USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.29. 08:23:23

Kép
Ez a kifigurázása a dolgoknak :lol:

Előzmények: Artest állítólagos twitterezése kicsit érdekesre sikeredett!
http://deadspin.com/5823471/
Metta World Peace alkot :lol:
Kép
Kép
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2011.07.28. 13:11:30

bali 15 írta:Nem nagyon értem, hogy a Saint minek draftolta a Heisman díjas Mark Ingram RB-t. Már így is az övéké a legütősebb RB páros, Reggie Bush és Pierre Thomas. :? . Sok a pletyka ám Reggie Bushról is.
A PT - RB páros minden, csak nem ütős :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.28. 13:01:50

bali 15 írta:Nem nagyon értem, hogy a Saint minek draftolta a Heisman díjas Mark Ingram RB-t. Már így is az övéké a legütősebb RB páros, Reggie Bush és Pierre Thomas. :? . Sok a pletyka ám Reggie Bushról is.
Valószínüleg azért, mert Reggie megy el, úgy néz ki a Dolphins lesz a célállomás. Kicsi a cap alatt a Saints helye, így Busht kivágják, és máris jobb lesz a helyzet.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.28. 11:48:55

Nem nagyon értem, hogy a Saint minek draftolta a Heisman díjas Mark Ingram RB-t. Már így is az övéké a legütősebb RB páros, Reggie Bush és Pierre Thomas. :? . Sok a pletyka ám Reggie Bushról is.
Szomorú lettem volna ha idén elmarad, a szezon már csak azért is mert az AFC east az NFC east csapataival fog majd találkozni. A Patriots találkozni fog a Giants-el,az Eagles-el és a Cowboys-al. Szép lesz az tuti.
Érdekes lesz ez a szezon nagyon. Kíváncsi leszek, hogy a Patriots mire lesz képes az idén, tavaly újonc csapattal csináltak egy 14-2-es alapszakaszt.
Meg persze alig várom Michael Vick csodálatos szólóit. :twisted: .
A Chargersnek tavaly minden téren a legjobb mutatói voltak a ligában, a statisztika szerint, a legtöbb yard/meccs. És a védelmük is első volt.
De a special team annyira rossz volt, hogy ráment a szezon.
A Cowboys-t is nagyon veszélyesnek tartom a jövőszezonban. Tavaly kiderült, hogy nem a csapat, hanem csak az edző volt a rossz.
A Titans-nek meg kellene oldania az irányítóproblémát. Randy Moss és C.J. azért jók lehetnének egy normális irányítóval.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.28. 11:34:11

Nos Bob:

Ravens:
Marshal Yanda, OL, Ravens - marad
Donte Stallworth, WR, Ravens -> Redskins
Josh Wilson, CB, Ravens -> Redskins

Bears:
Devin Aromashodu, WR, Bears -> Vikings (1 év)

Érdeklődések vannak: Durant, Diles, LB; B. Smith WR/R; Colon, Bushrod OL a Bearsnél, de közben a Lions elvitte Durantot.

Ide hirtelen ennyi a helyzet, nem sok, és nem is tudok neked pontosítani nagyon, mert ezzel a két csapattal annyira nem sokat foglalkoztam. De ahogy nézem Chicagoban WR gondok vannak...Smith pedig nem éppen a legjobb opció oda.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.28. 10:13:29

Coughlin, s Donovan McNabb ami számomra érdekes!Giants a győzelme óta picit lejtmenetben, s az ősz hajú mesterről már nagyon sok pletyka volt, hogy távozik, az öreg McNabb pedig szerintem nem futott rosszat a rézbőrűekkel, meglátjuk mire megy a vikingeknél!Ott már azért elég öreg kezd lenni a csapat, tavaly is nagy betli volt, idén is csodaszámba menne a PO!
Macikról, Baltimore-ról valami???? :lol:

Kis NBA móka :lol:

Rose is unatkozik a LO alatt:
http://www.youtube.com/watch?v=A8JbTc4O ... dded#at=21

Kép :mrgreen:

Allen nem csak minden idők legtöbb trojkáját elsüllyesztő játékos, idén elképesztő mutatóval szórta a triplákat, így franchise rekordot döntött!
1. Ray Allen -- 2010-11 -- 44.44 percent (168 for 378)

44,44%os triplamutató minden idők legjobb százalékát (egy szezonon belül) bemutató C's játékossá tette az "öreget"!
http://www.youtube.com/watch?v=72L_wmVn ... dded#at=82

Nagyon sokat kapott tavaly a Celtics vezetése a Perkins-csere miatt, hiszen az addig 41-14-et repesztő Boston 15-12-vel fejezte be az alapszakaszt és kiesett a rájátszás második körében. A helyette érkező Jeff Green ugyan 9.8 pontot átlagolt, de centerben Perkins távozásával és Shaquille O’Neal folyamatos sérülésével nagyon vékonyak voltak, így a Miami a várakozásokkal ellentétben könnyedén ejtette ki őket. Rajon Rondot, Perkins csapaton belüli legjobb barátját kérdezték az esetről és bár azt tagadta, hogy sérülése szerepet játszott volna a korai búcsúban, szerinte az évad közepén meghúzott tranzakció jobban megviselte a társaságot, mint kellett volna. „Persze nem olyan volt, mintha meghalt volna, de mégis megérintett minket, talán túlságosan is. Ez az egész üzlet. Őt elcserélték és most jól érzi magát ott, ahol van. Mindettől függetlenül folyamatosan beszélünk telefonon és mindig számíthatok rá, ha olyan helyzetbe kerülök. Egyszerűen nem lett volna szabad, hogy ennyire hasson ránk az, ami történt.” – nyilatkozta az irányító.

Augusztus elejére várható, hogy megint összeülnek a fejesek egy tárgyalásra, remélhetőleg az NFL féle megegyezés pozitív dolgokat indít meg az NBA vezetők fejében is :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.28. 08:10:12

Na beindult a buli! Pár Free Agent igazolást beszúrok, akit érdekel:

Quintin Mikell, SS, Eagles -> Rams (4 év, 28 millió $) :arrow: ő kelt el elsőnek, nagyon fáj a szívem érte :cry:

Santana Moss, WR, Redkins - marad (3 év, 15 millió $, 6M garantált)

Alex Smith, QB, 49ers - marad

Marion Barber, RB, Cowboys - cut

Matt Hasselbeck, QB, Seahawks -> Titans (3 év, 21 millió $)

Santonio Holmes, WR, Jets - marad (5 év, 50 millió $, 24M garantált

Tom Coughlin, HC, Giants - egy év szerződés hosszabítás

Redskins adja: Donovan McNabb, QB, Vikings adja: 2012, 6. kör + 2013, 6. kör

Ike Taylor. CB, Steelers 4 éves szerzõdés

Ezek amik úgy hirtelenjében, de persze van dögivel még, akit érdekel valamelyik csapaté konkrétan, az nyugodtan írjon, és berakom.

Eagles téren Mikell távozása mellett Kolb ügye a fő téma. A Cardinals-al egyezkednek, Dominique-Rodgers Chromartie (CB) + 2012 2nd round pick az ajánlat, a Philly viszont DRC+ 1st round picket kér...Őszintén szólva idióta lenne a Cards már a DRC+ második körrel is, de hogy mi milyen idióták vagyunk, hogy első kört kérünk :lol: Persze ha megadják, akkor óriási húzás lehet. Elvileg ma lehet jelentősebb előrelépés.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.28. 00:41:46

Köszi a tudósítást Eazzy!

Kép
Na ki van a képen? :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.26. 08:05:40

Nah akkor itt a pontosítás:

"A játékosok és a tulajdonosok hétfőn hajnalban 3 óra 52 perckor megegyeztek egymással" :!:

"Az elfogadott menetrend szerint a törölt Hall of Fame Game-en kívül minden mérkőzést az előzőleg közzétetteknek megfelelően rendeznek meg."

A hivatalos menetrend (ET):
Július 25. Este 6 órakor megtörtént a szabadügynökök listájának közzététele. Innentől lehetősége van a csapatoknak saját újoncaikkal, illetve bármely UDFA (nem draftolt szabadügynök) játékossal tárgyalni.
Július 26. Délelőtt 10 órakor a csapatok létesítményeinek megnyitása a játékosok előtt, akik részt vehetnek fizikai felmérőkön és kondicionáló edzéseket végezhetnek. 10 órától lehetőség van a játékosok cserélésére, a csapatok keretének 90 fő nagyságúra bővítésére. Szintén ekkortól van lehetősége a csapatoknak saját újoncaikat illetve bármely UDFA játékost szerződtetni. Az UDFA játékosok fizikai felmérőire a csapatok létesítményeiben kerül sor. A szerződések csak abban az esetben lépnek érvénybe, ha az NFLPA újjáalakul szakszervezetként és aláírják a CBA-t. Kezdetét vehetik a tárgyalások saját UFA, RFA, ERFA és franchise taggel ellátott játékosokkal, illetve más csapatok UFA, RFA, és nem-exkluzív franchise taggel ellátott szabadügynökeivel.
Július 27. A training campek kezdete azon csapatok számára amelyek első preseason mérkőzésüket augusztus 11-én játsszák (ARI, BAL, DAL, DEN, JAX, NE, OAK, PHI, SD, SEA). 26-án és 27-én a csapatok kötelező fizikai felmérőre hívják be azon játékosokat, akiket a korábbi szerződésük szerint bónuszok illethettek volna meg a lockout időszakában.
Július 28. A training campek kezdete azon csapatok számára amelyek első preseason mérkőzésüket augusztus 12-én játsszák (ATL, CIN, DET, KC, MIA, NO, PIT, SF, TB, WAS). Délután 4 órakor a waiver periódus kezdete.
Július 29. A training campek kezdete azon csapatok számára amelyek első preseason mérkőzésüket augusztus 13-én játsszák (BUF, CAR, CHI, CLV, GB, IND, MIN, NYG, STL, TEN). A roster bónuszok délután 4 órakor válnak aktuálissá, akinek garantálják a kifizetést, az marad az adott csapatoknál, akinek nem, az szabadügynökké válik. Az offseason workout bónuszok, amennyiben délután 4 óra előtt nem küldenek el valakit, akkor teljes egészében járnak. Ha elküldik az adott játékost délután 4 óra előtt, akkor limitáltan járnak:
-ha a tétel 100.000 dollár feletti, akkor 100.000 dollár jár;
-ha a tétel 50.000 és 100.000 dollár közé esik, 50.000 dollár jár;
-ha a tétel 50.000 dollár alatti, akkor teljes egészében jár.
Este 6 órától minden szabadügynök aláírhatja szerződését választott csapatával, amelynél meg kell jelennie, de a training camp edzéseiben csak augusztus 4-étől kell részt vennie, addig csak az elméleti foglalkozásokon vesz részt. A szerződések csak abban az esetben lépnek érvénybe, ha az NFLPA újjáalakul szakszervezetként és aláírják a CBA-t.
Július 31. A training campek kezdete azon csapatok számára amelyek első preseason mérkőzésüket augusztus 15-én játsszák (NYJ, HOU).
Augusztus 4. Délután 4:01-kor kezdetét veszi a 2011-es NFL szezon első napja, amennyiben a szakszervezet újjáalakult és a CBA-t aláírták. Ebben a pillanatban a csapatoknak a salary cap alatt kell lenniük 51 legjobban fizetett játékosuk viszonylatában.
Augusztus 9. A szerződéssel rendelkező játékosok csapatnál való jelentkezési határideje, ennek elmulasztása esetén a játékos elveszíti a 2011-es szezon beszámíthatóságát szabadügynök státusza megállapítása szempontjából
Augusztus 11-15. Első preseason hétvége
Augusztus 12. Amennyiben eddig egy draftolt újonc nem írja alá szerződését, nem tradelhető másik csapathoz, illetve nem írhat alá a későbbiekben a csak őt a drafton kiválasztó csapathoz.
Augusztus 13-17. Öt nappal a második preaseason hétvége előtt az ERFA és RFA játékosok értesítése a csapatnál való megjelenési kötelezettségről.
Augusztus 18-22. Második preseason hétvége
Augusztus 20. RFA offer sheetek aláírási határideje (nem a korábban játékost foglalkoztató csapattal)
Augusztus 24. RFA matchelési határidő a korábbi csapat számára
Augusztus 25-28. Harmadik preseason hétvége
Augusztus 30. Első keretszûkítés, 90 főről 75 főre
Szeptember 1-2. Negyedik preseason hétvége
Szeptember 3. Második keretszûkítés 75 főről 53 főre
Szeptember 8-12. Első alapszakasz hétvége
Szeptember 20. Délután 4 órát követően a franchise taggel ellátott játékosok nem írhatnak alá hosszútávú szerződést a csapatukkal, csupán az egyéves tender aláírására van lehetőségük.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.26. 00:14:06

Örülök, hogy ez egyetlen, általam nézhetőnek tartott tengerentúli sportág nem marad el. :D
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 23:35:06

Eazzy írta:Nemrég pont én írtam, hogy közelednek az álláspontok, akkor úgy volt, hogy múlt héten már alá is írják az új CBA-t, azóta persze mégsem. Most mi a forrásod erre maki :?:
Mert sokszor mondták már, hogy szinte 100%...na majd utána olvasok én ennek.

Persze csakis Eagles baby :!: :lol:
Elég sok bennfentes lehozta már twitteren, amikor írtam, elvileg keleti parti idő szerint hajnal 4 körül született meg a megállapodás. Azóta már Goodell is nyilatkozott: "Football is back".
Szépen felgyorsulnak majd most az események, jöhet majd a hírdömping. Holnaptól már elvileg lehet a rookieknak szerződést adni, péntektől free agency és szombatig minden csapatnál megkezdődik a training camp is.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.25. 21:32:21

Nemrég pont én írtam, hogy közelednek az álláspontok, akkor úgy volt, hogy múlt héten már alá is írják az új CBA-t, azóta persze mégsem. Most mi a forrásod erre maki :?:
Mert sokszor mondták már, hogy szinte 100%...na majd utána olvasok én ennek.

Persze csakis Eagles baby :!: :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.25. 20:12:40

Az biztos hogy nem vagy egyedül!

De várom már az őszt :)

Go Pats és Saints!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.25. 20:11:29

maki írta:Szinte 100 százalék, hogy megszületett a megállapodás az NFL és a játékosok között, lesz új CBA, így lesz szezon is 8) Bár tudom, hogy ezzel talán egyedül leszek itt, de én ezt a megállapodást vártam jobban :)
Megnyugodhatsz, nem vagy vele egyedül. GO PATS!
Kép
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 20:03:44

Szinte 100 százalék, hogy megszületett a megállapodás az NFL és a játékosok között, lesz új CBA, így lesz szezon is 8) Bár tudom, hogy ezzel talán egyedül leszek itt, de én ezt a megállapodást vártam jobban :)
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 13:17:51

Kobe egyértelmű, h nm fogad el semmilyen ajánlatot. Legalábbis nagyon jónak kell lennie. Azért remélem sikerül megegyezniük. Nem jó, hogy évek óta egyre több a herce-hurca az NBA körül is.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.25. 13:12:05

Fizetés nap jön lassan az NBA-ben, ami a lockout szóval együtt kicsit furcsa, de így van. A tulajdonosok ugyanis 188 millióval lógnak még a játékosoknak az ún. escrow alap miatt, amit most kell majd kifizetniük. A liga és a játékos szakszervezet két napja állapodott meg a BRI tavalyi mértékről és a számok alapján 4.8%-os emelkedés történt a tavalyi számokhoz képest. Ha ehhez hozzávesszük, hogy 100 millióval kevesebb volt az összfizetés, akkor kijön, hogy a kosarasok nem kapták meg a CBA-ban rögzített 57%-ukat, így jutnak hozzá az escrow egy részéhez. 162 millió dollárt a fizetésekhez fognak hozzáírni, 26 milliót pedig a játékosoknak kell majd elosztani saját maguk között.

Van emellett egy másik megközelítése is a fizetés nap szónak. Négy játékos ugyanis akkor is kap pénzt, amennyiben a lockout miatt elmarad a szezon fele vagy akár egésze is. Ez a négy játékos név szerint Ben Gordon, Zach Randolph, Caron Butler és Al-Farouq Aminu. Mindannyian Raymond Brothers ügyfelei, akinek volt annyi esze, hogy a négy kosaras 2010-2011-es bérének egy részét visszatartsa. Ők négyen 18 vagy 24 hónapra leosztva kapják majd meg járandóságukat attól függően, mikor ér véget a lockout.

Egy Kobehoz közel álló forrás szerint a játékos a közelében sincs annak, hogy a Besiktassal megegyezzen és bármely csapat ajánlatát szívesen fogadja.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 12:15:00

Az edzőt jobban kiosztja, mint Iversont :lol: Öröm hallgatni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.25. 11:26:20

MessiFan írta:Doc-nak az apja is lehetne :lol:
Egyenlőre legyen szezon. Aztán érdemes minden másról beszélni...
Van valami hír egyébként a lockoutról?
Még tárgyalási időpontot sem nagyon tűztek ki, elvileg valamikor augusztus közepe, vége felé várható, hogy megint leülnek a tulajdonosok, s a játékos szakszervezet tárgyalni!Addig holtponton van a dolog, mindenki elmondja véleményét, el-el mennek bohóckodni a játékosok, de érdemi változás semmi nem történik, s nem is fog!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.25. 11:17:12

Doc-nak az apja is lehetne :lol:
Egyenlőre legyen szezon. Aztán érdemes minden másról beszélni...
Van valami hír egyébként a lockoutról?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 19:32:15

Így van Larry Brown:http://en.wikipedia.org/wiki/Larry_Brow ... ketball%29
És kacsingat felénk, miután Lawrence Frank elment a Pistonshoz, így könnyen Brown mester lehet Rivers jobbkeze!
És ha már Iverson és Brown a kedvencem tőlük!
http://www.youtube.com/watch?v=sDM2eGpf5Hc
Technical foul :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.24. 19:26:35

Nem értek a kosárhoz, szóval nem is tudnék rá válaszolni, ha valami kosaras van a képen. De azért köszi a dícsérő szavakat ... :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.24. 19:23:12

Bob_Marley írta: Ki van a képen? :lol:
Larry Brown :lol:
Bob_Marley írta: Azért volt 5ös pickünk mert ritka jók voltunk :lol: Sikerült egy 24-58at produkálni.....!
Akkor én kérek elnézést :D
Még jó, hogy csak 1 évre rá kezdtem el érdeklődni az nba iránt :lol: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 19:21:55

MessiFan írta:Köszi. Jeff Green alatt a 2007-es 5. picket érted? Honnan volt nekünk olyanunk?:D
Am egyedül Jeffersont sajnálom. Most szívesen látnám nálunk cenya poszton. Csak az a baj, hogy nem nagyon tudnánk kit adni érte.
ESPN-es trade machinával sehogy sem jött össze :lol:
Azért volt 5ös pickünk mert ritka jók voltunk :lol: Sikerült egy 24-58at produkálni.....!

Firefox élénk a fantáziád :lol: De egyik sem nyert! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.24. 19:17:58

Bob_Marley írta:http://www.youtube.com/watch?v=Tt89WSSd ... dded#at=33
http://www.youtube.com/watch?v=MSymJ4-2 ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=AWYqFRrN ... dded#at=44
Közben Fülöp szigeteken vizitál 1-2 NBA játékos bemutató gyanánt!

Kép
Ki van a képen? :lol:
Fingom nincs,de első ránézésre Besenyő Pistabácsi :lol:
Bazz" ez Rossel??
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése