USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.25. 18:08:48

csababarca írta:Dehogy sétál el, vágja a fejeket, komolykodik, hogy ő tűri...hagyjál már ezzel Bob, semmit nem ütik jobban mint akárkit.
Érdekes baromira védted Benitezt (focis példa),hogy kifúrták,és ilyen nincs...James undorító módon egymaga pöckölte ki Blattet, csak mert nem haverkodott,és odarakta a haver Lue-t. Gondolom ez rendben van,és tök profi.
Mindenkit csak a győzelem érdekli, ezt nem is tudom hogy lehet felhozni mellette...mintha egyedi lenne,és csak ő akarna nyerni #-o

Rosszindulatnál is több amit gondolok mikor csak meghallom a nevéd, zsigeri utálat inkább.

Ezekmellett a kosárlabda stílusa is baromi messze áll tőlem, de ez másodlagos.
Olvass vissza, nagyon ki voltam akadva Blatt elküldésére. Mai napig hibának tartom, ráadásul ilyen mérleggel még nem is küldtek el soha edzőt.

Elsétáláshoz annyit, hogy pont a minap olvastam, hogy Jay Z sorokat mormol a szája szegletében hogy véletlenül se törlesszen. És ha megnézed tényleg a legtöbb esetben fa arccal sétál el.

A mindig a győzelem érdekli meg arra gondolok, hogy pl mosolyogni se látod, semmi jópofizás, semmi sallang. Csak bérgyilkos fej, s addig megy míg nem nyernek. Én erre gondolok ilyenkor. Teljesen más mint pályafutása elején, én nem is bírtam olyankor. A laza nemtőrödöm embereket nem is szeretem egy sportban se, de pont ezért kedveltem meg az utóbbi időben, mert ilyet már nem látok rajta. Tényleg bakker ezt a fejet nem hiába teszem be, ez a mai James:
Kép
Ez még Miami korszak, de azóta is rendre ilyen fejeket vág. Én erre értem azt hogy semmi más mint győzelem. Feladat és se mosolygás se viccelődés, hanem kimegy és az anyját is megfojtaná egy pohár vízben csak hogy nyerjen. Nálam ez a vérprofi magatartás.

Hozzáteszem Durantben is ezt látom hogy pl emiatt tudott szerintem szintet lépni hogy nem az ugribugri meg mosolygunk meg jó gyerekek vagyunk, hanem megy ütközik, csíp harap addig amíg nem nyer.

Én nem akarlak téged meggyőzni, hidd el én is sok játékost nem szeretek, pl az egész GSW-vel ez az egyik legnagyobb gondom, hogy ez a hú de happy hú de örülünk, sőt kicsit nagyképű dolgok (akár Green akár oda se nézek és eldobom a labdát dolgot) tőlem nagyon távol állnak. Kimegyünk és nyerünk, nem jópofzásból hanem mert akarunk. De nem fogok kisebb hadjáratot indítani ellenük, hogy bárki csak ők ne. Nyerjenek, fordítsanak az OKC ellen, mit érdekel. Kicsit szerintem sokat toltad mostanában a James ellenességet, szerintem jogtalanul egyébként, de alapvetően mikor olyat írsz bármire vagy bárkire, hogy csak azért nyerjen valaki hogy a másik ne azzal én nem tudok azonosulni. Nem ellened szól vagy bárki ellen, ne haragudj. Én nem nevezlek se aberráltnak se másnak, sportoló James is ráadásul elég sok mindent letett az asztalra ha mást nem ezt tisztelni kellene és alapvetően azt hogy küzd hajt. De kinek a pap kinek papné, ahogy mondani szokták. :D

http://www.sbnation.com/nba/2016/5/25/1 ... e-warriors
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.25. 12:26:09

Nem neked szántam, megbántani meg végképp nem akartalak, azt se láttam hogy írtál.

Írom akkor úgy, hogy furcsa/érdekes dolog szerintem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.25. 12:19:38

Zolee23 írta:
Persze nyilván mindig van olyan - akár Jamesnél, akár Bryantnél, akár Ronaldonál - hogy bármit csinálhat, akkor is gyűlöli. Elég aberrált dolog ez szerintem, de el kell fogadni.
Kedves vagy.

Csak azt nem értem miért jobbak az érvek mellette mint ellene.
Ez a kilövi a médiát,meg sallangmentesen nyilatkozik is nagy kamuk,ferdítések, de mert Bob mondja,akkor így igaz.
Tudok április óta is elővenni pár szimpatikus nyilatkozatot, persze majd az is ki lesz magyarázva.


Az igaz,hogy teljesen mindegy ki kit kedvel,vagy utál, vagy nem kedvel,senkit nem érdekel.
De aberrált jelzőzni nem kellene, én se használtam ezt senkire szerintem itt a topikban.
Persze engem kevesebbért kitettek múltkor egy hétre, gondolom ez meg belefér, személyeskedés ez is,ráadásul a durvább fajta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.25. 12:14:05

Bob_Marley írta:A csávó kilőtt minden médiát, nyilatkozni félmondatokkal nyilatkozik, ütik vágják és elsétál. Régen én se bírtam, pont azért mert nagyképű volt, nem a játékkal foglalkozott. Viszont az utóbbi években én nagyon megszerettem, semmi sallang, minimális kifelé a külvilág felé, csak a játék és a győzelem. Nálam nagyot nőtt a szemembe, iszonyat profi lett, s ezt mindig becsülöm. Csak a győzelem semmi más. Nem kell szeretni, de sose értettem miért kell valaki ellen szurkolni. Mindegy csak ne James, echte rosszindulat.
Lőtéri kutyát nem érdekli hogy ki kit kedvel.

Én pl. akár itthon, akár külföldön találkozok ezzel a témával, abszolút pozitív James megítélése az elmúlt 2-3 évben. Még akik azelőtt nem kedvelték, azok is ha nem is lettek a szurkolói, de elismerik, és ugyan ezeket mondják róla mint amiket te írsz.

Persze nyilván mindig van olyan - akár Jamesnél, akár Bryantnél, akár Ronaldonál - hogy bármit csinálhat, akkor is gyűlöli. Elég aberrált dolog ez szerintem, de el kell fogadni.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.05.25. 11:11:30

James "utálat" sokakban gondolom abból az időszakból származik, amikor összerakták a Wade-el és Bosh-al Miamiban őket. Bizony ekkoriban azért szemet szúróan nagy volt az arc Floridában(nem csak Jamesnél). Viszont az élettől kapott 1-2 pofon(Dallas elleni bukott nagydöntő pl.) helyrerakta őket.

Clevelandban Blatt legnagyobb gondja az volt szerintem, hogy az első szezonja volt az NBA-ben, és ezt a sok "suttyó" amcsi kölyök(játékos) nem képes fefogni, hogy van kosárlabda az NBA-n kívül is. [pl. Irving "virgin"-nek nevezte Blatt-et az első győzelme után] Emiatt csapat szinten nem kapta meg a kellő tiszteletet. A konfliktus miatt pedig egyszerűbb volt kirakni őt. Az, hogy ez szezon közben történt, nem volt szép dolog. A GSW ellen bukott nagydöntő után kellett volna megköszönni neki a munkát, de ezért inkább Griffin-t(Cavs GM) lehet utálni.

playoff: Nem látom, hogy a Raptors, hogyan tudna nyerni Clevelandban, szóval keleten a Cavs-et várom a döntőbe. Nyugaton, ha így játszik az OKC továbbra is, akkor 4-2-vel tovább mehetnek szerintem. GSW-nek nagyot kell javulnia, ha akar még valamit, és ami a nagyobb gond, hogy ezt a "javult formát" át kéne mentenie 3 meccsre.
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2016.05.25. 10:56:58

A GSW hozni fogja a hazait, aztán lesz egy élet-halál meccs. Durant 100%, hogy maradni fog, nincs értelme ezek után dobbantani. A GSW, Spurs is hiába hoztak történelmi alapszakaszt, a playoffban semmire sem mentek vele.

szerk: Barkley amúgy lehet végre beletrafált. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.25. 08:57:22

Dehogy sétál el, vágja a fejeket, komolykodik, hogy ő tűri...hagyjál már ezzel Bob, semmit nem ütik jobban mint akárkit.
Érdekes baromira védted Benitezt (focis példa),hogy kifúrták,és ilyen nincs...James undorító módon egymaga pöckölte ki Blattet, csak mert nem haverkodott,és odarakta a haver Lue-t. Gondolom ez rendben van,és tök profi.
Mindenkit csak a győzelem érdekli, ezt nem is tudom hogy lehet felhozni mellette...mintha egyedi lenne,és csak ő akarna nyerni #-o

Rosszindulatnál is több amit gondolok mikor csak meghallom a nevéd, zsigeri utálat inkább.

Ezekmellett a kosárlabda stílusa is baromi messze áll tőlem, de ez másodlagos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.25. 07:03:35

A csávó kilőtt minden médiát, nyilatkozni félmondatokkal nyilatkozik, ütik vágják és elsétál. Régen én se bírtam, pont azért mert nagyképű volt, nem a játékkal foglalkozott. Viszont az utóbbi években én nagyon megszerettem, semmi sallang, minimális kifelé a külvilág felé, csak a játék és a győzelem. Nálam nagyot nőtt a szemembe, iszonyat profi lett, s ezt mindig becsülöm. Csak a győzelem semmi más. Nem kell szeretni, de sose értettem miért kell valaki ellen szurkolni. Mindegy csak ne James, echte rosszindulat.

Innen már behúzza szerintem is az OKC, a csúcson maradni nehéz a GSW-nek. Milyen fura, hogy szinte tükörsima a PO és mégis a papíron három bajnokesélyesből 1 már kiesett, 1 a kiesés szélén a harmadik meg ikszre áll. És ezzel hogy így megy az OKC, szerintem Durant maradása is 99,9%.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.25. 06:21:27

3-1, megint tükörsima meccs volt.
Rántsák be az 5.et is mostmár.

James utálat? Sose szerettem, sőt. Nem bírom a tagot, ez az izmozása, a nyilatkozatai, ahogy kiutál edzőket-játékosokat a csapatokból, csak mert kinyilvánította magát a Kingnek...millió meg egy dolog van még, egyszerűen nem az én világom az ember, kicsit ilyen kosárlabda Céje a pali nálam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.25. 00:47:51

csababarca írta:Csabi, le is írtam, hogy erről nem a Cavs tehet, ők teszik a dolgukat és porba alázzák az ellent ahogy kell.
Ezért írtam úgy, hogy tényleg :)

Amúgy lehet, hogy leírtad már az okát, de mi ez a nagy LBJ utálat? :D
Bob_Marley írta:Biyombo meccsről-meccsre nyomja fel az értékét. Nyáron nagy húzásnak véltük, s be is jött, most majd megemelkedett sapka mellett 15 alatt szerintem nem fog aláírni. Büntetőzése is kezd helyrejönni, hackelni sem érdemes.
Celtics-be? :D


Egyébként szerintem egyértelmű, hogy ha ezt egy alapszakasz meccsen csinálta volna Green, akkor eltiltották volna őt (Harden is kapott egy meccset, amikor belerúgott James-be). Na mindegy, remélem kap majd egy pofont a meccs előtt Adams nővérétől.


Westbrook mezőnyszázalékai:

Spurs ellen: 26%, 44%, 32%, 28%, 44%, 47%.
GSW ellen: 33%, 36%, 52%.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2016.05.24. 22:53:54

Az OKC előtt le a kalappal, szerintem senki nem gondolta volna a playoff előtt, hogy sikerül idáig jutniuk. Mind szellemben, mind játékban topon vannak, de az igazi vizsga az most következik. Ezután a meccs után lehet levonni a következtetéseket igazán. Fent maradni nem fogok, de reggel első dolgom lesz megnézni a meccset.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.24. 22:24:56

neobarca írta:Az ciki, ha én a Raptorsnak drukkolok? :oops: 8)

Greent nem tiltották el. Ez egy vicc... =D>
Én is a Raptorsnak, olyan csapatnak sose fogok drukkolni ahol James játszik.

Amúgy jah, járt volna a bünti, vagy akkor Jones-nak sem. Mondjuk Durant taposása Curryn is ugyanez a kategória, az meg még pénzbünti se lett.

4. meccs, vissza kéne venni a pályaelőnyt a GSW-nek. Ha nem, és 3-1 akkor azt mondom, menjen csak tovább 4-1el az OKC, aztán pihenjenek picit fejben is a Cavsre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.24. 22:12:02

neobarca írta:Az ciki, ha én a Raptorsnak drukkolok? :oops: 8)

Greent nem tiltották el. Ez egy vicc... =D>
Igen!
Igen!
:mrgreen:

Ma mindent eldöntő (?) meccs következik. Ha kikap a GSW,akkor 85%-ra mondom az OKC továbbot.(ami a tippjátékból láthatóan a világon semmit nem jelent :D )
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.24. 17:37:12

neobarca írta:Az ciki, ha én a Raptorsnak drukkolok? :oops: 8)

Greent nem tiltották el. Ez egy vicc... =D>
Jonest meg igen, Green flagrant kettőt kapott, tényleg fura. Raptors meg talán nem hiába nyert 2-1re az alapszakaszban is. :P
Jól játszanak, jó a védekezésük nagyon, ezt egész évben lehetett dicsérni. Elég jó kis párharc, a két sima Cavs meccs is jó volt. Azért szerintem behúzza a Cleveland most sebtiben (ezen a meccsen is vezettek,d e a végére leolvadtak)az 5-6 meccset, de nincs szégyellnivalója a kanadaiaknak.

No team has ever lost Games 1 and 2 of Conf Finals by 15+ and won the series.
Raptors are 8-2 at home this postseason, 2-6 on road; Home team has won all 7 games in the Cavaliers-Raptors rivalry in 2015-16
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.05.24. 10:21:11

Az ciki, ha én a Raptorsnak drukkolok? :oops: 8)

Greent nem tiltották el. Ez egy vicc... =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.23. 14:37:54

Ez így durva volt, Stevens egy állat, Greent lehet elmeszelik, Durant is meglepődött mire kap fújást, GSW védekezése nem létezett. Röviden ennyi, mindkettő kieshetne. :D

Draymond Green was -43 in Game 3 That's worst of anyone in playoffs in 10 seasons for which that stat has been tracked.

Warriors have trailed a best-of-7 2-1 three times in last 2 seasons The other 2 instances, they won 3 straight games to win the series
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.23. 12:09:29

Beleszaladt a késbe rendesen a GSW...brutált nyomott az OKC :shock:
Mondjuk örülnék nekik is ha döntőznének,csak képesek legyenek oda is átmenteni a formát,és kicsinálni a Cavst, ez a legfontosabb.

Ha a következőt nem hozza a Warriors akkor nagy bajban vannak, sőt, akkor nagyjából vége van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.22. 15:59:13

Mondjuk LeBront van hogy ossze vissza verik, megis elmarad a fujas. Meglepoen higgadtan kezeli ezeket, en mar biztos neki menten volna az illetonek.

Van errol egy osszeallitas is a youtubeon, erdemes megnezni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 13:25:15

csababarca írta:

Szerk.: Nah szépített a Raptors a semmiből, legalább söprés nincs
Égett a ház, jöttek is a rinyálások meg egymás lekönyöklése a Cavsnél =D> :lol:
Kicsit erős kifejezés a jöttek a rinyálások, Jamest is mikor kétszer leütötték, elsétált. Attól függetlenül, hogy a bírók megint érdekesen fújtak, agyrém hogy nem lehet keményen játszani egy férfias sportban. Flagranteket dobálni mert hozzáérsz a másikhoz az nálam vicc. Thompson-Carroll együttes könyököse tényleg vicces volt. :D James meg floppolt egy kisebbet. :D

Jobb volt a Raptors, nem is volt kérdés. Biyombo meccsről-meccsre nyomja fel az értékét. Nyáron nagy húzásnak véltük, s be is jött, most majd megemelkedett sapka mellett 15 alatt szerintem nem fog aláírni. Büntetőzése is kezd helyrejönni, hackelni sem érdemes.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.21. 15:46:12

Csabi, le is írtam, hogy erről nem a Cavs tehet, ők teszik a dolgukat és porba alázzák az ellent ahogy kell.


Szerk.: Nah szépített a Raptors a semmiből, legalább söprés nincs
Égett a ház, jöttek is a rinyálások meg egymás lekönyöklése a Cavsnél =D> :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.21. 15:28:47

Na erre térjünk majd vissza, első leszek aki fog írni ha nincs PO megígérem. :D Okaforral egyetértek, de létezik csere és tele vannak pickkel, óriási lehetőségeik vannak. Most meg még 1/1. Ish+Covington pedig padra több mint jó. Rohadt nagy luk a kezdő PG és a kettes is, plusz valóban nem fogja se Ingram se Simmons megváltani egyből a világot, de én meg elképzelhetetlennek tartom, hogy gyakorlatilag 4 lottery pick játékossal +pickkekel ne legyen két év múlva PO. Okafor+Embiid kérdéses ezt megértem, de az egyik esetében bőven jó cserealap. Ha egy Indiana eljutott egy szem PG13-mal a PO-ba akkor a Philly is elfog, mert a mag alakul. Saric meg állítom jobb játékos mint pl Gallinari (hasonlóak azért hoztam fel őt). Most mikor több csapat is rebuild felé hajlik még akár lehet tudnak is evickélni. Olvastam olyat pl, hogy Lakersnek adják Okafort az 1/2-ért.....És PG rohadt jó játékos, de olyan csomagot összetudnak rakni, hogy akár Butlerért akár másért cserélhetnek. És Noelt is bedobhatják, mert akkor marad még más. És egyébként lejjebb is cserélhetnek még pluszban és Dunn vagy Hield pl erősítés lehetne.

Én is szkeptikus voltam velük, de ez az 1/1 sokat jelent, s alapból öt évet jósoltam régen, még vitáztunk is erről sokat a Sixers szurkolókkal, most lesz negyedik év, szerintem reális. Plusz az lényegtelen most kikkel van feltöltve a keret, azok szépen elfognak tűnni ahogy beindul a gép. És magunkat tudom felhozni példának, szereztünk egy borderline AS játékost PO van. Az edzőjük ugyanolyan jó mint Stevens, világtalanokból hozza ki a maxot. És van lehetőségük szerezni nagyon jó játékost, helyük van, asset van, s Embiid meg ha tényleg felépül akkor meg tálcán megkapják. Ha és ha, de lehetőségek tárháza van a Sixersnél.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.21. 15:15:12

csababarca írta:Cavs meg James emberkedhet legalább...irgalmatlan gyenge kelet, mondjuk nem Lebronék tehetnek róla.
Mondjuk a GSW-nek sem volt hihetetlenül nehéz dolga az első két körben... Arról meg tényleg nem a Cavs tehet, hogy ez a Raptors jelenleg kb. Magic-szint.
Bob_Marley írta:Szerintem nincsenek elmaradva, én 5 éves ciklust jósoltam, ebből lesz a negyedik jövőre, ötödikre PO kell legyen.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy az ötödik évben PO-ba jussanak.

Jelenleg egy darab komolyan vehető játékosuk van, Noel. Embiid még le sem ütötte a labdát az NBA-ben + nála ott van a sérülésveszély, Saric-ról jókat írnak, de hát teljesen más világ, ahol most játszik, Okafor nagyon rossz fit mindenki mellé, szerintem Ingram sem fogja azonnal megváltani a világot, mint mondjuk Anthony Davis, Ish Smith és Covington meg jó gyerekek, de normális csapatban a kezdő közelébe sem kerülnének.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.20. 16:08:48

Lue tekintélye akkor fog rendben is maradni,ha behúzzák a döntőt. Ha nem akkor Lebron pár hét alatt kifúrja, ahogy szokta.
Példamutató ember.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.20. 15:55:22

James nagyon nem viccel, hihetetlen a pali hogy bepöccintette a motort a Po-ra. Maximális koncentráció a meccseken, még nyilatkozni is minimális szóhasználattal szokott, mert semmi nem érdekli csak a győzelem. Semmi sallang, nagyon bírom az ilyen hozzáállást. Nem jópofizás, hanem feladat és addig nem állok meg míg be nem fejezem.
Ez a videó meg zseniális:
https://www.youtube.com/watch?v=Vy7eZHCPQx4

Cavs nagyon durván egyben van, s Lue tekintélye is rendben van. Nagyon érdekes döntőre van kilátás. Irving-Love is remek formában, szinte érinthetetlennek tűnnek jelenleg. Ilyet csak a GSW-re lehetett mostanában mondani, de ez a Cleveland most ugyanezen a szinten van.

Vogel :arrow: Magic
Nem lepődnék meg ha jövőre pont az Indiana helyett kerülne be az Orlando. :D Nagyot húztak és Oladipo-Gordon köré lehet egy jó kis védekezést tenni. Vucevic-csel vannak ott gondok, de nagyon rendben lehet ez a Magic.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.18. 18:21:49

vay ádámmal 2 éves szerződést a köttöt a minnesota wild. jó lenne végre tartósan egy magyart látni vmelyik major csapatban... de ha a fiókcsapatban meg tudna ragadni (ahl, iowa wild) már az is klassz lenne :D hajráhajrá!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése