Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.01.07. 19:19:26

Bob_Marley írta:.....
Abban maximálisan egyetértek veled , hogy mindig törekedni kell a fejlődésre. Viszont Hosszú úgy vázolta fel ezt az egészet mintha a Dunába kéne úszni mert nincs egy rendes uszoda se ( direkt túlzok mielőtt vki megjegyezné) . Közben kiderült , hogy a kamerarendszereket már rég megrendelték plusz már réges régen fel lett ajánlva Hosszúnak az orvosi szoba , hogy ott öltözzön ( persze ez akkor is gáz , hogy egy világbajnoknak nincs öltözője de egyrészt fel lett ajánlva egy alternatíva plusz ez inkább a klubja és az uszoda feladata lenne). Az , hogy lenyilatkozta , hogy ő most a többi úszót is képviseli az meg akkora kamu , hogy csodálkoztam , hogy nem röhögte el magát.

Engem az egészben a tálalás akaszt ki. Semmi szükség nem volt a nyilvánosság elé hozni ezt az egészet. Simán megtudták volna oldani a négy fal között is . Természetesen így Hosszú több pénzt tud kicsikarni...
Capon írta:
Alfa írta: Már várom azt a kijelentést , hogy ha nem hajlandóak teljesíteni a követeléseit akkor a továbbiakban amerikai színekben fog versenyezni....
Hát ha valami akkor ez a hangulatkeltés.
Lehet még fokozni is, a reggel biztos a nemzeti zászlóval törölte ki a seggét és hasonlókkal.
Ugyan ennyi alapja van, de legalább lehet vele hergelni az embereket.
Ha nem jár eltiltással egy országváltás akkor simán eltudom képzelni , hogy meglebegteti ezt Gyárfásnak. Ez a fenyegetés még egy ütőkártya lehet neki hiszen ő az egyik ( vagy inkább egyedüli) biztos arany esélyes sportolónk az olimpián. Az ő elvesztése óriási érvágás lenne mind a MOB-nak mind az úszószövetségnek.

Nem lenne neki túl nehéz elintézni az esetleges váltást hiszen a férje amerikai így ő is automatikusan megkaphatja az amerikai állampolgárságot.
Nem azt mondom , hogy tutira amcsi színekben fog versenyezni , de elég kézenfekvőnek tűnik , hogy ha minden kötél szakad ezzel megfenyegeti az országot.

Egy nagyon zárójeles megjegyzés:
Ez egy személyes vélemény és lehet , hogy nincs igazam mert egyáltalán nem ismerem ( személyesen) Hosszú Katinkát , de nekem nem úgy jött le mint akinek nem jelent túl sokat , hogy a Himnuszt eljátszák neki egy verseny végén . Ő nekem sokkal inkább egy saját magáért küzdő , jó értelemben egocentrikus sportolónak tűnik. Még egyszer leírom , hogy ez egy olyan dolog amit a TV-ben látottakra alapozok tehát ez csak egy szubjektív megfigyelés/ vélemény.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.01.07. 18:20:17

Alfa írta: Már várom azt a kijelentést , hogy ha nem hajlandóak teljesíteni a követeléseit akkor a továbbiakban amerikai színekben fog versenyezni....
Hát ha valami akkor ez a hangulatkeltés.
Lehet még fokozni is, a reggel biztos a nemzeti zászlóval törölte ki a seggét és hasonlókkal.
Ugyan ennyi alapja van, de legalább lehet vele hergelni az embereket.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 18:13:38

Azért ez így nagyon nem egyszerű történet és az hogy most valami sikeres az ideig óráig tart. Katinka meg tényleg láthatja mi az hogy felkészülés. Kis túlzással élve mi még ott tartunk, hogy nesze fiam itt egy alma vagy kapj be egy multivitaminos pezsgőtablettát, miközben külföldön csak kajára annyi ember figyel mint egy focicsapat....És bizony rengeteg dologban kellene fejlődni, amiket elmondott kamerarendszer, elemzőszoftver stb nem hátrányos dolog sőt.
Ezekben igaza van Katinkának, de a tálalás nem volt megfelelő.


Kiss lemondása sajnálatos, s látszik, hogy az öreg azért már megélt egyet s mást, s ebbe a hisztibe (mert most már mindenki hisztizik) nem akar belekeveredni, szerintem igaza van.

És azt se felejtsük el, hogy óriási nyomás van Katinkán. Sajnos az élet ilyen, hogy a tömeg pillanatok felemel és pillanatok alatt el is felejt és romba dönt. Gyakorlatilag ő a legjobb úszónk (Cseh, Gyurta stb mellett persze) és biztos vagyok benne, hogy ő tisztában van azzal, hogy itt mindenki aranyat vár el, de látja hogy mások hogyan készülnek és ő hogyan tudna és ez frusztrálja. Lehet csak tudat alatt, de úgy gondolom ez is benne van. Ezeken a szinteken a sport már túlmutat szimpla tehetségen, ezer aspektus van és a felkészülési színvonal rengeteget számít. És az nem baj ha felhívja erre a figyelmet, hogy lehetne itt meg itt javítani, de alapvetően az igaz hogy ez nem az ő elsődleges feladata lenne. Viszont pl gondolkozásban érződik rajta, hogy ő ilyen közegben nevelkedik. Olyan közegben ahol mindig arra törekednek, hogy aznap valamit tanulj, mindig fejlődj ésatöbbi ésatöbbi. Nem álhatunk úgy hozzá, hogy van pár jó úszónk meg VB stb és hurrá, hanem folyamatosan kell fejleszteni és fejlődni. Ez egyéni sport, de meglehet nézni, hogy en bloc a magyar sportban pont azt érzem, hogy szimpla tehetségből próbálkozunk, de ez manapság már nem elég. Akár nézhetjük fociban hova süllyedtünk, akár azt mondom vízilabdában sem vagyunk olyan egyeduralkodók, de ezek csapatsportok (vagy ugye most volt kézilabda is, nem túl sikeresen eredménnyel). És szerintem ő leginkább erre próbálta felívni a figyelmet, hogy nyilván szűkös keretek között, de magát a "nyugati" gondolkozást vegyük át, s próbáljunk lépést tartani másokkal. Soha nem lesz annyi erőforrás mint egy USA-ban vagy Kína stb, de azt szerintem jogosan teszi szóvá, hogy 80-as éveket idéz, hogy medence szélén kell átöltözni. Nem a karikagyűrű fog leesni az ujjáról, csak szerintem ez elvi kérdés.

Hozzáteszem ilyen hisztérikusan akkor sem közlöm a dolgokat. De a mondandójában volt tartalom és okos gondolat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.01.07. 17:41:35

Breaking News Remélem hosszú drága most boldog...

Lehet nem egyet érteni valakivel de egy ekkora legendával így bánni az egyszerűen bicskanyitogató. Hosszú Katinka egy sikeres sportoló , de ennél semmivel sem több. Nem neki a feladata az , hogy megreformáljon bármit is. Főleg úgy nem , hogy én nem nagyon látom a problémát az úszásban igaz nagyon felületesen ismerem viszont elég csak megnézni az előző két világesemény eredményeit . Nézzük már meg , hogy hány érmet hoztunk össze a VB-n és a rövidpályás EB-n. Nem hiszem , hogy óriási problémák lennének.

De tegyük fel , hogy igaza van és nem a pénzre megy a játék ( igazából szerintem rohadtul arra hajt) akkor sem így kéne ezt intézni. Egy sajtótájékoztatón széttép egy szerződést #-o . Nem egy rohadt filmben van.

Már várom azt a kijelentést , hogy ha nem hajlandóak teljesíteni a követeléseit akkor a továbbiakban amerikai színekben fog versenyezni....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 12:25:17

recrea írta:
Bob_Marley írta:[A pletykákat ismerem régebbről is, de hát most kinevethetsz vagy sem, de én ezek alapján viszonyulok minden emberhez (ártatlanság védelme). Nem én ítélem el őket, nálam amíg nem bizonyosodik be addig ártatlan. Én azt írtam minden lében két kanál típus, mindig ott volt valahol "intézkedett". Ez szerintem a diplomatikus és etikus megfogalmazás irányába részemről.
Ebben egyetértünk, félreértettél.
Arra utaltam, h a kifejezés, amit akartál írni, az az ártatlanság vélelme, nem pedig védelme.
Hahaha igazad van, elnéztem. Nem vagyok ügyvéd. :D (ráadásul kétszer írtam el, de lehet háromszor is).
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.07. 12:18:47

Bob_Marley írta:[A pletykákat ismerem régebbről is, de hát most kinevethetsz vagy sem, de én ezek alapján viszonyulok minden emberhez (ártatlanság védelme). Nem én ítélem el őket, nálam amíg nem bizonyosodik be addig ártatlan. Én azt írtam minden lében két kanál típus, mindig ott volt valahol "intézkedett". Ez szerintem a diplomatikus és etikus megfogalmazás irányába részemről.
Ebben egyetértünk, félreértettél.
Arra utaltam, h a kifejezés, amit akartál írni, az az ártatlanság vélelme, nem pedig védelme.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 12:04:44

recrea írta:
Ártatlanság vélelme (bocs :mrgreen: )

Olvass kicsit utána a neten az embernek, meg az egész hátterének, ha érdekel. Csupán érdekességképp, engem egykor érdekeltek olyan jellegű ügyek, infók, sztorik, ami pl. az ő nevével is összekapcsolhatóak.
A pletykákat ismerem régebbről is, de hát most kinevethetsz vagy sem, de én ezek alapján viszonyulok minden emberhez (ártatlanság védelme). Nem én ítélem el őket, nálam amíg nem bizonyosodik be addig ártatlan. Én azt írtam minden lében két kanál típus, mindig ott volt valahol "intézkedett". Ez szerintem a diplomatikus és etikus megfogalmazás irányába részemről.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.01.07. 12:26:02-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.07. 11:25:40

Bob_Marley írta:
recrea írta:[
Mondjuk úgy, h van egy közeli ismerősöm, aki együtt dolgozott vele évekig, és már nincsenek jóban, de erről többet nem írok. Persze, mivel semmit nem láttam saját szemmel, így ez is csak mende-monda, mint minden más, aminél előkerül a neve.
Jah oké, csak elég hirtelennek tűnt, meg "vagdalkozónak", de így legalább tudom honnan van az info. Az biztos, hogy mindig ott volt valahol a tűz közelében. Hogy ez hogyan is miért, mivel én sem láttam a két szememmel így az ártatlanság védelme megilleti részemről. :D De érdekes infokkal lettem gazdagabb, aztán vagy igaz vagy sem. De hozzáteszem ebben a helyzetben ő is inkább a higgadtabb ember benyomását kelti. Nagyon fura egy ügy, remélem azért nem mérgesedik el végérvényesen a helyzet és sikerül megoldást találni.
Ártatlanság vélelme (bocs :mrgreen: )

Olvass kicsit utána a neten az embernek, meg az egész hátterének, ha érdekel. Csupán érdekességképp, engem egykor érdekeltek olyan jellegű ügyek, infók, sztorik, ami pl. az ő nevével is összekapcsolhatóak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 10:55:01

recrea írta:[
Mondjuk úgy, h van egy közeli ismerősöm, aki együtt dolgozott vele évekig, és már nincsenek jóban, de erről többet nem írok. Persze, mivel semmit nem láttam saját szemmel, így ez is csak mende-monda, mint minden más, aminél előkerül a neve.
Jah oké, csak elég hirtelennek tűnt, meg "vagdalkozónak", de így legalább tudom honnan van az info. Az biztos, hogy mindig ott volt valahol a tűz közelében. Hogy ez hogyan is miért, mivel én sem láttam a két szememmel így az ártatlanság védelme megilleti részemről. :D De érdekes infokkal lettem gazdagabb, aztán vagy igaz vagy sem. De hozzáteszem ebben a helyzetben ő is inkább a higgadtabb ember benyomását kelti. Nagyon fura egy ügy, remélem azért nem mérgesedik el végérvényesen a helyzet és sikerül megoldást találni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.07. 09:31:12

Bob_Marley írta:
recrea írta: 30 éve az ország egyik legnagyobb maffiózója....valaki(k)ről tud valamit, ebben biztos vagyok, politikailag jól helyezkedik és senkinek nem szúrja/szúrta a szemét, ami kb a hihetetlen kategória, már hogy az a része, h a rendszerváltás óta a tetőn ül. Az egy dolog, h iszonyatos pénzt halmozott fel a 90-es években, aminek kb százada látszik, de van, milliárdok szerintem, hozzá képest a Lázár-Orbán-Simicska trió zsebtolvaj. Véreskezű bűnöző, semmi több és itt abba is hagyom, amíg ki nem raknak innen.
Én sem hiszem, hogy ma született bárány, de ezek elég súlyos vádak. Valami forrás vagy info?
Mondjuk úgy, h van egy közeli ismerősöm, aki együtt dolgozott vele évekig, és már nincsenek jóban, de erről többet nem írok. Persze, mivel semmit nem láttam saját szemmel, így ez is csak mende-monda, mint minden más, aminél előkerül a neve.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 06:16:50

recrea írta: 30 éve az ország egyik legnagyobb maffiózója....valaki(k)ről tud valamit, ebben biztos vagyok, politikailag jól helyezkedik és senkinek nem szúrja/szúrta a szemét, ami kb a hihetetlen kategória, már hogy az a része, h a rendszerváltás óta a tetőn ül. Az egy dolog, h iszonyatos pénzt halmozott fel a 90-es években, aminek kb százada látszik, de van, milliárdok szerintem, hozzá képest a Lázár-Orbán-Simicska trió zsebtolvaj. Véreskezű bűnöző, semmi több és itt abba is hagyom, amíg ki nem raknak innen.
Én sem hiszem, hogy ma született bárány, de ezek elég súlyos vádak. Valami forrás vagy info?

Amit belinkelt Game szépen összeszedte a dolgokat. Mindkét fél hibás, rendezni kellene a dolgokat. A szövetség is hibás, s Katinka is érdekes dolgokat mondott, de azért nem ő a világ közepe. Akármennyi érmet is nyert és akárkicsoda azért álljon már meg a bicikli. Hozzáteszem nagyon jókat mondott, s látszik hogy profi a gondolkozása, de nem szabadott volna így előadni. Ráadásul mint írtam akár nagyon csúnya dolgok is lehetnek a háttérben, ha már Gyárfásnál ezt előhoztuk. Én egyiket se védem, sőt inkább Katinka felé húzok, mert a gondolatával egyetértek, de azzal nem ahogyan tálalta.

Kiss kezeli legjobban és leghiggadtabban a helyzetet, példát vehetnének róla.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.06. 23:50:54

Capon írta:
Alfa írta:A történet a másik oldal szemszögéből. cikk. Hosszú Katinkának a sportsikereit mindig is elismertem és tiszteltem viszont emberileg nekem valahogy soha se volt szimpatikus és ez a nem is olyan kis affér sem erősítette meg az én "szimpátiámat".
Mióta az eszemet tudom ez az ember (Gyárfás) mindig ott állt ahonnan a szél fújt.
Jöttek mentek az emberek de ő mindig jó helyzetben volt. Most vagy ennyire tehetséges ember vagy hogy is mondjam finoman, kivételesen jó/fejlett az együttműködő/megalkuvó készsége.
Ha bemutatkozna a nevét sem hinném el.
Azt nem merném kijelenteni, hogy ennek vagy annak van igaza, hisz az igazság nézőpont kérdése, de nem kis fenntartással kell kezelni azok véleményét akik mindig mindenkor "jó helyen vannak".
30 éve az ország egyik legnagyobb maffiózója....valaki(k)ről tud valamit, ebben biztos vagyok, politikailag jól helyezkedik és senkinek nem szúrja/szúrta a szemét, ami kb a hihetetlen kategória, már hogy az a része, h a rendszerváltás óta a tetőn ül. Az egy dolog, h iszonyatos pénzt halmozott fel a 90-es években, aminek kb százada látszik, de van, milliárdok szerintem, hozzá képest a Lázár-Orbán-Simicska trió zsebtolvaj. Véreskezű bűnöző, semmi több és itt abba is hagyom, amíg ki nem raknak innen.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.01.06. 23:31:56

Alfa írta:A történet a másik oldal szemszögéből. cikk. Hosszú Katinkának a sportsikereit mindig is elismertem és tiszteltem viszont emberileg nekem valahogy soha se volt szimpatikus és ez a nem is olyan kis affér sem erősítette meg az én "szimpátiámat".
Mióta az eszemet tudom ez az ember (Gyárfás) mindig ott állt ahonnan a szél fújt.
Jöttek mentek az emberek de ő mindig jó helyzetben volt. Most vagy ennyire tehetséges ember vagy hogy is mondjam finoman, kivételesen jó/fejlett az együttműködő/megalkuvó készsége.
Ha bemutatkozna a nevét sem hinném el.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.01.06. 21:26:36

A történet a másik oldal szemszögéből. cikk. Hosszú Katinkának a sportsikereit mindig is elismertem és tiszteltem viszont emberileg nekem valahogy soha se volt szimpatikus és ez a nem is olyan kis affér sem erősítette meg az én "szimpátiámat".
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.06. 16:14:29

De azt se vegyük el, hogy Gyárfásék meg Kiss mást mond. Itt mindkét fél hibás szerintem és ezt nem így kell lerendezni. Nem látunk sajnos mögé, de ha pl iszonyat összeesküvés elméletet akarok gyártani, akkor meg ez egy Ákos féle botrány után ez szinte ideális forgatókönyv Katinkának. Semmi megalapozott dolgot nem tudok erre felhozni, mert mondom még egyszer, hogy maximálisan igaza van, de ez az egész cirkusz, meg teátrálisság nekem fura.

Mert pl ez hogy most kinek ment SMS kinek nem, kellett szekrény vagy nem is volt. Ezek érthető hogy felbosszantják, mert iszonyat pitiáner dolgok és biztos nem ehhez van kint hozzászokva, hogy ezekről egyáltalán beszélni kéne. De így nem jutunk egyről a kettőre. Az is gáz, hogy nem akar szerepelni, de próbálják ráerőltetni. Szóval hülye itt mindenki. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.06. 16:04:03

Egyetértek,de ezek már szerintem a végső megoldások,ők se ehhez nyúltak először,se másodszor.

Gyárfás meg azzal,hogy búlvárújságnak küldözgeti az sms-eket (ha igaz), az sokkalta "cikibb", mint hivatalos kereteken belül kiállni sajtótájékoztatót tartani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.06. 15:53:19

csababarca írta:
Bob_Marley írta:http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas- ... st-2459095
Biztos hogy megosztja ez az embereket, de Katinkán iszonyatosan látszik, hogy profi körülmények között készül. Ahogy beszél, ahogy kifejezi magát, amilyen a gondolkozása. Ez nem pénz kérdés, hanem elismertség kérdése és jövő kérdése. Maximálisan igaza van.

Viszont ezt nem a sajtóban kellene intézni, hanem odaállni és elmondani, hogy ez és ez van gyerekek. Sajnos ezt is megtanulta ezek szerint Amerikában, hogy "szenzációt" kell csinálni. Pedig sok esetben ezt pont hogy a színfalak között kell lerendezni.

Én úgy tudom (de lehet rosszul), hogy ennek voltak zártajtós előzményei, nem is kevés, több hónapos huzavona ez már a szövetség és közte.
Szóval nem biztos,hogy egyből ezt az utat választotta,hogy kiáll és jól megmondja...voltak itt már megbeszélések korábban is, Kazany előtt pl, de semmi haszna nem volt. Most kicsit radikálisabban próbálja, hátha.
Nekem is úgy rémlik, hogy volt már erről szó és igazából megértem a "dühét" mert ez kb az itt a pénz és csend kategória....Ehhez meg főleg Amerikában azért nincsen hozzászokva, hogy így "megalázzák". Viszont ilyen teátrálisan meg nem kell széttépni egy dokumentumot. Én azért annak a híve vagyok, hogy értelmes emberek (Katinka az már a beszédén érződik, Gyárfást nem ismerem ennyire, kicsit ilyen minden lében két kanál típus) ezt meg kell tudják beszélni egymás között és nem a sajtóban üzengetni. Értem én, hogy a nyilvánosság erejét is fellehet használni mint fegyver egy tárgyalás során, de azért mégiscsak a saját hazájának szövetégével tárgyal. Én ezt diplomatikusabban képzelem el. A mondandója valós, de nem illik így kiteregetni a szennyest és így előadni.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.06. 15:52:20

Cikk:
KATT

Szerintem is igaza van.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.01.06. 15:48:57

Katinkának maximálisan igaza van!
Elmondta miben lehetne fejlődni, miben lehetne segíteni az úszókat és az úszósportot, erre az a válasz jött, hogy nem tudjuk miről beszél, minden rendben van és ráadásként a hozzá nem értés és a teljes arrogancia jeleként ki akarták szúrni a szemét pénzzel, hogy itt van csak hallgass, nem tüntethetsz fel rossz fénybe minket =D> annyira tipikus.

Aki nem akarja érteni mit szeretne Katinka annak csak az jön le, hogy pénzt akar, de ezek az emberek nem is állhatnának messzebb a valóságtól.

Gyárfás is 6-8 nappal a sajtótájékoztatója után keresi meg SMS-ben :!: amit ugyan azzal a lendülettel elküld egy bulvárlap újságírójának is :!: aztán azzal vádolják Katinkát, hogy hetek óta nem lehet elérni.
Ezek után azt hiszem nem nehéz észrevenni, hogy tényleg nem úgy működnek a dolgok ahogy azoknak kéne és hogy mi miatt állt ki Katinka a nyilvánosság elé.

Bob és csababarca ez a két fél közötti "beszélgetés" ha lehet annak nevezni azt ha a falnak beszélsz, már hónapok óta zajlik minden eredmény nélkűl, ezért tartunk most itt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.06. 15:35:45

Bob_Marley írta:http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas- ... st-2459095
Biztos hogy megosztja ez az embereket, de Katinkán iszonyatosan látszik, hogy profi körülmények között készül. Ahogy beszél, ahogy kifejezi magát, amilyen a gondolkozása. Ez nem pénz kérdés, hanem elismertség kérdése és jövő kérdése. Maximálisan igaza van.

Viszont ezt nem a sajtóban kellene intézni, hanem odaállni és elmondani, hogy ez és ez van gyerekek. Sajnos ezt is megtanulta ezek szerint Amerikában, hogy "szenzációt" kell csinálni. Pedig sok esetben ezt pont hogy a színfalak között kell lerendezni.

Én úgy tudom (de lehet rosszul), hogy ennek voltak zártajtós előzményei, nem is kevés, több hónapos huzavona ez már a szövetség és közte.
Szóval nem biztos,hogy egyből ezt az utat választotta,hogy kiáll és jól megmondja...voltak itt már megbeszélések korábban is, Kazany előtt pl, de semmi haszna nem volt. Most kicsit radikálisabban próbálja, hátha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.06. 15:17:55

http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas- ... st-2459095
Biztos hogy megosztja ez az embereket, de Katinkán iszonyatosan látszik, hogy profi körülmények között készül. Ahogy beszél, ahogy kifejezi magát, amilyen a gondolkozása. Ez nem pénz kérdés, hanem elismertség kérdése és jövő kérdése. Maximálisan igaza van.

Viszont ezt nem a sajtóban kellene intézni, hanem odaállni és elmondani, hogy ez és ez van gyerekek. Sajnos ezt is megtanulta ezek szerint Amerikában, hogy "szenzációt" kell csinálni. Pedig sok esetben ezt pont hogy a színfalak között kell lerendezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.05. 22:43:13

S.Agüero írta:
Nero. írta:Klaasen és Bunting nélkül Premier League... Vicc.
Miért, ki helyett kellenének?

Az ideggyenge Wade helyett Klaasen mehetett volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.05. 22:38:44

Nero. írta:Klaasen és Bunting nélkül Premier League... Vicc.
Miért, ki helyett kellenének?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.05. 22:32:19

Klaasen és Bunting nélkül Premier League... Vicc.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.05. 19:16:32

Amiről én tudok, az nem egymás után volt. Egyiket talán a 4. a másikat meg később, tizenakárhányadik legben dobta. De tube-n biztos van video.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése