USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.12.07. 10:34:25

Tocy írta:
Eazzy írta:Ez attól függetlenül is Iverson, hogy ő a kedvencem. Jordan után Ő hozta a legtöbb formaújító dolgot, Ő volt a legegyedibb. Persze sokat számít a kérdésedben, hogy mit értesz hatás szó alatt pontosan. De mindenképpen Iverson.
Ki volt az NBA leginkább befolyásos játékosa a pályán, nagyjából így értettem ( ahogy Bob: legdominánsabb )? Ebbe azért én beleértem a bajnoki címeket, statisztikákat is, tehát kb kiről szólt a leginkább az elmúlt bő tíz év?

szerk.: Bob, oké, csak Shaq 2006 után már kb nem volt pályán, vagy csak keveset, míg Duncan még utána nyert egy, Bryant pedig kettő bajnoki címet. És a kérdés a 21. századra vonatkozik, tehát az nem érv, hogy de hiszen ő előbb abba is hagyta. Ettől még jogos, amit írsz, csak én pl nem nagyon tudok dönteni közülük...
Na igen, ez már egy teljesen másik kérdés.
Valószínűleg 5 év múlva már LeBron lehet, főleg ha így folytatja, de egyébként én is Shaq-et mondanám. Ugyan Duncan is kiváló játékos, de vele szemben egyébként is lehúzza a dolgokat hogy utálom a Spursel együtt, meg hát alapvetően Shaq jóval dominánsabb.

Ha úgy közelítjük meg a dolgot, hogy ki volt legnagyobb hatással, akkor azért Iverson, mert a korábbi NBA által a játékosokra húzott "kötelező" viselkedést teljesen felrúgta, új dolgokat hozott be (lefonott haj, karmelegítő stb.), az igazi renegát. Ráadásul mindezek mellett kicseszett jól is játszott, egyedisége azóta is leutánozhatatlan, bármilyen droid is jön ki a draftokon.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.07. 09:09:13

socio66 írta:jól látom, hogy hússzal vertük a bajnokot saját otthonában? :o
basszus pedig meg akartam nézni a tévében, de úgy voltam vele, hogy az előzmények ismeretében a miami biztosan darálni fog, kb ilyen különbségre számítottam, csak fordított előjellel. :)
de nagyon kellemes meglepetés ez, másodszor vertük meg a bajnokot, ráadásul carmelo nélkül, és 14-4-es mérleggel keleti első jelenleg a csapat. :)
3. negyedben ki is kapcsoltam, nevetséges volt...semmi mást nem csinált a Nix, csak röplabdázott a hármason kívül, aztán valaki eldobta emberrel az arcában...aztán beesett. Asszem -16-nál kapcsoltam ki, amikor bejött JR, és 9 méterről, talán Wade-del az arcában dobott egy triplát...na mondom itt lesz elég.
socio66

2012.12.07. 08:59:04

jól látom, hogy hússzal vertük a bajnokot saját otthonában? :o
basszus pedig meg akartam nézni a tévében, de úgy voltam vele, hogy az előzmények ismeretében a miami biztosan darálni fog, kb ilyen különbségre számítottam, csak fordított előjellel. :)
de nagyon kellemes meglepetés ez, másodszor vertük meg a bajnokot, ráadásul carmelo nélkül, és 14-4-es mérleggel keleti első jelenleg a csapat. :)
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.12.07. 07:16:52

A mai napon 22:15-től a Sport1-en másodszor adásba kerülő ismétlésén az Oakland Raiders-Denver Broncos NFL-meccs közvetítésében kétszer is említve vagyok!
Egyszer egy versemet olvassa be Ricsi, másodszor egy kérdésem hangzik el.
Nézzétek!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.06. 20:20:50

Ronaldinho&Barca írta:Egy kis Messi és Kobe reklám :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uav0KvQOOg
Hattttalmas! Most láttam én is! :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.06. 20:06:44

Eazzy írta:
Tocy írta:szerk.: Felvetődött bennem egy kérdés, nba1.hu-n régebben beszélgettünk is róla. Szóval szerintetek, ki a 21. század legnagyobb hatású játékosa? Szerintem három név játszik, Bryant, Duncan és Shaq, de persze elfogadom, ha valakinek pl James az, vagy bárki más. Én 1998 óta követem az NBA-t, így nekem nagyjából pont illik az NBA-s "karrieremre".
Ez attól függetlenül is Iverson, hogy ő a kedvencem. Jordan után Ő hozta a legtöbb formaújító dolgot, Ő volt a legegyedibb. Persze sokat számít a kérdésedben, hogy mit értesz hatás szó alatt pontosan. De mindenképpen Iverson.
Ki volt az NBA leginkább befolyásos játékosa a pályán, nagyjából így értettem ( ahogy Bob: legdominánsabb )? Ebbe azért én beleértem a bajnoki címeket, statisztikákat is, tehát kb kiről szólt a leginkább az elmúlt bő tíz év?

szerk.: Bob, oké, csak Shaq 2006 után már kb nem volt pályán, vagy csak keveset, míg Duncan még utána nyert egy, Bryant pedig kettő bajnoki címet. És a kérdés a 21. századra vonatkozik, tehát az nem érv, hogy de hiszen ő előbb abba is hagyta. Ettől még jogos, amit írsz, csak én pl nem nagyon tudok dönteni közülük...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.12.06. 19:51:03

Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.06. 18:16:30

Tocy írta:
szerk.: Felvetődött bennem egy kérdés, nba1.hu-n régebben beszélgettünk is róla. Szóval szerintetek, ki a 21. század legnagyobb hatású játékosa? Szerintem három név játszik, Bryant, Duncan és Shaq, de persze elfogadom, ha valakinek pl James az, vagy bárki más. Én 1998 óta követem az NBA-t, így nekem nagyjából pont illik az NBA-s "karrieremre".
Szerintem ez egyértelmű:Shaq.
Totális dominancia, bajnoki címek, s az egész sportágra gyakorolt hatás akár a pályán akár a pályán kívül.

Tegnap szerencsétlen Cats megint kikapott :? Blazers ellen OT-ben, most meg egy JR Smith buzzer beater miatt.
Nem a legjobb felvétel, de
http://www.youtube.com/watch?v=pxZuig0RD1w
Hihetetlen egy ember, egész meccsen dobál mint a hülye, labdát szerez, majd természetesen sikerül elcsesznie egy 2-1t (Kiddet érdemes nézni, hogy kér időt :D ) majd bevágja egy ilyen kitekert dobással.Igazságtalan az élet, hogy pont az IQ harcos Smith dobta be :D
Nagyon sajnálom a Bobcatset, mostanában az a kis plusz hiányzik a csapatból, hogy ilyeneket behúzzanak, de majd ez is idővel megjön, azért nem szabad elfelejteni Biyombo 20, Hendersson 24, Mullens 23, Kemba 22, MKG meg az egész liga legfiatalabbja 19 évesen meg remekül fogta Anthonyt.
De a vereségek visszatértek, de örülök neki hogy partiban van a Charlotte sok csapattal, még ha a végén ki is kapnak.

Mi legyőztük a farkasokat :D
Rondo azért jó hogy visszatért nyugalmat adott a csapatnak.Szokásosan KG nagy elánnal tolta a Minny ellen, az elején ő szerezte az első 3 kosarunkat, s mintha csak 2002 lett volna megállíthatatlan volt.
Összességében nem volt annyira kiemelkedő a csapat, de mindenki hozta magát, könnyed győzelem is lett belőle.
Bass a 3ik negyedben nagy volt, Sully meg megint hozta a kis energiabombáit.Green is kezd magára találni 17-19 s most 8 pont, amit gyorsan is szedett össze a 2ik negyedben, de utána is szépen tett a közösbe, még ha ez pontokban nem is látszódott meg.
Végre volt 1 meccs, ahol nem volt görcsös a csapat :D
Ellenfélnél meg szokásosan Love volt elemében, de feltűnő volt a sok kihagyott büntije.
Ridnour is nagyon csipkedte magát.
S itt megjegyzem, hogy készül a Minny a Karácsonyra:
http://www.youtube.com/watch?v=abzGvMqh ... r_embedded#!
Pekovic ismét a legnagyobb király :D

Lassan amúgy jön Rubnio és ami számomra érdekesebb, hogy 2-3 hét és visszatér Avery Bradley 8)

Amúgy Rondo meg Wilcox nemrég 2 Chainz koncerten járt, ahol Rondo elhagyta a jogsiját :D
De meglett:
Kép

Kobe a legfiatalabb 30ezres:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gmapa5CkdY
Kicsit csalóka, mert korra tényleg legfiatalabb, de a többi 4 játékos kevesebb szezon alatt érte el a 30ezer pontot, ettől függetlenül grat neki.

Amúgy állítólag mi és képbe kerültünk Gasol-lal kapcsolatban (Ainge szerintem szerelmes bele...)
Most egy Green-Bass-Terry/Lee (Le csak jan 15től cserélhető) for Gasol-Clark-Meeks röppent fel.
Nagyon bízom benne hogy ilyet nem húzunk meg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.12.06. 13:55:09

Tocy írta:szerk.: Felvetődött bennem egy kérdés, nba1.hu-n régebben beszélgettünk is róla. Szóval szerintetek, ki a 21. század legnagyobb hatású játékosa? Szerintem három név játszik, Bryant, Duncan és Shaq, de persze elfogadom, ha valakinek pl James az, vagy bárki más. Én 1998 óta követem az NBA-t, így nekem nagyjából pont illik az NBA-s "karrieremre".
Ez attól függetlenül is Iverson, hogy ő a kedvencem. Jordan után Ő hozta a legtöbb formaújító dolgot, Ő volt a legegyedibb. Persze sokat számít a kérdésedben, hogy mit értesz hatás szó alatt pontosan. De mindenképpen Iverson.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.06. 12:06:28

neobarca írta:Vééégre! Friss, ropogós:

http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2012/12/06/alleyoop19

Ma este Knicks-Heat. Meleg lesz a pite. Főleg, hogy Anthony megsérült... Pontosat még nem tudni... :(
Idén még kb egy meccs nem volt, amin 15 percnél többet akartunk volna kosárlabdázni, ilyen alapon kb bárkitől kikaphatunk, lásd Wizards-meccs. Ha a végén nem jön James, vagy Allen egy-egy clutch-pillanattal, akkor bukó van :D Szóval Anthony ide-oda, sajnos nyerhettek bőven. De azért remélem, hogy kétszer nem vertek el :D

szerk.: Felvetődött bennem egy kérdés, nba1.hu-n régebben beszélgettünk is róla. Szóval szerintetek, ki a 21. század legnagyobb hatású játékosa? Szerintem három név játszik, Bryant, Duncan és Shaq, de persze elfogadom, ha valakinek pl James az, vagy bárki más. Én 1998 óta követem az NBA-t, így nekem nagyjából pont illik az NBA-s "karrieremre".
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.06. 11:37:14

Vééégre! Friss, ropogós:

http://www.sport1tv.hu/Podcastok/2012/12/06/alleyoop19

Ma este Knicks-Heat. Meleg lesz a pite. Főleg, hogy Anthony megsérült... Pontosat még nem tudni... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.05. 18:30:46

Ja amúgy látta valaki Randolph statjait? 38 pont, 22 lepattanó? :shock: :D Annyira imádom ezt a Gasol-Randolph duót, és annyira tetszik ez a Memphis...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.05. 18:30:45

Sanama írta: Gasolal meg tényleg mi van? Nem nagyon tudom, csak 1-2 nyilatkozatot olvastam,hogy Gasol needs to adjust,stb,stb. De most mi van vele, ha tradelik, akkor miért?!
Gasol-nak egyrészt gondjai vannak a térdeivel. Azt mondta, hogy játszani tud, de folyamatos fájdalmai vannak. Neki pihennie kell, akkor jobb állapotba kerül. Viszont eddig is ez volt nagyjából mégis játszott.

D'Antoni rendszerébe Gasol nem illik. Oda egy olyan erőcsatár kell, aki közé-távolról is betalál, aki a hármasokat is viszonylag jó százalékban értékesíti, aki szét tudja húzni a védelmet. Éppen ezért merült fel Bargniani vagy R. Anderson, mint lehetséges csere. Viszont Gasol talán a liga legképzettebb magas embere, Kobe kedvenc játszótársa, s amúgy is van benne két-három jó év még.
Tehát az egész szitu eléggé zavaros. Ha fogadni kellene, akkor azt mondom, hogy csere lesz a vége. Elcseréljük Gasol-t mondjuk egy Bargniani, Calderon pakkra, ennek ellenére hozunk egy gyenge szezont, értsd úgy, hogy még nagy döntő sem lesz (LAL-nél a vezetőség viszont azért hozott össze egy ilyen csapatot, hogy még mielőtt lesz a nagy generációváltás nyerjünk még egy gyűrűt), akkor aztán D'Antoni ki lesz rúgva, s plusz melléje meg egy Gasolunk se lesz, aki egy más rendszerben nagyon értékes lenne. Ehhez még hozzájön, hogy Gasol reklámértéke is elég nagy, ha figyelembe vesszük a kint élő spanyolok számát.
Összegezve tehát továbbra is zajlik az élet LA naposabb felében. Kupchak-nak most is lesz dolga bőven.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.05. 17:58:45

kanty írta:
Sanama írta:az ilyen nagy állatok mint Shaq meg Howard, miért ilyen gyengék büntetőből? Túl nagy a kezük, asszem ilyesmit hallottam, de ez komoly? :D (Alleyoopban mondták)
Azért van jó pár center, aki viszonylag jó százalékban büntetőzik.
Egyszerűen a center a palánk közelében dolgozik, ő nem egy shooter, távolról ritkábban, vagy szinte abszolút nem dob, ezért megy gyengébben a büntetőzés is. Míg a kisebb posztokon játszok egyszerűen jobban dobnak. Nem mondom, hogy nem tényező a kézméret sem, de nem ez a legfontosabb.
Shaq és Howard is magasról tett a büntetőzésre. DH12 is, ha rendesen a dolog mellé állna, akkor legalább 70% környékén büntetőzni, ami figyelembe véve azt, hogy meccsenként hányszor szabálytalankodnak vele szem, igen nagy segítsége lenne a csapatnak.

Amúgy ma ismét kikaptunk. A változatosság kedvéért a Houston vert el, ráadásul úgy, hogy az utolsó negyedben volt tízpontos előnyünk is. Melléje Gasol sem játszott, egyrészt a térde miatt, másrészt viszont megy nagyban a ködösítés.
Jah értem... hát a bukó meccsek nagy részét hozná a LAL ha Howard normális %-ban dobná a büntetőt.

Gasolal meg tényleg mi van? Nem nagyon tudom, csak 1-2 nyilatkozatot olvastam,hogy Gasol needs to adjust,stb,stb. De most mi van vele, ha tradelik, akkor miért?!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.05. 17:37:02

Sanama írta:az ilyen nagy állatok mint Shaq meg Howard, miért ilyen gyengék büntetőből? Túl nagy a kezük, asszem ilyesmit hallottam, de ez komoly? :D (Alleyoopban mondták)
Azért van jó pár center, aki viszonylag jó százalékban büntetőzik.
Egyszerűen a center a palánk közelében dolgozik, ő nem egy shooter, távolról ritkábban, vagy szinte abszolút nem dob, ezért megy gyengébben a büntetőzés is. Míg a kisebb posztokon játszok egyszerűen jobban dobnak. Nem mondom, hogy nem tényező a kézméret sem, de nem ez a legfontosabb.
Shaq és Howard is magasról tett a büntetőzésre. DH12 is, ha rendesen a dolog mellé állna, akkor legalább 70% környékén büntetőzni, ami figyelembe véve azt, hogy meccsenként hányszor szabálytalankodnak vele szem, igen nagy segítsége lenne a csapatnak.

Amúgy ma ismét kikaptunk. A változatosság kedvéért a Houston vert el, ráadásul úgy, hogy az utolsó negyedben volt tízpontos előnyünk is. Melléje Gasol sem játszott, egyrészt a térde miatt, másrészt viszont megy nagyban a ködösítés.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.05. 17:15:04

az ilyen nagy állatok mint Shaq meg Howard, miért ilyen gyengék büntetőből? Túl nagy a kezük, asszem ilyesmit hallottam, de ez komoly? :D (Alleyoopban mondták)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.05. 17:01:25

Cumbee írta: szerk.: Hmm. Nekem nem úgy tűnik, mintha a Sport1 ma NBA meccset akarna adni...
És nem adtak meccset...:cry:
Pedig eddig Kedd-Csütörtök volt NBA nap.
Nem tudom eddig mi volt, nem nagyon láttam Keddről meccseket, minket meg alig adnak a SPORT 1-en, de elvileg eddig voltak meccsek.

Wizards azért meglepő volt, pedig James hozott egy tripla-duplát.
Rockets viszont megverte a Lakerst, ráadásul megint működött a faltoljuk Howardot taktika :D
D'Antoniban amúgy ezt tartom a leggyengébbnek, hogy egyszerűen nem tud meccs közben reagálni, van egy felépített elképzelése még meccs előtt, azt erőlteti, finomítja, de nem tud váltani.
Mindig az ellenünk lévő 2 évvel ezelőtt Celtics-Knicks meccset hozom fel példának (PP tripla egyenlítés :D ), mikor ment a NY 15-20 ponttals a 3ik negyedben nagyon elindultunk, 3 vagy 4 időkérést lőtt el D'Antoni, de nem cserélt semmit, nem változtatott semmit, csak időket kért, s totál nem tudta megfogni a futásunkat.Ráadásul akkor folyamat váltással próbálkozott a NY, mi meg járattuk a labdát, s a végén mindig kijött, hogy kisember került KG-re vagy PP-re.S semmit nem változtattak.
No mindegy, Howard ha egyszerűen nem tud javulni legalább 60-65%ig büntetőben akkor rommá fogják faltolni.
Mellesleg megnéztem újonc évében 67,1%al büntetőzött, idén 46,8%, azért évekig 60%on volt, de az utóbbi 2 évben iszonyat nagyot romlott.Mint ezer dolog, a bünti is fejben dől el, s nála láthatóan 2 éve zavar van az agyban.Mellesleg Kobe 14/31, kezd helyre állni a rend :D Bryant ideges, durcizik, s egyedül akar mindent, a s totál felfordulás van.
A Rockets 3=os mezőnymutatóval és 20%os triplamutatóval tudott meccset nyerni, ami hihetetlen.
Ez persze egy ideiglenes állapot, de ki tudja??Tartom továbbra is, hogy D'Antonival még inkább gyengült a LAL :D

The New Orleans Hornets are expected to change their nickname to the Pelicans as early as 2013-14 season (via Yahoo! Sports)
Szép lesz :D

Amúgy csak kérdezem Game-t hogy mi a helyzet a Raptors-szal ? :D
Nem felejtettük el a fogadalmadat, s jelenleg utolsó előtti a Raps :P
Karácsonyra még egy ilyen alsóval is meglepnélek, ha már kelta szurkoló leszel :mrgreen:
http://img0.etsystatic.com/000/0/567640 ... 002000.jpg
Strandon biztos jól mutat :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.12.05. 17:15:47-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.05. 10:08:04

Ejj, kikaptunk a Wizardstól :D :D Szokásos lötyögés 3 és fél negyedig, csak most a hajrában sem James, sem Allen nem tudott betalálni :D Idegenben nem megy ez. Hogy Lewis mit csinál mostanában ( pedig Battier helyett ő kezd ), az rejtély...most Miller villantott, de védekezés nélkül még az alapszakaszban is nehéz meccset nyerni. James úgy csinált tripla-duplát, hogy amúgy elég gyengén játszott... Múltkor nem írtam be, de talán Wade is visszatért a Nets ellen 34 ponttal, most 24, rá nagyon nagy szükség lesz.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.12.05. 01:23:44

Game90 írta:Sports Illustrated-nél LBJ az Év sportolója:
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/m ... index.html
Most végeztem vele. 2 részletben kellett elolvasnom, mert rohadt hosszú.:D Viszont nagyon megérte. Te végig olvastad? Nekem nagyon sok érdekes és új infó volt benne, ajánlom mindenkinek.

Amúgy én maradok belenézek a sport 1-es meccsbe, lesz még valaki? Kár amúgy, hogy ezeket nem kommentálják élőben. Az NFL-nél ez működik, kár hogy az NBA-nél nem.

szerk.: Hmm. Nekem nem úgy tűnik, mintha a Sport1 ma NBA meccset akarna adni...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.05. 00:03:55

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, borzalmas tragédia.S felfoghatatlan.RIP

Ma 4 jó kis derbi is van Philly-Minny-Pacers-Bulls-Brooklyn-OKC (SPORT 1) és Rockets-Lakers :D

Csak hogy tovább "rontsam" Rondo "imidzsét" és a sajátunkat
Rajon Rondo said he did not learn any lessons from his suspension but missed his teammates and is ready to play #celtics
Mondjuk alapból a kérdés is hülyeség, begőzölt, "bokszolt", megbűnhődött az élet megy tovább.De ez amolyan Rajonos volt, hogy rákérdeztek hogy tanult-e belőle, ő meg mondta, hogy nem de viszont jót pihent Mexikóban :D
Nem olyan ütős mint szokott lenni, de Banner 18, I AM A CELTIC
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YOlbqZWH0w
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.04. 18:32:05

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-borz ... yt-2196429

soha nem értem ezeket az embereket... :roll: :oops:
Sajnálatos eset, de nem tudhatjuk a hátterét. Bár nem hiszem, hogy ez a megoldás, én sem ítélkezem. Minden esetre nagyon sajnálom a csöppséget... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.04. 18:12:19

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-borz ... yt-2196429

soha nem értem ezeket az embereket... :roll: :oops:
Nem tudom, én nem ítélkezek fölöttük. Ennek az embernek mindene megvolt és mégis eldobta az életét és árvává tette a gyermekét. Ilyenek nem véletlenül történnek.
Nyugodjék Békében !
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.04. 17:41:45

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-borz ... yt-2196429

soha nem értem ezeket az embereket... :roll: :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.12.04. 13:25:59

socio66 írta:azt én sem, mondjuk ennek a scola-nak én is odavernék, ezzel a maszatolós semmilyen mozgásával, meg az idétlen bamba fejével ritka idegesítő jelenség.
nba1 fórumon linkelték a sport tv közvetítéseit, bedobom ide is, hátha nem látta mindenki.
katt.
az a három knicks-meccs egymás után elég fincsi, ráadásul rangadó mind. :)
:lol: :lol: :lol: Jaja ez a Scola gyerek nekem se túl szimpi.
Amúgy nagy vízválasztó lesz ez a 3 meccs. Nets-et sztem verni kell, Miami nagyon netszes, sztem ott megégetnek minket a lángok. Lakers-sel kapcsolatban meg teljesen tanácstalan vagyok. Ők az igazi fekete ló idén. Sztem verhetőek, de ha épp jó napjuk van akkor esélyünk sincs.
Kár, hogy mindegyik meccs hajnali 1-2-kor kezdődik és másnap munka... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
socio66

2012.12.04. 12:05:27

neobarca írta: Viszont nem értem, hogy a fault miért volt technikai.
azt én sem, mondjuk ennek a scola-nak én is odavernék, ezzel a maszatolós semmilyen mozgásával, meg az idétlen bamba fejével ritka idegesítő jelenség.
nba1 fórumon linkelték a sport tv közvetítéseit, bedobom ide is, hátha nem látta mindenki.
katt.
az a három knicks-meccs egymás után elég fincsi, ráadásul rangadó mind. :)
Válasz küldése