USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.16. 11:36:52

Atesz írta:Camby a Clippershez kerül egy jövőbeni második körös draftjogért cserébe...
SZép volt Nuggets! :lol: :lol: :lol: (Spórolásnak spórolás, de asszem ennyi volt a Nuggets számára a playoff remény...)
háát én mikor tavaly nekiindultak egy ilyen kerettel hogy AI-Melo-K.Mart és Camby aszittem bajnokesélyesek lesznek. Csakhát az edző...most elvittek egy öreg nagyszerződésű emberkét egy semmi draftjogért meg 10milliós helyért....érdekes...végülis újjá kell épülniük és ezért áldoztak. érthető, de vicces :lol:
Clippers szerintem kétségbeesve kapálózik. Nagyon elszámolták magukat sztem most meg kapkodnak. Inkább Josh Smith vag yOkafor lett volna akire sokat ajánlok a helyükben. Mondom, hogy érdekes ez a offszízön :D
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.16. 07:09:55

Camby a Clippershez kerül egy jövőbeni második körös draftjogért cserébe...
SZép volt Nuggets! :lol: :lol: :lol: (Spórolásnak spórolás, de asszem ennyi volt a Nuggets számára a playoff remény...)
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.11. 18:51:45

bogen írta:
kovinho írta:Én örülnék neki, ha szétrobbantanák a Pistons-ot. Ennek a csapatnak szerintem ez volt az utolsó éve. Most már kell a változás. De remélem azért, hogy Prince nem fog elmenni. Ő nagy kedvencem a mostani Detroitból. Viszont ez a csapat már egyre öregebb (vagy is a kulcsemberek...).
Én Sheedet küldeném el cserébe. Billupsot nem. Rip sztem maradni fog éshát Prince...ő bármelyik csapatnak hasznos tagja lenne! nem értettem miért akarják őt elvinni. Plusz a C poszt eléggé likas.
sztem Billups-RIP-Prince maradhatna még és a magasembereket kellene frissíteni. Ott van Stuckey és Maxiell akit be tudnak építeni és akkor mondjuk Billups is mehet jövőre, bár őt soseadnám el.
Mindenképp szét kell verni a csapatot csak az a baj, hogy nagyon sok emberke kellene. Köbö olyan a szitu, mint Denverben.

Hát értelmes magasembert nem könnyű taláűlni manapság. Szerintem Sheedet simán hagyják kifutni, ugyanis lejár a kövi szezon végén. Vagy esetleg majd februárban elcserélik.
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.11. 18:50:19

Kenny Thomasról írtak, hogy még bekerülhet az Artest cserébe.
Kép
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.11. 12:20:49

Na ma is pár hír:
LAKERS FANok figyelem:
Lamar Odomot, és az ő 13 milliós, lejáró szerződését el akarják cserélni a Sacramentóval Ron Artestért (neki 6-7 milliós lejárója van)! A SAC még akar mellé adni egy másik embert is 7-8 miskás fizuval, hogy ez ki legyen egyenlítve és az is 1-2 éven belüli lejárós lenne. Shareef Abdur-Rahim az egyik ilyen lehetőség a cserepótlékra.
Turiaf meg állítólag aláírt egy szerződést a Warriorssal. Most gondolkodhatnak LAben, hogy megadják-e neki azt a jóval magasabb fizut, vagy hagyják menni.
Mindenesetre most úgy néz ki, hogy a LA jövőre vagy gyengébb lesz, vagy szegényebb(luxusadó)!
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.10. 11:05:54

kovinho írta:Én örülnék neki, ha szétrobbantanák a Pistons-ot. Ennek a csapatnak szerintem ez volt az utolsó éve. Most már kell a változás. De remélem azért, hogy Prince nem fog elmenni. Ő nagy kedvencem a mostani Detroitból. Viszont ez a csapat már egyre öregebb (vagy is a kulcsemberek...).
Én Sheedet küldeném el cserébe. Billupsot nem. Rip sztem maradni fog éshát Prince...ő bármelyik csapatnak hasznos tagja lenne! nem értettem miért akarják őt elvinni. Plusz a C poszt eléggé likas.
sztem Billups-RIP-Prince maradhatna még és a magasembereket kellene frissíteni. Ott van Stuckey és Maxiell akit be tudnak építeni és akkor mondjuk Billups is mehet jövőre, bár őt soseadnám el.
Mindenképp szét kell verni a csapatot csak az a baj, hogy nagyon sok emberke kellene. Köbö olyan a szitu, mint Denverben.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.10. 10:43:33

Én örülnék neki, ha szétrobbantanák a Pistons-ot. Ennek a csapatnak szerintem ez volt az utolsó éve. Most már kell a változás. De remélem azért, hogy Prince nem fog elmenni. Ő nagy kedvencem a mostani Detroitból. Viszont ez a csapat már egyre öregebb (vagy is a kulcsemberek...).
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.10. 10:40:41

én még a Det-re leszek kaváncsi. Olyan hírek voltk még 1 hónapja, hogy szétrobbantják a csapatot és akár Sheedet akár Billupsot is elcserélik, mert változásokra van szükség. Azóta meg semmi átigazolási platyka sincs. Volt ajálat állítólag Billups+Prince Meloért, azt visszautasították. Érteetlenül ültem miközben olvastam ezt a hírt, de örültem neki, hogy nem ütötték ezt nyélbe.

Davishez még annyit, hogy most azért az LACban van della. Akár Josh Smith-t is leigazolhatják..éérdekes. Ha Baron tényleg visszalép akkor meg a Warriorsban sincs több esélye. Így legalább olyan csapatba kerül, ahol van lé jó játékosra..esetleg jövőre :D

Mindenesetre izgi az offszízön :twisted:
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.09. 16:29:41

Baron Davis szépjen [auto_cenzúra] majd a f,szt. :lol: Amúgy állítólag most már visszatáncolna a szerződéstől, mert még nincs aláírva, csak szóbeli megállapodás volt. Arra számított, hogy Brand maradt, de Elton nagyon jól döntött, hiszen keletről sokkal könnyebb bekerülni a döntőbe, és azért a Phillyben van kakaó, vele együtt meg gyűűűű.
Kép
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.09. 16:14:58

Kalap1988 írta: ...Roy köré lehet építeni csapatot. De ezt most hagyjuk ,mert messzire visz el:)
+Aldridge és Oden :twisted: naggyon kíváncsi leszek mit mutatnak
______________________________________________________________
Más: Elton Brand úgy néz ki a Philieben folytatja....sztem érdekes döntés...én maradtam volna LAban, ha már Baron odament lett volna sansz, igaz most nyugatról keletre került, azt mondják ott könnyebb az élet
ha ez tényleg így is lesz akkor a Philiben kemény magasemberek lesznek Dalambert, Brand , Iguodala...hmmmm ez is izgi

A Warriors meg Magettet igazolta le...
na most lennék kíváncsi, hogy Baron Davis erre számított-e :D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.07.09. 09:29:36

bogen írta:persze, hogy csapatként játszottak, egyébként nem gyernek gyűrűt :wink:
...
írtam ide vagy 8 sort, de kitöröltem, mert sztem sorakoztathatnánk fel nagycsomó érvet pro és kontra! Inkább maradjunk annyiban, hogy a BOS nyert, mert jól játszottak, de én inkább szurkolok a Bobcats meg a Portland fiataljainak :lol:
peace
Hát figyelj, asszem ennyiben maradhatunk ,megérdemelték ennyi. És persze annak szurkolsz ,akinek akarsz én pl Noh szurkoló vagyok,de a másodikszámú nálam a Boston volt,mert KG és Pierce zseniális,Allent nem szeretem annyira. Nekik kijárt a siker és asszem még pár évig jók leszne,2-3 év min van ebben a csapatban,ha okosan pótolják a nagy öregeket:) A Bobcats és a Portland fiataljai oké,de sztem azért egy csapatnak nem szabad csak a fiatalokra építeni,jól kell keverni és nem feltétlen sztárokat venni,a Portland esetében kell venni pár jól dobó,de idősebb játékost,aki fontos kosarakat dob és megbzható,Roy köré lehet építeni csapatot. De ezt most hagyjuk ,mert messzire visz el:)
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.07. 12:42:15

persze, hogy csapatként játszottak, egyébként nem gyernek gyűrűt :wink:
...
írtam ide vagy 8 sort, de kitöröltem, mert sztem sorakoztathatnánk fel nagycsomó érvet pro és kontra! Inkább maradjunk annyiban, hogy a BOS nyert, mert jól játszottak, de én inkább szurkolok a Bobcats meg a Portland fiataljainak :lol:
peace
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.07.05. 21:01:02

bogen írta: hát megérdemelték
nekem a módszer nem tetszik...végy 2 All Start, a posztjukon a legjobbakat a 3. All Starod mellé és légy bajnok. Szerintem így a többi csapatnak nem volt nagyon sansza...Ráadásul az NBAben pont ezért alakították ki a fizetési sapkát, hogy ilyeneket ne nagyon lehessen csinálni, hogy mint a reál összevásárolod a legjobbakat és úgy próbálsz nyerni.
PP is megérdemelte a gyűrűt, hatalmasat játszott, csak nekem KG és RA kedvenc kategóriában van :wink:
Hát az a helyzet,h a két Allstar közül csak KG a legjobb a posztján.Allen egy nagyon jó dobó ember,de messze nem a legjobb a posztján. Viszont aki kosárlabdázott már az tudja,h az írányító és a center a két legfontosabb ember.Ha nincs ,aki felhozza a labdát és normálisan bemondja a játékokat,valamint hiányzik a gyűrű alatti sok lepattanózás,na meg a súly,akkor lehet egy csapatban,Kobe,James és Wade is,nem nyernek semmit! Erre jó példa az amerikai válogatott utóbbi időben nyújtott teljesítménye az olimpiákon és vb-ken. Hinrichkal és elég gyenge centerekkel nem lehet nyerni!!! És irányítót valamint centert a Boston nem drágán vett,hanem okos taktikával csinálta,valamint hatalmas edzői munka volt ,h így menjem nekik. A másik dolog,ami miatt nem értek egyet ezzel az az,h a liga legjobban védekező csapatáról beszélünk,ergo nem arról van szó,h a 3 all star annyit termelt,h az ellenfelek nem tudták túldobni őket,hanem csapatként működtek! Mindenki elvégezte a piszkos melót is,ez hatalmasd edzői és szakmai teljesítmény! Ennek fényében azt hiszem megcáfoltam,h gusztustalan pénzzel operáló módszerrel lettek bajnokok,nem mint egy nagyon jó csapat!

Piramis!
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.07.05. 11:20:50

Lesy írta:Oroszországban, az Avangard Omszk csapatában folytatja pályafutását Jaromir Jagr, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő New York Rangers cseh klasszisa. Úgy fest az olajmágnásoknak nem csak a Zenit számít :wink:
Nyilván, hisz az Omszk tulaja Abramovics :)
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.07.04. 17:28:46

Oroszországban, az Avangard Omszk csapatában folytatja pályafutását Jaromir Jagr, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő New York Rangers cseh klasszisa. Úgy fest az olajmágnásoknak nem csak a Zenit számít :wink:
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.04. 13:24:21

naja Arenaas megkapta volna a maxot is okés, de nekem ettől sem szimpatikus. Jó playa, csak picit el van szállva magától. Meg sérült is volt elég sokáig 6 év...és nélküle elég jól ment a Wasnak...én elengedtem volna és hoztam volna helyette egy Baron-t Maggette-t. Bár Arenas a Was hőse. Nemtom lehet csak azért írkálok ilyeneket mert nem szimpi a tag :P
Pocs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.14. 20:49:22
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.04. 13:15:37

bogen írta:Ma virradóra két sztárjátékos is megegyezett csapatával a szerződéshosszabbításról. Az egyikük Chris Paul, aki egy három évre szóló, az azt követő negyedik idényre pedig opciós joggal rendelkező kontraktust kötött a Hornets-cel. Az üzlet így összességében 68 millió dollárról szól.

Gilbert Arenas a szabadügynökpiacról egyezett meg a Wizards gárdájával, kevesebbért, mint a maximálisan kapható összeg. Ő és családja viszont valószínűleg így sem fog éhezni, a szerződésben magában foglalt 111 millió dollár hat szezonra legalábbis erre enged következtetni.

Pault megértem. Minden pénzt megér, de Agent0 :shock: 111 MILLIÓ DOLLÁR :shock: :shock: :shock: 18,5 millió/év jézusom...ekkora zsíros szerződést 6 évre...wasington asszem ezzel rábaott, dehát ki tudja
Viszont Arenasnak fel is kínáltak 127 milliót is, de elfogadta a 111-et, hogy hozzanak más játélost is. Ez azért elég szimpatikus döntés volt.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.04. 12:53:25

bogen írta:háát Seattle-nek biztos nem esett jól...én személy szerint sosem kedveltem a Sonicsot...talán Kemp és Payton aki eszembe jut róluk, igaz Ők ketten csodálatosan játszottak...annyi szép Alley-Up-ot csináltak :twisted:
Kemp, az Előember :D Jóég, már majdnem el is felejtettem... Nagyon bírtam, bár a labdához nem sokat értett, viszont zsákolni és blokkolni nagyon tudott. Egyszer röplabdás lecsapással blokkolta az egyik bátor támadót, óriási erővel a nézőtérre küldve a labdát :)
19
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.04. 12:23:00

Ma virradóra két sztárjátékos is megegyezett csapatával a szerződéshosszabbításról. Az egyikük Chris Paul, aki egy három évre szóló, az azt követő negyedik idényre pedig opciós joggal rendelkező kontraktust kötött a Hornets-cel. Az üzlet így összességében 68 millió dollárról szól.

Gilbert Arenas a szabadügynökpiacról egyezett meg a Wizards gárdájával, kevesebbért, mint a maximálisan kapható összeg. Ő és családja viszont valószínűleg így sem fog éhezni, a szerződésben magában foglalt 111 millió dollár hat szezonra legalábbis erre enged következtetni.

Pault megértem. Minden pénzt megér, de Agent0 :shock: 111 MILLIÓ DOLLÁR :shock: :shock: :shock: 18,5 millió/év jézusom...ekkora zsíros szerződést 6 évre...wasington asszem ezzel rábaott, dehát ki tudja
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.03. 14:20:23

kleno04 írta:
bogen írta: hááát a boston tavaly csinálta meg a fennállása óta legszarabb győzelem/vereség átlagot...vettek két All Start bőőőven a fizetési sapka fölé mentek ezzel...sztem nem érdemeltek győzelmet, bár ezt mindenki maga dönti el.
Annak örülök, hogy KG és RA már gyűrűvel az ujján mehet nyugdíjba, mert ők megérdemelték.
miért PP talán nem érdemelte meg :?:
na és aztán ki emlékszik már rajtad kívül a tavaji évre most bajnokok lettek a legjobb mutatóval és ez a a lényeg nem az hogy a tavalyi éveben hogyan végeztek szerintem :!: és akkor is ha nem értesz egyet velem akkor is megérdemelték hogy bajnokok legyenek sokkal jobban mint a LA :!:
hát megérdemelték
nekem a módszer nem tetszik...végy 2 All Start, a posztjukon a legjobbakat a 3. All Starod mellé és légy bajnok. Szerintem így a többi csapatnak nem volt nagyon sansza...Ráadásul az NBAben pont ezért alakították ki a fizetési sapkát, hogy ilyeneket ne nagyon lehessen csinálni, hogy mint a reál összevásárolod a legjobbakat és úgy próbálsz nyerni.
PP is megérdemelte a gyűrűt, hatalmasat játszott, csak nekem KG és RA kedvenc kategóriában van :wink:
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.03. 14:04:43

bogen írta: hááát a boston tavaly csinálta meg a fennállása óta legszarabb győzelem/vereség átlagot...vettek két All Start bőőőven a fizetési sapka fölé mentek ezzel...sztem nem érdemeltek győzelmet, bár ezt mindenki maga dönti el.
Annak örülök, hogy KG és RA már gyűrűvel az ujján mehet nyugdíjba, mert ők megérdemelték.
miért PP talán nem érdemelte meg :?:
na és aztán ki emlékszik már rajtad kívül a tavaji évre most bajnokok lettek a legjobb mutatóval és ez a a lényeg nem az hogy a tavalyi éveben hogyan végeztek szerintem :!: és akkor is ha nem értesz egyet velem akkor is megérdemelték hogy bajnokok legyenek sokkal jobban mint a LA :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.03. 13:53:41

kleno04 írta:
Barca 4ever írta:Nekem a LA Lakers a kedvencem
És lásd hova jutottak csak egy 2. hely és a Boston lett a bajnok ennyi :wink:
hááát a boston tavaly csinálta meg a fennállása óta legszarabb győzelem/vereség átlagot...vettek két All Start bőőőven a fizetési sapka fölé mentek ezzel...sztem nem érdemeltek győzelmet, bár ezt mindenki maga dönti el.
Annak örülök, hogy KG és RA már gyűrűvel az ujján mehet nyugdíjba, mert ők megérdemelték.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.03. 13:16:40

Barca 4ever írta:Nekem a LA Lakers a kedvencem
És lásd hova jutottak csak egy 2. hely és a Boston lett a bajnok ennyi :wink:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.07.03. 12:36:40

Frank Rijkaard írta:Egyébként nem tudom honnan van ennyi pénze annak a f.sz Benettnek :evil: 75 millió dollárt csak arra kifizetett, hogy elköltöztessék a csapatot, mert nem elég modern az aréna :evil:
Sajnálom a Sonics szurkolókat :?
ehez talán még annyit, hogy a csapat mostanság úgyis újraszerveződő félben van...már 2 éve talán! Van jelenleg 3 nagyontehetséges újoncuk(ebben az idén draftolt Westbrook is benne van). Szegény szurkolók szenvedtek még Ray Allenes időszakban aztán kezték talán élvezni és szorítani az új csapatnak, az új játékosoknak. mostmeg beng :lol:
hát nem lennék seattle-i :lol:
Barca 4ever
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.07.03. 08:45:21

2008.07.03. 12:35:22

Nekem a LA Lakers a kedvencem
Més que un club , ¡Visca el Barça, visca Catalunya!
Válasz küldése