt meg tudom emészteni :D
Na majd most az Orlandot elkapjuk.
Isten ments, nehogy nyerjünk a "rivális" ellen. :D

Game diplomatikusan nem válaszolt. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.19. 18:17:17

Warriors guard Stephen Curry and Klay Thompson have combined for 248 three-pointers. The 18 guys who have played for New Orleans have 239.
#splashbrothers
Bob_Marley írta:hsz
Persze, érthető, én is csak érdekességképp írtam.

Variációt meg felesleges írnom, 1. úgysem vagyok GM, 2. egy ilyen apró cseréről már amúgy is túl sokat beszélgettünk, 3. unom már, hogy a Celtics a téma :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.19. 11:42:29

Bass szerződése jövőre lejár Joelével együtt, szóval annyira nem hosszú, hogy semennyire, ettől függetlenül ha tudunk érte egy lejárót szerezni engem nem zavar.

Viszont mit gondoltok, Humphriessel mi lesz? Nekem nagyon szimpatikus amit csinál az utóbbi hetekben, de erősen kétlem, hogy megtartanánk, pedig nem lenne hülyeség.

Bradleyt remélem megtartjuk, főleg, hogy ha jól tudom, korlátozott szabadügynök lesz. Én megadnám neki azt a 7-8 milliót, mert roppant fiatal, piszok jó védő és a dobása is javult nem keveset.

Ez a Fakers elleni vereség nagyon bosszantó... de a tank miatt meg tudom emészteni :D
Na majd most az Orlandot elkapjuk.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2014.01.19. 10:19:25

Bob_Marley írta:A mozgásra írtam ugyanúgy, hogy zavaró, sőt másabb mozgás kell, mert intenzívebb a játék, fociban meg nagyobb sprintek vannak. De egy bokasérülésnél meg fájdalomnál kapsz egy kis morfiumot aztán hadd szóljon. :D Fociban is persze fájdalomcsillapítók stb, csak ott szerintem zavaróbb, hogy lábbal nyomod. Remélem érhető, nem összehasonlítható a kettő.

Bradleynek max 8 milliót adnék, de ez a jövő zenéje. Rossz nyomvonalon gondolkoztok érzésem szerint. Crawfordot most lehetett elcserélni, nyáron úgyse tartottuk volna meg, s cserébe kaptunk egy lehetséges első körös cetlit. Írj Game egy verziót, amiben jobban kijöhettünk volna???? Talán ha Decemberben cseréljük, akkor is a Miami került szóba és egy második körös jog tőlük. Most meg még ezt is megfejeltük, mert legrosszabb esetben is 2 második köröst kapunk, de nem a Miamitól hanem a Phillytől. Abszolút jó csere volt ez, s teljesen látható az út nálunk. Ezt lejjebb leírtam. Idén top draft megszerzése, nyáron helyet csinálni Bradley szerződésének, jövőre egyet fejlődni, majd 2015-16ra hozni egy igazi szupersztárt. Egy rebuild folyamat 4-5 év szokott lenni, Ainge ezt megfogja oldani 2-3 év alatt, ebben biztos vagyok. Lőtéri kutyát nem érdekli Joel Anthony szerződése, Lee-t el kellett passzolni, mert hosszú szerződése volt, Wallace-szal is ez a baj meg Bass-szel. Anthony szerződése még jövőre van, de az nem gáz. Továbbra is tartom remek csere volt tőlünk, egy esetleges első körös cetli is lehet ebből, de a lényeg olyan emberből csináltunk értéket, akikből többet nem lehetett volna kihozni. De mondom, Game írj egy variációt, amit jobbnak ítélsz meg. Úgy tankolunk, hogy közben cetliket gyűjtünk, ráadásul a mag megmarad, nagyon jól forgatja a lapokat Danny. És nem azt kell nézni, hogy második kör, meg majd kit húzunk??2015-16ban odafogunk kopogtatni nem egy csapathoz úgy, ahogy KG-nél tettük pl, hogy adunk egy rahedli cetlit. Ezért kellenek a második körösök is akár. Garnettért anno adtunk 5 játékost meg 2 cetlit, most is hasonló lesz a koncepció, legalábbis úgy látom.
Egyetértek. Ennek a csapatnak, ha megmarad a magja ( Rondo, Bradley, Green, Sullinger mindenképp) és hozzá szerzünk egy 3-as, 4-es posztú sztárjátékost ( nem tippelgetek, hogy kit), tényleg franchise kalibert, akkor simán versenyképesek lehetünk, onnét már csak a padot kell megfelelően felépíteni. Hogy ki lesz az és kit, mit kell érte adnunk, én annyira nem rohannék előre, alakulni fog ez még, függően a lotterytől és sok mástól. Amúgy, ha a Philly nem szedi szét a csapatot, hanem megtartja a mostani jó játékosait ( Turner, Young) , akkor az idei tankolás sikerétől függetlenül szerintem jövőre ezen a keleten majdnem biztos, hogy po csapat lesznek. Persze van rá esély, legalább 50%, hogy cserélnek, de nem biztos.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.19. 03:36:52

"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.01.18. 08:31:07

varnagykrisztian írta:Durant megint nyomott valamit......54 PTS a Warriors ellen. :mrgreen:
@nickcollison4: 57 is the number. Ive always said whenever @KDTrey5 and I combine for 57 we have a great shot to win.



:D :D :D
Mehet startersbe tweet of the weeknek.:D


Jah, és:
Durant with 54 points on only 68 touches. Only had the ball in his hands for 3:17.
Szerk.:
Mark Cuban has been fined $100K for confronting game officials/directing inappropriate language towards them following the Jan. 15 game vs. the Clippers.
Cuban took to Twitter at the time of the fine saying he will match the sum with donations to charity. "I couldnt let the commish go without a proper farewell," Cuban added on Twitter. "It's been a fun 14 years of trying to create change and donating to the donut fund!" He's one of a kind and is very entertaining, if nothing else.
Eszméletlenül nagy arc ez az ember.:D
Mondjuk oda-vissza működik a dolog. Azért tényleg összenőttek az évek során.
This season, NBA president of basketball ops Rod Thorn has announced fines via email. For Cuban's fine today, David Stern announced it.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.01.18. 06:39:22

Durant megint nyomott valamit......54 PTS a Warriors ellen. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.17. 23:39:07

A mozgásra írtam ugyanúgy, hogy zavaró, sőt másabb mozgás kell, mert intenzívebb a játék, fociban meg nagyobb sprintek vannak. De egy bokasérülésnél meg fájdalomnál kapsz egy kis morfiumot aztán hadd szóljon. :D Fociban is persze fájdalomcsillapítók stb, csak ott szerintem zavaróbb, hogy lábbal nyomod. Remélem érhető, nem összehasonlítható a kettő.

Bradleynek max 8 milliót adnék, de ez a jövő zenéje. Rossz nyomvonalon gondolkoztok érzésem szerint. Crawfordot most lehetett elcserélni, nyáron úgyse tartottuk volna meg, s cserébe kaptunk egy lehetséges első körös cetlit. Írj Game egy verziót, amiben jobban kijöhettünk volna???? Talán ha Decemberben cseréljük, akkor is a Miami került szóba és egy második körös jog tőlük. Most meg még ezt is megfejeltük, mert legrosszabb esetben is 2 második köröst kapunk, de nem a Miamitól hanem a Phillytől. Abszolút jó csere volt ez, s teljesen látható az út nálunk. Ezt lejjebb leírtam. Idén top draft megszerzése, nyáron helyet csinálni Bradley szerződésének, jövőre egyet fejlődni, majd 2015-16ra hozni egy igazi szupersztárt. Egy rebuild folyamat 4-5 év szokott lenni, Ainge ezt megfogja oldani 2-3 év alatt, ebben biztos vagyok. Lőtéri kutyát nem érdekli Joel Anthony szerződése, Lee-t el kellett passzolni, mert hosszú szerződése volt, Wallace-szal is ez a baj meg Bass-szel. Anthony szerződése még jövőre van, de az nem gáz. Továbbra is tartom remek csere volt tőlünk, egy esetleges első körös cetli is lehet ebből, de a lényeg olyan emberből csináltunk értéket, akikből többet nem lehetett volna kihozni. De mondom, Game írj egy variációt, amit jobbnak ítélsz meg. Úgy tankolunk, hogy közben cetliket gyűjtünk, ráadásul a mag megmarad, nagyon jól forgatja a lapokat Danny. És nem azt kell nézni, hogy második kör, meg majd kit húzunk??2015-16ban odafogunk kopogtatni nem egy csapathoz úgy, ahogy KG-nél tettük pl, hogy adunk egy rahedli cetlit. Ezért kellenek a második körösök is akár. Garnettért anno adtunk 5 játékost meg 2 cetlit, most is hasonló lesz a koncepció, legalábbis úgy látom.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.17. 23:06:29

Korrekt:
Durant the last 11 games (without Westbrook): 34.6 points on 61.9 true shooting, 7.8 rebounds. 5.5 assists.
Bob_Marley írta: A kulcsszó a volna. Az lehet Ainge későn cserélt, talán Decemberben jobban lehetett volna sáfárkodni vele, de most már ez így remek volt. Ma elvileg Rondo játszik a Lakers ellen, Bayless is jól teljesít nálunk, Crawford innentől a kutyának nem kellett volna. Ez is döntő ok, amiért azt mondom ez jó csere volt. Megtartani nem tartottuk volna meg, kifutni luxus lett volna, sikerült belőle értéket csinálni. Jól fog még jönni nekünk, hogy halmozzuk a cetliket, ebben biztos vagyok. Anthony is jövőre azért a szép kis lejártójával sok csapatot érdekelhet majd.
Szerintem jobban is kijöhettetek volna ebből a cseréből, de majd meglátjuk később :) Hátha húztok a 2. körben egy Marc Gasol-t vagy egy Ginobili-t :D

Ha már Celtics, akkor: Bradley-t mennyiért tartanátok meg? 4 év/32 millió?
Bob_Marley írta: off: Harris meg sérült volt vele több mint 1 hónapot. Meg azért ne felejtsük az egyik játékot lábbal a másikat kézzel játsszák (kivéve Artest ő könyékkel is nyomhatja :D ). Ha fáj a bokád, a mozgásodon látszódik, de pontot kézzel termelsz kosárlabdában. Fociban egy bokasérülés azért nagyobb gond. Itt mondjuk valakinek baj van a kezével kap 1 kötést oszt csókolom, kosárban meg pont az ellentettje.
Azért csinálj már meg egy eurostep-et vagy egy crossover-t sérült bokával :) Szerintem ugyanannyira zavaró egy bokasérülés mindkét sportban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.17. 17:23:19

Ainge minden bizonnyal az esetleges első körös miatt bólintott rá, nem pedig a 2 második körösre amit visszakaptunk konkrétan a Bayless csere után.
Amikor a hét játékosa lett Crafi, akkor kellett volna keresni vevőt rá, de kétlem, hogy bárki is adott volna érte védetlen első köröst vagy hosszútávon használható játékost, szóval ez van. Engem nem zavar Joel szerződése, hiszen jövőre még úgysem lesz túl sok hely sapi alatt.

Ma végre valahára visszatér Rondo! Természetesen fent leszek, már nagyon várom, 20-25 perc bőven elég lesz neki kezdetekben, aztán meglátjuk hogyan teljesít.

Wallace szája még mindig sír, már kezd elegem lenni belőle, inkább tartsa meg magának.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.17. 16:19:07

Game90 írta:
@Bob! De az idei Jordan Crawford-ért szerintem simán kaphattatok volna x picket úgy is, hogy nem kell benyelnetek Joel Anthony-t.
A kulcsszó a volna. Az lehet Ainge későn cserélt, talán Decemberben jobban lehetett volna sáfárkodni vele, de most már ez így remek volt. Ma elvileg Rondo játszik a Lakers ellen, Bayless is jól teljesít nálunk, Crawford innentől a kutyának nem kellett volna. Ez is döntő ok, amiért azt mondom ez jó csere volt. Megtartani nem tartottuk volna meg, kifutni luxus lett volna, sikerült belőle értéket csinálni. Jól fog még jönni nekünk, hogy halmozzuk a cetliket, ebben biztos vagyok. Anthony is jövőre azért a szép kis lejártójával sok csapatot érdekelhet majd.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.17. 14:30:35

Miami (27-11) has now lost eight games this season to teams with losing records. Golden State and Indiana are the only teams with winning records with victories against the Heat.

Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy melyik a durvább:
1. Első félidőben 73 pont.
2. Második félidőben 19 pont.

Néztem a meccset, a szünet után teljesen kilátástalan volt a Rockets játéka. Amúgy Harden-t néha nem tudom komolyan venni...

@Bob! De az idei Jordan Crawford-ért szerintem simán kaphattatok volna x picket úgy is, hogy nem kell benyelnetek Joel Anthony-t.

The Heat is 27-10 with Joel, and 0-1 without Joel.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.01.17. 11:14:19

Sajnos nem leptek meg a fiúk egy szülinapi győzelemmel,3W után becsúszott a Thunder elleni "szokásos" zacsi, amit félidőben már zsebben érezhettünk (legalábbis én így gondoltam).A 2. félidei játékunk egy nagy nulla volt, nem is értem, és ebben az időtartamban HARDEN teljesítménye is értékelhetetlen volt, First Half 16 PTS, Second Half 19 MIN, 0-6 FGM, 0 PTS......gyorson elfeledtette a Pelicans elleni győztes dupláját. :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.16. 17:46:09

Nem értek egyet azzal, hogy nekünk ez ne lett volna jó csere. Lehet mondani lutri, hogy a Sixers bejut vagy sem, de szerintem egy MCW-Noel plusz ha marad Turner és még 2 top 10 újoncuk is lehet, ez szerintem bejutható csapat. De ha nem is jut be, nekünk nem az idei nyár lehet olyan, ahol pénzt költhetünk szerintem. Melot nem akarjuk-James úgyse jön, nagyon nem is kell megbontatni ezt a csapatot jövőre. 2015-ben viszont Millsap-Hibbert-Gasol-Love-Aldridge is megszerezhetővé válhat. És ha két második körösünk is lenne ebből a cseréből, akkor is azokkal lehet játszani. Nyilván itt mindenkit Joel Anthony "rettent" el, de a lényeg, hogy ő 2015-re jár le. Szerintem ez az alap koncepció, hogy idén egy erős húzás, megnézni Green-Rondo párossal mi van, Bradleyt megtartani, s 2015-ben robbantani az FA piacon. Nyilván egyszer volt Budán kutyavásár, hogy KG+Allen féle csomagokat összeszedjünk, de náluk is az volt, hogy teletankoltuk magunkat első meg második körös cetlikkel, s megszereztük őket. Kis Gasolt miért ne szerezhetnénk meg, jövőre már azért Randolph is már nem a régi, el kell kezdjenek jövőn gondolkozni, Love nem nagyon akar a Minnyben tovább "szenvedni", oké persze érte nagy harc lesz. Aldridge most hogy jók inkább maradna, meg ugye fiatal mag remek franchise, de szerintem a Blazerst meglehetne győzni. Én mindig azt mondom, ha sikerül cetlit szerezni az mindig jó. Kiderül, de én első meg második blikkre is úgy értékelem ez részünkről is jó csere volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.01.16. 12:48:01

Köszönöm Bob, hogy szurkolsz :D Nekem idén az a lényeg, hogy elkaptuk a Bulls (még Rose-al), a Heat, a Portland és még pár nagyon jó csapat grabancát. Hálistennek a Pelikans se emberkedik, szóval lehet itt két top10-es cetli, aztán kiválasztjuk a magunk kis LeBron - Wade kettősét :D
Válasz küldése