USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.05. 02:03:27

Fuhh hát ez nem volt semmi. Sajnálom Jamalékat, őket jobban kedvelem mint a Coltsot, de brutális volt amit véghezvittek.
Kövi meccsre szerintem én is maradok, bár akkor valamelyik nba meccset kinyomom :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.05. 01:55:35

csababarca írta: Philly-Saintsre marad valaki?
én maradok :)


ez a meccs meg gyönyörű... :lol: :lol: :lol:

Chiefs meg nagyon megjárta a futókkal... meg az a nevetséges Colts TD.... :lol:
kíváncsi vagyok mi lesz a vége, még van 2 és fél perc..... :)

azért a Chiefs előtt le a kalappal, így összerakni egy csapatot az előző szezon után... =D>
és biza jövőre messzebb is eljuthatnak :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.01.05. 02:03:37-kor.
madridista
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.05. 01:54:34

És sikerült! Szegény Chiefset az ág is húzza, én meg közben 3 NBA meccset figyelek fél szemmel azt is 3 részre vágva.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.01.05. 01:44:04

Dammit Donald mekkorát játszik már.:D (Mások is, csak tőle senki nem várta.) Richardson lassan kereshet magának új csapatot.

Az én playoff picture-öm:

Wildcard:
Colts, Bengals, Saints, 49ers

Divisional Round:

Broncos-Colts
Patriots-Bengals (Ez nagyon necces lesz.)
Seahawks-Saints
Panthers-49ers(Szintén)

CONFERENCE CHAMPIONSHIPS:

Broncos-Pats
Seahawks-49ers

Super Bowl:

Broncos-Seahawks

Az AFC-ből a Bengalst, az NFC-ből a Pantherst meglepetéscsapatnak érzem. Nem mertem őket jobban kihozni, de nem lennék meglepődve, ha végül a döntőben kötnének ki.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.05. 01:31:10

Nagyon leolvadt a Chiefs,plusz minden szerencse a Coltsé...
Most meg a második számú futó is lent marad... :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.05. 01:28:40

Na megfordítja a Colts? Ez nem Sanko meccse, még szerencse, hogy nem ő az egyik kommentár :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.05. 00:16:51

Bob_Marley írta:Én Kansas-Frisco-Seahawks trióból szeretném ha valaki nyerne. Egy jó kis Kansas-Seahawks döntő össze is jöhetne, meglátjuk, nagy jóslásokba nem megyek bele, Frisco az, aki nálam most a nagy "favorit", bár kőkemény menet kell hogy odaérjenek, de utóbbi években ott voltak a küszöbön folyamat, most már be kellene lépni.
Én mondjuk Saints-Pats szurkoló vagyok, de ebből a 3asból felőlem is bárki nyerhet,nem leszek szomorú.
Denver meg a GB nehogy nyerjen, Coltst is utálom.

Elég jól megy Alex Smith, rég láttam ennyire összetetten játszani irányítót,olyan futásokba is belemegy,hogy csak nézek.

Philly-Saintsre marad valaki?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.04. 23:04:33

Én Kansas-Frisco-Seahawks trióból szeretném ha valaki nyerne. Egy jó kis Kansas-Seahawks döntő össze is jöhetne, meglátjuk, nagy jóslásokba nem megyek bele, Frisco az, aki nálam most a nagy "favorit", bár kőkemény menet kell hogy odaérjenek, de utóbbi években ott voltak a küszöbön folyamat, most már be kellene lépni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2014.01.04. 22:52:57

Streamet tud adni valaki az NFL wildcard meccsre ami most megy? Koszi!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2014.01.04. 15:22:32

Ma indul az NFL playoff, úgyhogy szokásosan találgatok pár gondolattal, hogy mi lehet, aztán úgyis hamar keresztül húzzák majd csapatok. :)

Wild Card

AFC

Indianapolis Colts - Kansas City Chiefs
Rögtön egy elég ki-ki meccs, a Colts Reggie Wayne nélkül nagyon ingadozó volt, a Chiefs D Hali (gondolom bevetik azért már) nélkül nem ugyan az, az alapszakasz végén magabiztosan nyert a Colts, ezért talán feléjük húzok kicsit, bár tudjuk, hogy a playoffban akkor biztos a másik nyer. :)
Az alapszakasz győzelem + hazai pálya miatt Colts, de a Chiefsnek fogok drukkolni (reverse jinx :P).

Cincinnati Bengals - San Diego Chargers
Jó csapat az a Bengals, most már Dalton se fogja visszahúzni szerintem őket. Nagyon hazai pálya függő csapat, de ennek megfelelően ezt be is húzzák.

NFC

Philadelphia Eagles - New Orleans Saints
Nem vagyok elájulva az Eaglestől, mint sokan, de a Saints meg a dómon kívül elég katasztrófa (a 3 idegenbeli győzelmükből 1 floridai meccs és 1 szintén dóm, a Bearst verték meg ezeken kívül). Remélem jó kis pontzuhatag és szoros meccs lesz azért.

Green Bay Packers - San Francisco 49ers
-20 körüli lesz a hőmérséklet, ami lehet nem a 49ersnek kedvez, bár alapvetően a védőjátéknak jó, de kell is egy idegenbeli győzelem, szóval ez legyen 49ers. :P A Bears ellen se a legjobb Rodgerst láttuk még (legalábbis az elején), 1-2 keményebb ütést azért még lehet megérez az a váll.

Divisional

AFC

Denver Broncos - Indianapolis Colts
A Colts alapszakaszbeli győzelme ellenére ez nem kérdés szerintem, Peyton most csak nem hozza már megint a playoff formáját. (8 db one-and-done)

New England Patriots - Cincinnati Bengals
Itt is egy alapszakasz vereség a Patsnél, de otthon meg tudják csinálni, még ha nagyon szoros is lesz(?), esetleg megint egy comeback kell. A Patriots offense sokat fejlődött a 13-6 óta, Talib meg ha leveszi többé-kevésbé Greent, Dalton kicsit kényelmetlenül érezné rögtön magát. Gio Bernard viszont életveszély lenne a Patriots rush D ellen.

NFC

Seattle Seahawks - San Francisco 49ers
Jó kis D csata, de azért a Seahawks egy fokkal jobb és ott a 12. ember is. Sanyi meccse lenne. :D Wilson ahogy ki tud bújni a nyomás alól, az hihetetlen (na nem mintha Kaepernick gyenge lenne). Szoros Seahawks.

Carolina Panthers - Philadelphia Eagles
Egy jó D vs. egy jó O. A Panthers alapvetően itt esélyesebb lenne, de kell azért meglepetés, az Eaglesnek ez meglehet lendületből. :) Newtonra azért kíváncsi leszek playoffban, mert bőven benne van, hogy nem lesz ugyanaz, mint az alapszakaszban (ld. Dalton elmúlt 2 éve, Manning). Persze ez érvényes Folesra is, benne jobban látom, hogy nem izgulja el ott, elég magabiztosan vette át az Eaglest idén. (Persze Camre se lehet sok negatívat mondani idén.)

Conference

AFC
Denver Broncos- New England Patriots
Szívesen venném, ha jönne a "papírforma" a Manning-Brady, illetve a Manning-hideg csatában, de sajnos ehhez már kevés lesz a Patriots ennyi sérülttel, Gronkkal bíznék is benne, de sajnos megint ott tart a Pats, hogy nincs egy egészséges, nagy, jó red zone célpontja.

NFC
Seattle Seahawks - Philadelphia Eagles
A Seahawks D már keményebb dió lesz az Eaglesnek. Ha nem kap ki az alapszakaszban otthon a Seahawks, akkor törvényszerű lett volna, hogy a playoffban jön a vereség, de így nem fog. :)

Super Bowl
Denver Broncos - Seattle Seahawks
Lehet túl nagy papírforma, hogy összejöjjön, de ha már összejön, akkor Manning kriptonitja itt már kifog rajta New Yorkban és a Seahawks győzedelmeskedik, mert amellett, hogy nekik van a legjobb védelmük, ott O is van, nem úgy, mint a túloldalon fordítva. Szívesen nézném, ahogy Avril földbe döngöli vagy Sherman leszedi Manninget. :) A káröröm a legjobb. :D

Így visszatekintve biztosan több idegenbeli győzelem lesz, de akkor majd jövőre összejön. :D
Szerintetek hogy akakul? :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.04. 11:15:05

Továbbra is Stephensont mondanám. DAJ ha per36 statisztikákat nézem, semmit nem változott, s a tragikus büntetőzése továbbra is óriási gond. Stephenson meg ha pl ezt a per 36 statot nézem, 3 pont, 2 pati, 3 assistot emelkedett, ráadásul a százalékai is ugrásszerűen megnőttek. DAJ csak többet játszik ennyi történt.

Megint egy szoros vereség, tanknak jót tesz, lelkiállapotnak nem, azért nem 1 pár pontos vereséget szenvedtünk el mostanában, 23 győzelmet el kell érni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.04. 10:56:55

Annyira már nem elérhetetlen a PO. A Miami-Indiana páros kiemelkedik, mögöttük az Atlanta-Toronto, de tovább elég szoros a verseny.

Ma Clippers - Spurs =D> Bár ugye Chris Paul egy hónapig sérült.

Cleveland - Brooklyn, jó lenne a győzelem, nagyon leszakadhatunk így...
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.04. 10:10:07

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de amikor mentek ezek a szavazások, a legtöbbet fejlődött játékosok nevénél rendre lemaradt DeAndre Jordan. Szerintem ő az aki megérdemelné ezt a címet. Ebben az évben nagyon komolyan odateszi magát védő oldalon valamint támadó oldalon is egyaránt. Azért mostmár ahogy csordogál a szezont nem egy ezős dupla duplás meccset hozott. Mellette sok blokkot is kioszt. Az edző teljesen átprogramozta az agyát. Végre tudja használni a képességeit.
Nálam DeAndre a legtöbbet fejlődött játékos. 8)

Szerk: Közben kiderült, hogy a tegnap vállsérülést szenvedő CP3-nak 3-5 hetet kell kihagynia. R. Anderson sérülését még vizsgálják. Remek hír számomra keeper fatnasy szempontból... :(

Szerk2: Most olvastam a hírt. A Knicks nagyon parázik, hogy Melo kilép a szerződéséből így gondolkodik az elcserélésén, amíg még értéket kaphatnak érte. A Clippers került képbe egy Melo-Griffin csereügyletben. Még csak a puhatolózás megy, de köztudott, hogy Melo és CP3 nagy spanok és szeretnének együtt játszani. Valamint szerintem egy Clipperstől biztosan nem lépne ki a nyáron. Érdekes... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2014.01.04. 09:34:19

Nincs Sport2 ahol most vagyok, valaki tud esetleg jo minosegu streamet a wildcard meccsekre (foleg a Chiefs@Colts erdekelne...)?

Elore is koszi mindenkinek!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.03. 10:14:31

Volt azért pár meglepetés W tegnap:
Mi elkaptuk a Spurst.
BKN az OKC-t
A Warriors 123-at szórt a Heat-nek...

Jó lenne ha belendülnénk végre. 8) Se... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.03. 05:20:25

Kabaré :mrgreen:

Amúgy Shumpert visszapöcizése 101-101-nél =D>

Heat - Nets január 10-én:
KATT
Nagyon sajnálom, hogy Kirilenko mezén nem AK-47 lesz :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.01.03. 04:36:14

Nem értem ezt a Netset....Megint összehoztak egy jó meccset, főleg egy parádés negyedik negyedet (mínusz 15-ről jöttek vissza), miért nem lehet ezt picit konstansabban is megtenni? Nagy győzelem volt Oklahomában, a végén vagy 6 percig nem dobott pontot az OKC, persze kellett Durant faltgondjai is, de Deron Williams vezetésével szép győzelem. És JJ megint végig szenvedett, de a szokásos győztes kosarát megdobta. :D
Mi sokáig partiban voltunk, de a rengeteg eladott labda megölte a csapatot Chicagoban plusz a majdnem tripla-duplás Noah....Sullyt borzasztóan zavarja a kötés a kezén, látszik rajta a visszaesés. Viszont Hump megint remekül szállt be.
Joe Johnson győztes kosara:
https://www.youtube.com/watch?v=a_NywTYC8pM" target="_blank

És a Knicks is vitézkedik Nyugaton, végig vezetnek a második félidőben és 2 perccel a vége előtt tudott egyenlíteni a Spurs. Tuti elveszti a Knicks ezeket rendre elbukják. :mrgreen: Egy labda, ami után vetődik Udrih-Parker-Belinelli mindenki végén odakerül Smithez, aki valami oknál fogva passzol és Shumpert bevágja a triplát. Erre Belinelli is bevág egy tríít, karriercsúcs 32 pont, 6/7 tripla. Shumpert meg extázisban, visszapöcizett egy labdát a semmiből, megint előny a NY-nál. Shumpert is karriercsúcs.
És nyert a NY, na mi van a Nyugattal? :D A két leginkább lesajnált keleti csapat szépen odavert a 2 legjobb Nyugati csapatnak, ráadásul idegenben. Puszi :P
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.02. 19:33:44

Mondjuk amit bemásoltam, azt tényleg hótkomolyan kell venni.

Ja, nem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.01.02. 16:11:12

Game90 írta:LBJ-nek most volt a 29. szülinapja.

Career scoring by 29th birthday:
1. James 21819
2. Bryant 19296
3. Chamberlain 18837
4. Jordan 18073
5. Abdul-Jabbar 16486
Mondjuk ennek nem sok értelme van, mert más korukban kerültek a ligába és más szerepük volt az első szezonjaikban.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2014.01.02. 16:10:07

Game90 írta:LBJ-nek most volt a 29. szülinapja.

Career scoring by 29th birthday:
1. James 21819
2. Bryant 19296
3. Chamberlain 18837
4. Jordan 18073
5. Abdul-Jabbar 16486
Boldog születésnapot utólag is neki, viszont ezeket a 29 éves koráig mennyit dobott ( vagy más statisztikák), nagyon nem bírom, és tudod Te is, hogy miért. Kit hány éves korában draftoltak? Bryanttel él a párhuzam, bár ott sem teljesen korrekt, mert Bryant második opció volt fiatalon, míg James köré csapatot építettek. Ráadásul amikor ilyenek előkerülnek, sokkal jobban szeretem a meccsekre levetítettet. A karrier statisztikában rendben van így, de ez, hogy 29 éves koráig, vagy láttam múltkor olyat, hogy első 8 playoff szereplése alatt... Ezeknek mind-mind semmi értelme nincs, csak számbűvölés. Nem kérdés, hogy napjaink legjobbjáról beszélünk. Múltkor még benne ragadt, amikor Bosh Lakers elleni jó meccse után valamelyikőtök azt mondta, hogy ezért kell centerben játszatni... Ezzel nem értek egyet, a Lakers Karácsonykor a Heathez hasonlóan igazi kemény center nélkül állt fel. Persze, hogy működött Bosh gyűrű alatti támadójátéka. De ti el tudjátok képzelni, hogy pl egy Hibbert-féle védőszörny, vagy nyugatról Howard, Marc Gasol, Ibaka-Perk ( az utóbbi 1-1 elleni keménysége még most sem megkérdőjelezhető, Ibaka meg rásegít óriási blokkokkal), Bogut, D. Jordan, vagy akár az öregedni nem hajlandó Tim Duncan ellen ilyen hatékonyan tud a gyűrű alatt támadni, pozíciózni? Szerintem esélytelen. Akkor teszi jól, ha behajigálja a középtávoliakat, triplákat, széthúzza ezzel ( és kihúzza a centereket) a védelmet Jamesnek és Wadenek, a sebességével belép a lyukakba, esetleg a 4-5 méteres tempónál bemutatja a dobócselt és 1-1ben megveri a védőjét stb-stb. Ez működött és működni is fog. Ha Hibbertet bent tartja a gyűrű alatt, azzal komoly pontokat vehet el Jamestől és Wadetől is, valamint a támadpattanók megszerzése sem lesz egyszerű...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2014.01.02. 13:54:58

http://www.youtube.com/watch?v=RufXbJ0F5WI" target="_blank

Turner is elindulhatna a zsákoló versenyen, ez kőkemény volt :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.01. 15:47:16

LBJ-nek most volt a 29. szülinapja.

Career scoring by 29th birthday:
1. James 21819
2. Bryant 19296
3. Chamberlain 18837
4. Jordan 18073
5. Abdul-Jabbar 16486
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.31. 11:04:53

John Wall's Top 10 Plays of 2013
http://www.youtube.com/watch?v=dXVTd272fho" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.30. 14:35:18

Chris Bosh Video Bombed by LeBron and Wade after Portland Game:
http://youtu.be/-BExEtAJ1JQ" target="_blank
Csak a szokásos.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.30. 12:24:37

Bob_Marley írta:
szerk: Dallas előtt le a kalappal, mindent megtesznek, hogy fordítsanak, kár hogy a hősies védelem kicsit kezd fáradni.

Ejj és nem sikerült a kétpontos :? De kivédekezték, innentől egy apró mezőnygól, aztán csoki. Orton eladja, így vége. Kár a Dallasért, idén hány és hány ilyen ki-ki meccset buktak el??? Philly erősebb talán (Romo nélkül meg a többi sérült pláne), megérdemelték, de a Dallas hatalmasat küzdött.
Dallas Cowboys Style :oops:

A védelem nagyon ott volt a szeren, ők kellőképpen rápörögtek a meccsre, csak sajnos nem lehetett végig bírni. Ellenben a támadószekció már korábban meg-megremegett, a végére meg megint fújtunk egy lufit, ami kipukkant :evil:

Elképesztő ez a csapat, ismét sikerült megverni magunkat, pedig a veszett fejsze nyelébe még többször is bele lehetett volna kapaszkodni, kaptunk egy újabb és újabb esélyt, h meglegyen és felnőjön végre a társaság. De neeeem, egyszerűen képtelenek átlépni ezt az árnyékot és megint a tipikusan ránk jellemző baromságokkal eldobtuk az utolsó lehetőséget is.

Annak az egynek örülök, h tényleg egy pillanatra sem izgultam, vhogy érezhető volt, h megint ki fog siklani az egész. Ha nem így álltam volna neki, még most is törnék-zúznék mérgemben. De hát ugye ismerem a csapatomat és h tőlük egyelőre erre lehet számítani, ideggyenge alakulat...

Pedig sokkal jobb meccs volt, mint amit előre vártam, igyekeztünk megnehezíteni a PHI dolgát. Csak éppen az utolsó döfés már nem sikerült, bár erre nekik is megvoltak a lehetőségeik, de dadogott ott is a dolog. Szerencséjükre vélünk játszottak, így a Cowboys faktor azért betolta a Philly-t a rájátszásba.

Szép volt fiúk... #-o :roll: ](*,) [-(
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése