USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 22:46:38

nzxtpo írta:Még messze a vége, úgyhogy igazi őrültségek is jöhetnek még, inkább nem is próbálom megjósolni a végét, abból nem jöhetek ki rosszul :lol:

Először nézek Sky Sportson focit, de nagyon tetszik, Ricsiék munkáját is nagyon szeretem és jónak is tartom, de ők ahány emberrel dolgoznak és amilyen infókat hoznak közben, meg amilyen minőségben nyomják végig az egészet, az elképesztő.
off: BBC-s Forma 1 hasonló még. :D Véberék mindent beletesznek, de picit profibb az angol közvetítés, bár gondolom már nem liftből nyomják Szujóék. :D

Igazán most kezdtük el nézni, asszony Brady fan, mert jóképű....plusz adalék hogy ne szeressem. :D Én Broncos, mert amúgy is. :D

Annyira hideg talán nincsen a képek alapján, de ez is tuti számít, hogy Brady már kétszer eladta. Ez a Denver D# ma sem viccel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.24. 22:38:02

Még messze a vége, úgyhogy igazi őrültségek is jöhetnek még, inkább nem is próbálom megjósolni a végét, abból nem jöhetek ki rosszul :lol:

Először nézek Sky Sportson focit, de nagyon tetszik, Ricsiék munkáját is nagyon szeretem és jónak is tartom, de ők ahány emberrel dolgoznak és amilyen infókat hoznak közben, meg amilyen minőségben nyomják végig az egészet, az elképesztő.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 22:31:18

Oké a Denver védelme kemény, de a Patriots se rossz most. Iszonyat milyen fura, hogy pl a Seahawks-Carolina meccsre mindenki azt tippelte volna szerintem, hogy a legkevesebb pont lesz és fordítva történt. Most azért szerintem az alap séma az lenne, hogy Brady dobálgat, meg Manning is és lesz egy 28-28 körüli eredmény. Még lehet, de a védelmek nagyon kemények, szerencsére. :D Bradyt zúzzák. :D

Panzer tank átmegy rajtuk bármelyik is megy tovább. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.24. 22:27:43

Bob_Marley írta: szerk:

Na elkezdődött az AFC döntő, vezet a Denver. Egyik csapatot sem szeretem, de inkább ők, főleg hogy elit védelmük van. Kansas nem tudta elérni Bradyt, de a Broncos erre képes lehet.
Jó kis meccs eddig, én is inkább Denvernek szorítok most, nem sok időt hagynak Bradynek ez egyelőre meg is látszik.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 16:48:29

Én mindent elolvasok. :D Várjuk a következőt.

DeRozanről egy kis elemzés:
https://thecauldron.si.com/meet-demar-d ... .raml802sh
Én sem kifejezetten kedvelem, főleg hogy fantasyban nagyon megszívatott tavaly, de idén tényleg szintet lépett. És lehet három pontos nélkül is hasznosnak bizonyulni (támadásban, mert védekezésben több kéne tőle).

ui: fantasyt is újraéleszthetnéd Kalap.

szerk:

Na elkezdődött az AFC döntő, vezet a Denver. Egyik csapatot sem szeretem, de inkább ők, főleg hogy elit védelmük van. Kansas nem tudta elérni Bradyt, de a Broncos erre képes lehet.

Na a Denver nem cicózik, ők ütik verik Bradyt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.01.24. 22:28:00-kor.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2016.01.24. 16:38:16

Bob_Marley írta:
Kalap1988 írta:Sziasztok! Kicsit eltűntem, de állandó olvasója vagyok a fórumnak és szurkolok a csapatnak továbbra is. Csak tudjátok, munka, nő(k), miegymás :D Az NBA-vel többet foglalkozom, van egy heti rovatom a hírfröccs.hu portálon (amit egyébiránt is ajánlok, olvassátok), megosztanám ezt itt hetente és beszélgessünk. Közepesen szakmai, mert sok a laikus olvasóm. Így a Cavs-Blatt és a Josh Smith ügy közepette kis lazulásképp :)
http://www.hirfroccs.hu/sport/a-heti-nb ... mento-2713" target="_blank
Huh, pár dologgal nagyon vitatkoznék. :D
Ha nem gond pár megjegyzés:
1; A háttér nagyon elmosódott.
2; Casey lehet nem zseni,d e azért a védekezést nagyon brutálul összepattintották Torontoban és a szakmai is elszokta őt ismerni. Nem Popovich vagy Carlisle stb, de erős közepes edző és mondom még egyszer a védőstatokban a Toronto nagyon jó.
3; Pár csapatot hiányoltam, de hát mindenkiről nehéz is beszélni. :D Memphis ugyan tegnap kikapott, de egész jó formában vannak és Marc Gasol elkezdte a szezont. Negatív pedig a Miami, ahol ugyan sok a sérült, de elég nehéz helyzetben vannak. És mellette az Orlando akik nagy lejtmenetben vannak, kidurranni látszik a lufi. Szép lassan azért az erőviszonyok kirajzolódnak Keleten is, Wizardsot még feltétlenül úgy érzem befog kerülni és a Pistons pedig kifog kerülni. A többi nagyjából már most kialakult. Toronto sem fogja tudni megverni a Clevelnadet, de rájuk nagyon figyelnék. Szezon elején is úgy gondoltam, hoogy sunyiban övék volt az egyik offseason és Carroll nélkül állnak ilyen jól.

Nekünk most megint könnyebb a sorsolásunk, de ezt múltkor is ellőttem aztán kikaptunk a Brooklyn meg a Lakers ellen. :D Szóval most remélem a srácok összeszedik magukat és lehet feljebb kúszni a tabellán. Elövetkezendő 8 meccsből kétszer toljuk a Philly, kétszer az Orlando, egyszer a Denver, egyszer a Wizards, egyszer a Pistons és megyünk NY-ba is a Knickhez. 6 győzelmet "elvárok" és lehet is ennyit hozni.
Nem baj, azért vagyunk, hogy vitatkozzunk :D A háttérért én is szóltam, az nem az én dolgom, de jogos. Szerintem javítják a következőre már. Casey-vel meg nincs bajom, de majd akkor fogom dicsérni, ha a rájátszásban is elérnek valamit, eddig rendre ott csődöltek be. DeRozant ugyan kifejezetten nem kedvelem, de amúgy nagyon szimpatikus a keret, nyáron is jól igazoltak, örülnék egy "durrantásnak".
A korábbi cikkeket nem osztottam itt még, ez a harmadik, de nem tudok mindig mindenkivel foglalkozni. Így is hosszú lett, szerintem ettől kicsit még rövidebb kell, hogy végigolvassák rendszeresen. A cél az, hogy szépen lassan minden fontos csapatról külön írok (értsd, úgy 20-22 csapatról összesen, eddig kb 14-nél vagyok), aztán már írhatok úgy, hogy tényleg csak a hét eseményeire koncentrálok. Ezért van az, hogy mindig 2-3-4 csapatot emelek ki. Most ők voltak. Lesz Boston és mások is. Nem lehet mindig mindenki :) Köszi, hogy elolvastad!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 12:51:48

Kalap1988 írta:Sziasztok! Kicsit eltűntem, de állandó olvasója vagyok a fórumnak és szurkolok a csapatnak továbbra is. Csak tudjátok, munka, nő(k), miegymás :D Az NBA-vel többet foglalkozom, van egy heti rovatom a hírfröccs.hu portálon (amit egyébiránt is ajánlok, olvassátok), megosztanám ezt itt hetente és beszélgessünk. Közepesen szakmai, mert sok a laikus olvasóm. Így a Cavs-Blatt és a Josh Smith ügy közepette kis lazulásképp :)
http://www.hirfroccs.hu/sport/a-heti-nb ... mento-2713" target="_blank
Huh, pár dologgal nagyon vitatkoznék. :D
Ha nem gond pár megjegyzés:
1; A háttér nagyon elmosódott.
2; Casey lehet nem zseni,d e azért a védekezést nagyon brutálul összepattintották Torontoban és a szakmai is elszokta őt ismerni. Nem Popovich vagy Carlisle stb, de erős közepes edző és mondom még egyszer a védőstatokban a Toronto nagyon jó.
3; Pár csapatot hiányoltam, de hát mindenkiről nehéz is beszélni. :D Memphis ugyan tegnap kikapott, de egész jó formában vannak és Marc Gasol elkezdte a szezont. Negatív pedig a Miami, ahol ugyan sok a sérült, de elég nehéz helyzetben vannak. És mellette az Orlando akik nagy lejtmenetben vannak, kidurranni látszik a lufi. Szép lassan azért az erőviszonyok kirajzolódnak Keleten is, Wizardsot még feltétlenül úgy érzem befog kerülni és a Pistons pedig kifog kerülni. A többi nagyjából már most kialakult. Toronto sem fogja tudni megverni a Clevelnadet, de rájuk nagyon figyelnék. Szezon elején is úgy gondoltam, hoogy sunyiban övék volt az egyik offseason és Carroll nélkül állnak ilyen jól.

Nekünk most megint könnyebb a sorsolásunk, de ezt múltkor is ellőttem aztán kikaptunk a Brooklyn meg a Lakers ellen. :D Szóval most remélem a srácok összeszedik magukat és lehet feljebb kúszni a tabellán. Elövetkezendő 8 meccsből kétszer toljuk a Philly, kétszer az Orlando, egyszer a Denver, egyszer a Wizards, egyszer a Pistons és megyünk NY-ba is a Knickhez. 6 győzelmet "elvárok" és lehet is ennyit hozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.24. 12:23:29

Goodwin tegnap győztes triplát dobott a Hawks ellen, de a játékot Alex Lenre rajzolta fel Hornacek. Ezt ő nem tartotta be, de a poén az, hogy utána a sajtótájékoztatón le is nyilatkozta, hogy mi történt. :lol:

Pelicans utolsó 5 meccséből 4-et megnyert, közte az utolsó 3-mat, nekik örülnék ha valahogy beevickélnének a rájátszásba, mert bírom Davist.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2016.01.23. 11:41:44

Sziasztok! Kicsit eltűntem, de állandó olvasója vagyok a fórumnak és szurkolok a csapatnak továbbra is. Csak tudjátok, munka, nő(k), miegymás :D Az NBA-vel többet foglalkozom, van egy heti rovatom a hírfröccs.hu portálon (amit egyébiránt is ajánlok, olvassátok), megosztanám ezt itt hetente és beszélgessünk. Közepesen szakmai, mert sok a laikus olvasóm. Így a Cavs-Blatt és a Josh Smith ügy közepette kis lazulásképp :)
http://www.hirfroccs.hu/sport/a-heti-nb ... mento-2713" target="_blank
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 11:40:00

kanty írta:
Bob_Marley írta:
Egyébként abban szinte biztos vagyok, hogy a Nets fog cserélni és szerez draftjogot. :D
Kiért is milyet?
Lopez 56-os cipőjéért senki nem ad 1/1-eket. :P
Nem is 1/1 jogról beszéltem. Késői első körös, közép első köröst kaphatnak érte is vagy Youngért is. JJ lejáró, lehet valaki átveszi. Nagyon nehéz helyzetben vannak, de Prokhorov ha kell beveti a KGB-t is. :lol: Egy PO csapatban mind Young mind Lopez segítség.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.23. 11:26:05

Bob_Marley írta:
Egyébként abban szinte biztos vagyok, hogy a Nets fog cserélni és szerez draftjogot. :D
Kiért is milyet?
Lopez 56-os cipőjéért senki nem ad 1/1-eket. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.23. 10:27:58

Nevetséges ez az egész ügy, azt tudni lehetett, hogy enyhén szólva sincsenek túl jóban, de mi történt, hogy pont most cserélték le? Az a kép amit Bob hozott magáért beszél...
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 10:17:49

kanty írta:
Oké, jelenleg full alaptalan az egész, csak felvetettem. De meséld már el, hogy a Nets miért lenne neki jobb opció? Draftjoguk kb. 2070-ig nincs egy normális, fiatal játékosuk nincs egy normális.
Orosz kapcsolatok miatt. Nem biztos hogy jobb opció, én ezt nem is mondtam. De ha nem PO esélyes csapathoz megy s építkezni akar akkor Prokhorov személye, Dianmo Moszkva múlt sokat nyomhat a latba.

Egyébként abban szinte biztos vagyok, hogy a Nets fog cserélni és szerez draftjogot. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.23. 09:01:55

Azt tudni kell azért, hogy Lue végzett annyi edzői munkát, mint Blatt. Volt is erről cikk, hogy az öreg nem egyszer tőle kért tanácsot, a playoffban is rászólt amikor hülyeséget akart csinálni, szóval hoszútávon egyértelműen jobbat járhat a csapat. Nem véletlenül dolgozott vele évekig Rivers is.

Nyilván az időzítés rossz, de az a csapat ahol LeBron James játszik mindig top csapat lesz, ezzel a felfogással sosem lett volna igazán alkalmas elküldeni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.23. 07:31:11

Bob_Marley írta:
kanty írta:Hát ezt a félév tankolást még csak kibírná. Aztán lehet a jövő csapatát építeni. :D
Realitást sokat én sem érzek benne, de azért szívesen elnéznék a Lakersnél.
Jó hát én is álmodozok arról, hogy Durant aláír hozzánk Nyáron. :D De ő sem fog, meg Blattnek is mi értelme lenne hogy odamenjen? Ha elakar menni akkor tud menni PO esélyes csapathoz, vagy ha építgetni akar akkor meg ott a Nets és Prokhorov. Én nem látok egyetlen egy okot sem miért menne a Lakershez. De értem, hogy te ezt szeretnéd, de attól még ez így nem áll össze. :D És jövőre sem lesz sokkal jobb a Lakers. És ha most idehoznák és elkezdenének nyerni pár meccset akkor veszélybe kerülne a draftjoguk is. Phoenix jön ezerrel, én így is amondó vagyok, hogy a Lakers joga átfog menni.
Oké, jelenleg full alaptalan az egész, csak felvetettem. De meséld már el, hogy a Nets miért lenne neki jobb opció? Draftjoguk kb. 2070-ig nincs egy normális, fiatal játékosuk nincs egy normális.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.23. 01:57:22

Bármire számítottam, de erre nem.

LeBron James was informed of decision to fire David Blatt today and not consulted on decision. (via @WindhorstESPN)

3 of the last 4 head coaches to coach LeBron James took the job with 0 games of NBA head coaching experience.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 01:14:01

kanty írta:Hát ezt a félév tankolást még csak kibírná. Aztán lehet a jövő csapatát építeni. :D
Realitást sokat én sem érzek benne, de azért szívesen elnéznék a Lakersnél.
Jó hát én is álmodozok arról, hogy Durant aláír hozzánk Nyáron. :D De ő sem fog, meg Blattnek is mi értelme lenne hogy odamenjen? Ha elakar menni akkor tud menni PO esélyes csapathoz, vagy ha építgetni akar akkor meg ott a Nets és Prokhorov. Én nem látok egyetlen egy okot sem miért menne a Lakershez. De értem, hogy te ezt szeretnéd, de attól még ez így nem áll össze. :D És jövőre sem lesz sokkal jobb a Lakers. És ha most idehoznák és elkezdenének nyerni pár meccset akkor veszélybe kerülne a draftjoguk is. Phoenix jön ezerrel, én így is amondó vagyok, hogy a Lakers joga átfog menni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.23. 00:59:50

Hát ezt a félév tankolást még csak kibírná. Aztán lehet a jövő csapatát építeni. :D
Realitást sokat én sem érzek benne, de azért szívesen elnéznék a Lakersnél.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.23. 00:41:43

kanty írta:
Bob_Marley írta:Lovenak miért meszeltek?
Hát mert James-szel finoman szólva sem spanok, és úgy látszik, hogy most, aki nem haver Hamesszel annak pucolnia kell.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Cavsszel. Egyrészt totál indokolatlan volt Blatt menesztése, másrészt ha megbolygatják most a csapatot és az egész team úgy fog kinézni, ahogy LeBron akarja, és így sem lesz meg a bajnoki cím, akkor megint kiborulhat a bili. Tudom, hogy ez még közel sem történt meg, de látva Blatt menesztését elég sok mindent eltudok képzelni.

Blattet meg remélem gyorsan megkínálja a Lakers, mert oda pont jó lenne, legalább Scott bohóckodását nem kéne nézni már.
Abszurd:
http://basketball.realgm.com/wiretap/24 ... Love-Trade" target="_blank
Ja így értem, meg nem öribarik, de akkora pénzt keres, hogy nem sokan fognak érte sorba állni hogy cseréljenek.

Lakers meg szerintem teljesen kizárt. Ők tankolnak, erre pedig Scott totál rendben van. Előbb jöhet szóba a Rockets, vagy Nets mint a Lakers. Semmi értelme nem is lenne. Bár szerintem ebből Európa lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.23. 00:30:10

Bob_Marley írta:Lovenak miért meszeltek?
Hát mert James-szel finoman szólva sem spanok, és úgy látszik, hogy most, aki nem haver Hamesszel annak pucolnia kell.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Cavsszel. Egyrészt totál indokolatlan volt Blatt menesztése, másrészt ha megbolygatják most a csapatot és az egész team úgy fog kinézni, ahogy LeBron akarja, és így sem lesz meg a bajnoki cím, akkor megint kiborulhat a bili. Tudom, hogy ez még közel sem történt meg, de látva Blatt menesztését elég sok mindent eltudok képzelni.

Blattet meg remélem gyorsan megkínálja a Lakers, mert oda pont jó lenne, legalább Scott bohóckodását nem kéne nézni már.
Abszurd:
http://basketball.realgm.com/wiretap/24 ... Love-Trade" target="_blank
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.22. 22:44:38

csababarca írta:
Bob_Marley írta:
Ha a játékosok fúrták meg az gusztustalan!!!

Játékosok=James.

Hát valóban döbbenet, ezt nem indokolta szezon közben semmi, meg én személy szerint nem is tartom rossz edzőnek.
Elmegy a Rocketshez vagy még lehetne van pár hely. :D De ez azért kicsit megalázó is, elsőtől elküldeni....lehet úgy lesz vele, hogy akkor rohadjatok meg és visszajön Európába.

Azért finoman beindultak ma a dolgok. Döbbenet és még hol van a cserehatáridő. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.22. 22:36:46

Bob_Marley írta:
Ha a játékosok fúrták meg az gusztustalan!!!

Játékosok=James.

Hát valóban döbbenet, ezt nem indokolta szezon közben semmi, meg én személy szerint nem is tartom rossz edzőnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.22. 22:32:09

Lovenak miért meszeltek?

Azért ilyet nem sűrűn szoktak, hogy keleti elsőnél van edzőváltás....Én teljesen ledöbbentem.

Ty Lue pedig Bostonban volt sokáig, úgyhogy jó helyre kerülhet a karmesteri pálca. :D

Ha a játékosok fúrták meg az gusztustalan!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.22. 22:29:58

csababarca írta:
kanty írta:Közben a Cavs kirúgta Blattet, vagyis James kirúgta Blattet.
teljes hülyék. James lesz a játékos-edző vagy hogy képzelik? #-o
És ezzel minden bizonnyal Love-nak is meszeltek.
Amúgy a segédedzőt rögtön meg is kínálták egy többéves szerződéssel - egész nagy lehetett a szarkavarás az öltözőn belül.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.22. 22:22:02

kanty írta:Közben a Cavs kirúgta Blattet, vagyis James kirúgta Blattet.
teljes hülyék. James lesz a játékos-edző vagy hogy képzelik? #-o
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése