USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.23. 19:02:52

1-2vel kapcsolatban lennének fent tartásaim, meg sok GM-ben még a régi szoftver működik :D de legalább hosszú lista, s fantasy szempontból is lehet hasznát venni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.23. 15:42:56

Bob_Marley írta:Én is láttam a meccset, én nagyon örültem a maciknak :D Azt azért hozzá kell tenni, hogy a Lions valahol peches volt mert nem egyszer elmentek a redzoneig vagy már a gólvonalig, csak hát Chicagoban védelem van kérem szépen 8) Viszont ez a D#-t dícséri hogy mikor nagyon kellett mindig tudtak labdát szerezni, s a szokásos tudatos folyamatos kapirgálás a labda után meghozta gyümölcsét, s csak sikerült fumble-kat kiharcolni, szóval valahol pech hogy nem tudtak a gólvonalról se beugrani valahol meg nem, mert pl Tillman is rengetegszer kiverte Johnson kezéből a bogyót, illetve Briggs-Peppers is hozta magát na meg a jó öreg BU54
Támadásban meg a sérült Cutlerrel csak sikerült egy TD-t összehozni annyi meg bőven elég is volt, annyira szerintem nem volt unalmas meccs, mert végig ott volt az esély a Detroit előtt hogy felzárkózzon de a Chicago rendre jól védekezett.
Igen, lényegében ez volt a bajom, h a CHI védelem tette a dolgát (de többnyire még megizzadniuk sem kellett...) és kb ennyi volt a meccs.
És pont azért volt unalmas a meccs, mert ugyan amikor a Lions-hoz kerül a tojás, lett volna esély zárkózni, de miután haladtak 14 centit és már mentek is le, még ez sem volt igaz. Amikor meg nagynehezen elértek pontszerzési lehetőségig, eladták a zsugát, uh ugyanaz.
D pártiak találhattak szépet ebben a meccsben, de én egyrészt inkább O játék híve vagyok, másrészt még a CHI D-nek sem kellett parádézni, elég volt kihasználni a DET töketlenkedéseit, uh meg lett ölve számomra a meccs :?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.23. 15:42:14

socio66 írta:én továbbra sem látom, hogy a lakers hol foghatná meg az okc-t, akármilyen szegmensből is vizsgálom a párharcot.
ha lebontjuk matchupokra, a thunder-nek mindenkire megvan az embere, perkins-howard, ibaka-gasol, sefolosha-bryant, westbrook-nash.
ezzel szemben a másik oldalon westbrook-ra, és harden-re nincs megfelelő védő.
a két edző közül ha kevéssel is, de nálam brooks a nyerő, ha pedig az összeszokottságot nézzük, fényévekkel jobb a thunder, kb már behunyt szemmel tudják a másik helyezkedését, gondolatait, míg a lakers-nél az is kérdőjel, hogy egyáltalán tud-e ez a csapat ilyen összetételben eredményesen játszani, mert egyelőre az nem veri meg őket, aki nem akarja.
mondjuk az érdekes a thunder-nél, hogy nem töltik fel a csapatot két-három veteránnal, akik adott esetben a rutinjukkal, egy-egy jól időzített faulttal hozzátennék azt a kis 'nasty'-t, ami adott esetben a különbséget jelentheti.
meglátjuk, mindenesetre szerintem több dolog szól a thunder mellett, mint ellene, meg azért mint semleges szurkoló is szívesebben látnám őket a döntőben, mint az all-star lakers-t rögtön az első évükben.
Hogy valamelyest ellentmondjak magamnak, ezzel egyet értek (mármint hogy azért vannak rémálom matchupok a Lakersnek egy OKC párbajban) :D Viszont úgy gondolom a Thunder mint írtam is a Lakers-Heat (papírforma szerint így jönne a WCF és Finals nekik) már nem bír el, s igazából matchupokra lebontva stb az OKC szerintem meg foghatja a Lakerst meg igazából örülnék is neki :P De bajnokságot nem fog tudni szerintem nyerni, pont a kis nasty miatt, ami miatt még egy összeszokatlan Lakers is megverheti őket.Csak ismételni tudom magam nálam 4 esélyes van a Celtics-Heat-Lakers-OKC és ezek közül ha a Thunder nyerne nekem az lenne a legmeglepőbb, remek csapat összeszokott csapat, de még valami nekem hiányzik.
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.10.23. 15:19:24

én továbbra sem látom, hogy a lakers hol foghatná meg az okc-t, akármilyen szegmensből is vizsgálom a párharcot.
ha lebontjuk matchupokra, a thunder-nek mindenkire megvan az embere, perkins-howard, ibaka-gasol, sefolosha-bryant, westbrook-nash.
ezzel szemben a másik oldalon westbrook-ra, és harden-re nincs megfelelő védő.
a két edző közül ha kevéssel is, de nálam brooks a nyerő, ha pedig az összeszokottságot nézzük, fényévekkel jobb a thunder, kb már behunyt szemmel tudják a másik helyezkedését, gondolatait, míg a lakers-nél az is kérdőjel, hogy egyáltalán tud-e ez a csapat ilyen összetételben eredményesen játszani, mert egyelőre az nem veri meg őket, aki nem akarja.
mondjuk az érdekes a thunder-nél, hogy nem töltik fel a csapatot két-három veteránnal, akik adott esetben a rutinjukkal, egy-egy jól időzített faulttal hozzátennék azt a kis 'nasty'-t, ami adott esetben a különbséget jelentheti.
meglátjuk, mindenesetre szerintem több dolog szól a thunder mellett, mint ellene, meg azért mint semleges szurkoló is szívesebben látnám őket a döntőben, mint az all-star lakers-t rögtön az első évükben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.23. 14:48:54

Én is láttam a meccset, én nagyon örültem a maciknak :D Azt azért hozzá kell tenni, hogy a Lions valahol peches volt mert nem egyszer elmentek a redzoneig vagy már a gólvonalig, csak hát Chicagoban védelem van kérem szépen 8) Viszont ez a D#-t dícséri hogy mikor nagyon kellett mindig tudtak labdát szerezni, s a szokásos tudatos folyamatos kapirgálás a labda után meghozta gyümölcsét, s csak sikerült fumble-kat kiharcolni, szóval valahol pech hogy nem tudtak a gólvonalról se beugrani valahol meg nem, mert pl Tillman is rengetegszer kiverte Johnson kezéből a bogyót, illetve Briggs-Peppers is hozta magát na meg a jó öreg BU54
Támadásban meg a sérült Cutlerrel csak sikerült egy TD-t összehozni annyi meg bőven elég is volt, annyira szerintem nem volt unalmas meccs, mert végig ott volt az esély a Detroit előtt hogy felzárkózzon de a Chicago rendre jól védekezett.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.23. 14:31:48

MNF

Jááájjj, ez a Detroit :D A Maciknak elég lett volna leülni a kispadra és nézni a harakirit, amit elkövettek a vendégek :P MA nagyon kijött a lépés a Lionsnak, negatív értelemben, semmi az égvilágon nem jött össze nekik. amikor meg végre igen, akkor meg már a fél Chicago szinte az öltözőben volt fejben. Ezzel sikerült egy igen rossz meccset összehozni így, legalábbis én semleges szemmel eléggé untam és nem sok élvezetet találtam benne.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.23. 14:17:03

Hmm leírom akkor már én is, főleg olvasva socio elemzését, s vannak dolgok amiket teljesen máshogy látok.
1;Döntő:
Ez olyan hogy most írok valamit, 3 perc múlva meg már másik két csapatot raknék be :D Igazából 4 csapatot tartok ECF és WCF esélyesre a Celtics-Miami Lakers-OKC de "bekavarhatnak" páran.
Én egy klasszikus Lakers-Celtics döntőt érzek :D Lényeg hogy színvonalas döntő legyen, s ne az NBA.comos blogírók írjanak olyat, hogy egy kosárszerető mit szeretne...Egy kosárszerető egy Bobcats-Hornets döntőt is megnézne jövőre ha úgy alakulna (persze nem fog :P )

2;
Itt vitatkoznék socioval, érzésem szerint ha a 4 esélyest nézzük az OKC-t érzem legkevésbé képesnek arra hogy a végére odaérjen.Talán azért mert még mindig fiatalok s ezért gondolom így :D De oké tavaly döntőztek rutin stb, de ha volt vezérbika szerepkör, akkor Durant hiába nagy dobógép meg akár 4ik negyedes megfordító, nálam továbbra is a védekezésbeli hiányosságok miatt nem olyan impactet jelentő ember.
Westbrook tavaly a PO-ban már érettebb volt,de szerintem ő továbbra is mentálisan kevés egy esetleges döntőben, Hardenen sok múlik ráadásul szerződésért játszik, de mire odaérünk lehet már nem is lesz a Thundernél.......
Míg a Heat most már a felszabadult James-szel a 2szeres bajnok Wade-el a rutinrókákkal a padon mint Lewis-Allen, Lakersnél szintén a rutin és a Celticsnél is, s ez a PO-ban döntőben sokat érhet, az OKC-nél nem látom ezt, nincs meg a kellő "pökhendiség" rafináltság, akár egy jó edzői időkérés formájában, vagy egy kellő kemény fault formájában.Ibakától pl sokat várok meg nem rossz csapat, de az a bizonyos plusz hiányzik még mindig belőlük szerintem, amivel két vállra tudják fektetni mondjuk a Lakers-Heat párost.

3;Meglepetéscsapat
Detroit (olyannyira meglepetés hogy bízom benne 8iknak begurulnak és a Heat bajszát is kicsit megráncigálják) nagyon tehetséges csapat, Lawrence Frank nem rossz edző, sőt.Ráadásul kevés cspat van ellátva a palánk alatt, a Drummond-Monroe páros meg nem rossz, de ott van a "munkamániás" Maxiell is, s a Stuckey-Knight páros meg már tavaly is kezdte mutatni, tudnak egymás mellett játszani.
Keletről még a Torontot meg a Wizardsot mondanám.
Nyugaton meg Warriors, itt is mert fiatalok és Jackson meg szintén nem rossz mester.S azért Bogutot ha ott rendbe rakják.....Denver-t mondanám még akik nagyon ígéretesek, illetve lehet nem annyira meglepetéscsapat, de a Clippers.
Paul miatt meg látva hogy azért szépen beerősítettek a fekete lovak közül is a legfeketébbek :D Egy jó sorsolással, sérülésmentesen én még bajnoki címet is eltudok képzelni, mondjuk az esélyeken csökkent hogy Del Negro sokszor nem tudja milyen rendezvényen van (a'la Zolee23) .

4;Alulteljesítő
NY allzusammen Netsestől, Knicksestől.
Utóbbiban továbbra is a Melo-Stoudamire kettős miatt s Lint én is mindig túlsztároltnak tartottam, de az egyértelmű volt meg most is az, hogy esze van ehhez a játékhoz, s ez bizony segítette a Nixet, most egyedül Kiddre tudom ezt mondani de ő meg már nagyon belassult, ész nincsen ebben a csapatban Felton-Smith-Melo-Stoudamire finoman szólva sem intelligens kosárlabdázók, szerintem.
Nets meg nem fog összeállni, s szerintem Lopez sem fogja ezt az idényt végigjátszani.Mondjuk mi számít alulteljesítésnek?Én úgy prognosztizálom mindkettő csapatnak max a 2ik kör lehet meg a PO-ban, de nagyon meglepődnék ha mindkettő bejutna a 2ik körbe, azon kevésbé ha mindkettő már az elsőben kiesne.

5;Meglepetésjátékos
Itt azért hazabeszélek én is :D Jeff Green és Courtney Lee, főleg előbbi, aki valami egészen brutális erőben van, s amit írtam múltkor is hogy nagyon nagy becsvággyal játszik, nem tudom milyen lesz a szezonja, sérülés esetleg, vagy bármi, de most azt mondom MIP játékos szavazáson elő fog kerülni a neve, s nem alaptalanul.Újoncok közül lehet jókat olvasni emberekről, Drummond-Lillard stb, szerintem Lillard fog ütni nagyot meg persze Anthony Davis de idénre azért nagyon ígéretes srácok jöttek ki a draftról, Sullinger is sima top 10 lehetett volna, csak szerencsére vagy nem szerencsére ez majd kiderül mindenki félt a hátától, mi nem s nagy fogás lehet (eddig is bizonyított)

6;Alulteljesítő
Én is Lin-t mondanám, új környezet miatt szerintem 2 szer nem lesz Hamupipőke sztori, nagy teher hogy megkapta a sok pénzt és a marshall botot egy gyenge csapatban s ez szerintem összeroppantja.
(mondjuk érdekességképpen idén Houstonban lesz az All-Star gála és ez + a sok kínai szavazó miatt tuti hogy All-Star csapatba rakják)
És még alulteljesítőnek mondanám az öregeket, mármint hogy közülük lehet valaki már annyira belassul vagy nem bírják a térdei, hogy nagyot koppan a szezonban.Nowitzki-KG-PP-Ginobili-Duncan

Akiket idén szerintem érdemes lesz követni a feltörekvő csapatok közül az a Pistons-Toronto-Portland-Hornets s nem lepődnék meg ha ezek közül valamelyikről december-január magasságában már jóval többet beszélnénk.

Howarddal szórakoztak a többiek :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 26dUj0rb70

Bryant to Howard:
http://www.youtube.com/watch?v=SFFz8pbY ... =g-all-lik

CP3:
http://www.youtube.com/watch?v=ZcvZErIW ... re=g-all-u

És már csak 1 hét :D
http://www.youtube.com/watch?v=5lKm-4_K ... =g-all-lik
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.10.23. 09:52:10

1. Döntő:

nehéz más döntőt elképzelni, mint a tavalyit, mert két olyan csapatról beszélünk, akik még felszálló ágban vannak, mindkét csapatban van még lehetőség, nem egy gyűrűre állt össze egyik brigád sem.
a miami ugye allen-el erősített, viszont épkézláb magasuk továbbra sincs, illetve wade is nagy kérdőjel, ugyanakkor hacsak nem sújtják komoly sérülések a keretet, nem látom azt a csapatot keleten, aki egy po-párharcban kiüthetné őket.
az okc-nek nehezebb dolga lesz, bár ők már tavaly is úgy mentek át a po-n, hogy könnyű meccsük nem volt, idén a felturbózott lakers, és az egyre erősödő clippers a spurs-el együtt még komolyabb feladat lehet...

2. Bajnok:

...ezzel együtt szerintem az idei az ő évük lesz, annyira konzisztensen fejlődnek, és másszák meg a nagyobb és nagyobb akadályokat, hogy idén be kell érnie ennek a folyamatnak.
nagyon csalódott lennék, ha ez a csapatépítési modell nem eredményezne gyűrűt valamelyik szupercsapat miatt, mert jövőre már nem biztos, hogy ugyanaz lesz az okc, mint most, bár voltak olyan harden-nyilatkozatok, amikben a maradására utal.

3. Meglepetéscsapat:

nehéz kérdés, a philly-t tudnám mondani, bár a jó szereplésük nem is lenne akkora meglepetés, mert bynum-tól mindenki sokat vár.
mellettük a washington, és a denver még a két jelöltem.

4. Alulteljesítő:

ez sem egyszerű, legnagyobbat egyértelműen a lakers eshet, ott kis túlzással a 82-0 az elvárás, minden más csalódás, mellettük a philly bukhat még nagyot bynum gyenge játéka és/vagy sérülései miatt, illetve a spurs sem fog idén olyan messzire jutni, mint tavaly.

5. Meglepetésjátékos:

kicsit hazabeszélek, nagyon örülnék ha ebbe a kategóriába lehetne tenni majd felton-t, és amare-t, mindkettőjüknek pocsék tavalyi éve volt, és mindketten rengeteget dolgoztak a szünetben, hogy idén ez másképp legyen, amare sajnos megint sérüléssel kezdi a szezont, de szerintem össze fog állni neki ez az év, az elvégzett munkának meg kell térülnie.
preseason meccsek alapján meglepetés lehet még perry jones, és green is.

6. Alulteljesítő:

ide pedig lin-t tenném, nagy hype, nagy szerződés, nagy elvárások, mindemellett totális lutri, és már voltak nyilatkozatok arról, hogy houston-ban nem teljesen elégedettek vele egyelőre.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.10.23. 02:51:24

Lányok & Fiúk!
Jelentem alássan Nektek: voltam tegnap a HFL Bowl-on a BVSC Sport utcai stadionjában a Budapest Hurricanes és a Budapest Wolves végső, bajnokavató csatáján!!!
Olyan 5000 ember zsúfolódott össze velünk együtt!
Faragó Ricsi és Hetthéssy Zoli kommentált a helyszínen, cheerleaderek is voltak, nomeg rengeteg pont!
A Wolves 65-21-re verte a Hurricanest és lett magyar bajnok!
A félidőben Tarány Tamás énekelt, Ricsi és Galuska dedikálták az NFL könyv 2.-t, a körítés már-már tengerentúli volt!
Fáklyázás, győzelmi parádé is volt az ódon létesítményben!
Udvarhelyi Gyula volt a fehér sapkás.
Remélem Közületek nemcsak én voltam!
Ha valaki még volt, akkor az írja meg gyorsan!
Kér erre Benneteket Krojfotok.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15476
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.22. 01:32:33

ferninho írta:áh bakker... mit csinál a New England?... :?

besírok, ha ezt is elcseszik, pedig nagyon úgy néz ki...
és Brady rápróbálkozott egy TD passzra... :lol:

na az X csak meg lett...
Szerencsére egy jó drive-val,és egy 43Y-os FG-vel sikerült hosszabbításra menteni a meccset.

GO PATS!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.22. 01:20:46

áh bakker... mit csinál a New England?... :?

besírok, ha ezt is elcseszik, pedig nagyon úgy néz ki...
és Brady rápróbálkozott egy TD passzra... :lol:

na a hosszabbítás csak meg lett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2012.10.22. 01:32:37-kor.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.21. 22:41:35

TB-Saints sem volt kis meccs, nagy NO fordítás, de a végén a Tampa ott volt a gólvonalon és sikerült is TD-t elérni csak hát Williams a pályán kívülről jött vissza, így nem lett OT :cry:
Kép
Pedig Freeman 420 passzolt yard 9 futott yard 3 TD

Ravens meg hatalmas verést kapott, s még Reed is megsérült de állítólag nem komoly, így is gyakorlatilag Lewis meg Webb nélkül komoly álmok idén nem lehetnek.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.21. 22:37:06

Bob_Marley írta: És 1 dobás, na kinek???Persze hogy a salsa mesternek :D 27:23, ide oda adják el a labdát, s dobják a TD-ket, elég hektikus egy meccs.És megint megszerezte a Giants védelem.Ezzel vége is óriási meccs volt.
Eli, természetesen a legjobbkor, pedig szurkoltam a Redskins-nek. RGIII meg elmebeteg.

Mondjuk Brees is, félidőnél 20-25/313 yds/4 TDs/1 INT, ha nehezen is, de nyert a Saints.
Bob_Marley írta:Én csak annyit fűzök mhozzá, hogy ne aggódj én megjegyeztem a Raptorsról az értékelést :P :lol:
Meg mi számít üde színfoltnak?A legjobb divízióban vannak, PO szerintem szinte esélytelen de valóban vannak ott ígéretes kis játékosok.
Igaz, sajnos a legnehezebb divízióban vannak, de egy 9-10. hely bennük van és szerintem néha élvezet lesz nézni a játékukat. Egyezzünk meg abban, hogy ha a 10. helynél rosszabbak lesznek, akkor jön a Celtics ava :D
Eazzy írta: Én közvetlenül az elit mögötti teljesítményt várok tőle, időről időre pedig elit teljesítményt. Nagyon jól sikerült a felkészülése, töretlen a fejlődése.
Ráadásul sokat segít neki, hogy Bynum miatt a betörései is könnyebben fognak menni. 20 pontos átlag körül számolok.
Bynum-mal tényleg jó kis páros lehet, de 20 pont körüli átlagot én sem nézek ki belőle, max. 15-16, de hozzá 7 assist.

Ha már Bynum, Zolee linkelte nba1-on :mrgreen:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.10.21. 22:42:21-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.21. 20:05:45

Én nagyon nem látom azt a 20 pontot Holidaynél. Tavaly 14 pontot átlagolt, 50%-os TS-el, ez a legaljánál egy kicsivel jobb. (54-55 körül van a ligaátlag)

Ha egy 16-17 pontot hozzátud tenni 52-54% körüli TS-el, elégedettek lehetnek a Philly szurkolók.

Egyébként jó lesz ez a Philly, egy héttel a szezonkezdet előtt verni a Netset 10-el nem rossz irány. Eddig is kedveltem őket, ráadásul Turner OSU alumni (aki amúgy közel nem hozza azt amit egy 1/2-nek kéne), de most hogy megszerezték Bynumot, Wrightal és Youngal is jó üzletet kötötték, szerintem idén 76ers divatszurkoló leszek.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.21. 19:17:29

Game90 írta:
Eazzy írta: De ha összeszoknak Holiday-el, akkor azért fognak komoly gondot okozni.
Jrue-ról mit gondolsz? Én elég komoly szezont várok tőle.
Game90 írta:
Én közvetlenül az elit mögötti teljesítményt várok tőle, időről időre pedig elit teljesítményt. Nagyon jól sikerült a felkészülése, töretlen a fejlődése.
Ráadásul sokat segít neki, hogy Bynum miatt a betörései is könnyebben fognak menni. 20 pontos átlag körül számolok.

Keep on eye surprise player: Maliik Wayns
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.21. 19:03:02

Na kezdődik a Ravens-Houston
Suggs játszik 8)
Tucker bevágta 51ről (fantasyban is jól jött :D ) 3:0 ide
Suggs itt van, jönnek is a sackek :D
You know the rule:Everybody sucks against Suggs

Jó volt a Speciális egység a Texansnál a punt után s a gólvonalról sikerült egy safetyt összehozni....És egy TD-t is sikerült benyelni :? 9-3 nehéz egy délután lesz ez....
És még illik is ide, Houston we have a problem....Flacco eladta INT tD :cry: 16-3 oda
Első támadás óta 12 yardot hozz a támadóegység
26-3 ez a meccs kezd elmenni.És még egy FG-t is benyeltünk :D Legalább jövő héten bye week :D

Át is kapcsoltam a Giants-Redskinsre

Eli elvesztette a labdát, Bradshaw tiszta ideg volt, elkezdte hergelni a többieket, amiből a védelem "profitált" 3 labdaszerzés, s zsákeső :D Vezet is a Giants 20-13ra
Hihetetlen mennyi 4th down-t csinál a Redskins vezet is 1:17el a vége előtt 23:20-ra
És 1 dobás, na kinek???Persze hogy a salsa mesternek :D 27:23, ide oda adják el a labdát, s dobják a TD-ket, elég hektikus egy meccs.És megint megszerezte a Giants védelem.Ezzel vége is óriási meccs volt.
A hozzászólást 14 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.10.21. 22:06:11-kor.
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.21. 18:50:25

Elég kemények ezek a preseason meccsek egyébként. Ránéztem a Knicks meccsre, de öt perc után kinyomtam, Irakban vallatni lehetett volna vele.

NCAA focit követi amúgy valaki? Ajánlom, nagyon jó. A játék, a hangulat, minden.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolee23 2012.10.21. 19:45:50-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.21. 18:09:45

Én csak annyit fűzök mhozzá, hogy ne aggódj én megjegyeztem a Raptorsról az értékelést :P :lol:
Meg mi számít üde színfoltnak?A legjobb divízióban vannak, PO szerintem szinte esélytelen de valóban vannak ott ígéretes kis játékosok.

Tegnap megtekintettem a Knicks-Celtics meccset, itt is ott is "kiültek" páran, s PP-KG-Bass-Milicic nélkül voltunk, míg a túloldalt Melo-Kidd-STAT és még páran hiányoztak, de jó kis csörte volt a cserék csatája.
Copeland gyereket megint nem tudtuk tartani, elment a Knicks 20al a második negyedre, de a végén mi nyertünk 10+al :lol:
Egyszerűen élmény nézni a Lee-Green párost, mindkettő nagyon energikus, s hallatlan lelkesedéssel küldik.Megkockáztatom Green MIP lehet idén :wink:

Green tegnap:
http://www.youtube.com/watch?v=xmjH4gxs5Tk

Ez meg a blokkja külön:
http://www.youtube.com/watch?v=YdfphFZEDeo

Ejj de várom a szezon kezdetet, főleg hogy Miamiban kezdünk, s végig kell nézni a gyűrű átadást :evil: Azt hiszem elég komoly "háborúra" lesz kilátás :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.21. 17:56:53

Marcus Thompson ‏@gswscribe
CURRY UPDATE: Warriors coach Mark Jackson said he is sitting his starting PG for the rest of the preseason.


Kép
Cumbee írta: Egyébként akinek van kedve írhatna ilyesmi beharangozót, én tök szívesen olvasgattam tőletek tavaly is az ilyen hosszabb elemzéseket.
Mivel unatkozok és jobb dolgom nincs, ezért összedobok egyet, de ne számítsatok nagy eresztésre, nem vagyok ESPN-es szakértő meg 2-3 mondatnál többet nem szívesen akartam írni egyik csapatról sem. Aztán ha valamivel nem értetek egyet, lehet jönni kötni... :D

Orlando Magic: szerintem jelen pillanatban a leggyengébbek a ligában. FP nincs, ez a Nelson - Afflalo - G. Davis hármas, akikre elméletileg a csapat épül, máshol max. kiegészítő játékosok lehetnének. De tankolásra jók lesznek.
Charlotte Bobcats: itt sem túl rózsás a helyzet, amikor a legjobb (?) scorered Ben Gordon, az sok mindent elmond. Kemba és Biyombo fejlődhet, MKG meg bizonyíthatja, hogy miért vitték el ennyire elöl a drafton. De jövőre is tuti a top5-ös pick.
Washington Wizards: a tavalyi agyatlan játékosok után tiszta felüdülés most a Wizards roster-ére ránézni. Van 5-6 elég korrekt játékosuk, de ez még kevés lesz a PO-hoz. Bradley Beal-re kíváncsi leszek.
Atlanta Hawks: nekem ugyanolyan színtelen-szagtalan csapat, mint az utóbbi években. SG - SF poszt elég lyukas, szerintem kaparniuk kell majd a PO helyért.
Miami Heat: mély keret, rengeteg tripladobóval, de normális C nélkül, Bosh lehet a kezdő C, LBJ meg a PF, ezzel a felállással meg rengeteg csapatnak rémálom matchup. Vajon James tud-e még fejlődni? Viszont egy elit Wade-re nagy szüksége van a csapatnak. Keleti döntő a minimum.
Detroit Pistons: sokat nem tudnék elmondani róluk, a Knight, Monroe, Drummond hármas ígéretes, utóbbi kettő együtt néhány év múlva monster lesz. Pár kirakós darab még hiányzik, majd jövőre. Vagy utána.
Cleveland Cavaliers: Irving-et sajnálom, hogy (egyelőre) egy ilyen gyenge csapatban kell játszania, a kezdő sem túl acélos, de a cserepad gyakorlatilag Paks szintű. Waiters draftolását meg nem igazán értettem.
Milwaukee Bucks: velük mindig bajban vagyok, mert hiába nem illenek össze, ez a Jennings - Ellis kettős annyira nem rossz, a többi csapatrész viszont erős jóindulattal is csak közepes. De a PO-ért szerintem versenyben lehetnek, ha valahogy sikerül összeállniuk.
Indiana Pacers: tavaly nem tudtam eldönteni, hogy miért voltak jók, idén sem tudnék arra válaszolni, hogy miért lesznek Keleten a legjobbak között. Nálam eléggé sötét lovak. Paul George-tól egy elég korrekt szezont várok.
Chicago Bulls: Rose valamikor március környékén térhet vissza, addig nem tudom, hogy mire lesznek képesek, de tavaly is elég sokat gyakorolhatták a játékot Rose nélkül. Többet nem is tudnék róluk írni, kérem kapcsolja ki.
Boston Celtics: megint egy komoly kis csapat alakult itt ki. Az offseason-ben ők erősítettek a legjobban, a cserepadjuk a legjobbak között van. Komoly gondot okozhatnak a Heat-nek, ha Rondo tudna dobni, akkor még azt is mondanám, hogy ők az esélyesebbek. Keleti döntő a minimum.
Brooklyn Nets: hirtelen csapat lett a Nets-nél. Howard-ról lemaradtak, de legalább D-Will maradt és jött JJ. Jó kis csapat ez, de 1 kategóriával azért még lejjebb vannak, mint a Heat és a C's. És a jövőben nagy mozgásterük nem igazán lesz.
New York Knicks: kicsit csodálkoztam, hogy Lin-t elengedték. Jött Felton, aki 1x már bizonyított NY-ban, de most teljesen más a helyzet ill. a nyugdíjas otthonból kiszabadítottak pár embert. Amare és Melo végre tudnak-e majd együtt játszani? PO az alap, de hogy utána mi lesz, azt még a Budapest TV jósai sem tudják.
Philadelphia 76ers: valamit valamiért, Igoudala ment, Bynum jött. Azért ha van esélyed, hogy megszerezd a liga 2. legjobb centerét, akkor azt meg kell lépned. Csak nem árt imádkozni, hogy egészséges legyen a szezonban. Holiday-től jó kis szezont várok, Turner viszont úgy látszik semmit sem fejlődött, cserepad rendben van. PO-hely pipa.
Toronto Raptors: valamiért úgy érzem, hogy a szezon kellemes meglepetései lehetnek. Ha nem így lesz, akkor 1 hétig Celtics-es avatarom lesz. Mondjuk erre úgysem fog senki sem emlékezni pár hónap múlva.

Dallas Mavericks: előző kommentemben írtam is, hogy ők szerintem alul fognak teljesíteni. Collison egy közepes irányító, Mayo idáig nem bizonyított, Dirk sem lesz fiatalabb, sőt, sérült is. De azért a 8. hely összejöhet nekik.
Memphis Grizzlies: hasonló forgatókönyvet várok tőlük, mint tavaly. Jó játék, PO, de 1. körös kiesés. Gay mezt pedig továbbra sem vennék.
New Orleans Hornets: Davis - Rivers pickek jól hangzanak, R. Anderson is teljesen okés és megtartották Gordon-t is, kérdés, hogy tud-e 30 meccsnél többet játszani. Sok esélyük nincs a PO-ra, de ha az újoncok megfelelően fejlődnek + a következő drafton megint jól húznak, akkor jövőre már ott lehetnek.
Houston Rockets: hát, ez nem túl acélos, szegények minden évben egy FP-ről álmodoznak, de sosem jön össze. De a fiatalok fejlődhetnek, nagy teher nincsen rajtuk.
San Antonio Spurs: minden évben leírom őket, de mindig ott vannak. Sőt, tavaly a legszebb kosárlabdát játszották. 1 körre mindenféleképpen jók a PO-ban.
Los Angeles Lakers: a legerősebb kezdő egy gyenge cserepaddal. Vajon Kobe agyáig eljut az, hogy kicsit vegyen vissza és érdemesebb a társakat előtérbe helyezni? Ha igen, akkor meglehet neki a 6. gyűrű.
Los Angeles Clippers: jól erősítettek, hasonlóan erős a padjuk, mint a Boston-nak, remélem Odom magára talál majd. A "nagy 4-es" utáni mezőny egyik legerősebbje. És ha Griffin megtanulna dobni...
Phoenix Suns: elment Nash, megkezdődött az újjáépülés. Talán csak én vagyok az egyetlen, aki ezen a fórumon hisz Beasley-ben, én egy jó szezont simán kinézek belőle, de még ez is kevés lesz a PO-hoz.
Sacramento Kings: továbbra is teljes káosz. Pedig egyenként nem lennének rossz játékosok, de együtt valahogy nem tudnak játszani. Mondjuk megértem, Cousins a vezér.
Golden State Warriors: egész jó kezdő, a padon 3-4 használható játékossal. És a drafton sem lőttek mellé, Barnes jó pick-nek néz ki. Ja, új hír (mondjuk ezen nem lepődik már meg senki), hogy Curry bokája ismét megsérült, rajta és Bogut egészségén múlhat a GSW jó vagy rossz szezonja.
Portland TrailBlazers: Aldridge és a többiek, valahogy így lehet jellemezni őket. A legnagyobb kérdés náluk, hogy Aldridge mikor fog összeszedni egy min. fél éves sérülést, ez tökéletesen beleillene az elmúlt évek eseményeibe. Viszont Lillard top3-as újonc lesz.
Oklahoma City Thunder: a keretük nem sokat változott (bár PJIII nagy fogás lehet), de abban simán bízhatnak, hogy KD, Westy, Harden és Ibaka tovább fejlődött. És asszem náluk van a legtöbb top5-ben draftolt játékos. Szerintem ők vagy a LAL lesz ott Nyugatról a döntőben.
Minnesota Timberwolves: sajnálom, hogy Rubio és Love nem tudott közösen letolni egy edzőtábort, akkor azt mondanám, hogy ez sima PO. Viszont így, hogy mindketten valamikor novemberben térhetnek vissza, már másabb a helyzet. Roy térdeinek meg sok szerencsét!
Utah Jazz: PF - C poszton 4 jó játékossal rendelkeznek, viszont Mo Williams és M. Williams is a kezdőben van, az úgy nem a legjobb hír. Sok érzelmet nem váltanak ki belőlem, szóval róluk csak ennyit.
Denver Nuggets: Igoudala-val sikerült is fejlődniük, remek/kiegyensúlyozott keret, ha McGee-nek az IQ-ját sikerült 70 fölé vinni, akkor kellemes meglepetések lehetnek, akiknek élvezet lesz nézni a játékát.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.21. 08:55:08

There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.20. 18:45:47

[quote="Game90"][/quote]

1. Vagy Thunder-Miami, vagy Lakers-Boston, más párosítást meg sem nézek :D
2. Passz, utóbbi 4-ből valamelyik.
3. Knicks talán.
4. Nets
5. Legyen a mi Sullingerünk és PJ3

Én meg azt kérdezem, hogy szerintetek mely csaptok nem lesznek ott a playoffban az előzőhöz képest, és helyettük kik lesznek?
Orlandot felesleges írni, ez olyan egyértelmű mint hogy a Miami benn lesz...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.20. 18:42:58

1. Döntő: Miami - OKC
2. Bajnok: Heat
3. Meglepetéscsapat: Denver,Philadelphia
4. Alulteljesítő: Dallas
5. Meglepetésjátékos: Anthony Davis,Kyrie Irving
6. Alulteljesítő: Wade
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.20. 18:37:29

Game90 írta: Kicsit furcsa, hogy a saját kérdéseimre válaszolgatok ( :D ), de hátha kedvet kaptok hozzá ti is.
Én terveztem, hogy írok egy elég hosszú szezon előtti beharangozót. Most gépproblémák miatt kicsit kérdésessé vált, de még mindig tervben van. Úgy gondoltam, hogy megtippelek egy végső alapszakasz sorrendet és minden csapathoz írok 1-2 mondatot, hogy miért oda raktam őket. A PO-s helyeket szerintem tuti megcsinálom, de igyekszem a többit is. Viszont PO-nál tovább egyelőre nem akarok tippelni, mert addig nagyon sok minden változik majd, azt majd akkor.:D

Egyébként akinek van kedve írhatna ilyesmi beharangozót, én tök szívesen olvasgattam tőletek tavaly is az ilyen hosszabb elemzéseket.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.20. 18:20:46

Szaniszló Csaba ‏@szcsaba
Megérkezett az NBA-program, kezdésnek BOS@MIA. 14 OKC-meccs gombócból is sok. Karácsonykor OKC@MIA, ez speciel marad.

Szaniszló Csaba ‏@szcsaba
Akkor mindenkinek, de emlékezetből: OKC 14, MIA 8, LAL 8, BOS 6, LAC 5, CHI 3.


Október 31. 16:45, szezonbeharangozó műsor.
Eazzy írta: De ha összeszoknak Holiday-el, akkor azért fognak komoly gondot okozni.
Jrue-ról mit gondolsz? Én elég komoly szezont várok tőle.
Game90 írta: Ja, lassan mi is elkezdhetünk csinálni egy Kik lesznek a döntőben? Ki lesz a bajnok? Meglepetéscsapat/játékos? Alulteljesítő csapat/játékos? stb. cuccost.
Kicsit furcsa, hogy a saját kérdéseimre válaszolgatok ( :D ), de hátha kedvet kaptok hozzá ti is.

1. Döntő: osztottam-szoroztam, de szerintem megint Heat - Thunder. Egyébként arra nagyobb esélyt látok, hogy a Celtics döntőben lesz, mint a Lakers. Á, de annyira egy szint ez a 4 csapat, hogy holnap már lehet, hogy Celtics - Lakers döntőt tippelnék :D
2. Bajnok: Heat.
3. Meglepetéscsapat: Nuggets, Raptors, Warriors, Wolves-t is írnám, ha nem lenne sérült Love és Rubio.
4. Alulteljesítő: Mavs.
5. Meglepetésjátékos: Holiday, George, McGee.
6. Alulteljesítő: -
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése