USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.17. 21:30:57

neobarca írta:Knicks-Pistons élőben Londonból a Sport2-n!!! \:D/ \:D/ \:D/
Hú de színvonalas, hajtós meccs, tele okos, jó megoldásokkal, szép passzokkal, jó egyéni megoldásokkal. Nem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.17. 21:30:10

7 perc alatt chandler letépett 7 pattanót,nem rossz
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.01.17. 21:17:18

neobarca írta:Knicks-Pistons élőben Londonból a Sport2-n!!! \:D/ \:D/ \:D/
Te jó ég, Sámpertnek milyen feje van.:D:D Egyébként eléggé szívás a Pistonsnak, úgy hazai pályán lenni, hogy szerintem kb 20 ember szurkolhat nekik az egész csarnokban nem annyira lehet [auto_cenzúra].
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.17. 21:01:42

Knicks-Pistons élőben Londonból a Sport2-n!!! \:D/ \:D/ \:D/
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.17. 18:01:28

Game90 írta:És ha már volt szó erről, akkor te ezt a PP for Gay cserét csinálnád?
Ugyan nem engem kérdeztél, de úgy gondolom, hogy bármelyik Celticsest megkérdezed, nem cserélné el PP-t, főleg nem egy Gay-ért, persze elismerem meg kedvelem a játékát az egész Memphis-i csapatét, de már csak elvből nem cserélném el Piercet senkiért. Az meg már más téma, hogy kétlem hogy belemenne a Memphis, függetlenül pénzügyileg mennyivel kéne kevesebbet fizetniük a Maciknak. + énszerintem szakmailag sem feltétlen lenne jó húzás egyik csapat részéről sem.

Hornets ellen az első negyed után hullák voltunk. Nem értem, hogy ilyenkor miért nem lehet berakni Barbosat aki arról híres hogy bármikor képes a padról lendületet adni a csapatával a kosaraival, kivéve ha nem megy neki, de ezt nem tudjuk meg ha ott áll a pad mellett...
Mind1 kellett ez a vereség hogy mindenki megint sírva fakadjon mennyire gyengék vagyunk lepattanózásban. Támadó pattanó nem érdekel, azt most már szed Sully, Bass meg Rondo is néha, de általában dobás után egyből iszkolunk vissza védekezni, mert ugye erről vagyunk híresek. De az hogy egy Lopez megszégyeníti a csapatot?
Collins meg vicc. Kár hogy Melo még nem áll készen az nba-re.

Wilcoxal amúgy mi van? elvileg felépült, de eddig nem játszott. Bulls ellen már jó lenne ha játszana.

Szerk: Na tessék, Barbosa szeretné ha elengednénk...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.17. 17:12:43

Podcast-hez annyit, hogy a hanggal néha-néha voltak problémák :? 41:30 környékén nem volt kellemes azt hallgatni, hogy Lillard msmd mixnd csék védő :lol: Amúgy ez a mostani rész teljesen rendben volt, Deron - Derin érdekes volt, a két testvér videója meg eléggé megható. Ja, Bob, egy kis Bradley fényezés is volt benne :twisted: :mrgreen: És ha már volt szó erről, akkor te ezt a PP for Gay cserét csinálnád?

És akkor én is összedobtam a keleti és nyugati cseréket:
- East: Irving, Holiday, Jennings, George, Josh Smith, Noah, Brook Lopez
- West: Westbrook, Harden, Steph Curry (sorry Parker), Batum, David Lee, Pekovic, Marc Gasol

LeBron James' Historic Night:
http://youtu.be/54I4KDf9qfw
LBJ lett a legfiatalabb játékos, aki elérte a 20ezer pontot.

NBA 2012-13: Bobcats at Celtics: Rajon Rondo's Triple Double:
http://youtu.be/n0yv4IIKcuw
Egy kis elemzés.

Matt Buser ‏@busersports
Kyrie Irving a whopping 3.3 stl over past 8g .. Bradley Beal 18% 3PT in Dec, 61% in Jan .. Elton Brand 2 TO in his last 234 minutes.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.17. 10:35:34

Jé, nyertünk egy meccset! Sőt, 75 pontot kaptunk csak. Támadásban gyengén dobott James/Waden kívül mindenki, de ahogy néztem, ez ma egy ilyen nap volt, Harden mezőnymutatója pl mi? Persze Duranten ez az átok sem fogott :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.17. 09:33:25

Bob_Marley írta:
MessiFan írta:Bob, mit gondolsz a következő 3 hazai meccset is behúzzuk? Én úgy gondolom a Chicago elleni lesz igazán necces, a Hornetset és a Bobcicákat illene megverni, és menni is .
Hát én óvatosabb vagyok :D
Chicago az nagyon nehéz lesz, ők is a nagy meccsekre nagyon jók, s a másik két meccsből is benne van, hogy 1et bukunk.Azért "motivációs" gondok néha előjönnek, szerintem a Hornets elleniben benne lehet a bukó, Hiúzokat verni kell (pedig szeretem őket, MKG for president :D )
Én egy 2-1et várok ettől a 3 meccstől.
2-1 még bejöhet, ez a 78 pont otthon, nagyon derék :D
Azért a Hornets elég feljövőben van, mióta játszik Gordon, s Aminu is rendesen befűtött.Várható volt, s ez remélem lehozza a földre a fiúkat, mert jön 1-2 nagyon nehéz meccs, Bulls-Knicks.

Rivers meg lesz jobb is, ebben biztos vagyok, érdekes volt látni apa-fiát egymás ellen:
http://www.youtube.com/watch?v=pBGxb3f41Oc

Atlanta javított, elkapták a 7es győzelmi szériában lévő Netset, úgy hogy Smith nem játszott, miután eltiltották a múltkori produkció után (58as csapdát ő szívta meg)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.01.17. 02:10:30

http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2013/01/16/alleyoop23

Nemrég kitették az új részt, így hajnali 2 fele neki is ülök hallgatni:) jóóóólesz
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2013.01.16. 12:29:35

neobarca írta: Szerk: egy kis öröm a Philynek. Bynum hamarosan visszatér. Már dobálgat rendesen, nem is érez nagyon fájdalmat.. Gála előtt már játszana.
Ömm...valamit félreolvastál. After athe All Star break-et mondott az interjúban.

Egyébként cseszettül kellene, mert nagyon gyalázatosan játszunk. Most rengeteg hazai meccsünk lesz, össze kell kapni picit magunkat, hogy mire jön Bynum nem menjen el totálisan a PO.

Egyébként Turner for Cousins csere híre röppent fel. Ha van valóban alapja, akkor amíg lehet addig dobjuk oda Evant valakinek!
Totál inkonzisztens a gyerek, képtelen 2-3 meccsnél többet értelmesen játszani. Most már azért eljött az ideje, amikor meg kell mutatnia a képességét, különben kuka. 1/2 -re ez édes kevés...(miért akkor mákolunk lotteryn 1-2-t mi is, amikor nem KD-k, Hardenek meg ilyesmi jönnek ki???)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.16. 11:08:58

Sanama írta:Nesze nektek Lakers!
Howard 31p 16r, Kobe 31p
Na így kell ezt, nem lesz itt gond, jöhet a gyűrű! :twisted: :twisted:
Azért az a gyűrű még nem fog jönni egy 50% közeli otthon megnyert meccstől. :) Gondolom nem komolyan írtad, de nagyon nagyon sok dolga lesz még itt az edzőnek ahhoz, hogy legalább a PO-ba bejussanak. Én még mindig nem érzem az erőt és az ötletet a csapatban. A taktikáról nem is beszélve. Dream Team közeli a kezdő, de a cserepad egy közepes D ligára sem elég. Vicces, mert valahogy a nagy hanyatlásban nekem a "nagy galktikusok" jutottak eszembe. Csitto fitti volt a kezdő, Zidane, Beckham, Júdás meg a haverok. De a padról mindenkit eladtak köztük, minden stabil vízhordójukat. Aztán a nagy csillagból üstökös lett. Amit persze a reklám madrid esetében nem sajnálok. :P
Bob_Marley írta:Ok elrontottam, szóval ez az 5'5 magasságú ember zsákja:
http://www.youtube.com/watch?v=GIzep9py ... e=youtu.be
Semmi gond, a legjobbakkal is megesik. ;) Tényleg komoly a vidi, de nekem nagyon sántít. Nem mondom, hogy lehetetlen, de 1-2 jó kamera beállítás sokat tud segíteni a dolgon. Pl anno nálunk az Újvidék téri játszón állíthatóak voltak a palánkok. Lehúztuk haverral 190cm-re kb. Gyerekek olyanokat szakítottunk, mint Carter és McGrady fénykorában. :D :D :D
Aztán az is lehet, hogy valódi és tényleg ilyen jó rugókkal lett megáldva. De basszus akkor is csak 160cm...

Bob_Marley írta:Minden évben van európai meccs, általában Londonban, ahogy NFL is, az hogy épp kire esik a választás ligafüggő.De időben rá kell gyúrni, mert elviszik a jegyeket, én is így voltam mikor jött Milánóba a Celtics nyáron, tervbe volt, aztán füstbe ment terv lett belőle, rohadt drága jegyek voltak már csak :?
Köszi! Hát azt gondoltam, hogy nem 100Ft-okért osztogatták. Na mind1. Hamarosan amúgy is tervezek kimenni Amerikába, NYC-be. Majd ott leugrom az MSG-be. Bárrrr ahogy tudom ott is Knicks meccsre születni kell, kül nem jutsz be... :( :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.16. 10:17:50

Ok elrontottam, szóval ez az 5'5 magasságú ember zsákja:
http://www.youtube.com/watch?v=GIzep9py ... e=youtu.be

Minden évben van európai meccs, általában Londonban, ahogy NFL is, az hogy épp kire esik a választás ligafüggő.De időben rá kell gyúrni, mert elviszik a jegyeket, én is így voltam mikor jött Milánóba a Celtics nyáron, tervbe volt, aztán füstbe ment terv lett belőle, rohadt drága jegyek voltak már csak :?

Howard végre elkapta a fonalat, fantasyban rohadt jó hír :D
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.16. 10:04:46

Nesze nektek Lakers!
Howard 31p 16r, Kobe 31p
Na így kell ezt, nem lesz itt gond, jöhet a gyűrű! :twisted: :twisted:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.16. 09:39:03

Bob_Marley írta:hamarosan megint Nix, lehet aprítani :P Azt majd élőben nézd te is, mindig öröm elverni a gatyás-csizmásokat :mrgreen:
Azért nem eszik olyan forról a kását! :wink: Ludas Anthony 3x adja vissza kend! :lol: Természetesen nézni fogom a meccset és elfogadom majd a bocsánatkérésedet az XXXL-es zakó után. :lol:

Amúgy csütörtökön a Knicks Londonban játszik a Pistons ellen. Basszus ha ezt korábban tudom, kimegyek. Élnek kint barátaim, náluk tuti elcsövezhettem volna. Ja meg perce az egyik (aki Lakers drukker) megy is ki a meccsre. Legalább lát egy jó game-t... :lol: :lol: :lol:

Ez, hogy vagy ez amúgy? Gondolom reklám értékű a dolog, de minden csapat jön Európába? És ha igen, hányszor? Vagy ha nem, mitől függ, ki?

Bob_Marley írta:Rondo Sportcenter:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pOlZ9Z6q30


Ez meg mi már, hogy 5'5el(kb 155-160 cm) ekkorát ugrik valaki, bár lehet valami trükk :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pOlZ9Z6q30
Jó az első vidi, de a 2.-ra ezt nem tudom mondani. Kísértetiesen hasonlít az elsőhöz... :lol: :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.15. 17:47:33

58 az rohadt derék, de emlékszem, tavaly vagy tavalyelőtt a Bucks ellenünk valami 60an akárhány pontot kavirgált össze, s minden idők leggyengébb franchise dobott pontja meg mezőnyszázalékuk volt, második félidőben valami 20 pontot dobtak összesen 24 perc alatt, pedig akkor még Bradley se volt :P (csak hogy stillszerűen zárjam :D )

neo még nincs igazam, de már alakul a dolog :D Azért írom ezt, mert van még bőven fejlődési lehetőség, s hiszem hogy ha összeáll igazán keményre a védekezés, bizony megfogunk ám csapatokat lepni, mert ez a Boston öregecske, reumás és társai, de itt olyan fiatalokkal sikerült erősíteni, akik "imádják" a rohanást, s bizony ha arról van szó, labdaszerzés s Jeff Green monster dunk :evil:
Ezt hiányoltam eddig, hogy nincs védekezés, amire lehet alapozni, most úgy néz ki, kezd összeállni a dolog, de bízom benne, s hiszem is, hogy lesz ez még jobb is, s gyorsabb játék, ami pl Rondonak is kedvez, meg Terry lerohanás tripla (ő talán az egyedüli aki keveset mutat, de védekezésén meglepődtem, nagyon odateszi magát, pacsi érte).
Van itt puska, kérdés majd, hogy ez mire elég, most azért hogy győzelmi széria van, ugyanannyit jelent mint a vereségi, vagyis semmit :D A csapat alakuljon ez a lényeg, s látható ha rangadó van, odateszik már végre magukat, de én látok ennél sokkal többet ebben a csapatban, most ez önbizalom növelőnek jó ez a széria, meg végre elhitte 1-2 ember hogy tud ám kosarazni (lsd Lee) s mint írtam, látom lelki szemeim előtt, hogy bizony megtudunk lepni 1-2 riválist, s itt nem arról van szó, hogy bajnoki cím és társai, de idén is kínkeservesen lehet majd minket kiejteni, legalábbis ebben bízom (mármint nem a kiesésben persze :D )
De pl hamarabb kezdtük a "feltámadást" mint tavaly, s ez azért kicsi aggodalmat kelt bennem.KG,PP párossal teljesen nyilvánvaló mi nem tudunk egy teljes szezont végigjátszani, úgy kell időzíteni, hogy alapszakasz vége, s Po-ra álljon össze minden.Oké voltak itt könnyebb meccseink is a Suns ellen, Bobcatse a Rockets ellen is, de azért kicsi félsz van bennem, hogy nem fogjuk bírni az általunk diktált tempót, AS környékére vártam, hogy nem csak játékban, de hozzáállásban is nagyot ugrunk, most meg még csak Január van...

hamarosan megint Nix, lehet aprítani :P Azt majd élőben nézd te is, mindig öröm elverni a gatyás-csizmásokat :mrgreen:

S hogy legyen "napi Bradley" mióta játszik az ellenfelek 39%al dobnak, s Bobcats ellen azért 16 pontot is betett a közösbe. :D

Rondo Sportcenter:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pOlZ9Z6q30


Ez meg mi már, hogy 5'5el(kb 155-160 cm) ekkorát ugrik valaki, bár lehet valami trükk :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pOlZ9Z6q30
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.15. 14:56:28

Kalap!

Úgy érzem kicsit hozzám is szóltál. Értem, amit mondasz, ezzel nincs is semmi baj. Én azt jegyeztem meg, hogy talán néha (nem csak itt) túl sok szó esik a srácról. Kb. olyanokat olvastam, hogy cserélhetetlen és hasonlók (nem itt). Kicsit túl értékeltnek látom a Bosotn fanok körében. Ezzel semmi baj, mindenki a sajátját kell fényezze. És azt is megértem, hogy a Boston rendszerében egy fontos láncszem.

Ja, és láttam játszani, igaz nem olyan sokat, mint Ti. :P
DE tényleg túl van tárgyalva.

KD:
http://www.youtube.com/watch?v=pzEIo7vJVO0

Ez pedig elég finom:
http://www.youtube.com/watch?v=ADKiFztbT04

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Gay-jel. A Memphis cserélni akarja, spórolni szeretnének. Olvastam Wizzard-os és Raptors-os pletykákat is. DC-ben megnézném Gay-t, egy Wall-Gay-Nené vonal nem lenne rossz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.15. 14:27:22

Game90 írta:Bosh 6'11"-ként, 27 perc alatt 1 lepattanót szedett össze. Ennyit szerintem még nagyanyám is hozott volna.
Kalap1988 írta:Csak még előtte Game hozzászólásain "akadtam ki", ezért írtam így :D
Kalap1988 írta:de nem földtől elrugaszkodott hasonlat, ha azt mondom, hogy az ő játékát nem elismerni kb olyan hozzá nem értésről tesz tanúbizonyságot, mint amikor Busquets-t kritizálják....
Szerintem egy szóval nem mondtam, hogy nem ismerem el az ő játékát :) :wink: Sőt, elit védőnek neveztem, meg is dicsértem, amikor Bearden-en védekezett. Csak amikor már itt is meg különböző fórumokon is arról van szó, hogy Bradley így, Bradley úgy... Mintha tényleg egy LBJ lenne.

De szerintem bőven túltárgyaltuk már ezt, nem érdemel ez a téma annyit, hogy oldalakon keresztül vitatkozzunk róla.
Persze igazad van, túltárgyaltuk és bocsánat, ha félreérthető voltam, a te mondataid miatt is kezdtem el a hozzászólásom megírását, de ez nem jelenti azt, hogy minden jelzőt neked szántam, így pl amit idéztél a végén :) Nem gondolom, hogy semmit sem ismersz el a játékából és, hogy szakmai analfabéta lennél, sőt :D Szóval bocsánat még egyszer a pongyolaságomért, a tartalom volt a fontos, nem az, hogy kinek szántam. Azt tartom, hogy a mi játékunkban nagyon-nagyon fontos szerepet játszik, fontosabbat, mint amit akármilyen statisztikával le lehet írni, ezért sem hiszek a statisztikai szemléletben, még a kosárlabda kapcsán sem.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.15. 14:19:48

Bosh 6'11"-ként, 27 perc alatt 1 lepattanót szedett össze. Ennyit szerintem még nagyanyám is hozott volna.
Kalap1988 írta:Csak még előtte Game hozzászólásain "akadtam ki", ezért írtam így :D
Kalap1988 írta:de nem földtől elrugaszkodott hasonlat, ha azt mondom, hogy az ő játékát nem elismerni kb olyan hozzá nem értésről tesz tanúbizonyságot, mint amikor Busquets-t kritizálják....
Szerintem egy szóval nem mondtam, hogy nem ismerem el az ő játékát :) :wink: Sőt, elit védőnek neveztem, meg is dicsértem, amikor Bearden-en védekezett. Csak amikor már itt is meg különböző fórumokon is arról van szó, hogy Bradley így, Bradley úgy... Mintha tényleg egy LBJ lenne.

De szerintem bőven túltárgyaltuk már ezt, nem érdemel ez a téma annyit, hogy oldalakon keresztül vitatkozzunk róla.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.15. 13:03:16

daffy írta: én csak az utóbbi 2.5 évben követem rendszeresen az nba-t,de volt már olyan,hogy egy csapat 30% alatt dobjon,mint most az atlanta?
a hármast meg 15% alatt. :shock:
bár ma a memphis is összehozott 30%-ot
A hőskorban volt olyan, hogy a Milwaukee egész szezonban 36%-kal dobott mezőnyből, azért ez nem semmi.
Szintén hőskör:
.246-Milwaukee (.229) vs. Minneapolis (.263), at Buffalo, November 6, 1954 (48/195)

Mai adatokat nem igazán találtam.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.15. 12:47:41

Tocy írta:@neo: Igen, gáz a helyzet, én már inkább nem is agyalok rajta. Andersent már írtam, nem felelt meg, nem kap szerződést.
Ez valahogy elkerülte a figyelmemet sorry. És lehet tudni mi volt vele a baj? Nem tudom, mi van mostanában vele, de szerintem vele magas poszton egy minőségi embert nyertetek volna. Én személy szerint nagyon csíptem a Denveres korszakában. Ha elnézem az FA-t nem nagyon tudnék nála jobbat és elérhetőt.
Minden esetre kíváncsi vagyok mit találnak ki, mert a big tríííí hiába teszi oda magát élükön James-szel, ha a többiek csak statisztálnak.
daffy írta:én csak az utóbbi 2.5 évben követem rendszeresen az nba-t,de volt már olyan,hogy egy csapat 30% alatt dobjon,mint most az atlanta?
a hármast meg 15% alatt. :shock:
bár ma a memphis is összehozott 30%-ot
Most nem ugrik be nekem sem, de elég régi az NBA történelem, valszeg volt már ilyen, esetleg rosszabb is. Minden esetre semmi sem jött össze nekik az biztos...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.15. 11:55:17

@neo: Igen, gáz a helyzet, én már inkább nem is agyalok rajta. Andersent már írtam, nem felelt meg, nem kap szerződést.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.15. 11:29:06

neobarca írta: Ja és az Atlanta 58 dobott pontja sem elhanyagolható. Második negyedben sikerült összehozniuk kemény 5 pontot. Nice...
Smith 4-14, Horford 3-10, Jenkins 1-9. A 16 percet játszó töltelék ember Scott volt egyedül képes 10 pontot dobni. Senki más. Egyébként nem állnak vacakul, de komoly morális problémát érzek náluk. És szerintem Smith az egyik fő forrása... Nem lepődnék meg, ha cserélnék.
én csak az utóbbi 2.5 évben követem rendszeresen az nba-t,de volt már olyan,hogy egy csapat 30% alatt dobjon,mint most az atlanta?
a hármast meg 15% alatt. :shock:
bár ma a memphis is összehozott 30%-ot
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2013.01.15. 12:02:05-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.15. 11:12:55

Kalap1988 írta:Rondo tripla-dupla, amiben elég hamar biztos voltam, mert már az első negyedben 9 (vagy lehet 11) pontja volt, 6 pattanója és 5 gólpassza :D Az elején pedig így kezdett: 4 perc, 4 pont, 4 lepattanó, 4 gólpassz :) Szép indulás volt tőle :)
Rendesen összekapta magát a srác, de az egész csapat. Nem tudom, mit tudhat az edző, de megint előhúzott a kalapjából valamit, ami működik. Szárnyal a Boston. És ahogy nézem a kövi meccseit, még fog is.
Korábban írtam, hogy nem látok fantáziát benne. Bob akkor írta, hogy figyeljek csak. Igazad lett. De, hogy a túróba... :lol: :lol: :lol:
Na mind1 Rondó hozza csak a tripla duplákat. Fantasyban jól jön... :P

Miami meg megint kikapott a nem túl acélos Utah ellen. Nem akarom bántani a Jazzt, de már messze nem az a Stocton-Malone korszakukat élik. Számomra ez meglepő vereség volt. Bár tegnap látszott, h a Heat mennyire gyengus magas poszton. 40-23 volt a lepattanózás a Jazznek. Lassan ott is ki kéne találnia valamit az edzőnek, mert sztem ez a PO-ban kevés lesz. Egyébként Andersenről van vmi hír?

Ja és az Atlanta 58 dobott pontja sem elhanyagolható. Második negyedben sikerült összehozniuk kemény 5 pontot. Nice...
Smith 4-14, Horford 3-10, Jenkins 1-9. A 16 percet játszó töltelék ember Scott volt egyedül képes 10 pontot dobni. Senki más. Egyébként nem állnak vacakul, de komoly morális problémát érzek náluk. És szerintem Smith az egyik fő forrása... Nem lepődnék meg, ha cserélnék.

Szerk: egy kis öröm a Philynek. Bynum hamarosan visszatér. Már dobálgat rendesen, nem is érez nagyon fájdalmat.. Gála előtt már játszana.

Nálunk Camby kidőlt 2-4 hétre és Wallace sérülése sem akar javulni. :( De lagalább Kurt bácsi bevethető lesz. Jó lenne azért ha PO-ra mindenki megtalálná az egészségesebb énjét... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neobarca 2013.01.15. 11:30:00-kor.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.15. 10:42:42

Bocs a dupláért, valamiért nem enged most szerkeszteni az oldal, persze nem nálatok Wade, utólag vettem észre, hogy Kanty írta :D Csak még előtte Game hozzászólásain "akadtam ki", ezért írtam így :D Ha már elkezdtem, a meccs nagyon egyoldalú volt, bár nem mérvadó, mert ez a Bobcats, amíg láttam egy óriási nulla volt... Persze ha jól látom egyszer feljöttek 68-68 (elaltattuk magunkat), de aztán gyorsan felrázta a srácokat Doc. Rondo tripla-dupla, amiben elég hamar biztos voltam, mert már az első negyedben 9 (vagy lehet 11) pontja volt, 6 pattanója és 5 gólpassza :D Az elején pedig így kezdett: 4 perc, 4 pont, 4 lepattanó, 4 gólpassz :) Szép indulás volt tőle :)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.15. 10:37:42

Bob_Marley írta:
kanty írta:
Bradley-be meg minden Boston fan szerelmes? Értem én, hogy hasznos meg minden, de ha csak az olvasottak alapján ítélném meg, azt hinném, hogy AS.

Ja és most nem kell megvédeni, csak nem értem, s már rég kikívánkozott belőlem. :)
Igen, s nézz több Celtics meccset (haszna is lenne hogy megtérj :mrgreen:) s rájössz, hogy miért.
Hasznosság nem elég? Csapatjátékban az ha valaki hasznosan tolja, óriási erény, na ő ennek a tipikus példája.
Nem All-Star, de rohadt fontos.Plusz fiatal s fejlődőképes, amiben meg a legjobb ligaszinten is az egyik legjobb, úgyhogy még egyszer igen, minden Boston fan szerelmes Bradleybe :D
Csatlakozom, éjjel is csak az első negyedet láttam (elég egyoldalú volt, meg áramszünet is), de teljesen igaz , amit írsz. A mi játékunk alapeleme a védekezés, mert bárhogy is szeretnénk, senkinek sem fogunk szinte 120 pontot dobni, még ennek a mozizós védekezésű Bobcatsnek sem... De 90 alatt tartjuk őket és a két legjobb védekező játékosunk Garnett a palánk alatt és Bradley kívül... Ennek szellemében mennyire fontos nekünk? Nélkülözhetetlen és megkockáztatom, hogy többet ad a mi csapatunknak, mint nálatok mondjuk Wade (LBJ azért túlzás lenne :D).... Wade is jó védő, de Bradley szellemisége, intenzitása pótolhatatlan nálunk. Az meg, hogy nem All star és, hogy más csapatban lehet nem lenne ennyire fontos (ahol nem védekeznek ott tuti, ne menj a Lakersbe :twisted: ), bizonyára igaz, nem mondta senki az ellenkezőjét, ő egy tipikusan védő specialista, aki támadásban nem ösztönös zseni, hanem tanult dolgokat csinál, de ebben is egyre jobb. Szerintem két jó csapat között a pontdobó franchise playerek mellett az ilyen "szürke egerek" teremtik meg a különbséget... A kosárlabda persze más, mert itt az igazán jó játékosoknak mindent kell tudnia, de nem földtől elrugaszkodott hasonlat, ha azt mondom, hogy az ő játékát nem elismerni kb olyan hozzá nem értésről tesz tanúbizonyságot, mint amikor Busquets-t kritizálják....
Válasz küldése