USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.28. 03:29:23

kanty írta:Westbrook térdét újra műteni kell, kb. kihagy két hónapot. Ezzel "az OKC megnyeri a konferenciát és Durant MVP lesz" elméletemnek kb. annyi.
Egy dupla-duplával benyitott azért,mellé 6 assist. Szerintem a számai nem fognak csökkenni,sőt! Több labda lesz a kezében,persze a winekkel lehet lesznek gondok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.12.27. 22:57:30

Westbrook térdét újra műteni kell, kb. kihagy két hónapot. Ezzel "az OKC megnyeri a konferenciát és Durant MVP lesz" elméletemnek kb. annyi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2013.12.27. 21:06:00

29 évesen Melo szerintem már nyerni akar, all-star csapattárs(akk)al maga mellett, neki már nem nagyon van ideje 2-3 évet várni, amíg egy 21 éves Oladipo például beérik.
Olyan csapatba tudom elképzelni, ahol a rebuild után már win-now módba kapcsoltak, és még egy nagy hal hiányzik, mint a Cleveland, Washington például.
Meglátjuk, érdekes lesz, én igazából egyik verzióval sem leszek elégedetlen.

https://www.youtube.com/watch?v=OlvHbor52d0" target="_blank
új Shaqtin' a fool. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.27. 19:59:56

Szerintem egy Magic pl felvetődhetne nála, s tudnának adni cetlit is, Afflalot akár Harrist stb. És Oladiponak is jót tenne, s már az alap meglehetne egy Oladipo-Anthony-Vucevic trióból már jövőre is esélyes csapat lehetne. Ezek csak felvetések, szerintem jövőre már nem a NY-ban fog játszani.
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.12.27. 19:47:11

Egyelőre a Lakers vetődött fel vele kapcsolatban, de ott semmivel több sansza nincs nyerni mint nálunk, sőt. Más csapatot nem igazán tudok mondani, amit ő contenderré tudna tenni, és egyúttal amelynek financiális lehetősége, illetve a chemistry elbírna egy ilyen profilú játékost.
New York nagy piac, otthon van, és '15-re kifutnak a nagy szerződések a csapatnál, tehát össze lehet pakolni megint egy jó csapatot az elérhető legjobb szabadügynökökből, emellett amíg Melo itt van, ez az ő csapata lesz. Szerintem marad, de abban már nem vagyok biztos, hogy ez csapatérdek is egyben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.27. 19:34:11

Cikk legfontosabb mondata:
Ez a legjobb elérhető csomag. Anthonynak játékosopciója van, s nem biztos, hogy maradni akar, főleg egy ilyen szezon után, mikor a NY nem fog tudni semmit erősödni. Nagyobb csalódottság lenne ha nem kapnának semmit.MKG szerintem igen értékes lehet hosszútávon ebbe a csomagban, plusz kapnának draftjogot, 20 hely környékit, ami szintén érték, Gordon lejárós, Biyombo meg még újonc szerződésben van szintén. Szerintem koránt sem elképzelhetetlen, hogy ilyen össze is jöjjön (persze ez "kitaláció" egyelőre). NY-ban jelenleg Anthonyt csak a piac tartja érzésem szerint, s nyáron dobbantani fog. Ebben a cserében szerintem pont hogy nem a NY lenne érdekes szituban, hanem a Bobcats, mert ha őket is otthagyná Anthony, akkor nagyot koppannának. Inkább nekik nem érné meg ez a csere, mint a NY-nak.
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.12.27. 19:05:47

Ilyet nem fog meglépni a Knicks, Melo még ha nem is viszi gyűrűig a csapatot, azért olyan kaliber, amilyet nem találni csak úgy, szerintem nem kis felháborodást okozna, ha egy ilyen csomagért odaadná a vezetőség a jelenlegi projekt legértékesebb darabját.
Jövőre még marad ugyanez a brigád, aztán '15-ben meglátjuk mit kínál az FA-piac.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.27. 18:13:15

Érdekes cikk. Melo a Bobcats-ben?
http://www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=460" target="_blank
Nekem mind1, akkor jövőre Hornets-es leszek... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.27. 13:32:19

Ha már másodévesek előbb adnám Davisnek mint Lillardnak. De Stephenson pl 1-2 éve kapott garbage time-ban 2 percet.... Konkrétan a labdavezetés is gondot okozott. Most meg mindent csinál, védekezik, pattanózik, rengeteg gólpasszt ad, s nem olyanokat, hogy lerohanás leosztom, hanem ilyeneket is:
https://www.youtube.com/watch?v=zOZkU6_8Ezs" target="_blank
A csávó termeli a tripla-duplákat, hármasokat dob, ha nem megy Georgenak felkapja az egész brigádot a hátára. S hangsúlyozom ez a gyerek pár éve arra volt jó, hogy feljöjjön ütni pár faltot. Másik, akit írtam meg Jordan Crawford, őt pláne testközelből tudom mondani, hogy embertelen mennyiséget fejlődött. S nem csak a számai mutatják, a csávó egy agyatlan dobálógép akart lenni, rossz dobószázalékkal, erre bekerült egy rendszerbe, beállt a sorba, s valódi irányító képességekről tesz tanúbizonyságot estéről-estére. Ők nálam inkább fejlődtek, mint Lillard.

Ma Atlantic "rangadó", Knicks-Raptors. :D Jelenleg a Toronto vezeti a csoportot egy jó kis 11-15-el. New York láthatja Lowryt, ha már annyira szeretnék a Madison Square Gardenben látni.

http://probasketballtalk.nbcsports.com/ ... backs-him/
Röviden: Kidd kiakadt, Garnett támogatta, áll a bál Brooklynban. :D Amúgy tényleg még mindig azt mondom nem késő, hoznának egy edzőt, Kidd segédedző, új légkör stb már alapból megdobhatná őket.

Top 10 Clutch Shots of 2013
https://www.youtube.com/watch?v=WB870kIiHoQ" target="_blank
Első nem volt kérdés, de már vannak benne ideik is, amiből AI dobása szerintem a legjobb. Milyen izgalmas meccs volt az, meg a visszavágó is. Összejöhetne egy Warriors-OKC mondjuk első kör. :P

Kép

Final 2 Minutes Heat vs Spurs | 2013 Finals Game 6
https://www.youtube.com/watch?v=Ryoq48dZHZ8" target="_blank
Megint visszanézve sokadszorra, ezt a meccset a Spurs, Úristen hányszor megnyerhette volna, csak hát a kulcsszó a volna....Ginobili büntető, Diaw-Duncan csere, bedobásnál Diaw megkaphatta volna, Leonard büntető....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.12.26. 18:35:45

Amúgy eddig is egyértelmű volt, de most is nagyon látszott: ha Bosh-t centerként használjuk, akkor hasznos. Ha nem kényszerítjük a gyűrűtől távol, kizárólag 5-6 méteres tempókat meg triplákat dobálgatni, ha odaengedjük a festékbe, megkapja pozícióban, hatalmas fegyver. De mi nem használjuk általában...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.26. 14:59:37

socio66 írta:Itt a tanulnivaló még nem kevés. :D
Ja, de nem igyekszem :D Majd szépen lassan
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.12.26. 14:58:41

Tavaly is azt mondtam, hogy egyszer majd "megunják" folyamatosan Jamesnek adni az MVP címet, akkor még nem jött be, de idén szerintem Durant fogja kapni. Feltéve, ha így haladnak a dolgok tovább. Bár James hatékonyságban idén is rátett egy lapáttal, de azért a számai - ha éppen csak is, de -, csökkentek, míg Durantnak nem. Plusz szerintem idén Az Indy megnyeri keletet, az OKC pedig nyugatot, ilyen helyzetben pedig ez is számít.
Amúgy George-ot én is szívesen látnám, mint MVP, de azért neki még egy kis szintet kell lépjen ehhez. Ami, figyelembe véve, hogy milyen tempóban fejlődik, abszolút nem elképzelhetetlen.
Az év védője elég egyértelműen Hibbert lesz szerintem, bár azért Ibaka is elég brutál idén.
Legtöbbet fejlődött játékosnak pedig Stephenson ugrik be. Elég nagy jelentősége van az ő javulásának abban, hogy a Pacers a nagyon jó csapat státusból kitudott lépni, és mára már abszolút bajnokesélyesek. Kicsit néha tahó a gyerek, de én amúgy a játékát is bírom. Tavaly még nagyon sokszor elkapta a hév, fejét leszegte, aztán lesz, ami lesz, de ezen is sokat tudott erre a szezonra, pozitív irányba változtatni. Emellett pedig nagyon sok esetben ő irányítja a Pacers egész játékát.
Amúgy legtöbbet fejlődött játékosnál nekem Lillard is simán feljön. Annak ellenére, hogy alap helyzetben másodéves ezt a díjat nem kaphatja. Csak Lillard esete kicsit más, ő nem játszik többet, mint tavaly, nem kapott nagyobb reflektort, mert ezeket már tavaly is magáénak tudhatta. És a számaiban sem látszik az hatalmas fejlődés, de a játékát nézve abszolút. Elég csak a clutch képességére gondolni, vagy arra, hogy milyen szinten az ő csapata ez a Portland. Bár nála lehet, hogy kicsit engedékeny vagyok, imádom a játékát.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
banok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2006.04.04. 16:39:57
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.12.26. 14:51:07

neobarca írta:Hát ez eléggé nézhetetlen volt Knicks drukkerként. Hol vannak azok a gyönyörű játékok, amik tavaly voltak? Netts2 voltunk. 0 fantázia csak az erőltetés.
Védekezés tragédia. Kérem. Miért nem lehet odaállni? Már az is érhet valamit.
De a támadó oldalt is hagyjuk. Chandlert pl abszolút nem használjuk támadó oldalon. Udrih többet ne irányítson. J.R.-t meg messze elkergetném még a városból is.

Amar'e szegény odatette magát, de pont semmit nem ért. Ez a kis Hardaway még sokra viheti, de ő amolyan shooter lesz azt annyi.

Rendesen lemosott minket az OKC. Hozzá tartozik, h kb mindenhonnan bedobták. Durant nagyon korrekt. Westbrook tripla dupla. Viszont nekem Ibaka játéka tetszett a legjobban. A pad is ott volt. Mondjuk ennek az OKC-nek nem mi vagyunk az igazi ellenfele.

Woody szerintem már nem Meloékkal szilveszterezik.

Nah most egy kis Mia-Lal. Remélem szorosabb meccs lesz. És most, hogy nincs Kobe, még akár meglepetés W-t is hozhat a Staples... :wink:
Hát tényleg elég szomorú volt nézni. Ennyit számít Carmelo és talán valaki szólhatna J. R.-nak, hogy nem kéne elszórni a labdákat... :x
socio66

2013.12.26. 14:07:01

Itt a tanulnivaló még nem kevés. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.26. 14:00:34

http://www.kephost.com/images4/2013/12/ ... dk4xip.jpg
Ez lenne az all star csapatom :D Kissé voltam csak elfogult, végül aztán Wadet tettem Darron Williams helyett, De Rozan és Faried meg szimpik :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.12.26. 13:38:25

Azért ez a Miami-Lakers nem volt egy rossz meccs. Nagyon örültem volna, ha Kobe pályára lép, mégis egy karácsonyi meccs, sok öröm ebben az évben úgy sincs, legalább láthattunk volna egy jó párharcot. De így se volt rossz. Young egy őrült, félelmetes milyen triplákat vágott be, Jamesről az a kettő, egyik még +1, őrült a srác. nem értettem viszont Gasol padoztatását.. Bosh-ra nem volt emberünk is kabaré, rettentő sok tiszta dobása volt a miaminak, mi pedig vért izzadtunk minden kísérlethez. Kész csoda, hogy voltunk meccsbe. Nagyjából 2-3 értelmes passzunk nem volt, a játékunk.. nincs játékunk. Csak triplára építkezünk. Bazskáék mondták, hogy 15 figurát használ a Kidd legénység, hát megnézném Tóni papa figurás füzetét.. Viszont öröm volt nézni Meeks idén milyen kiegyensúlyozott játékos lett, Hill-el egyetemben, öröm volt őket nézni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.26. 13:31:28

James-Durant-Paul szerintem George előtt van. MVP-re szintén van rendesen pályázó. Idén az MVP, MIP és a hatodik ember, ami szerintem nagyon nehéz. James még rátett egy lapáttal, elmebeteg számokat hoz, szerintem ő kapja megint. George is remek, de én Durant-Pault is elé tenném. S akkor Aldridge-Love szóba se került.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.26. 13:16:33

Mi van akkor, ha én azt mondom, hogy az MVP, a MIP és a DPOY (Bob kedvéért DPOTY :mrgreen: ) is ugyanabból a csapatból fog kikerülni? :D

LeBron James had one of his worst statistical games during Wednesday's 101-95 win over the Lakers with 19 points, eight boards, four assists and two turnovers in 36 minutes.
He shot just 7-of-14 from the field and 5-of-9 from the line while failing to record a steal, block or 3-pointer. There are just so many absurd things about LeBron this year, but shooting 76.2 percent in the paint might be one of the most unbelievable aspects of his game, especially since he leads the NBA in points in the paint.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.26. 11:55:40

Ahogy elnézem, a Rocketsre oda kell figyelni az idén. :-k
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.26. 10:22:16

Bob_Marley írta:Csak se cetlitek nincs se olyan játékostok, aki érdekelne minket
Akkor marad Lowry. Valaki mindenképpen kell, mert ez a csapat (ahogyan a többi sem) nem működik irányító nélkül.

Mia-Lal!

Sima győzelem volt, pedig a Lakers jól kezdett. Bosh nagyon jó volt. James meg James. Iszonyat mennyire laza ez az ember. Minden megerőltetés nélkül uralkodik és rombol a pályán. Wade-del kiegészülve megállíthatatlanok voltak tegnap is.
Egyébként szimpi ez a Lakers is. Látszik, hogy mindenki örül a bizalomnak és többé kevésbé élnek is vele. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.26. 00:15:24

Rondoért senkit nem tudtok adni, ez nem is tudom honnan jött (vagyis tudom, mert Anthony szeretné :D Csak se cetlitek nincs se olyan játékostok, aki érdekelne minket). Mi ha cseréljük Rondot, akkor egyértelműen draft jogért tesszük, ebből pedig a NY-nak nincs.

Kép
Kezdődik a henger.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.26. 00:05:02

Hibbertben és a Clippersben is eyet értek Bobbal. Azért ha mindenki rendben van a csapatnál, sztem kélesek megszorongatni bárkit. A mostanában becsúszó vereségek is a a sérüléseknek tudhatóak ben.

Nálunk komolyan el kellene gondolkodnunk egy jó irányító beszerzésén. Feltont én már temetném. Rondo lenne a legjobb de én Lowrynak is örülnék. Szerintem megszerezhető lenne Shump elkótyavetyélése nélkül is. Lowry ügyes ponterős és jól lát. Rá kell menni ha Rondora ténylegesen nem lesz esély...

Egyébként ti mit szóltok a mostani szezon Wade-jéhez? Ha jól emlékszem ősszel már temettük...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.25. 23:41:28

neobarca írta: Mondjuk ennek az OKC-nek nem mi vagyunk az igazi ellenfele.
Thunder legutóbbi 20 meccséből 18at megnyert, nem sokan ellenfelek nekik mostanában. :D Knicks meg Nyugat ellen 0-9, úgyhogy valóban nem az OKC a Knicks ellenfele. :D

Én ezt éreztem a meccsek előtt is a legsimábbnak, Jamesre egyáltalán nincs embere a Lakersnek, extra triplázás kell a Lakerstől, különben befogják őket darálni érzésem szerint. Bár az előző meccsre a jóslatom nem jött be, bár meccs előtt OKC-t írta, de gondoltam Melo nélkül lesz csapatjáték, Smith tett róla ne legyen. Most Heatre voksolok, lehet a Lakersnél kinyílik a triplazsák.

Év védője meg szerintem teljesen egyértelmű: Roy Hibbert
Lehetne James is, de 1-2-3 poszton lévők ritkán kapják, Artest volt az utolsó. Még Davis, aki szerintem szóba jöhet, de Hibbert olyan úr a palánk alatt, hogy nálam toronymagasan év védője. Legjobb védelemmel rendelkező csapat ráadásul az Indiana, amihez persze George-Stephenson is hozzátesz de Hibbert kiemelkedik.

Griffin sokat fejlődött büntetőzésben, DAJ problémás, de viszont védőoldalon sokat hozzátesz. PO-ra szerintem erősebb lesz a védekezésük, s bent a festékben sem lesznek gondok. Rivers-szel szemben lehet elfogult vagyok, de idén ez a Clippers valóban mindenkire veszélyes, s nem csak a nevek miatt. Illetve Griffin sokat fejlődött pozíciós játékban, s középtávolról is elkezdett hatékony lenni, nagyon széles most a repertoárja, védőoldalon van mit fejlődnie. Keménységre meg skill-re nem hiszem hogy gond lenne belül, büntetőzés, ami nagy gond, Jordan 40% alatt dobálgat....Nem labdaigényes, sok támadót szed, s visszapöcizi, de a büntetőzése tragikus.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.12.25. 23:37:27

Bob_Marley írta: Én a Clipperstől várok idén nagy durranást, s pl az OKC-re nagyon veszélyesek lehetnek.
Griffin+Jordan féle magas állománnyal ez a Clippers szerintem nem lesz többre képes, mint tavaly. Max. második kört tippelnék. Rivers személyében van végre egy normális edzőjük, de festéken egyszerűen túl kevesek, büntetőzés, keménység, és skill szempontból is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.12.25. 23:23:51

Hát ez eléggé nézhetetlen volt Knicks drukkerként. Hol vannak azok a gyönyörű játékok, amik tavaly voltak? Netts2 voltunk. 0 fantázia csak az erőltetés.
Védekezés tragédia. Kérem. Miért nem lehet odaállni? Már az is érhet valamit.
De a támadó oldalt is hagyjuk. Chandlert pl abszolút nem használjuk támadó oldalon. Udrih többet ne irányítson. J.R.-t meg messze elkergetném még a városból is.

Amar'e szegény odatette magát, de pont semmit nem ért. Ez a kis Hardaway még sokra viheti, de ő amolyan shooter lesz azt annyi.

Rendesen lemosott minket az OKC. Hozzá tartozik, h kb mindenhonnan bedobták. Durant nagyon korrekt. Westbrook tripla dupla. Viszont nekem Ibaka játéka tetszett a legjobban. A pad is ott volt. Mondjuk ennek az OKC-nek nem mi vagyunk az igazi ellenfele.

Woody szerintem már nem Meloékkal szilveszterezik.

Nah most egy kis Mia-Lal. Remélem szorosabb meccs lesz. És most, hogy nincs Kobe, még akár meglepetés W-t is hozhat a Staples... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése