USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.10.25. 20:08:29

grecki írta:Nem tudom, ki hogyan van vele, de tele van a f*szom a New England közvetítésekkel! Nem igaz, hogy minden héten azt a playmobilfrizurájú Belicsikéket kell nézni. Az egy dolog, hogy menetelnek, meg, hogy az egyik legnépszerűbb csapat, de azért gondoljanak már a többi szurkolóra is!
:lol: :lol: Erős felindulást érzek szavaidban, meg lehet némi elnyomott gyerekkori indulat is mutatkozik! A petsz meccseket meg azért közvetítik mert ők a legjobbak, ha nem tudnád, nomeg tombrediakirály! :P
Én héten a Buffalo meccset néztem ki magamnak, ami szerencsére az phillyt sem üti! Már csak a sopcastot kellene bizzítanom valahogy..
:roll:
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.10.25. 19:48:26

Atesz írta:Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy Bryant nem a Lakersben fejezi be a még el sem kezdődött szezont!
Egy pletyka volt:
Folyamatosan érkeznek az új hírek Kobe Bryant esetleges Chicago-ba cseréléséről. A legújabb szerint a Lakers egy Hinrich vagy Wallace köré épülő cserét szeretett volna, de mivel Kobe Big Bennel együtt szeretne játszani, így a vezetők ezt a lehetőséget elvetették. Így jelenleg egy Thomas vagy Noah - Nocioni - Gordon csomagról szólnak a pletykák, ráadásul a napokban kitudódott, hogy a Lakers nagyra tartja az argentín játékost, aki viszont az új szerződése miatt december 15-ig nem cserélhető.
Ugye Deng kizárva, Kobe miatt Wallace is kizárva, és Hinrich is sztem, mivel ő Skiles kedvence, meg tavaly kapott új szerződést, ha viszont Kobe megy, akkor a Lakersnek újjá kell épülnie...
Kérdés, hogy ki maradna Noah vagy Thomas, mert Thomasban én több potenciált látok, de ahogy elnéztem Noah játékát azon egy előszezon meccsen, amit láttam :D (sajnos nem rakták fel őket torent oldalakra :S ) , illetve az összefoglalókon, nekem elég ügyesnek tűnt, illetve talán hosszabbtávon Wallace utódja is lehetne, mert elég jól védekezik, bár pár kg izom elférne rajta még. :)
Majd kiderül mi lesz! :wink:
Majd Phil Jackson, minden idők legnagyobbika eldönti.
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.10.25. 19:46:03

Krojf írta:Komáim!
A Sporttelevízió amerikai közvetítései csütörtöktől vasárnapig a
következőek (október 25-28-ig!):
Csütörtök: 01:00: Carolina Hurricanes-Buffalo Sabres NHL mérkőzés
élő, eredeti kommentes,
18:45: magyarul (mindkettő Sport2!).
Péntek:01:30: Pittsburgh Penguins-Toronto Maple Leafs, élő, e. k.,
18:30: magyarul (mindkettő Sport2!) az NHL-ből.
Szombat: 03:00: Calgary Flames-Colorado Avalanche, élő, e. k.
közvetítés az NHL-ből a Sport2-n,
11:45: magyarul a Sport1-en!
Vasárnap: 22:15: New England Patriots-Washington Redskins
NFL mérkőzés élőben a Sport2-n!
Előzetes! Indianapolis Colts-New England Patriots hiperrangadó
az NFL-ből november 4.-én 22:15-től a Sport2-n!
Aki kihagyja, az halál fia!!!
Rettenetkedik Krojf komátok.
Nem tudom, ki hogyan van vele, de tele van a f*szom a New England közvetítésekkel! Nem igaz, hogy minden héten azt a playmobilfrizurájú Belicsikéket kell nézni. Az egy dolog, hogy menetelnek, meg, hogy az egyik legnépszerűbb csapat, de azért gondoljanak már a többi szurkolóra is!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.10.25. 17:39:24

Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy Bryant nem a Lakersben fejezi be a még el sem kezdődött szezont!
Egy pletyka volt:
Folyamatosan érkeznek az új hírek Kobe Bryant esetleges Chicago-ba cseréléséről. A legújabb szerint a Lakers egy Hinrich vagy Wallace köré épülő cserét szeretett volna, de mivel Kobe Big Bennel együtt szeretne játszani, így a vezetők ezt a lehetőséget elvetették. Így jelenleg egy Thomas vagy Noah - Nocioni - Gordon csomagról szólnak a pletykák, ráadásul a napokban kitudódott, hogy a Lakers nagyra tartja az argentín játékost, aki viszont az új szerződése miatt december 15-ig nem cserélhető.
Ugye Deng kizárva, Kobe miatt Wallace is kizárva, és Hinrich is sztem, mivel ő Skiles kedvence, meg tavaly kapott új szerződést, ha viszont Kobe megy, akkor a Lakersnek újjá kell épülnie...
Kérdés, hogy ki maradna Noah vagy Thomas, mert Thomasban én több potenciált látok, de ahogy elnéztem Noah játékát azon egy előszezon meccsen, amit láttam :D (sajnos nem rakták fel őket torent oldalakra :S ) , illetve az összefoglalókon, nekem elég ügyesnek tűnt, illetve talán hosszabbtávon Wallace utódja is lehetne, mert elég jól védekezik, bár pár kg izom elférne rajta még. :)
Majd kiderül mi lesz! :wink:
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.10.25. 17:34:40

Game90 írta:Bombaüzletet csinált a Minneota... :lol:

A. Walker, Simien, Doleac for Mark Blount, R. Davis

http://www.nba.com/heat/news/HEAT_acqui ... 71024.html
Antonie Walker az isten! :lol: :lol: :lol:
Kép
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.10.25. 17:34:10

Krojf Kománk színes listáját kiegészítve:

Kedden hajnalban, illetve este újra láthatjuk a jó öreg Brett Favre-t!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.10.25. 17:28:43

el fuero írta: Szegény Hesternek soha nem rúgja senki oda a labdát :lol: Fölösleges beküldni, mert nem merik odakickelni :P
Sajnáltam is, hogy nem láthattam egy jó kis visszafutást tőle. :( Viszont okos döntés támadóként felküldeni.

Kár, hogy Garrard lesérült, izgalmasabb lehetett volna a MNF.

A sok siránkozás után:
Már több hete, hogy nem hallottam:
Ééés ez egy Tuccch Down, Zoleee!
Viszont hallottam újat is:
Ez eeegy Tucch Down Hetési Zoliii!
:lol:
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.10.25. 17:01:43

Mekkora barmok vannak már a Minnesotánál. :? (Walker szerződése mikor jár le?)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.10.24. 23:02:00

Bombaüzletet csinált a Minneota... :lol:

A. Walker, Simien, Doleac for Mark Blount, R. Davis

http://www.nba.com/heat/news/HEAT_acqui ... 71024.html
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.10.24. 05:34:30

Komáim!
A Sporttelevízió amerikai közvetítései csütörtöktől vasárnapig a
következőek (október 25-28-ig!):
Csütörtök: 01:00: Carolina Hurricanes-Buffalo Sabres NHL mérkőzés
élő, eredeti kommentes,
18:45: magyarul (mindkettő Sport2!).
Péntek:01:30: Pittsburgh Penguins-Toronto Maple Leafs, élő, e. k.,
18:30: magyarul (mindkettő Sport2!) az NHL-ből.
Szombat: 03:00: Calgary Flames-Colorado Avalanche, élő, e. k.
közvetítés az NHL-ből a Sport2-n,
11:45: magyarul a Sport1-en!
Vasárnap: 22:15: New England Patriots-Washington Redskins
NFL mérkőzés élőben a Sport2-n!
Előzetes! Indianapolis Colts-New England Patriots hiperrangadó
az NFL-ből november 4.-én 22:15-től a Sport2-n!
Aki kihagyja, az halál fia!!!
Rettenetkedik Krojf komátok.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.10.23. 20:27:14

Jacksonville- Colts 7-29
Most nem Manning nyerte meg a meccset kivételesen :lol: Viszont nagyon jól működött az indianapolisi védelem.Kelvin Hayden pedig kifejezetten szenzációs volt, egy interceptiont is fogott :wink:
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.10.22. 17:42:34

Drigo írta:mostmár az Atlanta is pereli Vicket
Ez már télleg 'no comment' kategória. Szét zilálta ez a kecseg az egész klubot. Annyi esélyünk nincs h az vmi hihetetlen. :? Ez a mostani QB... :roll: Inkább nem is mondok semmit.

Más:
Szegény Hesternek soha nem rúgja senki oda a labdát :lol: Fölösleges beküldni, mert nem merik odakickelni :P
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.10.22. 13:51:30

Game90 írta:
mostmár az Atlanta is pereli Vicket
:?:
Ha már tőlem idézel, legalább tüntesd fel, mert a végén beperellek. :lol:


Annyi az egész, hogy fizetésének jónagy részét vissza kell adnia, asszem az egyéni szponzora is dobta, ami érthető is, hiszen így az Atlantának nem kis kárt okozott, meg azért a szponzotta is rossz fényt vet ez.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.10.22. 13:36:53

Frank Rijkaard írta:Egy kis ízelítő Game-nek.Nem tudom láttad már. Összeségében szerintem kis mértékben gyengült a csapat, bár Randolph-ot bírom jó kis playa. Vajon bennelesznek a playoffban? :lol:
Köszi, láttam már :)

A fórum NBA b*zijával (aka. Atesz 8) ) pedig mindenben egyetértek :wink: :D Remélem meglesz a playoff.

NFL:
Ez a Brady valami brutális szezont fut idáig a New England-del, most is adott 6 TD-t...
mostmár az Atlanta is pereli Vicket
:?:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.10.22. 13:07:38

Sztem erősödtek, de a védelem ugyanolyan rakás sz@r maradt, hiszen Curyy csöves védő, mellé jött egy olyan játékos, aki ugyan bármikor képes 20 pont/10 lepattanóra, de védekezni legalább annyira nem tud, mint Eddy barátunk...
Van még Marbury, aki, ha akar, akkor tud védekezni, bár azért nem ez a legjobb pontja a játékának, van egy Jamal Crawford, aki szintén [auto_cenzúra] védő :lol: , bár a nyáron felszedett pár kg izmot, bár ez a védekezésén szvsz nem fog meglátszani, max többet támadja majd a gyűrűt.
Kép
Van még David Lee, aki sérült, és szintén [auto_cenzúra] védő. :lol:

Van egy Quentin richardson, aki talán a csapat legjobb védője, de a hátát ismerve, nem igazán fog teljes szezonon keresztül a csapat rendelkezésére állni. A jobb védők közé tartozik métg Balkman, aki most épp sérült. Jared Jeffries nem rossz védő, de ebből tavaly nem igazán mutatott semmit, ő viszont támadó oldalon béna szal érdekes...

Az újoncokról nem igazán tudok semmit, az a Nichols gyerek állítólag jó lesz.
Szóval sztem nem lesz túl könnyű szezonja a New Yorknak, és, ha ehhez még hozzávesszük, hogy kelet sokat erősödött, hát nem tudom... :roll:
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.10.22. 12:38:24

New York Knicks

Érkezett: Zach Randolph (Portland), Fred Jones (Portland), Wilson Chandler (DePaul, draft 1/23), Demetris Nichols (Portland), Jared Jordan (L.A. Clippers)

Távozott: Channing Frye (Portland), Steve Francis (Portland), Kelvin Cato (?)

Pénz, szerelem, intrika, bonyodalom, dráma. Nem, ez nem egy nagysikerű dél-amerikai szappanopera beharangozója, ez a New York Knicks.
Az állandó médiafelhajtásban működő NYK az elmúlt szezonokban rendre csalódást okozott. Megbukott több edző, leszerepelt jópár sztárjátékos, ám a menedzseri székben változatlanul az örökbuzgó Isiah Thomas ül. Ezzel csak pár Knicks-szurkoló járt jól az utóbbi években, azok, akik a fanatikusoknak eladják az új szerzemény mezét... A „Több mosolygós szurkolóért” jeligéjű kampány keretén belül a játékosok keményen dolgoztak a nyáron: Crawford izmai gyarapodtak, Curry állóképessége javult, Lee dobótávja nőtt, és Marbury isteni mivolta is előbújt. Kell is pedálozni a közönség előtt, hisz a vezetőség pert vesztett, Isiah Thomas-t bűnösnek találták szexuális zaklatás vádjával. Dolan elnök, a renomé visszaállítása érdekében gyorsan vissza is hozta a ’99-es sikercsapat dobógépét, Allan Houstont.
Ám az egykori kedvenc nem valószínű, hogy sok vizet fog zavarni, nem úgy, mint Zach Randolph! A balkezes csatár Eddy Curry-vel párban szinte megoldhatatlan feladatot képez az ellenfél védőinek. Támadásban megállíthatatlan lesz ez a páros, de mi a helyzet a védekezéssel? Na igen, itt jön a baj, a duónak nagyon kell majd igyekeznie, hogy ne legyen átjáróház a palánk alatti területből.
A keret kellően erősnek tűnik. A hajdani önző sztárok gyülekezetéből mára már csak pár hírmondó maradt, de rájuk szükség is van. A távozók helyett viszont csupa harcos „zongoracipelő” érkezett. Ha nem jön közbe sérüléshullám, akkor ez a Knicks újra rátalálhat a helyes útra. Ha nem sikerül, akkor valószínűleg Isiah Thomas elbúcsúzhat a Nagy Almától.

Várható kezdőcsapat: Stephon Marbury / Jamal Crawford / Quentin Richardson / Zach Randolph / Eddy Curry

Forrás:nba1.hu


Egy kis ízelítő Game-nek.Nem tudom láttad már. Összeségében szerintem kis mértékben gyengült a csapat, bár Randolph-ot bírom jó kis playa.
Vajon bennelesznek a playoffban? :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.10.22. 09:16:56

Néztem a NewEngland-Dallas meccset,nagyon dúrva,amit eddig Brady-ék művelnek :shock: Sok amcsifocit nem nézek,de vmennyire tisztában vok az erőviszonyokkal,azt hiszem eddig a meccsig mindketten 100%osak voltak....

Kiváncsi leszek ki állítja meg a Patriotst....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.10.22. 08:22:50

Luol Dengnek csuklósérülése van, azon a kezén, amin az újoncévében is volt...Remélem nem súlyos! :(
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.10.22. 00:33:04

Cowboys-Vikings 21-14 a 3. negyedben. A dallasiak olyat csináltak, amit 24 éve nem: egy blokkolt minnesotai FG-kísérletből Watkins TD-t futott 8) Ezzel vezetünk :D
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.10.21. 22:33:53

Kösz, Dani, jegyzem a linket :)

Bazz, a Vikings k.jól fut, van egy Peterson nevű gyerek (asszem újonc), szinte lehetetlen megfogni :?
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.10.21. 22:32:51

antiimperialista írta:Srácok, valaki le tudná nekem írni, melyik sopcast-os csatorna adja a Cowboys meccsét?
Na mire olvastam és megkerestem Neked már látom, hogy megtaláltad, de egyébként ezt a linket jegyezd meg, még jól jöhet.


http://www.myp2p.eu/NFL.htm

Ez a ****Brady megint adott 6 TD passzt, nem volt rossz mecss. Szerencsétlen Falcons megint kikapott a harmatgyenge Saintstől, és mostmár az Atlanta is pereli Vicket :lol:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.10.21. 22:23:20

Srácok, valaki le tudná nekem írni, melyik sopcast-os csatorna adja a Cowboys meccsét? Ua., amelyik a Patriotsét adta 7-től, csak már nem tudom azt megkeresni a rojadirectán, mert elmúlt, a Cowboys meccsének időpontját meg rosszul rták ki, így nem tudom megnézni, hol adják...
Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm!

szerk.: Nagy nehezen megtaláltam... Épp TD-t ért el a Cowboys 8) Romo passz T.O.-nak =D>
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.10.20. 01:25:31

Komáim!
Addig is, amíg kedvenc NBA-tek el nem indul, elővezetem a jövőhét
elejének major programját a Sporttelevízió műsorán!
Hétfőtől szerdáig, 22.-től 24.-ig.
Hétfő: 11:45: Philadelphia Eagles-Chicago Bears NFL mérkőzés.
A vasárnap esti mérkőzés ismétlése magyar kommentárral a Sport1-en.
Kedd: 01:30: Montreal Canadiens-Boston Bruins NHL meccs, élő,
eredeti kommentárral a Sport1-en!
02:30: Jacksonville Jaguars-Indianapolis Colts MNF, élő, eredeti
kommentáros NFL meccs a Sport2-n!
15:15: Montreal Canadiens-Boston Bruins magyarul a Sport2-n!
20:30: Jacksonville Jaguars-Indianapolis Colts magyarul a Sport2-n!
Szerda: 01:00: Pittsburgh Penguins-NY Rangers NHL meccs élő,
eredeti kommentátoros a Sport2-n!
15:00: Jacksonville Jaguars-Indianapolis Colts NFL MNF magyarul
a Sport1-en!
15:45: Pittsburgh Penguins-NY Rangers NHL meccs magyarul a
Sport2-n!
Aztán ha lesz NBA, akkor az is itt fog feszíteni, addig érjétek
be ennyivel!
Üdvözlettel Krojf komátoktól.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.10.19. 19:22:08

Én is várom már, remélem hogy jó meccseket láthatunk.

Go Detroit & Cleveland! :)
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.10.19. 18:37:27

Két hét múlva kezdünk 8)
A Chicago-tól újabb nagy fejlődést várok.
A titkos csapatom pedig a New Orleans Hornets 8) Soraiban egyik kedvenc játékosommal Peja Stojakovic-csal.
ÁÁÁ kezdődjön mááááár :lol:
Válasz küldése